Setari Cookie-uri

Sex=Impacare???

De la: Broscoiu, la data 2011-09-06 11:23:09
De la: yumy, la data 2011-09-06 10:36:03
De la: Broscoiu, la data 2011-09-05 23:20:03Alta proasta...

stii ca seamana cu tine ?

Nu seamana,eu inca astept clipa cand il voi intalni pe Levy si imi voi darui virginitatea lui.


tot virgin esti?!
kiss_my_ass
Postat pe 6 Septembrie 2011 11:25
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-06 11:25:52
De la: Broscoiu, la data 2011-09-06 11:23:09
De la: yumy, la data 2011-09-06 10:36:03
De la: Broscoiu, la data 2011-09-05 23:20:03Alta proasta...

stii ca seamana cu tine ?

Nu seamana,eu inca astept clipa cand il voi intalni pe Levy si imi voi darui virginitatea lui.


tot virgin esti?!

Nu pot renunta la virginitate fara sa intalnesc persoana potrivita.Ce sa fac,da-mi un sfat!!!
broscoiu
Postat pe 6 Septembrie 2011 11:29
sex=impacare in capul tau
pyssypiss
Postat pe 6 Septembrie 2011 11:39
De la: Broscoiu, la data 2011-09-06 11:29:25
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-06 11:25:52
De la: Broscoiu, la data 2011-09-06 11:23:09
De la: yumy, la data 2011-09-06 10:36:03
De la: Broscoiu, la data 2011-09-05 23:20:03Alta proasta...

stii ca seamana cu tine ?

Nu seamana,eu inca astept clipa cand il voi intalni pe Levy si imi voi darui virginitatea lui.


tot virgin esti?!

Nu pot renunta la virginitate fara sa intalnesc persoana potrivita.Ce sa fac,da-mi un sfat!!!


practica, practica si iar practica!
kiss_my_ass
Postat pe 6 Septembrie 2011 11:42
[quote name='partagas' date='2011-09-06 10:22:39'

"Acest Pasaj spune totul,Iti dau toata dreptatea din lume daca stau si privesc lucrurile cum le priviti voi:din exterior!Dar at cand sunt sentimente totul este asa de greu...:(( iar eu fac parte din categoria femeilor care iubesc si bineinteles in astfel de situatii sunt considerate proaste"

Draga mea,noi,toate cele ce reprezentam intruchiparea senzualitatii si frumosului,am iubit de-alungul vietii noastre,multe dintre noi iubesc inca,este normal sa iubim,DAR nu uita un lucru;Sa stii ca iubesti un om care nu-ti impartaseste sentimentele,este pur si simplu,autoflagelare,te chinui singura,iti produci suferinta amara si nu merita nimeni acest sacrificiu personal!Detaseaza-te de aceasta situatie,este mai greu inceputul,dar trebuie sa iei din relatia destramata,doar amintirile frumoase si sa te revigorezi intr-un fel!Gaseste-ti un alt iubit,poate acela nu te va insela!Mai exista in lumea aceasta si barbati demni,responsabili si iubitori,nu trebuie sa-i bagam in aceiasi oala pe toti,dar iata cum cazurile reale,cu tradari mojicesti,umplu viata femeilor ,din ce in ce mai mult si de aici vine tristetea si pierderea increderii!
RAINBOWLADY
Postat pe 6 Septembrie 2011 12:00
De la: lilu_67, la data 2011-09-06 10:31:12
De la: partagas, la data 2011-09-06 10:12:45
De la: Broscoiu, la data 2011-09-05 23:20:03Alta proasta...

consideri proaste femeile care iubesc si fac asta din iubire si din speranta ca se va intoarce??
Femeile care iubesc,nu sunt proaste atita vreme cit au si demnitate a iubi nu inseamna a fi si presul celui pe care il iubesti.
Realizeaza ca acest sentiment il ai doar tu.....el NU.[/qu
Majoritatea dintre voi a-ti declat si sustinut cu ardoare ca nu i de mine acest barbat!!Si deja parca vad altfel lucrurile ...probabil de asta aveam nev de un grup de persoane care sa mi spuna in fata ca :"sunt proasta si nu merit sa fiu calcata in picioare ca presul" spun asta pt ca nimeni altcineva infara de mine si el nu stia ca ne vedem pe ascuns ...datorita si faptului ca nimeni nu a fost de acord cu relatia mea si knd spun nimeni ma refer la frati,mama,neamuri,prieteni deoarece intr un timp f scurt cat am fost impreuna el a reusit sa ma schimbe in totalitate (din fata sociabila si zambitoare pe care toata lumea o stia a reusit sa ma transforme intr o fata lipsita de zambete si oameni dragi mie ,in fine asta ii o alta poveste pe care eu am acceptatt-o pt ca se pare ca imi place sa ma chinui !)
partagas
Postat pe 6 Septembrie 2011 12:19
De la: Broscoiu, la data 2011-09-06 11:23:09
De la: yumy, la data 2011-09-06 10:36:03
De la: Broscoiu, la data 2011-09-05 23:20:03Alta proasta...

stii ca seamana cu tine ?

Nu seamana,eu inca astept clipa cand il voi intalni pe Levy si imi voi darui virginitatea lui.

esti virgin? unde in gaura maro? in urechi ?
yumy
Postat pe 6 Septembrie 2011 12:20
“Cand ceva se termina, se termina”. Daca ceva a luat sfarsit in viata mea, este pentru propria mea evolutie, deci cel mai bine este sa inchid capitolul si sa merg inainte, imbogatita cu acea experienta...pt ca “nici un fulg de zapada nu cade niciodata in locul gresit”…!
partagas
Postat pe 6 Septembrie 2011 12:38
De la: partagas, la data 2011-09-06 12:38:32“Cand ceva se termina, se termina”. Daca ceva a luat sfarsit in viata mea, este pentru propria mea evolutie, deci cel mai bine este sa inchid capitolul si sa merg inainte, imbogatita cu acea experienta...pt ca “nici un fulg de zapada nu cade niciodata in locul gresit”…!


amin
kiss_my_ass
Postat pe 6 Septembrie 2011 12:43
[quote name='partagas' date='2011-09-06

"....... pt ca nimeni altcineva infara de mine si el nu stia ca ne vedem pe ascuns ...datorita si faptului ca nimeni nu a fost de acord cu relatia mea si knd spun nimeni ma refer la frati,mama,neamuri,prieteni......"


Prea multe nereguli in relatia clandestina pe care o ai cu acel domn!Faptul ca nu va vedea nimeni ,nu anuleaza ,nu sterge pata din propria-ti constiinta!Hai sa iti arat de cate ori ai mintit;
-te-ai mintit pe tine insati,inchipuindu-ti ca iti vei recastiga iubitul.
-ai mintit-o pe sotia iubitului ta,indirect,dr tot minciuna este
-ti-ai mintit familia,rudele apropiate,prietenii
-ti-ai mintit propria-ti constiinta,prin faptul ca ai gresit crezand ca iubirea ta iti poate sterge greseala,dar nu este asa,constiinta ti-e daruita, inca de la nastere ,de catre Divin si este subordonata altei vointe,nu celei omului.

Arunca ochelarii de cal si priveste cu alti ochi situatia actuala!Omul,atunci cand isi doreste ceva cu ardoare,reuseste in actiunea lui!Fa-o si tu!
RAINBOWLADY
Postat pe 6 Septembrie 2011 12:50
De la: kudika421339, la data 2011-09-06 12:50:36[quote name='partagas' date='2011-09-06

Tin sa specific inca o data ca atunci cand mi am cunoscut pentru prima data iubitul si ne am combinat EL ERA SINGUR ,EU ERAM SINGURA!!IN TOATA ACEASTA poveste nu exista nici o sotie ...exista doar o iubita pe care el si a facut o dupa ce sa despartit de mine!!el preferand sa si refaca viata ,eu suferind ca o fraiera ca altfel nu ma pot numi dupa cate obs:))))Cineva mai sus spunea ceva de genu'ca si comentariile mai putin placute sunt ok pt ca debia acelea ne fac sa ne revenim ...oricum apreciez fiecare parere si va multumesc tuturor care au avut rabdare si au rabdare sa mi citeasca postarea si sa comenteze in stilul sau patania mea.
Nu vreau decat sa spun STOP SI SA MERG MAI DEPARTE!!!si sa am puterea de a spune nu at cand ma suna...oare cer prea mult??voi ma ajuta ti si va multumesc!!! si daca stau bine si ma gandesc am o viata inainte ....
partagas
Postat pe 6 Septembrie 2011 13:52
De la: partagas, la data 2011-09-06 13:52:35
De la: kudika421339, la data 2011-09-06 12:50:36[quote name='partagas' date='2011-09-06

Tin sa specific inca o data ca atunci cand mi am cunoscut pentru prima data iubitul si ne am combinat EL ERA SINGUR ,EU ERAM SINGURA!!IN TOATA ACEASTA poveste nu exista nici o sotie ...exista doar o iubita pe care el si a facut o dupa ce sa despartit de mine!!el preferand sa si refaca viata ,eu suferind ca o fraiera ca altfel nu ma pot numi dupa cate obs:))))Cineva mai sus spunea ceva de genu'ca si comentariile mai putin placute sunt ok pt ca debia acelea ne fac sa ne revenim ...oricum apreciez fiecare parere si va multumesc tuturor care au avut rabdare si au rabdare sa mi citeasca postarea si sa comenteze in stilul sau patania mea.
Nu vreau decat sa spun STOP SI SA MERG MAI DEPARTE!!!si sa am puterea de a spune nu at cand ma suna...oare cer prea mult??voi ma ajuta ti si va multumesc!!! si daca stau bine si ma gandesc am o viata inainte ....


Ai o viata inainte, da! insa nu pentru a incerca "impacarea"...
Barbatul acesta, care are taria sa afirme ca nu vrea decat sex de la tine, nu te-a iubit nici pe vremea cand credeai tu ca te iubeste! Si atunci tot numai sex vroia... Te-a lasat pe tine sa crezi ca e mai mult, te-a lasat pe tine sa il iubesti pentru ca ii convenea. Cand a ales o alta femeie sa ii fie iubita, adica sa aiba o relatie de cuplu cu acea femeie, a revenit la tine pentru ca te stia slaba. Si nu s-a inselat! L-ai acceptata iar tie ti-ai oferit scuze...desi singura spui ca te simti folosita. Corect, asa si esti - si asta declarat, caci ti-a spus clar!
Da, unor barbati le este in caracter sa procedeze asa... Cand femeia cu care este acum nu va mai corespunde intereselor lui, o va parasi si pe aceea - ii va spune cum ti-a spus si tie, ca nu o mai iubeste. Va alege o alta femeie care sa ii fie "iubita" , iar dupa un timp se va intoarce la cea parasita: ii va cere sa faca sex si nimic altceva. Asa arata "ciclul" vietii lui amoroase. De altceva, adica de o relatie afectiva serioasa, durabila, nu este apt. Este omul fara scrupule, egoist, imoral, negociator de relatii aparente, manipulant abil in jocul lui de-a viatza. Un om sterp sufleteste. Chiar si atunci cand crezi ca gata, i-a venit randul, iubeste!... e doar o faza "romantica" a cuceririi sale. Este un plan! in spatele caruia exista intotdeauna o fosta "iubita" careia sa-i ceara doar sex, nimic altceva. Daca nu crezi, nu-i nimic - ai o viatza inainte!
maimai_no1
Postat pe 10 Septembrie 2011 01:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
il iubesc ma iubeste ...nu putem fi impreuna 152 De la: capsunik_luv 12 Decembrie 2009 00:00
ce pot sa fac? 6 De la: cleoafrica 23 Iulie 2009 17:17
cum sa ii atrag atentia 10 De la: matzu_2005 3 Februarie 2011 05:57
va rog mult!!! sunt disperata 19 De la: Diavolyta_ 30 August 2009 19:31
Intrebare de 100 de puncte 14 De la: i_andra 14 August 2010 20:39