Setari Cookie-uri

Sa fie ceva trecator?

Si de unde stii? Ai vreun feeling?
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:01
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:01:15Si de unde stii? Ai vreun feeling?


Cam asa ceva :)
lucianalex
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:06
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:06:43
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:01:15Si de unde stii? Ai vreun feeling?


Cam asa ceva :)

sa nu fie doar o simpla dorinta de a ta, nu vreau sa iti spulber visele, dar nu te vad prea bine
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:16
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:16:10
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:06:43
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:01:15Si de unde stii? Ai vreun feeling?


Cam asa ceva :)

sa nu fie doar o simpla dorinta de a ta, nu vreau sa iti spulber visele, dar nu te vad prea bine

ai tu vreun glob de cristal si eu nu stiu!?
Titanika
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:20
De la: Titanika, la data 2013-11-01 18:20:37
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:16:10
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:06:43
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:01:15Si de unde stii? Ai vreun feeling?


Cam asa ceva :)

sa nu fie doar o simpla dorinta de a ta, nu vreau sa iti spulber visele, dar nu te vad prea bine

ai tu vreun glob de cristal si eu nu stiu!?

am feeling foarte bun
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:22
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:16:10
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:06:43
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:01:15Si de unde stii? Ai vreun feeling?


Cam asa ceva :)

sa nu fie doar o simpla dorinta de a ta, nu vreau sa iti spulber visele, dar nu te vad prea bine


De ce zici asta? Daca chiar vroia sa plece de langa mine ar fi facuto demult ! Si eu poate sunt mai "acid" in vorbe dar stie destul de bn ca tot ce fac si ce zic nu e cu rautate..Si da poate e o dorinta dar inclin sa cred ca e dorinta la amandoi !
lucianalex
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:23


Tare as vrea as iti cunosc iubita,sa ma uit in ochii ei,sa discut cu ea ,cu siguranta vor fi multe lucruri de spus dupa discutia dintre noi doua!!!
Tinere,in viata ,trebuie as ai cateva simturi ,in plus fata de cele consacrate,dar acestea se dobandesc o data cu trecerea timpului!!!

Inteleg nevoia si atasamentul reciproc,pe latura materna,dat fiind cele aflate despre statutul familiei el,dar acestea se justifica pana la un punct,dupa care,se transforma in obsesie si abuz de posesie,mare atentie in aceasta directie!!!Iubita ta ,ori este foarte stresata de tot ceea ce traieste,ori mai are foarte multe lucruri de clarificat in relatia voastra,fapt care o determina sa fie rezervata,dar vin si intreb,de ce toate acestea se manifesta de-abia acum!!!Tinere,sunt femeie ,care a "gustat" astfel de episoade in familie,si sa stii ca nimic nu este roz,asa cum apare din exterior!!!Ofera-i ragazul necesar,daca o iubesti foarte mult,caci iubirea inseamna si libertate in miscare,dupa care,reveniti la ceea ce va framanta,daca este posibil!!Sunt femeie si stiu cum si ce simte o femeie cand iubeste si cum se simte atunci cand ceva nu este asa cum cum trebuie sa fie in cuplu!!!

Insista,dar cu delicatete!!Daca iubita ta nu are alte motive,care sa ii justifice schimbarea de atitudine,decat cele datorate presunii psihice la care este supusa,ca toti dealtfel, se va replia in timp multumitor pentru amnadoi!
kudika_15804
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:25
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:23:25
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:16:10
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:06:43
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:01:15Si de unde stii? Ai vreun feeling?


Cam asa ceva :)

sa nu fie doar o simpla dorinta de a ta, nu vreau sa iti spulber visele, dar nu te vad prea bine


De ce zici asta? Daca chiar vroia sa plece de langa mine ar fi facuto demult ! Si eu poate sunt mai "acid" in vorbe dar stie destul de bn ca tot ce fac si ce zic nu e cu rautate..Si da poate e o dorinta dar inclin sa cred ca e dorinta la amandoi !

inclinatia ta nu e cea mai buna si vorbesc din experienta
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:26
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:23:25
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:16:10
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:06:43
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:01:15Si de unde stii? Ai vreun feeling?


Cam asa ceva :)

sa nu fie doar o simpla dorinta de a ta, nu vreau sa iti spulber visele, dar nu te vad prea bine


De ce zici asta? Daca chiar vroia sa plece de langa mine ar fi facuto demult ! Si eu poate sunt mai "acid" in vorbe dar stie destul de bn ca tot ce fac si ce zic nu e cu rautate..Si da poate e o dorinta dar inclin sa cred ca e dorinta la amandoi !



Tinere,esti acid in limbajul folosit in comunicare???Foarte rau,caci ar trebui sa stii ca ,femeile nu agreeaza causticitatea in discutiile avute!!Si iubita ta este una dintre femei!!Schimba-te!!!
kudika_15804
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:27
De la: kudika_15804, la data 2013-11-01 18:27:56
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:23:25
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:16:10
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:06:43
De la: yumy, la data 2013-11-01 18:01:15Si de unde stii? Ai vreun feeling?


Cam asa ceva :)

sa nu fie doar o simpla dorinta de a ta, nu vreau sa iti spulber visele, dar nu te vad prea bine


De ce zici asta? Daca chiar vroia sa plece de langa mine ar fi facuto demult ! Si eu poate sunt mai "acid" in vorbe dar stie destul de bn ca tot ce fac si ce zic nu e cu rautate..Si da poate e o dorinta dar inclin sa cred ca e dorinta la amandoi !



Tinere,esti acid in limbajul folosit in comunicare???Foarte rau,caci ar trebui sa stii ca ,femeile nu agreeaza causticitatea in discutiile avute!!Si iubita ta este una dintre femei!!Schimba-te!!!

curcubeule incerc sa-l conving pe nenea de unele chestiuni dar nu "precepe" poate ai tu sanse
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:32
Vreau sa clarific cateva lucruri..Nu sunt acid de felul meu in vorbe si doar am fost in ultima perioada de cand am vazut ca se schimba lucrurile..O greseala de a mea si o regret..Sunt dispus sa ii dau ragazul de care are nevoie pentru ca o iubesc si vreau sa fim ca inainte..Si eu ca si tine ma intreb de ce tocmai acum? Ceva s-a schimbat undeva (si chiar nu am fost acel baiat "Rau" care nu datea un semn cu zilele care se ducea la altele etc etc..) Au fost niste discutii acum ceva timp insa mi-a zis ca a trecut peste ele si ca nu mai au importanta..Nu sunt obsedat de ea incerc doar sa refac o relatie cat inca se mai poate..Si eu inclins sa cred ca e acea presiune psihica (munca,relatie,casa)..Nu a fost obisnuita pana acum cu acest mediu ca sa zic asa..A stat acasa mereu si o intretinea fostul ei..E o schimbare pentru ea..Si poate nu sa acomodat..
lucianalex
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:47
lupul parul -si schimba dar naravul,ba!
uite asa usor scoseram tot de la el!
victim este ea il iubeste prea mult si din aceasta cauza cred ca la lasat!!!
Titanika
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:47
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:47:32Vreau sa clarific cateva lucruri..Nu sunt acid de felul meu in vorbe si doar am fost in ultima perioada de cand am vazut ca se schimba lucrurile..O greseala de a mea si o regret..Sunt dispus sa ii dau ragazul de care are nevoie pentru ca o iubesc si vreau sa fim ca inainte..Si eu ca si tine ma intreb de ce tocmai acum? Ceva s-a schimbat undeva (si chiar nu am fost acel baiat "Rau" care nu datea un semn cu zilele care se ducea la altele etc etc..) Au fost niste discutii acum ceva timp insa mi-a zis ca a trecut peste ele si ca nu mai au importanta..Nu sunt obsedat de ea incerc doar sa refac o relatie cat inca se mai poate..Si eu inclins sa cred ca e acea presiune psihica (munca,relatie,casa)..Nu a fost obisnuita pana acum cu acest mediu ca sa zic asa..A stat acasa mereu si o intretinea fostul ei..E o schimbare pentru ea..Si poate nu sa acomodat..

bine tinere fie cum spui tu ca tot vei scrie ce doresti sa fie in favoarea ta!
Titanika
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:51
Nu doresc sa fie in favoarea mea nimic si doar am cerut o parere..Am expus lucrurile exact cum sunt..Si de la voi am vrut sa aflu mai multe pentru ca sunteti femei..Stiti cum stau lucrurile ati trecut poate prin experiente similare..Aveti experienta..Am vrut doar sa stiu cum ar trebui sa reactionez si ce ar trebui sa fac..Nici eu nici iubita mea nu suntem victime..fiecare avem partea noastra de vina..Important e sa ne redresam ! Si crede-ma..m-ati facut sa imi dau seama si de greselile mele..! Va multumesc :)
lucianalex
Postat pe 1 Noiembrie 2013 18:58
De la: lucianalex, la data 2013-11-01 18:58:56Nu doresc sa fie in favoarea mea nimic si doar am cerut o parere..Am expus lucrurile exact cum sunt..Si de la voi am vrut sa aflu mai multe pentru ca sunteti femei..Stiti cum stau lucrurile ati trecut poate prin experiente similare..Aveti experienta..Am vrut doar sa stiu cum ar trebui sa reactionez si ce ar trebui sa fac..Nici eu nici iubita mea nu suntem victime..fiecare avem partea noastra de vina..Important e sa ne redresam ! Si crede-ma..m-ati facut sa imi dau seama si de greselile mele..! Va multumesc :)



Domnule draga,trebuie sa reactionezi cu blandete si intelegere,partenera ta va intelege ca tu esti suportul ei de sustinere,ea atrecut,dupa tastarea ta,de la o viata linistita,fara prea multe obligatii,la una agitata,dar cotidiana,in care trebuie sa se implice foarte mult,s-ar putea ca acesta sa fie motivul,care a trezit-o la realitate,moment in care si-a dat seama ca ceea ce visa ,nu corespunde cu ceea ce are in acest moment!!!Nimic extraordinar as spune,caci toti trecem prin asa ceva!!!DAR,si sper sa nu fie ,exista alte motive la mijloc,ea refuzand comunicarea in acest moment!!!!!!Daca te iubeste,va cauta sa linisteasca apele,si daca a ajuns la saturatie cu relatia voastra si doreste altceva,cu siguranta,va veni ziua in care iti vei da seama de acest lucru!!!Pana atunci,"take it easy"!!!!
kudika_15804
Postat pe 1 Noiembrie 2013 19:31

Domnule draga,trebuie sa reactionezi cu blandete si intelegere,partenera ta va intelege ca tu esti suportul ei de sustinere,ea atrecut,dupa tastarea ta,de la o viata linistita,fara prea multe obligatii,la una agitata,dar cotidiana,in care trebuie sa se implice foarte mult,s-ar putea ca acesta sa fie motivul,care a trezit-o la realitate,moment in care si-a dat seama ca ceea ce visa ,nu corespunde cu ceea ce are in acest moment!!!Nimic extraordinar as spune,caci toti trecem prin asa ceva!!!DAR,si sper sa nu fie ,exista alte motive la mijloc,ea refuzand comunicarea in acest moment!!!!!!Daca te iubeste,va cauta sa linisteasca apele,si daca a ajuns la saturatie cu relatia voastra si doreste altceva,cu siguranta,va veni ziua in care iti vei da seama de acest lucru!!!Pana atunci,"take it easy"!!!![/quote]

Multumesc intr-un fel mi-ai redat speranta ! Sper sa revina totul la normal cat mai repede..O voi lua usor pas cu pas !
lucianalex
Postat pe 1 Noiembrie 2013 21:14
Sa readuc in discutie ca am promis ca va tin la curent ! Am avut o discutie scurta cu ea in urma cu putin timp..Era obosita de la munca..Am intrebato daca isi doreste sa o las in pace o mica perioada de timp si daca fac lucrul asta o va ajuta..Mi a raspuns ca nu vrea sa o las in pace decat 2-3 zile ! Ca probabil nu ar ajutao cu nik daca ar fi o perioada mai lunga de atat..! Nu stiu ce sa mai zic..Vreau sa mai spun ca ieri a fost sa se imbrace si mi-a luat si mie fara sa ii cer (un pulover niste perechi de boxeri.)..Cum ieri a stat pana la 1 noaptea la munca eu am fost la o petrecere unde eram invitati amandoi ( Mi a dat mesaje sa am grija ce fac aklo sa nu beau etc etc..) A venit si ea pe la 1 insa am mai stat putin deoarece era foarte obosita...Am intrebato daca mai ma iubeste cand am ajuns acasa si a zis ca "da fraiere nici nu stii u cat de mult"..Pe urma a zis ca nu ma iubeste..Dar cand zice asta se uita in jos..PE urma am adormit amandoi..Unul in brate la celalat ..!
lucianalex
Postat pe 2 Noiembrie 2013 18:57
Draga de ea,face glume exact ca mine.....deci tu chiar nu ai idee cat de mult te iubeste!!!!!?E trup si suflt pt tine I tu chiar nu-ti dai seama?Laso usurel ca-si va reveni are poate un program incarcat la service si trebuie sa fie cu mintea lucida!
Bafta in continuare si n-o scapa din mana!!!
Titanika
Postat pe 2 Noiembrie 2013 19:09
De la: Titanika, la data 2013-11-02 19:09:25Draga de ea,face glume exact ca mine.....deci tu chiar nu ai idee cat de mult te iubeste!!!!!?E trup si suflt pt tine I tu chiar nu-ti dai seama?Laso usurel ca-si va reveni are poate un program incarcat la service si trebuie sa fie cu mintea lucida!
Bafta in continuare si n-o scapa din mana!!!


Deci sa inteleg ca va asemanati oarecum in felul de a fi :) Cred ca ai dreptate si toate astea e de la stresul asta cotidian ! :D
lucianalex
Postat pe 2 Noiembrie 2013 19:18
De la: lucianalex, la data 2013-11-02 19:18:59
De la: Titanika, la data 2013-11-02 19:09:25Draga de ea,face glume exact ca mine.....deci tu chiar nu ai idee cat de mult te iubeste!!!!!?E trup si suflt pt tine I tu chiar nu-ti dai seama?Laso usurel ca-si va reveni are poate un program incarcat la service si trebuie sa fie cu mintea lucida!
Bafta in continuare si n-o scapa din mana!!!


Deci sa inteleg ca va asemanati oarecum in felul de a fi :) Cred ca ai dreptate si toate astea e de la stresul asta cotidian ! :D

Exact.....totul se invarte in jurul ei si la un moment dat are nevoie de aer sa respire.faptul ca-ti vorbeste asa in "dodii",ea nu face decat sa te sicaneze,adica iti spune de atatea ori ca te iubeste si tu pricepi tare greu ,cred ca nu-i place sa vorbeasca sa vorbeasca prea mult si orce cuvant pe care-l scoate din gura il gandeste si ea vrea sa-ti dovedeasca prin fapte ca te iubeste,,,,,......si credema ca fiinta asta chiar te iubeste din tot sufletul si asteapta de la tine sa iei tu decizia definitive cand voiesti si cand crezi tu!
Titanika
Postat pe 2 Noiembrie 2013 22:02
Bun am inteles in cea mai mare parte unde e problema..! In seara accea cand ne am certat si ne am impacat cand am postat eu primul mesaj atunci mi a zis ca o floare nu ii mai iau si ei sa mai indulcesc lucrurile (am obisnuito pe flori o buna perioada)...Azi am vazut ca si-a luat un inel si mi-l tot arata si mie si lu maicamea (am fost pe la mama o ora azi)..Ma gandesc ca lucurile astea sunt asteptarile ei de la mn..poate faptul ca nu i am mai dat atentia care o merita in ultima perioada...Ceva de gen"As vrea sa imi iei tu altul mai frumos" ! Ma gandesc si eu acum sper sa nu gresesc cu ceva in interpetarile mele ! :)
lucianalex
Postat pe 2 Noiembrie 2013 22:24
De la: lucianalex, la data 2013-11-02 22:24:07Bun am inteles in cea mai mare parte unde e problema..! In seara accea cand ne am certat si ne am impacat cand am postat eu primul mesaj atunci mi a zis ca o floare nu ii mai iau si ei sa mai indulcesc lucrurile (am obisnuito pe flori o buna perioada)...Azi am vazut ca si-a luat un inel si mi-l tot arata si mie si lu maicamea (am fost pe la mama o ora azi)..Ma gandesc ca lucurile astea sunt asteptarile ei de la mn..poate faptul ca nu i am mai dat atentia care o merita in ultima perioada...Ceva de gen"As vrea sa imi iei tu altul mai frumos" ! Ma gandesc si eu acum sper sa nu gresesc cu ceva in interpetarile mele ! :)
ma, te tot gandesti te razgandesti parca esti o cioacla ,numaigura aia e de tine...ce om enervant
kudika_933021
Postat pe 2 Noiembrie 2013 22:32
De la: kudika_933021, la data 2013-11-02 22:32:32
De la: lucianalex, la data 2013-11-02 22:24:07Bun am inteles in cea mai mare parte unde e problema..! In seara accea cand ne am certat si ne am impacat cand am postat eu primul mesaj atunci mi a zis ca o floare nu ii mai iau si ei sa mai indulcesc lucrurile (am obisnuito pe flori o buna perioada)...Azi am vazut ca si-a luat un inel si mi-l tot arata si mie si lu maicamea (am fost pe la mama o ora azi)..Ma gandesc ca lucurile astea sunt asteptarile ei de la mn..poate faptul ca nu i am mai dat atentia care o merita in ultima perioada...Ceva de gen"As vrea sa imi iei tu altul mai frumos" ! Ma gandesc si eu acum sper sa nu gresesc cu ceva in interpetarile mele ! :)
ma, te tot gandesti te razgandesti parca esti o cioacla ,numaigura aia e de tine...ce om enervant
vorbesti cam mult
kudika_940065
Postat pe 2 Noiembrie 2013 22:33
Nu inteleg cu ce ma razgandesc..Am zis ca pana la urma cativa useri dupa acest forum mi-au deschis ochii..Si m au ajutat sa imi arate ca problema e la mine..Si mi au venit in minte cateva aspecte care poate nu le am dat importanta..Si poate e exact ce ar fi nevoie..Ma rog mersi celor care mi au raspuns si au avut rabdarea sa imi explice ce trebuie facut:)
lucianalex
Postat pe 2 Noiembrie 2013 22:39
De la: lucianalex, la data 2013-11-02 22:24:07Bun am inteles in cea mai mare parte unde e problema..! In seara accea cand ne am certat si ne am impacat cand am postat eu primul mesaj atunci mi a zis ca o floare nu ii mai iau si ei sa mai indulcesc lucrurile (am obisnuito pe flori o buna perioada)...Azi am vazut ca si-a luat un inel si mi-l tot arata si mie si lu maicamea (am fost pe la mama o ora azi)..Ma gandesc ca lucurile astea sunt asteptarile ei de la mn..poate faptul ca nu i am mai dat atentia care o merita in ultima perioada...Ceva de gen"As vrea sa imi iei tu altul mai frumos" ! Ma gandesc si eu acum sper sa nu gresesc cu ceva in interpetarile mele ! :)

oare de ce nu i-ai mai cumparat flori ......de ex mie imi plac cele care sunt in ghivece pt ca dainuie mai mult sau cele de gradina cu tot cu radacina.....si daca fata si-a cumparat un inel......hm poate ca voia unul mai special de la tine.....dar cred ca ar fi mai bine sa-i faci o surpriza cu un lantisor...I-a vezi ce reactie va avea!!!
Iar de sarbatori pregateste ceva mai special!!!
Titanika
Postat pe 2 Noiembrie 2013 22:51
De la: Titanika, la data 2013-11-02 22:51:10
De la: lucianalex, la data 2013-11-02 22:24:07Bun am inteles in cea mai mare parte unde e problema..! In seara accea cand ne am certat si ne am impacat cand am postat eu primul mesaj atunci mi a zis ca o floare nu ii mai iau si ei sa mai indulcesc lucrurile (am obisnuito pe flori o buna perioada)...Azi am vazut ca si-a luat un inel si mi-l tot arata si mie si lu maicamea (am fost pe la mama o ora azi)..Ma gandesc ca lucurile astea sunt asteptarile ei de la mn..poate faptul ca nu i am mai dat atentia care o merita in ultima perioada...Ceva de gen"As vrea sa imi iei tu altul mai frumos" ! Ma gandesc si eu acum sper sa nu gresesc cu ceva in interpetarile mele ! :)

oare de ce nu i-ai mai cumparat flori ......de ex mie imi plac cele care sunt in ghivece pt ca dainuie mai mult sau cele de gradina cu tot cu radacina.....si daca fata si-a cumparat un inel......hm poate ca voia unul mai special de la tine.....dar cred ca ar fi mai bine sa-i faci o surpriza cu un lantisor...I-a vezi ce reactie va avea!!!
Iar de sarbatori pregateste ceva mai special!!!
inceteaza
kudika_940065
Postat pe 2 Noiembrie 2013 22:55
De la: kudika_940065, la data 2013-11-02 22:55:48
De la: Titanika, la data 2013-11-02 22:51:10
De la: lucianalex, la data 2013-11-02 22:24:07Bun am inteles in cea mai mare parte unde e problema..! In seara accea cand ne am certat si ne am impacat cand am postat eu primul mesaj atunci mi a zis ca o floare nu ii mai iau si ei sa mai indulcesc lucrurile (am obisnuito pe flori o buna perioada)...Azi am vazut ca si-a luat un inel si mi-l tot arata si mie si lu maicamea (am fost pe la mama o ora azi)..Ma gandesc ca lucurile astea sunt asteptarile ei de la mn..poate faptul ca nu i am mai dat atentia care o merita in ultima perioada...Ceva de gen"As vrea sa imi iei tu altul mai frumos" ! Ma gandesc si eu acum sper sa nu gresesc cu ceva in interpetarile mele ! :)

oare de ce nu i-ai mai cumparat flori ......de ex mie imi plac cele care sunt in ghivece pt ca dainuie mai mult sau cele de gradina cu tot cu radacina.....si daca fata si-a cumparat un inel......hm poate ca voia unul mai special de la tine.....dar cred ca ar fi mai bine sa-i faci o surpriza cu un lantisor...I-a vezi ce reactie va avea!!!
Iar de sarbatori pregateste ceva mai special!!!
inceteaza

doguleeeee.....somn usor!!!
Titanika
Postat pe 2 Noiembrie 2013 22:57
De la: Titanika, la data 2013-11-02 22:57:45
De la: kudika_940065, la data 2013-11-02 22:55:48
De la: Titanika, la data 2013-11-02 22:51:10
De la: lucianalex, la data 2013-11-02 22:24:07Bun am inteles in cea mai mare parte unde e problema..! In seara accea cand ne am certat si ne am impacat cand am postat eu primul mesaj atunci mi a zis ca o floare nu ii mai iau si ei sa mai indulcesc lucrurile (am obisnuito pe flori o buna perioada)...Azi am vazut ca si-a luat un inel si mi-l tot arata si mie si lu maicamea (am fost pe la mama o ora azi)..Ma gandesc ca lucurile astea sunt asteptarile ei de la mn..poate faptul ca nu i am mai dat atentia care o merita in ultima perioada...Ceva de gen"As vrea sa imi iei tu altul mai frumos" ! Ma gandesc si eu acum sper sa nu gresesc cu ceva in interpetarile mele ! :)

oare de ce nu i-ai mai cumparat flori ......de ex mie imi plac cele care sunt in ghivece pt ca dainuie mai mult sau cele de gradina cu tot cu radacina.....si daca fata si-a cumparat un inel......hm poate ca voia unul mai special de la tine.....dar cred ca ar fi mai bine sa-i faci o surpriza cu un lantisor...I-a vezi ce reactie va avea!!!
Iar de sarbatori pregateste ceva mai special!!!
inceteaza

doguleeeee.....somn usor!!!
culcate
kudika_940065
Postat pe 2 Noiembrie 2013 22:58
Hmmm parca sunteti surori :)) Si ei tot acelea care sunt in ghivece ii plac mult de tot..o sa incerc cu lantisorul sa vad reactia :) De sarbatori ma gandeam sa plecam pe undeva mai special doar noi 2..Nu stiu inca sunt indecis vreau ceva oricum mai iesit din "tipar" ! Multumesc pentru sfaturile tale ! Chiar ma ajuta enorm !
lucianalex
Postat pe 2 Noiembrie 2013 23:00
o idee minunata sa petreceti undeva numai voi doi,departe de viata cotidiana ,fara ceas,telefoane si mai ales fara parinti!!!
Titanika
Postat pe 3 Noiembrie 2013 10:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Diferenta de varsta intr-o relatie... 18 De la: kudika_25639 1 Februarie 2013 22:40
hello again... 10 De la: _dulcik_ 15 Aprilie 2009 22:54
Va rog ajutati-ma! 14 De la: kudika170418 26 Aprilie 2010 00:21
Femeia Scorpion.. 11 De la: yumalai 21 Februarie 2010 20:39
relatia cu parintii!!!! 7 De la: quantex 10 Septembrie 2009 11:53