Setari Cookie-uri

ADIO, DAR RAMAI...

De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:39:51
De la: pickard, la data 2010-12-02 09:45:24
De la: rodica83, la data 2010-12-02 09:41:32da asa s-ar rezuma povestea mea, dar nu e chiar atat de simplu..... acum 7 ani, l-am cunoscut, cred si vreau sa cred in continuare pe singurul barbat care si pe care l-am iubit cu adevarat! dupa o relatie frumoasa si intensa ne-am despartit(o cauza reala, nici eu nu stiu, consider ca nu eram prea siguri de relatia dintre noi)... dupa ce timp de doi ani nu ne-am vorbit, nu ne-am intalnit, viata ne-a adus din nou impreuna..... ironia vietii, el se casatorise...., dar nu asta era pbl, ca ne-am "iubit" vreo 3 luni , si ne-am despartit din nou ptr ca el mi-a spus ca vrea sa divorteze, lucru care nu mi-a placut.... una era aventura dintre noi, alta era sa divorteze ptr o aventura(parerea mea).....ne-am indepartat din nou, dar tot ne mai intalneam ca nu putea sa stam departe unul de celalalt si am continuat asa vreo 3 ani.... in schimb eu acum 2 ani, am cunoscut un baiat, cu care m-am casatorit, si am facut si un bebe, si alaturi de care nu ma simt fericita! pe cat de spontan, glumet, iubitor si dragastos era fostul, pe atat de serios, ursuz, rece si indiferent este sotul meu! ...stiu la ce va ganditi si am sa va raspund: stiam de la inceput ca sotul meu este asa, dar am considerat ca iubindu-l, sustinandu-l si apreciindu-l pt ceea ce este el sotul si tata fetitei mele se va schimba, dar nu a fost asa.... ce ma doare cel mai mult? ca am ajuns la fel ca el o pers ursuza si care nu mai are bucuria pe fata pe care o aveam si ca atunci cand stau cu el ma gandesc la fostul meu si stiu ca si el se gandeste la mine, dar atat!




deci asa! daca locuiesti cu o persoana ursuza si necomunicativa ajungi ca si el
bine ca nevasta-mea este foarte comunicativa si daca nu reuseste sa comunice verbal mai foloseste si o cratita sau vreo teava de la aspirator



asta e postul tau, nu ?
eu nu mai inteleg nimic jur
hai lamureste-ne


Pai ce sa te lamureasca???El vorbeste de sotia lui si dupa urmeaza aplauzele lui barbie bruneta.Din asta nu reiese ca are nevasta
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:42
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:39:51
asta e postul tau, nu ?
eu nu mai inteleg nimic jur
hai lamureste-ne

vrajeli de buftea...citeste mesajul meu catre ea
miss_darine
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:43
Darine,te referi la barbie bruneta sau la tipa care a deschis topicul ?
Fratilor eu nu mai inteleg nimic
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:45
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 12:45:38Darine,te referi la barbie bruneta sau la tipa care a deschis topicul ?
Fratilor eu nu mai inteleg nimic

la cea care a deschis topicul
miss_darine
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:47
De la: miss_darine, la data 2010-12-04 12:47:27
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 12:45:38Darine,te referi la barbie bruneta sau la tipa care a deschis topicul ?
Fratilor eu nu mai inteleg nimic

la cea care a deschis topicul


aaaa m-am luminat acum! Noi vorbim de barbie bruneta
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:48
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 12:36:03
De la: pickard, la data 2010-12-04 12:27:13
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 12:24:42
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:21:31
De la: brunette_barbie, la data 2010-12-03 23:14:53deci asa! daca locuiesti cu o persoana ursuza si necomunicativa ajungi ca si el
bine ca nevasta-mea este foarte comunicativa si daca nu reuseste sa comunice verbal mai foloseste si o cratita sau vreo teava de la aspirator






uite aici ...dar de fapt nu a scris barbie buneta...ea doar a citat ce a zis pickard (in 1 pagina a topicului) si l-a aplaudat...
cred ca de fapt nu a citat...probabil a dat copy-paste...habar n-am...pentru ca nu a aparut ca si cand l-ar fi citat pe pickard




aaa aplauzele inseamna ca are nevasta?

cine are nevasta?


Offff nu ne mai intelegem om cu persoana Vorbim de barbie bruneta,intrebam si eu daca e femeie sau barbat si mi s-a spus ca e barbat pentru ca are nevasta da nu m-am prins din ce reiese ca are nevasta


Chiar ca ne-am prins urechile jur...
Cred ca pickard trebuie sa ne lamureasca daca are nevasta sau (nu ca ar fi treaba noastra...dar macar sa ne mai lamurim ce si cum s-a scris aici)...plus ca eu asta am inteles din prima pagina a topicului unde a scris el.(bine! nu bag mana in foc ca eu inteleg bine mereu)
Apoi trebuie sa vina barbie bruneta...sa ne spuna ce pana mea are in chiloti...(deci daca e barbat...e gay...cum draq sa-ti iei numele asta?!?).
pinguina
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:48
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:48:45
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 12:36:03
De la: pickard, la data 2010-12-04 12:27:13
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 12:24:42
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:21:31
De la: brunette_barbie, la data 2010-12-03 23:14:53deci asa! daca locuiesti cu o persoana ursuza si necomunicativa ajungi ca si el
bine ca nevasta-mea este foarte comunicativa si daca nu reuseste sa comunice verbal mai foloseste si o cratita sau vreo teava de la aspirator






uite aici ...dar de fapt nu a scris barbie buneta...ea doar a citat ce a zis pickard (in 1 pagina a topicului) si l-a aplaudat...
cred ca de fapt nu a citat...probabil a dat copy-paste...habar n-am...pentru ca nu a aparut ca si cand l-ar fi citat pe pickard




aaa aplauzele inseamna ca are nevasta?

cine are nevasta?


Offff nu ne mai intelegem om cu persoana Vorbim de barbie bruneta,intrebam si eu daca e femeie sau barbat si mi s-a spus ca e barbat pentru ca are nevasta da nu m-am prins din ce reiese ca are nevasta


Chiar ca ne-am prins urechile jur...
Cred ca pickard trebuie sa ne lamureasca daca are nevasta sau (nu ca ar fi treaba noastra...dar macar sa ne mai lamurim ce si cum s-a scris aici)...plus ca eu asta am inteles din prima pagina a topicului unde a scris el.(bine! nu bag mana in foc ca eu inteleg bine mereu)
Apoi trebuie sa vina barbie bruneta...sa ne spuna ce pana mea are in chiloti...(deci daca e barbat...e gay...cum draq sa-ti iei numele asta?!?).



Offfff pickard are nevasta,doar de ea vorbea in postarea aia....Barbie bruneta are decat o singura postare aici si anume aia cu aplauzele asa ca de unde reiese ca are nevasta sincer nu pot sa ma prind....In fine....
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:51
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 12:42:10
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:39:51
De la: pickard, la data 2010-12-02 09:45:24
De la: rodica83, la data 2010-12-02 09:41:32da asa s-ar rezuma povestea mea, dar nu e chiar atat de simplu..... acum 7 ani, l-am cunoscut, cred si vreau sa cred in continuare pe singurul barbat care si pe care l-am iubit cu adevarat! dupa o relatie frumoasa si intensa ne-am despartit(o cauza reala, nici eu nu stiu, consider ca nu eram prea siguri de relatia dintre noi)... dupa ce timp de doi ani nu ne-am vorbit, nu ne-am intalnit, viata ne-a adus din nou impreuna..... ironia vietii, el se casatorise...., dar nu asta era pbl, ca ne-am "iubit" vreo 3 luni , si ne-am despartit din nou ptr ca el mi-a spus ca vrea sa divorteze, lucru care nu mi-a placut.... una era aventura dintre noi, alta era sa divorteze ptr o aventura(parerea mea).....ne-am indepartat din nou, dar tot ne mai intalneam ca nu putea sa stam departe unul de celalalt si am continuat asa vreo 3 ani.... in schimb eu acum 2 ani, am cunoscut un baiat, cu care m-am casatorit, si am facut si un bebe, si alaturi de care nu ma simt fericita! pe cat de spontan, glumet, iubitor si dragastos era fostul, pe atat de serios, ursuz, rece si indiferent este sotul meu! ...stiu la ce va ganditi si am sa va raspund: stiam de la inceput ca sotul meu este asa, dar am considerat ca iubindu-l, sustinandu-l si apreciindu-l pt ceea ce este el sotul si tata fetitei mele se va schimba, dar nu a fost asa.... ce ma doare cel mai mult? ca am ajuns la fel ca el o pers ursuza si care nu mai are bucuria pe fata pe care o aveam si ca atunci cand stau cu el ma gandesc la fostul meu si stiu ca si el se gandeste la mine, dar atat!




deci asa! daca locuiesti cu o persoana ursuza si necomunicativa ajungi ca si el
bine ca nevasta-mea este foarte comunicativa si daca nu reuseste sa comunice verbal mai foloseste si o cratita sau vreo teava de la aspirator



asta e postul tau, nu ?
eu nu mai inteleg nimic jur
hai lamureste-ne


Pai ce sa te lamureasca???El vorbeste de sotia lui si dupa urmeaza aplauzele lui barbie bruneta.Din asta nu reiese ca are nevasta


eu asta am inteles de la inceput: pickard vorbeste despre sotia lui...in prima pagina...apoi vine barbie bruneta cu aplauze...corect...si eu tot de asta am citat 1 data pe barbie bruneta sa va arat ca nu a zis ea ca are nevasta (asa cum a insinuat cineva pe aici...ce-i drept nu se intelege exact...decat daca ai citit tot)...
pinguina
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:52
Tu mai rau m-ai bagat in ceata Eu am cerut lamuriri si tu mi-ai aratat citatul cu aplauzele din care nu reiese absolut nimic De ce ii ceri lamuriri lui pickard iar nu ma prind auzi,tu ti-ai baut cafeaua pe ziua de azi?
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:54
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 12:51:08
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:48:45
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 12:36:03
De la: pickard, la data 2010-12-04 12:27:13
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 12:24:42
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:21:31
De la: brunette_barbie, la data 2010-12-03 23:14:53deci asa! daca locuiesti cu o persoana ursuza si necomunicativa ajungi ca si el
bine ca nevasta-mea este foarte comunicativa si daca nu reuseste sa comunice verbal mai foloseste si o cratita sau vreo teava de la aspirator






uite aici ...dar de fapt nu a scris barbie buneta...ea doar a citat ce a zis pickard (in 1 pagina a topicului) si l-a aplaudat...
cred ca de fapt nu a citat...probabil a dat copy-paste...habar n-am...pentru ca nu a aparut ca si cand l-ar fi citat pe pickard




aaa aplauzele inseamna ca are nevasta?

cine are nevasta?


Offff nu ne mai intelegem om cu persoana Vorbim de barbie bruneta,intrebam si eu daca e femeie sau barbat si mi s-a spus ca e barbat pentru ca are nevasta da nu m-am prins din ce reiese ca are nevasta


Chiar ca ne-am prins urechile jur...
Cred ca pickard trebuie sa ne lamureasca daca are nevasta sau (nu ca ar fi treaba noastra...dar macar sa ne mai lamurim ce si cum s-a scris aici)...plus ca eu asta am inteles din prima pagina a topicului unde a scris el.(bine! nu bag mana in foc ca eu inteleg bine mereu)
Apoi trebuie sa vina barbie bruneta...sa ne spuna ce pana mea are in chiloti...(deci daca e barbat...e gay...cum draq sa-ti iei numele asta?!?).



Offfff pickard are nevasta,doar de ea vorbea in postarea aia....Barbie bruneta are decat o singura postare aici si anume aia cu aplauzele asa ca de unde reiese ca are nevasta sincer nu pot sa ma prind....In fine....


foarte tare deci noi vorbim despre acelasi lucru amandoua...dar nu ne intelegeam...e bine ca am ajuns la o concluzie...
nu a zis ca are nevasta...cineva de aici a insinuat...sau ma rog asa a inteles...stai ca ma uit si iti citez
pinguina
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:54
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:48:45

Chiar ca ne-am prins urechile jur...
Cred ca pickard trebuie sa ne lamureasca daca are nevasta sau (nu ca ar fi treaba noastra...dar macar sa ne mai lamurim ce si cum s-a scris aici)...plus ca eu asta am inteles din prima pagina a topicului unde a scris el.(bine! nu bag mana in foc ca eu inteleg bine mereu)
Apoi trebuie sa vina barbie bruneta...sa ne spuna ce pana mea are in chiloti...(deci daca e barbat...e gay...cum draq sa-ti iei numele asta?!?).

pickard e insurat...deci el vb de nevasta-sa
miss_darine
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:55
De la: stem_29, la data 2010-12-03 23:41:03
De la: pickard, la data 2010-12-03 23:17:53
De la: brunette_barbie, la data 2010-12-03 23:14:53deci asa! daca locuiesti cu o persoana ursuza si necomunicativa ajungi ca si el
bine ca nevasta-mea este foarte comunicativa si daca nu reuseste sa comunice verbal mai foloseste si o cratita sau vreo teava de la aspirator





wow! avem si o barbie bruneta!


Si e barbat.


uite uite! gata am gasit!
stem a zis prima oara ca e barbat...
dar sunt sigura ca ea nu a citit tot topicul si atunci normal ca nu a inteles...pentru ca barbie bruneta a facut greseala...ea nu a citat...si atunci toata lumea a crezut ca alea sunt vorbele ei...
pinguina
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:58
De la: miss_darine, la data 2010-12-04 12:55:13
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:48:45

Chiar ca ne-am prins urechile jur...
Cred ca pickard trebuie sa ne lamureasca daca are nevasta sau (nu ca ar fi treaba noastra...dar macar sa ne mai lamurim ce si cum s-a scris aici)...plus ca eu asta am inteles din prima pagina a topicului unde a scris el.(bine! nu bag mana in foc ca eu inteleg bine mereu)
Apoi trebuie sa vina barbie bruneta...sa ne spuna ce pana mea are in chiloti...(deci daca e barbat...e gay...cum draq sa-ti iei numele asta?!?).

pickard e insurat...deci el vb de nevasta-sa


eu asta am inteles de mult...din alte postari ale lui...dar acum el intreba care nevasta...el vorbind de altcineva...eu de altcineva...barbie despre barbie bruneta...si uite asa...ne-am pierdut in spatiu cu totii...ma rog acum sper ca ne-am regasit
pinguina
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:01
hai ca si voi v-ati invartit in jurul cozii cred ca e presiunea scazuta si d'aia
miss_darine
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:04
De la: pinguina, la data 2010-12-04 13:01:39
De la: miss_darine, la data 2010-12-04 12:55:13
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:48:45

Chiar ca ne-am prins urechile jur...
Cred ca pickard trebuie sa ne lamureasca daca are nevasta sau (nu ca ar fi treaba noastra...dar macar sa ne mai lamurim ce si cum s-a scris aici)...plus ca eu asta am inteles din prima pagina a topicului unde a scris el.(bine! nu bag mana in foc ca eu inteleg bine mereu)
Apoi trebuie sa vina barbie bruneta...sa ne spuna ce pana mea are in chiloti...(deci daca e barbat...e gay...cum draq sa-ti iei numele asta?!?).

pickard e insurat...deci el vb de nevasta-sa


eu asta am inteles de mult...din alte postari ale lui...dar acum el intreba care nevasta...el vorbind de altcineva...eu de altcineva...barbie despre barbie bruneta...si uite asa...ne-am pierdut in spatiu cu totii...ma rog acum sper ca ne-am regasit


Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:05
ati reusit sa stabiliti pina la urma ce sex are...? ce va ia atit de mult...?
BEL_AMY1
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:09
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-04 13:09:28 ati reusit sa stabiliti pina la urma ce sex are...?

nedefinit
miss_darine
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:11
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 13:05:03
De la: pinguina, la data 2010-12-04 13:01:39
De la: miss_darine, la data 2010-12-04 12:55:13
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:48:45

Chiar ca ne-am prins urechile jur...
Cred ca pickard trebuie sa ne lamureasca daca are nevasta sau (nu ca ar fi treaba noastra...dar macar sa ne mai lamurim ce si cum s-a scris aici)...plus ca eu asta am inteles din prima pagina a topicului unde a scris el.(bine! nu bag mana in foc ca eu inteleg bine mereu)
Apoi trebuie sa vina barbie bruneta...sa ne spuna ce pana mea are in chiloti...(deci daca e barbat...e gay...cum draq sa-ti iei numele asta?!?).

pickard e insurat...deci el vb de nevasta-sa


eu asta am inteles de mult...din alte postari ale lui...dar acum el intreba care nevasta...el vorbind de altcineva...eu de altcineva...barbie despre barbie bruneta...si uite asa...ne-am pierdut in spatiu cu totii...ma rog acum sper ca ne-am regasit





haide haide zi-mi ca ne-am inteles
darine are dreptate ...ne-am invartit de ne-am ametit...eu am vrut sa ajut...si mai mult te-am bagat in ceata sorry e vina mea...

P.S. eu nu beau cafea :(
pinguina
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:16
De la: miss_darine, la data 2010-12-04 13:11:29
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-04 13:09:28 ati reusit sa stabiliti pina la urma ce sex are...?

nedefinit

e clar ...nu le aveti cu asta . din cauza asta luati plasa mereu...
BEL_AMY1
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:17
De la: pinguina, la data 2010-12-04 13:16:33
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 13:05:03
De la: pinguina, la data 2010-12-04 13:01:39
De la: miss_darine, la data 2010-12-04 12:55:13
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:48:45

Chiar ca ne-am prins urechile jur...
Cred ca pickard trebuie sa ne lamureasca daca are nevasta sau (nu ca ar fi treaba noastra...dar macar sa ne mai lamurim ce si cum s-a scris aici)...plus ca eu asta am inteles din prima pagina a topicului unde a scris el.(bine! nu bag mana in foc ca eu inteleg bine mereu)
Apoi trebuie sa vina barbie bruneta...sa ne spuna ce pana mea are in chiloti...(deci daca e barbat...e gay...cum draq sa-ti iei numele asta?!?).

pickard e insurat...deci el vb de nevasta-sa


eu asta am inteles de mult...din alte postari ale lui...dar acum el intreba care nevasta...el vorbind de altcineva...eu de altcineva...barbie despre barbie bruneta...si uite asa...ne-am pierdut in spatiu cu totii...ma rog acum sper ca ne-am regasit





haide haide zi-mi ca ne-am inteles
darine are dreptate ...ne-am invartit de ne-am ametit...eu am vrut sa ajut...si mai mult te-am bagat in ceata sorry e vina mea...

P.S. eu nu beau cafea :(


Cred ca e timpul sa te apuci de baut
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:17
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 13:17:59
De la: pinguina, la data 2010-12-04 13:16:33
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 13:05:03
De la: pinguina, la data 2010-12-04 13:01:39
De la: miss_darine, la data 2010-12-04 12:55:13
De la: pinguina, la data 2010-12-04 12:48:45

Chiar ca ne-am prins urechile jur...
Cred ca pickard trebuie sa ne lamureasca daca are nevasta sau (nu ca ar fi treaba noastra...dar macar sa ne mai lamurim ce si cum s-a scris aici)...plus ca eu asta am inteles din prima pagina a topicului unde a scris el.(bine! nu bag mana in foc ca eu inteleg bine mereu)
Apoi trebuie sa vina barbie bruneta...sa ne spuna ce pana mea are in chiloti...(deci daca e barbat...e gay...cum draq sa-ti iei numele asta?!?).

pickard e insurat...deci el vb de nevasta-sa


eu asta am inteles de mult...din alte postari ale lui...dar acum el intreba care nevasta...el vorbind de altcineva...eu de altcineva...barbie despre barbie bruneta...si uite asa...ne-am pierdut in spatiu cu totii...ma rog acum sper ca ne-am regasit





haide haide zi-mi ca ne-am inteles
darine are dreptate ...ne-am invartit de ne-am ametit...eu am vrut sa ajut...si mai mult te-am bagat in ceata sorry e vina mea...

P.S. eu nu beau cafea :(


Cred ca e timpul sa te apuci de baut


Stiu ca o sa razi...si nu o sa intelegi...dar nu imi place
pinguina
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:23

Poti sa inlocuiesti cafeaua cu energizant sau cola Glumesc! Sa nu faci asta
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:24
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 13:24:53
Poti sa inlocuiesti cafeaua cu energizant sau cola Glumesc! Sa nu faci asta


Stai linistita nu sunt chiar o gasculita de aia de 15 ani care se intreaba daca sa faca sex cu prietenul ei dupa o saptamana ca sa-i demonstreze ca il iubeste stiam ca ai glumit
pinguina
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:37
De la: pinguina, la data 2010-12-04 13:37:48
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 13:24:53
Poti sa inlocuiesti cafeaua cu energizant sau cola Glumesc! Sa nu faci asta


Stai linistita nu sunt chiar o gasculita de aia de 15 ani care se intreaba daca sa faca sex cu prietenul ei dupa o saptamana ca sa-i demonstreze ca il iubeste stiam ca ai glumit


Habar nu am cati ani ai,nu obisnuiesc sa intru pe profilul celor cu care ma intersectez pe forum.Nu cred ca din ce am scris ti-am dat de inteles ca as vorbi cu o fetita de 15 ani.
Fataaa tu iar vrei sa ma bagi in ceata?
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:43
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 13:43:05
De la: pinguina, la data 2010-12-04 13:37:48
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 13:24:53
Poti sa inlocuiesti cafeaua cu energizant sau cola Glumesc! Sa nu faci asta


Stai linistita nu sunt chiar o gasculita de aia de 15 ani care se intreaba daca sa faca sex cu prietenul ei dupa o saptamana ca sa-i demonstreze ca il iubeste stiam ca ai glumit


Habar nu am cati ani ai,nu obisnuiesc sa intru pe profilul celor cu care ma intersectez pe forum.Nu cred ca din ce am scris ti-am dat de inteles ca as vorbi cu o fetita de 15 ani.
Fataaa tu iar vrei sa ma bagi in ceata?


gata gata ma retrag nu vreau sa mai bei o cafea din cauza mea...sa ai o zi buna!
pinguina
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:51
da si eu am trecut prin ceva asemanator si traiesc la fel ca tine stiu e greu sa-ti ei gandul de la el dar trebuie pt ca fiecare dintre voi aveti drumul vostru in viata incearca sa-ti pui atentia asupra sotului poate te va ajuta in constientul tau sa treci peste.eu inca incerc nu pot sa zic ca a dat rezultate ba chiar deloc dar nu ma dau batuta .Bafta si tie
kudika002180
Postat pe 4 Decembrie 2010 14:44
apropo noi chiar azi 4dec faceam 1 an dar ne-am despartit pe 26noiembrie pt rodica83
kudika002180
Postat pe 4 Decembrie 2010 14:47
De la: kudika002180, la data 2010-12-04 14:47:45apropo noi chiar azi 4dec faceam 1 an dar ne-am despartit pe 26noiembrie pt rodica83


V-ati despartit pentru rodica83?
Nu prea ti-a iesit exprimarea
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 14:52
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 14:52:21
De la: kudika002180, la data 2010-12-04 14:47:45apropo noi chiar azi 4dec faceam 1 an dar ne-am despartit pe 26noiembrie pt rodica83


V-ati despartit pentru rodica83?
Nu prea ti-a iesit exprimarea



nu nu ai inteles barbie..s-a despartit de rodica23 si a vrut sa ii reaminteasca
extravagant
Postat pe 4 Decembrie 2010 18:21
De la: pickard, la data 2010-12-03 18:14:21
De la: mimi_ca29, la data 2010-12-03 17:18:05
De la: stem_29, la data 2010-12-03 14:18:24
De la: rodica83, la data 2010-12-03 13:40:06adevarul este ca atunci cand scriem nu vrem neaparat ca cineva doar sa ne judece , ci daca se poate o opinie, o parere sa ne acorde... ...multi dintre voi m-ati judecat poate ca justificat poate ca nu ..... dar nu cred sa nu existe careva din lumea asta care sa nu fii gresit! e o diferenta intre a recunoaste si altceva este sa judeci doar de dragul de a te da foooooooarte sfant! oricum eu multumesc tuturor celor care au vrut cu adevarat sa imi fie de ajutot!


Nu rodica, cu sentimentele si cu viata sotului/ sotiei nu ne jucam, nu avem voie sa o facem......cu a copiilor niciatat...cu astea nu gresim.
Sa nu ai impresia ca toti gresesc insa nu recunosc.
Nu te judeca nimeni!
Trebuie sa uiti ceea ce ai in cap si sa discuti cu sotul tau.
Faci cum crezi insa daca-l lasi s-ar putea copilul tau sa nu inteleaga nimic...peste timp.


Sunt noua pe aici dar sunt foarte indignata cand vad cu cata usurinta judecati oamenii. Binenteles ca avem voie sa gresim, nu suntem perfecti! Dar e adevarat, nu e usor sa o iei de la capat si sa-ti "cari"copilul prin aventura vietii tale;pt. ei trebuie sa facem cateva sacrificii. Si sotul meu era ursuz si foarte serios dar am reusit sa i-l schimb. Acum e vesel, glumet si iubeste animalele. Totul e posibil!


inseamna ca l-ai terminat! sigur are amanta!


Da..eu i-i sunt si sotie si amanta.....si inca cum...hmmmmm
mimi_ca29
Postat pe 4 Decembrie 2010 18:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
a plecat geo :(...din nou! 65 De la: Lucia38 9 Decembrie 2009 10:19
my ex... 16 De la: andreea_9 22 Octombrie 2010 22:24
nu stiu ce vrea de la mine... 122 De la: lusha_ubitik 27 Iulie 2011 22:00
nici macar eu nu stiu ce se intampla...:(( 3 De la: _dulcik_ 10 Februarie 2009 11:39
Credeti ca merita sa mai sufar? 104 De la: claudyuu 6 Octombrie 2009 10:13