Setari Cookie-uri

NE POTRIVIM SAU SA O LASAM BALTA?

BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!
Gabriela_Maria25
Postat pe 23 Iulie 2011 22:32
alta cu zodiile ...
Deeliaaaa
Postat pe 23 Iulie 2011 22:34
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!


daca e bengalez sigur o are foarte mica
kirk
Postat pe 23 Iulie 2011 22:37
De la: kirk, la data 2011-07-23 22:37:11
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!


daca e bengalez sigur o are foarte mica



OK, ALTE OPINII, VA ROG FRUMOS?
Gabriela_Maria25
Postat pe 26 Iulie 2011 16:36
In primul rand e diferenta de cultura, mod de gandire, etc. Zodia nu are nicio importanta.
luchianramona
Postat pe 26 Iulie 2011 17:06
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!

el este in fecioara? si n-a mai iesit de-acolo?
ego_71
Postat pe 26 Iulie 2011 17:23
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!

Buna dimineata!
Lasand la o parte micile glume ale antevorbitorilor acestui topic si netratand ,pentru scurt timp,problema compatibilitatii zodiacale,vreau sa-ti explic cateva lucruri si anume:

In primul rand,este relevant faptul ca te afli intr-o dilema in ceea ce priveste hotararea ta de a incepe o legatura de prietenie cu acel tanar indo-european.Din start iti spun ca, eu nu sunt adepta prieteniilor,cu atat mai mult,a iubirilor aflate la mare distanta.Asta daca ,nu cumva,doresti sa te muti,in timp vorbind,in India.Dar sa o luam cu inceputul!
India,pe langa faptul ca se afla foarte departe de Romania,este o tara extrem de diferita de a noastra.Aici vorbesc de diferentele de cultura,istorie,educatie,religie,traditii si nu in ultimul rand,de modul de a trai,pana si gastronomia este diferita de a noastra.Nu ti se pare ca sunt prea multe diferente? Crezi ca ,in cazul in care relatia evolueaza pozitiv,poti sa te adaptezi la acest stil de viata ,total diferit de al nostru?Dar mergem mai departe....
Pe de alta parte,aceasta tara este foarte frumoasa,este traditionala pana in maduva oaselor,cu trai imbogatit cu obiceiuri adanc inradacinate in cultura bengaleza si nu numai!Si aici nu vorbesc de continutul emotional al filmelor indiene,vorbesc de esenta culturii indiene,a tuturor zonelor indiene,cu frumusetea si istoria profunda,ce caracterizeaza ,peransamblu,acest taram al Indiei.
Aspectul religios este esential si necesar de discutat pentru ca noi suntem crestini ,iar ei sunt hindusi.Diferente mari si de facut compromisuri ,nici nu se pune problema in discutie!
Daca iti doresti o simpla relatie de amicitie cu acest tanar,este in regula!Cum conversati?Cunoaste engleza sau vorbeste doar in dialectul bengalez care,este de inteles ca,nu ai de unde sa-l cunosti?
Daca vrei neaparat sa afli compatibilitatea cu acest tanar,poti intra pe orice site cu horoscopuri,dar,te rog,nu te lua ,strict,dupa predictiile astrologice!Si,daca vrei si vrei, neaparat,sa afli informatii suplimentare in acest domeniu,iti pot recomanda "URANIA HOROSCOP" si chiar pe KUDIKA exista o fereastra a compatibilitatii astrologice intre doua persoane,dar trebuie sa cunosti cateva date personale despre partener.Incearca si vezi ce iese!
In rest,ce sa-ti mai spun?!Site-urile de socializare pot fi ,sau nu,mai mult,sau mai putin,constructive,dar si pline de incertitudini!Iti urez,totusi,succes!
kudika414141
Postat pe 27 Iulie 2011 08:23
vorbesti si tu bengaleza?
_oktober_
Postat pe 27 Iulie 2011 08:30
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!


Mai... dar au disparut barbatii din Romania? Pentru ce-ti trebuie relatii cu persoane de alte religii, nationalitati etc.? In primul rand e distanta le mijloc.. Relatiile la distanta nu tin... In afara de asta, indienii au alta cultura, alt mod de gandire etc. Ce-o sa faci? Pleci din Ro si te muti la mama naibii in India, unde nu cunosti pe nimeni?
Micaell
Postat pe 28 Iulie 2011 14:10
De la: Micaell, la data 2011-07-28 14:10:02
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!


Mai... dar au disparut barbatii din Romania? Pentru ce-ti trebuie relatii cu persoane de alte religii, nationalitati etc.? In primul rand e distanta le mijloc.. Relatiile la distanta nu tin... In afara de asta, indienii au alta cultura, alt mod de gandire etc. Ce-o sa faci? Pleci din Ro si te muti la mama naibii in India, unde nu cunosti pe nimeni?

Ca sa poata urla dupa aia pe kudika (sau in alte parti) ca a fost parasita.
luchianramona
Postat pe 28 Iulie 2011 14:54
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!



Gandesc ca zodia e ultimul lucru care ar trebui sa te preocupe.
lucian_tristan
Postat pe 28 Iulie 2011 19:20
De la: _oktober_, la data 2011-07-27 08:30:28vorbesti si tu bengaleza?

da!
pickard
Postat pe 28 Iulie 2011 19:33
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-26 16:36:28
De la: kirk, la data 2011-07-23 22:37:11
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!


daca e bengalez sigur o are foarte mica



OK, ALTE OPINII, VA ROG FRUMOS?


Or fi fecioarele dificile da` si pentru tine e dificil sa gandesti asa ca va potriviti de minune
Barbie30_
Postat pe 28 Iulie 2011 21:55
De la: Barbie30_, la data 2011-07-28 21:55:55
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-26 16:36:28
De la: kirk, la data 2011-07-23 22:37:11
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!


daca e bengalez sigur o are foarte mica



OK, ALTE OPINII, VA ROG FRUMOS?


Or fi fecioarele dificile da` si pentru tine e dificil sa gandesti asa ca va potriviti de minune
The_Exile
Postat pe 28 Iulie 2011 22:55
Inca ceva domnule Yarr si ai tot disrespectul si ignorarea din partea mea.
Mi-e sila de barbati ca tine care daca iti ofera un umar pe care sa-ti spui o particica din viata si trairi, au impresia ca le apartii.
Imi fac ce prieteni poftesc, dragul meu, nu trebuie sa-ti justific tie cu cine ma imprietenesc.
anageo25
Postat pe 28 Iulie 2011 23:13
De la: anageo25, la data 2011-07-28 23:13:47Inca ceva domnule Yarr si ai tot disrespectul si ignorarea din partea mea.
Mi-e sila de barbati ca tine care daca iti ofera un umar pe care sa-ti spui o particica din viata si trairi, au impresia ca le apartii.
Imi fac ce prieteni poftesc, dragul meu, nu trebuie sa-ti justific tie cu cine ma imprietenesc.


Iar mie mi-e sila de curvulite care abia asteapta sa-si salte fustele cum sotul nu-i pe langa ea,si gasesc si o justificare melancolica pt asta.
The_Exile
Postat pe 28 Iulie 2011 23:16
Deja m-ai iritat........eu ies spune ce vrei eu te voi ignora total de acum in colo
The_Exile
Postat pe 28 Iulie 2011 23:18
Tu esti categoria barbatilor care exclama:
- cu.rva dracu.lui, se culca cu toti, numai cu mine nu!!
anageo25
Postat pe 28 Iulie 2011 23:19
EL LOCUIESTE IN LONDRA DE CATIVA ANI.
Gabriela_Maria25
Postat pe 29 Iulie 2011 09:50
NU, LOL, VB IN ENGLEZA, EL LOCUIND DEJA DE CATIVA ANI IN LONDRA.
Gabriela_Maria25
Postat pe 29 Iulie 2011 09:52
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-29 09:50:42EL LOCUIESTE IN LONDRA DE CATIVA ANI.


Buna ziua!
Reintru pe acest topic,din pura curiozitate de a mai afla ceva in ceea ce priveste evolutia relatiei tale cu domnul ,despre care ne-ai adus la cunostinta ca este,presupun ,si cetatean londonez.
Aceasta informatie nu modifica prea mult datele problemei,faptul ca locuieste in capitala londoneza,nu ii confera calitati in plus fata de cele pe care deja le are,decat ,poate, o deschidere mai larga,catre o societate moderna ,dar in acelasi timp,extrem de riguroasa si restrictiva,ca cea londoneza.Dar acestea sunt amanunte care te intereseaza,mai mult,pe tine decat pe noi,deci,in ceea ce priveste relatia ta cu acest domn,revin cu mentiunea ca, diferentele care exista intre voi,raman ,chiar daca el locuieste in Londra,o poti continua,urmand sa vezi cum decurg lucrurile.Oricum,tu vei proceda in consecinta,eu pot,doar, sa-ti dau un sfat.Sunt multe aspecte de discutat,ma indoiesc,chiar si printr-o abordare online,ca o sa puteti rezolva toate problemele.El,la ce nivel profesional se afla?Lucreaza sau este masterand undeva?Ar trebui sa fie importante pentru tine aceste informatii!Relatia voastra poate evolua,dar nu fara a afla cat mai multe lucruri despre el.Cateodata,chiar nu strica acest lucru!Succes!
kudika414141
Postat pe 29 Iulie 2011 11:02
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 11:02:08
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-29 09:50:42EL LOCUIESTE IN LONDRA DE CATIVA ANI.


Buna ziua!
Reintru pe acest topic,din pura curiozitate de a mai afla ceva in ceea ce priveste evolutia relatiei tale cu domnul ,despre care ne-ai adus la cunostinta ca este,presupun ,si cetatean londonez.
Aceasta informatie nu modifica prea mult datele problemei,faptul ca locuieste in capitala londoneza,nu ii confera calitati in plus fata de cele pe care deja le are,decat ,poate, o deschidere mai larga,catre o societate moderna ,dar in acelasi timp,extrem de riguroasa si restrictiva,ca cea londoneza.Dar acestea sunt amanunte care te intereseaza,mai mult,pe tine decat pe noi,deci,in ceea ce priveste relatia ta cu acest domn,revin cu mentiunea ca, diferentele care exista intre voi,raman ,chiar daca el locuieste in Londra,o poti continua,urmand sa vezi cum decurg lucrurile.Oricum,tu vei proceda in consecinta,eu pot,doar, sa-ti dau un sfat.Sunt multe aspecte de discutat,ma indoiesc,chiar si printr-o abordare online,ca o sa puteti rezolva toate problemele.El,la ce nivel profesional se afla?Lucreaza sau este masterand undeva?Ar trebui sa fie importante pentru tine aceste informatii!Relatia voastra poate evolua,dar nu fara a afla cat mai multe lucruri despre el.Cateodata,chiar nu strica acest lucru!Succes!


Nu am putut sa nu remarc catva inadvertente in mesajul tau, probabil scapate din graba.
Cetatean londonez este o expresie foarte fortata, ca dealtfel si capitala londoneza.
anageo25
Postat pe 29 Iulie 2011 11:44
De la: anageo25, la data 2011-07-29 11:44:38
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 11:02:08
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-29 09:50:42EL LOCUIESTE IN LONDRA DE CATIVA ANI.


Buna ziua!
Reintru pe acest topic,din pura curiozitate de a mai afla ceva in ceea ce priveste evolutia relatiei tale cu domnul ,despre care ne-ai adus la cunostinta ca este,presupun ,si cetatean londonez.
Aceasta informatie nu modifica prea mult datele problemei,faptul ca locuieste in capitala londoneza,nu ii confera calitati in plus fata de cele pe care deja le are,decat ,poate, o deschidere mai larga,catre o societate moderna ,dar in acelasi timp,extrem de riguroasa si restrictiva,ca cea londoneza.Dar acestea sunt amanunte care te intereseaza,mai mult,pe tine decat pe noi,deci,in ceea ce priveste relatia ta cu acest domn,revin cu mentiunea ca, diferentele care exista intre voi,raman ,chiar daca el locuieste in Londra,o poti continua,urmand sa vezi cum decurg lucrurile.Oricum,tu vei proceda in consecinta,eu pot,doar, sa-ti dau un sfat.Sunt multe aspecte de discutat,ma indoiesc,chiar si printr-o abordare online,ca o sa puteti rezolva toate problemele.El,la ce nivel profesional se afla?Lucreaza sau este masterand undeva?Ar trebui sa fie importante pentru tine aceste informatii!Relatia voastra poate evolua,dar nu fara a afla cat mai multe lucruri despre el.Cateodata,chiar nu strica acest lucru!Succes!


Nu am putut sa nu remarc catva inadvertente in mesajul tau, probabil scapate din graba.
Cetatean londonez este o expresie foarte fortata, ca dealtfel si capitala londoneza.


Corect,sorry!Asa este,in Marea Britanie, putini sunt cei care nu au cetatenie britanica si tot adevarat este ca, nu se locuieste ,asa,cu una,cu doua,in regat.Oricum,acestea sunt amanunte fara prea mare importanta in ceea ce ma priveste.Conteaza,acum,ceea ce doresti tu,sa faci pe viitor.Iar in ceea ce priveste "capitala londoneza",a fost,strict,o remarca de localizare a domiciliului domnului.Nimic rautacios,dealtfel!O zi buna!
kudika414141
Postat pe 29 Iulie 2011 12:03
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!

si din toata povestea asta tu iti faci griji pt zodii???????
steffy91
Postat pe 29 Iulie 2011 13:24
De la: kirk, la data 2011-07-23 22:37:11daca e bengalez ...

Daca e bengalez, arata cam ca un co-inlocuitor de-al nostru, am vazut destui indieni la viata mea, si stiu prea bine cum arata.

L-ai vazut in realitate?
Armain
Postat pe 30 Iulie 2011 14:33
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!


Nu avem de unde sa stim dak ai u sanse la ala sau nu , ca nu stiu cine , catzi ani are , cum vorbeste , are mama are tata e nascut de o matusa nu se stie ... tot ce pot sa zic dak tot comentez subiectu e ca , incercarea moarte nu are , nu cu conditzia ca el sa vina al tine si asta e ,,, si vedetzi dak va intzelegetzi si gata :D... tre sa itzi pui si simenu intrebarii dc vorbeste tocmai cu u dc ii e asa dragde tine ca totusi e in alta tzara alta religie zici tu , are si acolo fete ,,, ori e cam singurel nu il vrea nimeni oric a auzit ca romancele sunt foarte frumoase si " he had a crush on you" :X .... sfatu asta e , sa vina el la tine si vezi ce ii poate mintea ... bft cu tipu .
xardasxp
Postat pe 30 Iulie 2011 17:04
De la: kirk, la data 2011-07-23 22:37:11
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!


daca e bengalez sigur o are foarte mica
prea tare
kudika414843
Postat pe 30 Iulie 2011 17:06
Te-ai saturat de romani sau ei nu se uita la tine si singurul care s-a gasit sa iti faca ``favoarea`` de a se cupla cu tine e un bengalez? Cred ca ar trebui sa lasi prostiile si sa iti vezi de viata ta fara complicatii inutile.
Eva32
Postat pe 30 Iulie 2011 23:47
De la: xardasxp, la data 2011-07-30 17:04:16
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33BUNA! AM CUNOSCUT UN TIP ONLINE , E DE ALTA RELIGIE DECAT MINE, MAI EXACT DIN NEW DELHI, VORBESTE BENGALEZA, ETC. EL ESTE IN FECIOARA SI DIN CATE STIU FECIOARELE SUNT CEVA MAI DIFICILE. EU SUNT IN GEMENI SI SUNT O FIRE FOARTE FLEXIBILA. CE PARERE AVETI? AVEM SANSE DE REUSITA IN CAZ CA NE VOM INTALNI/ ASTEPT OPINII. MERSI!


Nu avem de unde sa stim dak ai u sanse la ala sau nu , ca nu stiu cine , catzi ani are , cum vorbeste , are mama are tata e nascut de o matusa nu se stie ... tot ce pot sa zic dak tot comentez subiectu e ca , incercarea moarte nu are , nu cu conditzia ca el sa vina al tine si asta e ,,, si vedetzi dak va intzelegetzi si gata :D... tre sa itzi pui si simenu intrebarii dc vorbeste tocmai cu u dc ii e asa dragde tine ca totusi e in alta tzara alta religie zici tu , are si acolo fete ,,, ori e cam singurel nu il vrea nimeni oric a auzit ca romancele sunt foarte frumoase si " he had a crush on you" :X .... sfatu asta e , sa vina el la tine si vezi ce ii poate mintea ... bft cu tipu .


Te rog sa ma crezi ca nu am inteles absolut nimic din mesajul tau.
anageo25
Postat pe 30 Iulie 2011 23:53
De la: anageo25, la data 2011-07-30 23:53:18
De la: xardasxp, la data 2011-07-30 17:04:16
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33.......!


..... Nu avem de unde sa stim dak ai u sanse la ala sau nu , ca nu stiu cine , catzi ani are , cum vorbeste , are mama are tata e nascut de o matusa nu se stie ... tot ce pot sa zic dak tot comentez subiectu e ca , incercarea moarte nu are , nu cu conditzia ca el sa vina al tine si asta e ,,, si vedetzi dak va intzelegetzi si gata :D... tre sa itzi pui si simenu intrebarii dc vorbeste tocmai cu u dc ii e asa dragde tine ca totusi e in alta tzara alta religie zici tu , are si acolo fete ,,, ori e cam singurel nu il vrea nimeni oric a auzit ca romancele sunt foarte frumoase si " he had a crush on you" :X .... sfatu asta e , sa vina el la tine si vezi ce ii poate mintea ... bft cu tipu .


Te rog sa ma crezi ca nu am inteles absolut nimic din mesajul tau.

Scuze ... Reformulez sau ami bine zis Traduc din chineza in romana :D
"Nu avem de unde sa stim dak tu ai sanse la englezu ala sau nu , ca nu stim catzi ani are si alte chesti de genu ... tot ce pot sa zic e ca , incercarea moarte nu are , dar de preferat sa vina el la tine nu sa te duci tu la el si vedetzi dak va intzelegetzi :D... tre sa itzi pui si semenu intrebarii, dc vorbeste tocmai cu u, dc ii e asa drag de tine ca totusi e in alta tzara,are alta religie , sunt si acolo fete ,,, ori e cam singurel nu il vrea nimeni,, ori a auzit ca romancele sunt foarte frumoase si cand te-a vazut ," he had a crush on you" :X .... sfatu asta e , sa vina el la tine si vezi ce ii poate mintea ca tu nu ai nimik de pierdut pana la urma ... bft cu tipul"" ... Si as mai adauga pt cultura generala : Sa nu ai nici-odata incredere in nimeni pe net ,,, pe net toata lumea poate fi ce vrea ea, greu sa te convingi exact de caracteru cuiva.... dar tu inceark si cheama-l la tine ... ciao
xardasxp
Postat pe 31 Iulie 2011 20:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau si eu un sfat....va rog 73 De la: anissya 17 Martie 2010 12:31
Buna tuturor! 14 De la: miss_darine 1 Iulie 2010 21:07
sal 8 De la: kudika069070 30 Ianuarie 2010 10:54
Iubirea mea imposibila e un actor american cunoscut.M-am indragostit de el. 297 De la: Georgia12 27 August 2009 00:45
iubirea adevarata nu are de-a face cu obsesia... 1 De la: kudika379923 30 Octombrie 2011 10:33