Setari Cookie-uri

Buna am nevoie de un sfat

De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-24 21:24:44
De la: indelebil, la data 2013-04-24 21:19:37
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-24 21:17:43@idelebil / am citit si mai traiesc... ca m-am indoit de ras asta-i partea a doua... dar nu pricep care-i legatura dintre skimbarea okilor si fata nostra cu lepra ei..
Lumineaza-ma

Comentariile cu neuroni ... le-ai sarit ?


Le-oi fi sarit! Stai asa sa caut naiba okelarii ca e criminal scrisul acolo! Revin.

pe mine nu ma ajuta nici ochelarii mei
Titanika
Postat pe 24 Aprilie 2013 21:26
@indelebil/ prea tare linkul ala!! am ras cu lacrimi! da'nu-mi vine sa cred ca sunt fete care cred sincer in treaba asta!imi aduc aminte ca pe vremea cd eram si eu mai tanara,prin liceu,circula vorba ca daca te dai cu sperma pe fata scapi de cosuri..si era una mai curvistina in clasa care se lauda ca-l punea pe prieten sa-i doneze in fiecare seara cate o portie ,sa scape de cosurile de pe spate!
the_girl_with_smiley_face
Postat pe 24 Aprilie 2013 21:41
@Indelebil. (Titaniko am gasit io, ietete:)

" dumnezeule mare ia inghite tu niste sperma si dupa ce ajunge in stomac poate se descompune si urca la cap si ti se dezvolta si tie vreun neuron care face si pui.......... si eu care credeam ca le-am citit pe toate
nimeni nu ne poate face sa ne simtim inferiori fara permisiunea noastra"


Tot n-am inteles care-i legatura dintre neuroni , dar banuiesc ca te referi la ultima fraza . Asa-i ?
Roua_Deraway
Postat pe 24 Aprilie 2013 21:42
Cred ca e doar faza cu sperma care ii ajunge prin creier si o desteapta...Ca altceva nu am gasit acolo,si m-am uitat de doo ori!
the_girl_with_smiley_face
Postat pe 24 Aprilie 2013 22:00
De la: the_girl_with_smiley_face, la data 2013-04-24 22:00:43Cred ca e doar faza cu sperma care ii ajunge prin creier si o desteapta...Ca altceva nu am gasit acolo,si m-am uitat de doo ori!



Si io la fel !
Roua_Deraway
Postat pe 24 Aprilie 2013 22:12
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-24 21:42:09@Indelebil. (Titaniko am gasit io, ietete:)

" dumnezeule mare ia inghite tu niste sperma si dupa ce ajunge in stomac poate se descompune si urca la cap si ti se dezvolta si tie vreun neuron care face si pui.......... si eu care credeam ca le-am citit pe toate
nimeni nu ne poate face sa ne simtim inferiori fara permisiunea noastra"


Tot n-am inteles care-i legatura dintre neuroni , dar banuiesc ca te referi la ultima fraza . Asa-i ?

Titanika
Postat pe 24 Aprilie 2013 22:33
De la: Charliemic, la data 2013-04-24 20:48:22Iubirea e sentimentul ala care iti intuneca orice urma de judecata si te face sa fii prost... Nu sunt un om rau...incerc sa salvez relatia asta...chiar daca sunt mai multe rele decat bune.Pentru ca au fost si momente bune si in zilele bune inca mai sunt...Mi-a zis ieri seara ca singurul motiv pentru ca nu pleaca din tara sunt eu...In rest nu il tine nimic aici...Se bucura atunci cand sunt fericita..nu e un om rau dar nil enerveaza faptul ca nu ii spun orice problema pe care o am...Iar atunci cand incerc sa i le spun ies ca naiba...si pare totul o idiotenie si mai mare...


?!!!
adica cum vine asta ca iubirea e sentimentul ce iti intuneca orice urma de judecata? adica toti oamenii care iubesc, sunt pr0sti!????????!
sau tu inca nu ai invatat sa te exprimi? daca esti tu pr0asta, asta e partea a 2-a. iar daca esti tu pr0asta, nu inseamna ca toata lumea tre' sa fie la fel, ca asa ai tu chef.
momentele bune si zilele bune sunt in capul tau gol in care rasuna un ecou plictisit pe care-l confunzi cu iubirea.
fetita, desteapta-te...inca mai e vreme.
baiatul acesta pe care il numesti prietenul tau/ iubitul tau...te foloseste mai ceva decat hartia igienica pentru a se sterge in dos.
el nu pleaca in strainatate la munca [ma rog], pentru ca si-a gasit fraie.ra pe spatele careia sa stea. da' pana la urma cine-l pune sa se duca in strainatate? ce, in tara nu se poate gasi job? dar sa stii, si asta e un job misto: de-a sta pe spatele tau si a-ti scoate tie ochii ca la melc.
atata prostie nu am vazut in viata mea...! doamne iarta-ma!
te-o fi batut fostul tau numai in cap?!!

JALNIC!!!!!!!!!!
muza_ta
Postat pe 24 Aprilie 2013 23:05
mai pe scurt muzo , ca n-avem timp si de tine acuma
Cotoiu_ucigas
Postat pe 24 Aprilie 2013 23:21
De la: Cotoiu_ucigas, la data 2013-04-24 23:21:59mai pe scurt muzo , ca n-avem timp si de tine acuma

ci, m-a enervat inculta asta!
i-as fi zis-o eu mai pe scurt asea...da' mi-e ca-mi zice ca-s obscena! :P
muza_ta
Postat pe 24 Aprilie 2013 23:24
De la: Charliemic, la data 2013-04-24 19:55:40Niciodata nu am fost persoana care sa ceara sfaturi sau sa dea sfaturi insa de data aceasta chiar as avea nevoie de ajutor...Eu si iubitul meu avem o relatie de aproape doua luni si lucrurile au inceput sa scartaie foarte tare intre noi...Mentionez ca lucrez la un videochat si el stie acest lucru, ba chiar el m-a incurajat sa fac ceea ce imi doresc.Insa relatia noastra simt ca se duce pe apa sambetei si nu imi doresc acest lucru.Totul a inceput frumos ca orice relatie si parea ca avem impreuna un viitor comun.Insa lucrurile la mine la munca nu au mers prea ok.In primele doua saptamani nu am facut aproape nimic si nici acum nu pare ca as face ceva...Cand am luat banii acum doua saptamani am calculat cu 40 de lei in plus...El mi-a zis ca l-am mintit si ne--am certat foarte urat.Eu i-am zis ca am gresit la calcule ca nici eu nu ma asteptam sa iau atat de putini bani.Mi-a zis sa ma duc o saptamana acasa la mine sa incercam sa ne calmam si sa ii dovedesc ca nu sunt ceea ce crede el...adica o mare mincinoasa, si sa ii arat ca sunt cea de care s-a indragostit la inceput...Insa lucrurile merg din ce in ce mai rau...Ne certam aproape zilnic si ne aruncam cuvinte foarte urate...Ieri nu ne-am certat azi ne-am certat dintr-o prostie...Am incercat sa ii explic cu calm situatia insa a inceput sa tipe si sa imi zica sa nu il mai sun ca nu are chef sa vorbeasca cu mine astazi...I-am zis ca ieri am fost un pic suparata si ca am fost certata la servici din cauza asta.Mi-a reprosat ca de ce nu i-am zis si a inceput sa tipe in telefon...I-am trimis un mesaj ca nu am vrut sa il supar pentru copilarii de genul pentru ca nu are rost...Am fost un pic afectata dar mi-a trecut.Oare el chiar ma iubeste? Sincer as vrea un sfat sa fac sa se rezolve lucrurile intre noi...Chiar imi doresc lucrul acesta...Va rog ajutati-ma


Te cam domina si-l cam cunosti de frica pe individul asta. Nu asa trebuie sa decurga o relatie de dragoste. Maine, poimaine, te mai trezesti ca te si bate sau te pune sa te prostituezi.

Nu mai accepta sa fi umilita si jignita de absolut nimeni, ok?
kudika_32792
Postat pe 25 Aprilie 2013 08:24
De la: indelebil, la data 2013-04-24 20:01:25
De la: Charliemic, la data 2013-04-24 19:55:40Niciodata nu am fost persoana care sa ceara sfaturi sau sa dea sfaturi insa de data aceasta chiar as avea nevoie de ajutor...Eu si iubitul meu avem o relatie de aproape doua luni si lucrurile au inceput sa scartaie foarte tare intre noi...Mentionez ca lucrez la un videochat si el stie acest lucru, ba chiar el m-a incurajat sa fac ceea ce imi doresc.Insa relatia noastra simt ca se duce pe apa sambetei si nu imi doresc acest lucru.Totul a inceput frumos ca orice relatie si parea ca avem impreuna un viitor comun.Insa lucrurile la mine la munca nu au mers prea ok.In primele doua saptamani nu am facut aproape nimic si nici acum nu pare ca as face ceva...Cand am luat banii acum doua saptamani am calculat cu 40 de lei in plus...El mi-a zis ca l-am mintit si ne--am certat foarte urat.Eu i-am zis ca am gresit la calcule ca nici eu nu ma asteptam sa iau atat de putini bani.Mi-a zis sa ma duc o saptamana acasa la mine sa incercam sa ne calmam si sa ii dovedesc ca nu sunt ceea ce crede el...adica o mare mincinoasa, si sa ii arat ca sunt cea de care s-a indragostit la inceput...Insa lucrurile merg din ce in ce mai rau...Ne certam aproape zilnic si ne aruncam cuvinte foarte urate...Ieri nu ne-am certat azi ne-am certat dintr-o prostie...Am incercat sa ii explic cu calm situatia insa a inceput sa tipe si sa imi zica sa nu il mai sun ca nu are chef sa vorbeasca cu mine astazi...I-am zis ca ieri am fost un pic suparata si ca am fost certata la servici din cauza asta.Mi-a reprosat ca de ce nu i-am zis si a inceput sa tipe in telefon...I-am trimis un mesaj ca nu am vrut sa il supar pentru copilarii de genul pentru ca nu are rost...Am fost un pic afectata dar mi-a trecut.Oare el chiar ma iubeste? Sincer as vrea un sfat sa fac sa se rezolve lucrurile intre noi...Chiar imi doresc lucrul acesta...Va rog ajutati-ma

Se spune ca sunt cinic ... ba chiar acuzat de o "una" ... ca poesd experienta in videochat . Deci .. pare cumva ca posez neste competente . Pe scurt : din ce spui tu aici ... nenea asta are o treaba cu banii tai . Ca un job ... nu pare sa posede . Cat priveste asa zisul tau job ... http://www.youtube.com/watch?v=BJVuouKtRLc Deci .. ia-ti o viata si traieste-o . Fara ... ala de te repezea doar pt ca era la alta .


labuta, ti-e jena sa recunosti ca o freci la rece pe videochat?

indivizii ca tine, doar atat stiu sa faca.
kudika_32792
Postat pe 25 Aprilie 2013 08:27
De la: kudika_32792, la data 2013-04-25 08:27:58
De la: indelebil, la data 2013-04-24 20:01:25
De la: Charliemic, la data 2013-04-24 19:55:40Niciodata nu am fost persoana care sa ceara sfaturi sau sa dea sfaturi insa de data aceasta chiar as avea nevoie de ajutor...Eu si iubitul meu avem o relatie de aproape doua luni si lucrurile au inceput sa scartaie foarte tare intre noi...Mentionez ca lucrez la un videochat si el stie acest lucru, ba chiar el m-a incurajat sa fac ceea ce imi doresc.Insa relatia noastra simt ca se duce pe apa sambetei si nu imi doresc acest lucru.Totul a inceput frumos ca orice relatie si parea ca avem impreuna un viitor comun.Insa lucrurile la mine la munca nu au mers prea ok.In primele doua saptamani nu am facut aproape nimic si nici acum nu pare ca as face ceva...Cand am luat banii acum doua saptamani am calculat cu 40 de lei in plus...El mi-a zis ca l-am mintit si ne--am certat foarte urat.Eu i-am zis ca am gresit la calcule ca nici eu nu ma asteptam sa iau atat de putini bani.Mi-a zis sa ma duc o saptamana acasa la mine sa incercam sa ne calmam si sa ii dovedesc ca nu sunt ceea ce crede el...adica o mare mincinoasa, si sa ii arat ca sunt cea de care s-a indragostit la inceput...Insa lucrurile merg din ce in ce mai rau...Ne certam aproape zilnic si ne aruncam cuvinte foarte urate...Ieri nu ne-am certat azi ne-am certat dintr-o prostie...Am incercat sa ii explic cu calm situatia insa a inceput sa tipe si sa imi zica sa nu il mai sun ca nu are chef sa vorbeasca cu mine astazi...I-am zis ca ieri am fost un pic suparata si ca am fost certata la servici din cauza asta.Mi-a reprosat ca de ce nu i-am zis si a inceput sa tipe in telefon...I-am trimis un mesaj ca nu am vrut sa il supar pentru copilarii de genul pentru ca nu are rost...Am fost un pic afectata dar mi-a trecut.Oare el chiar ma iubeste? Sincer as vrea un sfat sa fac sa se rezolve lucrurile intre noi...Chiar imi doresc lucrul acesta...Va rog ajutati-ma

Se spune ca sunt cinic ... ba chiar acuzat de o "una" ... ca poesd experienta in videochat . Deci .. pare cumva ca posez neste competente . Pe scurt : din ce spui tu aici ... nenea asta are o treaba cu banii tai . Ca un job ... nu pare sa posede . Cat priveste asa zisul tau job ... http://www.youtube.com/watch?v=BJVuouKtRLc Deci .. ia-ti o viata si traieste-o . Fara ... ala de te repezea doar pt ca era la alta .


labuta, ti-e jena sa recunosti ca o freci la rece pe videochat?

indivizii ca tine, doar atat stiu sa faca.

iar ai pierdut o buna ocazie de a tine gura inchisa ... caci faci curent si jur ca nu e un parfum tocmai placut cel din jurul tau . Eu caut o fomeie rezistenta la frig , foame si bataie . Si cred ca te incadrezi perfect . Ce zici , imi dai voie sa ... te cuceresc ?
life_coaching
Postat pe 25 Aprilie 2013 08:39
Dar ce treaba are el cu banii tai? Mai bine l-ai trimite la munca, ca-i ditamai handralaul. Pe vremuri barbatii isi intretineau singuri familia si nu se mai plangeau. Auzi, te trimite sa faci videochat, ca sa huzureasca pe spinarea ta.
Micaell
Postat pe 25 Aprilie 2013 09:26
muza_ta
Postat pe 25 Aprilie 2013 21:55
"El mi-a zis sa ma duc sa fac asta pentru ca se fac bani usor...Nu ma duc din placere ca imi place sa ma dezbrac ca ultima panarama de la centura...M-am dus sa ne fie bine la amandoi..."

si cum te dezbraci?
muza_ta
Postat pe 25 Aprilie 2013 22:38
De la: muza_ta, la data 2013-04-25 22:38:10"El mi-a zis sa ma duc sa fac asta pentru ca se fac bani usor...Nu ma duc din placere ca imi place sa ma dezbrac ca ultima panarama de la centura...M-am dus sa ne fie bine la amandoi..."

si cum te dezbraci?

Ei si tu acum ... ca la video chat . Ia .. priveste :
http://www.youtube.com/watch?v=cuWSxFWv3Fo
life_coaching
Postat pe 25 Aprilie 2013 22:48
De la: indelebil, la data 2013-04-25 22:48:44
De la: muza_ta, la data 2013-04-25 22:38:10"El mi-a zis sa ma duc sa fac asta pentru ca se fac bani usor...Nu ma duc din placere ca imi place sa ma dezbrac ca ultima panarama de la centura...M-am dus sa ne fie bine la amandoi..."

si cum te dezbraci?

Ei si tu acum ... ca la video chat . Ia .. priveste :
http://www.youtube.com/watch?v=cuWSxFWv3Fo

wow, super. nu m-am gandit niciodata la asa ceva
cel putin, aveam in vedere utilitatea clasica a excavatorului.
muza_ta
Postat pe 25 Aprilie 2013 22:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despartire din cauza parintilor lui.. 14 De la: kudika_970863 12 Septembrie 2014 15:08
Mama ei ma uraste! 21 De la: Micaell 5 Decembrie 2011 12:01
concurs de bancuri 9 De la: alfredodecurtofreco 15 Noiembrie 2010 20:00
am nevoie sa inteleg ce s-a petrecut, ajutati-ma cu o parere 21 De la: kudika021802 25 Iunie 2009 20:59
Intre a ierta si a nu ierta! 7 De la: rahela11 20 Noiembrie 2009 14:19