Setari Cookie-uri

Barbatii capricorni!!!

De la: ela367, la data 2011-03-06 15:42:14...eu stiu un capricorn casatorit de 30 de ani, cu nevasta fecioara...care habar n-are de cate ori a fost inselata...acasa e sotul perfect...






... habar nu are ? ... sa o crezi tu ... a face pe prostul dupa unii e o calitate ... mai ia un BTS, mai zice ca e din cauza frigului si merge mai departe ca sa dea bine la televizor ... dupa 50 si ceva de ani incep sa se certe ca chiorii si sa isi puna cenusa in cap ... e standard ... din tot circul asta fiecare intelege ce ii place ... niste jeguri imbecile si promiscue ... isi permit pentru ca li se permite ...

marco918
Postat pe 6 Martie 2011 15:48
am citit cava pareri...eu sunt cu barbat capricorn de 9ani si pot spune ca este o persoana buna inclusiv la pat, dar nu stie sa comunice si sunt foarte puturosi ,orgoliosi,razatori ,razbunatori, se gandesc la tine dar in primul rand isi urmaresc interesul lor le place sa faca pe victima si sa pice alti prost. Din puntul meu de vedere unde exista compatibilitate nu conteaza zodiile desi eu cred in zodii
kudika088492
Postat pe 6 Martie 2011 15:49
De la: kudika088492, la data 2011-03-06 15:49:52........... Din puntul meu de vedere unde exista compatibilitate nu conteaza zodiile desi eu cred in zodii







... treceau handicapatii carpatii ... citi imbecili are romania asta, frateeee ...
marco918
Postat pe 6 Martie 2011 15:53
Sotul meu este capricorn ne cunoastem de cand eram in liceu,au trecut 20 de ani de casnicie cu bune cu rele , intr adevar este timid, ma iubeste si ma rasfata e un om bun insa sunt foarte dificili in ceea ce priveste pe altii iti spune in fata pe sleau ce are de zis, taie in carne vie,acum depinde si tu ce zodie esti eu sunt varsator,daca esti dispusa sa lasi de la tine e ok.
ginagil
Postat pe 6 Martie 2011 15:59
nu stiu cum sant ai vostri, dar dl meu pot sa spun ca a reusit sa ma nelinisteasca si sa-i zdruncine creierii dupa 26 de ani
magdacune
Postat pe 6 Martie 2011 16:08
... iarashiii zodiii ... bai fetelor sinteti handicapate toate ??? ... chiar in halul asta vi s-a spalat creierii ...
marco918
Postat pe 6 Martie 2011 16:12
te rog frumos,vreau si eu mai multe detalii despre barbatul capricorn.
sunt cu unul,de 8 ani,4 ani a fost bine,acum ne certam zilnic,este capos si imi vine sa-i sparg capul uneori.....apropo eu sunt leoaica.....stiu ca nu prea sunt 2 zodii compatibile.....insa eu vreau sa-mi intemeiez o familie cu acest capricorn capos in draci.
multumesc frumos
irenemarie
Postat pe 6 Martie 2011 17:12
De la: irenemarie, la data 2011-03-06 17:12:02te rog frumos,vreau si eu mai multe detalii despre barbatul capricorn.
sunt cu unul,de 8 ani,4 ani a fost bine,acum ne certam zilnic,este capos si imi vine sa-i sparg capul uneori.....apropo eu sunt leoaica.....stiu ca nu prea sunt 2 zodii compatibile.....insa eu vreau sa-mi intemeiez o familie cu acest capricorn capos in draci.
multumesc frumos


Cu ce crezi ca te poate ajuta daca stii cateva lucruri despre capricorni? Ai citit si tu: unii sunt buni, altii betivi, curvari, etc. Nu sunt toti la fel. Singura care il poate cunoaste pe iubitul tau capricorn esti tu. Doar de voi doi depinde sa aveti o relatie frumoasa si linistita. Intr-o relatie orice se poate negocia, nu trebuie sa va spargeti capul.
mimi_ca29
Postat pe 6 Martie 2011 17:50
cred ca nu esti prea corect , fiecare e liber sa creada in ce vrea, iar asta nu inseamna ca esti handicapat, combate principiul si nu denegra oamanii.Dupa tine toate acele persoane care se ocupa si activeaza in acest domeniu sunt handicapate???????
malissia
Postat pe 6 Martie 2011 19:53
De la: marco918, la data 2011-03-06 16:12:07... iarashiii zodiii ... bai fetelor sinteti handicapate toate ??? ... chiar in halul asta vi s-a spalat creierii ...

cred ca nu esti prea corect , fiecare e liber sa creada in ce vrea, iar asta nu inseamna ca esti handicapat, combate principiul si nu denegra oamanii.Dupa tine toate acele persoane care se ocupa si activeaza in acest domeniu sunt handicapate???????
malissia
Postat pe 6 Martie 2011 19:56
De la: malissia, la data 2011-03-06 19:53:46cred ca nu esti prea corect , fiecare e liber sa creada in ce vrea, iar asta nu inseamna ca esti handicapat, combate principiul si nu denegra oamanii.Dupa tine toate acele persoane care se ocupa si activeaza in acest domeniu sunt handicapate???????


are dreptate melisa. faptu ca sta cu 8 ani cu cineva, da are nevoie ca un necunoscut sa i zica despre o zodie ca sa l cunoasca cu adevarat, nu o face deloc prostuta. e doar mai...speciala.
rockk
Postat pe 6 Martie 2011 19:57
Buna,
Sunt capricorn nascuta pe 15 ianuarie, si pot sa-ti spun ca un capricorn este un bun confident!Este pacifist, nu vrea raul nimanui, chiar daca cei din preajma ii fac rau, dar suportabilitatea isi spune cuvantul...Daca l-ai suparat timp mult sau ai vorbit de el pe la spate, sau l-ai luat peste picior chiar si in gluma, chiar te face carpa de aruncat la gunoi...
carmen24
Postat pe 6 Martie 2011 20:04
Idem Melisa!
Asa e si capricornul de care sunt eu indragostita:)
Parca am vorbi de aceeasi persoana; pe al meu Mihai il cheama :)
Eu trag de el, eu il slut, i am reprosat asta. La inceput a facut naveta in orasul meu de 2 ori, apoi un loc ca relatia nostra sa avanseze, tot eu il abordam pe mess; cateodata mi se opare ca s penibila si simt ca m am saturat sa tot trag eu de el; plang mai mereu, ma gandesc la el non stop, caut mereu pretexte sa il abordez, iar el tace malc ca un mut; ma enerveaza si ma scoate din pepeni si cred ca o sa abandonez.[/quote]


De cateva zile nu l-am mai salutat. Ma simt slaba dar in acelasi timp sunt sigura ca daca o fac, daca il salut imi pierd increderea in mine. Nici el nu s-a straduit sa imi dea un semn. Cred ca nu el e vinovat ci eu, ca m-am lasat prea usor si l-am pus pe el si dorintele lui pe primul loc. Am uitat in ultima vreme cum e sa fii admirata, iubita. Nu a spus niciodata nimic concret si in cearta noastra online a spus printre altele ca nu sunt nici victima dar nici aleasa. Asa ca.. pierdere de vreme si de sentimente irosite. As vrea sa pot sa vad toate astea cu adevarati ochi si sa incetez sa mai fiu atrasa de el. Sper sa nu fac o greseala dar mai cred un lucru cand cineva te vrea in viata lui nu te lasa sa pleci oricata incapatanare zace in el. Bafta multa si rabdare celor care ii au deja langa ele.
melisa2011
Postat pe 6 Martie 2011 20:04
FEMEIA BALANT-BARBATUL CAPRICORN CE COMPATIBILITATI SUNT? CINE STIE?VA ROG UN RASPUNS URGENT....
bambola
Postat pe 6 Martie 2011 20:45
FEMEIA BALANT-BARBATUL CAPRICORN CE COMPATIBILITATI SUNT? CINE STIE?VA ROG UN RASPUNS URGENT
bambola
Postat pe 6 Martie 2011 20:48
De la: bambola, la data 2011-03-06 20:45:36FEMEIA BALANT-BARBATUL CAPRICORN CE COMPATIBILITATI SUNT? CINE STIE?VA ROG UN RASPUNS URGENT....


Nu o sa stii pana nu incerci!

P.S Superb catel!
mimi_ca29
Postat pe 6 Martie 2011 20:49
TE APROB
kudika152940
Postat pe 6 Martie 2011 23:32
CHIAR CREDETI CA TOTI SUNT FACUTI DIN ACELASI LUT, E CA SI CUM AI SPUNE CA TOTI RACII SUNT DESTEPTI SUNT PRO SI CONTRA IN TOATE ZODIILE, DACA VRETI SA COMPARATI SEXUL F DE CEL M IN CAPRICORNI POT SPUNE CA DA BARBATII SUNT DE 90 DE ORI MAI BUNI, FAMILISTI, IUBITORI, ROMANTICI.... CA FEMEILE. TOTUSI AU IN SANGE SA MINTA.
kudika152940
Postat pe 6 Martie 2011 23:36
De la: gabithefirstangel, la data 2011-03-05 13:45:19:) capricornii ;))..ce zodie... am citit parerile celor de aici si intradevar toata lumea are dreptate mai putin cei care vorbesc in necunostinta de cauza si doar din ce au auzit ei sau au cunoscut un capricorn 2 zile:D. Pot sa spun ca singura caracteristica peste toate zodiile este RABDAREA. Este punctul lor forte si consider ca nici o alta zodie nu ii poate intrece la acest capitol. Restul calitatilor, care sunt multe la numar, le are nativ si le dezvolta cat de cat armonios in timp. Acestia au un simt innascut pentru autoeducare, sunt oamenii ideali peste care ti-ai dori sa dai in viata. Defecte..au destule, depinde foarte mult pe cine are alaturi; capricornii sunt printre zodiile usor influentabile doar pentru ca tin foarte mult la persoana caruia ii da atentie, in rest poate sa fie rece ca un bulgare de zapada. Ca sa scoti maximum dintr-un capricorn trebuie sa il iubesti, sa ii arati mereu asta dar foarte moderat..din nefericire pentru ei, iau lucrurile mereu ca un concurs in care isi doresc sa fie cei mai buni si aratandu-i in mod expres acest lucru se plafoneaza. Nu este o zodie greu de ghicit. Se pot observa tiparele cu usurinta si cum respecta unele lucruri metodice, lucrul care compenseaza acest fapt este spontaneitatea. Dar isi calculeza pasii precis. Capricornul este ideal pentru ca este o figura contrast, trecand cu usurinta de la o stare la alta, neavand posibilitatea sa te plictisesti. Inventeaza mereu ceva doar ca sa fie diferiti.
In pat capricornii sunt la fel ca si in viata de zi cu zi: atenti, rabdatori, energici, entuziasti dar mai ales pasionali. Un capricorn cand iubeste si se simte iubit...da TOT. Adevarat ca iubeste si cu rezerve. Iar daca te va insela vreodata, o face atat de elegant cat sa nu iti dai seama. Nu il tradeaza nici un gest. Este fidel, doar pana ii lipseste ceva. Poti vorbi pagini intregi despre capricorni.
Familia...este totul pentru el. Daruieste mult, e un parinte intelegator, poate uneori aparent lipsit de autoritate, asa cum am mai citit, dar nu o face pentru ca nu stie sa se impuna, ci doar ca stie foarte bine ca lectiile cele mai importante in viata le intelegi pe pielea ta, lasand astfel copiilor sai libertatea sa deprinda trasaturile vietii cat mai real.
Eu cu copii mei sunt autoritar acum cand sunt mici, pentru ca pana la 7 ani se formeaza caracterul, totusi ii las cu precadere liberi sa exploreze lucrurile din jur ca sa le descopere, eu le explic ca sa inteleaga. Si cand vor fi mari, ii las liber sa se manifeste dar mereu cu un pas in spatele lor ca sa ii trag inapoi atunci cand "rautatile" vietii ii acapareaza prea mult. Cel mai important pentru copii mei este sa ii las sa viseze.
Ce sunt eu?...aaahh...capricorn;)



cat de adevarat! si eu sunt capricorn si ma regasesc complet in tot ce ai scris :)
SWee
Postat pe 7 Martie 2011 00:09
sunt dulci...inteligenti...buni la pat....sufletisti...corecti...eu sunt capricorn...am o relatie cu o fecioara de 8 ani ,insa un capricorn k si mine mi-a pus capac...pur si simplu ne completam unul pe celalalt...stiu k o sa fiu judecata..insa....iubirea nu tine cont de gura lumii....asta ne place si asta facem...nota 10 pt barbatii capricorni!!!!!
yzzablonde
Postat pe 7 Martie 2011 09:06
sunt capricorn ! mare vrajeala, sunt sigur ca si printre alte zodii sunt oamenii buni si sufletisti...
david_cdd
Postat pe 7 Martie 2011 11:23
buna , acum am citit si eu aceste comentarii despre barbatul capricorn si e interesant ce spuneti voi aici dar am si eu nevoie de putin ajutor din partea voastra .
sa imi zica si mie cineva daca eu sunt balanta iar el capricorn ce sanse sunt sa avem o relatie pe termen lung ? vreau sa stiu daca ne potrivim din punct de vedere astral ? ca mai este o varianta car poate sa influenteze relatia si anume felul cum suntem noi , ce educatie avem si cum privim lucrurile in viata reala . Ca din punctul asta de vedere ne intelegem bine deocamdata pt ca suntem la inceput doar 3 luni avem de cand ne-am apropiat si am format un cuplu , noi ne-am cunoascut mai demult in vara si de atunci am tinut legatura pana acum de craciun cand ne-am intalnit fata in fata. pt mine a fost o vacanta de neuitat.
sensi
Postat pe 7 Martie 2011 12:20
buna daca afli ceva despre balanta si capricorn sa imi scrii si mie . sunt in aceiasi situatie cu tine . eu balanta el capricorn.
sensi
Postat pe 7 Martie 2011 12:28
dar tu ce zodie esti,sa stiu cu cine se potriveste
nykota
Postat pe 7 Martie 2011 12:42
si eu balanta si el capricorn....astept variante,merci!
nykota
Postat pe 7 Martie 2011 12:44
si p mine ma intereseaza,poate ne vede un astrolog si ne raspunde sa nu mai stm ca pe jar...deci femeia balanti si barbatul capricorn,se potrivesc?????????
nykota
Postat pe 7 Martie 2011 12:50
Vai fetelor, m-ati inebunit cu compatibilitatea asta Eu sunt Varsator si sotul e Capricorn; oriunde ati citi, veti vedea ca relatia e absolut imposibila si totusi suntem de 13 ani impreuna. Traiti momentul alaturi de iubiti si nu mai analizati pt ca viitorul depinde de voi.
mimi_ca29
Postat pe 7 Martie 2011 13:16
da cel mai bine e sa traim momentul atunci cand e si sa profitam de tot ce ne trece prin cap sa facem .
eu am citit prin diferite horoscoape dar nici unul nu imi da o sansa toate spun ca sunt incompatibila cu capricornu .
pana in momentul de fata noi ne intelegem bine nu pare a fi ceva ce sa ne tina din drumul nostru. in plus ma simt fericita , iubita , ma simt bine in relatia cu el adica pot fi eu fara a fi nevoie sa ma prefac cu ceva . si asta cred ca e un lucru important intr-o relatie .
eu sunt o balanta si de obicei ma plictisesc repede de baieti dar de data aceasta e total diferit .
sensi
Postat pe 7 Martie 2011 14:15
eu am avut o relatie cu o balanta timp de 11 ani, daca vrei sfatul meu cred ca ai sanse cam 50% sa reusesti , eu iti doresc mult noroc dar tu vei fii cea care vei renunta ,nu cred ca aceste zodii sunt compatibile....
mihaidragomir75
Postat pe 7 Martie 2011 14:34
sensi
Postat pe 7 Martie 2011 14:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatie 4 De la: mitura 18 Septembrie 2009 23:09
TREBUIE CARACTERIZAT UN OM IN FUNCTIE DE ZODIE SI ASCENDENT.NU DOAR DUPA ZODIE 10 De la: clau19 19 Iulie 2010 00:35
Ce credeti despre compatibilitatea a 2 varsatori? 5 De la: anastasia_m 23 Septembrie 2010 17:51
FEMEIA GEMENI 128 De la: valentinacristina 26 Martie 2010 21:16
cum credeti ca v-a fi anul 2009 pt gemeni? 46 De la: ana18 8 Septembrie 2009 17:37