Setari Cookie-uri

Iubesc un barbat insurat :(

Dak vrei sa iti asumi riscuri nu ai decat,dar uneori au consecinte grave,un on nu te poate iubi odata ce isi bate jok de altcineva,cu tine face acelasi lucru,eu zik sa il lasi cat mai repede si sa gasesti un baiat potrivit pt tine,succes
kudika138694
Postat pe 19 Mai 2014 12:52
Buna draga,eu cred ca te inteleg foarte bine...si eu trecut printr-o poveste de genul acesta,numai ca la inceput eu nu stiam ca el e insurat,dupa ce am aflat nu am renuntat la el pt ca eram oarba de iubire...
Si mie mi-a zis sa ne facem viata impreuna in Italia si ca v-a renunta la familie...sa nu crezi nimic din ce spune,niciodata nu v-a renunta la sotia lui... si binenteles mi-a fost frica sa plec cu el in Italia.
Nu ai de unde sa stii ce gandeste el si ce vrea mai exact sa faci tu in Germania,de ce nu te gandesti ca poti fi o mina de aur pt el...pt ca esti mica si naiva si stie ca il iubesti.
D_Didi86
Postat pe 19 Mai 2014 13:26
E LA MISTO ,,, CLAR !
kudika_956659
Postat pe 19 Mai 2014 13:45
Daca nu vrei sa ajungi la "produs" vezi-ti naiba de scoala ta! Esti mica si foarte naiva, asculta de parintii tai, ei sunt singurii care iti vor binele. Din iubire nu a murit nimeni, este un lucru la care poti renunta. Daca te iubea, te lasa sa iti termini studiile, venea acasa sa iti cunoasca familia si sa le explice situatia, renunta la sotia lui,te prenzenta si el parintilor lui, si isi facea o viata cu tine acolo unde este mai bine pentru tine, adica in tara langa parintii tai. Daca vrei sa nu te intinda barbatii prin strainatate, renunta la el. Si fa-o acum, cat inca mai poti si mai ai timp!!
Stanciu_Maria
Postat pe 19 Mai 2014 15:42
Tare esti mica si nestiutoare..:)
un baiat la 25 de ani,cum crezi ca a obtinut toata bogatia asta de care vorbesti tu ? :)

iti zic eu cum: prostind fete ca tine,ca isi lasa nevasta ca bla bla bla.. uite asa te duce baiatul in Germania..si mai pune o caramida la casa pe care o face cu NEVASTA. si NU CU TINE...
barbatii sunt cei mai buni actori cand vine vb de bani :) si mai ales cand in ziua de azi femeia munceste prin Germania,Austria - unde prostitutia este legalizata..:)


Mai bine ti'ai vedea de scoala ta,asteapta sa'ti vina mintea la cap..si gandeste'te ca la varsta ta nu este nici prima, nici ultima iubire.

Spre binele tau,ramai in casa parintilor si nu te lasa dusa de nas de un baietas care vrea doar sa ingroase numarul prostituatelor din Germania ...etc. :)

ZI`mi si mie cati stiu de relatia voastra ??sau se consuma doar intre voi ca ti'a zis ca ceilalti sunt"rautaciosi si invidiosi?" ...
Nu pleca cu el la varsta asta,sa nu regreti mai tarziu. Te-am pupat ...

ps: si daca te "santajeaza" "nu mergi cu mine in Germania .relatia noastra nu are viitor"...gandeste'te ca pentru o singura treaba te vrea. O sa ajungeti in Germania si o sa'ti zica ca trb sa munciti ca sa duceti o viata buna.. si singurul loc unde tu o sa muncesti o sa fie intr'o casa de toleranta.
kudika314190
Postat pe 19 Mai 2014 19:32
De la: Stanciu_Maria, la data 2014-05-19 15:42:09Daca nu vrei sa ajungi la "produs" vezi-ti naiba de scoala ta! Esti mica si foarte naiva, asculta de parintii tai, ei sunt singurii care iti vor binele. Din iubire nu a murit nimeni, este un lucru la care poti renunta. Daca te iubea, te lasa sa iti termini studiile, venea acasa sa iti cunoasca familia si sa le explice situatia, renunta la sotia lui,te prenzenta si el parintilor lui, si isi facea o viata cu tine acolo unde este mai bine pentru tine, adica in tara langa parintii tai. Daca vrei sa nu te intinda barbatii prin strainatate, renunta la el. Si fa-o acum, cat inca mai poti si mai ai timp!!
dc draga?ai patit si u dintrastea si akum o inveti?lasa/ti mei fata in pace sa isi traiasca viata la maxim ..invidioaselor
athos_is_back
Postat pe 19 Mai 2014 19:44
De la: kudika314190, la data 2014-05-19 19:32:21Tare esti mica si nestiutoare..:)
un baiat la 25 de ani,cum crezi ca a obtinut toata bogatia asta de care vorbesti tu ? :)

iti zic eu cum: prostind fete ca tine,ca isi lasa nevasta ca bla bla bla.. uite asa te duce baiatul in Germania..si mai pune o caramida la casa pe care o face cu NEVASTA. si NU CU TINE...
barbatii sunt cei mai buni actori cand vine vb de bani :) si mai ales cand in ziua de azi femeia munceste prin Germania,Austria - unde prostitutia este legalizata..:)


Mai bine ti'ai vedea de scoala ta,asteapta sa'ti vina mintea la cap..si gandeste'te ca la varsta ta nu este nici prima, nici ultima iubire.

Spre binele tau,ramai in casa parintilor si nu te lasa dusa de nas de un baietas care vrea doar sa ingroase numarul prostituatelor din Germania ...etc. :)

ZI`mi si mie cati stiu de relatia voastra ??sau se consuma doar intre voi ca ti'a zis ca ceilalti sunt"rautaciosi si invidiosi?" ...
Nu pleca cu el la varsta asta,sa nu regreti mai tarziu. Te-am pupat ...

ps: si daca te "santajeaza" "nu mergi cu mine in Germania .relatia noastra nu are viitor"...gandeste'te ca pentru o singura treaba te vrea. O sa ajungeti in Germania si o sa'ti zica ca trb sa munciti ca sa duceti o viata buna.. si singurul loc unde tu o sa muncesti o sa fie intr'o casa de toleranta.
dap ai scris o adevarat filozofie in rima...pt acest scenariu meriti premiul pulitzer ..esti fenomaneala vezi daca iei premiul nobil sa nu uiti sa ma inviti la un ceai ...
athos_is_back
Postat pe 19 Mai 2014 19:46
Nu-mi pierd timpul si cu tine,deja mi l'am pierdut sa'i scriu fetei aici :)
Oricum esti tare amuzant,in caz de am sa primesc "acel premiul " prefer sa ti'l dau tie. La revedere.
kudika314190
Postat pe 19 Mai 2014 19:49
Hai sa-ti spun cum sta treaba cu adevarat..."familia" pe care o veti avea in Germania se numeste prostitutie, sau mai pe romaneste - "produs"...caci da, cu asta se ocupa daca inca nu ti-ai dat seama...racoleaza fete tinere si naive(ca tine), le promite orice, le face sa se indragosteasca de el, dupa care, omul face bani de un "Mertzan" nou cu banii facuti de tine, iar tu te alegi cu o viata distrusa!!!

Lasa prostiile cu "dragostea" daca vrei sa ai un viitor al tau, si fa-ti un iubit de varsta ta...nu ai ce cauta la 16 ani cu baieti de 25!

Poate suna ceea ce iti spun aiurea("parca esti mama" imi imaginez ca iti zici) dar e vorba de viata ta aici, gandeste-te bine si succes mai departe!

Sper ca nu e postul "la misto"...
vjlau1
Postat pe 19 Mai 2014 20:16
vad ca iti dai seama bine de ce poate sa urmeze...da fapta ca tu la 16 ani esti in stare sati lesi parintii,si sa fugi cu dracu stie cine,ma socheaza..acum iti place,,da 16 ani nu cred ca e virsta cea mai potrivita pentru o relatie,mai cu seama peste hotare..spalate pe fata cu apa rece si mai gindestete odata.omu are familie deja.
kudika_956937
Postat pe 19 Mai 2014 20:22
De la: kudika314190, la data 2014-05-19 19:49:53Nu-mi pierd timpul si cu tine,deja mi l'am pierdut sa'i scriu fetei aici :)
Oricum esti tare amuzant,in caz de am sa primesc "acel premiul " prefer sa ti'l dau tie. La revedere.
draga mea nu fi nostima,in esena gandind aprofundat cred ca aui sa constati cu stupoare ca acel premiul il vei tine pt tine nevrand sa/l inparti cu nimeni...orikum ms pt presupusul gest ..esti o dulce
athos_is_back
Postat pe 19 Mai 2014 22:29
In primul rand,nu sunt draga ta..in al 2lea rand,vad ca te ocupi doar sa comentezi aiurea pe aici,luand la misto(ca asa crezi tu ) toate posturile legate de un subiect. Nu am nevoie de premiul mentionat de tine,si nici n'am sa duc aici o discutie cum ar fi:cel mai frumos lucru pe care il poti face este sa'ti vezi de treaba ta.:) ok ? Nimeni nu te'a jignit pe tine personal .. cauta'ti un hobby daca te plictisesti atat de tare.. sfatul meu pentru tine: deschide o carte de gramatica,este mult mai interesanta decat sa stai tu sa urmaresti orice discutie pe aici,ca sa te bagi in seama aiurea cu un comment rautacios si de ce nu si prost scris. Arata-mi ca esti destept si nu`mi da replica. Pa !
kudika314190
Postat pe 20 Mai 2014 09:29
Unii useri au spus ca esti "naiva". Altii ca esti doar proasta. Eu sunt convins ca esti de-a dreptul o PROASTA DE BUBUIE, cu creierul neted si odihnit, dar cu tartita in flacari. N-AM EU ATATIA BANI CATE SCRISORI "SFASIETOARE" MI-A FOST DAT SA CITESC - datorita serviciului - DE LA "FETITE" PIERDUTE PRIN LUMEA LARGA PENTRU CARE HOTELUL HILTON ERA O SALTEA PUTUROASA DE PRIN HAMBURG (port in Germania) sau alte porturi europene. Toate cu "iubi" care le paraseau printr-un bordel dupa ce incasau euroii dupa vanzare. Cereau "disperate" ajutor pentru repatriere, n-aveau lascaie, n-aveau acte, pasaport etc., aveau "norma" de 10-20 de "clienti" pe zi/noapte... Altfel parul pe spinare... Dar de unde sa avem atatia bani ca sa le aducem pe toate inapoi ?! Unele erau vandute, la propriu, pe camile ! Asa ca... du-te invartindu-te cu "iubi" al tau unde vezi cu ochii in lumea larga ! O proasta mai putin, o "locatara" de bordel in plus. Nu-ti place scoala ? Nu vrei sa ai o meserie? Vrei sa fii "emancipata", "matura", "independenta" ? Nicio problema ! Bordelul si pestii abia te asteapta sa-ti dea "meserie" sub noada ! Nimeni, in afara parintilor tai, nu va suferi. Si daca ai sa dai de dracu' sa nu te aud ca ai sa acuzi pe altcineva in afara de tine pentru ce vei pati. Daca ai avea un creier mai mare decat o pruna, ai ºti cã FIECARE CUM ISI ASTERNE, ASA DOARME !Vezi zice ca-s prea dur. Da de unde ! Stai sa vezi ce "lectii" dure iti va da viata.Daca l-ai fi citit pe "Hamlet", ai sti ca Hamlet a indemnat-o pe Ofelia sa "go to the nunery". Or, "nunery" inseamna si "manastire", dar si "BORDEL". SUCCESURI GRANDISSIME !Pãcat de tine...
kudika592637
Postat pe 20 Mai 2014 09:55
la varsta ta ar trebui sa iti vezi de scoala si sa incerci sa te descurci singura. lasa hormonii sa zburde daca asa simti, dar cred ca este bine sa deschizi ochii inainte sa iti desfaci picioarele la derbedei de bani gata sau care vor sa te impresioneze.
ai parinti cu care trebuie sa vorbesti despre ce gandesti, asta in cazul in care ii respecti, si ar fi pacat sa nu fie asa...!
nu trebuie sa ai suparare pentru posturile de aici, fiecare om cu cap iti va da acelasi sfat, dar poate mai putin civilizat. geme lumea de proaste care vizeaqza cai verzi si cavaleri.
fii cuMINTE si CUMINTE.
ai timp destul si o viata inainte!
nu iti bate joc de tine si de viata ta!
succes si asteptam vesti
papyan
Postat pe 20 Mai 2014 10:36
asta te duce in Europa si te vinde ca prostituata....mai sunt destule fete care nu stiu cum sa scape din aceste retele!!!!vezi-ti de scoala ta si lasa sexul pe mai tarziu!!!!
kudika477371
Postat pe 20 Mai 2014 11:37
De la: kudika592637, la data 2014-05-20 09:55:58Unii useri au spus ca esti "naiva". Altii ca esti doar proasta. Eu sunt convins ca esti de-a dreptul o PROASTA DE BUBUIE, cu creierul neted si odihnit, dar cu tartita in flacari. N-AM EU ATATIA BANI CATE SCRISORI "SFASIETOARE" MI-A FOST DAT SA CITESC - datorita serviciului - DE LA "FETITE" PIERDUTE PRIN LUMEA LARGA PENTRU CARE HOTELUL HILTON ERA O SALTEA PUTUROASA DE PRIN HAMBURG (port in Germania) sau alte porturi europene. Toate cu "iubi" care le paraseau printr-un bordel dupa ce incasau euroii dupa vanzare. Cereau "disperate" ajutor pentru repatriere, n-aveau lascaie, n-aveau acte, pasaport etc., aveau "norma" de 10-20 de "clienti" pe zi/noapte... Altfel parul pe spinare... Dar de unde sa avem atatia bani ca sa le aducem pe toate inapoi ?! Unele erau vandute, la propriu, pe camile ! Asa ca... du-te invartindu-te cu "iubi" al tau unde vezi cu ochii in lumea larga ! O proasta mai putin, o "locatara" de bordel in plus. Nu-ti place scoala ? Nu vrei sa ai o meserie? Vrei sa fii "emancipata", "matura", "independenta" ? Nicio problema ! Bordelul si pestii abia te asteapta sa-ti dea "meserie" sub noada ! Nimeni, in afara parintilor tai, nu va suferi. Si daca ai sa dai de dracu' sa nu te aud ca ai sa acuzi pe altcineva in afara de tine pentru ce vei pati. Daca ai avea un creier mai mare decat o pruna, ai ºti cã FIECARE CUM ISI ASTERNE, ASA DOARME !Vezi zice ca-s prea dur. Da de unde ! Stai sa vezi ce "lectii" dure iti va da viata.Daca l-ai fi citit pe "Hamlet", ai sti ca Hamlet a indemnat-o pe Ofelia sa "go to the nunery". Or, "nunery" inseamna si "manastire", dar si "BORDEL". SUCCESURI GRANDISSIME !Pãcat de tine...


Bestial !

Cred ca va folosi Google Translate ca sa priceapa ce i-ai scris.

Nu cred ca mai are un neuron neinvadat de hormoni ca sa poata sa priceapa ce-i zice toata lumea.

Si eu credeam ca numai baietii patesc chesti de astea de le fug toti neuronii in pantaloni cand dau de o bunaciune.

PS. Baieti = Barbati cu varsta sub 20 de ani.

Recunosc ca mai pot exista si exceptii peste 20 de ani.

Radu_Cristian_1
Postat pe 20 Mai 2014 17:02
De la: kudika314190, la data 2014-05-20 09:29:56In primul rand,nu sunt draga ta..in al 2lea rand,vad ca te ocupi doar sa comentezi aiurea pe aici,luand la misto(ca asa crezi tu ) toate posturile legate de un subiect. Nu am nevoie de premiul mentionat de tine,si nici n'am sa duc aici o discutie cum ar fi:cel mai frumos lucru pe care il poti face este sa'ti vezi de treaba ta.:) ok ? Nimeni nu te'a jignit pe tine personal .. cauta'ti un hobby daca te plictisesti atat de tare.. sfatul meu pentru tine: deschide o carte de gramatica,este mult mai interesanta decat sa stai tu sa urmaresti orice discutie pe aici,ca sa te bagi in seama aiurea cu un comment rautacios si de ce nu si prost scris. Arata-mi ca esti destept si nu`mi da replica. Pa !
mei nush sincer de unde atata cultura in tine,tu crezi ca eu akum stau pt tine sa imi pierd eu din timpul meu pretios pt a iti scrie corect din punkt de vedere gramaitikal pt ce?pt a parea iteligent?nici akum nu reusesti sa intelegi in vaga ta inteligenta dc ti-am scris la ce ai postat....hai sa ma cobor la nivelul tau desi sincer ma cam chinuii....doamna gramatika si estrem de inteligenta ..raspunsul tau dat m-a facut sa tresar vazand cata materie cenusie se afla in gandirea ta la acel raspuns sincer dement dat acelei sarace si proaste fetei ce a manakato sa dchida asemenea subiect pe kudika etalandusi prostia ....u ce ai facut....ai etalato si tu....de toate ar gandi prob ca si tine crede-ma ar fi totul mult mai frumos in viata...sincer ador felul tau de a fii ..crede-ma nu e singurul prea inteligenta voastra minuscula
athos_is_back
Postat pe 20 Mai 2014 19:20
Iulia,am cunostinta personal, de un astfel de caz. Omul 37 de ani,avea si serviciu( bine platit) si se mai ocupa si cu "seductia" naivelor cu care pleca peste granita unde,bineinteles,le dadea la produs. Acasa sotie cu 3 copii mari ( pina in 17 ani). A luat o fetisoara care a disparut vreo 2 ani de acasa,cica lucra in Spania, aiurea ea era la BORDEL. S-a intors acasa cu o fetita de citeva luni. Nu stiu daca era copilul pestelui de 37 de ani dar l-am vazut cu fetita la magazinul unde lucram eu. O vreme a venit cu fetita aceea micuta sa-i cumpere dulciuri apoi nu a mai venit deloc. Tot ce stiu este ca zcolo in magazinul unde eu faceam si ture de noapte a incercat o abordare pentru o alta fetisoara. Era o fata cam de 17 ani si nu era cine stie ce frumusete. Fata, fie avea cunostinta de reputatia lui , fie era constienta de cit de bine arata i-a taiat macaroana scut. Stii ce i-a spus? Vai ce frumoasa esti! Crede-ma ,esti frumoasa ! Si incerca sa faca pe protectorul si avea numai cuvinte f frumoase. A incercat sa-i cumpere ceva cred ca o ciocolata nemteasca. Fata , acum cred ca stia cu cine are a face, pur si simplu l-a repezit. Ei bine ,nu s-a lasat si a insistat ,atunci fata azis ca daca mai insista o deranjeaza, ca ea are bani sa-si ia ce vrea si ca daca nu se potoleste o sa fie nevoie sa cheme cri 4 jandarmi care beau afara cafea. Stii cum a reactionat? A incetat subit si a iesit afara spunind-ui ca de fapt ea a pierdut. Un ticalos ! E romm iar sotia daca -i iesea din cuvint sau intreba prea milte lua BATAIE serioasa. Nu te duce! Spune ca il prezinti parintilor si sigur va dispare. Crede-ma!
kudika319387
Postat pe 20 Mai 2014 23:17
Probabil, tu iubestti ceea ce a lasat el sa vada si iubesti atat de tare ca, daca isi arata coltii, ii gasesti tu ceva scuze plauzibile crezand ca lumea din jurul tau nu stie sa vada toata frumusetea asta a lui...Si, de ce sa plecati in Germania daca tot renunta la relatia pe care o are acum?! La asta nu te-ai gandit? Stai draguta in banca ta, concentreaza-ti atentia pe un lucru in care te refugiezi atunci cand n-ai chef de nimeni si de nimic( citeste, asculta muzica, schimba-ti look-ul), fa ceva nou si cere ajutorul pt a trece peste asta parintilor tai. E normal ca, la varsta ta sa treci printr-o dragoste de genul asta si implicit, printr-o dezamagire, dar crede-ma, nicio fata cu capul pe umeri si cu toate mintile aflate acolo unde le e locul, nu a murit din asa ceva! Sa ai multa bafta!!
Alexescu_Adriana_1
Postat pe 21 Mai 2014 09:34
Eu aveam 20 de ani cand m-am indragostit de un barbat insurat. Au existat sentimente frumoase intre noi timp de 26 de ani. Mie nu mi-a trebuit altcineva, el fiind tot universul meu. A fost o relatie sincera cu multe sentimente din partea amundorura. Problema este ca el nu si-a parasit nevasta desi nu are o relatie buna cu ea. Relatia s-a terminat acum un an din intiativa mea pentru ca am obosit. Lui ii era bine dar eu nu am mai putut. Nu este usor sa te ascunzi mereu, sa fii singura de toate sarbatorile pentru ca el este aks cu familia. Si am ajuns la aproape 50 de ani singura, debusolata, depresiva si fara nici un chef de a mai cunoaste pe cineva.
Nu stiu cum as putea sa te sfatuiesc. Fiecare om e unic si nu poti sti cum o sa evolueze relatia voastra. Fii in schimb foarte prudenta si nu lasa sa treaca prea mult timp pana el va lua niste decizii. Lucrurile trebuie sa fie clare cat mai curand cu putinta. In caz contrar ia tu decizia de a te desparti de el inainte de a investi si mai multe sentimente si de a te ocoli toti pretendentii stiindu-te ocupata.
Multa bafta!
camelia_ctin@yahoo.com
Postat pe 21 Mai 2014 09:44
Draga mea, nu crezi ca varsta de 16 ani nu iti permite sa te "aduni" la casa ta...inca? ai rabdare....rabdare multa.....iubirea e chioara si te poate impinge la chestii necugetate si cu repercursiuni grave. Timp ai berechet...si daca te paraseste DOAR pentru ca nu ai plecat cu el in Germania sa-ti fie clar un singur lucru: "URMA SA FII SURSA LUI DE VENIT". Scoala ar trebui sa-ti ocupe timpul. Te pup si deschide ochii...iubirea are multe intelesuri!!!
eby
Postat pe 21 Mai 2014 11:46
Buna,
Am trait si eu o experienta similara care s-a incheiat recent si a durat timp de doi ani...Ce pot sa-ti spun? Barbatii sunt altfel claditi, ei sa zicem se indragostesc mai usor dar reusesc sa renunte mult mai repede. In situatia in care e casatorit un barbat nu va renunta din comoditate sa faca vreun pas cu atat mai mult daca sotia lui e o femeie de casa, ca sa zic asa, care il iubeste. Povestea mea este foarte lunga si minunata in acelasi timp...e adevarat si dureroasa.. Ceea ce pot sa-ti spun este ca n-o sa-l uit niciodata...si ca mi-as fi dorit o viata cu el...poate doua...De aceea prefer sa nu-l urasc, sa nu-l judec ci sa ma bucur ca am trait momente de neuitat...Am invatat insa ca e bine inca de la inceput sa te feresti de astfel de relatii..pentru ca suferinta e enorma. Daca un barbat poate sa controleze aceasta suferinta mai bine, pentru femei e mai greu pentru ca prin constructie barbatul e mai puternic.
Daca mai vrei sa vorbim despre asta imi poti scrie pe adresa ary_dinu@yahoo.com.
Toate cele bune..
kudika123073
Postat pe 22 Mai 2014 09:14
draga mea, la varsta de 16 ani multe cred k tot ce zboara se mananca! nu esti matura indeajuns incat sa ti poti da seama dk intr-adevar el vrea ceva serios de la tine.eu tind sa cred k aia e parerea ta, aia te face el sa crezi.
sfatul meu este sa te interesezi f bine despre anturajul si afacerile lui ilegale sa nu te trezesti cumva prin germania vanduta cine stie cui.

mare grija!
gelle27
Postat pe 22 Mai 2014 11:44
De la: athos_is_back, la data 2014-05-20 19:20:34
De la: kudika314190, la data 2014-05-20 09:29:56In primul rand,nu sunt draga ta..in al 2lea rand,vad ca te ocupi doar sa comentezi aiurea pe aici,luand la misto(ca asa crezi tu ) toate posturile legate de un subiect. Nu am nevoie de premiul mentionat de tine,si nici n'am sa duc aici o discutie cum ar fi:cel mai frumos lucru pe care il poti face este sa'ti vezi de treaba ta.:) ok ? Nimeni nu te'a jignit pe tine personal .. cauta'ti un hobby daca te plictisesti atat de tare.. sfatul meu pentru tine: deschide o carte de gramatica,este mult mai interesanta decat sa stai tu sa urmaresti orice discutie pe aici,ca sa te bagi in seama aiurea cu un comment rautacios si de ce nu si prost scris. Arata-mi ca esti destept si nu`mi da replica. Pa !
mei nush sincer de unde atata cultura in tine,tu crezi ca eu akum stau pt tine sa imi pierd eu din timpul meu pretios pt a iti scrie corect din punkt de vedere gramaitikal pt ce?pt a parea iteligent?nici akum nu reusesti sa intelegi in vaga ta inteligenta dc ti-am scris la ce ai postat....hai sa ma cobor la nivelul tau desi sincer ma cam chinuii....doamna gramatika si estrem de inteligenta ..raspunsul tau dat m-a facut sa tresar vazand cata materie cenusie se afla in gandirea ta la acel raspuns sincer dement dat acelei sarace si proaste fetei ce a manakato sa dchida asemenea subiect pe kudika etalandusi prostia ....u ce ai facut....ai etalato si tu....de toate ar gandi prob ca si tine crede-ma ar fi totul mult mai frumos in viata...sincer ador felul tau de a fii ..crede-ma nu e singurul prea inteligenta voastra minuscula


Demult n-a mai aparut pe aici asa un bolovan....
kudika226898
Postat pe 22 Mai 2014 16:50
De la: athos_is_back, la data 2014-05-20 19:20:34
De la: kudika314190, la data 2014-05-20 09:29:56In primul rand,nu sunt draga ta..in al 2lea rand,vad ca te ocupi doar sa comentezi aiurea pe aici,luand la misto(ca asa crezi tu ) toate posturile legate de un subiect. Nu am nevoie de premiul mentionat de tine,si nici n'am sa duc aici o discutie cum ar fi:cel mai frumos lucru pe care il poti face este sa'ti vezi de treaba ta.:) ok ? Nimeni nu te'a jignit pe tine personal .. cauta'ti un hobby daca te plictisesti atat de tare.. sfatul meu pentru tine: deschide o carte de gramatica,este mult mai interesanta decat sa stai tu sa urmaresti orice discutie pe aici,ca sa te bagi in seama aiurea cu un comment rautacios si de ce nu si prost scris. Arata-mi ca esti destept si nu`mi da replica. Pa !
mei nush sincer de unde atata cultura in tine,tu crezi ca eu akum stau pt tine sa imi pierd eu din timpul meu pretios pt a iti scrie corect din punkt de vedere gramaitikal pt ce?pt a parea iteligent?nici akum nu reusesti sa intelegi in vaga ta inteligenta dc ti-am scris la ce ai postat....hai sa ma cobor la nivelul tau desi sincer ma cam chinuii....doamna gramatika si estrem de inteligenta ..raspunsul tau dat m-a facut sa tresar vazand cata materie cenusie se afla in gandirea ta la acel raspuns sincer dement dat acelei sarace si proaste fetei ce a manakato sa dchida asemenea subiect pe kudika etalandusi prostia ....u ce ai facut....ai etalato si tu....de toate ar gandi prob ca si tine crede-ma ar fi totul mult mai frumos in viata...sincer ador felul tau de a fii ..crede-ma nu e singurul prea inteligenta voastra minuscula
In primul rând, fata are dreptate, esti semi analfabet si tii mortis sa ne zgarai retina cu agramatismele tale (daca nu intelegi cuvantul, cauta in DEX). In al doilea rând, ea ti-a cerut sa demonstrezi ca ii esti superior din punct de vedere intelectual prin a inceta sa iti postezi tampeniile aici. Ce ai demonstrat tu e ca "prostul nu e prost destul, daca nu e si fudul". Probabil ca bãietii cu care mãnânci seminte la scara blocului sunt mândri de tine, ai lãsat câteva posturi pe un forum, acum esti vedeta
alissa81
Postat pe 25 Mai 2014 09:01
Draga mea, barbatii n-ar divorta pentru alta nici daca ar cadea casa pe ei. Pacat ca ti-ai risipit tineretea pentru a fi metresa lui. Puteai sa ai si tu o familie frumoasa.
kudika_6562
Postat pe 25 Mai 2014 11:32
eu zic sa nu te imbeti cu apa rece. Ceea ce ii face acum sotiei iti va face mai tarziu tie. Viata nu iarta si cine isi cladeste fericirea pe nefericirea altuia mai devreme sau mai tarziu pateste la fel. Este ca o lege nescrisa. Si mai e ceva....analizeaza-te bine tu simti ceva pentru el sau pentru ceea ce ,,atrage atentia" (bani, masina etc)? este adevarat , se spune ca dragostea este oarba insa uneori putin mai multa luciditate nu strica asa ca pune-i ochelari dragostei tale si uita-te bine>
maria_doina
Postat pe 25 Mai 2014 12:15
Lasati fata an pace ca habar nare cei cu viata ei acum e andragostita. AN Germania o sa ajunga la vitrina. o sa planga mai taziu
kudika400341
Postat pe 25 Mai 2014 23:36
va agitati cu totii gratuit , nu este nimic real aici ... sunt aruncate nade sa va dea de lucru ... serios ! este o pierdere de timp si energie !wake up people !
kudika_956659
Postat pe 26 Mai 2014 08:08
De la: kudika_956659, la data 2014-05-26 08:08:18va agitati cu totii gratuit , nu este nimic real aici ... sunt aruncate nade sa va dea de lucru ... serios ! este o pierdere de timp si energie !wake up people !



kudika226898
Postat pe 26 Mai 2014 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cautam nasi de cununie din Iasi sau din apropiere 14 De la: kudika_953384 9 Martie 2017 16:29
Sunt foarte suparata 150 De la: valitecuci 30 Ianuarie 2011 21:23
Sfat 12 De la: franziska_eu 12 Februarie 2012 09:18
Drama falsã a femeii de 30 ani 12 De la: ella_c 14 Aprilie 2009 21:41
depresie din cauza sotului sau a mea? 133 De la: sofia_maria 20 Decembrie 2010 18:59