Setari Cookie-uri

plasma originala

buna tuturor! am o mica problema tehnica pe care sper ca o puteti voi lamuri. vreau sa-mi redecorez dormitorul si sa investesc intr-o plasma. problema e ca ma cam doare sufletul sa bag un morman de bani intr-o chestie care evolueaza de la o zi la alta. din acest motiv m-am gandit sa-mi achizitonez un videoproiector cat mai istet , oricum am un perete gol. chestia e ca nu stiu cu ce material sa plachez peretele respectiv astfel incat sa obtin o imagine cat mai clara. sticla sablata, mata, lemn...?? a incercat cineva? se poate realiza asa ceva?
vali_tani
Postat pe 1 Februarie 2012 13:37
Prostie !
De ce sa-ti iei videoproiector?
Tu te pricepi macar unpic la electronice?
Un proiector e foarte scump si in schimb are rezolutia destul de mica, alea cu rezolutie mare sunt extram de scumpe !
Si de ce sa iti iei plasma, e tehnologie invechita !
Ia-ti un TV LCD LED rezolutie FullHD, se gasesc de calitate buna la proturi rezonabile.
Baiat_virgin
Postat pe 1 Februarie 2012 13:40
De la: Baiat_virgin, la data 2012-02-01 13:40:49Prostie !
De ce sa-ti iei videoproiector?
Tu te pricepi macar unpic la electronice?
Un proiector e foarte scump si in schimb are rezolutia destul de mica, alea cu rezolutie mare sunt extram de scumpe !
Si de ce sa iti iei plasma, e tehnologie invechita !
Ia-ti un TV LCD LED rezolutie FullHD, se gasesc de calitate buna la proturi rezonabile.


bine ca te pricepi la electronice da nu te pricepi sa faci dragoste!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 2 Februarie 2012 18:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Decolorarea parului 8 De la: kudikakudykudy 29 Octombrie 2013 19:45
BIROU DE PROIECTARE 1 De la: kudika450551 11 Octombrie 2011 16:40
Apartament nou? 4 De la: 6 Iulie 2015 11:09
PANOURI SOLARE - energie verde 1 De la: DEVON_ENERGY 2 August 2010 10:04
ANTREPRENOR CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE BLOCURI HALE VILE 1 De la: TANASE_CONSTRUCT 7 Februarie 2012 19:02