Setari Cookie-uri

Iubirea bate-o vina - part 2

De la: kudika_16194, la data 2012-09-13 17:43:48Ajutați un biet amãrât.

si sa te hotarasti cum esti, biet/amarat?
yumy
Postat pe 24 Septembrie 2012 19:12
De la: yumy, la data 2012-09-24 19:12:13
De la: kudika_16194, la data 2012-09-13 17:43:48Ajutați un biet amãrât.

si sa te hotarasti cum esti, biet/amarat?



Eswte sarman,Yumy!!! Buna seara!!!
kudika_15804
Postat pe 24 Septembrie 2012 19:15
De la: kudika_15804, la data 2012-09-24 19:15:02
De la: yumy, la data 2012-09-24 19:12:13
De la: kudika_16194, la data 2012-09-13 17:43:48Ajutați un biet amãrât.

si sa te hotarasti cum esti, biet/amarat?



Eswte sarman,Yumy!!! Buna seara!!!

hello!
I hate monday!!!!!
te-am cautat pe toate "tombicele" bine ca m-ai gasit tu ce mai faci?
yumy
Postat pe 24 Septembrie 2012 19:20
De la: yumy, la data 2012-09-24 19:12:13
De la: kudika_16194, la data 2012-09-13 17:43:48Ajutați un biet amãrât.

si sa te hotarasti cum esti, biet/amarat?


Depinde de stare.
kudika_16194
Postat pe 24 Septembrie 2012 19:21
De la: yumy, la data 2012-09-24 19:20:13
De la: kudika_15804, la data 2012-09-24 19:15:02
De la: yumy, la data 2012-09-24 19:12:13
De la: kudika_16194, la data 2012-09-13 17:43:48Ajutați un biet amãrât.

si sa te hotarasti cum esti, biet/amarat?



Eswte sarman,Yumy!!! Buna seara!!!

hello!
I hate monday!!!!!
te-am cautat pe toate "tombicele" bine ca m-ai gasit tu ce mai faci?



Cum m-ai cautat,am fost prezenta ,toata ziua, pe forum,te-am si salutat pe topicul "Ce faci in acest moment"????? Sunt bine,un pic mai mult racita,dar,in rest,sunt in regula,am ajuns acasa,te-am vazut "on",si m-am gandit sa te salut,,din nou!!!
kudika_15804
Postat pe 24 Septembrie 2012 19:23
De la: kudika_15804, la data 2012-09-24 19:23:20
De la: yumy, la data 2012-09-24 19:20:13
De la: kudika_15804, la data 2012-09-24 19:15:02
De la: yumy, la data 2012-09-24 19:12:13
De la: kudika_16194, la data 2012-09-13 17:43:48Ajutați un biet amãrât.

si sa te hotarasti cum esti, biet/amarat?



Eswte sarman,Yumy!!! Buna seara!!!

hello!
I hate monday!!!!!
te-am cautat pe toate "tombicele" bine ca m-ai gasit tu ce mai faci?



Cum m-ai cautat,am fost prezenta ,toata ziua, pe forum,te-am si salutat pe topicul "Ce faci in acest moment"????? Sunt bine,un pic mai mult racita,dar,in rest,sunt in regula,am ajuns acasa,te-am vazut "on",si m-am gandit sa te salut,,din nou!!!

of, am imbatranit, nu prea mai vad, nu mai aud, cum ziceam I hate monday!!!!
yumy
Postat pe 24 Septembrie 2012 19:29
De la: kudika_16194, la data 2012-09-24 19:21:17
De la: yumy, la data 2012-09-24 19:12:13
De la: kudika_16194, la data 2012-09-13 17:43:48Ajutați un biet amãrât.

si sa te hotarasti cum esti, biet/amarat?


Depinde de stare.

stiai ca sunt sinonime? deci cred ca starea ta e mereu aceeasi
yumy
Postat pe 24 Septembrie 2012 19:30
De la: yumy, la data 2012-09-24 19:30:23
De la: kudika_16194, la data 2012-09-24 19:21:17
De la: yumy, la data 2012-09-24 19:12:13
De la: kudika_16194, la data 2012-09-13 17:43:48Ajutați un biet amãrât.

si sa te hotarasti cum esti, biet/amarat?


Depinde de stare.

stiai ca sunt sinonime? deci cred ca starea ta e mereu aceeasi


Mulțumesc de informație.

Mai citește primul post, o sã mai gãsești câteva jocuri de cuvinte.
kudika_16194
Postat pe 24 Septembrie 2012 20:52
De la: kudika_16194, la data 2012-09-24 20:52:35
Mulțumesc de informație.

Mai citește primul post, o sã mai gãsești câteva jocuri de cuvinte.

nu ma intereseaza jocurile de cuvinte a si dupa sa nu te intrebi de ce se joaca viata asa cu tine
yumy
Postat pe 24 Septembrie 2012 20:56
Mã abțin, din bun simț. Dar e distractiv cã nu ai idee ce se petrece în jurul tãu.
kudika_16194
Postat pe 24 Septembrie 2012 20:58
De la: kudika_16194, la data 2012-09-16 12:28:59
De la: Thais13, la data 2012-09-16 10:16:10
De la: kudika_16194, la data 2012-09-13 19:40:13Din pãcate experiența mea în acest domeniu este destul de vastã, tocmai de acea...mã plâng.
Tocmai de aceea este obositor sã o iei de la capãt.


Eu o tot iau de la capat destul de des( nu din punct de vedere al unei relatii) dar nu am obosit.Daca te uiti in interior vei gasi resursele necesare sa faci schimbarile care sa te duca inainte in viata.
Si nu te mai agata de "handicapatizari".Nu mai cauta scuze.
Obstacolele vad eu ca tu singur ti le pui in fata chiar si acolo unde nu exista.


Da, dar astfel de situații te fac sã ajungi din ce în ce mai sceptic și mai precaut decât este cazul când vine vorba de o altã persoanã.


Asta pana realizezi ca omul pe care il ai acum in fata ochilor si cu care incerci sa inchegi o relatie e total opusul celeilalte persoane cu care ai avut o relatie trecuta.

Sa nu mai compari niciodata un om cu altul, mai ales cand e vorba de oameni cu care incerci sa ai relatii de cuplu, de asemenea, nu compara o relatie trecuta cu una noua. Nicio relatie nu seamana una cu cealalta si nici oamenii nu sunt trasi la indigo.
kudika_10817
Postat pe 25 Septembrie 2012 11:12
Punct si de la capat!
Capul sus, esti tanar. Bucura-te ca nu ai fost insurat cu aceasta femeie.
Aaaa....si ignora comentariile rautacioase!
Ghicicummacheama
Postat pe 25 Septembrie 2012 11:31
Ce s-a enervat ciufuta asta sociopata de xena!

Ia-ti calmantele, xeno!


Hai mars, xeno, du-te sa zbieri si sa faci pe crizata in alta parte!
kudika_10817
Postat pe 27 Septembrie 2012 10:28
..adevarul absolut in viata, intr-adevar suntem singuri doar pe noi insine treb sa ne bazam, restul raman detalii..mai frumoase sau mai urate.
kudika_13371
Postat pe 27 Septembrie 2012 11:33
De la: kudika_13371, la data 2012-09-27 11:33:46..adevarul absolut in viata, intr-adevar suntem singuri doar pe noi insine treb sa ne bazam, restul raman detalii..mai frumoase sau mai urate.

Singuri in Univers? Vaaaaaaaaaaai...nuuuuuuuuuuuuuuu....ce dezamagire, cre' c-am sa lesin de suparare..
rondina
Postat pe 27 Septembrie 2012 11:36
Care i-ati dat, ciufutei de xena, camasa de forta jos?

xeno, esti penibila, fata! Si inculta, si penibila, si aroganta, si stupida! prea multe defecte pe capul ala al tau...

Si acum, ma onorezi cu o noua repriza de zbierituri si replici infecte, xeno? Hai, arata-mi cat esti tu de educata si "intelijenta".
kudika_10817
Postat pe 28 Septembrie 2012 12:12
De la: kudika132368, la data 2012-09-28 04:56:05baiii..."16194", ce esti tu ?? barbat sau fetita ??? sau esti doar o ciorba de ghiveci cu legume si putina P U T Z A de M A I M T Z A cu garnitura de salata de t i r i m o g o d i l ...???
de ce dai fuguta si stergi comentariile ?? baii pipilika care se da rahat cu motz!!
vrei doar in "privet-uri" sa vorbesti ca sa nu vada lumea ce P U T Z U L I K A esti??
inseamna ca stie individa cu "probleme la sistem " de ce ti-a dat FLIT!
BINE TI-A FACUT!
Eu in locul ei iti mai dadeam si un shut in KOOR!
Hai ZAT in privat ,bai mamaliga de sex barbatesc !
O sa-ti postez ,de catre ori o sa le stergi ,ca sa vezi cata nevoie am de sfaturile tale ! B A L E G A moale ce esti !


Ești fãrã cea mai micã îndoialã, cea mai proastã ființã care a cãlcat pe acest pãmânt. Este dezgustãtor de amuzant cât de analfabetã și îngustã ești. Eu sunt extrem de curios cum tu încã poți respira. Tu conduci armata de proști care au sãrit gardul grãdinii din vechiul proverb.
kudika_16194
Postat pe 28 Septembrie 2012 12:59
De la: kudika_16194, la data 2012-09-28 12:59:17
De la: kudika132368, la data 2012-09-28 04:56:05baiii..."16194", ce esti tu ?? barbat sau fetita ??? sau esti doar o ciorba de ghiveci cu legume si putina P U T Z A de M A I M T Z A cu garnitura de salata de t i r i m o g o d i l ...???
de ce dai fuguta si stergi comentariile ?? baii pipilika care se da rahat cu motz!!
vrei doar in "privet-uri" sa vorbesti ca sa nu vada lumea ce P U T Z U L I K A esti??
inseamna ca stie individa cu "probleme la sistem " de ce ti-a dat FLIT!
BINE TI-A FACUT!
Eu in locul ei iti mai dadeam si un shut in KOOR!
Hai ZAT in privat ,bai mamaliga de sex barbatesc !
O sa-ti postez ,de catre ori o sa le stergi ,ca sa vezi cata nevoie am de sfaturile tale ! B A L E G A moale ce esti !


Ești fãrã cea mai micã îndoialã, cea mai proastã ființã care a cãlcat pe acest pãmânt. Este dezgustãtor de amuzant cât de analfabetã și îngustã ești. Eu sunt extrem de curios cum tu încã poți respira. Tu conduci armata de proști care au sãrit gardul grãdinii din vechiul proverb.


Bine i-ai zis-o!
kudika_10817
Postat pe 28 Septembrie 2012 13:11
De la: kudika_10817, la data 2012-09-28 12:12:57Care i-ati dat, ciufutei de xena, camasa de forta jos?

xeno, esti penibila, fata! Si inculta, si penibila, si aroganta, si stupida! prea multe defecte pe capul ala al tau...

Si acum, ma onorezi cu o noua repriza de zbierituri si replici infecte, xeno? Hai, arata-mi cat esti tu de educata si "intelijenta".


*"zbierituri" (cuvantul e cu ghilimele), aduc aceasta explicatie ca sa se inteleaga ca acest cuvant e folosit la modul ironic intr-o forma incorecta.

Explicatia e pentru aceia care se prind mai greu, gen xena-fernando.
kudika_10817
Postat pe 28 Septembrie 2012 13:15
ok. esti un baiat bun si cuminte. ai rabdare. o sa treaca.e greu. iti spune asta o femeie. e greu de ambele parti.dar timpul le rezolva pe toate. vei gasi o fata buna.cauta ce-ti doresti tu si cu care sa te intelegi si va fi bine.mult noroc!
geanus
Postat pe 30 Septembrie 2012 11:40
De la: kudika132368, la data 2012-09-29 03:46:13
De la: kudika_16194, la data 2012-09-28 12:59:17
De la: kudika132368, la data 2012-09-28 04:56:05baiii..."16194", ce esti tu ?? barbat sau fetita ??? sau esti doar o ciorba de ghiveci cu legume si putina P U T Z A de M A I M T Z A cu garnitura de salata de t i r i m o g o d i l ...???
de ce dai fuguta si stergi comentariile ?? baii pipilika care se da rahat cu motz!!
vrei doar in "privet-uri" sa vorbesti ca sa nu vada lumea ce P U T Z U L I K A esti??
inseamna ca stie individa cu "probleme la sistem " de ce ti-a dat FLIT!
BINE TI-A FACUT!
Eu in locul ei iti mai dadeam si un shut in KOOR!
Hai ZAT in privat ,bai mamaliga de sex barbatesc !
O sa-ti postez ,de catre ori o sa le stergi ,ca sa vezi cata nevoie am de sfaturile tale ! B A L E G A moale ce esti !


Ești fãrã cea mai micã îndoialã, cea mai proastã ființã care a cãlcat pe acest pãmânt. Este dezgustãtor de amuzant cât de analfabetã și îngustã ești. Eu sunt extrem de curios cum tu încã poți respira. Tu conduci armata de proști care au sãrit gardul grãdinii din vechiul proverb.


Sant fara indoiala,cea mai obiectiva fiinta de pe pamant cand postez ptr. tine!
Nu poate fi dezgustator si amuzant in acelasi timp ,nu ai sens in exprimari ! ori esti P*R*O*S*T ori vrei sa bravezi ,si vrei sa scoti in evidenta ce limbaj "elevat" folosesti ! zero barat ! din nou arati cata nevoie ai de materie cenusie!
Nu mai fi curios,ca o sa mori repede ! pot respira prin aparatul respirator,asta nu tine de materia cenusie,analfebetism sau "handicapatizari". TU mai poti respira ?? dupa ce ai ramas "handicapatizat" ??
Nu conduc nimic ,decat masina sau musafirii cand pleaca ! nu sant campioana la sarit garduri si nici pe altii nu-i "conduc"! Proverbul,se potriveste ca "nuca in perete" ,in cazul de fata ,asa ca mai "cugeta" !
Tot un MUCIOS ramai care se joaca inca cu P*U*T*Z*U*L*I*K*A in tarina!!
Tempereaza-te ca o sa faci SPOOME si o sa intri in spasme ,de la atata infatuare ! de sine !
Pe mine ,persoana ta nu ma amuza deloc ! imi inspira doar sentimente de compatimire ! "vai ce sarac e cu duhul " imi spun in sinea mea ...
"Daca nu ar fi fost asa,poate nu i-ar fi dat FLIT iubita !"


Aparent moderatorii pe aici dorm și lasã orice thread la voia întâmplãrii. Am spus cã nu o sã îți mai rãspund, dar nu mã pot abține.

”Sunt (nu sânt cã s-a mai schimbat gramatica de la revoluție încoace), (se lasã spațiu dupã virgulã) cea mai obiectivã persoanã când scriu pentru (dacã vrei sã prescurtezi scrie pt, nu ptr cã nu cãutãm petrol împreunã). (Nu șțiu cã ”scri” ”ptr” mine. Nu știam cã mi-am tras secretarã).
Nu pot fi dezgustãtor și amuzantã (nu ”nu poate” bãi Vanghelie) în același timp (știam eu ceva când am spus cã metaforele și jocurile de cuvinte sunt dușmanul tãu numãrul unu), (iarãși problema cu virgulã, ți-am zis cã se lasã spațiu) nu ai sens în exprimãri! (la fel, aceeași regulã, se începe cu literã de tipar) Ori ești prost, (virgulã cu spațiu) ori vrei sã bravezi și (virgula nu se pune aici) vrei sã scoți în evidențã ce limbaj ”elevat” folosești! (ai mari probleme cu spațiul) Zero barat! (vechea problemã cu litera de tipar și semnul de punctuație) Din nou arãți câtã nevoie ai de materie cenușie. (punct + fraza asta nu are niciun sens)
Nu mai fi curios, (spațiu) cã o sã mori repede! Pot respira (se începe cu litera mare) prin aparatul respirator, asta nu ține de materia cenușie, analfAbetism (analfebitism e un termen nou?) sau handicapatizãri. (asta e glumițã tipicã de Vacanța Mare).
Nu conduc nimic, (virgula) decât mașina (acum știu de ce este blocat traficul în fiecare dimineațã) și musafirii când pleacã. Nu sunt (iarãși sant?!) campioanã la sãrit garduri și nici pe alții nu-i ”conduc”! Proverbul (literã mare, da?) se potrivește ”ca nuca-n perete” (nici nu ai idee cum era proverbul, este?) în cazul de fațã, așa cã mai cugetã.
Tot un MUCOS (cuvântul MUCIOS nu existã, cum nu existã nici cuvântul ALCOOLIST pe care sunt sigur cã îl folosești cu încredere. Sunt doar cuvinte inventate de cei de țeapa ta.) care încã se joacã (așa este corect gramatical, nu cum ai scris tu) cu puțulica în țãrânã.
Tempereazã-te cã o sã faci SPUME (nu OO bãi anglofonã de doi lei) (fãrãr virgulã) de la atâta infatuare de sine (e amuzantã asta, pui semnul exclamãrii în mijlocul unei fraze, apoi o continui în alta, cu litere mici. Priceless)
Pe mine, (asa e virgula corectã) persoana ta nu mã amuzã, îmi provoacã compãtimire (mulțumesc, aveam nevoie de mila ta)! ”Vai ce sãrac este cu duhul” îmi spun în sinea mea (nu crec cã știi ce înseamnã), altfel nu i-ar fi dat flit iubita.

Bun, sunt unele virgule peste care am sãrit ca sã îți mai dau o șansã, poate ai o revelație peste noapte. Degeaba te dai cunoscãtoare, la fel nenorocești gramatica și în realitate, apoi ne mirãm de ce am ajuns cu țara în halul ãsta.
Dupã reply-urile tale, sunt douã variante:

1) Ori ești o virginã frustratã, care trãiește în Mcdonalds și se autosatisface în fiecare noapte sub pãturã citind romanele scrise de Stephenie Meyer și este frustratã cã toate prietenele ei sunt cu cineva (asta dacã ai prietene, cele imaginare nu se pun), ea fiind unica ”care este” singurã și se gândește sã ajungã lesbianã, însã îi e teamã cã și acolo o sã fie refuzatã.

2) Ori ești una din cele care apar în CanCan sau pe Youtube, ”prostituata” regimentului cum se spunea în armatã. Tipul de femeie ce se crede mega inteligentã, dar folosește cãrțile pe post de rafturi pentru machiaj. Hai cã știi, genul de fatã care iese seara pe Calea Plevnei și oprește taximetriștii sau în cel mai bun caz, o gãsești pe strãzi prin Centru Vechi la 4 dimineața, singurã.

PS: Nu știu ce fac moderatorii pe aici, însã ori ștergeți posturile astea și lãsați sã se discute despre subiectul în cauzã, ori închideți de tot thread-ul și gata. Deja este circ aici.

PPS: Îmi cer scuze celorlalți posteri cã au citit ce am scris mai sus, însã sunt momente în care proștii chiar meritã sã își primeascã rãspunsul.
kudika_16194
Postat pe 30 Septembrie 2012 13:03
xena-fernando, stupido, prin mesajele tale ai aratat cat de dusa cu capul esti! deci, esti inculta, isterica, mitomana, dusa cu capul si as putea continua cu descrierile la adresa ta, dar mi-e scarba sa-ti mai raspund.

ramai in lumea ta plina de minciuna si injuraturi, sociopata frustrata ce esti, eu, una, o sa-ti servesc un mare ignore, deoarece nu vreau sa-ti dau importanta raspunzandu-ti in continuare la infectele alea de mesaje ale tale!

de acum incolo sa te injuri singura, xeno! sic, nu o sa mai pe cine sa injuri, mincinoaso! si sa-i spui lui mutu' ca tu traiesti in Japonia! doar un naiv te-ar mai putea crede, dupa ce singura te-ai dat de gol ca nu locuiesti pe meleaguri japoneze!

Hai mars, stupido!
kudika_10817
Postat pe 1 Octombrie 2012 11:43
N-o opreste nimeni pe dementa asta de xena sa-si mai verse spam-urile astea de mesaje? Ce fel de forum e asta unde o nebuna ca xena are tot dreptul sa ne injure si sa ne jigneasca mai ceva ca la usa cortului unde locuieste?
kudika_10817
Postat pe 6 Octombrie 2012 09:55
E la 220, amarata! Mai bine ar incerca cu niste electrosocuri s-o salveze pe balena asta de xena!
kudika_10817
Postat pe 6 Octombrie 2012 10:45
De la: kudika132368, la data 2012-10-06 11:22:19Corect ! "piscolino"

numai ca nu ma pot abtine!
da promit ca incerc!


Ce te face sa crezi ca acele emoticoane iti erau adresate tie?

Eu zic sa te potolesti si sa-ti controlezi limbajul si atitudinea fata de mine si altii care au avut curajul de a te contrazice, inainte de a pica si mai jos in mocirla in care te afli deja.

Si inca un indemn: ar trebui sa te duci, nu la un psiholog, ci la psihiatru, ca nu-i normal sa reactionezi in halul in care reactionezi tu.

Si ca sa stii, nu ma impresioneaza si nici nu ma intimideaza spam-urile tale de mesaje, ci ma fac sa te compatimesc. Te compatimesc ca nu ai suflet, nu ai constiinta, nu ai masura, nu ai un dram de bun simt in tine, te compatimesc ca esti o ipocrita care incearca prin dulcegarii bine plasate, sa-si atraga sustinatori.
kudika_10817
Postat pe 6 Octombrie 2012 11:33
De la: kudika132368, la data 2012-10-06 11:44:13
De la: Piscolinoo, la data 2012-10-06 11:41:41 io cred ca toate aceste jigniri,ofense si cuvinte nu-si au locul.Ganditi-va fetelor ca aveti copii(poate ca nu voi,dar altii sigur au),si acei copii citesc aceste pagini.Nu ma refer la copii de 5-10 ani ,ci la cei de +13-15...care au acces la internet ........ganditiva ca citesc aceste discutii.......v-ar placea ca proprii vostri copii sa vada astfel de manifestari?


Copiii de 10-16 ani nu au ce sa caute pe PU=DI=KA!
Asta e site de adulti!

ete na ,si crezi ca nu intra?tu nu vezi cate fete posteaza si deschid topice ...fete care habar nu au ca nu se poate sa ramai insarcinata prin pantaloni.
Piscolinoo
Postat pe 6 Octombrie 2012 11:46
si chiar daca e site prntru adulti...da faci fractura oculara cand vrei sa intri sa te relaxezi si dai peste topice cu discutii inutile practic si cuvinte "licentioase"
Piscolinoo
Postat pe 6 Octombrie 2012 11:48
De la: Piscolinoo, la data 2012-10-06 11:41:41 io cred ca toate aceste jigniri,ofense si cuvinte nu-si au locul.Ganditi-va fetelor ca aveti copii(poate ca nu voi,dar altii sigur au),si acei copii citesc aceste pagini.Nu ma refer la copii de 5-10 ani ,ci la cei de +13-15...care au acces la internet ........ganditiva ca citesc aceste discutii.......v-ar placea ca proprii vostri copii sa vada astfel de manifestari?


Eu incerc sa fiu cat mai decenta sau subtila in exprimare, insa xena asta e sub orice critica cu limbajul folosit si cu obsesiile ei la adresa mea.

Si nu doar pe forumul asta se vorbeste atat de urat, Pisco, ci internetul e plin de astfel de mesaje gunoi, si stii cine sunt de vina? Aia care ar trebui sa cearna graul de neghina, aceia ar trebui sa nu mai permita unor indivizi antisociali precum e si aceasta xena, sa-si posteze mizeriile pe un forum.
kudika_10817
Postat pe 6 Octombrie 2012 11:48
De la: Piscolinoo, la data 2012-10-06 11:48:13si chiar daca e site prntru adulti...da faci fractura oculara cand vrei sa intri sa te relaxezi si dai peste topice cu discutii inutile practic si cuvinte "licentioase"


In privinta aceasta sunt de acord, discutiile astea sunt inutile, iar cuvintele folosite sunt sub orice critica.

Eu inteleg lucrul asta, insa madam scartz aia nu intelege.
kudika_10817
Postat pe 6 Octombrie 2012 11:51
De la: kudika132368, la data 2012-10-06 11:44:13
De la: Piscolinoo, la data 2012-10-06 11:41:41 io cred ca toate aceste jigniri,ofense si cuvinte nu-si au locul.Ganditi-va fetelor ca aveti copii(poate ca nu voi,dar altii sigur au),si acei copii citesc aceste pagini.Nu ma refer la copii de 5-10 ani ,ci la cei de +13-15...care au acces la internet ........ganditiva ca citesc aceste discutii.......v-ar placea ca proprii vostri copii sa vada astfel de manifestari?


Copiii de 10-16 ani nu au ce sa caute pe PU=DI=KA!
Asta e site de adulti!



Xena,cu tot respectul,pe care il port fiecarui user in parte,intervin cu apelul la bunavointa ta,de a opri aceasta cursa impotriva colegei noastre ,Viorica,suntem pe acest forum,destinat, noua,femeilor,si nu vad rostul continuarii reciproce a jignirilor de tot felul!!!Va rog ,pe amandoua,sa incetati aceasta tirada a vorbelor spuse la manie!!!Din respect pentru ceilalti useri!!! Viorica,Xena,va rog!!Multumesc! Xena,ti-as fi transmis aceasta rugaminte in privat,dar ai restrictionat accesul la mesaje private!!Pace,fetelor,,nimic nu este mai placut in acesata lume,mai mult decat pacea si linistea!!!
kudika_15804
Postat pe 6 Octombrie 2012 11:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa mai lupt pentru el sau.. sa o las balta? 29 De la: iulia069834 21 Decembrie 2009 10:21
Probleme dupa 3 ani... 5 De la: Paraipan 9 Septembrie 2011 23:33
MERITA SA REIEI O RELATIE? 18 De la: kudika181175 23 Octombrie 2010 00:20
ce ar trebui sa fac ... ??? 37 De la: ina85 10 Iulie 2011 15:48
sa raman sau nu? 2 De la: kudika_976619 19 Noiembrie 2014 09:22