Setari Cookie-uri

Sa fie ceva trecator?

De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 23:01:18
De la: lucianalex, la data 2013-11-03 22:32:06
De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 22:23:05Ei bine...deci i-ai facut propunerea de se muta cu tine in garsoniera pe care zici ca o ai iar ea a refuzat categoric..mai apoi ti-a zis ca nu te iubeste si ca nu vrea sa mai fiti impreuna............dar tu esti atat de insistent incat saraca fata nu stie cum sa mai faca sa intelegi...ca sa nu te raneasca!Ti-a mai zis cineva aici acest lucru dar cu alte cuvinte!


Se pare ca intelegi doar ce vrei draga ..Fara suparare...Nu i am facut nici o propunere momentatn..Am convenit amandoi ca nu ne mutam pana nu avem ceva stabil financiar...Garsoniera aia trebuie renovata in primul rand..Am vb destul de mult despre mutarea noastra si am convenit ca e cea mai buna solutie..Ne doream la inceput amandoi foarte mult dar ne chinuiam aiurea...De aici pana la a refuza categoric..e cale lunga..Mi a zis ca nu ma iubeste..Nu cred in vorbe..Faptele ei arata altceva..Nu m am convins ca nu ma iubeste deoarece mereu mi a aratat..Chiar si certati sau suparati fiind :P
Ai 23 de ani? Scuze,imi cer scuze E frumoasa dragostea la varsta aceasta.


Cunosc raspunsul asta..E acel ton de superioritate si ironie a unei persoane mai "trecute prin viata"..! Lasa ma pe mine sa sper la dragostea asta puerila :)
lucianalex
Postat pe 3 Noiembrie 2013 23:10
De la: lucianalex, la data 2013-11-03 23:07:44
De la: Titanika, la data 2013-11-03 22:51:22
De la: lucianalex, la data 2013-11-03 22:41:20
De la: Titanika, la data 2013-11-03 22:33:21nu are relevanta si nu cred in zodii,am vrut doar sami fac o imagine in ansamblu.....e o fata-femeie schimbatoare ,din spusele tale si daca ceva nu-I pica bine sar pute sa se schimbe la 180 de grade,deci trebuie sa ai mare grija ce scoti din gura....pt ca asa cum ti-am mai zis ,ea a mai trecut peste o casnicie si fiecare cuvant scos din gura ta e foarte bine cantarit!!!
Vrea sa fie sigura pe sentimentele tale ,acum totul depinde de tine....poate ca ea joaca "ultima carte",adica totul sau nimik!!!


Am inteles si cred ca ai foarte multa dreptate aici :) ! Multumesc ca te ai implicat si m-ai ajutat cu niste sfaturi si pareri :D Sper ca nu ti ai facut o parere rea despre mine ! Chiar mi au prins bine sfaturile si parerile tale !

Nu stiu daca chiar ti-am fost de ajutor,totul depinde si de tine si asta pt ca ma gandesc ca ai doar 23 de ani si cred eu ca ai acea teama de a lua viata in serios si sa faci acel pas in vederea unei casnicii(probabil)....aici simte ea ca nu esti hotarat in viata....ea ar putea sa te astepte daca ai comunica mai mult cu ea si sa-i explicit si ceea ce simti tu in vederea acestui lucru......si credema ca eu una nu te vad sa fi in stare de acest lucru....adica nu esti omul sa-i promiti marea cu sarea si nici luna de pe cer....te simt inca tanar si crud.....nu vreau sa te sperii....dar daca tu crezi ca-i poti oferii increderea,dragostea si repectul,continua si daca nu,mai bine explicai de la inceput in ce consta iubrea voastra,ori e simpla ori este ceva serios!


M-ai ajutat mai mult decat crezi ! Sunt foarte hotarat in ce priveste vitorul nostru ! Chiar imi doresc sa ducem mai departe relatia asta ! Chiar daca poate sunt tanar inca si nu am experienta necesara in spate niciodata nu am fost mai decis sa lupt si sa ii demonstrez ca sentimentele mele sunt sincere si de viitor !

pe buneee???Atunci n-o slabi din ochi si ai grija sa nu-ti alunece printre degete....o vorba spusa aiurea si iai dat foc!!!Sa-I fi mereu aproape si cat mai mult sa-i faci complimente si vorbestei cat mai mult de viitor....femeile adora acest lucru va prinde curaj stabilitate si ocrotire!!!
Bafta!!!
Astept noi vesti!!!
Titanika
Postat pe 3 Noiembrie 2013 23:15
Mersi mult de tot Titanika ! O sa am mai multa grija pe viitor si o sa cantaresc de 2 ori inainte tot ce zic ! O sa te tin la curent cu ce se mai intampla ! Multumesc inca odata !
lucianalex
Postat pe 3 Noiembrie 2013 23:21
De la: lucianalex, la data 2013-11-03 23:10:48
De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 23:01:18
De la: lucianalex, la data 2013-11-03 22:32:06
De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 22:23:05Ei bine...deci i-ai facut propunerea de se muta cu tine in garsoniera pe care zici ca o ai iar ea a refuzat categoric..mai apoi ti-a zis ca nu te iubeste si ca nu vrea sa mai fiti impreuna............dar tu esti atat de insistent incat saraca fata nu stie cum sa mai faca sa intelegi...ca sa nu te raneasca!Ti-a mai zis cineva aici acest lucru dar cu alte cuvinte!


Se pare ca intelegi doar ce vrei draga ..Fara suparare...Nu i am facut nici o propunere momentatn..Am convenit amandoi ca nu ne mutam pana nu avem ceva stabil financiar...Garsoniera aia trebuie renovata in primul rand..Am vb destul de mult despre mutarea noastra si am convenit ca e cea mai buna solutie..Ne doream la inceput amandoi foarte mult dar ne chinuiam aiurea...De aici pana la a refuza categoric..e cale lunga..Mi a zis ca nu ma iubeste..Nu cred in vorbe..Faptele ei arata altceva..Nu m am convins ca nu ma iubeste deoarece mereu mi a aratat..Chiar si certati sau suparati fiind :P
Ai 23 de ani? Scuze,imi cer scuze E frumoasa dragostea la varsta aceasta.


Cunosc raspunsul asta..E acel ton de superioritate si ironie a unei persoane mai "trecute prin viata"..! Lasa ma pe mine sa sper la dragostea asta puerila :)
Te inseli daca m-as fi simtit superioara nu mi-as fi cerut scuze.Pot sa recunosc atunci cand fac o greseala chiar daca esti mai tanar decat mine.Iar sfaturile pe care le-ai primit de la Titanica sunt f bune.
kudika_933021
Postat pe 3 Noiembrie 2013 23:21
De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 23:21:13
De la: lucianalex, la data 2013-11-03 23:10:48
De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 23:01:18
De la: lucianalex, la data 2013-11-03 22:32:06
De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 22:23:05Ei bine...deci i-ai facut propunerea de se muta cu tine in garsoniera pe care zici ca o ai iar ea a refuzat categoric..mai apoi ti-a zis ca nu te iubeste si ca nu vrea sa mai fiti impreuna............dar tu esti atat de insistent incat saraca fata nu stie cum sa mai faca sa intelegi...ca sa nu te raneasca!Ti-a mai zis cineva aici acest lucru dar cu alte cuvinte!


Se pare ca intelegi doar ce vrei draga ..Fara suparare...Nu i am facut nici o propunere momentatn..Am convenit amandoi ca nu ne mutam pana nu avem ceva stabil financiar...Garsoniera aia trebuie renovata in primul rand..Am vb destul de mult despre mutarea noastra si am convenit ca e cea mai buna solutie..Ne doream la inceput amandoi foarte mult dar ne chinuiam aiurea...De aici pana la a refuza categoric..e cale lunga..Mi a zis ca nu ma iubeste..Nu cred in vorbe..Faptele ei arata altceva..Nu m am convins ca nu ma iubeste deoarece mereu mi a aratat..Chiar si certati sau suparati fiind :P
Ai 23 de ani? Scuze,imi cer scuze E frumoasa dragostea la varsta aceasta.


Cunosc raspunsul asta..E acel ton de superioritate si ironie a unei persoane mai "trecute prin viata"..! Lasa ma pe mine sa sper la dragostea asta puerila :)
Te inseli daca m-as fi simtit superioara nu mi-as fi cerut scuze.Pot sa recunosc atunci cand fac o greseala chiar daca esti mai tanar decat mine.Iar sfaturile pe care le-ai primit de la Titanica sunt f bune.
tu de unde sti ca s bune
kudika_940065
Postat pe 3 Noiembrie 2013 23:23
De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 23:21:13
De la: lucianalex, la data 2013-11-03 23:10:48
De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 23:01:18
De la: lucianalex, la data 2013-11-03 22:32:06
De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 22:23:05Ei bine...deci i-ai facut propunerea de se muta cu tine in garsoniera pe care zici ca o ai iar ea a refuzat categoric..mai apoi ti-a zis ca nu te iubeste si ca nu vrea sa mai fiti impreuna............dar tu esti atat de insistent incat saraca fata nu stie cum sa mai faca sa intelegi...ca sa nu te raneasca!Ti-a mai zis cineva aici acest lucru dar cu alte cuvinte!


Se pare ca intelegi doar ce vrei draga ..Fara suparare...Nu i am facut nici o propunere momentatn..Am convenit amandoi ca nu ne mutam pana nu avem ceva stabil financiar...Garsoniera aia trebuie renovata in primul rand..Am vb destul de mult despre mutarea noastra si am convenit ca e cea mai buna solutie..Ne doream la inceput amandoi foarte mult dar ne chinuiam aiurea...De aici pana la a refuza categoric..e cale lunga..Mi a zis ca nu ma iubeste..Nu cred in vorbe..Faptele ei arata altceva..Nu m am convins ca nu ma iubeste deoarece mereu mi a aratat..Chiar si certati sau suparati fiind :P
Ai 23 de ani? Scuze,imi cer scuze E frumoasa dragostea la varsta aceasta.


Cunosc raspunsul asta..E acel ton de superioritate si ironie a unei persoane mai "trecute prin viata"..! Lasa ma pe mine sa sper la dragostea asta puerila :)
Te inseli daca m-as fi simtit superioara nu mi-as fi cerut scuze.Pot sa recunosc atunci cand fac o greseala chiar daca esti mai tanar decat mine.Iar sfaturile pe care le-ai primit de la Titanica sunt f bune.


Atunci multumesc ! Pot sa zic ca ai fost un "critic" deosebit ca sa zic asa :D !
lucianalex
Postat pe 3 Noiembrie 2013 23:25
Cine a inramat goblenul "Fata si catelul"?
kudika_939978
Postat pe 4 Noiembrie 2013 00:20
De la: kudika_933021, la data 2013-11-03 22:11:55daaaa ..tu intruchipezi perfectiunea...ce om enervaant saraca fata ,eu sincer o inteleg de ce fuge de tine iar tu nu-i dai pace ...enervant om
krizantema
Postat pe 6 Noiembrie 2013 19:11
nu inteleg ce sfaturi vrei de la noi daca voi doi aveti o relatie care cam scartaie si doar voi doi siti ce simtiti.ce vrei u sa iti confirmam noi? k ea e inca tanara si k isi iubeste mama si ca tu esti inca tamar pt a forma o familie cu ea?mai bine incerci sa iti faci clipele frumoase alaturi de ea si sa sti sa ii faci surprize placute si sa va iubiti la maxim atata timpcat mai sunteti impreuna.nimeni nu va sti ce va fi in viitor cu relatia voastra
krizantema
Postat pe 6 Noiembrie 2013 19:23
De la: kudika_939978, la data 2013-11-04 00:20:27Cine a inramat goblenul "Fata si catelul"?


Ce misto e replica asta!!!!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 14 Ianuarie 2014 07:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce faci cand stii ca tea inselat cu o pustoaica de 15 ani ?? 51 De la: kudika357037 13 Mai 2011 21:25
Castiga si tu! 2 De la: kudika226898 12 Ianuarie 2011 19:45
Dar fata, domnisoara, femeia geaman?? 2 De la: sandrone 11 Iunie 2009 10:28
Am nevoie de un pic de ajutor..logica imi spune sa fac ceva..inima altceva 6 De la: DaduxMJ 9 Decembrie 2009 16:13
Va rog ajutati-ma! 14 De la: kudika170418 26 Aprilie 2010 00:21