Setari Cookie-uri

Ce vrea de la mine ?

De la: Yharr, la data 2011-07-11 22:33:01
Daca tot vrei ceva de ce nu-l abordezi tu?

Nu cred ca vreau ceva. Vreau doar sa stiu ce vrea el.
Iar de abordat... am mai spus ca am facut-o, insa fara succes.
heidy
Postat pe 12 Iulie 2011 11:00
De la: heidy, la data 2011-07-10 18:26:13
Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi. Sau cel putin asa am vazut eu.
Nu ne cunoastem prea bine, intotdeauna a incercat sa ma tina la distanta [mentionez ca el este intr-o relatie cu cineva din alt oras, eu.... sunt si mai si], nici macar sa iesim la o bere cu mai multi colegi nu a vrut niciodata [problema era ca eram eu, ca altfel iesea].
Nu vorbesc niciodata cu el si, de cate ori ne intalnim, el se uita in ochii mei si nu imi spune nimic.Si cand ii sunt in preajma incearca sa atraga mereu atentia. Sau incearca intotdeauna sa fie 'in preajma'. Daca ies afara, iese si el. Daca ma vede undeva, isi face de lucru unde sunt eu. Daca nu ma vede, ma cauta pana ma gaseste. Am incercat sa vorbesc cu el, mai pe ocolite, mai pe fata. I-am si spus ca stiu ca ma place, a mai batut el niste apropouri, iar de cand i-am spus ca stiu ca ii plac, nu mai vrea sa mai vorbim nici la telefon, nici altfel. Ba chiar este foarte suparat pe mine.
Nu e timid, nu inteleg ce vrea si de ce nu incearca sa vorbeasca cu mine.


Poate ii placea parfumul tau Acum nu mai vrea nimic, l-ai speriat cu tupeul tau. Schimba tactica si da-i timp sa prinda din nou curaj. Tu doar ai grija sa fii mereu in preajma lui
ilumax_76
Postat pe 12 Iulie 2011 11:06
De la: ilumax_76, la data 2011-07-12 11:06:56
De la: heidy, la data 2011-07-10 18:26:13
Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi. Sau cel putin asa am vazut eu.
Nu ne cunoastem prea bine, intotdeauna a incercat sa ma tina la distanta [mentionez ca el este intr-o relatie cu cineva din alt oras, eu.... sunt si mai si], nici macar sa iesim la o bere cu mai multi colegi nu a vrut niciodata [problema era ca eram eu, ca altfel iesea].
Nu vorbesc niciodata cu el si, de cate ori ne intalnim, el se uita in ochii mei si nu imi spune nimic.Si cand ii sunt in preajma incearca sa atraga mereu atentia. Sau incearca intotdeauna sa fie 'in preajma'. Daca ies afara, iese si el. Daca ma vede undeva, isi face de lucru unde sunt eu. Daca nu ma vede, ma cauta pana ma gaseste. Am incercat sa vorbesc cu el, mai pe ocolite, mai pe fata. I-am si spus ca stiu ca ma place, a mai batut el niste apropouri, iar de cand i-am spus ca stiu ca ii plac, nu mai vrea sa mai vorbim nici la telefon, nici altfel. Ba chiar este foarte suparat pe mine.
Nu e timid, nu inteleg ce vrea si de ce nu incearca sa vorbeasca cu mine.


Poate ii placea parfumul tau Acum nu mai vrea nimic, l-ai speriat cu tupeul tau. Schimba tactica si da-i timp sa prinda din nou curaj. Tu doar ai grija sa fii mereu in preajma lui
ce faci iubire
thadoogback
Postat pe 12 Iulie 2011 11:20
De la: thadoogback, la data 2011-07-12 11:20:18
De la: ilumax_76, la data 2011-07-12 11:06:56
De la: heidy, la data 2011-07-10 18:26:13
Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi. Sau cel putin asa am vazut eu.
Nu ne cunoastem prea bine, intotdeauna a incercat sa ma tina la distanta [mentionez ca el este intr-o relatie cu cineva din alt oras, eu.... sunt si mai si], nici macar sa iesim la o bere cu mai multi colegi nu a vrut niciodata [problema era ca eram eu, ca altfel iesea].
Nu vorbesc niciodata cu el si, de cate ori ne intalnim, el se uita in ochii mei si nu imi spune nimic.Si cand ii sunt in preajma incearca sa atraga mereu atentia. Sau incearca intotdeauna sa fie 'in preajma'. Daca ies afara, iese si el. Daca ma vede undeva, isi face de lucru unde sunt eu. Daca nu ma vede, ma cauta pana ma gaseste. Am incercat sa vorbesc cu el, mai pe ocolite, mai pe fata. I-am si spus ca stiu ca ma place, a mai batut el niste apropouri, iar de cand i-am spus ca stiu ca ii plac, nu mai vrea sa mai vorbim nici la telefon, nici altfel. Ba chiar este foarte suparat pe mine.
Nu e timid, nu inteleg ce vrea si de ce nu incearca sa vorbeasca cu mine.


Poate ii placea parfumul tau Acum nu mai vrea nimic, l-ai speriat cu tupeul tau. Schimba tactica si da-i timp sa prinda din nou curaj. Tu doar ai grija sa fii mereu in preajma lui
ce faci iubire


Multumesc, bine! Tu ce faci, domnule....( cum te numesti?)
ilumax_76
Postat pe 12 Iulie 2011 11:22
De la: ilumax_76, la data 2011-07-12 11:22:16
De la: thadoogback, la data 2011-07-12 11:20:18
De la: ilumax_76, la data 2011-07-12 11:06:56
De la: heidy, la data 2011-07-10 18:26:13
Am un coleg de munca care de mai bine de 6 luni ma priveste cu alti ochi. Sau cel putin asa am vazut eu.
Nu ne cunoastem prea bine, intotdeauna a incercat sa ma tina la distanta [mentionez ca el este intr-o relatie cu cineva din alt oras, eu.... sunt si mai si], nici macar sa iesim la o bere cu mai multi colegi nu a vrut niciodata [problema era ca eram eu, ca altfel iesea].
Nu vorbesc niciodata cu el si, de cate ori ne intalnim, el se uita in ochii mei si nu imi spune nimic.Si cand ii sunt in preajma incearca sa atraga mereu atentia. Sau incearca intotdeauna sa fie 'in preajma'. Daca ies afara, iese si el. Daca ma vede undeva, isi face de lucru unde sunt eu. Daca nu ma vede, ma cauta pana ma gaseste. Am incercat sa vorbesc cu el, mai pe ocolite, mai pe fata. I-am si spus ca stiu ca ma place, a mai batut el niste apropouri, iar de cand i-am spus ca stiu ca ii plac, nu mai vrea sa mai vorbim nici la telefon, nici altfel. Ba chiar este foarte suparat pe mine.
Nu e timid, nu inteleg ce vrea si de ce nu incearca sa vorbeasca cu mine.


Poate ii placea parfumul tau Acum nu mai vrea nimic, l-ai speriat cu tupeul tau. Schimba tactica si da-i timp sa prinda din nou curaj. Tu doar ai grija sa fii mereu in preajma lui
ce faci iubire


Multumesc, bine! Tu ce faci, domnule....( cum te numesti?)
pai lasa idul tau in privat
thadoogback
Postat pe 12 Iulie 2011 11:26
woooowww ce romantic
Diavolyta_
Postat pe 12 Iulie 2011 11:57
Intreaba-l daca are ceva cu tine, atunci. Ceva de genul: "Am cumva salariu mai mare ca tine?" Vrei sa stii de unde mi-am cumparat fusta/pantalonii/rochia etc?"
sau:
"Crede-ma, nu pot sa-ti citesc gandurile, oricat ai vrea".
lonely_soul
Postat pe 12 Iulie 2011 15:05
De la: ilumax_76, la data 2011-07-12 11:06:56
Poate ii placea parfumul tau Acum nu mai vrea nimic, l-ai speriat cu tupeul tau. Schimba tactica si da-i timp sa prinda din nou curaj. Tu doar ai grija sa fii mereu in preajma lui

N-am vazut Sagetatori timizi, cum n-am vazut Gemeni fideli.
Nu am nicio tactica. Astept sa vad ce se intampla, pana la urma n-are rost sa-mi irosesc energia pentru cineva care nu stie sa spuna ce vrea.
heidy
Postat pe 13 Iulie 2011 12:13
De la: lonely_soul, la data 2011-07-12 15:05:50Intreaba-l daca are ceva cu tine, atunci. Ceva de genul: "Am cumva salariu mai mare ca tine?" Vrei sa stii de unde mi-am cumparat fusta/pantalonii/rochia etc?"
sau:
"Crede-ma, nu pot sa-ti citesc gandurile, oricat ai vrea".

Cred ca daca il intreb daca are ceva cu mine, se blocheaza. L-am mai luat eu tare intr-o zi si s-a balbait un sfert de ora ca sa-mi dea un raspuns cat de cat inteligibil.
Replica cu cititul gandurilor e dementiala. Nu m-am gandit la asta.
heidy
Postat pe 13 Iulie 2011 12:15
De la: heidy, la data 2011-07-11 22:12:57
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-11 11:34:55Pentru ca sunteti amandoi in alte relatii, d'oh.

Nu cred ca stie el in ce relatie sunt eu.
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-11 11:34:55Daca iti zburda mintea la altii, pentru ce mai esti cu prietenul/logodnicul/sotul tau?

Nu te priveste pe tine de ce.

Poate, dar stie in ce relatie e el! Poate ca omu' are ceva mai multa integritate decat crezi...

Da, ai dreptate, nu ma priveste pe mine "de ce", dar asta nu inseamna ca ceea ce faci si gandesti e corect. Daca nu mai merge, pai nu mai merge. Sa il inseli cu cineva nu este o solutie pentru nimic. Mai ales ca acel cineva are si el o relatie.

Oricum, tu faci ce vrei. Daca vrei sa te joci cu viata ta si a altora, nu te poate opri nimeni.
Succes.
kudika_pudika
Postat pe 13 Iulie 2011 14:04
De la: heidy, la data 2011-07-13 12:15:34
De la: lonely_soul, la data 2011-07-12 15:05:50Intreaba-l daca are ceva cu tine, atunci. Ceva de genul: "Am cumva salariu mai mare ca tine?" Vrei sa stii de unde mi-am cumparat fusta/pantalonii/rochia etc?"
sau:
"Crede-ma, nu pot sa-ti citesc gandurile, oricat ai vrea".

Cred ca daca il intreb daca are ceva cu mine, se blocheaza. L-am mai luat eu tare intr-o zi si s-a balbait un sfert de ora ca sa-mi dea un raspuns cat de cat inteligibil.
Replica cu cititul gandurilor e dementiala. Nu m-am gandit la asta.


Ce te mai agiti aiurea.Din ce spui chiar tu, omul nu te vrea.
Un barbat cand te vrea iti spune, nu asteapta sa-l gadili tu .
si multor barbati nu le place sa faci tu primul pas, ei sunt pradatorii.
Daca prada are prea mult tupeu dau inapoi.
Thais13
Postat pe 13 Iulie 2011 20:35
Apropo de ce spuneam uite raspunsul unui barbat de pe un alt topic oarecum asemanator:

"
Zii pur si simplu ca-ti place de el mult de tot dar esti f timida.
Noua masculilor,in general nu ne plac chestiile complicate,suntem cu da sau nu , nu cu faze de genul imi placi dar stii ca asa si pe dincolo....asta ori ne irita ori ne plictiseste ".
Thais13
Postat pe 13 Iulie 2011 20:50
De la: Thais13, la data 2011-07-13 20:35:33
Ce te mai agiti aiurea.Din ce spui chiar tu, omul nu te vrea.
Un barbat cand te vrea iti spune, nu asteapta sa-l gadili tu .
si multor barbati nu le place sa faci tu primul pas, ei sunt pradatorii.
Daca prada are prea mult tupeu dau inapoi.

Nu ma agit deloc.
Nu cred ca am facut primul pas inca. Primul pas l-a facut tot el prin niste apropouri subtile, eu doar i-am ridicat mingea la fileu.
Dupa ce s-a intamplat asta, i-am spus ca stiu ca ma place.
Iar legat de tupeu.... sunt genul de femeie care gandeste ca un barbat. Vreau sa stiu ce vrea un barbat, ca stiu ce pot sa-i ofer. Si pe mine ma plictisesc ocolisurile si subtilitatile, d-aia nu-i inteleg atitudinea.
Tupeul meu in ceea ce-l priveste pe el inseamna orice replica care vine de la mine si ii este adresata lui. Si daca-l intreb ce face se blocheaza si se balbaie un sfert de ora.
heidy
Postat pe 14 Iulie 2011 01:47
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-13 14:04:39
Poate, dar stie in ce relatie e el! Poate ca omu' are ceva mai multa integritate decat crezi...
Omul este intr-o relatie si isi vede saptamanal partenera. Niciodata nu i-am dat de inteles ca vreau ceva cu el.
In ceea ce priveste integritatea, hai sa-ti dau un exemplu de o 'discutie' avuta cu el prin mesaje acum 5 luni.
' ....
Eu: Vrei sa-ti tin companie sau te plictisesc ?
El: Unde sa-mi tii companie ? In pat ?
Eu:Pai eu sunt cu tine acasa, acum ? Ai fantezii cu mine, dragule? '
Daca asta ti se pare integritate, inseamna ca eu confund termenii. Si asta este doar un exemplu.

De la: kudika_pudika, la data 2011-07-13 14:04:39Da, ai dreptate, nu ma priveste pe mine "de ce", dar asta nu inseamna ca ceea ce faci si gandesti e corect. Daca nu mai merge, pai nu mai merge. Sa il inseli cu cineva nu este o solutie pentru nimic. Mai ales ca acel cineva are si el o relatie.

Oricum, tu faci ce vrei. Daca vrei sa te joci cu viata ta si a altora, nu te poate opri nimeni.
Succes.

Mersi pentru lectia de moralitate. Nu era necesara, dar vad ca tot insisti.
Nu ma joc cu viata nimanui. Si nici nu am de ce sa-ti dau explicatii.
heidy
Postat pe 14 Iulie 2011 01:55
Ca acum imi tragi si una!

Mai fata, daca esti fericita in relatia ta, ce te intereseaza ce vrea X de la tine? Da-l in ma-sa, scuza-mi franceza. Da' te cam arde, nu-i asa?
kudika_pudika
Postat pe 14 Iulie 2011 11:46
De la: heidy, la data 2011-07-14 01:55:31
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-13 14:04:39
Poate, dar stie in ce relatie e el! Poate ca omu' are ceva mai multa integritate decat crezi...
Omul este intr-o relatie si isi vede saptamanal partenera. Niciodata nu i-am dat de inteles ca vreau ceva cu el.
In ceea ce priveste integritatea, hai sa-ti dau un exemplu de o 'discutie' avuta cu el prin mesaje acum 5 luni.
' ....
Eu: Vrei sa-ti tin companie sau te plictisesc ?
El: Unde sa-mi tii companie ? In pat ?
Eu:Pai eu sunt cu tine acasa, acum ? Ai fantezii cu mine, dragule? '
Daca asta ti se pare integritate, inseamna ca eu confund termenii. Si asta este doar un exemplu.


Sunt curioasa ce a raspuns la ultima intrebare....
ilumax_76
Postat pe 14 Iulie 2011 11:50
Dom'le, mari greutati cu barbatii astia... :))
Din ce am citit pana acum, varului ala i-a mirosit a feromoni de rasa la aceasta ciocolata, doar ca timiditatea naturala ii zice "NU si NU", oprindu-l pe sarac de la o zbenguiala...
Ce nu inteleg e insa ce naiba vrea o tipa "cu tupeu" ca Heidy de la un nene pe care cand il intreaba "Ce vrei cu mine?", transpira 2 litri si zice "in g."
Exista multi barbati stralucitori si foarte masculini in proza, sms-uri etc, dar care se pierd total si pe loc in ochii unei femei. (adica cand ) se uita la ea. :)
Sfatuiala mea pt Heidy este sa-i arate ea direct ce vrea de la aceasta jucarie, sa se joace cu el de doua trei ori, pana se simte bine, si sa nu uite sa-l puna la loc, in relatia aia a lui, saptamanala.
Howgh!
Darkmagic
Postat pe 14 Iulie 2011 12:31
De la: heidy, la data 2011-07-11 22:16:55
De la: bemm, la data 2011-07-11 11:53:27
De la: Ame_ly, la data 2011-07-11 11:40:04 pai nu vrea nimic,nu vezi si tu ca te evita

taci, tu invidioaso! asa ii arata ca o place!

Cred ca nu te deosebesti cu nimic de cei care au postat dupa tine. Sunteti taaare mistocari, am impresia ca m-a pufnit plansu` de cat misto ati facut.

nu ma bate te rog eu! promit ca sunt cuminte!
bemm
Postat pe 14 Iulie 2011 12:34
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-14 11:46:14Ca acum imi tragi si una!

Mai fata, daca esti fericita in relatia ta, ce te intereseaza ce vrea X de la tine? Da-l in ma-sa, scuza-mi franceza. Da' te cam arde, nu-i asa?

De ce nu incerci tu sa raspunzi la subiect si sa lasi filosofeala la o parte ? E chiar asa greu ?
Cine esti tu ? Cumva avocata relatiilor depasite sau te regasesti undeva si de aceea nu te potolesti ?
heidy
Postat pe 14 Iulie 2011 12:36
Eu am raspuns foarte la subiect, doar ca nu-ti convine tie ce ti-am raspuns.

Oricum, dupa cum ti-am zis: succes.
kudika_pudika
Postat pe 14 Iulie 2011 12:39
De la: heidy, la data 2011-07-14 12:36:29
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-14 11:46:14Ca acum imi tragi si una!

Mai fata, daca esti fericita in relatia ta, ce te intereseaza ce vrea X de la tine? Da-l in ma-sa, scuza-mi franceza. Da' te cam arde, nu-i asa?

De ce nu incerci tu sa raspunzi la subiect si sa lasi filosofeala la o parte ? E chiar asa greu ?
Cine esti tu ? Cumva avocata relatiilor depasite sau te regasesti undeva si de aceea nu te potolesti ?

cat tupeu ai! d'aia nu m-am obosit sa iti citesc scrierea sau iti raspund la subiect! daca esti asa tare in clantza de ce mai ai nevoie de parerile userilor?
bemm
Postat pe 14 Iulie 2011 12:44
De la: ilumax_76, la data 2011-07-14 11:50:05
Sunt curioasa ce a raspuns la ultima intrebare....

N-a mai raspuns nimic 2 saptamani. L-am lasat in pace.
heidy
Postat pe 14 Iulie 2011 13:53
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-14 12:31:14Dom'le, mari greutati cu barbatii astia... :))
Din ce am citit pana acum, varului ala i-a mirosit a feromoni de rasa la aceasta ciocolata, doar ca timiditatea naturala ii zice "NU si NU", oprindu-l pe sarac de la o zbenguiala...
Ce nu inteleg e insa ce naiba vrea o tipa "cu tupeu" ca Heidy de la un nene pe care cand il intreaba "Ce vrei cu mine?", transpira 2 litri si zice "in g."
Exista multi barbati stralucitori si foarte masculini in proza, sms-uri etc, dar care se pierd total si pe loc in ochii unei femei. (adica cand ) se uita la ea. :)
Sfatuiala mea pt Heidy este sa-i arate ea direct ce vrea de la aceasta jucarie, sa se joace cu el de doua trei ori, pana se simte bine, si sa nu uite sa-l puna la loc, in relatia aia a lui, saptamanala.
Howgh!

Sa-i arat eu ? Ce sa-i arat...... cred ca pana la urma sa ramana cu uitatul si atat. O sa-i cer taxa pentru asta.
heidy
Postat pe 14 Iulie 2011 13:56
De la: kudika_pudika, la data 2011-07-14 12:39:49Eu am raspuns foarte la subiect, doar ca nu-ti convine tie ce ti-am raspuns.

Oricum, dupa cum ti-am zis: succes.

Sunt sigura ca ai raspuns la subiect. Pentru relatia mea imi fac eu griji si atat. Tu ai grija de a ta [daca ai una] si cam atat. Mersi pentru raspunsuri.
heidy
Postat pe 14 Iulie 2011 13:57
De la: bemm, la data 2011-07-14 12:44:40
cat tupeu ai! d'aia nu m-am obosit sa iti citesc scrierea sau iti raspund la subiect! daca esti asa tare in clantza de ce mai ai nevoie de parerile userilor?

Tu oricum nu ai nicio parere, asa ca nu stiu de ce scrii.
Cumva am cerut parerea cuiva in privinta relatiei mele ? Nu vezi ca te bagi degeaba in discutie ?
heidy
Postat pe 14 Iulie 2011 13:58
De la: heidy, la data 2011-07-14 13:56:04
Sa-i arat eu ? Ce sa-i arat...... cred ca pana la urma sa ramana cu uitatul si atat. O sa-i cer taxa pentru asta.


Sa-i arati ca te intereseaza.
Pt cine cunoaste, ai un avatar de femeie puternica, ai spus pe undeva ca detii si tupeu...doar ca unele femei de tipul tau se lasa repede intrigate de un nene erect in sms-u si plastelina-n fata lor...
Noroc ca nu va tine mult interesul asta, altfel noi astia mai alfa, am ramane vesnic ne fe si cu degetu-n gura, asa...
Darkmagic
Postat pe 14 Iulie 2011 14:03
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-14 14:03:11
De la: heidy, la data 2011-07-14 13:56:04
Sa-i arat eu ? Ce sa-i arat...... cred ca pana la urma sa ramana cu uitatul si atat. O sa-i cer taxa pentru asta.


Sa-i arati ca te intereseaza.
Pt cine cunoaste, ai un avatar de femeie puternica, ai spus pe undeva ca detii si tupeu...doar ca unele femei de tipul tau se lasa repede intrigate de un nene erect in sms-u si plastelina-n fata lor...
Noroc ca nu va tine mult interesul asta, altfel noi astia mai alfa, am ramane vesnic ne fe si cu degetu-n gura, asa...

Nu ma las chiar asa repede intrigata de nimic. Sunt genul de femeie foarte fidela, am inselat o data [in trecut] si m-am lecuit. Te simti tare... vinovat.
Nu urmaresc nimic, vreau sa deslusesc o minte turbata si intortocheata de 'mascul alfa'.
heidy
Postat pe 14 Iulie 2011 14:07
Pai... Desluseste-l fara sa mai intrebi pe aici.
Vezi? Vreo doua fete ti-au sarit in cap... Noi astialalti rasuflam greu...
Bad, ce sa zic...
Sa ai succes.
Darkmagic
Postat pe 14 Iulie 2011 14:15
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-14 14:15:24Pai... Desluseste-l fara sa mai intrebi pe aici.
Vezi? Vreo doua fete ti-au sarit in cap... Noi astialalti rasuflam greu...
Bad, ce sa zic...
Sa ai succes.

E greuuuu. Un barbat stie ce vreau sa zic.
heidy
Postat pe 14 Iulie 2011 14:17
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-14 14:03:11
De la: heidy, la data 2011-07-14 13:56:04
Sa-i arat eu ? Ce sa-i arat...... cred ca pana la urma sa ramana cu uitatul si atat. O sa-i cer taxa pentru asta.


Sa-i arati ca te intereseaza.
Pt cine cunoaste, ai un avatar de femeie puternica, ai spus pe undeva ca detii si tupeu...doar ca unele femei de tipul tau se lasa repede intrigate de un nene erect in sms-u si plastelina-n fata lor...
Noroc ca nu va tine mult interesul asta, altfel noi astia mai alfa, am ramane vesnic ne fe si cu degetu-n gura, asa...


Sincer mie nu-mi pare o femeie puternica ci una certareata .... daca era cu adv puternica isi lua ce voia ea , si se si lamurea singura , si nu astepta lamurirea sau incurajarea cuiva de pe forum......
Sa vezi ce-mi sare certareata in cap acum
The_Exile
Postat pe 14 Iulie 2011 14:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatii 84 De la: angy90 12 Noiembrie 2011 23:04
O iubire de neuitat 13 De la: Idrissou 30 Martie 2012 16:45
Ce vor fetele! 12 De la: danyelica 15 Noiembrie 2009 14:51
am nevoie de un sfat 21 De la: delicacy 10 Mai 2010 21:59
buna 7 De la: oxo_White_Rose_oxo 12 Aprilie 2010 17:32