Setari Cookie-uri

Il iubesc in secret de un an

E foarte greu sa-mi dau seama ce anume m-a atras la el, l-am cunoscut la inceput doar in cadrul agentiei de modelling si era foarte arogant cu toate manechinele de acolo;apoi am stat de vorba cu el la un eveniment si din interes de modelling la telefon. Nu m-a atras notorietatea lui si nici nu stiam nimic despre viata lui personala, o tinea secreta. Acum imi dau seama de ce o tine ascunsa pe iubita oficiala, pt ca umbla cu mai multe. Nu sunt singura care il place, mai sunt si alte fete si probabil daca ar afla ce simtim pt el, ne-ar accepta ca pe niste aventuri...insa eu sunt sigura ca nu exista femeia care sa-l faca sa o iubeasca sincer si sa fie doar al ei.
Sasha_Criss
Postat pe 30 Iulie 2014 22:42
lupul schimba ... jobul lui nu iti spune nk..trebuia sa iti dai seama de la inceput..ca este un cuceritor arogant!
Fulg-de-nea
Postat pe 30 Iulie 2014 22:46
De la: Sasha_Criss, la data 2014-07-30 21:25:40sunt constienta si de ce simt eu..stiu ca e un fel de a spune obsesie..sper sa scap cat mai repede de ea. Sunt sigura ca pt el dragostea adevarata se gaseste doar in basme. .. nici macar nu s-ar vedea casatorit sau intr-o relatie serioasa la varsta lui, iar eu nu as fi dispusa sa fiu doar o aventura pentru nimeni

de una singura nu ai cum..trebuie sa te ajute cineva..vei scapa in momentul cand vei intalni persoana potrivita pentru tine..si anume un baitat care sa te iubeasca si sa te respecte asa cum meriti si atunci iti vei da seama ca da..exista iubire adevarata si crede-ma chiar exista...ai timp pentru asta, de fapt iubirea vine cand te astepti mai putin,ea niciodata nu are planuri pentru ca consta in soarta omului...multa bafta sa ai..in tot cea ce faci!
Fulg-de-nea
Postat pe 30 Iulie 2014 22:50
inca o data ,,vorbiti de un om pe care nu l cunoasteti decat din spusele unei fete care zice ca sa indragostit de el si ea si altele si tot el e de vina dupa cum vb voi,,,,,nu mai vb despre oameni pe care nu i cunoasteti
kudika_950728
Postat pe 30 Iulie 2014 22:50
De la: Sasha_Criss, la data 2014-07-26 23:03:43... Am mai incercat o relatie dar il comparam cu el, si mereu va fi inutila o comparatie cu el pentru ca e prea bogat ca sa aiba egal intr-un alt baiat. ....





De la: Sasha_Criss, la data 2014-07-28 19:01:12Nu toate femeile se indragostesc de partea financiara, este o conceptie total gresita si cu atat mai mult eu stiu bine ca nu fac parte din categoria femeilor materialiste. Daca se intampla ca barbatul de care sunt indragostita sa fie bogat este un bonus, daca m-as indragosti de unul mai putin bogat nu m-ar deranja cu nimic si as accepta relatia daca l-as iubi


Ai dreptate.
Nu toate femeile se indragostesc de partea financiara.
Tu s-ar putea sa nu faci parte din acest grup de femei.
Subconstientul tau este programat astfel incat sa te indragostesti macar de unul mai putin bogat.
Nu strica sa fie bogat. Te inteleg pe deplin. Ca sa te distrezi si sa iti satisfaci dorintele este foarte important sa ai bani.
Daca nu ai tu suficienti macar sa aiba el. Se pare ca acesta este trendul actual.

Sper sa nu te superi pe mine pentru acest comentariu.
Mi-am permis sa iti scriu astfel bazandu-ma pe faptul ca esti o eleva de 9.60 la un liceu de mate-info.
Citeste cu atentie ce ai scris si analizeaza logic daca am dreptate sau nu am dreptate.

PS. Iti ofer un indiciu. In postarile tale nu am sesizat sa faci referire si la alte calitati in afara de bogatie. Oare de ce?

In plus iti mai ofer un sfat.
In general, barbatii prezentabili, bogati si inconjurati de femei frumoase sunt permanent supusi tentatiilor.
Ca un astfel de barbat sa fie numai al tau este nevoie de foarta multa hotarare, inteligenta si tact. Trebuie sa fi conectata 24 de ore din 24, 7 zile din 7 si cu toate astea uneori se intampla ca tentatiile la care este supus sa aiba castig de cauza chiar daca te iubeste.
In general barbatii nu au neaparata nevoie de implicare emotionala atunci cand calca stramb, mai ales daca sunt tineri si voiosi.
Sper sa nu te grabesti sa tragi concluzia ca toti barbatii insala. Mai sunt si exceptii.


Radu_Cristian_1
Postat pe 30 Iulie 2014 22:54
Multumesc mult! Nu m-am gandit ca voi primi atatea sfaturi pe acest forum..ma saturasem sa aud sfaturile mamei zilnic...care apropo spune si ea acelasi lucru..sunt de aceeasi parerea si eu insa probabil din cauza varstei ma simt tot mai dominata de aceleasi framantari in fiecare zi..:(
Sasha_Criss
Postat pe 30 Iulie 2014 22:55
De la: kudika_950728, la data 2014-07-30 22:50:56inca o data ,,vorbiti de un om pe care nu l cunoasteti decat din spusele unei fete care zice ca sa indragostit de el si ea si altele si tot el e de vina dupa cum vb voi,,,,,nu mai vb despre oameni pe care nu i cunoasteti

sant sfaturi, in urma celor relalatate de persoana care a deschis topicul, nu sti sa faci diferenta? Nici pe tine nu cunosc, cine esti si cate conturi ai?
Fulg-de-nea
Postat pe 30 Iulie 2014 22:58
De la: Sasha_Criss, la data 2014-07-30 22:42:00E foarte greu sa-mi dau seama ce anume m-a atras la el, l-am cunoscut la inceput doar in cadrul agentiei de modelling si era foarte arogant cu toate manechinele de acolo;apoi am stat de vorba cu el la un eveniment si din interes de modelling la telefon. Nu m-a atras notorietatea lui si nici nu stiam nimic despre viata lui personala, o tinea secreta. Acum imi dau seama de ce o tine ascunsa pe iubita oficiala, pt ca umbla cu mai multe. Nu sunt singura care il place, mai sunt si alte fete si probabil daca ar afla ce simtim pt el, ne-ar accepta ca pe niste aventuri...insa eu sunt sigura ca nu exista femeia care sa-l faca sa o iubeasca sincer si sa fie doar al ei.


Ok , sa inteleg ca aroganta lui , te-a determinat sa faci o obsesie pt el?

Sustii ca nu notieritatea lui , ar fi un punct care te-a atras , sa fie atunci pe langa aroganta si fizicul ?

Ti-ai format o obsesie pt simplul fapt ca are o prietena stabila si intre timp mai umbla si cu alte femei...dar tu nu esti una dintre ele , ceea ce te deranjeaza enorm ?

Ti-am citit cateva postari pe forum si multe dintre ele sunt

Nu confunda iubirea cu obsesia...si din moment ce poti da pareri rationale , altora , poti fi rationala si cu tine insasi , alungand aceasta obsesie careia nu-i vad rostul.
-Iulya
Postat pe 30 Iulie 2014 22:59
De la: Sasha_Criss, la data 2014-07-30 22:55:32Multumesc mult! Nu m-am gandit ca voi primi atatea sfaturi pe acest forum..ma saturasem sa aud sfaturile mamei zilnic...care apropo spune si ea acelasi lucru..sunt de aceeasi parerea si eu insa probabil din cauza varstei ma simt tot mai dominata de aceleasi framantari in fiecare zi..:(

Normal, orice mama isi sfatuieste copilul numai de bine...da si varsta e o cauza..pentru ca..sant multe de acumulat...si..incearca sa-ti prioritate de baza scoala, apoi ceva care iti place tie cum ar fi sportul...
Fulg-de-nea
Postat pe 30 Iulie 2014 23:01
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-07-30 22:58:53
De la: kudika_950728, la data 2014-07-30 22:50:56inca o data ,,vorbiti de un om pe care nu l cunoasteti decat din spusele unei fete care zice ca sa indragostit de el si ea si altele si tot el e de vina dupa cum vb voi,,,,,nu mai vb despre oameni pe care nu i cunoasteti

sant sfaturi, in urma celor relalatate de persoana care a deschis topicul, nu sti sa faci diferenta? Nici pe tine nu cunosc, cine esti si cate conturi ai?


pai tocmai ,,fa diferenta,,tu nu l cunosti cu adevarat pe el si nici pe ea ,,cunosti doar ce zice ea,,si ea zicve ca sa indragostit de un barbat ea si mai multe fete iar voi in loc sa vb de ce zice ea vorbiti de cel despre care zice ea
kudika_950728
Postat pe 30 Iulie 2014 23:15
iar eu n am decat un singur cont ti am mai zis de 10 mi de ori,,daca vrei sa ti faci filme n cap n ai decat
kudika_950728
Postat pe 30 Iulie 2014 23:16
Mama este cea mai buna prietena a mea, am doar cateva prietene apropiate in rest doar cunostiinte si colegi. In cluburi nu ies de obicei si da..prioritara este scoala mai ales ca urmeaza bacul. Probabil ca este doar o etapa peste care reusesc sa trec putin mai greu. La acea agentie de modelling numai pot merge in prezent deoarece am avut o luxatie la genunche si nu pot purta tocuri 6 luni. La banchetul de sf de liceu il voi vedea pt ca el este organizatorul evenimentelor din oras si probabil o sa ma salute cu aceeasi nota de superioritate pe care o afiseaza mereu. In orice caz,lucrez la mine si sper sa uit totul cat mai repede.:)
Sasha_Criss
Postat pe 30 Iulie 2014 23:17
De la: kudika_950728, la data 2014-07-30 23:15:09
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-07-30 22:58:53
De la: kudika_950728, la data 2014-07-30 22:50:56inca o data ,,vorbiti de un om pe care nu l cunoasteti decat din spusele unei fete care zice ca sa indragostit de el si ea si altele si tot el e de vina dupa cum vb voi,,,,,nu mai vb despre oameni pe care nu i cunoasteti

sant sfaturi, in urma celor relalatate de persoana care a deschis topicul, nu sti sa faci diferenta? Nici pe tine nu cunosc, cine esti si cate conturi ai?


pai tocmai ,,fa diferenta,,tu nu l cunosti cu adevarat pe el si nici pe ea ,,cunosti doar ce zice ea,,si ea zicve ca sa indragostit de un barbat ea si mai multe fete iar voi in loc sa vb de ce zice ea vorbiti de cel despre care zice ea

mna lasi cu teoriile tale...musulmane..habar nu ai ce zici.. ..culca-te!
Fulg-de-nea
Postat pe 30 Iulie 2014 23:18
De la: kudika_950728, la data 2014-07-30 23:16:13iar eu n am decat un singur cont ti am mai zis de 10 mi de ori,,daca vrei sa ti faci filme n cap n ai decat

Ma filme sant in capul atu..si..asta sa o spui lu' Mutu..ma mie ca nu.ti mai strege kudica contul..si ma uimesti ti-ai schimbat vocabularul de caldarar.. dar nu a trecut timpul..
aici se incheie orice citat ca stiu ca iei pe baragan!
Fulg-de-nea
Postat pe 30 Iulie 2014 23:22
fulgo se pare ca nu eu am luato pe unde zici tu din pacate,,,inceteaza cu imaginatia
kudika_950728
Postat pe 30 Iulie 2014 23:24
De la: Sasha_Criss, la data 2014-07-30 23:17:13Mama este cea mai buna prietena a mea, am doar cateva prietene apropiate in rest doar cunostiinte si colegi. In cluburi nu ies de obicei si da..prioritara este scoala mai ales ca urmeaza bacul. Probabil ca este doar o etapa peste care reusesc sa trec putin mai greu. La acea agentie de modelling numai pot merge in prezent deoarece am avut o luxatie la genunche si nu pot purta tocuri 6 luni. La banchetul de sf de liceu il voi vedea pt ca el este organizatorul evenimentelor din oras si probabil o sa ma salute cu aceeasi nota de superioritate pe care o afiseaza mereu. In orice caz,lucrez la mine si sper sa uit totul cat mai repede.:)

Si asa trebuie sa ramana..mult succes la bac
si multa bafta!
Fulg-de-nea
Postat pe 30 Iulie 2014 23:24
De la: Sasha_Criss, la data 2014-07-30 22:55:32Multumesc mult! Nu m-am gandit ca voi primi atatea sfaturi pe acest forum..ma saturasem sa aud sfaturile mamei zilnic...care apropo spune si ea acelasi lucru..sunt de aceeasi parerea si eu insa probabil din cauza varstei ma simt tot mai dominata de aceleasi framantari in fiecare zi..:(


Ar trebui sa-ti stabilesti o lista de prioritati si mai apoi sa cauti sa nu te abati de la ea.
Pe primul loc ar trebui sa pui scoala.
Pe al doilea dezvoltarea personala.
Pe al treilea activitatile sportive, fiindca ai nevoie sa-ti consumi energia specifica varstei.
Pe locul patru ar fi ideal sa fie lectura unei carti la doua zile.
Si daca vei mai avea timp te vei putea gandi si la un iubit.

Esti la varsta la care hormonii isi cam fac de cap.
Fiind o fata isteata e firesc sa ai atatea framantari intrucat ai suficient discernamat pentru ati tine in frau mintea si corpul.
Acest lucru nu e chiar atat de usor cand vezi in jur ca alte fete si alti baieti isi fac de cap fara nici o responsabilitate.

Inainte de a te gandi la a avea un partener nu ar fi rau sa te documentezi in privinta psihologiei cuplurilor.
www.youtube.com/watch?v=SEg2xz3zNsA&list=UUkXGHEnfWF9Rgx2cPbOyl7A
Un inceput ar putea fi acest videocllip.
Radu_Cristian_1
Postat pe 30 Iulie 2014 23:51
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-07-30 23:22:28
De la: kudika_950728, la data 2014-07-30 23:16:13iar eu n am decat un singur cont ti am mai zis de 10 mi de ori,,daca vrei sa ti faci filme n cap n ai decat

Ma filme sant in capul atu..si..asta sa o spui lu' Mutu..ma mie ca nu.ti mai strege kudica contul..si ma uimesti ti-ai schimbat vocabularul de caldarar.. dar nu a trecut timpul..
aici se incheie orice citat ca stiu ca iei pe baragan!


Gogoi al tai , ce fel de vocabular are ????
Sau tu vezi doar baraganul altuia , pe al tau nu-l vezi.
Daca ti s-a facut sa-ti explic treaba cu caladarile in cap ......fa-o pe desteapta....
-Iulya
Postat pe 31 Iulie 2014 00:09
De la: Sasha_Criss, la data 2014-07-30 23:17:13Mama este cea mai buna prietena a mea, am doar cateva prietene apropiate in rest doar cunostiinte si colegi. In cluburi nu ies de obicei si da..prioritara este scoala mai ales ca urmeaza bacul. Probabil ca este doar o etapa peste care reusesc sa trec putin mai greu. La acea agentie de modelling numai pot merge in prezent deoarece am avut o luxatie la genunche si nu pot purta tocuri 6 luni. La banchetul de sf de liceu il voi vedea pt ca el este organizatorul evenimentelor din oras si probabil o sa ma salute cu aceeasi nota de superioritate pe care o afiseaza mereu. In orice caz,lucrez la mine si sper sa uit totul cat mai repede.:)



Asculta-ti mama,fa-o si in relatia cu noi,daca vreun sfat de-al nostru iti este folositor,dar nu mai despica firul in patru,nu te aranjeaza!!!Insisti pe o tema,care este superflua,din punctul meu de vedere!!

Nu este o drama ceea ce ti se intampla,varsta nu te ajuta in sedimentarea sentimentelor si singurul sfat pe care ti-l mai dau este sa te concentrezi asupra studiului si mai putin asupra barbatilor maturi si modellingului,care,dupa parerea mea,ar trebui sa fie pe ultimul loc al preferintelor tale!!!Retine un lucru,inteligenta unei femei nu sta in frumusetea fizica sau in numarul paradelor de moda la care participa!!!Este atat de important sa te dezvolti la momentul potrivit,de nici nu ai idee!!!!!
kudika_15804
Postat pe 31 Iulie 2014 07:17
De la: -Iulya, la data 2014-07-31 00:09:01
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-07-30 23:22:28
De la: kudika_950728, la data 2014-07-30 23:16:13iar eu n am decat un singur cont ti am mai zis de 10 mi de ori,,daca vrei sa ti faci filme n cap n ai decat

Ma filme sant in capul atu..si..asta sa o spui lu' Mutu..ma mie ca nu.ti mai strege kudica contul..si ma uimesti ti-ai schimbat vocabularul de caldarar.. dar nu a trecut timpul..
aici se incheie orice citat ca stiu ca iei pe baragan!


Gogoi al tai , ce fel de vocabular are ????
Sau tu vezi doar baraganul altuia , pe al tau nu-l vezi.
Daca ti s-a facut sa-ti explic treaba cu caladarile in cap ......fa-o pe desteapta....



ms iulio dar ti am zis ca nu i nevoie sa mi ei apararea ca uite vorbesti urat si nu i frumos
kudika_950728
Postat pe 31 Iulie 2014 22:09
De la: -Iulya, la data 2014-07-31 00:09:01
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-07-30 23:22:28
De la: kudika_950728, la data 2014-07-30 23:16:13iar eu n am decat un singur cont ti am mai zis de 10 mi de ori,,daca vrei sa ti faci filme n cap n ai decat

Ma filme sant in capul atu..si..asta sa o spui lu' Mutu..ma mie ca nu.ti mai strege kudica contul..si ma uimesti ti-ai schimbat vocabularul de caldarar.. dar nu a trecut timpul..
aici se incheie orice citat ca stiu ca iei pe baragan!


Gogoi al tai , ce fel de vocabular are ????
Sau tu vezi doar baraganul altuia , pe al tau nu-l vezi.
Daca ti s-a facut sa-ti explic treaba cu caladarile in cap ......fa-o pe desteapta....

ai ceva sa-mi sa-mi explici? .....daca nu.. "doamna" Iulia vorbeste in numele tau!
Fulg-de-nea
Postat pe 31 Iulie 2014 23:06
De la: kudika_950728, la data 2014-07-31 22:09:29
De la: -Iulya, la data 2014-07-31 00:09:01
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-07-30 23:22:28
De la: kudika_950728, la data 2014-07-30 23:16:13iar eu n am decat un singur cont ti am mai zis de 10 mi de ori,,daca vrei sa ti faci filme n cap n ai decat

Ma filme sant in capul atu..si..asta sa o spui lu' Mutu..ma mie ca nu.ti mai strege kudica contul..si ma uimesti ti-ai schimbat vocabularul de caldarar.. dar nu a trecut timpul..
aici se incheie orice citat ca stiu ca iei pe baragan!


Gogoi al tai , ce fel de vocabular are ????
Sau tu vezi doar baraganul altuia , pe al tau nu-l vezi.
Daca ti s-a facut sa-ti explic treaba cu caladarile in cap ......fa-o pe desteapta....



ms iulio dar ti am zis ca nu i nevoie sa mi ei apararea ca uite vorbesti urat si nu i frumos

rusinicaaaaaaaaaaaa.....
Fulg-de-nea
Postat pe 31 Iulie 2014 23:24
Se remarca prin aceleasi mesaje nefondate ca intotdeauna, cred ca ne-am obisnuit deja
Sasha_Criss
Postat pe 1 August 2014 10:56
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-07-31 23:06:58
De la: -Iulya, la data 2014-07-31 00:09:01
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-07-30 23:22:28
De la: kudika_950728, la data 2014-07-30 23:16:13iar eu n am decat un singur cont ti am mai zis de 10 mi de ori,,daca vrei sa ti faci filme n cap n ai decat

Ma filme sant in capul atu..si..asta sa o spui lu' Mutu..ma mie ca nu.ti mai strege kudica contul..si ma uimesti ti-ai schimbat vocabularul de caldarar.. dar nu a trecut timpul..
aici se incheie orice citat ca stiu ca iei pe baragan!


Gogoi al tai , ce fel de vocabular are ????
Sau tu vezi doar baraganul altuia , pe al tau nu-l vezi.
Daca ti s-a facut sa-ti explic treaba cu caladarile in cap ......fa-o pe desteapta....

ai ceva sa-mi sa-mi explici? .....daca nu.. "doamna" Iulia vorbeste in numele tau!



Fulg , doamna fara ghilimele
tinand cont ca ai o varsta frumusica , ma intreb , oare nu poti face abstractie de caldarile care nu-ti sunt pe plac ???
Dar cum se poate observa din postarile tale pe forum , tu nu ai nici macar o mica parte din bunul simt al caladararilor.!
Probabil ti se trage de la excesul de frape (frapa) postand de SUB masuta ta din colt
-Iulya
Postat pe 1 August 2014 15:28
De la: Sasha_Criss, la data 2014-07-29 13:05:08Destinsul domn director a plecat la mare in compania altei domnisoare decat cea cu care se presupunea ca are o relatie. Am aflat din surse sigure acest lucru. Sunt convinsa ca nu merita toate framantarile mele, cu siguranta nu mi-as dori sa fiu "una" pe lista lui si in niciun caz nu ar fi dispus sa se indragosteasca de mine. Genul de baiat care umbla din floare in floare cu discretie maxima astfel incat sa pozeze intr-o ipostaza serioasa va pare cunoscut?


Daca vezi clar ca asta-i realitatea si el este un fel de "Mazare" care are cate 10 la legatura ca patrunjelul, tot timpul pe langa el va trebui sa renunti, sa nu devii una dintre multele care atarna pe langa el.
E doar un fluturas superficial, nu un barbat adevarat care sa-ti ofere ceva valoros.
Arno_28
Postat pe 2 August 2014 07:50
De la: Sasha_Criss, la data 2014-07-30 21:25:40sunt constienta si de ce simt eu..stiu ca e un fel de a spune obsesie..sper sa scap cat mai repede de ea. Sunt sigura ca pt el dragostea adevarata se gaseste doar in basme. .. nici macar nu s-ar vedea casatorit sau intr-o relatie serioasa la varsta lui, iar eu nu as fi dispusa sa fiu doar o aventura pentru nimeni


La dragostea adevarata ajungi mai greu,e adevarat dar nu e doar in basme.
Eu cred ca esti si frumoasa si desteapta si pari destul de realista.
Nu te vinde pentru un vis ireal care ar putea sa-ti franga sufletul.Nu oferi nimic unuia care nu ar aprecia nimic din ce ai tu de dat.
Ai atat de mult timp inainte sa gasesti ce iti doresti ca nu merita sa te irosesti pentru o amagire.
Arno_28
Postat pe 2 August 2014 07:55
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-01 10:56:29Se remarca prin aceleasi mesaje nefondate ca intotdeauna, cred ca ne-am obisnuit deja


asa e ia de culcate daca ti e somn sau mai trage o dragoste ,fondata, dp patronas
kudika_950728
Postat pe 3 August 2014 11:49
vb frumos iulio
kudika_950728
Postat pe 3 August 2014 11:50
De la: kudika_950728, la data 2014-08-03 11:50:47vb frumos iulio

Tic tac ric rac si daca ma superi te si bat pac pac .
-Iulya
Postat pe 3 August 2014 11:54
De la: kudika_950728, la data 2014-08-03 11:49:02
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-01 10:56:29Se remarca prin aceleasi mesaje nefondate ca intotdeauna, cred ca ne-am obisnuit deja


asa e ia de culcate daca ti e somn sau mai trage o dragoste ,fondata, dp patronas



Ai observat ca prefer sa ma abtin? In primul rand ar trebui sa-ti verifici ortografia...si in al doilea rand mi se pare ca intreci limita bunului simt cu expresiile pe care mi le adresezi! Am spus ca vreau sa inchei dialogul cu tine, dar vad ca tu nu vrei si ca iti place sa te legi de mine cu acest gen de expresii desi nici macar nu ma cunosti! In fine...poti lasa in continuare mesaje dinastea daca asta vrei, banuiesc ca cei care le citesc pot trage concluzii atat despre mine cat si despre tine! Sa ai o zi buna in continuare! Paaaa
Sasha_Criss
Postat pe 3 August 2014 13:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia de pe locul2 17 De la: YullyNar3 30 Aprilie 2010 20:08
ramadan karim! 2 De la: myeyes 10 August 2011 00:44
REEDITARE....AJUTOR. SUNT DISPERATA! 74 De la: kudika_27273 30 Ianuarie 2013 17:03
Oare ce sa mai cred?! 16 De la: kudika139165 7 Martie 2010 17:20
Acceptare sau..uitare?! 19 De la: Elly_Whitesoul 1 August 2011 17:22