Setari Cookie-uri

Il iubesc in secret de un an

De la: kudika_956659, la data 2014-08-09 21:27:22SASHA CRIS un scenariu futurist poate ...daca dom' director se cupleaza prin absurd cu tine ...cand va veti desparti ...adica ...cand el se va plictisi de tine ...ce vei fi tu pentru el inca o crestatura pe capul patului...va trece un timp si il vei revedea ce crezi ca ii va spune celui de langa el...uite am avut-o si pe asta ...IMI CER SCUZE DACA AM FOST PREA ASPRA!


da sincer ma tem si eu ca o sa se intample asa..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile...nu stiu ce e mai bine sa fac.. probabil singura solutie ar fi sa-l uit pur si simplu, dar totusi ma tenteaza sa aflu ce ii trece prin cap cu privire la mine
Sasha_Criss
Postat pe 9 August 2014 21:32
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 21:32:29
De la: kudika_956659, la data 2014-08-09 21:27:22SASHA CRIS un scenariu futurist poate ...daca dom' director se cupleaza prin absurd cu tine ...cand va veti desparti ...adica ...cand el se va plictisi de tine ...ce vei fi tu pentru el inca o crestatura pe capul patului...va trece un timp si il vei revedea ce crezi ca ii va spune celui de langa el...uite am avut-o si pe asta ...IMI CER SCUZE DACA AM FOST PREA ASPRA!


da sincer ma tem si eu ca o sa se intample asa..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile...nu stiu ce e mai bine sa fac.. probabil singura solutie ar fi sa-l uit pur si simplu, dar totusi ma tenteaza sa aflu ce ii trece prin cap cu privire la mine


mai bn te ar interesa sa te tarasti prin patul meu
kudika_950728
Postat pe 9 August 2014 21:36
De la: kudika_950728, la data 2014-08-09 21:36:56
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 21:32:29
De la: kudika_956659, la data 2014-08-09 21:27:22SASHA CRIS un scenariu futurist poate ...daca dom' director se cupleaza prin absurd cu tine ...cand va veti desparti ...adica ...cand el se va plictisi de tine ...ce vei fi tu pentru el inca o crestatura pe capul patului...va trece un timp si il vei revedea ce crezi ca ii va spune celui de langa el...uite am avut-o si pe asta ...IMI CER SCUZE DACA AM FOST PREA ASPRA!


da sincer ma tem si eu ca o sa se intample asa..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile...nu stiu ce e mai bine sa fac.. probabil singura solutie ar fi sa-l uit pur si simplu, dar totusi ma tenteaza sa aflu ce ii trece prin cap cu privire la mine


mai bn te ar interesa sa te tarasti prin patul meu


Tipic masculin....te dai la prietena mea expertule
-Iulya
Postat pe 9 August 2014 21:46
De la: kudika_950728, la data 2014-08-09 21:36:56
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 21:32:29
De la: kudika_956659, la data 2014-08-09 21:27:22SASHA CRIS un scenariu futurist poate ...daca dom' director se cupleaza prin absurd cu tine ...cand va veti desparti ...adica ...cand el se va plictisi de tine ...ce vei fi tu pentru el inca o crestatura pe capul patului...va trece un timp si il vei revedea ce crezi ca ii va spune celui de langa el...uite am avut-o si pe asta ...IMI CER SCUZE DACA AM FOST PREA ASPRA!


da sincer ma tem si eu ca o sa se intample asa..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile...nu stiu ce e mai bine sa fac.. probabil singura solutie ar fi sa-l uit pur si simplu, dar totusi ma tenteaza sa aflu ce ii trece prin cap cu privire la mine


mai bn te ar interesa sa te tarasti prin patul meu


gaseste-ti mai bine o taranca pe masura ta, te cred ca ai fantezii cu mine, dar din pacate o sa te dezamgesc, NU MA INTERESEAZA, imi pare rau pt tine ca o sa ramai doar tu si fanteziile tale deci viseaza in continure aaa si era sa uit, nu uita dictionarul, cu siguranta el te va ajuta sa agati mai mult decat o taranca pentru cultura ta generala, multi m-au vrut si niciunul nu m-a avut, nu esti nici primul si nici ultimul care viseaza la mine si pentru ce motiv te bagi in seama daca vezi ca eu ma adresezi altei persoane? cred ca te-a prins rau de tot grija mea, vezi daca mai poti sa dormi la noapte din cauza grijei pt mine
Sasha_Criss
Postat pe 9 August 2014 21:47
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 21:47:59
De la: kudika_950728, la data 2014-08-09 21:36:56
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 21:32:29
De la: kudika_956659, la data 2014-08-09 21:27:22SASHA CRIS un scenariu futurist poate ...daca dom' director se cupleaza prin absurd cu tine ...cand va veti desparti ...adica ...cand el se va plictisi de tine ...ce vei fi tu pentru el inca o crestatura pe capul patului...va trece un timp si il vei revedea ce crezi ca ii va spune celui de langa el...uite am avut-o si pe asta ...IMI CER SCUZE DACA AM FOST PREA ASPRA!


da sincer ma tem si eu ca o sa se intample asa..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile...nu stiu ce e mai bine sa fac.. probabil singura solutie ar fi sa-l uit pur si simplu, dar totusi ma tenteaza sa aflu ce ii trece prin cap cu privire la mine


mai bn te ar interesa sa te tarasti prin patul meu


gaseste-ti mai bine o taranca pe masura ta, te cred ca ai fantezii cu mine, dar din pacate o sa te dezamgesc, NU MA INTERESEAZA, imi pare rau pt tine ca o sa ramai doar tu si fanteziile tale deci viseaza in continure aaa si era sa uit, nu uita dictionarul, cu siguranta el te va ajuta sa agati mai mult decat o taranca pentru cultura ta generala, multi m-au vrut si niciunul nu m-a avut, nu esti nici primul si nici ultimul care viseaza la mine si pentru ce motiv te bagi in seama daca vezi ca eu ma adresezi altei persoane? cred ca te-a prins rau de tot grija mea, vezi daca mai poti sa dormi la noapte din cauza grijei pt mine


eu zic sa nu mai visezi ca visez la tn tarancuto,,mai bn viseaza tot la patronas insa pentru asta trebui sa tragi un pui de somn asa ca sa nu visezi cu ochii deschisi si sa te lovesti de vreun stalp,,,punte n pat si dormi nu te tara pin el
kudika_950728
Postat pe 9 August 2014 21:51
De la: kudika_950728, la data 2014-08-09 21:51:55
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 21:47:59
De la: kudika_950728, la data 2014-08-09 21:36:56
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 21:32:29
De la: kudika_956659, la data 2014-08-09 21:27:22SASHA CRIS un scenariu futurist poate ...daca dom' director se cupleaza prin absurd cu tine ...cand va veti desparti ...adica ...cand el se va plictisi de tine ...ce vei fi tu pentru el inca o crestatura pe capul patului...va trece un timp si il vei revedea ce crezi ca ii va spune celui de langa el...uite am avut-o si pe asta ...IMI CER SCUZE DACA AM FOST PREA ASPRA!


da sincer ma tem si eu ca o sa se intample asa..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile...nu stiu ce e mai bine sa fac.. probabil singura solutie ar fi sa-l uit pur si simplu, dar totusi ma tenteaza sa aflu ce ii trece prin cap cu privire la mine


mai bn te ar interesa sa te tarasti prin patul meu


gaseste-ti mai bine o taranca pe masura ta, te cred ca ai fantezii cu mine, dar din pacate o sa te dezamgesc, NU MA INTERESEAZA, imi pare rau pt tine ca o sa ramai doar tu si fanteziile tale deci viseaza in continure aaa si era sa uit, nu uita dictionarul, cu siguranta el te va ajuta sa agati mai mult decat o taranca pentru cultura ta generala, multi m-au vrut si niciunul nu m-a avut, nu esti nici primul si nici ultimul care viseaza la mine si pentru ce motiv te bagi in seama daca vezi ca eu ma adresezi altei persoane? cred ca te-a prins rau de tot grija mea, vezi daca mai poti sa dormi la noapte din cauza grijei pt mine


eu zic sa nu mai visezi ca visez la tn tarancuto,,mai bn viseaza tot la patronas insa pentru asta trebui sa tragi un pui de somn asa ca sa nu visezi cu ochii deschisi si sa te lovesti de vreun stalp,,,punte n pat si dormi nu te tara pin el


unde ai crescut draga? pe marginea santului? la cum te exprimi numai acolo ti-ai fi fost locul
Sasha_Criss
Postat pe 9 August 2014 21:56
la cum te exprimi tu numai langa patronasi ,,ti ai fi locul,,,

urmeaza mi sfatul ia de culca te
kudika_950728
Postat pe 9 August 2014 21:58
Sasha, afirmi ca il iubesti in secret de un an.

Sa mai zica cineva ca dragostea nu iti ia mintile.



Cu toate ca esti avertizata de riscul pe care ti-l asumi tu esti tentata sa nu asculti de sfaturile primite.

Plecand de la afirmatia ta : " ..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile.." presupun ca esti tentata sa iti asumi riscurile intrucat te consideri suficient de prezentabila, isteata si educata pentru a reusi sa-l transformi dintr-un poligam intr-un monogam convins.

Ar mai fi si varianta in care ai putea castiga notorietate daca ai iesii in public cu o persoana publica cunoscuta asa cum este el si in acest caz este justificata tentatia ta.

Totusi, daca nu vrei sa ajungi a n-a cucerire a respectivului ar fi bine sa asculti de doamnele cu experienta de viata ce te-au sfatuit sa stai departe de un barbat invatat cu multe femei la viata lui.
Radu_Cristian_1
Postat pe 9 August 2014 21:59
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-08-09 21:59:35Sasha, afirmi ca il iubesti in secret de un an.

Sa mai zica cineva ca dragostea nu iti ia mintile.



Cu toate ca esti avertizata de riscul pe care ti-l asumi tu esti tentata sa nu asculti de sfaturile primite.

Plecand de la afirmatia ta : " ..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile.." presupun ca esti tentata sa iti asumi riscurile intrucat te consideri suficient de prezentabila, isteata si educata pentru a reusi sa-l transformi dintr-un poligam intr-un monogam convins.

Ar mai fi si varianta in care ai putea castiga notorietate daca ai iesii in public cu o persoana publica cunoscuta asa cum este el si in acest caz este justificata tentatia ta.

Totusi, daca nu vrei sa ajungi a n-a cucerire a respectivului ar fi bine sa asculti de doamnele cu experienta de viata ce te-au sfatuit sa stai departe de un barbat invatat cu multe femei la viata lui.


tu nu sti daca respectivul are vreo n cucerire,,,,,nu mai vorbiti de oameni pe care nu i cunoaste ti
kudika_950728
Postat pe 9 August 2014 22:01
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-08-09 21:59:35Sasha, afirmi ca il iubesti in secret de un an.

Sa mai zica cineva ca dragostea nu iti ia mintile.



Cu toate ca esti avertizata de riscul pe care ti-l asumi tu esti tentata sa nu asculti de sfaturile primite.

Plecand de la afirmatia ta : " ..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile.." presupun ca esti tentata sa iti asumi riscurile intrucat te consideri suficient de prezentabila, isteata si educata pentru a reusi sa-l transformi dintr-un poligam intr-un monogam convins.

Ar mai fi si varianta in care ai putea castiga notorietate daca ai iesii in public cu o persoana publica cunoscuta asa cum este el si in acest caz este justificata tentatia ta.

Totusi, daca nu vrei sa ajungi a n-a cucerire a respectivului ar fi bine sa asculti de doamnele cu experienta de viata ce te-au sfatuit sa stai departe de un barbat invatat cu multe femei la viata lui.


Ma indoiesc ca as putea sa-l schimb in vreun fel si nu ma gandesc la notorietate, defapt as putea sa-mi fac o imagine degradata daca m-as afisa prea mult cu el, pentru ca are un nume in oras poate are mai multi dusmani decat apropiati. Am o personalitate destul de puternica, nu stiu daca ma poate cineva influenta in vreun fel, deci cred ca pana la urma voi incerca. Pana nu ma lovesc singura de pragul de sus, sigur nu-l vad pe cel de jos
Sasha_Criss
Postat pe 9 August 2014 22:08
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 22:08:02
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-08-09 21:59:35Sasha, afirmi ca il iubesti in secret de un an.

Sa mai zica cineva ca dragostea nu iti ia mintile.



Cu toate ca esti avertizata de riscul pe care ti-l asumi tu esti tentata sa nu asculti de sfaturile primite.

Plecand de la afirmatia ta : " ..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile.." presupun ca esti tentata sa iti asumi riscurile intrucat te consideri suficient de prezentabila, isteata si educata pentru a reusi sa-l transformi dintr-un poligam intr-un monogam convins.

Ar mai fi si varianta in care ai putea castiga notorietate daca ai iesii in public cu o persoana publica cunoscuta asa cum este el si in acest caz este justificata tentatia ta.

Totusi, daca nu vrei sa ajungi a n-a cucerire a respectivului ar fi bine sa asculti de doamnele cu experienta de viata ce te-au sfatuit sa stai departe de un barbat invatat cu multe femei la viata lui.


Ma indoiesc ca as putea sa-l schimb in vreun fel si nu ma gandesc la notorietate, defapt as putea sa-mi fac o imagine degradata daca m-as afisa prea mult cu el, pentru ca are un nume in oras poate are mai multi dusmani decat apropiati. Am o personalitate destul de puternica, nu stiu daca ma poate cineva influenta in vreun fel, deci cred ca pana la urma voi incerca. Pana nu ma lovesc singura de pragul de sus, sigur nu-l vad pe cel de jos


eronat,,nu trebui sa te lovesti de nimic atata timp cat vezi pragul
kudika_950728
Postat pe 9 August 2014 22:11
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 22:08:02
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-08-09 21:59:35Sasha, afirmi ca il iubesti in secret de un an.

Sa mai zica cineva ca dragostea nu iti ia mintile.



Cu toate ca esti avertizata de riscul pe care ti-l asumi tu esti tentata sa nu asculti de sfaturile primite.

Plecand de la afirmatia ta : " ..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile.." presupun ca esti tentata sa iti asumi riscurile intrucat te consideri suficient de prezentabila, isteata si educata pentru a reusi sa-l transformi dintr-un poligam intr-un monogam convins.

Ar mai fi si varianta in care ai putea castiga notorietate daca ai iesii in public cu o persoana publica cunoscuta asa cum este el si in acest caz este justificata tentatia ta.

Totusi, daca nu vrei sa ajungi a n-a cucerire a respectivului ar fi bine sa asculti de doamnele cu experienta de viata ce te-au sfatuit sa stai departe de un barbat invatat cu multe femei la viata lui.


Ma indoiesc ca as putea sa-l schimb in vreun fel si nu ma gandesc la notorietate, defapt as putea sa-mi fac o imagine degradata daca m-as afisa prea mult cu el, pentru ca are un nume in oras poate are mai multi dusmani decat apropiati. Am o personalitate destul de puternica, nu stiu daca ma poate cineva influenta in vreun fel, deci cred ca pana la urma voi incerca. Pana nu ma lovesc singura de pragul de sus, sigur nu-l vad pe cel de jos


Cred ca nu realizezi cat esti vulnerabila datorita faptului ca te-ai indragostit de el de aproape un an.

Sentimentele de genul asta sunt foarte paguboase si in general lasa loc ratiuni abia dupa ce raul a fost facut.

Este trist ca vrei sa te dai cu capul de prag in mod constient.

Esti in ultimul an de liceu si in nici un caz nu ai nevoie de o trauma sentimentala.

Sper ca esti suficient de inteligenta incat sa nu tanjesti la aprecierea unui barbat uns cu toate alifiile pentru a castiga stima de sine si incredere doar pentru ca te-a luat in seama un barbat cu experienta.
Radu_Cristian_1
Postat pe 9 August 2014 22:17
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 22:08:02
Ma indoiesc ca as putea sa-l schimb in vreun fel si nu ma gandesc la notorietate, defapt as putea sa-mi fac o imagine degradata daca m-as afisa prea mult cu el, pentru ca are un nume in oras poate are mai multi dusmani decat apropiati. Am o personalitate destul de puternica, nu stiu daca ma poate cineva influenta in vreun fel, deci cred ca pana la urma voi incerca. Pana nu ma lovesc singura de pragul de sus, sigur nu-l vad pe cel de jos



Daca exista riscul de -ati deteriora imaginea de fata cuminte,dar evoluata din punct de vedere al dorintelor,de ce continui ???Nu te inteleg,dar,de fapt,te-am inteles de la bun inceput ce anume doresri,tu doreai doar confirmari in sprijinul tentativei tale!!Draga mea,dat fiind faptul ca poti fi copilul meu,nu imi permit si nici nu doresc sa te incurajez la a continua un drum,care nu este chiar cum ar trebui as fie,fii sincera macar acum si recunoaste!!!!

Daca nu te poate influenta nimeni,ce cauti pe acest site????Doar sfaturi,ai sa spui!!Dar tu nu stii ca ,sfaturile pot fi constructive,dar tu nu le accepti ,caci ai o personalitate puternica si vrei sa te lovesti cu capul de pragul de sus al usii!!!!???

Parerea mea este urmataorea:

Pragul de jos s-a batatorit si te afli in imposibiltatea de a-l mai vedea,caci el nu mai exista in mintea ta si vrei sa ai cucuie in cap,caci juliturile din genunchi ,nu le mai poti capata!!!!!!Nu este nicio problema,este vointa ta,dar vin si te intreb,...cine iti va pune compresele cu gheata,cumva acel director cu reputatie???NU CRED CA O VA FACE!!!
kudika_15804
Postat pe 9 August 2014 22:22
De la: -Iulya, la data 2014-08-09 20:51:22
De la: kudika_950728, la data 2014-08-09 18:53:45si nu mi mai trimite mesaje ca ma iubesti dar ca ti e rusine sa recunosti pe forum


Ai dreptate , uite recunosc pt toata kudika ca te iubesc ! Esti multumit



esti draguta,,,adevarul e ca mi trimeteai mesaje sa nu te mai hartuiesc insa inca o data dai dovada de bunatate exacerbata
kudika_950728
Postat pe 9 August 2014 22:32
De la: kudika_15804, la data 2014-08-09 22:22:55
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 22:08:02
Ma indoiesc ca as putea sa-l schimb in vreun fel si nu ma gandesc la notorietate, defapt as putea sa-mi fac o imagine degradata daca m-as afisa prea mult cu el, pentru ca are un nume in oras poate are mai multi dusmani decat apropiati. Am o personalitate destul de puternica, nu stiu daca ma poate cineva influenta in vreun fel, deci cred ca pana la urma voi incerca. Pana nu ma lovesc singura de pragul de sus, sigur nu-l vad pe cel de jos



Daca exista riscul de -ati deteriora imaginea de fata cuminte,dar evoluata din punct de vedere al dorintelor,de ce continui ???Nu te inteleg,dar,de fapt,te-am inteles de la bun inceput ce anume doresri,tu doreai doar confirmari in sprijinul tentativei tale!!Draga mea,dat fiind faptul ca poti fi copilul meu,nu imi permit si nici nu doresc sa te incurajez la a continua un drum,care nu este chiar cum ar trebui as fie,fii sincera macar acum si recunoaste!!!!

Daca nu te poate influenta nimeni,ce cauti pe acest site????Doar sfaturi,ai sa spui!!Dar tu nu stii ca ,sfaturile pot fi constructive,dar tu nu le accepti ,caci ai o personalitate puternica si vrei sa te lovesti cu capul de pragul de sus al usii!!!!???

Parerea mea este urmataorea:

Pragul de jos s-a batatorit si te afli in imposibiltatea de a-l mai vedea,caci el nu mai exista in mintea ta si vrei sa ai cucuie in cap,caci juliturile din genunchi ,nu le mai poti capata!!!!!!Nu este nicio problema,este vointa ta,dar vin si te intreb,...cine iti va pune compresele cu gheata,cumva acel director cu reputatie???NU CRED CA O VA FACE!!!


Asa este, pot fi si rationala si sa va dau dreptate...dar cateodata nici eu nu ma inteleg pe mine insami...dupa atata timp in care am visat la el, s-a ivit acum o sansa si sa nu profit de ea? Am luat in cosiderare si sfaturile primite aici, multe dintre ele sunt adevarate, sunt constienta ca la un moment dat el ma va lasa cu ochii in soare si nu va privi in urma...deocamdata eu nu i-am dat niciun raspund, insa o iesire la un suc nu mi-ar strica cu nimic..atata timp cat o sa ma simt detasata va fi totul ok!fara amagiri, nu voi fi putea fi niciodata dezamagita! Nici macar nu sunt sigura daca va mai recunoaste ce mi-a transmis
Sasha_Criss
Postat pe 9 August 2014 22:32
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-08-09 22:17:36
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 22:08:02
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-08-09 21:59:35Sasha, afirmi ca il iubesti in secret de un an.

Sa mai zica cineva ca dragostea nu iti ia mintile.



Cu toate ca esti avertizata de riscul pe care ti-l asumi tu esti tentata sa nu asculti de sfaturile primite.

Plecand de la afirmatia ta : " ..chiar nu sunt genul ala de fata care poate fi tarata in toate paturile.." presupun ca esti tentata sa iti asumi riscurile intrucat te consideri suficient de prezentabila, isteata si educata pentru a reusi sa-l transformi dintr-un poligam intr-un monogam convins.

Ar mai fi si varianta in care ai putea castiga notorietate daca ai iesii in public cu o persoana publica cunoscuta asa cum este el si in acest caz este justificata tentatia ta.

Totusi, daca nu vrei sa ajungi a n-a cucerire a respectivului ar fi bine sa asculti de doamnele cu experienta de viata ce te-au sfatuit sa stai departe de un barbat invatat cu multe femei la viata lui.


Ma indoiesc ca as putea sa-l schimb in vreun fel si nu ma gandesc la notorietate, defapt as putea sa-mi fac o imagine degradata daca m-as afisa prea mult cu el, pentru ca are un nume in oras poate are mai multi dusmani decat apropiati. Am o personalitate destul de puternica, nu stiu daca ma poate cineva influenta in vreun fel, deci cred ca pana la urma voi incerca. Pana nu ma lovesc singura de pragul de sus, sigur nu-l vad pe cel de jos


Cred ca nu realizezi cat esti vulnerabila datorita faptului ca te-ai indragostit de el de aproape un an.

Sentimentele de genul asta sunt foarte paguboase si in general lasa loc ratiuni abia dupa ce raul a fost facut.

Este trist ca vrei sa te dai cu capul de prag in mod constient.

Esti in ultimul an de liceu si in nici un caz nu ai nevoie de o trauma sentimentala.

Sper ca esti suficient de inteligenta incat sa nu tanjesti la aprecierea unui barbat uns cu toate alifiile pentru a castiga stima de sine si incredere doar pentru ca te-a luat in seama un barbat cu experienta.

foarte adevarat !
kudika_956659
Postat pe 9 August 2014 22:34
De la: kudika_950728, la data 2014-08-09 22:32:09
De la: -Iulya, la data 2014-08-09 20:51:22
De la: kudika_950728, la data 2014-08-09 18:53:45si nu mi mai trimite mesaje ca ma iubesti dar ca ti e rusine sa recunosti pe forum


Ai dreptate , uite recunosc pt toata kudika ca te iubesc ! Esti multumit



esti draguta,,,adevarul e ca mi trimeteai mesaje sa nu te mai hartuiesc insa inca o data dai dovada de bunatate exacerbata


Aha , faptul ca te iubesc ,si a observat toata lumea .Excerbanta a devenit iubirea mea cui ii pasa ce crede lumea decide-te :recunosc sau nu !
-Iulya
Postat pe 9 August 2014 22:39
IUBIREA ...??/dragostea ...????http://www.youtube.com/watch?v=DZfPPlR7r6c&list=UUkXGHEnfWF9Rgx2cPbOyl7A&index=13
kudika_956659
Postat pe 9 August 2014 22:40
asculta si tu si cei ce vor sa asculte ....
kudika_956659
Postat pe 9 August 2014 22:40
da,,sa recunosti ca nu vrei sa ai de a face cu mn
kudika_950728
Postat pe 9 August 2014 22:41
De la: kudika_950728, la data 2014-08-09 22:41:58da,,sa recunosti ca nu vrei sa ai de a face cu mn

recunosc
-Iulya
Postat pe 9 August 2014 22:47
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 22:32:49
Asa este, pot fi si rationala si sa va dau dreptate...dar cateodata nici eu nu ma inteleg pe mine insami...dupa atata timp in care am visat la el, s-a ivit acum o sansa si sa nu profit de ea?


Ce poti obtine din aceasta oportunitate?
Sti de fapt ce vrei?
Il mai iubesti?

Daca mai esti inca indragostita de el si o sa va intalniti deja prevad scenariul povesti tale.
El isi va tese linistit panza de paianjen lasandu-te sa fierbi in suc propriu in timp ce iti va admira caracterul, educatia si iti va povestii cat de satul este de fetele usoare care sar pe el.
Incet incet o sa te tenteze si un sarut si vei face tot ce iti sta in putinta sa il obtii iar din acel moment poti spune ca ai ajuns in plasa lui.
Fiind indragostita nici nu iti vei da seama cand vei ajunge intr-o situatie in care sa puteti face linistiti dragoste.
Totul va fi minunat pana cand el va pleca o perioada mai mare de timp de langa tine datorita faptului ca serviciul pe care il are este de asa natura iar tu iti vei face mii de ganduri fiind nevoita sa mergi la liceu pentru a termina clasa a 12-a.
Din acel moment va incepe calvarul intrucat vei sti ca este inconjurat de fete frumoase, gelozia iti va lua mintile si astfel se va duce pe apa sambetei si concentarea pentru scoala si relatiata cu el. Un barbat care poate avea o femeie in orice moment isi doreste nu va sta niciodata langa o femeie geloasa.
Radu_Cristian_1
Postat pe 9 August 2014 23:01
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 13:12:15
De la: Arno_28, la data 2014-08-09 09:15:26
De la: Arno_28, la data 2014-08-09 09:12:38
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-06 21:22:15Dragelor, mai am si eu nevoie de un sfat pentru ca treaba incepe sa se complice si nu ma mai descurc deloc azi la kineto, asistenta care e prietena foarte buna cu mama mea si cu verisoara mea, ne cunoastem de foarte mult timp si suntem prietene de familie am putea spune, mi-a spus ca directorul mi-a lasat vorba ca si-a dat seama ca il plac si ca ar vrea sa iese cu mine la un suc cand se intoarce de la mare. Ieri mi-a spus verisoara mea ca deja ii spusese asistenta acelasi lucru. Am ramas foarte surprinsa si nu stiu ce atitudine sa iau. Nu ma asteptam sa-i fi atras atentia mai mult decat era normal. Mentionez ca asistenta nu stia ca eu il plac, ea pur si simplu mi-a transmis ceea ce i-a spus el. E pacientul ei de 2 ani si vorbeste foarte mult cu el, asta a fost mesajul pe care el mi l-a transmis prin intermediul ei. Stiu ca o sa spuneti sa nu-l iau in seama si sa-l uit, dar sunt surprinsa de ceea ce aud si nu stiu ce e bine sa fac in continuare.





Lasa dragostea sa vina ea la tine, nu alerga dupa ea, nu merita!
Nu te oferi pe tava, nu iti vinde sufletul pentru o idila trecatoare!
Nu esti copilul meu dar ma doare sufletul ca o sa suferi degeaba!

Nu e decat un vulpoi care a dat de prospatura!
Nu cred ca iesi ceva bun din asta!
O sa te consume ca pe o trufanda si apoi o sa iti franga inima1
Stiu ce spun!
"Frumosu'roade osu'!"
Ce pacat ca nu ma vei asculta!


In ce sens spui ca "ma va consuma"? Deocamdata nici nu ne cunoastem foarte bine, nu am vorbit niciodata mai mult decat strictul necesar..tocmai de aceea nici nu ma gandesc sa ma culc cu el acum..dupa ceva timp in care ne mai cunoastem si poate imi dau si eu seama cum sta treaba in viata lui iau o decizie in privinta asta..stiu ca toata lumea o sa creada ca el intentioneaza sa ma aiba doar pentru o noapte si nimic mai mult...defapt si mie mi-e teama de lucrul asta, dar totusi vreau sa incerc sa vad ce are de gand si pe parcurs o sa ma hotarasc daca merita sau nu..


In ce sens?
Esti foarte tanara, fara experienta si si nu cunosti personajul.
Tocmai bine pentru patron care e seducator de meserie sa te aduca unde vrea!
asa cum spune radu, te va vraji si cum are avantajul ca tu esti amorezata de el, va gasi terenul pregatit pentru el.
Ce are de gand?
Nu este evident?
Exact ce a spus Gabriela: sa mai adauge o crestatura la capul patului.
Ce pacat!
Arno_28
Postat pe 10 August 2014 08:51
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-08-09 23:01:20
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 22:32:49
Asa este, pot fi si rationala si sa va dau dreptate...dar cateodata nici eu nu ma inteleg pe mine insami...dupa atata timp in care am visat la el, s-a ivit acum o sansa si sa nu profit de ea?


Ce poti obtine din aceasta oportunitate?
Sti de fapt ce vrei?
Il mai iubesti?

Daca mai esti inca indragostita de el si o sa va intalniti deja prevad scenariul povesti tale.
El isi va tese linistit panza de paianjen lasandu-te sa fierbi in suc propriu in timp ce iti va admira caracterul, educatia si iti va povestii cat de satul este de fetele usoare care sar pe el.
Incet incet o sa te tenteze si un sarut si vei face tot ce iti sta in putinta sa il obtii iar din acel moment poti spune ca ai ajuns in plasa lui.
Fiind indragostita nici nu iti vei da seama cand vei ajunge intr-o situatie in care sa puteti face linistiti dragoste.
Totul va fi minunat pana cand el va pleca o perioada mai mare de timp de langa tine datorita faptului ca serviciul pe care il are este de asa natura iar tu iti vei face mii de ganduri fiind nevoita sa mergi la liceu pentru a termina clasa a 12-a.
Din acel moment va incepe calvarul intrucat vei sti ca este inconjurat de fete frumoase, gelozia iti va lua mintile si astfel se va duce pe apa sambetei si concentarea pentru scoala si relatiata cu el. Un barbat care poate avea o femeie in orice moment isi doreste nu va sta niciodata langa o femeie geloasa.


Radule,eu nu cred ca va ajunge sa devina geloasa, o va abandona mai repede de atat!
Ma indoiesc ca pentru astfel de barbati conteaza mai mult decat sa bifeze o intalnire "productiva"sau cel mult doua!
Dar probabil ca domnisoara noastra vrea sa invete din propriile greseli suferind!
Arno_28
Postat pe 10 August 2014 08:55
taiso vorbesti despre un om care nu l cunosti,,,deci incetati cu,,,,astfel de barbati,,si alte apelative,,,nu l cunoaste ti,,nici de voi nu cred ca va place sa vorveasca cineva cand habar nu are nimic despre voi
kudika_950728
Postat pe 10 August 2014 09:39
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 22:32:49[quote name=
Asa este, pot fi si rationala si sa va dau dreptate...dar cateodata nici eu nu ma inteleg pe mine insami...dupa atata timp in care am visat la el, s-a ivit acum o sansa si sa nu profit de ea? Am luat in cosiderare si sfaturile primite aici, multe dintre ele sunt adevarate, sunt constienta ca la un moment dat el ma va lasa cu ochii in soare si nu va privi in urma...deocamdata eu nu i-am dat niciun raspund, insa o iesire la un suc nu mi-ar strica cu nimic..atata timp cat o sa ma simt detasata va fi totul ok!fara amagiri, nu voi fi putea fi niciodata dezamagita! Nici macar nu sunt sigura daca va mai recunoaste ce mi-a transmis


1..Ai dubii in permanenta vis-a-vis de acel domn,si aceasta nu este bine!!
2.Nu este o sansa,ci este o tatonare!!
3.Procedeaza cum doresti,nimeni nu poate trai in locul tau!
kudika_15804
Postat pe 10 August 2014 10:17
De la: kudika_950728, la data 2014-08-10 09:39:35taiso vorbesti despre un om care nu l cunosti,,,deci incetati cu,,,,astfel de barbati,,si alte apelative,,,nu l cunoaste ti,,nici de voi nu cred ca va place sa vorveasca cineva cand habar nu are nimic despre voi


Nici nu ma gandesc sa incetez!
Te apasa vreo musca pe caciula!?
Si despre mine"vorbesc" cate unii si unele pe aici fara sa ma cunoasca, eu nu am voie macar o data!
Arno_28
Postat pe 10 August 2014 12:16
De la: kudika_15804, la data 2014-08-10 10:17:57
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-09 22:32:49[quote name=
Asa este, pot fi si rationala si sa va dau dreptate...dar cateodata nici eu nu ma inteleg pe mine insami...dupa atata timp in care am visat la el, s-a ivit acum o sansa si sa nu profit de ea? Am luat in cosiderare si sfaturile primite aici, multe dintre ele sunt adevarate, sunt constienta ca la un moment dat el ma va lasa cu ochii in soare si nu va privi in urma...deocamdata eu nu i-am dat niciun raspund, insa o iesire la un suc nu mi-ar strica cu nimic..atata timp cat o sa ma simt detasata va fi totul ok!fara amagiri, nu voi fi putea fi niciodata dezamagita! Nici macar nu sunt sigura daca va mai recunoaste ce mi-a transmis


1..Ai dubii in permanenta vis-a-vis de acel domn,si aceasta nu este bine!!
2.Nu este o sansa,ci este o tatonare!!
3.Procedeaza cum doresti,nimeni nu poate trai in locul tau!


Azi de dimineata m-am trezit cu o alta varianta in minte, probabil noaptea a fost un sfetnic bun pt mine. Trebuie neaparat sa-l uit! Nu ar putea fi o relatie sanatoasa din contra poate intru in cine stie ce probleme cu fostele lui iubite, avand in vedere ca nu stiu absolut nimic despre viata lui. Tot ce stiu sigur este ca parintii lui stiu una dintre iubitele lui si cred ca ea va fi sotia lui. E fata cu care a sta de 2 ani si se zvoneste ca o inseala inca de cand a cunoscut-o, de-a lungul timpului au aparut tot felul de domnisoara care sustineau ca au fost cu el, tocmai din motivul asta el o tine secreta pe acea fata pe care o cunosc parintii lui. Daca ar iubi-o pe aceea pe care a prezentat-o nu ar insela-o si nici nu ar ascunde-o de prietenii lui. Toate cunostiintele lui stiu ca el este singur.. e mult prea complicat baiatul pt mine

De ce m-as baga in filmul asta? ar fi ultimul lucru de care as avea nevoie acum o relatie putreda...si speranta ca se va comporta altfel cu mine e inutila ..nu-i asa??
Sasha_Criss
Postat pe 10 August 2014 13:58
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-10 13:58:32
Azi de dimineata m-am trezit cu o alta varianta in minte, probabil noaptea a fost un sfetnic bun pt mine. Trebuie neaparat sa-l uit! Nu ar putea fi o relatie sanatoasa din contra poate intru in cine stie ce probleme cu fostele lui iubite, avand in vedere ca nu stiu absolut nimic despre viata lui. Tot ce stiu sigur este ca parintii lui stiu una dintre iubitele lui si cred ca ea va fi sotia lui. E fata cu care a sta de 2 ani si se zvoneste ca o inseala inca de cand a cunoscut-o, de-a lungul timpului au aparut tot felul de domnisoara care sustineau ca au fost cu el, tocmai din motivul asta el o tine secreta pe acea fata pe care o cunosc parintii lui. Daca ar iubi-o pe aceea pe care a prezentat-o nu ar insela-o si nici nu ar ascunde-o de prietenii lui. Toate cunostiintele lui stiu ca el este singur.. e mult prea complicat baiatul pt mine

De ce m-as baga in filmul asta? ar fi ultimul lucru de care as avea nevoie acum o relatie putreda...si speranta ca se va comporta altfel cu mine e inutila ..nu-i asa??



Prea multa incertitudine in cazul tau,nu-i asa,draga mea????
Copila draga,ai viata la picioarele tale,exista atatia tineri,care iti pot fi aproape sufleteste,nu insista pe un taram ,care nu iti este propriu!!!Stiu,este frumos,minunat sa te indragostesti,dar exista iubiri,care te ucid inca de la inceputul lor,nu as vrea sa ai parte de asa ceva,esti mult prea tanara ca sa te confrunti cu dezamagirea,care este un sentiment nimicitor,ea este calaul inimii!!!

Mergi pe drumul tau,nu ocoli obstacolele prin gandire superficiala si uita-te in jurul tau,exista atatia oameni minunati,care asteapta comunicarea cu tine!!!

Acea doamna ,care exista in viata directorului,dar care este ascunsa cu strasnicie,este de compatimit!!!Sa nu o invidiezi,caci ea este,inca de pe acum,una dintre nefericitele acestei lumi!!!
kudika_15804
Postat pe 10 August 2014 14:10
mai bine spui k esti si tu in vacanta si k nu ai cu cine sa stai la un suc si pierzi vremea pe aici cu subiecte inventate de tine.nu esti singurul caz in care se indragosteste o copila de un domn plin de bani si curvar
krizantema
Postat pe 10 August 2014 14:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu mai inteleg... 4 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:40
ce oare sa fac 5 De la: iubi7a_lui 27 Iulie 2009 12:34
ma ignora:| 11 De la: pisicuta15 21 Decembrie 2009 01:03
Am 25 de ani si mi-am inkis viata. 16 De la: Rock_this 7 August 2009 19:55
Nu stiu pe care sa il aleg 3 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:46