Setari Cookie-uri

Eu romanca,el tigan.....

De la: Valy90, la data 2011-04-04 01:49:50
De la: kudika189980, la data 2011-04-03 12:39:02ce parere aveti?credeti ca va functiona relatia sau ca va avea vreu viitor?


He,he..sa vezi ce bine o ,,functiona", cand tu vei sta cu poalele pana-n pamant,
invartind de zor, in oala din mijlocul curtii,facand mancare pt toata satra.El sta la soare cu paiul in gura,(ca un bulibas ce e)uitandu-se intr-un ochii la puradei lihniti de foamei, care abia bate mingea prin curte.
Il auzi zicand, ,,hai fa muiere e gata mancare?imi ghiorie matele de foame".
Ce sa zic,frumoasa viata o sa ai, daca ai ,,norocul" sa stai la satra.
alta rasista,,,tu vb de tigani,,si ito fotografiezi nepotul sau copilul cu bani pe el daca tiganii ar fi ce ganditi voi,,sigur tu nu ai putea fi decat tiganca
thadoogback
Postat pe 17 Aprilie 2011 11:22
De la: rubyn, la data 2011-04-11 14:41:42Chiar daca te iubeste el, familia lui nu va fi de acord cu casatoria voastra...doar prin cine stie ce minune. Asa este traditia lor si o ...cam respecta cu sfintenie...nu ca romanii. Stii ce nu inteleg eu...au disparut romanii din tara? CAND DRAGOSTEA E OARBA...ce mai conteaza?
conteaza ca esti o rasista,,au disparut romanii din tara dar tigani ce sunt,,straini,,,rasistoooooooooooooooooooooooooooo
thadoogback
Postat pe 17 Aprilie 2011 11:24
De la: yoluskyoyo, la data 2011-04-12 12:02:20depinde de la om la om,de caracter.nu toti tiganii sunt la fel cum nici totii romanii nu seamana....si ptr cultura celor de mai sus o au normala ca toti oamenii.
bravo,,uite ca mai sunt si oameni normali din fericire
thadoogback
Postat pe 17 Aprilie 2011 11:25
De la: thadoogback, la data 2011-04-17 11:22:52
De la: Valy90, la data 2011-04-04 01:49:50
De la: kudika189980, la data 2011-04-03 12:39:02ce parere aveti?credeti ca va functiona relatia sau ca va avea vreu viitor?


He,he..sa vezi ce bine o ,,functiona", cand tu vei sta cu poalele pana-n pamant,
invartind de zor, in oala din mijlocul curtii,facand mancare pt toata satra.El sta la soare cu paiul in gura,(ca un bulibas ce e)uitandu-se intr-un ochii la puradei lihniti de foamei, care abia bate mingea prin curte.
Il auzi zicand, ,,hai fa muiere e gata mancare?imi ghiorie matele de foame".
Ce sa zic,frumoasa viata o sa ai, daca ai ,,norocul" sa stai la satra.
alta rasista,,,tu vb de tigani,,si ito fotografiezi nepotul sau copilul cu bani pe el daca tiganii ar fi ce ganditi voi,,sigur tu nu ai putea fi decat tiganca


Doogule ,nu trebuie sa te priveasca pe tine cum imi fotografiez eu nepotul(cu toate ca nu l-am pozat eu )
Si nu sunt RASISTA,capisi? Am ce am cu unii din ei,dar nu cu toti.
Nu o mai lua asa personal,chiar daca esti rrom sau nu.Cunosc tigani care sunt super de treaba si cunosc si alti tigani care sunt niste marlani(deci sunt si buni si rai). Zi-mi tu ca nu e asa? Tu o iei prea personal si nu faci bine. Ce-ar fi sa ma supar si eu pe toti cei care imi jicnesc rasa? Uffff,mai doogule, iar te-am suparat.
Valy90
Postat pe 17 Aprilie 2011 12:07
De la: kudika189980, la data 2011-04-03 12:39:02ce parere aveti?credeti ca va functiona relatia sau ca va avea vreu viitor?
Va functiona fiindca nu vei avea de'ales,iti vei lua pumni in gura pana te vei adapta conditiilor, deci va fi de viitor.Iti garantez asta...
cristinxxx
Postat pe 17 Aprilie 2011 13:59
De la: kudika189980, la data 2011-04-03 12:39:02ce parere aveti?credeti ca va functiona relatia sau ca va avea vreu viitor?

unu alb si unul negru ce pana mea....

teo9
Postat pe 17 Aprilie 2011 15:06

tocmai ma intreba nevasta-mea daca un anume prieten s-a impacat cu fata lui dupa ce s-a maritat cu un tigan
RASPUNSUL MEU:
prietenul meu este un ipocrit care toata viata a stat limba in limba cu tiganii,asculta numai manele la maxim si parea tolerant cu ei.
Fata lui probabil nu a vazut o problema cand a fugit cu tiganul acum 3 ani dar se pare ca prietenul meu este in realitate un rasist ipocrit
am terminat oricum cu el pentru ca eu nu am incredere in ipocriti
ori esti rasist si nu ai de-a face cu tiganii deloc ori accepti consecintele si il consideri pe ginere un om ca toti oamenii
pickard
Postat pe 17 Aprilie 2011 15:57
Da! noi romanii stim doar sa punem la zid si sa criticam dar nu ne vedem lungul nasului, tatal meu este jumatate tigan si este casatorit cu mama mea de 26 de ani si nu a mai patit nimeni nimic, au 3 copii impreuna si un nepot din partea mea , apropo tata nu are gingii vineti asta este o prostie.Nu te lua dupa gurile rele si intai de toate asculta-ti inima. SUCCES
kudika058254
Postat pe 17 Aprilie 2011 17:18
De la: kudika058254, la data 2011-04-17 17:18:51Da! noi romanii stim doar sa punem la zid si sa criticam dar nu ne vedem lungul nasului, tatal meu este jumatate tigan si este casatorit cu mama mea de 26 de ani si nu a mai patit nimeni nimic, au 3 copii impreuna si un nepot din partea mea , apropo tata nu are gingii vineti asta este o prostie.Nu te lua dupa gurile rele si intai de toate asculta-ti inima. SUCCES


dar tu ai sfarcurile vinete?! sau s-a diluat rasa!?
pickard
Postat pe 17 Aprilie 2011 17:35
Buna .Eu iti dau un sfat care sper sa il accepti. Daca esti iubita si apreciata si respectata de acel tip din etnia romilor mergi inainte pentru ca nu ai sa pierzi nimic.Ei sunt tot oameni ca si noi .Eu am foarte multi prieteni romi care nu ma lasa la greu.Sunt deosebiti prin a iubi femeia de langa ei nu poate sa-i imite nimeni prin pasiunea lor prin romantism si prin a ocroti familia cu toata fiinta lor.Daca tu simti acest lucru mergi inainte si totul va fi bine.succes in viata. NUMAI TU DECIZI ESTE VIATA TA
enigmatica
Postat pe 17 Aprilie 2011 17:46
De la: crysis, la data 2011-04-14 17:31:49
De la: kudika189980, la data 2011-04-03 12:39:02ce parere aveti?credeti ca va functiona relatia sau ca va avea vreu viitor?
Cum sa nu functioneze ?! Si uite asa se nasc adevaratii INDO-EUROPENI (metisii Romaniei) ! ASA S-A INCEPUT "TIGANIZAREA ROMANIEI",iar tiganilor le-a fost rusine sa mai recunoasca ca sunt tigani , dandu-se astfel romani get-beget(romi)!.. ADEVARATII CETATENI CE SE SIMT CA SUNT de sorginte "LATINA" si cu educatie "europeana ", NICI MACAR CU UMBRA TIGANILOR NU VOR SA AIBA DE-A FACE !
crysis
Postat pe 17 Aprilie 2011 18:45
Singura problema care te va afecta in timp , este culoarea lui... Copiii tai vor suferi , fiind calificati tigani sau vor fi respinsi de alti copii, care au fost speriati de mici ca daca nu sunt cuminti , vine tiganul sa ii fure cu sacul ! Daca nu e problema de culoare , va fi ok in ce priveste raportul societate si familia ta . Oamneii au idei preconcepute ! Pentru ca un tigan sa razbeasca in societatea romaneasca , trebuie sa recunoastem ca are nevoie de munca dubla pe toate planurile , ca sa demonstreze contrariul a ceea ce i s-a pus in frunte din stramosi .
ianacosanziana
Postat pe 17 Aprilie 2011 19:36
De la: Valy90, la data 2011-04-17 12:07:58
De la: thadoogback, la data 2011-04-17 11:22:52
De la: Valy90, la data 2011-04-04 01:49:50
De la: kudika189980, la data 2011-04-03 12:39:02ce parere aveti?credeti ca va functiona relatia sau ca va avea vreu viitor?


He,he..sa vezi ce bine o ,,functiona", cand tu vei sta cu poalele pana-n pamant,
invartind de zor, in oala din mijlocul curtii,facand mancare pt toata satra.El sta la soare cu paiul in gura,(ca un bulibas ce e)uitandu-se intr-un ochii la puradei lihniti de foamei, care abia bate mingea prin curte.
Il auzi zicand, ,,hai fa muiere e gata mancare?imi ghiorie matele de foame".
Ce sa zic,frumoasa viata o sa ai, daca ai ,,norocul" sa stai la satra.
alta rasista,,,tu vb de tigani,,si ito fotografiezi nepotul sau copilul cu bani pe el daca tiganii ar fi ce ganditi voi,,sigur tu nu ai putea fi decat tiganca


Doogule ,nu trebuie sa te priveasca pe tine cum imi fotografiez eu nepotul(cu toate ca nu l-am pozat eu )
Si nu sunt RASISTA,capisi? Am ce am cu unii din ei,dar nu cu toti.
Nu o mai lua asa personal,chiar daca esti rrom sau nu.Cunosc tigani care sunt super de treaba si cunosc si alti tigani care sunt niste marlani(deci sunt si buni si rai). Zi-mi tu ca nu e asa? Tu o iei prea personal si nu faci bine. Ce-ar fi sa ma supar si eu pe toti cei care imi jicnesc rasa? Uffff,mai doogule, iar te-am suparat.
aaaa aha am inteles,,nu toti sunt la fel,,dar rasa azsta a ta ,,sunt cumva toti la fel,,,inca o data ai rasismul in sanga,,nici nu ti dai seama
thadoogback
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:05
tot ce conteaza e ceea ce voi doi simtiti.nu conteaza parerea lumii,conteaza doar sa te simti tu bine alaturi de el,sa stie sa te respecte si tu pe el deasemeni.daca exista sentimente reciproce,vb aia "incercarea moarte n-are". bafta
sweet_lollipop
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:05
De la: ianacosanziana, la data 2011-04-17 19:36:58 Singura problema care te va afecta in timp , este culoarea lui... Copiii tai vor suferi , fiind calificati tigani sau vor fi respinsi de alti copii, care au fost speriati de mici ca daca nu sunt cuminti , vine tiganul sa ii fure cu sacul ! Daca nu e problema de culoare , va fi ok in ce priveste raportul societate si familia ta . Oamneii au idei preconcepute ! Pentru ca un tigan sa razbeasca in societatea romaneasca , trebuie sa recunoastem ca are nevoie de munca dubla pe toate planurile , ca sa demonstreze contrariul a ceea ce i s-a pus in frunte din stramosi .
bravo
thadoogback
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:08
De la: ianacosanziana, la data 2011-04-17 19:36:58 Singura problema care te va afecta in timp , este culoarea lui... Copiii tai vor suferi , fiind calificati tigani sau vor fi respinsi de alti copii, care au fost speriati de mici ca daca nu sunt cuminti , vine tiganul sa ii fure cu sacul ! Daca nu e problema de culoare , va fi ok in ce priveste raportul societate si familia ta . Oamneii au idei preconcepute ! Pentru ca un tigan sa razbeasca in societatea romaneasca , trebuie sa recunoastem ca are nevoie de munca dubla pe toate planurile , ca sa demonstreze contrariul a ceea ce i s-a pus in frunte din stramosi .


oare madalin voicu a muncit de doua ori mai mult decat marean vanghelie!?
geo_refinantat
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:16
De la: pickard, la data 2011-04-17 17:35:29
De la: kudika058254, la data 2011-04-17 17:18:51Da! noi romanii stim doar sa punem la zid si sa criticam dar nu ne vedem lungul nasului, tatal meu este jumatate tigan si este casatorit cu mama mea de 26 de ani si nu a mai patit nimeni nimic, au 3 copii impreuna si un nepot din partea mea , apropo tata nu are gingii vineti asta este o prostie.Nu te lua dupa gurile rele si intai de toate asculta-ti inima. SUCCES


dar tu ai sfarcurile vinete?! sau s-a diluat rasa!?
CARE ESTE PROBLEMA TA? CREZI CA PE MINE MA INTERESEAZA CUM ARATI TU????? CRED CA ESTI MULT PREA NESIMTITA SAU NESIMTIT CE ESTI!!!! NU MA INTERESAZA NATIA TA SI AI FACE BINE SA ITI CERI IERTARE CA POSIBIL SA MA IAU SI EU DE RASA TA....!!!!!!!
kudika058254
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:21
De la: kudika058254, la data 2011-04-17 22:21:25
De la: pickard, la data 2011-04-17 17:35:29
De la: kudika058254, la data 2011-04-17 17:18:51Da! noi romanii stim doar sa punem la zid si sa criticam dar nu ne vedem lungul nasului, tatal meu este jumatate tigan si este casatorit cu mama mea de 26 de ani si nu a mai patit nimeni nimic, au 3 copii impreuna si un nepot din partea mea , apropo tata nu are gingii vineti asta este o prostie.Nu te lua dupa gurile rele si intai de toate asculta-ti inima. SUCCES


dar tu ai sfarcurile vinete?! sau s-a diluat rasa!?
CARE ESTE PROBLEMA TA? CREZI CA PE MINE MA INTERESEAZA CUM ARATI TU????? CRED CA ESTI MULT PREA NESIMTITA SAU NESIMTIT CE ESTI!!!! NU MA INTERESAZA NATIA TA SI AI FACE BINE SA ITI CERI IERTARE CA POSIBIL SA MA IAU SI EU DE RASA TA....!!!!!!!


am glumit ba! am avut o prietena in tinerete tiganca si imi permit sa fac glume rasa mea e una pe cale de disparitie sunt ultimul mohican!
pickard
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:27
De la: thadoogback, la data 2011-04-17 22:05:11
De la: Valy90, la data 2011-04-17 12:07:58
De la: thadoogback, la data 2011-04-17 11:22:52
De la: Valy90, la data 2011-04-04 01:49:50
De la: kudika189980, la data 2011-04-03 12:39:02ce parere aveti?credeti ca va functiona relatia sau ca va avea vreu viitor?


He,he..sa vezi ce bine o ,,functiona", cand tu vei sta cu poalele pana-n pamant,
invartind de zor, in oala din mijlocul curtii,facand mancare pt toata satra.El sta la soare cu paiul in gura,(ca un bulibas ce e)uitandu-se intr-un ochii la puradei lihniti de foamei, care abia bate mingea prin curte.
Il auzi zicand, ,,hai fa muiere e gata mancare?imi ghiorie matele de foame".
Ce sa zic,frumoasa viata o sa ai, daca ai ,,norocul" sa stai la satra.
alta rasista,,,tu vb de tigani,,si ito fotografiezi nepotul sau copilul cu bani pe el daca tiganii ar fi ce ganditi voi,,sigur tu nu ai putea fi decat tiganca


Doogule ,nu trebuie sa te priveasca pe tine cum imi fotografiez eu nepotul(cu toate ca nu l-am pozat eu )
Si nu sunt RASISTA,capisi? Am ce am cu unii din ei,dar nu cu toti.
Nu o mai lua asa personal,chiar daca esti rrom sau nu.Cunosc tigani care sunt super de treaba si cunosc si alti tigani care sunt niste marlani(deci sunt si buni si rai). Zi-mi tu ca nu e asa? Tu o iei prea personal si nu faci bine. Ce-ar fi sa ma supar si eu pe toti cei care imi jicnesc rasa? Uffff,mai doogule, iar te-am suparat.
aaaa aha am inteles,,nu toti sunt la fel,,dar rasa azsta a ta ,,sunt cumva toti la fel,,,inca o data ai rasismul in sanga,,nici nu ti dai seama


Nu doog nu suntem toti la fel,suntem diferiti de la cer la pamant,indiferent de natie.Nu am rasismul in sange,dar daca tu crezi,e parerea ta si-o respect.
Sunt rromi care imi dau jos palaria in fata lor,dar sunt rromi pe care i-as strangula,cum de altfel sunt romani pe care ii detest si romani pe care ii respect.
Doogule,nu o mai lua asa personal,eu imi cer scuze daca te-am suparat.
Valy90
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:29
OK TREABA TA DAR NU FACE GLUME PE SEAMA MEA DIN MOMENT CE NU MA CUNOSTI, GLUMESTE PE SEAMA CUI ITI PERMITE. DATA VIITOARE MAI GANDESTE-TE CAND VEI GUMII PE SEAMA CUIVA CA NU STII PE CINE JIGNESTI. O SEARA BUNA
kudika058254
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:33
De la: Valy90, la data 2011-04-17 22:29:45
De la: thadoogback, la data 2011-04-17 22:05:11
De la: Valy90, la data 2011-04-17 12:07:58
De la: thadoogback, la data 2011-04-17 11:22:52
De la: Valy90, la data 2011-04-04 01:49:50
De la: kudika189980, la data 2011-04-03 12:39:02ce parere aveti?credeti ca va functiona relatia sau ca va avea vreu viitor?


He,he..sa vezi ce bine o ,,functiona", cand tu vei sta cu poalele pana-n pamant,
invartind de zor, in oala din mijlocul curtii,facand mancare pt toata satra.El sta la soare cu paiul in gura,(ca un bulibas ce e)uitandu-se intr-un ochii la puradei lihniti de foamei, care abia bate mingea prin curte.
Il auzi zicand, ,,hai fa muiere e gata mancare?imi ghiorie matele de foame".
Ce sa zic,frumoasa viata o sa ai, daca ai ,,norocul" sa stai la satra.
alta rasista,,,tu vb de tigani,,si ito fotografiezi nepotul sau copilul cu bani pe el daca tiganii ar fi ce ganditi voi,,sigur tu nu ai putea fi decat tiganca


Doogule ,nu trebuie sa te priveasca pe tine cum imi fotografiez eu nepotul(cu toate ca nu l-am pozat eu )
Si nu sunt RASISTA,capisi? Am ce am cu unii din ei,dar nu cu toti.
Nu o mai lua asa personal,chiar daca esti rrom sau nu.Cunosc tigani care sunt super de treaba si cunosc si alti tigani care sunt niste marlani(deci sunt si buni si rai). Zi-mi tu ca nu e asa? Tu o iei prea personal si nu faci bine. Ce-ar fi sa ma supar si eu pe toti cei care imi jicnesc rasa? Uffff,mai doogule, iar te-am suparat.
aaaa aha am inteles,,nu toti sunt la fel,,dar rasa azsta a ta ,,sunt cumva toti la fel,,,inca o data ai rasismul in sanga,,nici nu ti dai seama


Nu doog nu suntem toti la fel,suntem diferiti de la cer la pamant,indiferent de natie.Nu am rasismul in sange,dar daca tu crezi,e parerea ta si-o respect.
Sunt rromi care imi dau jos palaria in fata lor,dar sunt rromi pe care i-as strangula,cum de altfel sunt romani pe care ii detest si romani pe care ii respect.
Doogule,nu o mai lua asa personal,eu imi cer scuze daca te-am suparat.
thadoogback
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:34
De la: kudika058254, la data 2011-04-17 22:21:25
De la: pickard, la data 2011-04-17 17:35:29
De la: kudika058254, la data 2011-04-17 17:18:51Da! noi romanii stim doar sa punem la zid si sa criticam dar nu ne vedem lungul nasului, tatal meu este jumatate tigan si este casatorit cu mama mea de 26 de ani si nu a mai patit nimeni nimic, au 3 copii impreuna si un nepot din partea mea , apropo tata nu are gingii vineti asta este o prostie.Nu te lua dupa gurile rele si intai de toate asculta-ti inima. SUCCES


dar tu ai sfarcurile vinete?! sau s-a diluat rasa!?
CARE ESTE PROBLEMA TA? CREZI CA PE MINE MA INTERESEAZA CUM ARATI TU????? CRED CA ESTI MULT PREA NESIMTITA SAU NESIMTIT CE ESTI!!!! NU MA INTERESAZA NATIA TA SI AI FACE BINE SA ITI CERI IERTARE CA POSIBIL SA MA IAU SI EU DE RASA TA....!!!!!!!

Toata lumea de aici de pe forum e NESIMTITA? Ne-am dat cu parerea. Iar fata in cauza daca ar fi asa sigura pe ea s-ar marita cu cine ar vrea ea fara sa intre pe forum sa ceara sfaturi. Te rog numai face tu pe nimeni rasist ca nu ai nici un drept. S-au chiar esti de alta natie mai deosebita? Dupa comportament tind sa cred ca da!
rubyn
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:37
Am uitat sa spun ca fiecare padure are uscaturi, indiferent de natie.
rubyn
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:39
De la: rubyn, la data 2011-04-17 22:39:55Am uitat sa spun ca fiecare padure are uscaturi, indiferent de natie.


toate ca toate, da' sa nu incepti sa faceti farmece p-aci!
geo_refinantat
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:43
De la: rubyn, la data 2011-04-17 22:37:17
De la: kudika058254, la data 2011-04-17 22:21:25
De la: pickard, la data 2011-04-17 17:35:29
De la: kudika058254, la data 2011-04-17 17:18:51Da! noi romanii stim doar sa punem la zid si sa criticam dar nu ne vedem lungul nasului, tatal meu este jumatate tigan si este casatorit cu mama mea de 26 de ani si nu a mai patit nimeni nimic, au 3 copii impreuna si un nepot din partea mea , apropo tata nu are gingii vineti asta este o prostie.Nu te lua dupa gurile rele si intai de toate asculta-ti inima. SUCCES


dar tu ai sfarcurile vinete?! sau s-a diluat rasa!?
CARE ESTE PROBLEMA TA? CREZI CA PE MINE MA INTERESEAZA CUM ARATI TU????? CRED CA ESTI MULT PREA NESIMTITA SAU NESIMTIT CE ESTI!!!! NU MA INTERESAZA NATIA TA SI AI FACE BINE SA ITI CERI IERTARE CA POSIBIL SA MA IAU SI EU DE RASA TA....!!!!!!!

Toata lumea de aici de pe forum e NESIMTITA? Ne-am dat cu parerea. Iar fata in cauza daca ar fi asa sigura pe ea s-ar marita cu cine ar vrea ea fara sa intre pe forum sa ceara sfaturi. Te rog numai face tu pe nimeni rasist ca nu ai nici un drept. S-au chiar esti de alta natie mai deosebita? Dupa comportament tind sa cred ca da!
daca citesti mai bine eu personal m-am adresat unei persoane care ma jignit pe mine personal cu restul oamenilor nu am nimic .... TE ROG SA CITESTI MAI BINE
kudika058254
Postat pe 17 Aprilie 2011 22:49
e adevarat ca dragustea acopera multe dar chiar si asa nu cred ca vrei sa-ti faci una ca alta. Tiganii au un obicei bun de a tine unul cu altul si in unele situatii poate deveni mai incomod decat poti suporta, cand toate neamurile stau in fata usii ... crezi ca vei putea sa inveti si sa respecti toate treaditiile tiganesti fara sa iti fie penibil? cultura lor este atat de diferita de a romanilor incat nu cred ca va functiona pe termen lung. daca vrei sa incerci pentru o perioada, gandeste-te la posibilele urmari ... sincer nu am nimic impotriva tiganior, ei sunt oameni ca noi dar cu o alta mentalitate. gandeste-te si la familia si societatea din care tu faci parte. nu incerca sa amesteci pe unii cu altii ca nu vei reusi. el nu isi va parasi familia pentru tine, iar intrebarea e cum te vei simti tu in familia lui ... orice decizie ai lua, gandeste-te bine inainte! :-)
dana4usa
Postat pe 18 Aprilie 2011 00:50
Trebuie sa vezi ce apucaturi are, de multe ori pe tigani nu-i poti face sa bata un cui, dar in ceea ce priveste dragostea, daca s-a indragostit de tine va merge mult mai bine decat cu oricare roman. Ce mai vreau sa-ti spun ca ei nu sunt prea gospodari, poate al tau va fi altfel, daca nu tu trebuie sa lucrezi si pentru el.
kudika123276
Postat pe 18 Aprilie 2011 09:39
Nu stiu cui ii trece prin cap asa ceva dar, cred ca filmele cu tigani de pe tv v-au schimbat parerea despre tigani......gresit! Lupul isi schimba parul da naravul, ba! cu studii sau fara studii ei vor avea acelasi caracter inascut. Asa ca las-o balta ca te vei ineca.
dia16
Postat pe 18 Aprilie 2011 10:26
Nu stiu cui ii trece prin cap asa ceva dar, cred ca filmele cu tigani de pe tv v-au schimbat parerea despre tigani......gresit! Lupul isi schimba parul da naravul, ba! cu studii sau fara studii ei vor avea acelasi caracter inascut. Asa ca las-o balta ca te vei ineca.
dia16
Postat pe 18 Aprilie 2011 10:26
De la: thadoogback, la data 2011-04-17 11:09:15
De la: kudika080641, la data 2011-04-17 10:56:50
De la: kudika189980, la data 2011-04-03 12:39:02ce parere aveti?credeti ca va functiona relatia sau ca va avea vreu viitor?

faci cel mai mare prostie din viata ta daca te casatoresti cu el ! gandestete si pe viitori nu numai pe prezent ,
ciganul cigan ramane pe veci vecilor
uuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,,rasistooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo,,,ai vreun merit tu ca te ai nascut dumnezeu romanca,,,minte de rasisti notorii

ai dreptate!
ne nastem romani, tigani etc...nu e meritul nostru
eu una am de suferit destul pt ca iubesc pe cineva care nu face parte din "rasa mea superioara",asa considera familia mea
nu etnia conteaza OM sa fi!
Re_becca
Postat pe 18 Aprilie 2011 13:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu varsator el gemeni 23 De la: condo004081 28 Octombrie 2010 20:52
DEVA LAPUGIU DE SUS NR DE FIX PLZZZ???? 3 De la: irina27 16 Iunie 2009 08:18
SARCINA SAU DEREGLARE HORMONALA? 1 De la: Raluca_Maria_8 26 Aprilie 2014 03:00
varsatori 3 De la: mitura 20 Decembrie 2009 21:07
compatibilitate zodii 28 De la: melka 6 Decembrie 2009 16:22