Setari Cookie-uri

sunt disperat va rog ajutati-ma

buna sunt stefan 26 ani si as vrea sa cer ajutorul vostru pentru ca sunt disperat ....povestea mea
Acum 4 ani am cunoscut o fata ea avea 16 si 3 luni pe vremea aia eu 21-22 ...mica draguta frumoasa si un pic ciudata ma atras imediat .m-am indragostit de ea si ea de mine totul a fost o poveste frumoasa ii faceam pe plac mereu ii cumparam haine si tot ce vroia.. eram indragostiti rau nu iesesam unul fara celalalt o iubeam rau de tot ..... mai ales pentru faptul ca era si virgina.....totul frumos timpul a trecut cu certuri cu impacari ca in orice relatie.. acum de 7 luni am venit in it ....mi-am lasat serviciul pt asta si am urmato aici la surorile ei .....dupa 2 saptamani de stat aici mi-a murit talat m-am reintors acasa etc etc... am revenitinapoi dupa 3 saptamani totul era binisor numai ca eu fara sa vreau nu ii mai acordam atentia cuvenita unei femei si ma cam luasem su anturajul stateam mai mult la un bar de romani decat cu ea ...lucruri urate oricum.....certurile au devenit mai dese in ultimul timp si acum 3 ssaptamani am facut-o eu lata putin mai tare si ne-am certat in seara aia mai tare .... dupa doar 2 zile imi zice ca ma lasa si deja a inceput sa iasa cu alcineva .....el are 26 de ani ca mine e italian si e antrenor de fitnes adik arata bine la corp.....nu stiu ce sa mai fac sa o aduc inapoi mi-am cerut scuze am plans am regretat si ai-am promis ca nu mai fac nimic rau ...m-am lasat de tigari nu mai beau la bar daca ma duc iau 1 suc si plec insa nu mai are nici un efect....eu simt ca ea ma iubeste dar ma refuza in contiunu zicand ca sa saturat de fazele mel si continua sa iasa cu celalalt ....toate astea in timp ce noi dormim in aceasi camera in acelasi pat si seara o si mangai sa adoaram ..... cate o data imi da senzatia ca vreau dar cand incep cu intrebari se enerveaza la maxim si tipa la mine si face asa si cand plang ....am incercat si cu o cina romantica cu lumanari su flori cu muzica .... tot mesaje in fiecare zi .....ca sa fac ??? sa o lasa sama duc in alta camera sa dorm ???? as face asta dardacaea de singuratate se duce si doarme la el o sa o pierd de tot ....pt ca ea a zis ca acm face ce vrea ea numai ca nu le face logicc ...nu vreau sa o pier o iubesc enorm de mul dar ce pot face ???? ajutor in special de la femei pentru ca ele au fost in astfel de cazuri
barrtenders
Postat pe 10 Martie 2011 22:40
esti termenat moshule! ai crescut-o mare si acum normal ca-i fuge ochii la italianul cu muschi nu mai poate sa te ajute nimeni mai ales ca plangi ca un idiot in loc sa te apuci de haltere
pickard
Postat pe 10 Martie 2011 22:45
De la: barrtenders, la data 2011-03-10 22:40:37...ajutor in special de la femei pentru ca ele au fost in astfel de cazuri


viata nu e ca in filme ...
asta e, ce a fost a fost
battleofwits
Postat pe 10 Martie 2011 22:47
A dat de ,,bine" fata nu ti-o mai ,,iei" inapoi,
asa ca fa-ti bagajelu si la gara,nu are rost.
Vad ca iti place sa te umilesti in numele iubirii,
iese cu altul si pe urma doarme cu tine in pat.
Nu zic ca tu nu ai gresit,dar totusi ,,vrabiuta" si-a luat ,,zborul" cam repede in
bratele altuia..
Eu cred ca astepta de mult momentul ca tu sa calci pe bec,
si din pacate ai facut-o.
Deci,veza-ti de viata ta si basta.
Valy90
Postat pe 10 Martie 2011 23:07
Degeaba plangi acum, nu ai stiut sa pretuiesti ce ai avut. Sunt sigura ca ai ranit-o mult mai mult decat ne spui noua. Ai lovit-o, nu-i asa? Bravo ei ca nu-ti mai accepta mofturile. Suporta consecintele si ia aminte pe viitor.
mimi_ca29
Postat pe 11 Martie 2011 07:30
mimi nu am lovito si nici nu o sa o lovesc in viata mea indiferent de ce ar face .....am zguduito f f f putin in rest ce am avut am avut cu peretel e cel mai bine .......pt restu nu e ca a dat de bine sau nu stiu ce azi am vb cu ea si chiar a plans si a promis ca ma va respecta si nu va face sex cu el si mi-a spus multe lucruri urate pe care noi barbatii le facem fara sa ne dam seama ....oricum a zis sa o mai las putin sa isi dea seama ce vrea intradevar pana atunci eu nu pot de cat sa incerc sa o fac fericita asaa cat pot eu
barrtenders
Postat pe 11 Martie 2011 19:37
mimi nu am lovito si nici nu o sa o lovesc in viata mea indiferent de ce ar face .....am zguduito f f f putin in rest ce am avut am avut cu peretel e cel mai bine .......pt restu nu e ca a dat de bine sau nu stiu ce azi am vb cu ea si chiar a plans si a promis ca ma va respecta si nu va face sex cu el si mi-a spus multe lucruri urate pe care noi barbatii le facem fara sa ne dam seama ....oricum a zis sa o mai las putin sa isi dea seama ce vrea intradevar pana atunci eu nu pot de cat sa incerc sa o fac fericita asaa cat pot eu
barrtenders
Postat pe 11 Martie 2011 19:37
bad boy...
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Martie 2011 19:46
Eu nu inteleg un lucru: voi doi locuiti impreuna,dormiti in acelasi pat dar ea iese cu altu?
_Cryssa_
Postat pe 11 Martie 2011 20:44
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-11 20:44:00Eu nu inteleg un lucru: voi doi locuiti impreuna,dormiti in acelasi pat dar ea iese cu altu?

pai daca sunt colegi de camera?
pickard
Postat pe 11 Martie 2011 20:48
De la: pickard, la data 2011-03-11 20:48:25
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-11 20:44:00Eu nu inteleg un lucru: voi doi locuiti impreuna,dormiti in acelasi pat dar ea iese cu altu?

pai daca sunt colegi de camera?


Eu am inteles ca sunt colegi chiar de pat pickard De rasul curcilor
_Cryssa_
Postat pe 11 Martie 2011 20:50
Din cate imi spui, nici tu nu ai fost intocmai usa de biserica.
Ea imi pare nehotarata.
Cu tine, desi a avut atatea certuri, a fost 7 luni. Probabil s-a obisnuit atat de mult cu tine incat desi nu e de acord cum te-ai purtat, ii vine greu sa termine totul.
Cu ala, pe de alta parte, n-a avut parte de certuri.
Spui ca o iubesti, ca plangi, iti ceri scuze, organizezi cine roamntice, ii iei flori. Totusi daca chiar o iubesti, arata-i. Si nu ma refer aici la cina romantica si flori. Mergi mai departe. Sacrifica-te de dragul ei - nu vad dovada de iubire mai mare decat asta! Cum sa te sacrifici? Pai e simplu : risca! Spune-i inca o data ca iti pare rau, dar ca tu vei fi de acord cu ea, indiferent de ce decizie va lua, indiferent daca va decide sa ramana cu tine, sau cu el. Spune-i ca tu o iubesti cu adevarat si de aceea vrei doar ca ea sa fie fericita, ca asta este cel mai important pentru tine, indiferent daca va alege sa ramana cu tine sau cu el si ca si daca va alege sa fie cu el, tu vei intelege, chiar daca o sa te doara. Si spune-i, chiar daca alege sa ramana cu el, daca are vreodata nevoie de ceva sa te sune indiferent de ora. Chiar daca ea alege sa stea cu el, incearca sa ramai amic cu ea. Poarta-te dezinvolt si fa-o sa rada. Chiar daca va fi cu el, dupa un timp s-ar putea sa te considere pe tine mai bun, sa renunte la el si sa reia legatura cu tine.
Sfatul meu ar putea sa mearga sau nu. Nu sunt experta. Dar oricum spui ca esti intr-o situatie disperata. Si ca o iubesti. Daca o iubesti cu adevarat n-ai putea face acest sacrificiu pentru ea?
Achillesluv
Postat pe 11 Martie 2011 21:46
Si in nici un caz nu o mai brusca. Si fii pregatit si de esec, nu numai de victorie, dupa cum spuneam, dragostea adevarata inseamna sacrificiu, deci daca o iubesti cu adevarat o s-o lasi sa fie fericita si cu altul, nu neaparat cu tine. O sa te bucuri pentru ea ca e fericita, chiar daca pentru tine iti va parea rau.
Achillesluv
Postat pe 11 Martie 2011 21:50
De la: kudika375620, la data 2011-03-11 21:50:56Si in nici un caz nu o mai brusca. Si fii pregatit si de esec, nu numai de victorie, dupa cum spuneam, dragostea adevarata inseamna sacrificiu, deci daca o iubesti cu adevarat o s-o lasi sa fie fericita si cu altul, nu neaparat cu tine. O sa te bucuri pentru ea ca e fericita, chiar daca pentru tine iti va parea rau.


n-ar fi mai bine sa se sinucida? poate va fi si mai fericita asa
pickard
Postat pe 11 Martie 2011 21:56
pfff... fratioare cam asa ceva am patit si eu doar ca eu nam ridicat mana ...eu faceam multe rahaturi ilegale ma bateam cu oricine incerca sa ma calce in picioare si ea imi zicea ca gresesc eu radeam ea plangea pe bune cu lacrimi in fata mea eu tot radeam ...iti dai seama ca mia dat talpasita dupa 2-3 zile incep eu sa plang ca o vreau inapoi :-s ei bine intru pe mess vb cu catva tovarasi dau cateva telefoane :-? apropo stii reclama de la cosmote "iarta-l pe tavi" exact asta am facut am adunat tovarasi toti colegii cu care am terminat liceul colegii de la box cunostinte etc galerie intr-u n cuvant mia luat o saptamana am scoso intr-un local unde proprietaru mie vecin toti purtau tricouri cu "iarta-l pe emi " apoi cand am iesit din local supriza galerie cu pancarde in gura mare:-? a fost umilitor sa adun atatia oameni ei bine dupa 1 saptamana jumate ne-am impacat nu mai beau nu ma mai bat nu mai injur si da nu mai fumez imi caut de munca legal si ei bine ptr a nu fi nevoit sa mai fiu nervos din nimicuri ma-m apucat de sculptura pictura adica ma descarc in arta si chiar ma simt foarte bine ce poti sa iti zic iao cu incetinitoru vb cu ea si incearca sa o prinzi la degetu mic oricum la faza cu italianu nu o sa faca diamante din noroi nu te da inlaturi nici cu glont dupa tine ;) si nu lasa sa iti ia cea ce ai mai drag in inima ta
shakhalu
Postat pe 12 Martie 2011 07:31
hai capul sus si mai fa o incercare de ce sa nu cedeze pacat ca are muschi si minte lipsa asta ar fi noroc apropo joci poker? stii ce e un blaf? blaf faci atunci cand nu ai nimic in mana da pariezi totu ptr a baga ceilalti jucatori in ceata putini platesc totul cea ce inseamna ca daca tu ai face un blaf acuma cineva sar supara sau ar veni la tine gandeste foarte bine pasii ...a si faza cu lasatu bauturii tigarilor e foarte bine continua ridica-te si dovedeste cea ce poti face cand vei ajunge acolo sus vei stii care iti sunt alaturi si care nu si poate se va inoarce la tine eu acuma conduc 2 masini o dacie breack de care radeau toti si da mi-am strans bani prin pile relatii si ce am mai putut mi-am luat ford mustang GT o bijuterie acuma toti vin la mine ;) gandeste foarte bine urmatoru pas ;)
shakhalu
Postat pe 12 Martie 2011 07:42
ma doare capul de parca m ar fi lovit cineva n crestet cand imi ating chiar si parul , wtf cred ca am primit curent sau cum se zice....
rockk
Postat pe 12 Martie 2011 07:50
De la: rockk, la data 2011-03-12 07:50:10ma doare capul de parca m ar fi lovit cineva n crestet cand imi ating chiar si parul , wtf cred ca am primit curent sau cum se zice....


da-mi voie sa te pup pentru raspunsul asta
_Cryssa_
Postat pe 12 Martie 2011 10:51
multumesc tuturor .... kudika am facut toate lucrurile care le-ai scris tu acolo si ieri cand a venit de la munca am asteptato cu lumanari de la usa pana la baie , in baie alte lumanari betisoare parfumate si apa calda si spuma multa....am stat cu ea cat a facut baie a fost surprins de placut sa o vad atat de fericita ba chiar i-am facut si poze insa nu a fost indeajuns sa ne impacam ..... a zis ca deocamdata sa fiu prietenul ei ( nu stiu exact ce ar insemna asta eu as zis ca nu as putea ,iar ea a zis sa tac si sa fac ce zice ea ) ....aseara cand dormea pe la vreo 4 sa intor la mine ma mangaiat pe fata si ma sarutat de vreo 4 ori astea toate find adormita pt ca i-am amintit dimineata si nu isi aducea aminte .... eu zic ca sunt pe drumul cel bun nu ???
barrtenders
Postat pe 12 Martie 2011 10:52
De la: barrtenders, la data 2011-03-12 10:52:28...am stat cu ea cat a facut baie ... a zis ca deocamdata sa fiu prietenul ei .... a zis sa tac si sa fac ce zice ea ... eu zic ca sunt pe drumul cel bun nu ???




battleofwits
Postat pe 12 Martie 2011 10:56
am uitat ceva .....dacai-as demonstra ei ca el arfacesex cu prima fata care ii cade in mana crede-ti ca m-ar ajuta sau as face mult mai rau pentru ca stiu ca el nu o merita si m-am gandit sa ii organizez ceva in care sa o minta pe ea si sa se duca cu alta :)..... si i-am zis si ei ca o sa ii demonstrez ca nu o merita
barrtenders
Postat pe 12 Martie 2011 10:56
De la: barrtenders, la data 2011-03-12 10:52:28multumesc tuturor .... kudika am facut toate lucrurile care le-ai scris tu acolo si ieri cand a venit de la munca am asteptato cu lumanari de la usa pana la baie , in baie alte lumanari betisoare parfumate si apa calda si spuma multa....am stat cu ea cat a facut baie a fost surprins de placut sa o vad atat de fericita ba chiar i-am facut si poze insa nu a fost indeajuns sa ne impacam ..... a zis ca deocamdata sa fiu prietenul ei ( nu stiu exact ce ar insemna asta eu as zis ca nu as putea ,iar ea a zis sa tac si sa fac ce zice ea ) ....aseara cand dormea pe la vreo 4 sa intor la mine ma mangaiat pe fata si ma sarutat de vreo 4 ori astea toate find adormita pt ca i-am amintit dimineata si nu isi aducea aminte .... eu zic ca sunt pe drumul cel bun nu ???


Din pacate nici unul dintre noi nu poate sti asta pentru tine. Eu zic sa faci ce crezi tu ca este mai bine pentru tine
_Cryssa_
Postat pe 12 Martie 2011 10:57
De la: barrtenders, la data 2011-03-12 10:52:28multumesc tuturor .... kudika am facut toate lucrurile care le-ai scris tu acolo si ieri cand a venit de la munca am asteptato cu lumanari de la usa pana la baie , in baie alte lumanari betisoare parfumate si apa calda si spuma multa....am stat cu ea cat a facut baie a fost surprins de placut sa o vad atat de fericita ba chiar i-am facut si poze insa nu a fost indeajuns sa ne impacam ..... a zis ca deocamdata sa fiu prietenul ei ( nu stiu exact ce ar insemna asta eu as zis ca nu as putea ,iar ea a zis sa tac si sa fac ce zice ea ) ....aseara cand dormea pe la vreo 4 sa intor la mine ma mangaiat pe fata si ma sarutat de vreo 4 ori astea toate find adormita pt ca i-am amintit dimineata si nu isi aducea aminte .... eu zic ca sunt pe drumul cel bun nu ???


E ranita, draguta dar e clar ca inca te iubeste. Felul ei de a se comporta nu e decat un mod de a te determina sa te schimbi, sa fii mai bun cu ea, mai atent. Nici nu-ti imaginezi cat de bine v-ar face sa plecati cateva zile la munte. Tu , ea si acele peisaje minunate.
mimi_ca29
Postat pe 12 Martie 2011 10:58
De la: barrtenders, la data 2011-03-12 10:56:42am uitat ceva .....dacai-as demonstra ei ca el arfacesex cu prima fata care ii cade in mana crede-ti ca m-ar ajuta sau as face mult mai rau pentru ca stiu ca el nu o merita si m-am gandit sa ii organizez ceva in care sa o minta pe ea si sa se duca cu alta :)..... si i-am zis si ei ca o sa ii demonstrez ca nu o merita


surreal [img]http://smileys.on-my-web.com/repository/Confused/confused-5.gif[/img]
battleofwits
Postat pe 12 Martie 2011 11:00
De la: barrtenders, la data 2011-03-12 10:56:42am uitat ceva .....dacai-as demonstra ei ca el arfacesex cu prima fata care ii cade in mana crede-ti ca m-ar ajuta sau as face mult mai rau pentru ca stiu ca el nu o merita si m-am gandit sa ii organizez ceva in care sa o minta pe ea si sa se duca cu alta :)..... si i-am zis si ei ca o sa ii demonstrez ca nu o merita


Nu-i demonstra nimic. Pariez ca ea nu da doi bani pe ala. Si apropo de baie....ai stat pur si simplu?? Eu in locul tau intram in baie imbracat, numai sa o strang in brate putin. Ii spalam parul macar( daca pe corp nu-mi permitea), etc.
mimi_ca29
Postat pe 12 Martie 2011 11:02
De la: battleofwits, la data 2011-03-12 11:00:07
De la: barrtenders, la data 2011-03-12 10:56:42am uitat ceva .....dacai-as demonstra ei ca el arfacesex cu prima fata care ii cade in mana crede-ti ca m-ar ajuta sau as face mult mai rau pentru ca stiu ca el nu o merita si m-am gandit sa ii organizez ceva in care sa o minta pe ea si sa se duca cu alta :)..... si i-am zis si ei ca o sa ii demonstrez ca nu o merita


surreal [img]http://smileys.on-my-web.com/repository/Confused/confused-5.gif[/img]


Complicata viata duce baiatul asta
_Cryssa_
Postat pe 12 Martie 2011 11:03
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-12 11:03:01
De la: battleofwits, la data 2011-03-12 11:00:07
De la: barrtenders, la data 2011-03-12 10:56:42am uitat ceva .....dacai-as demonstra ei ca el arfacesex cu prima fata care ii cade in mana crede-ti ca m-ar ajuta sau as face mult mai rau pentru ca stiu ca el nu o merita si m-am gandit sa ii organizez ceva in care sa o minta pe ea si sa se duca cu alta :)..... si i-am zis si ei ca o sa ii demonstrez ca nu o merita


surreal [img]http://smileys.on-my-web.com/repository/Confused/confused-5.gif[/img]


Complicata viata duce baiatul asta


barbatul ideal ...
battleofwits
Postat pe 12 Martie 2011 11:04
Mie mi se pare ca esti destul de norocos! Se pare ca dupa tot ce-a fost intre voi, ea inca te iubeste. Doar ca nu vrea sa ti-o arate prea usor, de-asta dimineata s-a prefacut ca nu-si aduce aminte cand tu i-ai zis ca a fost tandra noaptea. Mai mult ca sigur ea credea ca in momentul ala dormeai. E normal sa se poarte asa. E mai mult o masura de siguranta pentru viitor, iti arata ca in caz ca te porti urat ea nu uita prea usor. De ce? Ca sa n-o mai faci, pe viitor. Oricum, sper ca nu te asteptai sa-ti cada in brate de la primele gesturi frumoase. Nimic in viata nu e usor, cu atat mai mult dragostea! Ai rabdare! S-ar putea ca fata sa se linisteasca.
Achillesluv
Postat pe 12 Martie 2011 11:09
De la: shakhalu, la data 2011-03-12 07:42:35 eu acuma conduc 2 masini o dacie breack de care radeau toti si da mi-am strans bani prin pile relatii si ce am mai putut mi-am luat ford mustang GT o bijuterie acuma toti vin la mine

fudulia e cucoana mare nu conteaza ca n-ai bani de mancare...mai important este sa fii admirat intr-o masina de masina ...se aduna pitzipoancele, fara numar fara numar
miss_darine
Postat pe 12 Martie 2011 11:09
De la: battleofwits, la data 2011-03-12 11:04:52
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-12 11:03:01
De la: battleofwits, la data 2011-03-12 11:00:07
De la: barrtenders, la data 2011-03-12 10:56:42am uitat ceva .....dacai-as demonstra ei ca el arfacesex cu prima fata care ii cade in mana crede-ti ca m-ar ajuta sau as face mult mai rau pentru ca stiu ca el nu o merita si m-am gandit sa ii organizez ceva in care sa o minta pe ea si sa se duca cu alta :)..... si i-am zis si ei ca o sa ii demonstrez ca nu o merita


surreal [img]http://smileys.on-my-web.com/repository/Confused/confused-5.gif[/img]


Complicata viata duce baiatul asta


barbatul ideal ...

calca, spala, gateste si duce copii la gradinita?
miss_darine
Postat pe 12 Martie 2011 11:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nici macar eu nu stiu ce se intampla...:(( 14 De la: SunShadow 30 Iunie 2009 21:14
Iubire sau nu ? 23 De la: kudika_989893 13 Iulie 2015 19:58
ce sa fac? 2 De la: baba_cloanta 11 Iunie 2010 11:06
Mai stai daca exista numai iubire? 24 De la: darksukkubus69 22 Octombrie 2010 20:28
Nu ne mai intelegem 6 De la: kudika_969829 27 Iulie 2014 13:07