Setari Cookie-uri

Barbatul care vrea sa te insele cu... tine.

Daca ai langa tine barbatul care te iubeste ,te respecta,te intelege si te accepta cu toate mofturile si defectele .....de ce trebuie sa faci precum "soldatul roman" si sa-ti bati singura un cui sau mai multe in proprii bocanci ?????!!!!!!???? Evident ca orice barbat in lumea asta , oricat de frumos,destept,urat sau prost ar fi...va "functiona" in fata ispitei dupa antica si mult stiuta regula : "decat sa ma ia de prost mai bine sa zica ca-s golan"
Dupa cum te lauzi singura ca ai experimentat de mai multe ori acest "test" ...imi suna a paranoia si neincrederre in tine .... TREZESTE-TE!!!! toti barbatii sunt porci ...depinde de noi sa-i facem porci de casa ....sau sa-i lasam in cocina din jungla !
Itza
Postat pe 5 August 2011 23:26
cred ca tu mai trebuie sa cresti umpic sa te maturizezi si sa aflii in primul rand tu ce barbat iti doresti langa tine,

eu locuiesc de 3 ani cu acelasi barbat si l-am supus testului cu detectorul eu am facut totul mai direct
i-am luat id-ul si mi-am facut un cont nou de messenger,
l-am abordat usor i-am zis ca l-am gasit pe un site si ca mi-a placut de el ..

eu : hello! :)
el : hello
eu : scuze ca te deranjez dar am auzit ca te pricepi sa cureti virusii din calculator
el : da , dar de unde ai id meu?
eu : l-am gasit pe un site la un amic care mi-a zis ca te cunoasete si m-ai putea ajuta,
el : ahm...pai nu ma mai ocup de deastea ca lucrez si nu am timp
eu : cel din poza esti tu??
el : mda...
eu : ce simpatic esti ;;)
eu: nu vrei sa ne vedem ?!?!
el: NU! merci ,sunt casatorit nu am timp de tampenii
el : hai pa
............ignore.................

seara cand a venit de la servici , mi-a povestit tot iar eu nu ma puteam abtine sa nu rad deoarece eu eram misterioasa tipa care il abordase pe mess....

acu 5 luni o fosta colega de liceu la abordat pe messenger cu texte ca sa se intalneasca cu ea...seara cand a venit mi-a aratat toata conversatia cu ea ca sa ma asigure ca a refuzato.....:)))

deci exista si barbati buni :)
algocalmin500mg
Postat pe 8 August 2011 07:55
ah ...da mentionez ca asta sa intamplat cu 3 ani in urma cand aveam numai 18 ani si eram sigura ca o sa ma respinga dar m-am gandit sa ma distrez umpic :)
algocalmin500mg
Postat pe 8 August 2011 08:01
Am facut asta celor 2 fost. Unul dintre ei a vb cu respectiva, ea i a dat intalnire a acceptat insa nu mers la intalnire dupa care mi a povestit amuzat intamplarea. Iar cel de al 2 lea mi a povestit chiar din prima seara. Si nici macar nu a acceptat sa se intalneSca cu ea precizandu i ca are prietena. Si primul i a spus ca este intr o relatie. Asa ca, barbatii sunt cum vi i cautati fetelor... Si cum ii acceptati.
allexandra_healthy
Postat pe 23 August 2011 01:21
De la: algocalmin500mg, la data 2011-08-08 07:55:19cred ca tu mai trebuie sa cresti umpic sa te maturizezi si sa aflii in primul rand tu ce barbat iti doresti langa tine,

eu locuiesc de 3 ani cu acelasi barbat si l-am supus testului cu detectorul eu am facut totul mai direct
i-am luat id-ul si mi-am facut un cont nou de messenger,
l-am abordat usor i-am zis ca l-am gasit pe un site si ca mi-a placut de el ..

eu : hello! :)
el : hello
eu : scuze ca te deranjez dar am auzit ca te pricepi sa cureti virusii din calculator
el : da , dar de unde ai id meu?
eu : l-am gasit pe un site la un amic care mi-a zis ca te cunoasete si m-ai putea ajuta,
el : ahm...pai nu ma mai ocup de deastea ca lucrez si nu am timp
eu : cel din poza esti tu??
el : mda...
eu : ce simpatic esti ;;)
eu: nu vrei sa ne vedem ?!?!
el: NU! merci ,sunt casatorit nu am timp de tampenii
el : hai pa
............ignore.................

seara cand a venit de la servici , mi-a povestit tot iar eu nu ma puteam abtine sa nu rad deoarece eu eram misterioasa tipa care il abordase pe mess....

acu 5 luni o fosta colega de liceu la abordat pe messenger cu texte ca sa se intalneasca cu ea...seara cand a venit mi-a aratat toata conversatia cu ea ca sa ma asigure ca a refuzato.....:)))

deci exista si barbati buni :)




oooo, tu traiesti intr-o alta dimensiune. Nu te-ai gandit ca el stie sau banuieste ca esti tu si de aceea iti spune. In ziua in care voi intalni un barbat care zice nu unei partide cu o necunoscuta ( daca asta e beton) eu ma voi casatorii.
Nu mai visati, toti sunt la fel si stiti de ce?
Pentru ei sexul e asa..o chestie , ca nu se face doar daca esti implicat sentimental si deci in mintea lor nu inseala, doar experimenteaza.
Stii ce mi-a zis iubitul meu care stia ca nu suport minciuna, dupa ce chinuit de faptul ca ma mintise a marturisit ca ma inselase? Ei bine, mi-a zis ca daca aia ar fi insemnat ceva pentru el, nu ar mai fi trebuit sa imi explice mie de ce si cum a facut.
Apoi..studii pe diferite esantioane de barbati si..ciudat 80% dintre ei au zis " clar, omul asta iubeste femeia aceea, altfel nu avea de ce sa ii se justifice".
Asa ca... nu va mai chinuit , bucurativa de ceea ce aveti si nu cautati sa va faceti rau singure.
lisaU
Postat pe 3 Noiembrie 2011 09:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Drama falsã a femeii de 30 ani 12 De la: ella_c 14 Aprilie 2009 21:41
Un barbat casatorit poate sa fie doar prieten cu o alta femeie ? 92 De la: ramona_sk8er 9 Iulie 2010 21:07
Are alta sau nu? 4 De la: Rodika91 6 Martie 2012 13:02
sot solitar 10 De la: amrita 1 Noiembrie 2012 00:09
De ce nu ma cere odata? 35 De la: inna_1688 5 Decembrie 2010 17:00