Setari Cookie-uri

Spune ca atunci cand este alaturi de mine prefera orice altceva decat sa mai faca dragoste

De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:17:05
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:12:40
Dintr-un salariu de profesoras i-a luat el masina decapotabila ei LOL.El cu banii de profesoras nu-si permite nici sa o duca la restaurantul ala de care zice o data pe saptamana-nu o zic din rautate ci e doar o constatare, sotia mea e profesoara si stiu cat "castiga" ei.
Si intradevar prea multe "tesaturi" ...


deci da ramai dator...cu o omleta!


Cum spui tu draga mea
The_Exile
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:18
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:18:55
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:17:05
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:12:40
Dintr-un salariu de profesoras i-a luat el masina decapotabila ei LOL.El cu banii de profesoras nu-si permite nici sa o duca la restaurantul ala de care zice o data pe saptamana-nu o zic din rautate ci e doar o constatare, sotia mea e profesoara si stiu cat "castiga" ei.
Si intradevar prea multe "tesaturi" ...


deci da ramai dator...cu o omleta!


Cum spui tu draga mea


intotdeauna cum spun eu, dragul meu!
kiss_my_ass
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:20
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:20:06
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:18:55
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:17:05
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:12:40
Dintr-un salariu de profesoras i-a luat el masina decapotabila ei LOL.El cu banii de profesoras nu-si permite nici sa o duca la restaurantul ala de care zice o data pe saptamana-nu o zic din rautate ci e doar o constatare, sotia mea e profesoara si stiu cat "castiga" ei.
Si intradevar prea multe "tesaturi" ...


deci da ramai dator...cu o omleta!


Cum spui tu draga mea


intotdeauna cum spun eu, dragul meu!


Da mami ai dreptate, stii cum suntem noi , atata vreme cat obtinem ce vrem de la voi suntem "de acord" cu ce spuneti
The_Exile
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:21
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:21:59
Da mami ai dreptate, stii cum suntem noi , atata vreme cat obtinem ce vrem de la voi suntem "de acord" cu ce spuneti


te inseli, tati! intotdeauna aveti impresia ca obtineti ceea ce vreti dar de fapt este o iluzie ca doar asa sunteti voi!
kiss_my_ass
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:27
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:27:06
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:21:59
Da mami ai dreptate, stii cum suntem noi , atata vreme cat obtinem ce vrem de la voi suntem "de acord" cu ce spuneti


te inseli, tati! intotdeauna aveti impresia ca obtineti ceea ce vreti dar de fapt este o iluzie ca doar asa sunteti voi!


Iluzionistio ,ia zi-mi in ce maneca ai acuns pasarica , pardon , porumbelul?
The_Exile
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:35
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:18:55
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:17:05
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:12:40
Dintr-un salariu de profesoras i-a luat el masina decapotabila ei LOL.El cu banii de profesoras nu-si permite nici sa o duca la restaurantul ala de care zice o data pe saptamana-nu o zic din rautate ci e doar o constatare, sotia mea e profesoara si stiu cat "castiga" ei.
Si intradevar prea multe "tesaturi" ...


deci da ramai dator...cu o omleta!


Cum spui tu draga mea

bine ai revenit domnule draga..fu dor de tine
steffy91
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:37
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:35:43
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:27:06
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:21:59
Da mami ai dreptate, stii cum suntem noi , atata vreme cat obtinem ce vrem de la voi suntem "de acord" cu ce spuneti


te inseli, tati! intotdeauna aveti impresia ca obtineti ceea ce vreti dar de fapt este o iluzie ca doar asa sunteti voi!


Iluzionistio ,ia zi-mi in ce maneca ai acuns pasarica , pardon , porumbelul?


nu-i ascuns/a sta exact pe gardul tau...porumbelul desigur!
kiss_my_ass
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:38
De la: steffy91, la data 2011-11-03 13:37:48
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:18:55
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:17:05
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:12:40
Dintr-un salariu de profesoras i-a luat el masina decapotabila ei LOL.El cu banii de profesoras nu-si permite nici sa o duca la restaurantul ala de care zice o data pe saptamana-nu o zic din rautate ci e doar o constatare, sotia mea e profesoara si stiu cat "castiga" ei.
Si intradevar prea multe "tesaturi" ...


deci da ramai dator...cu o omleta!


Cum spui tu draga mea

bine ai revenit domnule draga..fu dor de tine
Steffyyyyyyyyyyyyyyy pup frumusica mica
The_Exile
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:44
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:44:07
De la: steffy91, la data 2011-11-03 13:37:48
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:18:55
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:17:05
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:12:40
Dintr-un salariu de profesoras i-a luat el masina decapotabila ei LOL.El cu banii de profesoras nu-si permite nici sa o duca la restaurantul ala de care zice o data pe saptamana-nu o zic din rautate ci e doar o constatare, sotia mea e profesoara si stiu cat "castiga" ei.
Si intradevar prea multe "tesaturi" ...


deci da ramai dator...cu o omleta!


Cum spui tu draga mea

bine ai revenit domnule draga..fu dor de tine
Steffyyyyyyyyyyyyyyy pup frumusica mica

pai asa....
steffy91
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:45
Multumesc mult user-ului Dadutza pentru modul pertinent in care a scris.
Si eu ma gandeam sa rup de tot relatia cu ea, dar parca nu pot. Parca e ceva acolo inauntrul meu care imi spune sa continui sa lupt si ca merita sa lupt in continuare. Deja imi este foarte greu si cred ca o sa ies terminat din povestea asta. Nu prea pot sa ma odihnesc noaptea, gandurile ma framanta. Am un zbucium launtric care simt ca ma roade incet incet. Am slabit foarte mult si mi-e sa nu dau in ceva rau cu sanatatea. Saptamana in care o sa fie plecata o sa treaca cumplit de greu. O sa incerc sa ma linistesc dar mi-e frica sa nu cad intr-o depresie groaznica.
Nu traiesc numai din salariul de profesor, v-am si specific acest lucru. Imi permit mai multe lucruri si nu ascund acest lucru. Am fost o fire mai retrasa, mi-am vazut de treaba mea si mi-am inceput viata sexuala poate mult mai tarziu decat altii de pe acest forum. Nu imi este rusine de acest lucru. Mi-a placut tot timpul sa ii ajut pe ceilalti si de multe ori m-am lasat pe mine deoparte. Poate cateodata este mai bine sa fii putin egoist...
kudika464269
Postat pe 3 Noiembrie 2011 15:48
..Ce sfaturi sa-ti dam..????.. Mai cumpara o masina.... am glumit...trezeste-te , sunt atatea femei pe planeta asta care vor sa primeasca o masina cadou si care pot sa fie fidele....
Mult noroc si cad te simti trist cauta-ne
kudika228470
Postat pe 3 Noiembrie 2011 16:24
De la: kudika464269, la data 2011-11-03 15:48:58Multumesc mult user-ului Dadutza pentru modul pertinent in care a scris.
Si eu ma gandeam sa rup de tot relatia cu ea, dar parca nu pot. Parca e ceva acolo inauntrul meu care imi spune sa continui sa lupt si ca merita sa lupt in continuare. Deja imi este foarte greu si cred ca o sa ies terminat din povestea asta. Nu prea pot sa ma odihnesc noaptea, gandurile ma framanta. Am un zbucium launtric care simt ca ma roade incet incet. Am slabit foarte mult si mi-e sa nu dau in ceva rau cu sanatatea. Saptamana in care o sa fie plecata o sa treaca cumplit de greu. O sa incerc sa ma linistesc dar mi-e frica sa nu cad intr-o depresie groaznica.
Nu traiesc numai din salariul de profesor, v-am si specific acest lucru. Imi permit mai multe lucruri si nu ascund acest lucru. Am fost o fire mai retrasa, mi-am vazut de treaba mea si mi-am inceput viata sexuala poate mult mai tarziu decat altii de pe acest forum. Nu imi este rusine de acest lucru. Mi-a placut tot timpul sa ii ajut pe ceilalti si de multe ori m-am lasat pe mine deoparte. Poate cateodata este mai bine sa fii putin egoist...




Daca astepti confirmarea talentului de bun narator ,in ceea ce priveste descrierea a ceea ce traiesti in lipsa iubitei,iata ca aceasta vine din partea mea!Redai destul de elocvent ,patima pe care o traiesti in acest moment,dar vin si te intreb,de ce continui cu acest chin personal?O saptamana trece repede,tu esti convins sau speri ,ca iubita ta se va razgandi si se va intoarce la tine,deci,de ce nu incerci sa treci in alt registru de trairi personale,care sa te ajute sa treci mai repede peste aceste zile tracasante?Vrei sa lupti mai departe,pentru a o recuceri!Foarte bine,daca iti doresti acest lucru,dar temerile si zbuciumul interior,te vor distruge mai repede decat preconizezi si nu vei mai putea lupta cu eventuala impotrivire a iubitei tale,caci,in ciuda randurilor tale,in care ai descris intalnirea cu ea si modul in care a decurs aceasta,acestea nu m-au convins absolut deloc de bunele-i intentii,ci ,dimpotriva,comportamentul ei ,mi s-a parut a fi usor fortat,de complezenta,pentru a nu te pune imediat,fata in fata,cu refuzul ei direct!Debutul sexual personal,este o problema intima si pe mine nu ma intereseaza acest aspect si faptul ca esti potent financiar,nu ma preocupa prea mult,acestea tin doar de viziunea ta asupra vietii traite!Esti o fire retrasa,dar cum se imbina "cumintenia" aceasta cu stilul de luptator,asa cum te declari?Daca esti un "ostean" viteaz,curajos,esti in stare sa accepti ideea ,ca ,iubitei tale,s-ar putea nici sa nu-i pese de tine in acest moment ,cand tu esti ravasdit complet?Daca o poti face,da,asta inseamna ,ca ,intr-adevar,esti un luptator!
RAINBOWLADY
Postat pe 3 Noiembrie 2011 16:30
De la: kudika464269, la data 2011-11-03 15:48:58Multumesc mult user-ului Dadutza pentru modul pertinent in care a scris.
Si eu ma gandeam sa rup de tot relatia cu ea, dar parca nu pot. Parca e ceva acolo inauntrul meu care imi spune sa continui sa lupt si ca merita sa lupt in continuare. Deja imi este foarte greu si cred ca o sa ies terminat din povestea asta. Nu prea pot sa ma odihnesc noaptea, gandurile ma framanta. Am un zbucium launtric care simt ca ma roade incet incet. Am slabit foarte mult si mi-e sa nu dau in ceva rau cu sanatatea. Saptamana in care o sa fie plecata o sa treaca cumplit de greu. O sa incerc sa ma linistesc dar mi-e frica sa nu cad intr-o depresie groaznica.
Nu traiesc numai din salariul de profesor, v-am si specific acest lucru. Imi permit mai multe lucruri si nu ascund acest lucru. Am fost o fire mai retrasa, mi-am vazut de treaba mea si mi-am inceput viata sexuala poate mult mai tarziu decat altii de pe acest forum. Nu imi este rusine de acest lucru. Mi-a placut tot timpul sa ii ajut pe ceilalti si de multe ori m-am lasat pe mine deoparte. Poate cateodata este mai bine sa fii putin egoist...

Cumetre... esti incorigibil. Nu pari foarte tanar, totusi in materie de femei ai o atitudine infantila. Imi pare rau.
Ok, o iubesti. Buuuun. Iar ea nu te iubeste. Deloc. Ce faci ?
Chiar crezi ca o vei putea face vreodata sa te iubeasca ? Imposibil.
Si... hai sa-ti mai spun o chestie. O femeie virgina "va iubi" cu foc barbatul experimentat, am spus experimentat si insist asupra acestui aspect, care o va dezvirgina si o va simti sa se simta in pat... in al noualea cer. Tu nu ai reusit, pentru ca nu ai experienta. Chiar tu ai marturisit. Mai intai va trebui sa cauti tu o femeie cu experienta, sa te initieze in domeniu' sexului, sa iti arate cam ce inseamna a te simti tu... in al noualea cer. Sa-ti arate raiul pe pamant. Ce vrei, cu totii avem nevoie in viata noastra de o astfel de femeie. Abia atunci, cand vei fi la fel de experimentat ca (... mine, era sa zic, da sunt modest ) Don Juan de Marco, vei putea sa faci o virgina sa se indragosteasca de tine.
Pana atunci... iubirea ta platonica este singurul lucru care ti se poate intampla.
alegro6543
Postat pe 3 Noiembrie 2011 16:46
De la: kudika464269, la data 2011-11-03 15:48:58Multumesc mult user-ului Dadutza pentru modul pertinent in care a scris.
Si eu ma gandeam sa rup de tot relatia cu ea, dar parca nu pot. Parca e ceva acolo inauntrul meu care imi spune sa continui sa lupt si ca merita sa lupt in continuare. Deja imi este foarte greu si cred ca o sa ies terminat din povestea asta. Nu prea pot sa ma odihnesc noaptea, gandurile ma framanta. Am un zbucium launtric care simt ca ma roade incet incet. Am slabit foarte mult si mi-e sa nu dau in ceva rau cu sanatatea. Saptamana in care o sa fie plecata o sa treaca cumplit de greu. O sa incerc sa ma linistesc dar mi-e frica sa nu cad intr-o depresie groaznica.
Nu traiesc numai din salariul de profesor, v-am si specific acest lucru. Imi permit mai multe lucruri si nu ascund acest lucru. Am fost o fire mai retrasa, mi-am vazut de treaba mea si mi-am inceput viata sexuala poate mult mai tarziu decat altii de pe acest forum. Nu imi este rusine de acest lucru. Mi-a placut tot timpul sa ii ajut pe ceilalti si de multe ori m-am lasat pe mine deoparte. Poate cateodata este mai bine sa fii putin egoist...


pffffffffffff ce griji are lumea ......alta in loc ca un boboc... ai azuit expresia asta? si asa ai inceput tarziu sa dai cu veverita in scorbura,acum mai pierzi si vremea dupa prima tuta ce ti-a iesit in cale? mergi si ia-ti un ceas,o camasa frumosa,un parfum,fa ceva pentru tine,zambeste si tu la orice zuza apare in calea ta. e greu pana dai de alta .....o sa vina o zi cand o sa te intrebi ce a fost in capul tau, o sa te intrebi daca cumva ai fost beat pe toata durata relatie. ce e atata drama? tara e in colaps economic si noi bocum ce cu..rul memeii?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 3 Noiembrie 2011 16:56
De la: alegro6543, la data 2011-11-03 16:46:31
De la: kudika464269, la data 2011-11-03 15:48:58Multumesc mult user-ului Dadutza pentru modul pertinent in care a scris.
Si eu ma gandeam sa rup de tot relatia cu ea, dar parca nu pot. Parca e ceva acolo inauntrul meu care imi spune sa continui sa lupt si ca merita sa lupt in continuare. Deja imi este foarte greu si cred ca o sa ies terminat din povestea asta. Nu prea pot sa ma odihnesc noaptea, gandurile ma framanta. Am un zbucium launtric care simt ca ma roade incet incet. Am slabit foarte mult si mi-e sa nu dau in ceva rau cu sanatatea. Saptamana in care o sa fie plecata o sa treaca cumplit de greu. O sa incerc sa ma linistesc dar mi-e frica sa nu cad intr-o depresie groaznica.
Nu traiesc numai din salariul de profesor, v-am si specific acest lucru. Imi permit mai multe lucruri si nu ascund acest lucru. Am fost o fire mai retrasa, mi-am vazut de treaba mea si mi-am inceput viata sexuala poate mult mai tarziu decat altii de pe acest forum. Nu imi este rusine de acest lucru. Mi-a placut tot timpul sa ii ajut pe ceilalti si de multe ori m-am lasat pe mine deoparte. Poate cateodata este mai bine sa fii putin egoist...

Cumetre... esti incorigibil. Nu pari foarte tanar, totusi in materie de femei ai o atitudine infantila. Imi pare rau.
Ok, o iubesti. Buuuun. Iar ea nu te iubeste. Deloc. Ce faci ?
Chiar crezi ca o vei putea face vreodata sa te iubeasca ? Imposibil.
Si... hai sa-ti mai spun o chestie. O femeie virgina "va iubi" cu foc barbatul experimentat, am spus experimentat si insist asupra acestui aspect, care o va dezvirgina si o va simti sa se simta in pat... in al noualea cer. Tu nu ai reusit, pentru ca nu ai experienta. Chiar tu ai marturisit. Mai intai va trebui sa cauti tu o femeie cu experienta, sa te initieze in domeniu' sexului, sa iti arate cam ce inseamna a te simti tu... in al noualea cer. Sa-ti arate raiul pe pamant. Ce vrei, cu totii avem nevoie in viata noastra de o astfel de femeie. Abia atunci, cand vei fi la fel de experimentat ca (... mine, era sa zic, da sunt modest ) Don Juan de Marco, vei putea sa faci o virgina sa se indragosteasca de tine.
Pana atunci... iubirea ta platonica este singurul lucru care ti se poate intampla.


Mie imi plac, in general , femeile experimentate, nu mi-a placut nicodata una care face pe mimoza in pat , alea care stau rigide ca scandurile sau ma rog sunt atatea tipuri care te zgarie pe creier.
Dar si mai enervante sunt alea care se cred artiste in materie de sex dar nu sunt decat niste figurante care repeta niste stereotipe care le-au vazut in vre-un film deocheat.

Daca am calcat pe cineva pe bataturi, imi cer scuze , dar acu sunt usor mai agitat ma baut vreo 2 lirii de pepsi si am bazdaci
The_Exile
Postat pe 3 Noiembrie 2011 17:50
De la: Yharr, la data 2011-11-03 17:50:54
De la: alegro6543, la data 2011-11-03 16:46:31
De la: kudika464269, la data 2011-11-03 15:48:58Multumesc mult user-ului Dadutza pentru modul pertinent in care a scris.
Si eu ma gandeam sa rup de tot relatia cu ea, dar parca nu pot. Parca e ceva acolo inauntrul meu care imi spune sa continui sa lupt si ca merita sa lupt in continuare. Deja imi este foarte greu si cred ca o sa ies terminat din povestea asta. Nu prea pot sa ma odihnesc noaptea, gandurile ma framanta. Am un zbucium launtric care simt ca ma roade incet incet. Am slabit foarte mult si mi-e sa nu dau in ceva rau cu sanatatea. Saptamana in care o sa fie plecata o sa treaca cumplit de greu. O sa incerc sa ma linistesc dar mi-e frica sa nu cad intr-o depresie groaznica.
Nu traiesc numai din salariul de profesor, v-am si specific acest lucru. Imi permit mai multe lucruri si nu ascund acest lucru. Am fost o fire mai retrasa, mi-am vazut de treaba mea si mi-am inceput viata sexuala poate mult mai tarziu decat altii de pe acest forum. Nu imi este rusine de acest lucru. Mi-a placut tot timpul sa ii ajut pe ceilalti si de multe ori m-am lasat pe mine deoparte. Poate cateodata este mai bine sa fii putin egoist...

Cumetre... esti incorigibil. Nu pari foarte tanar, totusi in materie de femei ai o atitudine infantila. Imi pare rau.
Ok, o iubesti. Buuuun. Iar ea nu te iubeste. Deloc. Ce faci ?
Chiar crezi ca o vei putea face vreodata sa te iubeasca ? Imposibil.
Si... hai sa-ti mai spun o chestie. O femeie virgina "va iubi" cu foc barbatul experimentat, am spus experimentat si insist asupra acestui aspect, care o va dezvirgina si o va simti sa se simta in pat... in al noualea cer. Tu nu ai reusit, pentru ca nu ai experienta. Chiar tu ai marturisit. Mai intai va trebui sa cauti tu o femeie cu experienta, sa te initieze in domeniu' sexului, sa iti arate cam ce inseamna a te simti tu... in al noualea cer. Sa-ti arate raiul pe pamant. Ce vrei, cu totii avem nevoie in viata noastra de o astfel de femeie. Abia atunci, cand vei fi la fel de experimentat ca (... mine, era sa zic, da sunt modest ) Don Juan de Marco, vei putea sa faci o virgina sa se indragosteasca de tine.
Pana atunci... iubirea ta platonica este singurul lucru care ti se poate intampla.


Mie imi plac, in general , femeile experimentate, nu mi-a placut nicodata una care face pe mimoza in pat , alea care stau rigide ca scandurile sau ma rog sunt atatea tipuri care te zgarie pe creier.
Dar si mai enervante sunt alea care se cred artiste in materie de sex dar nu sunt decat niste figurante care repeta niste stereotipe care le-au vazut in vre-un film deocheat.

Daca am calcat pe cineva pe bataturi, imi cer scuze , dar acu sunt usor mai agitat ma baut vreo 2 lirii de pepsi si am bazdaci

ia sa nu mai bei atata pepsi....ca dau bazdacii pe dinafara
steffy91
Postat pe 3 Noiembrie 2011 17:55
De la: steffy91, la data 2011-11-03 17:55:44
ia sa nu mai bei atata pepsi....ca dau bazdacii pe dinafara


Maimutico vezi ca te prind si-ti tai coada Acu am la energie in mine de topai dupa tine numa numa...
The_Exile
Postat pe 3 Noiembrie 2011 18:02
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:02:24
De la: steffy91, la data 2011-11-03 17:55:44
ia sa nu mai bei atata pepsi....ca dau bazdacii pe dinafara


Maimutico vezi ca te prind si-ti tai coada Acu am la energie in mine de topai dupa tine numa numa...

prinde-ma daca poccciiiiiii....
steffy91
Postat pe 3 Noiembrie 2011 18:03
De la: steffy91, la data 2011-11-03 18:03:45
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:02:24
De la: steffy91, la data 2011-11-03 17:55:44
ia sa nu mai bei atata pepsi....ca dau bazdacii pe dinafara


Maimutico vezi ca te prind si-ti tai coada Acu am la energie in mine de topai dupa tine numa numa...

prinde-ma daca poccciiiiiii....


Mmmmmmmmm ce premiu primesc daca te prind....in afara de codita?
jucam si o ascunselea dupa?
The_Exile
Postat pe 3 Noiembrie 2011 18:07
De la: kudika464269, la data 2011-11-03 00:20:01Vad ca mai toti imi recomandati sa o las si sa imi vad de viata mai departe. Problema e ca nu concep viata mai departe fara ea. Nu vreau sa ma las batut asa usor.
Cam dupa o ora dupa ce am plecat de la ea m-a sunat sa lamurim unele lucruri. La sfarsit mi-a spus clar ca nu mai vrea sa continue relatia cu mine. Am rugat-o sa imi spuna in fata si m-am dus la ea acasa. Am rugat-o sa ma lase sa o mai tin pentru ultima oara in brate in locul unde ne-am sarutat ultima oara. A fost de acord si ne-am dus impreuna la acel loc. Am tinut-o in brate cam jumatate de ora, cam la fel de mult cat a durat si prima noastra sarutare. Am plans ca un copil si m-am racorit de tot ce aveam pe suflet. Am vazut ca pare si ea suparata de cele intamplate, dar s-a abtinut sa planga. Mi-a spus ca o pot suna pe viitor sau chiar sa ne mai vedem. Cand sa o duc acasa mi-a spus ca ii este foame. Am acceptat sa mergem la un restaurant unde insistent repeta ca este ultima cina. Pot sa spun ca am ras, am depanat unele amintiri placute si am reusit si eu sa mai rad. Simteam ca ma ustura ochii de mor de la plansul de dinainte. Se pare ca zborul i-a fost amanat cu 1 zi din cauza unei probleme la aeroport, deci sa vedeti ca universul comploteaza in favoarea mea. La drumul de intoarcere mi-a povestit una alta despre plecare si parea relaxata. I-am propus sa o duc la aeroport dimineata si nu a prea fost de acord. Nici nu stiu ce sa mai cred. Oare mai este vreo sansa?
P.S. Pentru colegul care tot intreaba de masina. Decapotabila este in fata portii mele. Cred ca o sa i-o dau inapoi dupa ce se intoarce. Chiar daca nu o sa mai fie cu mine nu vreau sa o mai vad ca o sa imi aduc aminte de ea si ma va durea iarasi.
Nu imi dau seama daca constientizati prin ce momente de cumpana trec eu acum si cat zbucium este in sufletul meu. Sunt un luptator si nu vreau sa ma dau batut. Desi poate v-ati format o parere negativa despre ea, eu o iubesc enorm de mult si inca cred in viitorul relatiei noastre.

Sa fim ai naibii de nenorociti care vedem situatia obiectiv si neutru!
Eh, daca tu deja te-ai hotarat sa incerci sa fii cu ea pana in panzele albe, de ce pana mea mai ceri parerea necunoscutilor?
kudika_pudika
Postat pe 3 Noiembrie 2011 18:08
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:07:27
De la: steffy91, la data 2011-11-03 18:03:45
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:02:24
De la: steffy91, la data 2011-11-03 17:55:44
ia sa nu mai bei atata pepsi....ca dau bazdacii pe dinafara


Maimutico vezi ca te prind si-ti tai coada Acu am la energie in mine de topai dupa tine numa numa...

prinde-ma daca poccciiiiiii....


Mmmmmmmmm ce premiu primesc daca te prind....in afara de codita?
jucam si o ascunselea dupa?

dar daca ma ascunde unde nu ma vei gasiii???
steffy91
Postat pe 3 Noiembrie 2011 18:11
De la: steffy91, la data 2011-11-03 18:11:13
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:07:27
De la: steffy91, la data 2011-11-03 18:03:45
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:02:24
De la: steffy91, la data 2011-11-03 17:55:44
ia sa nu mai bei atata pepsi....ca dau bazdacii pe dinafara


Maimutico vezi ca te prind si-ti tai coada Acu am la energie in mine de topai dupa tine numa numa...

prinde-ma daca poccciiiiiii....


Mmmmmmmmm ce premiu primesc daca te prind....in afara de codita?
jucam si o ascunselea dupa?

dar daca ma ascunde unde nu ma vei gasiii???
te va gasi,,o sa te de a de gol nasucu
thadoogback
Postat pe 3 Noiembrie 2011 18:14
De la: steffy91, la data 2011-11-03 18:11:13
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:07:27
De la: steffy91, la data 2011-11-03 18:03:45
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:02:24
De la: steffy91, la data 2011-11-03 17:55:44
ia sa nu mai bei atata pepsi....ca dau bazdacii pe dinafara


Maimutico vezi ca te prind si-ti tai coada Acu am la energie in mine de topai dupa tine numa numa...

prinde-ma daca poccciiiiiii....


Mmmmmmmmm ce premiu primesc daca te prind....in afara de codita?
jucam si o ascunselea dupa?

dar daca ma ascunde unde nu ma vei gasiii???
Mrrrrrrr cine sa indrazneasca sa te ascunda de mine...
The_Exile
Postat pe 3 Noiembrie 2011 18:26
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:26:43
De la: steffy91, la data 2011-11-03 18:11:13
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:07:27
De la: steffy91, la data 2011-11-03 18:03:45
De la: Yharr, la data 2011-11-03 18:02:24
De la: steffy91, la data 2011-11-03 17:55:44
ia sa nu mai bei atata pepsi....ca dau bazdacii pe dinafara


Maimutico vezi ca te prind si-ti tai coada Acu am la energie in mine de topai dupa tine numa numa...

prinde-ma daca poccciiiiiii....


Mmmmmmmmm ce premiu primesc daca te prind....in afara de codita?
jucam si o ascunselea dupa?

dar daca ma ascunde unde nu ma vei gasiii???
Mrrrrrrr cine sa indrazneasca sa te ascunda de mine...

sa ma ascund voiam sa zik
steffy91
Postat pe 3 Noiembrie 2011 19:18
De la: kudika_pudika, la data 2011-11-03 18:08:50
De la: kudika464269, la data 2011-11-03 00:20:01Vad ca mai toti imi recomandati sa o las si sa imi vad de viata mai departe. Problema e ca nu concep viata mai departe fara ea. Nu vreau sa ma las batut asa usor.
Cam dupa o ora dupa ce am plecat de la ea m-a sunat sa lamurim unele lucruri. La sfarsit mi-a spus clar ca nu mai vrea sa continue relatia cu mine. Am rugat-o sa imi spuna in fata si m-am dus la ea acasa. Am rugat-o sa ma lase sa o mai tin pentru ultima oara in brate in locul unde ne-am sarutat ultima oara. A fost de acord si ne-am dus impreuna la acel loc. Am tinut-o in brate cam jumatate de ora, cam la fel de mult cat a durat si prima noastra sarutare. Am plans ca un copil si m-am racorit de tot ce aveam pe suflet. Am vazut ca pare si ea suparata de cele intamplate, dar s-a abtinut sa planga. Mi-a spus ca o pot suna pe viitor sau chiar sa ne mai vedem. Cand sa o duc acasa mi-a spus ca ii este foame. Am acceptat sa mergem la un restaurant unde insistent repeta ca este ultima cina. Pot sa spun ca am ras, am depanat unele amintiri placute si am reusit si eu sa mai rad. Simteam ca ma ustura ochii de mor de la plansul de dinainte. Se pare ca zborul i-a fost amanat cu 1 zi din cauza unei probleme la aeroport, deci sa vedeti ca universul comploteaza in favoarea mea. La drumul de intoarcere mi-a povestit una alta despre plecare si parea relaxata. I-am propus sa o duc la aeroport dimineata si nu a prea fost de acord. Nici nu stiu ce sa mai cred. Oare mai este vreo sansa?
P.S. Pentru colegul care tot intreaba de masina. Decapotabila este in fata portii mele. Cred ca o sa i-o dau inapoi dupa ce se intoarce. Chiar daca nu o sa mai fie cu mine nu vreau sa o mai vad ca o sa imi aduc aminte de ea si ma va durea iarasi.
Nu imi dau seama daca constientizati prin ce momente de cumpana trec eu acum si cat zbucium este in sufletul meu. Sunt un luptator si nu vreau sa ma dau batut. Desi poate v-ati format o parere negativa despre ea, eu o iubesc enorm de mult si inca cred in viitorul relatiei noastre.

Sa fim ai naibii de nenorociti care vedem situatia obiectiv si neutru!
Eh, daca tu deja te-ai hotarat sa incerci sa fii cu ea pana in panzele albe, de ce pana mea mai ceri parerea necunoscutilor?


Eu incerc sa te inteleg, caci recunosc unele greseli ale mele in comportamentul tau... Te cred cand spui ca o iubesti enorm - este femeia cu care ti-ai inceput viata sexuala si, desi se spune ca pentru barbati nu este la fel, poate in cazul tau nu se aplica...si idealizezi aceasta femeie. Din tot ce ne-ai povestit se vede destul de limpede ca tu vibrezi cu totul altfel decat ea. Poate a fost frumos si pentru ea, la inceput, cand se pregatea sa devina femeie - acum echilibrul relatiei voastre s-a rupt si, cum bine spunea cineva, ea nu este multumita si, cred eu ca nemultumirea ii vine prin comparatie, nu din intuitie... Are reactii tipice de femeie care stie ce vrea, a gasit ce vrea, dar nu la tine... Pacat ca tu nu vezi asta, si, tot cum a spus aici cineva, din lipsa de experienta nu vezi... Un barbat care isi traieste sexualitatea doar prin iubire iar iubita nu ii raspunde cu aceeasi dorinta, nu ajunge sa se maturizeze sexual, dar va ajunge, in timp sa inmagazineze tot felul de frustrari carora el le va da diferite denumiri si explicatii... O buna metoda de a te echilibra sufleteste si nu numai ar fi aceea de a admite ca aceasta relatie si-a atins finalul si ... pana o uiti si vei fi pregatit pentru o noua relatie cu implicare reala si totala ar fi indicat sa ai relatii pasagere, strict sexuale si neaparat cu femei mature din acest punct de vedere. Multi dintre noi iti vorbim din experienta, iar aceste sfaturi ar trebui sa le iei nu doar sub beneficiu de inventar ci sa le treci prin filtrul gandirii si sa procedezi in consecintza, caci nu vad de ce altfel ti-ai fi expus aici povestea...
Profesia te face sa fii inconjurat de tinere care mai de care ... rebele sexual si poate etica te-a facut sa fii mai rigid decat era cazul, de aceea e necesar sa reiei bunele obiceiuri de socializare de dinaintea acestei povesti...caci deja tu vorbesti despre o dragoste neimpartasita si este absurd sa devina obsesie... ai taria de a accepta ca in viata anumite lucruri nu se petrec irepetabil, mai ales in materie emotionala. Iubirea este unica, dar in esenta e repetabila... nu am de gand sa dezvolt acum aceasta idee.
Este nedemn, nebarbatesc si incorect sa te cramponezi de o persoana care nu te mai vrea ... este o prostie sa fetisizezi ramasite ale unei iubiri apuse si este nesanatos, periculos de nesanatos, domnule profesor. Nu vreau sa cred ca esti un tanar Werther, varianta moderna dar oricum anacronica si jalnica prin incapacitatea de adaptare...
maimai_no1
Postat pe 3 Noiembrie 2011 23:32
De la: kudika464269, la data 2011-11-02 11:24:17Sunt asistent universitar si predau finante in limba germana.
O sa va anunt rezultatul discutiei.
Ma simt parca cu sufletul mai usor dupa ce v-am citit comentariile.






... nenea ... ai tot viitorul inainte ... cu germana si finantze ai viitor, nu gluma ... ai mare noroc ca ai aflat acum cu cine defilezi ... pe fetitza au bagat-o la citeva team buildinguri si au cam cracanat-o pe acolo ... dar se pare ca ia placut ... acum e pe interes, nu mai ai ce face cu ea ... vezi-ti de viata ta si nu mai cauta comparatii ... altcineva care te merita e chiar acum pe linga tine ... doar trebuie sa deschizi ochii si sa te misti repede ...
marco918
Postat pe 3 Noiembrie 2011 23:41
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:00:24
De la: Yharr, la data 2011-11-03 12:56:32
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 12:53:56
De la: Yharr, la data 2011-11-03 12:49:20
De la: kudika464269, la data 2011-11-02 01:01:50Buna ziua tuturor!
Dupa multe ore petrecute citind intamplarile mai putin neplacute din viata sentimentala a colegeilor de pe forum, m-am decis sa va scriu cateva randuri prin care sa va relatez suferinta mea si in acelasi timp sa va cer unele sfaturi sincere.
Sunt impreuna cu iubita de aproape 3 ani de zile, dar cam de jumatate de an ne merge din ce in ce mai prost. Eu am 27 de an, iar ea 24.
Am facut prima oara dragoste cu ea cam acum un an de zile. Amandoi eram virgini.
De cand am inceput sa facem dragoste, relatia a inceput sa mearga din ce in ce mai prost. Totul a culminat cu vorbele ei de acum aproape 1 luna de zile, in care mi-a spus ca prefera sa faca orice altceva cand este alaturi de mine, numai dragoste nu.
Recunosc ca imi vine cam greu si mi se pare ca o chinui in pat si ca nu arat foarte bine. Am avut rabdare aproape 2 ani de zile cu ea, incerc sa fiu cat pot de tandru, sa o ajut tot timpul.
De cand a plecat intr-un proiect in strainatate s-a schimbat radical. De atunci tot isi doreste sa plece din tara, tot spune ca s-a saturat de Romania. Acum a fost acceptata in alt proiect si urmeze sa plece iarasi o saptamana.
Pe mine unul m-a adus la disperare si nu mai stiu ce sa mai fac. A avut cam 2-3 tentative in trecut sa se desparta de mine, dar niciodata nu mi-a spus in fata. De fiecare data a profitat ca eram plecat pe undeva si imi trimitea mesaje de despartire.
Recunosc ca am un program mai lejer fiind profesor, dar in timpul ramas mai fac una alta ca sa mai rotunjesc veniturile. Incerc sa o ajut cat pot, ii cumpar lucruri, i-am dat chiar si o masina.
Refuza sa mai plece cu mine in vacante, nici macar in weekend-uri. Imi tot reprosa ca nu pot intretine o familie sau avea propria mea casa. De 1 luna de zile am facut rost de o garsoniera chiar in centrul Bucurestiului, dar ea refuza sa se mute cu mine. Imi tot reproseaza ca nu imi place sa ma duc prin cluburi, ca nu beau si ca nu imi place sa ma distrez. Nici nu mai stiu ce sa inteleg.
Am ajuns dintr-un tip deschis, glumet, popular si tot timpul bine dispus exact in extrema opusa.
De cand sunt cu ea mi-am canalizat toate energiile asupra ei si m-am cam izolat de prieteni. Acum ma vad ramas singur si nici nu am cui sa ma mai plang. Imi plang singur de mila.
Sunt intr-o situatie foarte proasta emotionala care ma afecteaza extrem de mult pe plan profesional, ce sa mai spun sufleteste. Este foarte rea cu mine, dar eu continui sa o iubesc.
Sunt foarte trist in acest moment si mi-ar prinde bine niste sfaturi de la voi.
Chiar asa de mult se poate transforma un om pe care il ajuti si iubesti enorm?
Va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi ceea ce am scris.


Omule , tu la 26 de ani erai virgin?Si te mai intrebi de ce nu vrea sa faca sex cu tine????


virgin din toate punctele de vedere! in plus si un mare mincinos!

Sweet ass , de ce e si mincinos?A postat si altceva care se bate cap in cap?Nu prea am mai fost pe forum, nu stiu, lumineaza-ma tu te rog



pentru ca esti o dulceata de baiat te voi lumina!
nu-i vorba ca ar fi postat ceva ce se bate cap in cap si tu esti barbat spune-mi ce ti se pare ciudat in postarea asta:
"Vad ca mai toti imi recomandati sa o las si sa imi vad de viata mai departe. Problema e ca nu concep viata mai departe fara ea. Nu vreau sa ma las batut asa usor.
Cam dupa o ora dupa ce am plecat de la ea m-a sunat sa lamurim unele lucruri. La sfarsit mi-a spus clar ca nu mai vrea sa continue relatia cu mine. Am rugat-o sa imi spuna in fata si m-am dus la ea acasa. Am rugat-o sa ma lase sa o mai tin pentru ultima oara in brate in locul unde ne-am sarutat ultima oara. A fost de acord si ne-am dus impreuna la acel loc. Am tinut-o in brate cam jumatate de ora, cam la fel de mult cat a durat si prima noastra sarutare. Am plans ca un copil si m-am racorit de tot ce aveam pe suflet. Am vazut ca pare si ea suparata de cele intamplate, dar s-a abtinut sa planga. Mi-a spus ca o pot suna pe viitor sau chiar sa ne mai vedem. Cand sa o duc acasa mi-a spus ca ii este foame. Am acceptat sa mergem la un restaurant unde insistent repeta ca este ultima cina. Pot sa spun ca am ras, am depanat unele amintiri placute si am reusit si eu sa mai rad. Simteam ca ma ustura ochii de mor de la plansul de dinainte. Se pare ca zborul i-a fost amanat cu 1 zi din cauza unei probleme la aeroport, deci sa vedeti ca universul comploteaza in favoarea mea. La drumul de intoarcere mi-a povestit una alta despre plecare si parea relaxata. I-am propus sa o duc la aeroport dimineata si nu a prea fost de acord. Nici nu stiu ce sa mai cred. Oare mai este vreo sansa?
P.S. Pentru colegul care tot intreaba de masina. Decapotabila este in fata portii mele. Cred ca o sa i-o dau inapoi dupa ce se intoarce. Chiar daca nu o sa mai fie cu mine nu vreau sa o mai vad ca o sa imi aduc aminte de ea si ma va durea iarasi.
Nu imi dau seama daca constientizati prin ce momente de cumpana trec eu acum si cat zbucium este in sufletul meu. Sunt un luptator si nu vreau sa ma dau batut. Desi poate v-ati format o parere negativa despre ea, eu o iubesc enorm de mult si inca cred in viitorul relatiei noastre."

nu-i asa ca seamana cu o panza tesuta frumos in care sa cada diverse muste?!



Ei, ei, ei kisulici smecherie ce esti:)))))
Uite, eu am vazut altceva.......
Citind tot, ba a facut rost domn' profesor de o garsoniera in mijlocul Bucurestiului, ba e decapotabila in fata protii lui
Deci?!...e casa sau garsoniera?
Sa nu-mi zici ca de fapt tu stai cu parintii la curte si vroiai sa te muti cu ea la garsoniera!
Daca zici asa ma treci in romanul tau coautor, da? e ideea mea:)))

Domnule profesor, te plictisesti?
Eu zic sa incepi sa scrii carti d'astea siropoase
Iar propozitia cum ca nu te lasi asa usor batut, uita-o, adica nu, scoate-o din roman:)))
Oricum am citit tot ce ai scris pt. ca-mi plac oamenii care scriu corect
P.S.
Te rog de la o postare la alta sa ai mai multa continuitate, sa nu uiti ce ai scris in ziua precedenta in rest e bine, tine-o tot asa.:))))
stem_29
Postat pe 4 Noiembrie 2011 00:14
De la: Yharr, la data 2011-11-03 13:12:40
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 13:00:24
De la: Yharr, la data 2011-11-03 12:56:32
De la: kiss_my_ass, la data 2011-11-03 12:53:56
De la: Yharr, la data 2011-11-03 12:49:20
De la: kudika464269, la data 2011-11-02 01:01:50Buna ziua tuturor!
Dupa multe ore petrecute citind intamplarile mai putin neplacute din viata sentimentala a colegeilor de pe forum, m-am decis sa va scriu cateva randuri prin care sa va relatez suferinta mea si in acelasi timp sa va cer unele sfaturi sincere.
Sunt impreuna cu iubita de aproape 3 ani de zile, dar cam de jumatate de an ne merge din ce in ce mai prost. Eu am 27 de an, iar ea 24.
Am facut prima oara dragoste cu ea cam acum un an de zile. Amandoi eram virgini.
De cand am inceput sa facem dragoste, relatia a inceput sa mearga din ce in ce mai prost. Totul a culminat cu vorbele ei de acum aproape 1 luna de zile, in care mi-a spus ca prefera sa faca orice altceva cand este alaturi de mine, numai dragoste nu.
Recunosc ca imi vine cam greu si mi se pare ca o chinui in pat si ca nu arat foarte bine. Am avut rabdare aproape 2 ani de zile cu ea, incerc sa fiu cat pot de tandru, sa o ajut tot timpul.
De cand a plecat intr-un proiect in strainatate s-a schimbat radical. De atunci tot isi doreste sa plece din tara, tot spune ca s-a saturat de Romania. Acum a fost acceptata in alt proiect si urmeze sa plece iarasi o saptamana.
Pe mine unul m-a adus la disperare si nu mai stiu ce sa mai fac. A avut cam 2-3 tentative in trecut sa se desparta de mine, dar niciodata nu mi-a spus in fata. De fiecare data a profitat ca eram plecat pe undeva si imi trimitea mesaje de despartire.
Recunosc ca am un program mai lejer fiind profesor, dar in timpul ramas mai fac una alta ca sa mai rotunjesc veniturile. Incerc sa o ajut cat pot, ii cumpar lucruri, i-am dat chiar si o masina.
Refuza sa mai plece cu mine in vacante, nici macar in weekend-uri. Imi tot reprosa ca nu pot intretine o familie sau avea propria mea casa. De 1 luna de zile am facut rost de o garsoniera chiar in centrul Bucurestiului, dar ea refuza sa se mute cu mine. Imi tot reproseaza ca nu imi place sa ma duc prin cluburi, ca nu beau si ca nu imi place sa ma distrez. Nici nu mai stiu ce sa inteleg.
Am ajuns dintr-un tip deschis, glumet, popular si tot timpul bine dispus exact in extrema opusa.
De cand sunt cu ea mi-am canalizat toate energiile asupra ei si m-am cam izolat de prieteni. Acum ma vad ramas singur si nici nu am cui sa ma mai plang. Imi plang singur de mila.
Sunt intr-o situatie foarte proasta emotionala care ma afecteaza extrem de mult pe plan profesional, ce sa mai spun sufleteste. Este foarte rea cu mine, dar eu continui sa o iubesc.
Sunt foarte trist in acest moment si mi-ar prinde bine niste sfaturi de la voi.
Chiar asa de mult se poate transforma un om pe care il ajuti si iubesti enorm?
Va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi ceea ce am scris.


Omule , tu la 26 de ani erai virgin?Si te mai intrebi de ce nu vrea sa faca sex cu tine????


virgin din toate punctele de vedere! in plus si un mare mincinos!

Sweet ass , de ce e si mincinos?A postat si altceva care se bate cap in cap?Nu prea am mai fost pe forum, nu stiu, lumineaza-ma tu te rog



pentru ca esti o dulceata de baiat te voi lumina!
nu-i vorba ca ar fi postat ceva ce se bate cap in cap si tu esti barbat spune-mi ce ti se pare ciudat in postarea asta:
"Vad ca mai toti imi recomandati sa o las si sa imi vad de viata mai departe. Problema e ca nu concep viata mai departe fara ea. Nu vreau sa ma las batut asa usor.
Cam dupa o ora dupa ce am plecat de la ea m-a sunat sa lamurim unele lucruri. La sfarsit mi-a spus clar ca nu mai vrea sa continue relatia cu mine. Am rugat-o sa imi spuna in fata si m-am dus la ea acasa. Am rugat-o sa ma lase sa o mai tin pentru ultima oara in brate in locul unde ne-am sarutat ultima oara. A fost de acord si ne-am dus impreuna la acel loc. Am tinut-o in brate cam jumatate de ora, cam la fel de mult cat a durat si prima noastra sarutare. Am plans ca un copil si m-am racorit de tot ce aveam pe suflet. Am vazut ca pare si ea suparata de cele intamplate, dar s-a abtinut sa planga. Mi-a spus ca o pot suna pe viitor sau chiar sa ne mai vedem. Cand sa o duc acasa mi-a spus ca ii este foame. Am acceptat sa mergem la un restaurant unde insistent repeta ca este ultima cina. Pot sa spun ca am ras, am depanat unele amintiri placute si am reusit si eu sa mai rad. Simteam ca ma ustura ochii de mor de la plansul de dinainte. Se pare ca zborul i-a fost amanat cu 1 zi din cauza unei probleme la aeroport, deci sa vedeti ca universul comploteaza in favoarea mea. La drumul de intoarcere mi-a povestit una alta despre plecare si parea relaxata. I-am propus sa o duc la aeroport dimineata si nu a prea fost de acord. Nici nu stiu ce sa mai cred. Oare mai este vreo sansa?
P.S. Pentru colegul care tot intreaba de masina. Decapotabila este in fata portii mele. Cred ca o sa i-o dau inapoi dupa ce se intoarce. Chiar daca nu o sa mai fie cu mine nu vreau sa o mai vad ca o sa imi aduc aminte de ea si ma va durea iarasi.
Nu imi dau seama daca constientizati prin ce momente de cumpana trec eu acum si cat zbucium este in sufletul meu. Sunt un luptator si nu vreau sa ma dau batut. Desi poate v-ati format o parere negativa despre ea, eu o iubesc enorm de mult si inca cred in viitorul relatiei noastre."

nu-i asa ca seamana cu o panza tesuta frumos in care sa cada diverse muste?!

Dintr-un salariu de profesoras i-a luat el masina decapotabila ei LOL.El cu banii de profesoras nu-si permite nici sa o duca la restaurantul ala de care zice o data pe saptamana-nu o zic din rautate ci e doar o constatare, sotia mea e profesoara si stiu cat "castiga" ei.
Si intradevar prea multe "tesaturi" ...



Fii serios, daca preda particular germana face bani cati vrea el.
Oricum in universitati au alte salarii, au autofinantare, au locuri cu plata de unde le revine si lor ceva banuti.....nu-i compara pe cei care au materii sa zic asa din care pot face bani extra cu cei care n-au materii cere-s cautate......
Intelegi ce zic, sper:)
stem_29
Postat pe 4 Noiembrie 2011 00:28
"Spune ca atunci cand este alaturi de mine prefera orice altceva decat sa mai faca dragoste"-mai spala-te si tu...
Indiana_Jones
Postat pe 4 Noiembrie 2011 00:34
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-04 00:34:15"Spune ca atunci cand este alaturi de mine prefera orice altceva decat sa mai faca dragoste"-mai spala-te si tu...







... joanito ... asta e ... fatza de tine omul mai are o sansa ... se mai poate spala ...
marco918
Postat pe 4 Noiembrie 2011 00:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O mica problema... 32 De la: kudika029282 27 Decembrie 2010 16:41
o poveste trista 23 De la: geo_resuscitat 2 Februarie 2011 21:51
O mica problema... 3 De la: Barbie30_ 27 Decembrie 2010 16:24
M-a lasat balta a doua zi dupa nunta 44 De la: agoldfish 6 Iulie 2009 15:09
Sunt Disperata... 32 De la: 3liza 7 Mai 2011 12:01