Setari Cookie-uri

Eu 19 ani ..ea 42 ..

Salut, oare esti indragostit de ea sau iti lipseste afectiunea mamei tale si de aici acest atasament de aceasta femeie?Eu zic sa-ti vezi de treaba ta si sa-ti cauti o fata de seama ta, deoarece eu nu vad sa ai vreun viitor cu ea.A inceput de acum sa zica ca te uiti dupa fata ei, e normal, tipa e constienta de varsta ei.tu cand o sa ai 30 ea o sa aiva 52....este o diferenta foarte mare.Este alegerea ta, dar oricat ar zice toti ca varsta nu conteaza...eu cred ca, conteaza si inca foarte mult.Te pup si bafta!
vio_super
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:16
dragul meu ,in primul rand ,gandeste-te ca chiar tu prin afirmatia ta ,,voi avea grija de ea,, ai spus totul ;deja cand vei avea 30-40 de ani ea va avea in jur de 52 respectiv 62 de ani si iti spun nu din prisma ca ea ar putea fi ca ,,mama ta,, ci ca tu nu te vei mai uita la ea oricat de mare este iubirea voastra acum ; in al doilea rand nu stiu cum de EA nu se gandeste in primul rand ca la acea varsta nu o vei mai iubi la fel ci intr-un mod ,,matern,,; daca diferenta de varsta ar fi fost de ,sa zicem ,10 ani ,ar mai fi existat o sansa ca voi sa va iubiti la fel de mult ,dar o diferenta de 23 de ani nu considerati AMANDOI ca este prea mare? si crede-ma ca iti scrie unul care chiar crede ca poate fi dragoste adevarata si asa,dar 23 de ani diferenta este prea mult indiferent care dintre voi ar fi fost mai mare ;in primul rand EA ar fi trebuit sa-si puna intrebarea ,,ma va mai iubi peste X ani cand eu voi avea ,,n,, ani si el ,,y,, ani ? reflecteaza mai bine sau mai bine zis REFLECTATI AMANDOI ,in perspectiva
LacrimaIngerului
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:16
bre e vreuna dintre voi kudikelexxx cu 1 buc postare, care a citit macar vreo pagina din topic? tastati langa, la nesfarsit asa
miss_darine
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:19
uopss aceasii idee care am ziso si eu cu 3min inainte;)) :D
byby13
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:23
De la: kudika275820, la data 2010-11-29 12:16:42dragul meu ,in primul rand ,gandeste-te ca chiar tu prin afirmatia ta ,,voi avea grija de ea,, ai spus totul ;deja cand vei avea 30-40 de ani ea va avea in jur de 52 respectiv 62 de ani si iti spun nu din prisma ca ea ar putea fi ca ,,mama ta,, ci ca tu nu te vei mai uita la ea oricat de mare este iubirea voastra acum ; in al doilea rand nu stiu cum de EA nu se gandeste in primul rand ca la acea varsta nu o vei mai iubi la fel ci intr-un mod ,,matern,,; daca diferenta de varsta ar fi fost de ,sa zicem ,10 ani ,ar mai fi existat o sansa ca voi sa va iubiti la fel de mult ,dar o diferenta de 23 de ani nu considerati AMANDOI ca este prea mare? si crede-ma ca iti scrie unul care chiar crede ca poate fi dragoste adevarata si asa,dar 23 de ani diferenta este prea mult indiferent care dintre voi ar fi fost mai mare ;in primul rand EA ar fi trebuit sa-si puna intrebarea ,,ma va mai iubi peste X ani cand eu voi avea ,,n,, ani si el ,,y,, ani ? reflecteaza mai bine sau mai bine zis REFLECTATI AMANDOI ,in perspectiva



uopss aceasii idee care am ziso si eu cu 3min inainte;)) :D
byby13
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:24
De la: ktaLINE, la data 2010-11-29 12:23:38uopss aceasii idee care am ziso si eu cu 3min inainte;)) :D

si ati avut curiozitatea sa cititi cele 9 pagini de dinainte pline cu acelasi gen de sfaturi?
miss_darine
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:25
De la: miss_darine, la data 2010-11-29 12:25:55
De la: ktaLINE, la data 2010-11-29 12:23:38uopss aceasii idee care am ziso si eu cu 3min inainte;)) :D

si ati avut curiozitatea sa cititi cele 9 pagini de dinainte pline cu acelasi gen de sfaturi?


nu prea imi permite timpul,am teza maine la economie :d..normal k au mai spus si altii la fel(aprox la fel) si aceleasi idei..nu are decat sa citeasca ala care a postat topicul...banuiesc ca pe el il intereseaza...
byby13
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:39
Draga Iann,
Am vazut din raspunsuri ca unii nu cred reala povestea ta, eu oricum vreau sa imi spun parerea. Chiar ipotetic vorbind, cand femeia este mai matura problema geloziei fata de fetele tinere va fi mereu prezenta pentru ca ea se va simti in inferioritate. Si in situatiile obisnuite, cand nu sunt diferente de ani, femeile sunt foarte sensibile la orice remarca legata de frumusetea lor si nu accepta ideea ca imbatranesc, darmite intr-o asemenea situatie cand ea va vedea rivala in orice fata de varsta ta. Stiu situatii cand femeile isi urasc fiicele tocmai pentru ca vad in ele rivale, o varianta mai tanara a lor la care ele nu mai pot ajunge. Ar fi o solutie sa se mute fata ei de la voi, o solutie partiala, pentru ca ea tot ar putea sa fie geloasa pe fiica ei, si daca ar s ta in alta parte. As zice sa vorbesti frumos cu sotia ta si sa ii spui ca o iubesti si ca pe ea o vrei, daca pe ea ai ales-o. Cum ea e psiholog teoretic stie toate lucrurile astea, dar si ea e om, e o femeie cu sentimente ca orice femeie. Nu tu esti de vina ca nu ii arati ca o iubesti, ci ea se lupta cu propriile frici, ii e frica sa nu o parasesti intr-o zi pentru o fata mai tanar, si eu sincer, cred ca asa se va intampla. CA o astfel de iubire sa dureze e nevoie de o mare compatibilitate si atractie intre cei doi. Eu stiu o situatie asemanatoare in care o profesoara a mea s-a castorit cu un coleg al meu cand el a terminat liceul. Au fost impreuna o vreme, au facut un copil si apoi au divortat pentru ca el s-a indragostit de o fata mai tanara. Eu cred ca, inevitabil, se va intampla asta la un moment dat. CAsatoria poate insa dura ani buni si sa fiti foarte fericiti impreuna.
legat de adevarul acestei povesti, nu stiu de ce nu vi se pare verosimila. Viata de multe ori ofera povesti mai incredibile decat fictiunea. Cunosc suficiente cazuri ca sa stiu ca viata bate filmul, cum se spune adesea.
Mult noroc si multa dragoste!
Elena
healthy016957
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:46
Draga Iannis,
In primul rand vreau sa iti spun ca un psiholog nu amesteca lucrurile personale cu terapia. Un psiholog iti poate acorda compasiunea (nu mila) de care ai nevoie in anumite momente din viata si te ajuta sa iti ridici la nivel constient anumite lucruri. Faptul ca un psiholog a acceptat anumite favoruri, inca a divortat pt tine, tin de anumite carente personale care au fost amestecate cu profesia. In primul rand cand mergi la un psiholog trebuie sa verifici daca terapeutul pe care l-ai ales face parte din REGISTRUL PSIHOTERAPEUTILOR din tara unde doresti sa faci un anumit tip de terapie. Lasand la o parte aceste lucruri tu poate aveai nevoie sa ti se aduca la nivel constint faptul ca d-na terapeut nu este mama ci dansa "poate tine doar locul mamei in sedinte", ca nici o femeie nu va mai fi mama pt ca mama ta, este undeva acolo sus si te iubeste asa cum iti doresti tu si va veghea intotdeauna asupra ta. Poate tu in aceasta femeie ai vazut o mama, o persoana care te ocroteste, te iubeste, te alinta, ca este "acel fotoliu confortabil in care te asezi comod cand vii acasa dupa o zi epuizanta". Daca ai vazut asta sau ai vazut de la inceput o femeie, nu o d-na care te ajuta sa depasesti momentele dificile, numai tu stii. In cazul in care ai vazut o femeie, eu personal daca as fi in locul tau i-as inchiria fiicei o garsoniera in care sa stea separat, si as valida-o ca femeie. Ar fi bine daca ati incepe o terapie de cuplu sau una comportamentala, individual in cazul in care nu doriti si ca pe viitor sa mai aveti astfel de discutii legate de varsta si de faptul ca ea inca nu se simte femeia ta. In fond toti oamenii au dreptul la fericire, important este ca fiecare dintre noi sa intelegem ca fericirea noastra depinde noi. Succes!
kudika004975
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:54
Pt.Iannis:
Du-te la un preot ortodox (sau catolic), spovedeste-te si cere-i sfatul !
kudika061764
Postat pe 29 Noiembrie 2010 13:07
buna....am citit un pic pe aici din comentariile fiecaruia referitor la problema mea...m-am gandit ca o parere in plus nu strica.
eu am 24 de ani, la 19 ani am intalnit asa zisa "marea dragoste" el avea 30 de ani atunci, era un barbat foarte destept, stia sa faca toate lucrurile ca la carte, foarte atent si pe deasupra si chipes...m-am indragostit nebuneste, imi placea sa stau in preajma lui tot timpul, aveam mereu ceva de invatat, a fost o relatie de 3 ani, la inceput era totul miere, ma maturizam alaturi de el si eram foarte fericita, eram indragostita. parinti mei nu au fost de acord, diferenta de varsta in primul rand era pe primul loc, dupa care faptul ca eu lucram la firma lui.dupa un an si ceva au inceput sa scartie un pic lucrurile deoarece ai mei nu prea ma mai lasau sa ies cu el si imi interziceau sa mai fiu cu el...atunci am hotarat sa ma mut la el, un an a fost foarte bine, dupa care au inceput certurile din divrse motive, unele chiar foarte minore, aveam discutii zilnice, certuri in fiecare seara, eram distrusa psihic, vroia din ce in ce mai mult de la mine, vroia sa gandesc la fel ca el, sa fiu perfecta din toate punctele de vedere, nu mai puteam....eram epuizata....dupa 3 ani totul s-a terminat...nu am mai pastrat dar daca se intampla sa ne intalnim pe strada ne salutam...deci eu sunt de parere ca dragostea nu are limite dar are foarte multe nivele iar ca sa le treci pe toate trebuie sa stai bine sa le gandesti "la rece" cum s-ar spune sa le pui in balanta si sa te gandesti bine daca le poti trece pe toate....nu vreau sa fiu rea, poate sotia ta arata foarte bine , poate e foarte frumoasa si tu poti sustine acum ca o iubesti neconditionat indiferent de cum ar arata.....dar esti sigur de asta?....esti sigur ca peste cativa ani nu-ti vei schimba parerea?....eu zic ca ar trebui sa stai si sa te gandesti foarte bine pentru ca avem doar o singura viata si trebuie traita la maxim, unele sacrificii nu-si au rostul in viata noastra
kudika026577
Postat pe 29 Noiembrie 2010 13:07
NU MAI SCRIETI MAI LA ACEST TOPIC, NU VEDETI CA ACEL "IANIS" NU A MAI SCRIS NIMIC? PROBABIL E UNUL PLATIT SPECIAL SA TINA OAMENII PE FORUM.. POVESTEA E O INVENTIE IEFTINA INSPIRATA DIN ATATEA FILME SI TELENOVELE..
michaelaxti
Postat pe 29 Noiembrie 2010 13:20
Sincer cred ca amandoi ati avut nevoie de afectiune ,nu sunteti de condamnat ,tu ai vazut in ea dragostea mamei pe care ai pierdut-o ,iar ea isi traieste ultima ei oaza de fericire ,sfatul meu este sa va traiti povestea de iubire ,la maxim .Sper ca esti constient ca intr-o buna zi totul se va sfarsi,asa ca profitati de fiecare clipa.
kudika316127
Postat pe 29 Noiembrie 2010 13:24
sa sti k si eu sunt o femeie c-am de seama sotiei tale,iti spun sincer si nu vreau sa te supar,dar iti vb din proprie experienta ca relatia voastra nu o sa meraga ,deja am inteles ca au inceput prob.eu tot asa sunt atarasa de cei mai tineri ca mn dar nu asa de varsta ta si sincer nu a mers relatia,cred ca cel mai bn este sa vb sa comunikti,si..............sa luati o hotarare,pt ca mai tarziu tu vei fi cel care o sa o lasi dif este mare si cred ca acum ea isi da seama de ce a facut si fiica ei poate fi o scuza la ea ca sa puna punct relatiei,gandestete ca o sa iti mai zica si de alte femei si mi se pare normal sa fie geloasa pt ca esti un tanar iar ea numai intinereste,o zi minunata
ginutza_43
Postat pe 29 Noiembrie 2010 13:30
De la: allaa, la data 2010-11-28 14:53:54Ianns te inteleg foarte bine pentru ca si eu am o relatie cu un barbat care are virsta de 31 de ani,iar eu 54.Stam impreuna de 4 ani,au fost zile bune si zile mai putin bune,insa el nu vrea sa renunte la mine si nici eu la el.Eu insa nu am intentia de a ma casatorii cu el,cu toate ca el vrea.

Sunteti amandoi fara minte. De ce nu vrei sa renunti la el? Mai ales din moment ce nu vrei sa-l iei de barbat. Crezi ca el nu merita o familie, ci doar viata in desfrau cu tine care i-ai putea fi mama? Esti jalnica, tanti. Omul ar merita sa fie la casa lui cu sotie, copii, lucruri pe care tu nu i le vei putea oferi niciodata. Ma mir ca nu ti-a fost rusine sa vii aici si sa scrii asa ceva. Chiar nu-mi explic cu ce ai putut vraji un barbat tanar de 31 ani fix tu. Femeie fara creier!
tematoare
Postat pe 29 Noiembrie 2010 13:44
AM CITIT DESPRE CE SPUNETI FIECARE SI M-AM GANDIT CA FIECARE AVEM DREPTUL LA O PARERE PERSONALA DAR NU AVEM DREPTUL SA JUDECAM PE NIMENI.BAIATUL VA CEREA UN SFAT NU O JUDECATA. IANNSA STII CA EU SUNT O FEMEIE DE 32 DE ANI SUI SUNT DIVORTATA SI TRAIESC CU UN BAIAT DE 26 DE ANI,CU 6 ANI MAI MIC CA MINE.SI VREAU SA-TI ZIC CA IN CAZUL MEU E CA EU SUNT INDRAGOSTITA DE EL SI SINCER NU STIU CE SA FAC.DACA FAC BINE SAU FAC RAU...AM AJUNS INTR-UN PUNCT CA NU STIU CE E BI8NE SI CE E RAU. DAR UN LUCRU E SIGUR"DRAGOSTEA NU ARE VARSTA". MULT NOROC IN REZOLVAREA PROBLEMELOR.
kudika166942
Postat pe 29 Noiembrie 2010 13:44
iannis vorbeste cu fata ei (fica ta vitrega)si spunei ce crede mama ei si sa rezolvati problemele toti 3 ca este mai bine pentru toti.
kudika104738
Postat pe 29 Noiembrie 2010 13:51
Imi pare rau....dar eu nu cred povestea.....
Nina1956
Postat pe 29 Noiembrie 2010 14:15
stii ce...nu mai cere sfaturi aici. nici o situatie nu seamana cu alta. in plus...ea e psihologul in familie. inafara de faptul ca a incalcat deontologia profesionala (avansand in relatie cu un client) tot ea trebuie sa mai faca pe psihologul din cand in cand. oricum relatia voastra nu va putea dura foarte mult. este absolut firesc si normal ca tu sa simti o distantare fata de ea pe masura ce trece timpul si ea va imbatrani fizic. timpul nu iarta pe nimeni.
chestia cu fiica, e puerila. iar ea, la varsta ei, ar fi trebuit sa si-o asume. sa isi asume. toate responsabilitatile.
iar tu ....ai sa te maturizezi prea repede si prea tare..l. si asa te-a maturizat acel accident..
asta in cazul in care totul este adevarat....ca seamana a telenovela...sau a subiect deschis pe forum de administratori nebuni doar pt a face rulaj de minute pe site...
stiu perfect ce inseamna sa ai un partener mai mic decat tine...cu multi ani.
daca vrei sa mai vorbim...

cristinamei
Postat pe 29 Noiembrie 2010 14:18
Nu suntem rele, dar povestea ta nu mi se pare adevarata, nici o femeie normala de 42 de ani nu ar face asa ceva si in nici un caz asa de repede. Si eu am 42 de ani si stiu ce vorbesc. Din pacate am trecut de varsta aceea la care mai credeam in povesti. Dar ca sa nu zici ca nu ti-am dat nici un mesaj , iata unul:dute neaparat la un phsiatru, adevarat, si cere niste sfaturi in legatura cu starea ta. Asta nu zic din rautate, fiecare dintre noi poate sa se indeparteze de mal, important este sa-ti dai seama, ca sa te poti intoarce la mal. Numai bine iti doresc.
kudika099812
Postat pe 29 Noiembrie 2010 14:25
De la: michaelaxti, la data 2010-11-29 13:20:27NU MAI SCRIETI MAI LA ACEST TOPIC, NU VEDETI CA ACEL "IANIS" NU A MAI SCRIS NIMIC? PROBABIL E UNUL PLATIT SPECIAL SA TINA OAMENII PE FORUM.. POVESTEA E O INVENTIE IEFTINA INSPIRATA DIN ATATEA FILME SI TELENOVELE..




Buna tuturor..
Imi cer scuze ca nu am mai scris,nu am mai avut timp.
Am avut ceva probleme la servici si cu scoala am fost stresat..
astazi ma apuc sa citesc tot ce s-a scris in lipsa mea..
Si apropo : nu sunt unul platit :)
Iannis
Postat pe 29 Noiembrie 2010 14:59
De la: Iannis, la data 2010-11-29 14:59:49
De la: michaelaxti, la data 2010-11-29 13:20:27NU MAI SCRIETI MAI LA ACEST TOPIC, NU VEDETI CA ACEL "IANIS" NU A MAI SCRIS NIMIC? PROBABIL E UNUL PLATIT SPECIAL SA TINA OAMENII PE FORUM.. POVESTEA E O INVENTIE IEFTINA INSPIRATA DIN ATATEA FILME SI TELENOVELE..




Buna tuturor..
Imi cer scuze ca nu am mai scris,nu am mai avut timp.
Am avut ceva probleme la servici si cu scoala am fost stresat..
astazi ma apuc sa citesc tot ce s-a scris in lipsa mea..
Si apropo : nu sunt unul platit :)


curios cum exact pe asta ai citit-o!
vitamina_c
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:03
De la: vitamina_c, la data 2010-11-29 15:03:11
De la: Iannis, la data 2010-11-29 14:59:49
De la: michaelaxti, la data 2010-11-29 13:20:27NU MAI SCRIETI MAI LA ACEST TOPIC, NU VEDETI CA ACEL "IANIS" NU A MAI SCRIS NIMIC? PROBABIL E UNUL PLATIT SPECIAL SA TINA OAMENII PE FORUM.. POVESTEA E O INVENTIE IEFTINA INSPIRATA DIN ATATEA FILME SI TELENOVELE..




Buna tuturor..
Imi cer scuze ca nu am mai scris,nu am mai avut timp.
Am avut ceva probleme la servici si cu scoala am fost stresat..
astazi ma apuc sa citesc tot ce s-a scris in lipsa mea..
Si apropo : nu sunt unul platit :)


curios cum exact pe asta ai citit-o!


pai voia sa sublinieze ca el face totul gratis!
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:06
De la: size_back, la data 2010-11-29 15:06:42
De la: vitamina_c, la data 2010-11-29 15:03:11
De la: Iannis, la data 2010-11-29 14:59:49
De la: michaelaxti, la data 2010-11-29 13:20:27NU MAI SCRIETI MAI LA ACEST TOPIC, NU VEDETI CA ACEL "IANIS" NU A MAI SCRIS NIMIC? PROBABIL E UNUL PLATIT SPECIAL SA TINA OAMENII PE FORUM.. POVESTEA E O INVENTIE IEFTINA INSPIRATA DIN ATATEA FILME SI TELENOVELE..




Buna tuturor..
Imi cer scuze ca nu am mai scris,nu am mai avut timp.
Am avut ceva probleme la servici si cu scoala am fost stresat..
astazi ma apuc sa citesc tot ce s-a scris in lipsa mea..
Si apropo : nu sunt unul platit :)


curios cum exact pe asta ai citit-o!


pai voia sa sublinieze ca el face totul gratis!



Interesant ! Ziceti ca e o poveste dintr-un film romance/drama.. insa toti va inghesuiti sa scrieti aici..
Cum de?
Iannis
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:13
De la: Iannis, la data 2010-11-29 15:13:19
De la: size_back, la data 2010-11-29 15:06:42
De la: vitamina_c, la data 2010-11-29 15:03:11
De la: Iannis, la data 2010-11-29 14:59:49
De la: michaelaxti, la data 2010-11-29 13:20:27NU MAI SCRIETI MAI LA ACEST TOPIC, NU VEDETI CA ACEL "IANIS" NU A MAI SCRIS NIMIC? PROBABIL E UNUL PLATIT SPECIAL SA TINA OAMENII PE FORUM.. POVESTEA E O INVENTIE IEFTINA INSPIRATA DIN ATATEA FILME SI TELENOVELE..




Buna tuturor..
Imi cer scuze ca nu am mai scris,nu am mai avut timp.
Am avut ceva probleme la servici si cu scoala am fost stresat..
astazi ma apuc sa citesc tot ce s-a scris in lipsa mea..
Si apropo : nu sunt unul platit :)


curios cum exact pe asta ai citit-o!


pai voia sa sublinieze ca el face totul gratis!



Interesant ! Ziceti ca e o poveste dintr-un film romance/drama.. insa toti va inghesuiti sa scrieti aici..
Cum de?


nu stiu!
vitamina_c
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:16
De la: Iannis, la data 2010-11-29 15:13:19
Interesant ! Ziceti ca e o poveste dintr-un film romance/drama.. insa toti va inghesuiti sa scrieti aici..
Cum de?


suntem mai romantice asa...plus ca dupa cum bine vezi nu ne inghesuim....postam pe rand!
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:19
De la: size_back, la data 2010-11-29 15:19:20
De la: Iannis, la data 2010-11-29 15:13:19
Interesant ! Ziceti ca e o poveste dintr-un film romance/drama.. insa toti va inghesuiti sa scrieti aici..
Cum de?


suntem mai romantice asa...plus ca dupa cum bine vezi nu ne inghesuim....postam pe rand!



Da ,observ :)
Oricum,va multumesc tuturor pentru parerile voastre..
Nu ma asteptam sa raspundeti atatia..
Iannis
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:21
De la: Iannis, la data 2010-11-29 15:21:54
De la: size_back, la data 2010-11-29 15:19:20
De la: Iannis, la data 2010-11-29 15:13:19
Interesant ! Ziceti ca e o poveste dintr-un film romance/drama.. insa toti va inghesuiti sa scrieti aici..
Cum de?


suntem mai romantice asa...plus ca dupa cum bine vezi nu ne inghesuim....postam pe rand!



Da ,observ :)
Oricum,va multumesc tuturor pentru parerile voastre..
Nu ma asteptam sa raspundeti atatia..

sa te luminez io..in uichend topicul tau a fost cap de afis in mailul trimis de kudika...d'aia sunt unele numai cu o postare...la tine
miss_darine
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:27
De la: Iannis, la data 2010-11-29 15:21:54
De la: size_back, la data 2010-11-29 15:19:20
De la: Iannis, la data 2010-11-29 15:13:19
Interesant ! Ziceti ca e o poveste dintr-un film romance/drama.. insa toti va inghesuiti sa scrieti aici..
Cum de?


suntem mai romantice asa...plus ca dupa cum bine vezi nu ne inghesuim....postam pe rand!



Da ,observ :)
Oricum,va multumesc tuturor pentru parerile voastre..
Nu ma asteptam sa raspundeti atatia..


mai schimba bre placa! deja devii plictisitor! mai baga ceva din viata asta a ta atat de palpitanta si poate mai scriem vreo 20 de pagini!
vitamina_c
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:27
De la: miss_darine, la data 2010-11-29 15:27:54
De la: Iannis, la data 2010-11-29 15:21:54
De la: size_back, la data 2010-11-29 15:19:20
De la: Iannis, la data 2010-11-29 15:13:19
Interesant ! Ziceti ca e o poveste dintr-un film romance/drama.. insa toti va inghesuiti sa scrieti aici..
Cum de?


suntem mai romantice asa...plus ca dupa cum bine vezi nu ne inghesuim....postam pe rand!



Da ,observ :)
Oricum,va multumesc tuturor pentru parerile voastre..
Nu ma asteptam sa raspundeti atatia..

sa te luminez io..in uichend topicul tau a fost cap de afis in mailul trimis de kudika...d'aia sunt unele numai cu o postare...la tine


nu-l lumina lasa-l asa ca-i sta bine! n-o asculta pe miss asta sa stii ca lumea te iubeste aici pe kudika!
vitamina_c
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CRED CA AM O PROBLEMA SI VREAU SFATURI 46 De la: Elyaa 19 Iunie 2011 20:03
nush c s mai fc...help!!!! 34 De la: alexutza_yoyo 21 Octombrie 2013 10:58
M-a inselat sotia ! 10 De la: kudika_1016740 8 August 2016 07:17
e gelozie sau doar ceva intiparit in mintea mea? 7 De la: kudikauser112 21 Iulie 2014 23:09
oare exista leac pentru gelozie? 7 De la: mihablonda 9 Noiembrie 2009 02:20