Setari Cookie-uri

Barbatii capricorni!!!

De la: kudika343735, la data 2011-02-24 17:30:10Sunt cãsãtorita de 19 ani cu un capricorn ,dar trebuie foarte multa rãbdare,ei iubesc în felul lor în liniște,mai mult de un zâmbet nu prea ai ce primi dar sunt sinceri nu spun vorbe la întâmplare dar nici nu știu sa și arate sentimentele dar te poți baza pe el oricând întradevãr nu prea vor ajutați de alții dar atunci când nu se descurca cer .Dacã te suna în fiecare zi atunci te iubește ,dar nu o sa spunã sunt acei bãrbați care au rușine și de propriile lor sentimente sunt plãcuți , geloși , familiști convinși .Daca vrei alte amãnunte o sa ți spun
kudika487224
Postat pe 19 Decembrie 2011 20:32
uite eu sunt barbat capricorn si sunt cu femeie varsator de 8 ani si nu neam inteles niciodata bine dar ne iubim asa, si continuam sa fim impreuna,cam ciudat nu?!.si nus cum spune roxxxanabt ca este cun un barbat capricorn si se intelege de minune.asta ce inseamna?,ca nu este tocmai adv cu zodiile nu!! compatibile sunt 2 zodii at cand se inteleg si comunica intre ele.un ex ai iubit capricorn si o prietena capricorn si cu iubitul te int bn si cu prietena nu.!ar trb dupa zodii sa te int bine cu aman2 dar chestia este ca un om gandeste intrun fel iar restul in felul lor la fel si caracterul orcarei zodii.si am un tovaras capricorn ca si mine si nu vad la el un gram de gandire sau comportament sau idei sau nus ceva sa fie ca mn ca doar suntem capricorni si cu timiditatea este adv dar in rest nu ca sunt incapatanati etc..etc bye!!
kudika464808
Postat pe 4 Iunie 2012 01:40
dreptate mare ai.Si al meu e capricorn
carmen_iulia
Postat pe 6 Iunie 2012 15:46
Pe cat iubim persoanele acelea pe atat de rau ne razbunam daca suntem raniti.Partea proasta e ca nu spunem cand ne deranjeza ceva,actionam in liniste.
Silviu_Dumitru_1
Postat pe 2 Iunie 2013 23:56
Mama e capricorn si am multi prieteni cu zodia asta.Caracacteristica tipica observata la toti capricornii : sunt foarte destepti !! Nu stiu cum se aseaza astrele alea, dar tare mi-as fi dorit sa fiu capricorn penru treaba asta.
Sunt metodici, muncesc mult pentru ceea ce-si doresc si apara cu dintii lucrurile in care cred. Sunt calmi, nu-si ies din pepeni din orice. Capricornii sunt oamenii pe care m-am putut baza intotdeauna ! Personal nu m-am inteles niciodata cu berbecii - niste infumurati.[/quote]
Shelby_
Postat pe 3 Iunie 2013 01:43
Eu nu cred care are legatura cu astrologia, ci cu educatia primita de acasa si anturajul in care a crescut
dorina2011
Postat pe 4 Iunie 2013 10:18
imi place ce ai scris asa si e :) si eu sunt capricorn , nu stiu ce zodie esti tu dar ai zis perfect cum este :D bafta
SUkuLeTs
Postat pe 27 Februarie 2014 07:40
... habar nu are ? ... sa o crezi tu ... a face pe prostul dupa unii e o calitate ... mai ia un BTS, mai zice ca e din cauza frigului si merge mai departe ca sa dea bine la televizor ... dupa 50 si ceva de ani incep sa se certe ca chiorii si sa isi puna cenusa in cap ... e standard ... din tot circul asta fiecare intelege ce ii place ... niste jeguri imbecile si promiscue ... isi permit pentru ca li se permite ...


"taci marco ca nu sunt toti la fel"
SUkuLeTs
Postat pe 27 Februarie 2014 07:45
De la: timekeepergirl, la data 2011-02-24 14:27:58Cunosc un baiat din zodia capricorn,care e foarte timid,uneori il surprind uitandu-se insistent la mine,zambeste putin,dar cand ma uit la el isi intoarce repede capul in alta parte ca si cum nu s-ar fi uitat la mine.Cand i-am cerut ajutorul m-a ajutat,in schimb atunci cand m-am oferit sa il ajut m-a refuzat politicos de fiecare data.Nu stiu de ce e asa ,pe de-o parte privirea si ochii lui patrunzatori,felul lui de a fi si faptul ca parca ar cauta sa stea cat mai aproape de mine imi spun ca m-ar place,pe de alta parte daca il intreb ceva anume s-au ma ofer sa il ajut ma refuza.Nu stiu ce sa mai cred sau sa inteleg din asta.Poate cineva cunoaste mai bine capricorni decat mine atunci cand le place de cineva,sunt indragostiti si atunci cand nu le place.Sfaturi va rog!Multumesc.
NEGRUTTTT
Postat pe 27 Februarie 2014 07:47
De la: dorina2011, la data 2013-06-04 10:18:14Eu nu cred care are legatura cu astrologia, ci cu educatia primita de acasa si anturajul in care a crescut


Bravo!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 27 Februarie 2014 08:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu balanta - el balanta 10 De la: Maia87 10 Octombrie 2010 20:47
re 9 De la: franziska_eu 19 Februarie 2012 09:59
NU STIU CE SA FAC ! 37 De la: iryseea 15 Noiembrie 2009 22:42
sagetator-rac 1 De la: kudika053783 23 Iulie 2009 14:09
El pesti, ea capricorn 2 De la: kudika_1035111 4 Februarie 2019 14:15