Setari Cookie-uri

sotul ,a avut amanta pustoaica?

eu am patit,lucrul asta ,cu o mucoasa de 16 ani,atat avea si relatia mea cu sotul!a facut ce a facut si la luat,sa inceapa o alta viata,eu am aflat,intre timp,acum sunt cu sotul meu!
ma iubeste mult mai mult!pot spune abia acum dupa 20 de ani ,ca sunt o femeie fericita!!datorita ,,mucoasei,,!fiindca la facut pe sotul meu ,sa vada ce ,,are acasa,,!daca sotul va inseala,lasatil ca tot acasa vine!!cealalta e doar ,,salteaua,,!!in viata trebuie sa ierti!eu am iertat greseala sotului!!
rose_cordial
Postat pe 24 August 2010 11:35
Sotul tau are un caracter de ..... Data viitoare poate pleaca cu una de 14
Barbie30
Postat pe 24 August 2010 11:40
De la: kudika316357, la data 2010-08-24 11:35:19 eu am patit,lucrul asta ,cu o mucoasa de 16 ani,atat avea si relatia mea cu sotul!a facut ce a facut si la luat,sa inceapa o alta viata,eu am aflat,intre timp,acum sunt cu sotul meu!
ma iubeste mult mai mult!pot spune abia acum dupa 20 de ani ,ca sunt o femeie fericita!!datorita ,,mucoasei,,!fiindca la facut pe sotul meu ,sa vada ce ,,are acasa,,!daca sotul va inseala,lasatil ca tot acasa vine!!cealalta e doar ,,salteaua,,!!in viata trebuie sa ierti!eu am iertat greseala sotului!!
rose_cordial
Postat pe 24 August 2010 11:48
De la: kudika316357, la data 2010-08-24 11:48:47
De la: kudika316357, la data 2010-08-24 11:35:19 eu am patit,lucrul asta ,cu o mucoasa de 16 ani,atat avea si relatia mea cu sotul!a facut ce a facut si la luat,sa inceapa o alta viata,eu am aflat,intre timp,acum sunt cu sotul meu!
ma iubeste mult mai mult!pot spune abia acum dupa 20 de ani ,ca sunt o femeie fericita!!datorita ,,mucoasei,,!fiindca la facut pe sotul meu ,sa vada ce ,,are acasa,,!daca sotul va inseala,lasatil ca tot acasa vine!!cealalta e doar ,,salteaua,,!!in viata trebuie sa ierti!eu am iertat greseala sotului!!


imi cam miroase a lauda! oricum eu iti doresc la cat mai multe iertari!
fante_de_dorobanti
Postat pe 24 August 2010 11:51
De la: kudika316357, la data 2010-08-24 11:35:19 eu am patit,lucrul asta ,cu o mucoasa de 16 ani,atat avea si relatia mea cu sotul!a facut ce a facut si la luat,sa inceapa o alta viata,eu am aflat,intre timp,acum sunt cu sotul meu!
ma iubeste mult mai mult!pot spune abia acum dupa 20 de ani ,ca sunt o femeie fericita!!datorita ,,mucoasei,,!fiindca la facut pe sotul meu ,sa vada ce ,,are acasa,,!daca sotul va inseala,lasatil ca tot acasa vine!!cealalta e doar ,,salteaua,,!!in viata trebuie sa ierti!eu am iertat greseala sotului!!
scuze!!mucoasa avea 16 ani cand .....nu a putut sa scape de ea,intre timp a crescut ,anul trecut avea 20 ani,timp de 4 ani ,la cautat la telefon,si il mai invita pe la ea!au fost luni in care nu a cautat o!dar ea era disperata!daca stau bine sa ma gandesc si acum este la fel!
rose_cordial
Postat pe 24 August 2010 11:54
Aventura a durat 4 ani....inseamna ca e o problema la mijloc!
Barbie30
Postat pe 24 August 2010 12:01
De la: kudika316357, la data 2010-08-24 11:35:19 eu am patit,lucrul asta ,cu o mucoasa de 16 ani,atat avea si relatia mea cu sotul!a facut ce a facut si la luat,sa inceapa o alta viata,eu am aflat,intre timp,acum sunt cu sotul meu!
ma iubeste mult mai mult!pot spune abia acum dupa 20 de ani ,ca sunt o femeie fericita!!datorita ,,mucoasei,,!fiindca la facut pe sotul meu ,sa vada ce ,,are acasa,,!daca sotul va inseala,lasatil ca tot acasa vine!!cealalta e doar ,,salteaua,,!!in viata trebuie sa ierti!eu am iertat greseala sotului!!


Mai femeie, esti nebuna?!
TU nu pricepi ca sotul tau e pedofil?!
Pai daca aflau parintii fetei, ii duceai chiftele la parnaie!
Doamne Maca Domnului! cata minte le mai trebuie unor femei!?
Macar taci si nu mai zice nimanui.
Se vede ca n-ai copii.
stem_29
Postat pe 24 August 2010 12:02
De la: stem_29, la data 2010-08-24 12:02:06
De la: kudika316357, la data 2010-08-24 11:35:19 eu am patit,lucrul asta ,cu o mucoasa de 16 ani,atat avea si relatia mea cu sotul!a facut ce a facut si la luat,sa inceapa o alta viata,eu am aflat,intre timp,acum sunt cu sotul meu!
ma iubeste mult mai mult!pot spune abia acum dupa 20 de ani ,ca sunt o femeie fericita!!datorita ,,mucoasei,,!fiindca la facut pe sotul meu ,sa vada ce ,,are acasa,,!daca sotul va inseala,lasatil ca tot acasa vine!!cealalta e doar ,,salteaua,,!!in viata trebuie sa ierti!eu am iertat greseala sotului!!


Mai femeie, esti nebuna?!
TU nu pricepi ca sotul tau e pedofil?!
Pai daca aflau parintii fetei, ii duceai chiftele la parnaie!
Doamne Maca Domnului! cata minte le mai trebuie unor femei!?
Macar taci si nu mai zice nimanui.
Se vede ca n-ai copii.


Stem,e pedofilul ei si ea il iubeste atata timp cat se intoarce tot la ea! Frumos,nu?
Barbie30
Postat pe 24 August 2010 12:05
De la: kudika316357, la data 2010-08-24 11:35:19 eu am patit,lucrul asta ,cu o mucoasa de 16 ani,atat avea si relatia mea cu sotul!a facut ce a facut si la luat,sa inceapa o alta viata,eu am aflat,intre timp,acum sunt cu sotul meu!
ma iubeste mult mai mult!pot spune abia acum dupa 20 de ani ,ca sunt o femeie fericita!!datorita ,,mucoasei,,!fiindca la facut pe sotul meu ,sa vada ce ,,are acasa,,!daca sotul va inseala,lasatil ca tot acasa vine!!cealalta e doar ,,salteaua,,!!in viata trebuie sa ierti!eu am iertat greseala sotului!!


tu esti mandra de ce a facut sotul tau?si mai ales ca s-a intors tot acasa?
ai dreptate in viata trebuie sa ierti..dar in nici un caz nu trebuie sa incurajezi pedofilia si sa nu ai demnitate...si sa accepti ca tot acasa se intoarce...
size_back
Postat pe 24 August 2010 12:11
De la: Barbie30, la data 2010-08-24 12:05:31
De la: stem_29, la data 2010-08-24 12:02:06
De la: kudika316357, la data 2010-08-24 11:35:19 eu am patit,lucrul asta ,cu o mucoasa de 16 ani,atat avea si relatia mea cu sotul!a facut ce a facut si la luat,sa inceapa o alta viata,eu am aflat,intre timp,acum sunt cu sotul meu!
ma iubeste mult mai mult!pot spune abia acum dupa 20 de ani ,ca sunt o femeie fericita!!datorita ,,mucoasei,,!fiindca la facut pe sotul meu ,sa vada ce ,,are acasa,,!daca sotul va inseala,lasatil ca tot acasa vine!!cealalta e doar ,,salteaua,,!!in viata trebuie sa ierti!eu am iertat greseala sotului!!


Mai femeie, esti nebuna?!
TU nu pricepi ca sotul tau e pedofil?!
Pai daca aflau parintii fetei, ii duceai chiftele la parnaie!
Doamne Maca Domnului! cata minte le mai trebuie unor femei!?
Macar taci si nu mai zice nimanui.
Se vede ca n-ai copii.


Stem,e pedofilul ei si ea il iubeste atata timp cat se intoarce tot la ea! Frumos,nu?


Vai, maica Domnului!
Tu realizezi cine voteaza in tara asta?!
CUM MAMA DRACULUI sa ne " ridicam"?!
Veci!
stem_29
Postat pe 24 August 2010 12:12
Pana la votare ii intalnim pe strada,acolo de unde isi racoleaza victimele si normal ca o va face in continuare daca sotia il asteapta frumos cu bratele deschise si cu mancarica calda
Barbie30
Postat pe 24 August 2010 12:18
De la: Barbie30, la data 2010-08-24 12:18:02Pana la votare ii intalnim pe strada,acolo de unde isi racoleaza victimele si normal ca o va face in continuare daca sotia il asteapta frumos cu bratele deschise si cu mancarica calda


Doamne!
Unul dinasta e in stare sa-si violeze propria fiica!
Oare la fel l-ar ierta?!
Nu se gandeste madam ca acea fata a fost un copil,( copilul cuiva, sau chiar al strazii) de care a profitat un adult!
Ea in mintea ei de curca, invinovateste acel copil!
stem_29
Postat pe 24 August 2010 12:22
Stem,ea gandeste altfel si anume ca fata aia a profitat de sotul ei.Iti dai seama cate minciunele i-a servit sotul.....Probabil a ademenit-o cu bani,ca altfel nu se uita la el...e un tanar care se indreapta cu pasi repezi spre pensie
Barbie30
Postat pe 24 August 2010 12:32
De la: Barbie30, la data 2010-08-24 12:32:57Stem,ea gandeste altfel si anume ca fata aia a profitat de sotul ei.Iti dai seama cate minciunele i-a servit sotul.....Probabil a ademenit-o cu bani,ca altfel nu se uita la el...e un tanar care se indreapta cu pasi repezi spre pensie


Hai sa fim logice si serioase acum
Tie daca un barbat ( doamne fereste, nu din familie) ti-ar povesti ca a "profitat" ( ma refer la context) un copil de el, l-ai crede?!
Pai d'aia nici legea nu-i crede pe pedofili, si ii " arde".
Ce daca i-a servit minciuni?!
Da, adevarat, un cap de curca ca al ei a crezut, si uite ca si dupa 4 ani, " curca" e convinsa ca "pensionarul" ei e victima!
Si victima, evident trebuie iertata!
stem_29
Postat pe 24 August 2010 12:39
De la: stem_29, la data 2010-08-24 12:39:19
De la: Barbie30, la data 2010-08-24 12:32:57Stem,ea gandeste altfel si anume ca fata aia a profitat de sotul ei.Iti dai seama cate minciunele i-a servit sotul.....Probabil a ademenit-o cu bani,ca altfel nu se uita la el...e un tanar care se indreapta cu pasi repezi spre pensie


Hai sa fim logice si serioase acum
Tie daca un barbat ( doamne fereste, nu din familie) ti-ar povesti ca a "profitat" ( ma refer la context) un copil de el, l-ai crede?!
Pai d'aia nici legea nu-i crede pe pedofili, si ii " arde".
Ce daca i-a servit minciuni?!
Da, adevarat, un cap de curca ca al ei a crezut, si uite ca si dupa 4 ani, " curca" e convinsa ca "pensionarul" ei e victima!
Si victima, evident trebuie iertata!


O sa incerc sa ma pun intr-o situatie de genul asta...Normal ca nu l-as crede,eu vad realitatea dincolo de bazaconiile pe care le indruga el.Cand o persoana "pleaca" spre altceva sunt doua variante:
1.ceva il respinge din interior

2.ceva il atrage din exterior

Probabil la el sunt amundoua,dar de aici si pana la a atrage copilele de 16 ani in patul tau e cale lunga...Sotia lui o numeste "mucoasa" care i-a atras barbatul in capcana insa eu o numesc "victima" unui pedofil abia lansat...sau nu...
Barbie30
Postat pe 24 August 2010 12:47
De la: Barbie30, la data 2010-08-24 12:47:52
De la: stem_29, la data 2010-08-24 12:39:19
De la: Barbie30, la data 2010-08-24 12:32:57Stem,ea gandeste altfel si anume ca fata aia a profitat de sotul ei.Iti dai seama cate minciunele i-a servit sotul.....Probabil a ademenit-o cu bani,ca altfel nu se uita la el...e un tanar care se indreapta cu pasi repezi spre pensie


Hai sa fim logice si serioase acum
Tie daca un barbat ( doamne fereste, nu din familie) ti-ar povesti ca a "profitat" ( ma refer la context) un copil de el, l-ai crede?!
Pai d'aia nici legea nu-i crede pe pedofili, si ii " arde".
Ce daca i-a servit minciuni?!
Da, adevarat, un cap de curca ca al ei a crezut, si uite ca si dupa 4 ani, " curca" e convinsa ca "pensionarul" ei e victima!
Si victima, evident trebuie iertata!


O sa incerc sa ma pun intr-o situatie de genul asta...Normal ca nu l-as crede,eu vad realitatea dincolo de bazaconiile pe care le indruga el.Cand o persoana "pleaca" spre altceva sunt doua variante:
1.ceva il respinge din interior

2.ceva il atrage din exterior

Probabil la el sunt amundoua,dar de aici si pana la a atrage copilele de 16 ani in patul tau e cale lunga...Sotia lui o numeste "mucoasa" care i-a atras barbatul in capcana insa eu o numesc "victima" unui pedofil abia lansat...sau nu...


exact!
stem_29
Postat pe 24 August 2010 13:17
Te-a inselat cu o tipa de 16 ani si pe lang faptul ca nu esti deloc nervoasa te mai si lauzi cu asta?
_Cryssa_
Postat pe 24 August 2010 13:22
De la: crysa_tm, la data 2010-08-24 13:22:51 Te-a inselat cu o tipa de 16 ani si pe lang faptul ca nu esti deloc nervoasa te mai si lauzi cu asta?


Cum nu e? E nervoasa pe copil!
stem_29
Postat pe 24 August 2010 13:28
Cum poti dormii langa el cand stii ca a fost cu alta? Indiferent cat il iubesti.Ore care e mai disperata sincer ?si fara sa te jignesc
Daiana007
Postat pe 25 August 2010 00:41
salut,nu a profitat sotul meu de ,,zdreanta,,si nici nu e pensionar!are 37 ani!iar eu sunt o femeie normala,nu curca!si nu am luat ca o lauda ,patania sotului!mama zdrentei,traieste cu patronul firmei la care lucreaza!asa ca ???au fost 4 ani,dar am specificat ca il stresa cu telefoanele sa mai mearga pe la ea,ca e singura!am mers la ea acasa,am vb si cu mama ei ,dar degeaba!am spus lucrul asta sa aveti mare grija cu pustoaicele,care vorbesc vulgar,si care suna la telefon .....si vor sa faca sex....!apropo am uitat sa spun ca avem si o fetita de 14 ani!!fata,zdreanta a fost si este versata,in a face detoate!si face ce a vazut la mama ei!la ora actuala ma aflu in alta tara impreuna cu sotul meu,si zdreanta,tot insista!!,'''',stiu ca esti cu sotia,si ca nu divortezi de ea,dar eu accept sa fiu tot amanta,sunt in stare sa fac tot ce imi ceri'',!!!!astea sunt cuvinte de copil cuminte??intreb pe cele care judeca!!
eu sunt cu sotul meu,fiindca a avut taria sa recunoasca ca a gresit!!aveti mare grija ,ca si ai vostrii gresesc,dar nu va dati seama!!apropo de vb aia din bartani,,cateaua pana nu ridica coada cainele nu linge,,!!poate alta data.... povestesc!!
rose_cordial
Postat pe 25 August 2010 17:28
parca a mai fost povestea asta!!!
acu' vreo doua luni, o doamna patroana de restaurant, se plangea ca sotu' ei, cucurigeste pe sub coada unei ospatarie de 16 ani, angajata cu de-a mila la ea .
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 August 2010 17:54
"'''',stiu ca esti cu sotia,si ca nu divortezi de ea,dar eu accept sa fiu tot amanta,sunt in stare sa fac tot ce imi ceri'',!!!!astea sunt cuvinte de copil cuminte??"
Nu nu sunt,dar cert e faptul ca sotul tau a apelat la acest copil "cuminte" acum 4 ani cand ea avea doar 16 ani.Cine e dobitocul din cei 2 cred ca isi da seama toata lumea!Ai spus ca dupa 20 de ani esti fericita si el are 37 de ani... la cati ani v-ati casatorit?Tare as fi curioasa daca un tip de genul asta s-ar da la fiica ta peste vreo 2 ani,ce parere ai avea?
Barbie30
Postat pe 25 August 2010 18:17
De la: Barbie30, la data 2010-08-25 18:17:34"'''',stiu ca esti cu sotia,si ca nu divortezi de ea,dar eu accept sa fiu tot amanta,sunt in stare sa fac tot ce imi ceri'',!!!!astea sunt cuvinte de copil cuminte??"
Nu nu sunt,dar cert e faptul ca sotul tau a apelat la acest copil "cuminte" acum 4 ani cand ea avea doar 16 ani.Cine e dobitocul din cei 2 cred ca isi da seama toata lumea!Ai spus ca dupa 20 de ani esti fericita si el are 37 de ani... la cati ani v-ati casatorit?Tare as fi curioasa daca un tip de genul asta s-ar da la fiica ta peste vreo 2 ani,ce parere ai avea?


Ai dreptate, nimeni nu l-a suit peste fata aceea, daca avea minte, o dadea pe mana politiei.........asta daca chiar nu scapa de ea.
Oricum pot multumi lui Dumnezeu ca acea fata nu l-a dat pe mana politiei acum 4 ani.
Putea foarte bine sa o faca si avea mai multa credibilitate copila in fata justitiei.
Ceva nu-i chiar ok acolo, posibil ca acea fata sa aiba un comportament " deviat"......
In fine, cert este ca EL a aceeptat sa se culce cu o minora, si asta se condamna oriunde in lume.
Referitor la fiica lor, iti dai seama ce a auzit acea copila in casa lor?!
Ce exemplu i-a dat tatal ei?!
Doamne fereste!
stem_29
Postat pe 25 August 2010 20:14
De la: Barbie30, la data 2010-08-25 18:17:34"'''',stiu ca esti cu sotia,si ca nu divortezi de ea,dar eu accept sa fiu tot amanta,sunt in stare sa fac tot ce imi ceri'',!!!!astea sunt cuvinte de copil cuminte??"
Nu nu sunt,dar cert e faptul ca sotul tau a apelat la acest copil "cuminte" acum 4 ani cand ea avea doar 16 ani.Cine e dobitocul din cei 2 cred ca isi da seama toata lumea!Ai spus ca dupa 20 de ani esti fericita si el are 37 de ani... la cati ani v-ati casatorit?Tare as fi curioasa daca un tip de genul asta s-ar da la fiica ta peste vreo 2 ani,ce parere ai avea?


Ai dreptate, nimeni nu l-a suit peste fata aceea, daca avea minte, o dadea pe mana politiei.........asta daca chiar nu scapa de ea.
Oricum pot multumi lui Dumnezeu ca acea fata nu l-a dat pe mana politiei acum 4 ani.
Putea foarte bine sa o faca si avea mai multa credibilitate copila in fata justitiei.
Ceva nu-i chiar ok acolo, posibil ca acea fata sa aiba un comportament " deviat"......
In fine, cert este ca EL a aceeptat sa se culce cu o minora, si asta se condamna oriunde in lume.
Referitor la fiica lor, iti dai seama ce a auzit acea copila in casa lor?!
Ce exemplu i-a dat tatal ei?!
Doamne fereste!
stem_29
Postat pe 25 August 2010 20:17
AM stiut ca postez de doua ori, mi-a cazut netul:(
stem_29
Postat pe 25 August 2010 20:18
De la: stem_29, la data 2010-08-25 20:18:20AM stiut ca postez de doua ori, mi-a cazut netul:(

nu, are probleme kudika la incarcare...tre' sa ai rabdare!!!
miss_darine
Postat pe 25 August 2010 20:21
Se mai intampla cand merge kudika in valuri
Barbie30
Postat pe 25 August 2010 20:28
De la: Barbie30, la data 2010-08-25 20:28:27Se mai intampla cand merge kudika in valuri


Probabil, insa imi cazuse si netul.
stem_29
Postat pe 25 August 2010 20:32
copila aia ,,cuminte,,a vrut sa se incurce cu el,a facut pe in patru ,si la ademenit,stia ca e insurat,ma cunostea,din vedere,stia si felul meu,si felul lui,dar nu a interesat o!sunt cu el de la 16 ani ,si el avea 17!asa ca aveti mare grija,cu pustoaicele!fata noastra stie,de aceasta relatie,am fost cu fata acasa la ,,zdreanta,,!!dar ...nimic mai mult!daca ar profita cineva de fata noastra?? depinde si de educatie!!zdreanta a facut ce a vazut la mama ei!
rose_cordial
Postat pe 25 August 2010 20:34
De la: laure_agapy, la data 2010-08-25 20:34:57copila aia ,,cuminte,,a vrut sa se incurce cu el,a facut pe in patru ,si la ademenit,stia ca e insurat,ma cunostea,din vedere,stia si felul meu,si felul lui,dar nu a interesat o!sunt cu el de la 16 ani ,si el avea 17!asa ca aveti mare grija,cu pustoaicele!fata noastra stie,de aceasta relatie,am fost cu fata acasa la ,,zdreanta,,!!dar ...nimic mai mult!daca ar profita cineva de fata noastra?? depinde si de educatie!!zdreanta a facut ce a vazut la mama ei!


Deci, tu susti ca sotul tau nu e vinovat?
Ca eu asta nu inteleg, cum poti tu sa pui mintea unei " zdrente" de 16 ani cu mintea unui barbat de 33 de ani, ca atat a avut acum 4 ani!?
Daca Tu zici ca el e nevinovat, atunci scuza-ma sotul tau e retardat mintal, nu are minte nici cat un copil!
NU spun ca acele femei nu sunt de joasa speta, insa CE a cautat el la ele?!
Ca doar nu l-au drogat si dus ele.
stem_29
Postat pe 25 August 2010 20:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cate putem accepta in numele iubirii ? 84 De la: Miss_Y 8 Februarie 2014 21:52
sugestii amenajare living 1 De la: kudika498265 15 Ianuarie 2012 17:31
ma mai iubeste oare?????? 2 De la: clau19 26 Iulie 2010 23:07
AJUTOR 4 De la: pickard 19 Mai 2011 19:25
bacul la chimie de azi 31 august 8 De la: 191170 31 August 2012 20:17