Setari Cookie-uri

Iubesc un barbat insurat :(

De la: simona1998, la data 2014-05-06 22:08:19 De asta mi-e teama, dar exista sentimente sincere ... sunt foarte nehotarata


La 16 ani si porcul zboara iar avioanele sunt pasari si se mananca!
Si uite asa o sa faci tu "buba"de la amantlacul asta si o sa te doara.Ce pacat!
Arno_28
Postat pe 7 Mai 2014 07:08
De la: simona1998, la data 2014-05-06 22:03:5016 IAR EL 25


"pa bune?!!" kudika parca puteai mai mult de atat da na hai sa-ti fac jocul!!

asa, tu ai 16 ani si esti la scoala(liceu banuiesc) perfect normal pana aici, el are 25 de ani si este tot la scoala? tu te-ai indragostit lulea de domnul(la 25 de ani nu mai poti spune ca-i adolescent) care se pare te place si chiar este dispus sa fuga cu tine in Germania! asta dovada de iubire pentru ce-ti trebuie tie scoala cand el are nevoie de bani din afaceri ilegale?!
deci da!!o "frumoasa" poveste de dragoste specifica acestui site!
kiss_my_ass
Postat pe 7 Mai 2014 10:12
De ce in Germania? In tara noastra nu aveti unde fugi? E clar ca el urmareste altceva defapt, eu zic sa te apuci de invatat si sa te gandesti la viitorul teu, viata nu se sfarseste la un barbat iar daca el vrea sa te paraseasca daca tu nu mergi cu el in Germania inseamna ca nu te iubeste. Inainte sa iei o hotarare puneti niste intrebari tie si lui, esti dispusa sa renunti la tot, la familie, educatie, viitorul tau pentru cineva care nu iti inspira siguranta si iti pune semne de intrebare? Pentru ca asa e, pe cine cunoaste el acolo, a mai fost plecat. Sunt foarte multe intrebari si nu mai fi naiva.
monica-cristina
Postat pe 7 Mai 2014 10:28
maaa fetelooor ,yo cred ca nebunatica asta mica si indragostita a fugit ca pistruiatul azi noapte nu-I de ras,dar nici de cred ca atrecut la lucru manual,sa-si faca viata cu mana ei ooof copiii astia!
Titanika
Postat pe 7 Mai 2014 12:10
De la: simona1998, la data 2014-05-06 21:48:04Buna, pana nu cunoasteti pe cineva ar fi bine sa nu va faceti nici o parere despre nimeni! Sa va povestesc ce am patit pana sa ajung la parerea asta ;)

La scoala la noi venea un baiat foarte bogat, insurat de cateva luni, cu o masina, bani ... etc iti atragea atentia cu alte cuvinte, insa eu cand il vedeam sau auzeam ceva despre el imi era teama ... auzisem chestii de genul ca are "afaceri" ilegale.

Am trait cateva luni bune cu teama, cu toate ca stiam ca el ma indrageste.

Sa nu mai intru in detalii, acum am o relatie de trei luni cu el ... relatie cu sentimente din partea amandurora ... si da ati vazut bine e insurat :( dar il iubesc enorm

Sa continui: dupa aceste trei luni de relatie mi-a propus sa mergem impreuna in Germania, sa ne facem viata noastra, sa renunte la sotie si sa fim fericiti impreuna. Pentru mine este o adevarata dovada ca ma iubeste ... DAR nu prea imi dau seama daca e sincer si mi-e frica sa nu patesc ceva :( ma puteti ajuta cu un sfat?

Apelez pe acest forum pt ca relatia noasta este inca secreta :( Sunt putin nehotarata ... UN SFAT?

pregateste-te sa produci in italia sau germania langa alte proaste ca tine
INTELIGENTUL-
Postat pe 7 Mai 2014 12:58
Simona, sfatul meu sincer este sã nu pleci sub nici o formã în Germania.
Cunosc realmente rețele de astfel de indivizi, care sucesc mințile la puștoaice, pleacã în strãinãtate cu ele și acolo le vând pur și simplu pe sume cu peste 5 zerouri în euro unor rețele de traficanți de carne vie. Vei sfârși în sclavie sexualã pentru o lungã perioadã, iar sfârșitul nu vreau sã ți-l spun. În general aceste fete nu mai scapã sã povesteascã ce au pãțit. Nu te mint!
Dacã tot te iubește în așa hal și nu mai poate dupã tine, iar tu... deși ești departe de vârsta la care trebuie sã faci un astfel de pas, nu mai poți dupã el, acceptã sã vã mutați doar în altã localitate din România, dacã el nu mai vrea sã rãmâneți pe loc. Și neaparat sã știe pãrinții de tine tot timpul. Nu accepta sã pleci afarã cu el dupã 3 luni de ... iubire...
Eu personal sunt sigur cã ești o potențialã sursã de venit pentru el.
Terminã-ți cel mai bine școala și lasã-l. Un bãrbat serios și cãsãtorit nu fuge în lume cu puștoaice de 16 ani.
Ce garanție ai cã nu vei pãți în mod identic ca actuala lui soție, dupã ce iubirea asta aprinsã a voastrã se va mai estompa?
Dacã ține la tine te va lãsa sã-ți termini școala, nimeni nu-și dorește o prostuțã fãrã multã carte lângã el ca soție, deci în mod clar are alte intenții decât îți aratã.
Spre exemplu, dacã ar fi un bãrbat care sã merite totul de la tine, ar fi trebuit sã divorțeze de actuala nefericitã și apoi sã se cãsãtoreascã cu tine. Dar nu va face asta, pentru cã totul e o minciunã!
kudika_958736
Postat pe 7 Mai 2014 17:28
De la: kudika_958736, la data 2014-05-07 17:28:54Simona, sfatul meu sincer este sã nu pleci sub nici o formã în Germania.
Cunosc realmente rețele de astfel de indivizi, care sucesc mințile la puștoaice, pleacã în strãinãtate cu ele și acolo le vând pur și simplu pe sume cu peste 5 zerouri în euro unor rețele de traficanți de carne vie. Vei sfârși în sclavie sexualã pentru o lungã perioadã, iar sfârșitul nu vreau sã ți-l spun. În general aceste fete nu mai scapã sã povesteascã ce au pãțit. Nu te mint!
Dacã tot te iubește în așa hal și nu mai poate dupã tine, iar tu... deși ești departe de vârsta la care trebuie sã faci un astfel de pas, nu mai poți dupã el, acceptã sã vã mutați doar în altã localitate din România, dacã el nu mai vrea sã rãmâneți pe loc. Și neaparat sã știe pãrinții de tine tot timpul. Nu accepta sã pleci afarã cu el dupã 3 luni de ... iubire...
Eu personal sunt sigur cã ești o potențialã sursã de venit pentru el.
Terminã-ți cel mai bine școala și lasã-l. Un bãrbat serios și cãsãtorit nu fuge în lume cu puștoaice de 16 ani.
Ce garanție ai cã nu vei pãți în mod identic ca actuala lui soție, dupã ce iubirea asta aprinsã a voastrã se va mai estompa?
Dacã ține la tine te va lãsa sã-ți termini școala, nimeni nu-și dorește o prostuțã fãrã multã carte lângã el ca soție, deci în mod clar are alte intenții decât îți aratã.
Spre exemplu, dacã ar fi un bãrbat care sã merite totul de la tine, ar fi trebuit sã divorțeze de actuala nefericitã și apoi sã se cãsãtoreascã cu tine. Dar nu va face asta, pentru cã totul e o minciunã!


poate asa va intelege !!!
-Iulya
Postat pe 7 Mai 2014 18:21
La 16 ani ai drept sa parasesti tara fara acordul scris al parintilor si parafat de notar? NU!!
..asadar, el vrea sa te scoata ilegal, poate cu acte false, din care sa rezulte ca ai peste 18 ani...
La celelalte infractiuni ale lui nu ma mai refer, esti destul de mare sa le stii singura , plus ca ti s-a spus din toate partile ca nu e moral, nu e bine... el, clar, e puscariabil pentru faptele sale. Vrei sa devii si tu infractoare, nu cred, altfel nu intrebai...faceai ce zice el!
Stai calm, Simona, devii majora peste doi ani si atunci esti singura raspunzatoare in fatza legii. In fata lumii mereu sunt mai multi vinovati...
maybe
Postat pe 11 Mai 2014 18:46
De la: maybe, la data 2014-05-11 18:46:06La 16 ani ai drept sa parasesti tara fara acordul scris al parintilor si parafat de notar? NU!!
..asadar, el vrea sa te scoata ilegal, poate cu acte false, din care sa rezulte ca ai peste 18 ani...
La celelalte infractiuni ale lui nu ma mai refer, esti destul de mare sa le stii singura , plus ca ti s-a spus din toate partile ca nu e moral, nu e bine... el, clar, e puscariabil pentru faptele sale. Vrei sa devii si tu infractoare, nu cred, altfel nu intrebai...faceai ce zice el!
Stai calm, Simona, devii majora peste doi ani si atunci esti singura raspunzatoare in fatza legii. In fata lumii mereu sunt mai multi vinovati...


Infractoare nu cred cã va deveni, însã aș putea bãga mâna în foc (cu riscul de a mã arde) cã va fi 100% victimã a unei rețele de prostituție afarã.
Cred cã din asta trãiește individul, bãieților de la ”crimã organizatã” cred cã le va face plãcere sã poarte o discuție cu el.
Așa cã invit toatã lumea care intrã în discuții cu aceastã puștoaicã, sã-i explice la ce se expune!
Dacã individul o iubește, trebuie sã dea divorț de soția sa și sã rãmânã cu fata asta, restul e apã de ploaie. Eu spun hotãrât
kudika_958736
Postat pe 11 Mai 2014 19:35
Doamne....mai fata draga...daca te iubeste intradevar....te lasa sa termini o scoala...nu face prostia asta....
stmaria
Postat pe 12 Mai 2014 15:51
Toti cei ce iti raspund aici sunt bine intentionati, numai ca tu nu esti rezonabila , nici nu vrei sa iti deschizi ochii. ai multe de invatat de la viata asta si la 16 ani chiar crezi ca tot ce zboara se mananca . IUBIREA O SA O DESCOPERI MULT MAI TARZIU ... ce ti se intampla acum este doar o repetitie . Oricum tu nu esti iubirea vietii lui , nu te mai minti si amagi singura !
kudika_956659
Postat pe 12 Mai 2014 15:59
domnita,,vezi-ti de viata ta,esti inca la inceputul vietii,traieste-ti viata cat mai frumos cu putina ,bucurate de tinerete acum,sa cauti sa iti intemeiezi o familie mai tarziu,,nu acum,,cauta sa iti gasesti un job pe masura ta si ceea ce iti face placere sa profesezi,distreza-te acum cu cap,nu cu traieste clipa cai ai sa te tepuiesti,gandeste inainte sa faci ceva,sa cauti sa te protejezi de o eventuala sarcina,protejeaza-te pe tine si trupul tau ,fi o fata(femeie)inteligenta, sa nu fii mama in pat ,sa te simti cu adevarat femeie,sa iti consumi placerile cu cap si calitativ,nu cantitativ,el cauta sa te duca la produs in afara tarii,nu fii naiva, nu pune botul la cuvintele lui,chiar daca sunt sincere,dupa vreo 5-6 ani va veti schimba gandurile fiecare,relatia de acum inceputa evolueazacu sau fara voia voastra,aisa gandesti putin diferit fatade azi,maine si tot timpul petrecut cu el,ai rabdare si crede ca va veni cu siguranta siacelemomente de fericire pentru tine,sa nu iti fie frica de singuratate!
kudika_928363
Postat pe 13 Mai 2014 21:09
De la: simona1998, la data 2014-05-06 21:48:04Buna, pana nu cunoasteti pe cineva ar fi bine sa nu va faceti nici o parere despre nimeni! Sa va povestesc ce am patit pana sa ajung la parerea asta ;)

La scoala la noi venea un baiat foarte bogat, insurat de cateva luni, cu o masina, bani ... etc iti atragea atentia cu alte cuvinte, insa eu cand il vedeam sau auzeam ceva despre el imi era teama ... auzisem chestii de genul ca are "afaceri" ilegale.

Am trait cateva luni bune cu teama, cu toate ca stiam ca el ma indrageste.

Sa nu mai intru in detalii, acum am o relatie de trei luni cu el ... relatie cu sentimente din partea amandurora ... si da ati vazut bine e insurat :( dar il iubesc enorm

Sa continui: dupa aceste trei luni de relatie mi-a propus sa mergem impreuna in Germania, sa ne facem viata noastra, sa renunte la sotie si sa fim fericiti impreuna. Pentru mine este o adevarata dovada ca ma iubeste ... DAR nu prea imi dau seama daca e sincer si mi-e frica sa nu patesc ceva :( ma puteti ajuta cu un sfat?

Apelez pe acest forum pt ca relatia noasta este inca secreta :( Sunt putin nehotarata ... UN SFAT?


Pe tine si pe cele ca tine .........dar mai bine nu mai comentez ! Sunteti o "specie" aparte si probabil ca faceti ceea ce ati vazut la mama voastra!!!
Vrei un sfar de le noi????????? Impusca-te!!!!
rondina
Postat pe 13 Mai 2014 21:14
De la: kiss_my_ass, la data 2014-05-07 10:12:06
De la: simona1998, la data 2014-05-06 22:03:5016 IAR EL 25


"pa bune?!!" kudika parca puteai mai mult de atat da na hai sa-ti fac jocul!!

asa, tu ai 16 ani si esti la scoala(liceu banuiesc) perfect normal pana aici, el are 25 de ani si este tot la scoala? tu te-ai indragostit lulea de domnul(la 25 de ani nu mai poti spune ca-i adolescent) care se pare te place si chiar este dispus sa fuga cu tine in Germania! asta dovada de iubire pentru ce-ti trebuie tie scoala cand el are nevoie de bani din afaceri ilegale?!
deci da!!o "frumoasa" poveste de dragoste specifica acestui site!


Au uitat sa mentioneze ca sunt tzigani...
kudika226898
Postat pe 15 Mai 2014 17:42
Asta ma gandeam si eu....pe bune????...cat a durat sa-i treaca cuiva asemenea idiotenii prin cap ??? Mamaaaa....ce subiect...work out, girl !!! find something smarter... cat de proaste de ne crezi ??? om fi noi "romantice", dar nu idioate !
clara_simion
Postat pe 18 Mai 2014 04:23
inteleg poaate sau incerk sa inteleg ca ai doar 16 ani si mintea iti este cat o coaja de nuka...bn ca te-ai dezvoltat in vertikala in partea de jos asa de repede ca doar erai batrana sa mai stai ceva timp..in fine combinatia e perfecta ...o fetitza de 16 ani care a dat de gustul batonului de ciokolata si un tip de 25 de ani insurat cu afaceri ilegale care vrea sa te ia cu el in spania nu de alta dar e inteligent tipu ..presupun ca vorbeste fluent germana si in combinatie cu o minora fara minte dar care adora batonul de ciokolata si el insusi la cei 25 de ani ai lui dand semne de pedofilie de la o varsta atat de frageda va face cuplul perfect.......asta este noua generatie in ziua de azi incep pe la 14 ani la 16 se cred femeii si la 20 nici nu le mai tin minte numarul batoanelor de ciokollata savurate...mei tara asta o fi ea saraca si vai de capul ei dar de panarame nu duce lipsa...si de prostie...
athos_is_back
Postat pe 18 Mai 2014 05:45
De cat timp e casatorit, dc e de 10 ani , nu primesti nimic din averea lui, in caz ca il desparti de nevasta, daca e de mai putin, poti face ceva.
Cristina_Alexandra_Manole_1
Postat pe 18 Mai 2014 05:51
De la: kudika_958736, la data 2014-05-07 17:28:54Simona, sfatul meu sincer este sã nu pleci sub nici o formã în Germania.
Cunosc realmente rețele de astfel de indivizi, care sucesc mințile la puștoaice, pleacã în strãinãtate cu ele și acolo le vând pur și simplu pe sume cu peste 5 zerouri în euro unor rețele de traficanți de carne vie. Vei sfârși în sclavie sexualã pentru o lungã perioadã, iar sfârșitul nu vreau sã ți-l spun. În general aceste fete nu mai scapã sã povesteascã ce au pãțit. Nu te mint!
Dacã tot te iubește în așa hal și nu mai poate dupã tine, iar tu... deși ești departe de vârsta la care trebuie sã faci un astfel de pas, nu mai poți dupã el, acceptã sã vã mutați doar în altã localitate din România, dacã el nu mai vrea sã rãmâneți pe loc. Și neaparat sã știe pãrinții de tine tot timpul. Nu accepta sã pleci afarã cu el dupã 3 luni de ... iubire...
Eu personal sunt sigur cã ești o potențialã sursã de venit pentru el.
Terminã-ți cel mai bine școala și lasã-l. Un bãrbat serios și cãsãtorit nu fuge în lume cu puștoaice de 16 ani.
Ce garanție ai cã nu vei pãți în mod identic ca actuala lui soție, dupã ce iubirea asta aprinsã a voastrã se va mai estompa?
Dacã ține la tine te va lãsa sã-ți termini școala, nimeni nu-și dorește o prostuțã fãrã multã carte lângã el ca soție, deci în mod clar are alte intenții decât îți aratã.
Spre exemplu, dacã ar fi un bãrbat care sã merite totul de la tine, ar fi trebuit sã divorțeze de actuala nefericitã și apoi sã se cãsãtoreascã cu tine. Dar nu va face asta, pentru cã totul e o minciunã!
eugenye
Postat pe 18 Mai 2014 06:19
Buna la toata lumea.
Simona cum ai cerut ajutorul aici ( sau parerea )
, vorbeste si cu mama ta ...pana si instinctul tau iti spune ca este o minciuna dragostea asta a lui.
s
Stii ma gandeam ca nu am citit nici macar un mesaj care sa spuna .... e ok , dute cu el , dar probabil ca suntem oameni maturi , parinti , am sa vrbesc cu fiica mea de 16 ani si am sa o rog sa iti scrie parerea ei !
Intre timp sper sa nu fi facut o prostie !
eugenye
Postat pe 18 Mai 2014 06:26
Imi cer scuze pentru greseli ortografice ....cred ca m-am grabit sa nu faca ceva ce va regreta !
O zi buna!
eugenye
Postat pe 18 Mai 2014 06:30
Sunt atatia burlaci pe lumea asta. Reorienteaza-te. Nu strica caminul omului. Gandeste-te ca mai tarziu ar putea face si cu tine la fel.

kudika_3206
Postat pe 18 Mai 2014 06:44
Mai copila draga,ai reusit ,ca de la prima ora sa faci sa mi se faca pielea de gaina!!!baga de seama ca ceea ce simti tu NU E IUBIRE!E INDRAGOSTEALA,s-o ia dracu.iar diferenta o vei sesiza mult mai tirziu.stai pe funduletul tau acasa,dute la scoala,vorbeste cu parintii tai,sint singurii care iti vor fi alaturi cu sfaturi bune si te vor scoate si din foc.stii ca el,iubitul zic,ar fi pasibil de puscarie daca cineva ar face o plingere ca s-a culcat cu tine iar tu nu ai 18 ani?eu te inteleg ca esti indragostita,si eu am trecut prin asta,toti am trecut,si te asigur ca in aceste momente din viata iei cele mai proaste decizii,pt ca nu folosesti neuronul ci hormonul in luarea lor,si ,fir-ar al dracului:HORMONUL BATE NEURONUL!Intelegi oare?tu nu cu creierul judeci acum,judeci cu ce ai acolo,intre picioare si sigur rezultatele vor fi dezastruoase.vorbeste cu mama ta.dar repede,pina nu te trezesti undeva prin strainatate facind prostitutie.te inteleg ca tu acum crezi ca el e buricul pamintutlui si asta doar pt ca s-a urcat nemernicul pe tine si te-a facut sa dai ochii peste cap,dar el asta face si cu altele,mai fetito,iar tu crezi ca esti universul pt el...ptiu,ca-mi vine sa scuip de necaz,cind vad din astea!!!baga la cap:IUBIREA E CU TOTUL ALTCEVA,NU CE CREZI TU ACUM IN NAIVITATEA CELOR 16 ANI.degeaba ti-as explica,mi-ar trebui pagini intregi si tot nu mai asculta,tu o tii pe a ta,dar asculta-ma si vorbeste cu mama ta si vezi-ti de scoala daca vrei sa nu te vezi mai tirziu dependenta de un barbat in loc sa ai o facultate,o meserie demna de tot respectul.abia atunci apuca-te si cauta-ti un barbat,abia atunci vei lua decizii bune pt tine.de nu,vei sfirsi la cratita,asteptind sa vina dinsul cu banii,sau si mai rau,si la cratita si la serviciu,sa-l intretii pe mnealui!alege!cum crezi ca iti va fi mai bine?nu te mai amagi:NU E IUBIRE,E INDRAGOSTEALA SI ASTA TRECE REPEDE,si vei trage ponoasele,poate toata viata si e pacat.
armiedi_19665
Postat pe 18 Mai 2014 06:57
Vreau sa iti dau un sfat sincer si din proprie experienta, eu nu comentez de obicei pe forum, dar de data asta m-am regasit un pic in povestea ta...diferenta e ca eu l-am urmat fiindu-i sotie si avand 23 de ani,nu 16! Si acum divortam dupa 6 ani, avem un copil, iar eu sunt intr-o tara straina departe de toti ai mei...el era barbatul perfect, au existat multe sentimente, dar si multe responsabilitati pe care ni le-am asumat impreuna...dar in viata nu iese totul cum planuiesti,oamenii se schimba si ajung sa te faca sa suferi cum nu iti imaginai ca e posibil.
In cazul tau , situatia se poate transforma in una disperata: ai 16 ani, pe omul ala il cunosti de cateva luni, banuiesti ca e implicat in "afaceri ilegale", mai e si casatorit si tu vrei sa pleci cu el in alta tara, departe de familie??Eu stiu ca la 16 ani cam tot ce zboara se mananca si simti ca se sfarseste lumea odata cu el, dar nu fi naiva!!! Nu ai auzit de cazuri asemanatoare in care fetele sunt obligate sa se prostitueze, sunt sechestrate,maltratate si chiar ucise??Discuta cu parintii tai, ei sunt singurii in care poti avea incredere si care te iubesc cu adevarat, crede-ma ca daca asculti sfaturile lor o sa iti fie bine in viata, ocupa-te de scoala, tu nu ai terminat nici liceul!!! Lasa visele la stadiul de vise ca realitatea este cu totul alta, viata e grea si oamenii au multe fetze, trezeste-te inainte de a fi prea tarziu...eu stiu ca il iubesti dar daca el te iubeste cu adevarat nu o sa termine relatia cu tine daca nu faci ce zice el si o sa faca lucrurile cum trebuie,eu inca nu inteleg cum ai putut accepta asta stiind ca el e casatorit! Tu crezi ca e o joaca sa fi casatorit cu cineva, te-ai pus pt un moment in locul acelei femei??cine stie ce intentii are cu tine, poate are probleme in casnicie si vrea sa se distreze, asa fac majoritatea barbatilor! El poate ascunde multe lucruri, tu nici nu il cunosti, nu iti pune viata in mainile unui strain! Gandeste bine ce faci, detasaza-te un pic sentimental si ia in considerare toate datele reale pe care le ai, nu te lasa orbita de cuvintele si atentiile lui ca se pot schimba peste noapte in cel mai urat cosmar al tau!
dellyzzia
Postat pe 18 Mai 2014 07:15
NUMAI FAPTUL CA ITI PUI INTREBAREA, ESTE DE FAPT CHIAR RASPUNSUL CAUTAT. ASCULTA-TI INTUITIA, CARE SPUNE CA VIATA TA ACUM INCEPE, VOR MAI FI MULTE IUBIRI DE ASTEA. NU MORI CUM NU A MURIT NIMENI DIN ASTA. CA EL SUNT MULTI, DAR CRED CA URMATORUL TI-L VEI ALEGE MAI BINE, SAU CEL PUTIN NU VEI MAI CREDE TOATE MINCIUNILE INDRUGATE.
kudika601972
Postat pe 18 Mai 2014 07:42
Am si eu o intrebare... Ce cauta un barbat de 25 ani si insurat sa se plimbe pe la scoala?
arahne
Postat pe 18 Mai 2014 07:43
Bune!
Probabil esti inca eleva. Este posibil ca individul intr-adevar sa faca parte din lumea interlopa. Ceea ce ai povestit este modelul clasic al celor cu afaceri "dubioase" de "racolare" a victimelor. Prin SEDUCTIE!!!!
Daca vei pleca cu el cine stie prin ce bar vei ajunge sa devii o femeie de consumatie!
Vorbeste cu parintii tai!!! Este foarte important!!
Daca ar fi dragoste adevarat, si-ar clarifica relatia cu sotia lui, apoi ar gasi o solutie pentru voi 2. DAR NU ESTE ADEVARAT!!
Ai grija de tine si fii atenta in ce relatii intri.
Succes!
kudika145793
Postat pe 18 Mai 2014 07:48
parerea mea este ca mai bine stai la scoala si iti termini scoala si el este tanar daca peste cativa ani gaseste alta si te lasa si pe tine cum a lasat-o pe sotia lui,fiecare isi da cu parerea orcum tu faci ce crezi,dar nu e bine la varsta ta sa abandonezi scoala
iepurila
Postat pe 18 Mai 2014 08:10
Crezi ca pe tine nu te v-a lasa cum o lasa pe sotie sa nu uiti niciodata LUPUL ISI SCHIMBA PARUL DAT NARAVUL BA
kudika_953345
Postat pe 18 Mai 2014 08:10
asta e la inceput, daca ramaneti impreuna si dati de greutati....o sa uiti si la el in portofel
iulia_pana
Postat pe 18 Mai 2014 08:32
Ai 16 ani! Nu esti majora! Daca pleci cu "iubitzelul" vei avea probleme juridice cca.2 ani pina la majorat. Mai apoi daca traiesti cu "iubitzelul" e bine de stiut ca oricind ’mnealui poate fi acuzat de corupere de minori, deoarece relatia ’mealui cu tine nu are acordul parintilor tai ori a tutorelui legal. Asa ca ATENTIE!!!!! Eu personal daca as avea un dosar deschis pe numele ’mnealui, "iubitzelul" ar avea o oarecare perioada "casa masa asigurata pe banii statului"(puscarie)!
Mys_Saly_1
Postat pe 18 Mai 2014 08:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gresesc ??? 10 De la: alexo88 21 Ianuarie 2011 08:50
Capricorn & Capricorn....Se poate realiza o casatori buna ??? 44 De la: ctwmn 18 Iulie 2009 10:34
cum sa intru in gratiile familiei iubitului meu??? 14 De la: eva1909 25 August 2011 21:45
depresie din cauza sotului sau a mea? 133 De la: sofia_maria 20 Decembrie 2010 18:59
Nu vrea sa se casatoreasca? 21 De la: ksishy0805 5 Martie 2016 23:52