Setari Cookie-uri

Eu 19 ani ..ea 42 ..

aceasta poveste mi se pare trasa de par bine de tot. Va platesc bine cei de la kudika sa scrieti toate povestile astea? nu de altceva dar vreau sa stiu daca merita timpul pierdut pentru a inventa asa ceva
dommon
Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:24
De la: dommon, la data 2010-11-30 21:24:00aceasta poveste mi se pare trasa de par bine de tot. Va platesc bine cei de la kudika sa scrieti toate povestile astea? nu de altceva dar vreau sa stiu daca merita timpul pierdut pentru a inventa asa ceva

Imi permit eu sa-ti raspund : depinde de tine. Te poti distra super citind ciudateniile astea. Daca esti mai curios din fire, poti face un pic pe detectivul cu persoana care deschide topicul. O sa vezi cat de distractiv e. De exemplu, daca te uiti un pic in profilul lui Ianis asta, o sa fii uimit de ce afli .Eu am facut asta, si mi-am dat seama ca stam de vorba cu un tip de-o sensibilitate cum rar intalnesti la varsta lui, ca ii plac doar filmele de dragoste siropoase, nici vorba de aventuri, comandouri, eroi, niciun Avatar ,nimic din genul . Doar povesti de dragoste sensibilizatoare, la care as jura ca numai fetele se uita, ori cel mult, baietii nu le-ar pomeni ca filme favorite, macar asa din orgoliu. . Foarte interesant, nu credeti? Unde mai pui, ca printre atatea probleme, si stres, si cu serviciul ( sic! ) si cu scoala si cu familia, are timp sa se uite la filme, si , uitasem,sa mai si citeasca, bineinteles tot povesti de dragoste . Iar noi citim aberatiile lui, ori ale ei, mai degraba, eu pot jura ca-i o fata.Asa ca, hai sa luam partea buna a povestii, si anume, ca ciudatii ca Ianis care deschid asemenea topicuri, nu au probleme reale, ci doar le inventeaza .Cel putin, nu acelea sunt adevaratele lor probleme
fanflori
Postat pe 30 Noiembrie 2010 21:59
De la: Iannis, la data 2010-11-30 19:07:50
Normal ca ti-am dat mesaj,dau mesaj aproape tuturor celor care imi scriu pe forum :)

sa fiu eu oare asa de ghinionista sa nu fac parte din cei "aproape tututor" ce ti-au scris pe forum care n-a primit mesaj de la tine?
size_back
Postat pe 30 Noiembrie 2010 22:01
De la: dommon, la data 2010-11-30 21:24:00aceasta poveste mi se pare trasa de par bine de tot. Va platesc bine cei de la kudika sa scrieti toate povestile astea? nu de altceva dar vreau sa stiu daca merita timpul pierdut pentru a inventa asa ceva


da vezi ce de lume s-a adunat aici!? si ce e de mirare ca multe femei si-au folosit prima pstare pe kudika chiar aici! asta spune multe despre dorinta lor ascunsa de a avea o prospatura!
pickard
Postat pe 30 Noiembrie 2010 22:04
De la: size_back, la data 2010-11-30 22:01:44
De la: Iannis, la data 2010-11-30 19:07:50
Normal ca ti-am dat mesaj,dau mesaj aproape tuturor celor care imi scriu pe forum :)

sa fiu eu oare asa de ghinionista sa nu fac parte din cei "aproape tututor" ce ti-au scris pe forum care n-a primit mesaj de la tine?

foarte tare! adica nu e de ajuns forumul si mesajele private, trebuie si mess, email, telefon, webcam ca sa fie masa bogata!
pickard
Postat pe 30 Noiembrie 2010 22:06
De la: healthy017299, la data 2010-11-30 15:46:44Cu fiica ta trebuie sa te comporti ca un tata,iar sotiei ar trebui sa-i dai mai multa atentie


Foarte tareeeeeeee!!!!
fanflori
Postat pe 30 Noiembrie 2010 22:06
De la: pickard, la data 2010-11-30 22:04:05
De la: dommon, la data 2010-11-30 21:24:00aceasta poveste mi se pare trasa de par bine de tot. Va platesc bine cei de la kudika sa scrieti toate povestile astea? nu de altceva dar vreau sa stiu daca merita timpul pierdut pentru a inventa asa ceva


da vezi ce de lume s-a adunat aici!? si ce e de mirare ca multe femei si-au folosit prima pstare pe kudika chiar aici! asta spune multe despre dorinta lor ascunsa de a avea o prospatura!

si tu te-ai adunat ca sa te strangi sau cum?
size_back
Postat pe 30 Noiembrie 2010 22:06
Povesti nemuritoare....apropo apuca-te de scris daca tot ai imaginatie:))
kudika025481
Postat pe 30 Noiembrie 2010 22:32
De la: size_back, la data 2010-11-30 22:06:55
De la: pickard, la data 2010-11-30 22:04:05
De la: dommon, la data 2010-11-30 21:24:00aceasta poveste mi se pare trasa de par bine de tot. Va platesc bine cei de la kudika sa scrieti toate povestile astea? nu de altceva dar vreau sa stiu daca merita timpul pierdut pentru a inventa asa ceva


da vezi ce de lume s-a adunat aici!? si ce e de mirare ca multe femei si-au folosit prima pstare pe kudika chiar aici! asta spune multe despre dorinta lor ascunsa de a avea o prospatura!

si tu te-ai adunat ca sa te strangi sau cum?

te-am vazut pe tine nervoasa!
pickard
Postat pe 30 Noiembrie 2010 22:33
De la: fanflori, la data 2010-11-30 21:59:07
De la: dommon, la data 2010-11-30 21:24:00aceasta poveste mi se pare trasa de par bine de tot. Va platesc bine cei de la kudika sa scrieti toate povestile astea? nu de altceva dar vreau sa stiu daca merita timpul pierdut pentru a inventa asa ceva

Imi permit eu sa-ti raspund : depinde de tine. Te poti distra super citind ciudateniile astea. Daca esti mai curios din fire, poti face un pic pe detectivul cu persoana care deschide topicul. O sa vezi cat de distractiv e. De exemplu, daca te uiti un pic in profilul lui Ianis asta, o sa fii uimit de ce afli .Eu am facut asta, si mi-am dat seama ca stam de vorba cu un tip de-o sensibilitate cum rar intalnesti la varsta lui, ca ii plac doar filmele de dragoste siropoase, nici vorba de aventuri, comandouri, eroi, niciun Avatar ,nimic din genul . Doar povesti de dragoste sensibilizatoare, la care as jura ca numai fetele se uita, ori cel mult, baietii nu le-ar pomeni ca filme favorite, macar asa din orgoliu. . Foarte interesant, nu credeti? Unde mai pui, ca printre atatea probleme, si stres, si cu serviciul ( sic! ) si cu scoala si cu familia, are timp sa se uite la filme, si , uitasem,sa mai si citeasca, bineinteles tot povesti de dragoste . Iar noi citim aberatiile lui, ori ale ei, mai degraba, eu pot jura ca-i o fata.Asa ca, hai sa luam partea buna a povestii, si anume, ca ciudatii ca Ianis care deschid asemenea topicuri, nu au probleme reale, ci doar le inventeaza .Cel putin, nu acelea sunt adevaratele lor probleme


Cine a zis ca baietii nu au voie sa se uite la filme de dragoste?sau romantice,cum vreti sa le ziceti.Sau cine zice ca baietii nu pot fi romantici si sensibil si in acelasi timp sa si recunoasca asta ..
Chiar nu va inteleg cum puteti fi atat de plini de ura si atata criticati si judecati.Nu va convine topicul,nu intrati si atat..
Iar celor care nu le-am trimis mesaj e ori ca nu am avut timp ori nu m-a interesat ceea ce zice :)
O seara frumoasa
Iannis
Postat pe 30 Noiembrie 2010 23:00
Putem spune k lumea e imaginatie sau imaginatia face lumea.
myalma95
Postat pe 30 Noiembrie 2010 23:19
De la: myalma95, la data 2010-11-30 23:19:21Putem spune k lumea e imaginatie sau imaginatia face lumea.

...daaa...si eu am vazut...."Peter Pan"....fain mi-a placut
kudika195501
Postat pe 30 Noiembrie 2010 23:28
De la: pickard, la data 2010-11-30 22:33:43
De la: size_back, la data 2010-11-30 22:06:55
De la: pickard, la data 2010-11-30 22:04:05
De la: dommon, la data 2010-11-30 21:24:00aceasta poveste mi se pare trasa de par bine de tot. Va platesc bine cei de la kudika sa scrieti toate povestile astea? nu de altceva dar vreau sa stiu daca merita timpul pierdut pentru a inventa asa ceva


da vezi ce de lume s-a adunat aici!? si ce e de mirare ca multe femei si-au folosit prima pstare pe kudika chiar aici! asta spune multe despre dorinta lor ascunsa de a avea o prospatura!

si tu te-ai adunat ca sa te strangi sau cum?

te-am vazut pe tine nervoasa!

nervoasa? doamne feri....pai eu intru pe kudika ca sa me enervez?nuuuu..intru ca sa ma mai amuz si eu!
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 09:34
De la: Iannis, la data 2010-11-30 23:00:33
Iar celor care nu le-am trimis mesaj e ori ca nu am avut timp ori nu m-a interesat ceea ce zice :)


vad ca la sex ai fost la cursuri intensive....da la limba romana ai fost cumva la FF?
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 09:36
De la: kudika195501, la data 2010-11-30 23:28:59
De la: myalma95, la data 2010-11-30 23:19:21Putem spune k lumea e imaginatie sau imaginatia face lumea.

...daaa...si eu am vazut...."Peter Pan"....fain mi-a placut


da pinocchio, nu?
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 09:37
Eu cred ca cineva se plictiseste si se amuza pe seama "sfaturiilor" noastre....
Creata24
Postat pe 1 Decembrie 2010 10:43
De la: Iannis, la data 2010-10-26 04:19:22Salut,eu sunt Iannis Isai,prietenii imi zic Iann..
As vrea sa va spun povestea vietii mele : Acum 2 ani de zile,cand eu avea 18 ani mama impreuna cu fratele meu geaman au murit intr-un accident de masina ..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat..Dupa aceasa trauma si suferinta am inceput sa merg la un psiholog..Acolo era ea,o femeie frumoasa,inalta,slabuta..aranjata..m-a invitat sa stau jos,pe canapeaua ei si am inceput sa vorbim despre mine si problemele mele..Am continuat sa merg pana m-am atasat de ea..Stiam ca e casatorita ,ca are 42 de ani si ca are o fata de 21 ani..
Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem..acum veneam in fiecare zi la ea la cabinet pentru a o vedea ..Lucrurile au avansat intre noi ( Nu va ganditi la sex ..eram virgin la 19 ani :D ) si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim..Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim :) In luna iulie (dupa aproximativ 4 luni de cand ne-am cunoscut ) ne-am casatorit..Ne-am mutat la mine acasa ,in Berlin unde ne-am continuat viata de familie ..Doar ca fiica ei nu e de acord cu noi si s-a mutat pt o perioada la noi..
ACUM au si aparut problemele deoarece Adriana (sotia mea ) crede ca eu ma uit dupa fiica ei desi eu nu am nici o treaba cu fiica ei..Eu o iubesc pe Adriana insa nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai zic ca sa o conving..As vrea sa plece fiica ei de aici insa nu stiu cum sa ii zic ei pt ca atunci sunt sigur ca ne-am certa doar..
As vrea cateva sfaturi daca se poate...
Apropo,in 5 august am facut 20 ..nu mai am 19 :D
healthy015052
Postat pe 1 Decembrie 2010 10:56
De la: healthy015052, la data 2010-12-01 10:56:09
De la: Iannis, la data 2010-10-26 04:19:22Salut,eu sunt Iannis Isai,prietenii imi zic Iann..
As vrea sa va spun povestea vietii mele : Acum 2 ani de zile,cand eu avea 18 ani mama impreuna cu fratele meu geaman au murit intr-un accident de masina ..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat..Dupa aceasa trauma si suferinta am inceput sa merg la un psiholog..Acolo era ea,o femeie frumoasa,inalta,slabuta..aranjata..m-a invitat sa stau jos,pe canapeaua ei si am inceput sa vorbim despre mine si problemele mele..Am continuat sa merg pana m-am atasat de ea..Stiam ca e casatorita ,ca are 42 de ani si ca are o fata de 21 ani..
Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem..acum veneam in fiecare zi la ea la cabinet pentru a o vedea ..Lucrurile au avansat intre noi ( Nu va ganditi la sex ..eram virgin la 19 ani :D ) si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim..Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim :) In luna iulie (dupa aproximativ 4 luni de cand ne-am cunoscut ) ne-am casatorit..Ne-am mutat la mine acasa ,in Berlin unde ne-am continuat viata de familie ..Doar ca fiica ei nu e de acord cu noi si s-a mutat pt o perioada la noi..
ACUM au si aparut problemele deoarece Adriana (sotia mea ) crede ca eu ma uit dupa fiica ei desi eu nu am nici o treaba cu fiica ei..Eu o iubesc pe Adriana insa nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai zic ca sa o conving..As vrea sa plece fiica ei de aici insa nu stiu cum sa ii zic ei pt ca atunci sunt sigur ca ne-am certa doar..
As vrea cateva sfaturi daca se poate...
Apropo,in 5 august am facut 20 ..nu mai am 19 :D




Acelasi lucru am crezut si eu! Aceasta fiinta fabuleaza tare mult! Ocupate de educatia ta si lasa prostiile. Este mare pacat sa vorbesti fara rost! Dumnezeu sa fie cu tine!
healthy015052
Postat pe 1 Decembrie 2010 10:57
NU TE SUPARA UITATE LA DIFERENTA DE VARSTA CARE E INTRE VOI DE ASTA E GELOASA CREDE CA O SA TE PIARDA
kudika091385
Postat pe 1 Decembrie 2010 11:32
De la: Iannis, la data 2010-11-30 23:00:33
De la: fanflori, la data 2010-11-30 21:59:07
De la: dommon, la data 2010-11-30 21:24:00aceasta poveste mi se pare trasa de par bine de tot. Va platesc bine cei de la kudika sa scrieti toate povestile astea? nu de altceva dar vreau sa stiu daca merita timpul pierdut pentru a inventa asa ceva

Imi permit eu sa-ti raspund : depinde de tine. Te poti distra super citind ciudateniile astea. Daca esti mai curios din fire, poti face un pic pe detectivul cu persoana care deschide topicul. O sa vezi cat de distractiv e. De exemplu, daca te uiti un pic in profilul lui Ianis asta, o sa fii uimit de ce afli .Eu am facut asta, si mi-am dat seama ca stam de vorba cu un tip de-o sensibilitate cum rar intalnesti la varsta lui, ca ii plac doar filmele de dragoste siropoase, nici vorba de aventuri, comandouri, eroi, niciun Avatar ,nimic din genul . Doar povesti de dragoste sensibilizatoare, la care as jura ca numai fetele se uita, ori cel mult, baietii nu le-ar pomeni ca filme favorite, macar asa din orgoliu. . Foarte interesant, nu credeti? Unde mai pui, ca printre atatea probleme, si stres, si cu serviciul ( sic! ) si cu scoala si cu familia, are timp sa se uite la filme, si , uitasem,sa mai si citeasca, bineinteles tot povesti de dragoste . Iar noi citim aberatiile lui, ori ale ei, mai degraba, eu pot jura ca-i o fata.Asa ca, hai sa luam partea buna a povestii, si anume, ca ciudatii ca Ianis care deschid asemenea topicuri, nu au probleme reale, ci doar le inventeaza .Cel putin, nu acelea sunt adevaratele lor probleme


Cine a zis ca baietii nu au voie sa se uite la filme de dragoste?sau romantice,cum vreti sa le ziceti.Sau cine zice ca baietii nu pot fi romantici si sensibil si in acelasi timp sa si recunoasca asta ..
Chiar nu va inteleg cum puteti fi atat de plini de ura si atata criticati si judecati.Nu va convine topicul,nu intrati si atat..
Iar celor care nu le-am trimis mesaj e ori ca nu am avut timp ori nu m-a interesat ceea ce zice :)
O seara frumoasa


Eu zic s-o intrebi pe psiholoaga. Ori mai bine sa-ti gasesti un psiholog . Dar am o rugaminte, dupa ce-l gasesti, sa nu intri in alte probleme, cum ar fi o noua si mare dragoste. . Sunt malitioasa, stiu, nu asta intentionez. E felul meu de a raspunde invitatiei tale de a-ti sari in ajutor. Si eu n-am spus ca baietii nu au voie sa se uite la filmele acelea. Eu am spus altceva, si sunt sigura ca ai inteles ce. Si poate ar fi mai bine sa ne scrii in engleza sau germana, caci limba romana e clar ca n-o mai stapanesti
fanflori
Postat pe 1 Decembrie 2010 11:50
De la: healthy017299, la data 2010-11-30 15:46:44Cu fiica ta trebuie sa te comporti ca un tata,iar sotiei ar trebui sa-i dai mai multa atentie

ce mai tata!
roz5blue6lila7
Postat pe 1 Decembrie 2010 14:40
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-12-01 14:40:32
De la: healthy017299, la data 2010-11-30 15:46:44Cu fiica ta trebuie sa te comporti ca un tata,iar sotiei ar trebui sa-i dai mai multa atentie

ce mai tata!


Cata rautate!A inceput si el cu ce-i era mai aproape
Barbie30_
Postat pe 1 Decembrie 2010 14:45
De la: Iannis, la data 2010-11-30 19:07:50
De la: puiut_77, la data 2010-11-30 14:41:03Dragilor nu va mai omorati cu scrisul ca, se pare, am avut dreptate in tot ceea ce am scris mai sus. De ce spun asta, iata ca dumnealui mi-a trimis un mesaj, iaca:
”De la: Iannis la 30 Noiembrie 2010, 14:25 Catre: puiut_77

Subiect: salut

Mesaj:
Multumesc pentru parerea ta


raspunde
Raporteaza utilizator care ti-a trimis acest mesaj ”

Deci, am nimerit-o! Mama ce Mafalda sunt!!!


Normal ca ti-am dat mesaj,dau mesaj aproape tuturor celor care imi scriu pe forum :)


Aha, dar ai timp nu gluma! Si daca nu sunt tare indiscreta, cand mai ai timp de studii, serviciu, nevasta geloasa si fiica dezbino-conspirativa? Pariu ca la asta n-ai raspuns!!!!
puiut_77
Postat pe 2 Decembrie 2010 08:55
Iannis, nu-i baga in seama pe rautaciosii astia, vezi ca altceva nu stiu decat sa judece, si putin le pasa de ceea ce simti tu. Nu te lasa influentat de comentariile lor. In dragoste nu exista reguli. Iar ei...sunt de compatimit ca trec prin viata condusi doar de prejudecati si de o mentalitate nesanatoasa.
Sonyk
Postat pe 2 Decembrie 2010 10:32
buna,sunt Simona,
si eu am o relatie cu o pers mai mare ca mine,eu am 30 de ani(si sunt nascuta in 5 august ca tine) iar el are 50 de ani si 3 copii,cel mai mare are 18 ani doar ca eu nu am probleme cu copii,ptr ca el a stiut sa vb cu ei si m-au acceptat iar el are incredere in mine si nu ii este frica ca poate o sa-mi placa fiul lui.
deci totul depinde de incredere si de faptul ca atunci cand o pers matura(se presupune ca e matura chier daca la maturita nu e proportionala cu varsta)incepe o rel cu cineva mai tanar exista ricul ca acea pers sa renunte la ea ptr cineva mai tanar dar care rel este fara riscuri,chiar si intre pers de aceeasi varsta?
simonas_80
Postat pe 2 Decembrie 2010 11:47
De la: simonas_80, la data 2010-12-02 11:47:24buna,sunt Simona,
si eu am o relatie cu o pers mai mare ca mine,eu am 30 de ani(si sunt nascuta in 5 august ca tine) iar el are 50 de ani si 3 copii,cel mai mare are 18 ani doar ca eu nu am probleme cu copii,ptr ca el a stiut sa vb cu ei si m-au acceptat iar el are incredere in mine si nu ii este frica ca poate o sa-mi placa fiul lui.
deci totul depinde de incredere si de faptul ca atunci cand o pers matura(se presupune ca e matura chier daca la maturita nu e proportionala cu varsta)incepe o rel cu cineva mai tanar exista ricul ca acea pers sa renunte la ea ptr cineva mai tanar dar care rel este fara riscuri,chiar si intre pers de aceeasi varsta?


Felicitari! Nu trebuie sa convingi pe cineva ca esti fericita,trebuie sa te convingi pe tine.Daca te minti zilnic la un moment dat ajungi sa crezi ce spui
Barbie30_
Postat pe 2 Decembrie 2010 12:46
Ii fericita tare cu mosul....
kudika226898
Postat pe 2 Decembrie 2010 16:51
Asta-i cusurul vostru, sunteti ori geloase, ori va ofticati.
kudika023770
Postat pe 2 Decembrie 2010 18:21
De la: kudika023770, la data 2010-12-02 18:21:46Asta-i cusurul vostru, sunteti ori geloase, ori va ofticati.


Cam asa e ,ce femeie nu-si doreste un pensionar langa ea?
Barbie30_
Postat pe 2 Decembrie 2010 18:38
cu scuze pt ideea de a ma fi coborat la nivelul vostru , raspunzandu-va
si cu promisiunea de a nu ma mai amesteca dupa acest mesaj in laturile voastre.
Pofta mare!
diana67x
Postat pe 2 Decembrie 2010 21:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat va rog 389 De la: kudika_15717 18 August 2014 23:44
Fuge de mine... 16 De la: Barbie30 15 Septembrie 2010 14:02
o mint pentru ca e prea geloasa,e normal? 47 De la: gabriela2008 20 Octombrie 2013 18:17
pareri pls 6 De la: andreea1976 2 August 2009 13:42
I-ati da parola voastra de mail/Messenger iubitului/iubitei voastre? 122 De la: Elyaa 19 Iunie 2011 19:54