Setari Cookie-uri

Barbatul care vrea sa te insele cu... tine.

draga mea nu e vorba de curiozitate; in principiu cei care recurg la astfel de lucruri poate au o banuiala sau ceva nu e ok; orice om care iubeste simte cand ceva nu e in regula; si vrea sa stie adevarul, cauza, poate vrea sa gaseasca solutii, daca se mai poate...tu daca simti ca ceva nu e in regula, ori iti ascunde ceva, nu vrei sa stii? acum depinde la ce mijloace recurge fiecare si cat il duce capul....sa stai intr-o minciuna e pacat de timpul irosit;
christina_healthy
Postat pe 1 August 2011 20:06
De la: christina_healthy, la data 2011-08-01 20:06:20draga mea nu e vorba de curiozitate; in principiu cei care recurg la astfel de lucruri poate au o banuiala sau ceva nu e ok; orice om care iubeste simte cand ceva nu e in regula; si vrea sa stie adevarul, cauza, poate vrea sa gaseasca solutii, daca se mai poate...tu daca simti ca ceva nu e in regula, ori iti ascunde ceva, nu vrei sa stii? acum depinde la ce mijloace recurge fiecare si cat il duce capul....sa stai intr-o minciuna e pacat de timpul irosit;

mdea!
pickard
Postat pe 1 August 2011 20:30
De la: christina_healthy, la data 2011-08-01 19:57:04hmm, ma bucur pt tine;

si daca tai in carne vie tot nu vei schimba niciodata oamenii; ma refer la modul de a actiona si de a gandi; si stii de ce? pt ca Dumnezeu a lasat diversitatea si liberul arbitru; ca sa poti gandi si alege; orice ii vei spune unuia, el tot ca el va face; putini sunt dispusi sa invete de la altii ce e bine..


Dar nici nu vreau sa schimb pe nimeni, eu spun ceea ce am de spus, fiecare face cum vrea, daca persoana aceea doreste sa se schimbe este fix problema ei, si nu iti trebuie multa stiinta in a asculta parerile altora si a alege ceea ce este bun pentru tine. Mi-ar face placere sa avem odata o discutie "face to face" . Mai ales ca spuneai intr-un mesaj anterior ca esti de moda veche, "Normala" partea cu normalitatea este ca depinde din care punct de vedere o privesti, daca ii intrebi pe cei de varsta cu noi da suntem oarecum normali, dar daca intrebi pe cei de varsta de 20 de ani o sa zica ca suntem anormali ca visam la cai verzi pe pereti :P
cocancl
Postat pe 1 August 2011 20:39
de acord cu tine un asemenea barbat nu merita...
kudika413012
Postat pe 1 August 2011 22:40
de acord cu tine un asemenea barbat nu merita...
kudika413012
Postat pe 1 August 2011 22:41
de acord cu tine un asemenea barbat nu merita...
kudika413012
Postat pe 1 August 2011 22:41
De la: estelaa, la data 2011-07-31 19:13:05da cine va pune sa cautati aiurea ca niste obsedate posesive si nebune.cand cauti ceva gasesti,nu-i problema.dar daca v-o faceti cu mana voastra nu va mai plangeti.de ce sa strici totul pentru curiozitatea ta ? de asta ii faceti pe barbati sa fuga de voi ,sunteti peste imaginatie de curioase si asta e respingator
Priviti si va minunati ,mai fata pe la ce scoli ai umblat????????????nu te duce mintea prea mult,scrii tampenii si mai si jignesti...daca ai fi uzat un minimum de inteligenta,ti-ai fi dat seama ca pentru a cunoaste un barbat mai bine,trebuie sa-l testezi din toate punctele de vedere,chiar si cel virtual,asa poti vedea de ce este in stare si mai apoi restul,asta in cazul in care ai repect de sine si vrei sa fii respectata si iubita sincer,altfel scalda-te in compromisuri de tot felul si lasa-l sa flirteze cu n..femei,asa poate mai ai si tu timp sa faci acelasi lucru...
polettimonica
Postat pe 2 August 2011 00:07
De la: polettimonica, la data 2011-08-02 00:07:13
De la: estelaa, la data 2011-07-31 19:13:05da cine va pune sa cautati aiurea ca niste obsedate posesive si nebune.cand cauti ceva gasesti,nu-i problema.dar daca v-o faceti cu mana voastra nu va mai plangeti.de ce sa strici totul pentru curiozitatea ta ? de asta ii faceti pe barbati sa fuga de voi ,sunteti peste imaginatie de curioase si asta e respingator
Priviti si va minunati ,mai fata pe la ce scoli ai umblat????????????nu te duce mintea prea mult,scrii tampenii si mai si jignesti...daca ai fi uzat un minimum de inteligenta,ti-ai fi dat seama ca pentru a cunoaste un barbat mai bine,trebuie sa-l testezi din toate punctele de vedere,chiar si cel virtual,asa poti vedea de ce este in stare si mai apoi restul,asta in cazul in care ai repect de sine si vrei sa fii respectata si iubita sincer,altfel scalda-te in compromisuri de tot felul si lasa-l sa flirteze cu n..femei,asa poate mai ai si tu timp sa faci acelasi lucru...


multi merg pe ideea ca *lasa omu ca e cum e dar il dresez eu si il aduc dupa chipul si asemanarea mea*
e posibil dar daca si celelelt e un caracter puternic se poate ca rolurile sa se inverseze
pickard
Postat pe 2 August 2011 06:06
De la: pickard, la data 2011-08-02 06:06:23
De la: polettimonica, la data 2011-08-02 00:07:13
De la: estelaa, la data 2011-07-31 19:13:05da cine va pune sa cautati aiurea ca niste obsedate posesive si nebune.cand cauti ceva gasesti,nu-i problema.dar daca v-o faceti cu mana voastra nu va mai plangeti.de ce sa strici totul pentru curiozitatea ta ? de asta ii faceti pe barbati sa fuga de voi ,sunteti peste imaginatie de curioase si asta e respingator
Priviti si va minunati ,mai fata pe la ce scoli ai umblat????????????nu te duce mintea prea mult,scrii tampenii si mai si jignesti...daca ai fi uzat un minimum de inteligenta,ti-ai fi dat seama ca pentru a cunoaste un barbat mai bine,trebuie sa-l testezi din toate punctele de vedere,chiar si cel virtual,asa poti vedea de ce este in stare si mai apoi restul,asta in cazul in care ai repect de sine si vrei sa fii respectata si iubita sincer,altfel scalda-te in compromisuri de tot felul si lasa-l sa flirteze cu n..femei,asa poate mai ai si tu timp sa faci acelasi lucru...


multi merg pe ideea ca *lasa omu ca e cum e dar il dresez eu si il aduc dupa chipul si asemanarea mea*
e posibil dar daca si celelelt e un caracter puternic se poate ca rolurile sa se inverseze


Dar de ce mergeti doar pe extreme??!!acum nu zic sa ai incredere oarba in persoana de langa tine,dar nici sa devii paranoica...sa incepi cu teste de tot soiu..omul respectiv se va simti mereu persecutat,urmarit si nu cred ca (daca e in toate facultatile mintale)va ramane langa tine...
Cred ca pur si simplu daca esti atenta la ceva detalii,iti dai seama singura..asta bineinteles daca atunci cand l-ai luat ai stiut ca e cel mai mare "gigolo" te poti astepta ca si dupa va ramane la fel...
lilianne
Postat pe 2 August 2011 13:57
nu e chiar asa; eu am 23.. nu sunt departe de 20; si am intalnit tineri care se pliaza oarecum pe gandirea mea; ce-i drept, mai rar, dar sa nu generalizam atat de drastic; e adevarat ca noua generatie e in schimbare mare si nu e una foarte buna; sincer nici nu prea am mari tangente cu ei; din adolescenta m-am inteles cu persoanele mai mari, chiar daca de multe ori simt lipsa celor de varsta mea.. ador sa ma relaxez, distrez, dar nici la extremele pe care ei acum le practica ca ceva fascinant ..
christina_healthy
Postat pe 2 August 2011 17:06
"sa incepi cu teste de tot soiu.."

nu du la extrema. am discutat aici despre un SINGUR test mai bun pentru MINE decat "teste de tot soiu". Pun emfaza pe SINGUR si MINE.
MinaH
Postat pe 2 August 2011 17:08
frumos, incitatnt , prea periculos. e un joc pierdut de la primul mesaj. barbatii intotdeauna vor reactiona la astfel de impulsuri. e evident ca o sa vrea sa o cunoasca pe aceasta domnita. nu este indicat:)
kudika395019
Postat pe 2 August 2011 17:53
frumos, incitatnt , prea periculos. e un joc pierdut de la primul mesaj. barbatii intotdeauna vor reactiona la astfel de impulsuri. e evident ca o sa vrea sa o cunoasca pe aceasta domnita. nu este indicat:)
kudika395019
Postat pe 2 August 2011 17:53
De la: kudika395019, la data 2011-08-02 17:53:11frumos, incitatnt , prea periculos. e un joc pierdut de la primul mesaj. barbatii intotdeauna vor reactiona la astfel de impulsuri. e evident ca o sa vrea sa o cunoasca pe aceasta domnita. nu este indicat:)


dupa ce frigi odata cu ciorba sufli si in iaurt daca chiar tine la ea, un barbat va fi mult mai precaut cu domnitele care ii fac avansuri
pickard
Postat pe 2 August 2011 17:59
De la: christina_healthy, la data 2011-08-02 17:06:09nu e chiar asa; eu am 23.. nu sunt departe de 20; si am intalnit tineri care se pliaza oarecum pe gandirea mea; ce-i drept, mai rar, dar sa nu generalizam atat de drastic; e adevarat ca noua generatie e in schimbare mare si nu e una foarte buna; sincer nici nu prea am mari tangente cu ei; din adolescenta m-am inteles cu persoanele mai mari, chiar daca de multe ori simt lipsa celor de varsta mea.. ador sa ma relaxez, distrez, dar nici la extremele pe care ei acum le practica ca ceva fascinant ..

nu totdeauna un om care se pliaza pe gandirea ta este si cel mai potrivit
pickard
Postat pe 2 August 2011 18:01
De la: polettimonica, la data 2011-07-31 10:31:29
De la: kudika105225, la data 2011-07-31 10:11:18barbatii vor fi mereu atrasi de femeile misterioase, frumoase, care vin sa le gadile egoul si sa-i faca sa se simta speciali. Cu siguranta si femeile ar reactiona la fel, in cazul unui barbat "perfect".



dragele mele....orice barbat , foarte inteligent....sau deloc inteligent , frumos sau nu ...se simte atras de femei....cel putin prin natura lor fiziologica, indiferent de farmecele feminine afisate

asa va vad de tinerele...si asa dornice de experiente extrem de periculoaseeee..... vai de mama voastra dragelor!

mai fetelor...voi v-ati gandit vreodata ca experimentand personaje duble pe net, sau live, cu ajutorul "prietenelor"...va riscati inutil linistita voatra viata de cuplu?!

v-ati gandit vreodata ca indiferent de fidelitatea partenerului...singure le rasaditi in minte ideea inselatoriei .....ca cel odata ce a aflat ca a fost suspectat de adulter, fara ca macar o data sa-i treaca prin cap asa ceva....se va simti ofensat si sigur va recurge la fapte...dandu-le chiar voi ideea ?!

v-ati gandit vreodata ca un barbat nu mai poate avea incredere in femeia de langa el...considerandu-se vesnic suspectat si de ce nu...ironizat ?!

nu va mai jucati cu orgoliul masculin...pentru ca oricat de istete va credeti voi.....ei nu va vor recunoaste niciodata istetimea.....ba mai mult...cat de curand o sa va arunce in fata tot dispretul .

mai bine fi-ti voi destepte... si lasati-le un dram de libertate...fara sa se simta suspectati de ceva ce inca n-au facut...lasati-i sa -si etaleze orgoliul masculin fata de alte "nimfe " pe net..sau in alta parte...pentru ca tot voi a-ti avea de castigat...pentru ca odata incarcate bateriile sub alintul cel putin verbal...si inocent pe net....tot catre voi si-ar revarsa masa de testosteron
(valabil pentru barbatii cuminti)

iar pentru cei mai 'distati".....ei se duc oricum....si cu voi de mana chiar

asa ca.... fiti fetelor mai destepte... ignorati-le iesirile deocheate pe net... si luati mai bine aminte de ceea ce va ofera acasa....si daca faceti asta tocmai pentru ca va simtiti ignorate---pai sa stiti ca voi aveti deja probleme

v-ati gandit cum ar fi sa cunoaste-ti un minunat barbat pe net....si care stie exact ce va trebuie....si va ofera cateva minute de extaz .....si cum va poate incolti voua in minte ideea ca acela e cu mult mai bun decat e barbatul de acasa.....si sa fie tocmai el ?.....oare cum ar fi....ia vedeti voi cam cum ar fi !?
...DRAGA COCANCI...DACA ESTI ASA DE REVOLTAT DE TOT CE-A SCRIS ACEASTA FATA IN TOPIC,INSEAMNA CA SI TU ESTI UNUL DIN ACEIA,ALTFEL NU REACTIONAI ASA PSIHOLOGIC VORBIND..DE CE NU ACCEPTI IDEEA CA DIN PACATE PRINTRE VOI BARBATII SUNT SI DIN ACESTIA????PANA LA URMA FATA NU A GENERALIZAT..NU CRED CA ERA CAZUL SA RECURGI LA JIGNIRI PENTRU A-TI SPUNE PAREREA AICI(MASCUL RANIT IN AMORUL PRORIU)...


sunt intru totul de acord cu dumneavoastra doamna mon ica .am auzit o data o astfel de afirmatie : Barbatii vor libertate dar s`ar pierde daca nu am fi noi femeile sa le oferim libertatea de care au nevoie( bineinteles in limite ) . si in plus barbati sigur daca ar avea ocazia ne-ar testa si ei
hocus_pocus
Postat pe 2 August 2011 18:41
De la: hocus_pocus, la data 2011-08-02 18:41:10
De la: polettimonica, la data 2011-07-31 10:31:29
De la: kudika105225, la data 2011-07-31 10:11:18barbatii vor fi mereu atrasi de femeile misterioase, frumoase, care vin sa le gadile egoul si sa-i faca sa se simta speciali. Cu siguranta si femeile ar reactiona la fel, in cazul unui barbat "perfect".



dragele mele....orice barbat , foarte inteligent....sau deloc inteligent , frumos sau nu ...se simte atras de femei....cel putin prin natura lor fiziologica, indiferent de farmecele feminine afisate

asa va vad de tinerele...si asa dornice de experiente extrem de periculoaseeee..... vai de mama voastra dragelor!

mai fetelor...voi v-ati gandit vreodata ca experimentand personaje duble pe net, sau live, cu ajutorul "prietenelor"...va riscati inutil linistita voatra viata de cuplu?!

v-ati gandit vreodata ca indiferent de fidelitatea partenerului...singure le rasaditi in minte ideea inselatoriei .....ca cel odata ce a aflat ca a fost suspectat de adulter, fara ca macar o data sa-i treaca prin cap asa ceva....se va simti ofensat si sigur va recurge la fapte...dandu-le chiar voi ideea ?!

v-ati gandit vreodata ca un barbat nu mai poate avea incredere in femeia de langa el...considerandu-se vesnic suspectat si de ce nu...ironizat ?!

nu va mai jucati cu orgoliul masculin...pentru ca oricat de istete va credeti voi.....ei nu va vor recunoaste niciodata istetimea.....ba mai mult...cat de curand o sa va arunce in fata tot dispretul .

mai bine fi-ti voi destepte... si lasati-le un dram de libertate...fara sa se simta suspectati de ceva ce inca n-au facut...lasati-i sa -si etaleze orgoliul masculin fata de alte "nimfe " pe net..sau in alta parte...pentru ca tot voi a-ti avea de castigat...pentru ca odata incarcate bateriile sub alintul cel putin verbal...si inocent pe net....tot catre voi si-ar revarsa masa de testosteron
(valabil pentru barbatii cuminti)

iar pentru cei mai 'distati".....ei se duc oricum....si cu voi de mana chiar

asa ca.... fiti fetelor mai destepte... ignorati-le iesirile deocheate pe net... si luati mai bine aminte de ceea ce va ofera acasa....si daca faceti asta tocmai pentru ca va simtiti ignorate---pai sa stiti ca voi aveti deja probleme

v-ati gandit cum ar fi sa cunoaste-ti un minunat barbat pe net....si care stie exact ce va trebuie....si va ofera cateva minute de extaz .....si cum va poate incolti voua in minte ideea ca acela e cu mult mai bun decat e barbatul de acasa.....si sa fie tocmai el ?.....oare cum ar fi....ia vedeti voi cam cum ar fi !?
...DRAGA COCANCI...DACA ESTI ASA DE REVOLTAT DE TOT CE-A SCRIS ACEASTA FATA IN TOPIC,INSEAMNA CA SI TU ESTI UNUL DIN ACEIA,ALTFEL NU REACTIONAI ASA PSIHOLOGIC VORBIND..DE CE NU ACCEPTI IDEEA CA DIN PACATE PRINTRE VOI BARBATII SUNT SI DIN ACESTIA????PANA LA URMA FATA NU A GENERALIZAT..NU CRED CA ERA CAZUL SA RECURGI LA JIGNIRI PENTRU A-TI SPUNE PAREREA AICI(MASCUL RANIT IN AMORUL PRORIU)...


sunt intru totul de acord cu dumneavoastra doamna mon ica .am auzit o data o astfel de afirmatie : Barbatii vor libertate dar s`ar pierde daca nu am fi noi femeile sa le oferim libertatea de care au nevoie( bineinteles in limite ) . si in plus barbati sigur daca ar avea ocazia ne-ar testa si ei


Si de unde sti tu ca nu sunte-ti testate.
cocancl
Postat pe 2 August 2011 18:58
De la: pickard, la data 2011-08-02 06:06:23
De la: polettimonica, la data 2011-08-02 00:07:13
De la: estelaa, la data 2011-07-31 19:13:05da cine va pune sa cautati aiurea ca niste obsedate posesive si nebune.cand cauti ceva gasesti,nu-i problema.dar daca v-o faceti cu mana voastra nu va mai plangeti.de ce sa strici totul pentru curiozitatea ta ? de asta ii faceti pe barbati sa fuga de voi ,sunteti peste imaginatie de curioase si asta e respingator
Priviti si va minunati ,mai fata pe la ce scoli ai umblat????????????nu te duce mintea prea mult,scrii tampenii si mai si jignesti...daca ai fi uzat un minimum de inteligenta,ti-ai fi dat seama ca pentru a cunoaste un barbat mai bine,trebuie sa-l testezi din toate punctele de vedere,chiar si cel virtual,asa poti vedea de ce este in stare si mai apoi restul,asta in cazul in care ai repect de sine si vrei sa fii respectata si iubita sincer,altfel scalda-te in compromisuri de tot felul si lasa-l sa flirteze cu n..femei,asa poate mai ai si tu timp sa faci acelasi lucru...


multi merg pe ideea ca *lasa omu ca e cum e dar il dresez eu si il aduc dupa chipul si asemanarea mea*
e posibil dar daca si celelelt e un caracter puternic se poate ca rolurile sa se inverseze
estelaa
Postat pe 2 August 2011 23:30
studenta la psihologie .ceea ce se dezbate in acest topic se numeste in termeni academici adictie afectiva devenita patologie.dar nu e nevoie aici de astfel de limbaj fiindca e doar un simplu forum in fiecare isi exprima liber opiniile.decat sa cauti dovezi ca cel de langa tine te inseala,mai bine incerci sa descoperi cum i-ar placea sa fii si atunci nu vor mai exista probleme.
estelaa
Postat pe 2 August 2011 23:52
De la: estelaa, la data 2011-08-02 23:52:44,mai bine incerci sa descoperi cum i-ar placea sa fii si atunci nu vor mai exista probleme.


...sa fii tu insati si sa mai fie si altele !!!!
cristinxxx
Postat pe 3 August 2011 00:01
De la: estelaa, la data 2011-08-02 23:52:44studenta la psihologie .ceea ce se dezbate in acest topic se numeste in termeni academici adictie afectiva devenita patologie.dar nu e nevoie aici de astfel de limbaj fiindca e doar un simplu forum in fiecare isi exprima liber opiniile.decat sa cauti dovezi ca cel de langa tine te inseala,mai bine incerci sa descoperi cum i-ar placea sa fii si atunci nu vor mai exista probleme.[/quot Constat ca aici se confunda foarte multe lucruri si fiecare intelege ce vrea..unii dintre voi mai trebuie sa treceti prin viata ca sa intelegeti cum se poate trai in puritate...iar tu estelaa mai scuteste-ma cu teoriile tale din pshlogie,oricine poate scrie aici cateva fraze sforaitoare,dar putina demnitate nu strica nimanui..daca voi intelegeti ca barbatul de langa voi,poate sa stea cat vrea pe chat cu nenumarate femei in timp ce poate voi munciti ecct,nu vreti sa- deranjati din flirturi si nu-i testati ptr ca unii spun ca nu e frumos,atunci chiar va meritati soarta..UN BARBAT CARE IUBESTE O FEMEIE SINCER ,SE CONCENTREAZA NUMAI PE EA,NU SIMTE NEVOIA SA CHATEZE CU ALTELE,IN CAZ CONTRAR ,ESTE UN FIASCO TOTAL,RELATIA ESTE DEJA COMPROMISA..nu va ramane decat sa va prefaceti ca aveti o relatie ,altfel ...FINE..
polettimonica
Postat pe 3 August 2011 00:30
De la: polettimonica, la data 2011-08-03 00:30:11
De la: estelaa, la data 2011-08-02 23:52:44studenta la psihologie .ceea ce se dezbate in acest topic se numeste in termeni academici adictie afectiva devenita patologie.dar nu e nevoie aici de astfel de limbaj fiindca e doar un simplu forum in fiecare isi exprima liber opiniile.decat sa cauti dovezi ca cel de langa tine te inseala,mai bine incerci sa descoperi cum i-ar placea sa fii si atunci nu vor mai exista probleme.[/quot Constat ca aici se confunda foarte multe lucruri si fiecare intelege ce vrea..unii dintre voi mai trebuie sa treceti prin viata ca sa intelegeti cum se poate trai in puritate...iar tu estelaa mai scuteste-ma cu teoriile tale din pshlogie,oricine poate scrie aici cateva fraze sforaitoare,dar putina demnitate nu strica nimanui..daca voi intelegeti ca barbatul de langa voi,poate sa stea cat vrea pe chat cu nenumarate femei in timp ce poate voi munciti ecct,nu vreti sa- deranjati din flirturi si nu-i testati ptr ca unii spun ca nu e frumos,atunci chiar va meritati soarta..UN BARBAT CARE IUBESTE O FEMEIE SINCER ,SE CONCENTREAZA NUMAI PE EA,NU SIMTE NEVOIA SA CHATEZE CU ALTELE,IN CAZ CONTRAR ,ESTE UN FIASCO TOTAL,RELATIA ESTE DEJA COMPROMISA..nu va ramane decat sa va prefaceti ca aveti o relatie ,altfel ...FINE..


Dar nici o femeie care nu are incredere in partenerul ei si il spioneaza sa vada cu cine vorbeste, acea femeie nu se poate spune ca il iubeste. Iubirea inseamna si incrredere deplina in celalalt.
Baiat_virgin
Postat pe 3 August 2011 00:49
Buna, am citit putin pe sarite, este interesant subiectul...parerea mea este ca sunt lucruri mult mai importante in viata si intr-o relatie, decat sa stam sa ne facem conturi si sa spionam (noi ca femei)...barbatul este ca un copil, daca i se ofera ceva pe gratis, accepta imediat, insa daca mama l-a invatat sa nu accepte lucruri de la straini nu o face asa ca este o vorba: ''Barbatul cum il inveti, asa il ai''
Acum e mult de discutat pe acest subiect...e cu dus intors, faptul ca mai vb cu una si cu alta pe diferite site-uri nu demonstreaza nimic, poate se amuza, sau poate ii place sa se joace, grav este daca accepta sa se intalneasca cu o respectiva de acolo si chiar o face, dar...si aici e cu dus intors, de ce sa cautam? Mai este o vorba: ''Daca, cauti vei gasi!''
Nu e ok sa cauti, de obicei barbatii nu dau 2 lei pe cele cu care vb pe net si tu nu ar tre sa te compari cu ele...daca e sa se vada cu vreouna, lasa-l sa o faca, sa vada diferenta, sa compare, crezi ca in lumea asta virtuala gaseste una mai buna ca tine? Ofera-i toata libertatea, iar daca te iubeste cu adevarat nu te va inlocui cu o alta...
Tot ce trebuie sa facem e sa le oferim libertate si sa le aratam ca noi sutem muuult mai bune ca restul...la asta ar tre sa lucram, nu la spionaj...
Cateodata pericolul e chiar langa noi, iar noi suntem prea ocupate si nu cautam unde trebuie
matzu_2005
Postat pe 3 August 2011 01:26
De la: pickard, la data 2011-08-02 17:59:34
De la: kudika395019, la data 2011-08-02 17:53:11frumos, incitatnt , prea periculos. e un joc pierdut de la primul mesaj. barbatii intotdeauna vor reactiona la astfel de impulsuri. e evident ca o sa vrea sa o cunoasca pe aceasta domnita. nu este indicat:)


dupa ce frigi odata cu ciorba sufli si in iaurt daca chiar tine la ea, un barbat va fi mult mai precaut cu domnitele care ii fac avansuri

Iar ridici mingea la fileu... Si ma mananca degetele.. mama-mama, ce ma mai mananca. Dar daca am promis ca nu ma mai leg de postarile tale... Am promis, fir-ar sa fie!
Lucia_41
Postat pe 3 August 2011 13:03
De la: Gina1989, la data 2011-08-03 13:03:10
De la: pickard, la data 2011-08-02 17:59:34
De la: kudika395019, la data 2011-08-02 17:53:11frumos, incitatnt , prea periculos. e un joc pierdut de la primul mesaj. barbatii intotdeauna vor reactiona la astfel de impulsuri. e evident ca o sa vrea sa o cunoasca pe aceasta domnita. nu este indicat:)


dupa ce frigi odata cu ciorba sufli si in iaurt daca chiar tine la ea, un barbat va fi mult mai precaut cu domnitele care ii fac avansuri

Iar ridici mingea la fileu... Si ma mananca degetele.. mama-mama, ce ma mai mananca. Dar daca am promis ca nu ma mai leg de postarile tale... Am promis, fir-ar sa fie!


ai promis! nu mai poti face nimic!
o DOAMNA isi respecta PROMISIUNILE pana in panzele albe!
pickard
Postat pe 3 August 2011 16:39
De la: Baiat_virgin, la data 2011-08-03 00:49:46
De la: polettimonica, la data 2011-08-03 00:30:11
De la: estelaa, la data 2011-08-02 23:52:44studenta la psihologie .ceea ce se dezbate in acest topic se numeste in termeni academici adictie afectiva devenita patologie.dar nu e nevoie aici de astfel de limbaj fiindca e doar un simplu forum in fiecare isi exprima liber opiniile.decat sa cauti dovezi ca cel de langa tine te inseala,mai bine incerci sa descoperi cum i-ar placea sa fii si atunci nu vor mai exista probleme.[/quot Constat ca aici se confunda foarte multe lucruri si fiecare intelege ce vrea..unii dintre voi mai trebuie sa treceti prin viata ca sa intelegeti cum se poate trai in puritate...iar tu estelaa mai scuteste-ma cu teoriile tale din pshlogie,oricine poate scrie aici cateva fraze sforaitoare,dar putina demnitate nu strica nimanui..daca voi intelegeti ca barbatul de langa voi,poate sa stea cat vrea pe chat cu nenumarate femei in timp ce poate voi munciti ecct,nu vreti sa- deranjati din flirturi si nu-i testati ptr ca unii spun ca nu e frumos,atunci chiar va meritati soarta..UN BARBAT CARE IUBESTE O FEMEIE SINCER ,SE CONCENTREAZA NUMAI PE EA,NU SIMTE NEVOIA SA CHATEZE CU ALTELE,IN CAZ CONTRAR ,ESTE UN FIASCO TOTAL,RELATIA ESTE DEJA COMPROMISA..nu va ramane decat sa va prefaceti ca aveti o relatie ,altfel ...FINE..


Dar nici o femeie care nu are incredere in partenerul ei si il spioneaza sa vada cu cine vorbeste, acea femeie nu se poate spune ca il iubeste. Iubirea inseamna si incrredere deplina in celalalt.


te poate iubi si o femeie a carei incredere e ZRRO!
pickard
Postat pe 3 August 2011 16:41
zero
pickard
Postat pe 3 August 2011 16:41
De la: cocancl, la data 2011-08-02 18:58:42
De la: hocus_pocus, la data 2011-08-02 18:41:10
De la: polettimonica, la data 2011-07-31 10:31:29
De la: kudika105225, la data 2011-07-31 10:11:18barbatii vor fi mereu atrasi de femeile misterioase, frumoase, care vin sa le gadile egoul si sa-i faca sa se simta speciali. Cu siguranta si femeile ar reactiona la fel, in cazul unui barbat "perfect".



dragele mele....orice barbat , foarte inteligent....sau deloc inteligent , frumos sau nu ...se simte atras de femei....cel putin prin natura lor fiziologica, indiferent de farmecele feminine afisate

asa va vad de tinerele...si asa dornice de experiente extrem de periculoaseeee..... vai de mama voastra dragelor!

mai fetelor...voi v-ati gandit vreodata ca experimentand personaje duble pe net, sau live, cu ajutorul "prietenelor"...va riscati inutil linistita voatra viata de cuplu?!

v-ati gandit vreodata ca indiferent de fidelitatea partenerului...singure le rasaditi in minte ideea inselatoriei .....ca cel odata ce a aflat ca a fost suspectat de adulter, fara ca macar o data sa-i treaca prin cap asa ceva....se va simti ofensat si sigur va recurge la fapte...dandu-le chiar voi ideea ?!

v-ati gandit vreodata ca un barbat nu mai poate avea incredere in femeia de langa el...considerandu-se vesnic suspectat si de ce nu...ironizat ?!

nu va mai jucati cu orgoliul masculin...pentru ca oricat de istete va credeti voi.....ei nu va vor recunoaste niciodata istetimea.....ba mai mult...cat de curand o sa va arunce in fata tot dispretul .

mai bine fi-ti voi destepte... si lasati-le un dram de libertate...fara sa se simta suspectati de ceva ce inca n-au facut...lasati-i sa -si etaleze orgoliul masculin fata de alte "nimfe " pe net..sau in alta parte...pentru ca tot voi a-ti avea de castigat...pentru ca odata incarcate bateriile sub alintul cel putin verbal...si inocent pe net....tot catre voi si-ar revarsa masa de testosteron
(valabil pentru barbatii cuminti)

iar pentru cei mai 'distati".....ei se duc oricum....si cu voi de mana chiar

asa ca.... fiti fetelor mai destepte... ignorati-le iesirile deocheate pe net... si luati mai bine aminte de ceea ce va ofera acasa....si daca faceti asta tocmai pentru ca va simtiti ignorate---pai sa stiti ca voi aveti deja probleme

v-ati gandit cum ar fi sa cunoaste-ti un minunat barbat pe net....si care stie exact ce va trebuie....si va ofera cateva minute de extaz .....si cum va poate incolti voua in minte ideea ca acela e cu mult mai bun decat e barbatul de acasa.....si sa fie tocmai el ?.....oare cum ar fi....ia vedeti voi cam cum ar fi !?
...DRAGA COCANCI...DACA ESTI ASA DE REVOLTAT DE TOT CE-A SCRIS ACEASTA FATA IN TOPIC,INSEAMNA CA SI TU ESTI UNUL DIN ACEIA,ALTFEL NU REACTIONAI ASA PSIHOLOGIC VORBIND..DE CE NU ACCEPTI IDEEA CA DIN PACATE PRINTRE VOI BARBATII SUNT SI DIN ACESTIA????PANA LA URMA FATA NU A GENERALIZAT..NU CRED CA ERA CAZUL SA RECURGI LA JIGNIRI PENTRU A-TI SPUNE PAREREA AICI(MASCUL RANIT IN AMORUL PRORIU)...


sunt intru totul de acord cu dumneavoastra doamna mon ica .am auzit o data o astfel de afirmatie : Barbatii vor libertate dar s`ar pierde daca nu am fi noi femeile sa le oferim libertatea de care au nevoie( bineinteles in limite ) . si in plus barbati sigur daca ar avea ocazia ne-ar testa si ei


Si de unde sti tu ca nu sunte-ti testate.


asa cum am spus: daca ar avea ocazia ne-ar testa si ei !
hocus_pocus
Postat pe 3 August 2011 18:03
asta e doar parerea ta, pikard;
christina_healthy
Postat pe 3 August 2011 21:09
asta e doar parerea ta, pikard;
christina_healthy
Postat pe 3 August 2011 21:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mare dilema 25 De la: cristinarudi 17 Mai 2009 13:20
casatorie si inscriere la facultate :p 11 De la: greierash 1 Iulie 2009 01:51
dansul mirilor! 12 De la: iris_4_ever 6 Decembrie 2009 04:48
Cum sa procedeze prietena mea ? 7 De la: 19 Aprilie 2012 13:08
Pro/Contra casatoriei intre homosexuali ! 365 De la: battleofwits 4 Iunie 2011 17:42