Setari Cookie-uri

Eu 19 ani ..ea 42 ..

De la: allaa, la data 2010-11-28 15:21:23Vreau sa-ti spun ca nu esti prea educata sau educat.In primul rind nu este de bun simt sa spui unei femei indiferent de virsta "babaciune".In al doilea rind ,fiecare este stapin pe viata lui poate sa faca ceea ce doreste atita timp cit nu ii deranjeaja pe cei din jur.Imi cunosc virsta si cunosc diferenta de virsta dintre mine si partenerul meu,asta nu inseamna nu pot avea o relatie placuta.La vrajitoare nu ma voi duce,orice relatie si chiar casnicie poate sa sfirseasca,exemple sunt multiple ,si asta indiferent de diferenta de virsta.



Asa e, dar tot babaciune esti in comparatie cu el...nu stiu ce-l tine langa tine...ii lasi cumva averea? Sau il platesti pentru prestatia ocazionala?
kudika226898
Postat pe 28 Noiembrie 2010 23:43
Dragostea nu tine cont de varsta. Profita de ea cat ai ocazia. In rest... O sa vezi ce-ti mai ofera viata. Cred ca e grozav sa ai o fata de varsta ta. Ai scapat de pasii pe care trebuia sa-i faci daca o cresteai de la inceput. :)))
Iar cand iti imbatraneste nevasta poti sa o inseli. Cu voia ei. Partea frumoasa e ca te va intelege. :)))
E totul rezolvat. Comod si simplu. Nu trebuie sa faci nici un efort ca sa incepi o relatie de la 0 cu o fata cam de varsta ta. Sa faceti copii si sa imbatraniti impreuna. Probabil ca nu vrei asta. Preferi sa imbatranesti alaturi de o tanara de 20 de ani. Frumos.
blueee
Postat pe 28 Noiembrie 2010 23:50
Pai nu ma mir, si eu am 17 ani si o iubesc pe o profesoara de 38 de ani, doar ca dnsa e maritata si nu stiu nu idraznesc sa ma bag asa pur si simplu.
TheEminescian
Postat pe 29 Noiembrie 2010 00:09
Tu cum de ai avut curajul Iannis???
TheEminescian
Postat pe 29 Noiembrie 2010 00:11
De la: blueee, la data 2010-11-28 23:50:35Dragostea nu tine cont de varsta. Profita de ea cat ai ocazia. In rest... O sa vezi ce-ti mai ofera viata. Cred ca e grozav sa ai o fata de varsta ta. Ai scapat de pasii pe care trebuia sa-i faci daca o cresteai de la inceput. :)))
Iar cand iti imbatraneste nevasta poti sa o inseli. Cu voia ei. Partea frumoasa e ca te va intelege. :)))
E totul rezolvat. Comod si simplu. Nu trebuie sa faci nici un efort ca sa incepi o relatie de la 0 cu o fata cam de varsta ta. Sa faceti copii si sa imbatraniti impreuna. Probabil ca nu vrei asta. Preferi sa imbatranesti alaturi de o tanara de 20 de ani. Frumos.


partea nasoala este ca daca va continua relatia nu va sti niciodaca cum e sa creasca un copil sau sa stranga in brate un copil in postura de tata
brun3tu
Postat pe 29 Noiembrie 2010 00:21
De la: Iannis, la data 2010-10-26 04:19:22Salut,eu sunt Iannis Isai,prietenii imi zic Iann..
As vrea sa va spun povestea vietii mele : Acum 2 ani de zile,cand eu avea 18 ani mama impreuna cu fratele meu geaman au murit intr-un accident de masina ..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat..Dupa aceasa trauma si suferinta am inceput sa merg la un psiholog..Acolo era ea,o femeie frumoasa,inalta,slabuta..aranjata..m-a invitat sa stau jos,pe canapeaua ei si am inceput sa vorbim despre mine si problemele mele..Am continuat sa merg pana m-am atasat de ea..Stiam ca e casatorita ,ca are 42 de ani si ca are o fata de 21 ani..
Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem..acum veneam in fiecare zi la ea la cabinet pentru a o vedea ..Lucrurile au avansat intre noi ( Nu va ganditi la sex ..eram virgin la 19 ani :D ) si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim..Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim :) In luna iulie (dupa aproximativ 4 luni de cand ne-am cunoscut ) ne-am casatorit..Ne-am mutat la mine acasa ,in Berlin unde ne-am continuat viata de familie ..Doar ca fiica ei nu e de acord cu noi si s-a mutat pt o perioada la noi..
ACUM au si aparut problemele deoarece Adriana (sotia mea ) crede ca eu ma uit dupa fiica ei desi eu nu am nici o treaba cu fiica ei..Eu o iubesc pe Adriana insa nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai zic ca sa o conving..As vrea sa plece fiica ei de aici insa nu stiu cum sa ii zic ei pt ca atunci sunt sigur ca ne-am certa doar..
As vrea cateva sfaturi daca se poate...
Apropo,in 5 august am facut 20 ..nu mai am 19 :D
kudika183384
Postat pe 29 Noiembrie 2010 00:38
incerci sa rezolvi o problema care te depaseste!!!esti un copil !!trezeste-te!!!nu e copilul tau ca sa il intretii.......iar ea daca a ales sa-si imparta timpul cu tine cred ca e destul de constienta ca nu-si poate trai tineretea fiind si mama si adolescenta in acelas timp
kudika311975
Postat pe 29 Noiembrie 2010 00:40
De la: Iannis, la data 2010-10-26 14:15:15
De la: miss_darine, la data 2010-10-26 14:11:13
De la: Iannis, la data 2010-10-26 13:53:56Voi credeti ce vreti ,eu am zis situatia mea.. Totusi va multumesc tuturor care mi-au raspuns..
tot nu stiu ce sa fac mai departe :(

ce sa faci?....nu prea ai ce decat sa astepti sa se consume pseudo casnicia ta, care din start n-a avut nicio sansa...si nu sunt rea ci realista...fiica ei este la fel de cruda ca si tine ...si este firesc sa intervina gelozia


De ce zici ca nu a avut nici o sansa?


de ce zice ca nu a avut nici o sansa????? pt ca noi femeile suntem mai posesive si stam prost cu gelozia in cazul meu diferenta dintre noi a fost de 6 ani el era mai mic si tot nu a tinut ce te face sa crez ca la u va tine? Pt ca cu timpul vei vrea sa iti traiesti viata altfel pt ca doar o viata ai si trebuie sa experimentezi di toate punctele de vedere ca si acum " Sa vezi cum e cu o femeie mult mai mare decat tine" DAR SINCER CE AI VAZUT LA EA TOTUSI ARE 42 NICI MACAR 32-33 SAU HAI SA ZIC 35 DAR E DEJA EXAGERAT DE MULT 42 ?
florilory
Postat pe 29 Noiembrie 2010 01:24
dupa parerea mea, las-o pe ea k are 42 de ani si degeaba a facut psihologia, k e varza, vetiti de tineretea ta k cu ani astia nu te mai intalnesti niciodata dute in cluburi distreaza cu fete de varsta ta. cum poti sa o iubesti pe unde kre iti poate fi si mama si bunik in anumite cazuri??
mysgdream
Postat pe 29 Noiembrie 2010 04:00
De la: RaducuTheBear, la data 2010-11-29 00:09:53Pai nu ma mir, si eu am 17 ani si o iubesc pe o profesoara de 38 de ani, doar ca dnsa e maritata si nu stiu nu idraznesc sa ma bag asa pur si simplu. [/quote

Te sfatuiesc sa dormi la perete ca daca mai visezi asa frumos sa nu cazi din pat
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 07:34

imnca poate o iubesti dar mai tarziu. greseala nu este a ta ci a sotiei tale. yu esti un copil dar ea ar cfi trebuit sa se gandeasca
juliansen
Postat pe 29 Noiembrie 2010 07:50
De la: Iannis, la data 2010-10-26 04:19:22Salut,eu sunt Iannis Isai,prietenii imi zic Iann..
As vrea sa va spun povestea vietii mele : Acum 2 ani de zile,cand eu avea 18 ani mama impreuna cu fratele meu geaman au murit intr-un accident de masina ..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat..Dupa aceasa trauma si suferinta am inceput sa merg la un psiholog..Acolo era ea,o femeie frumoasa,inalta,slabuta..aranjata..m-a invitat sa stau jos,pe canapeaua ei si am inceput sa vorbim despre mine si problemele mele..Am continuat sa merg pana m-am atasat de ea..Stiam ca e casatorita ,ca are 42 de ani si ca are o fata de 21 ani..
Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem..acum veneam in fiecare zi la ea la cabinet pentru a o vedea ..Lucrurile au avansat intre noi ( Nu va ganditi la sex ..eram virgin la 19 ani :D ) si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim..Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim :) In luna iulie (dupa aproximativ 4 luni de cand ne-am cunoscut ) ne-am casatorit..Ne-am mutat la mine acasa ,in Berlin unde ne-am continuat viata de familie ..Doar ca fiica ei nu e de acord cu noi si s-a mutat pt o perioada la noi..
ACUM au si aparut problemele deoarece Adriana (sotia mea ) crede ca eu ma uit dupa fiica ei desi eu nu am nici o treaba cu fiica ei..Eu o iubesc pe Adriana insa nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai zic ca sa o conving..As vrea sa plece fiica ei de aici insa nu stiu cum sa ii zic ei pt ca atunci sunt sigur ca ne-am certa doar..
As vrea cateva sfaturi daca se poate...

@Iannis. Eu una te cred si te sustin, dragostea nu tine cont de varsta. Dupa cum vezi lumea e plina de prejudecati pentru ca nu sunt capabili sa simta ce simti tu si nici nu vor fi, niciodata. Bucura-te de aceste clipe, esti un om deosebit, iar in privinta fiicei sigur ca urmareste sa o faca pe mama-sa sa creada ca te uiti la ea. Trebuie sa gasiti o solutie sa va separati de ea.
Sonyk
Postat pe 29 Noiembrie 2010 08:41
De la: juliansen, la data 2010-11-29 07:50:03
imnca poate o iubesti dar mai tarziu. greseala nu este a ta ci a sotiei tale. yu esti un copil dar ea ar cfi trebuit sa se gandeasca



adica sa inteleg ca greseala lor e ca se iubesc ?
Sonyk
Postat pe 29 Noiembrie 2010 08:42
De la: Iannis, la data 2010-10-26 04:19:22Salut,eu sunt Iannis Isai,prietenii imi zic Iann..
As vrea sa va spun povestea vietii mele : Acum 2 ani de zile,cand eu avea 18 ani mama impreuna cu fratele meu geaman au murit intr-un accident de masina ..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat..Dupa aceasa trauma si suferinta am inceput sa merg la un psiholog..Acolo era ea,o femeie frumoasa,inalta,slabuta..aranjata..m-a invitat sa stau jos,pe canapeaua ei si am inceput sa vorbim despre mine si problemele mele..Am continuat sa merg pana m-am atasat de ea..Stiam ca e casatorita ,ca are 42 de ani si ca are o fata de 21 ani..
Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem..acum veneam in fiecare zi la ea la cabinet pentru a o vedea ..Lucrurile au avansat intre noi ( Nu va ganditi la sex ..eram virgin la 19 ani :D ) si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim..Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim :) In luna iulie (dupa aproximativ 4 luni de cand ne-am cunoscut ) ne-am casatorit..Ne-am mutat la mine acasa ,in Berlin unde ne-am continuat viata de familie ..Doar ca fiica ei nu e de acord cu noi si s-a mutat pt o perioada la noi..
ACUM au si aparut problemele deoarece Adriana (sotia mea ) crede ca eu ma uit dupa fiica ei desi eu nu am nici o treaba cu fiica ei..Eu o iubesc pe Adriana insa nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai zic ca sa o conving..As vrea sa plece fiica ei de aici insa nu stiu cum sa ii zic ei pt ca atunci sunt sigur ca ne-am certa doar..
As vrea cateva sfaturi daca se poate...
Apropo,in 5 august am facut 20 ..nu mai am 19 :D
tu parı un tıp de treaba parerea mea sıncera......laso frate ca e dusa ea trebuıa sa fıe pregatıta pt orıce ın momentul cınd sa casatorıt cu tıne
kudika330764
Postat pe 29 Noiembrie 2010 08:50
Iannis,ma lasi cu vrajelile astea,faci studiu psihologic de piata? sau ai de facut vreo lucrare,scrii o carte....cine are timp sa te creada...eu in nici un caz
Mushu
Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:08
Voi chiar nu va dati seama ca cineva din cadrul acesti "reviste" doreste sa pierdeti timpul aici indiferent de subiect? A lansat un subiect ciudat ca sa va bateti cap in cap ...sau idei in idei...treziti-va oameni buni si apucati-va sa faceti ceva util...nu mai bateti campii ...de asta merge tara asta asa cum merge.
kudika010358
Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:26
Ai grija cum alegi sa-ti traiesti viata care nu este un joc.Cum te vezi peste 10 ani?Dar ea cum se vede?
viogen26
Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:31
De la: viogen26, la data 2010-11-29 10:31:36Ai grija cum alegi sa-ti traiesti viata care nu este un joc.Cum te vezi peste 10 ani?Dar ea cum se vede?


De ce pui intrebari capcana?
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:33
si cand te=ai trezit era dimineata,nu?
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:33
De la: size_back, la data 2010-11-29 10:33:02 si cand te=ai trezit era dimineata,nu?


Daaa si se "cracana" de ziua
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:34
De la: Barbie30_, la data 2010-11-29 10:33:02
De la: viogen26, la data 2010-11-29 10:31:36Ai grija cum alegi sa-ti traiesti viata care nu este un joc.Cum te vezi peste 10 ani?Dar ea cum se vede?


De ce pui intrebari capcana?

Eu zic sã începi sã cumperi de pe-acum Gerovitale,sã ai mai peste 20 de ani...și intereseazã-te de bãi termale...a naibii,invidia la români!
romulus_lazy
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:07
De la: romulus_lazy, la data 2010-11-29 11:07:14
De la: Barbie30_, la data 2010-11-29 10:33:02
De la: viogen26, la data 2010-11-29 10:31:36Ai grija cum alegi sa-ti traiesti viata care nu este un joc.Cum te vezi peste 10 ani?Dar ea cum se vede?


De ce pui intrebari capcana?

Eu zic sã începi sã cumperi de pe-acum Gerovitale,sã ai mai peste 20 de ani...și intereseazã-te de bãi termale...a naibii,invidia la români!


"Domnu`"Romulus,vezi-ti matale de baile termale si nu ma mai cita.Nu ai inteles o boaba din ce am vrut sa zic,da asta e....baile termale nu te ajuta in gandire
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:11
De la: Barbie30_, la data 2010-11-29 11:11:26
De la: romulus_lazy, la data 2010-11-29 11:07:14
De la: Barbie30_, la data 2010-11-29 10:33:02
De la: viogen26, la data 2010-11-29 10:31:36Ai grija cum alegi sa-ti traiesti viata care nu este un joc.Cum te vezi peste 10 ani?Dar ea cum se vede?


De ce pui intrebari capcana?

Eu zic sã începi sã cumperi de pe-acum Gerovitale,sã ai mai peste 20 de ani...și intereseazã-te de bãi termale...a naibii,invidia la români!


"Domnu`"Romulus,vezi-ti matale de baile termale si nu ma mai cita.Nu ai inteles o boaba din ce am vrut sa zic,da asta e....baile termale nu te ajuta in gandire
domuluı ıı place la Bazna cred....sı el se sımte bıne ıntre pensıonarı
kudika330764
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:14
Mai junior...tu furi curent la greu!!!!!!! mai bine scrie o carte...de povesti......aberezi crezand ca poti prostii oamenii...naivi ca si tine...nici un tata din lume nu face asa ceva. Auzi frate sa o ajute sa divorteze pt a se casatori cu tine. Doamne fereste!!!!!!!! si nici macar nu e avocat cum spui...si nici ea psiholog. Da o naibii de treaba asta ar insemna ca toti psihologii sunt nebuni de legat. Las o balta junior. Mai bine ocupa te te scoala, ai putea sa te faci regizor daca tot faci scenarii.
elenaval
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:15
De la: Iannis, la data 2010-10-26 04:19:22Salut,eu sunt Iannis Isai,prietenii imi zic Iann..
As vrea sa va spun povestea vietii mele : Acum 2 ani de zile,cand eu avea 18 ani mama impreuna cu fratele meu geaman au murit intr-un accident de masina ..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat..Dupa aceasa trauma si suferinta am inceput sa merg la un psiholog..Acolo era ea,o femeie frumoasa,inalta,slabuta..aranjata..m-a invitat sa stau jos,pe canapeaua ei si am inceput sa vorbim despre mine si problemele mele..Am continuat sa merg pana m-am atasat de ea..Stiam ca e casatorita ,ca are 42 de ani si ca are o fata de 21 ani..
Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem..acum veneam in fiecare zi la ea la cabinet pentru a o vedea ..Lucrurile au avansat intre noi ( Nu va ganditi la sex ..eram virgin la 19 ani :D ) si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim..Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim :) In luna iulie (dupa aproximativ 4 luni de cand ne-am cunoscut ) ne-am casatorit..Ne-am mutat la mine acasa ,in Berlin unde ne-am continuat viata de familie ..Doar ca fiica ei nu e de acord cu noi si s-a mutat pt o perioada la noi..
ACUM au si aparut problemele deoarece Adriana (sotia mea ) crede ca eu ma uit dupa fiica ei desi eu nu am nici o treaba cu fiica ei..Eu o iubesc pe Adriana insa nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai zic ca sa o conving..As vrea sa plece fiica ei de aici insa nu stiu cum sa ii zic ei pt ca atunci sunt sigur ca ne-am certa doar..
As vrea cateva sfaturi daca se poate...
Apropo,in 5 august am facut 20 ..nu mai am 19 :D



e foarte straniu ce scrii tu aici ,ciudat .......In primul rand ar fi o problema ..psihologul NU are voie sa se incurce cu pacientii..probabil de asta nu mai profeseaza...Daca a facut-o asa cum spui tu ...nu -si merita profesia ,sunt multe lucruri la mijloc,dar lasand asta la o parte ..o relatie conjugala dintre un tanar si o femeie matura ..nu are niciodata sanse de reusita .Iarta-ma daca iti spun ,dar cred ca tu ai cautat o ..mama ,stii ce vreau sa-ti spun !legatura afectiva s-a format pt ca tu aveai nevoie de intelegere si afectiune ...nu este iubire !iar lucrurile dupa descrierea ta ..au evoluat foarte repede !asa ca ,concluzia mea personala ....,ori este o fantezie de a ta ,ori mi se pare mie s-au ai vrut doar un subiect de discutie pe forum??
"Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem.."sa o ajut???cu ce ?tu pe ea?
.."si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim.." si cam cum s-a intamplat asta ?cat timp ai fost sub consiliere?

"Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim ...".vb aici de doi oameni cu functii ,care au o oarecare experienta a vietii..nu pot concepe faptul ca ei 2 au facut toate astea posibile ca sa fi tu fericit alaturi de o ..femeie care -ti poate fi mama ,stiind ca sunt lucruri .....nu tocmai morale !In 2 an ide zile ,ti-a decedat jumatate din familie ,tu te-ai casatorit cu o femeie mai in varsta ca si tine ,ai plecat in Berlin ,tatal tau de asemenea s-a recasatorit,....????mi se pare a ...telenovela,iarta-ma daca sunt directa ,insa suna a poveste
kmykmy_grace
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:28
PUR SI SIMPLU....pleca, ne incurci....
kudika068649
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:33
Dragul meu aceata femeie in loc sa te vindece ,ia mai rau te-a ranit!Indiferent daca era sau nu era fica ei ,ea tot era geloasa pe tine deoarece ea are o varsta mult prea avansata decat a ta.Femeia asta ti-a stricat viitorul ,nu pot sa cred ca tatal tau te-a ajutat sa faci asa ceva ,cu toti stim ca oa astfel de relatie nu poate dura prea mult,cum ar fi peste 10 ani cand tu abia cunosti sensul unei casnicii cu o bunicuta langa tine,e normal ca tie o sa iti fuga ochii dupa ceva frumos nu o sa te mai uti la o zbarcitura ca ea.
Sfatul meu :las-o acum pana nu iti tranteste si un plod ca sa te tina mai bine langa ea ,nu te uita in urma cauta-ti persoana potrivita tie.(eu asa gandesc la cei 26 ani ai mei)
gabita_grace
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:38
mda..kiar asa...ce fac filmele astea din oameni;))
byby13
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:59
pt ca nu a avut o baza stabila si ti-ai construit fericirea pe necazul altuia(barbatul ei; banuiesc ca nu a fost foarte incantat/fericit sa auda ca nevasta sa il lasa pt unul care ii putea fi giner/fiu)
byby13
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:04
eu cred ca tu o vezi ca pe o mama...si nu ai cautat in ea neaparat o iubita..ca asta s-a intamplat pe parcurs...a fost o intamplare...tu cauti la ea sprijinul si prezenta unei mame,motiv pt care te-ai si "cuplat" cu ea imediat dupa ce ti-a murit mama...nu crezi? poate o iubesti ca prietena/mama/psiholog...nu crezi k atunci knd o sa ai tu 40 de ani(varsta maturitatii sexuale la barbati) o sa ai nevoie de cineva " sa tina pasul cu tine"(cum spunea cineva mai sus)? ea 60 de ani..si sa fim serios...atunci o sa-ti iei tu o nevasta de 20 de ani...si tot asa...cand o sa aiba nevasta viitoare a ta 40 de ani tu o sa ai 60...ea o sa aiba banii de la tine,o sa-si ia altul sa-l intretina si "s-o tina vie"....etc etc etc...
Cred ca nu degeaba se spune ca psihologii sunt mai nebuni/au mai multa nevoie de ajutor decat "noi" oamenii cat de cat stabili psihic...e si de inteles asta..la care povesti/prostii/nebunii/fantezii/inventii/tragedii asculta...e normal sa o ia razna la un moment dat...
fara suparare..asta gandesc
byby13
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gelozia 24 De la: AURELIA_NICOLETA 20 Octombrie 2013 11:55
ceva ce ma framanta ... 54 De la: GABYTA13 17 August 2009 23:32
e iubire s-au ...doar...placere ? 35 De la: kudika462415 16 Noiembrie 2012 00:40
Cum il fac sa aiba incredere in mine? 14 De la: clau_clody 22 Iulie 2009 23:04
Salut fetelor! Ce faci cand ai o problema? Intrebi ... Asa ca sper sa puteti sa imi raspundeti la urmatoarea intrebare :D 21 De la: Nicolici85 2 Septembrie 2014 15:17