Setari Cookie-uri

NE POTRIVIM SAU SA O LASAM BALTA?

De la: xardasxp, la data 2011-07-31 20:51:58
De la: anageo25, la data 2011-07-30 23:53:18
De la: xardasxp, la data 2011-07-30 17:04:16
De la: Gabriela_Maria25, la data 2011-07-23 22:32:33.......!


..... Nu avem de unde sa stim dak ai u sanse la ala sau nu , ca nu stiu cine , catzi ani are , cum vorbeste , are mama are tata e nascut de o matusa nu se stie ... tot ce pot sa zic dak tot comentez subiectu e ca , incercarea moarte nu are , nu cu conditzia ca el sa vina al tine si asta e ,,, si vedetzi dak va intzelegetzi si gata :D... tre sa itzi pui si simenu intrebarii dc vorbeste tocmai cu u dc ii e asa dragde tine ca totusi e in alta tzara alta religie zici tu , are si acolo fete ,,, ori e cam singurel nu il vrea nimeni oric a auzit ca romancele sunt foarte frumoase si " he had a crush on you" :X .... sfatu asta e , sa vina el la tine si vezi ce ii poate mintea ... bft cu tipu .


Te rog sa ma crezi ca nu am inteles absolut nimic din mesajul tau.

Scuze ... Reformulez sau ami bine zis Traduc din chineza in romana :D
"Nu avem de unde sa stim dak tu ai sanse la englezu ala sau nu , ca nu stim catzi ani are si alte chesti de genu ... tot ce pot sa zic e ca , incercarea moarte nu are , dar de preferat sa vina el la tine nu sa te duci tu la el si vedetzi dak va intzelegetzi :D... tre sa itzi pui si semenu intrebarii, dc vorbeste tocmai cu u, dc ii e asa drag de tine ca totusi e in alta tzara,are alta religie , sunt si acolo fete ,,, ori e cam singurel nu il vrea nimeni,, ori a auzit ca romancele sunt foarte frumoase si cand te-a vazut ," he had a crush on you" :X .... sfatu asta e , sa vina el la tine si vezi ce ii poate mintea ca tu nu ai nimik de pierdut pana la urma ... bft cu tipul"" ... Si as mai adauga pt cultura generala : Sa nu ai nici-odata incredere in nimeni pe net ,,, pe net toata lumea poate fi ce vrea ea, greu sa te convingi exact de caracteru cuiva.... dar tu inceark si cheama-l la tine ... ciao[/ VA ROG NU MAI TRADUCETI SAU COMENTATI NIMIC PT CA S-A TERMINAT IDILA. MULTUMESC PENTRU OPINIIM ORICUM!
Gabriela_Maria25
Postat pe 2 August 2011 20:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai fata, l-ai iubit RAU, dar RAU DE TOT!Ramaneti "buni prieteni" sau "necunoscuti"? 25 De la: jade_floretta_voicu 12 Decembrie 2009 01:59
Iubire...in 3 131 De la: LadyRasta 14 Noiembrie 2011 02:13
Cadou pentru iubitul meu 3 De la: Max2 16 Noiembrie 2011 22:11
Relatie mai ,,rece'' 9 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:45
buna tuturor. 50 De la: scorpyoW 15 Ianuarie 2011 18:34