Setari Cookie-uri

valul islamic moda sau traditie??????

De la: marco918, la data 2010-01-06 15:23:55[... ... de unde le scoti amice ? ... chiar esti rupt de realitate ? ... unde gasesti tu femeia care sa accepte faptul ca este inselata ? ... care firea lucrurilor, in ce bordel traiesti amice ? ... mai bine taceai, filozoful lu peste prajit ...


Vezi ca sunt filosoafa(cu s, sunt iubitoare de intelepciune, nu de intuneric) lu'(subliniez, cu ')peste. Am intalnit destul femei pe care nu le deranjeaza prea tare, iar in timp nu le mai deranjeaza deloc sa fie inselate. De, mentalitatea! Si sunt femei de casa, nu rezidente ale bordelurilor.
beyonce_indragostita
Postat pe 6 Ianuarie 2010 15:28
Nici o femeie indiferent de ce religie are nu este fericita atunci cand este inselata!
De unde stii tu ce este in sufletul ei?
myeyes
Postat pe 6 Ianuarie 2010 19:11
De la: wolfy, la data 2010-01-06 15:28:33
De la: marco918, la data 2010-01-06 15:23:55[... ... de unde le scoti amice ? ... chiar esti rupt de realitate ? ... unde gasesti tu femeia care sa accepte faptul ca este inselata ? ... care firea lucrurilor, in ce bordel traiesti amice ? ... mai bine taceai, filozoful lu peste prajit ...


Vezi ca sunt filosoafa(cu s, sunt iubitoare de intelepciune, nu de intuneric) lu'(subliniez, cu ')peste. Am intalnit destul femei pe care nu le deranjeaza prea tare, iar in timp nu le mai deranjeaza deloc sa fie inselate. De, mentalitatea! Si sunt femei de casa, nu rezidente ale bordelurilor.






... ... ai ''intilnit'' pe aproape, adica pe linga casa astfel de femei ? ... hai sa iti mai spun un ''secret'' ... habar nu ai cit SUFERA ... au fost slabe, au acceptat si SUFERA ... chiar daca pozeaza in nevasta lui capsuneanu ... nu iti doresc sa ajungi in situatia lor ... sa zimbesti fals tuturor si sa speri ca nu iei vreun ''bonus'' adus de gainar ... habar nu ai ce inseamna sa stai singura cind barbati-tu cheltuie banii copiilor cu amanta si te umileste cu niste bani aruncati in sila pe masa ... daca nu stii ce vorbesti abtinete de la comentarii de prost gust ...

... am cunoscut o astfel de femeie ... a sperat, parintii nu s-au bagat, ''prietenii'' asa cum ii stim cu totii, este o femeie moale si sensibila, a tot sperat, a fost abuzata psihic si fizic ... si culmea barbati-su aparent e cel mai bun sot si tata (cu toate ca o uraste pe fica cea mica ca s-a nascut) ... cind fetele au implinit 18 ani, pe furis, a inceput actiunea de divort (fetele sint de acord si o sustin) ... cu ajutorul gratuit al unor avocati ... ii doresc tot binele ... tot ce mai spera e o casuta ramasa de la parinti intr-o localitate mai mica si LINISTE ...


marco918
Postat pe 7 Ianuarie 2010 03:39
De la: wolfy, la data 2010-01-06 15:28:33
De la: marco918, la data 2010-01-06 15:23:55[... ... de unde le scoti amice ? ... chiar esti rupt de realitate ? ... unde gasesti tu femeia care sa accepte faptul ca este inselata ? ... care firea lucrurilor, in ce bordel traiesti amice ? ... mai bine taceai, filozoful lu peste prajit ...


Vezi ca sunt filosoafa(cu s, sunt iubitoare de intelepciune, nu de intuneric) lu'(subliniez, cu ')peste. Am intalnit destul femei pe care nu le deranjeaza prea tare, iar in timp nu le mai deranjeaza deloc sa fie inselate. De, mentalitatea! Si sunt femei de casa, nu rezidente ale bordelurilor.


Tsss....Nu le deranjeaza?de ce crezi asta?stai tu linistita ca le doare foarte mult
Habibah
Postat pe 7 Ianuarie 2010 23:45
Ea face parte din alea care nu le deranjeaza
myeyes
Postat pe 7 Ianuarie 2010 23:59
De la: marco918, la data 2010-01-07 03:39:32ai ''intilnit'' pe aproape, adica pe linga casa astfel de femei ? ... hai sa iti mai spun un ''secret'' ... habar nu ai cit SUFERA ... au fost slabe, au acceptat si SUFERA ... chiar daca pozeaza in nevasta lui capsuneanu ...


Am vazut o multime de femei care se poarta foarte ciudat din punctul meu de vedere. De exemplu, exista unele care nu au nicio problema cu faptul ca ele sunt virgine cand intra intr-o relatie iar prietenii lor s-au distrat in toate felurile. Se consoleaza cu faptul ca sunt cuminti, pe cand celelalte sunt niste "panarame". Si tot ele accepta ca ei sa se culce cu altele si dupa debutul relatiei fiindca, nu-i asa, ei au fost primii, iar de primul o femeie nu se desparte. Am intalnit femei care-si pastreaza sotul de dragul de a fi maritate(subliniez, maritate nu vcasatorite), desi sotul nu aduce nuciun ban acasa si nu contribuie in niciun fel la cresterea copiilor. Si asa mai departe. Da, sunt slabe si pentru asta le invinovatesc. O perioada de slabiciune se accepta la oricine, doar suntem oameni, nu roboti, dar e grav daca slabiciunea continua.

De la: marco918, la data 2010-01-07 03:39:32 nu iti doresc sa ajungi in situatia lor ... sa zimbesti fals tuturor si sa speri ca nu iei vreun ''bonus'' adus de gainar ... habar nu ai ce inseamna sa stai singura cind barbati-tu cheltuie banii copiilor cu amanta si te umileste cu niste bani aruncati in sila pe masa ... daca nu stii ce vorbesti abtinete de la comentarii de prost gust ....


Nici eu nu-mi doresc sa ajung in situatia lor.

Se scrie "abtine-te", dar ma rog, se vede treaba ca scrisul corect nu e un must in zilele noastre.

Nu vad de ce ar fi comentarii de prost gust, am scris acelsi lucru ca si tine, numai ca mie nu mi-e mila de astfel de femei. O educatie corecta la timpul potrivit le-ar fi impiedicat sa ajunga in situatii de genul asta. dar traim in Romania, tara in care si femeile cu studii superioare considera ca ai un alt statut social daca esti maritata. De aici toate relele.


De la: marco918, la data 2010-01-07 03:39:32am cunoscut o astfel de femeie ... a sperat, parintii nu s-au bagat, ''prietenii'' asa cum ii stim cu totii, este o femeie moale si sensibila, a tot sperat, a fost abuzata psihic si fizic ... si culmea barbati-su aparent e cel mai bun sot si tata (cu toate ca o uraste pe fica cea mica ca s-a nascut) ... cind fetele au implinit 18 ani, pe furis, a inceput actiunea de divort (fetele sint de acord si o sustin) ... cu ajutorul gratuit al unor avocati ... ii doresc tot binele ... tot ce mai spera e o casuta ramasa de la parinti intr-o localitate mai mica si LINISTE ...




Si n-am inteles, ce anume o impiedica pe femeia asta sa iasa dintr-o situatie care ii facea rau, chiar asa moale si sensibila cum este ea?
beyonce_indragostita
Postat pe 8 Ianuarie 2010 09:10
De la: Habibah, la data 2010-01-07 23:45:07
De la: wolfy, la data 2010-01-06 15:28:33
De la: marco918, la data 2010-01-06 15:23:55[... ... de unde le scoti amice ? ... chiar esti rupt de realitate ? ... unde gasesti tu femeia care sa accepte faptul ca este inselata ? ... care firea lucrurilor, in ce bordel traiesti amice ? ... mai bine taceai, filozoful lu peste prajit ...


Vezi ca sunt filosoafa(cu s, sunt iubitoare de intelepciune, nu de intuneric) lu'(subliniez, cu ')peste. Am intalnit destul femei pe care nu le deranjeaza prea tare, iar in timp nu le mai deranjeaza deloc sa fie inselate. De, mentalitatea! Si sunt femei de casa, nu rezidente ale bordelurilor.


Tsss....Nu le deranjeaza?de ce crezi asta?stai tu linistita ca le doare foarte mult



Deci pe alea care sunt una din cele patru le deranjeaza mult, nu-i asa?
beyonce_indragostita
Postat pe 8 Ianuarie 2010 09:11
De la: myeyes, la data 2010-01-07 23:59:21Ea face parte din alea care nu le deranjeaza


Asa este, esti desteapta.Sa nu mai vorbim de faptul ca ai uitat un "pe" pe drum. Asta iti confirma inteligenta.
beyonce_indragostita
Postat pe 8 Ianuarie 2010 09:11
De la: wolfy, la data 2010-01-08 09:11:55
De la: myeyes, la data 2010-01-07 23:59:21Ea face parte din alea care nu le deranjeaza


Asa este, esti desteapta.Sa nu mai vorbim de faptul ca ai uitat un "pe" pe drum. Asta iti confirma inteligenta.


Te-am atins si nu ai argumente!Te legi de nimicuri ....nu uita ,nu sunt o eleva de a ta din fericire!
myeyes
Postat pe 8 Ianuarie 2010 21:52
De la: myeyes, la data 2010-01-08 21:52:22
De la: wolfy, la data 2010-01-08 09:11:55
De la: myeyes, la data 2010-01-07 23:59:21Ea face parte din alea care nu le deranjeaza


Asa este, esti desteapta.Sa nu mai vorbim de faptul ca ai uitat un "pe" pe drum. Asta iti confirma inteligenta.


Te-am atins si nu ai argumente!Te legi de nimicuri ....nu uita ,nu sunt o eleva de a ta din fericire!


De la: myeyes, la data 2010-01-08 21:52:22
De la: wolfy, la data 2010-01-08 09:11:55
De la: myeyes, la data 2010-01-07 23:59:21Ea face parte din alea care nu le deranjeaza


Asa este, esti desteapta.Sa nu mai vorbim de faptul ca ai uitat un "pe" pe drum. Asta iti confirma inteligenta.


Te-am atins si nu ai argumente!Te legi de nimicuri ....nu uita ,nu sunt o eleva de a ta din fericire!


Asa este, sa vorbesti corect in limba ta materna este un nimic.Si da, ai dreptate, din fericire pentru tine (si din nefericire pentru societatea romana) nu esti eleva mea fiindca altfel nici bac-ul nu l-ai fi trecut( sau nu l-ai trece, in cazul in care nu ai terminat liceul). Ai fi ajuns(sau ai ajunge) sa faci ceea ce merita orice om care iese din scoala fara sa vorbeasca si sa scrie corect romaneste, respectiv sa curete toaletele prin casele altora. Cat despre restul comentariului tau, cum sa-ti spun... esti asa de provocata(sa mi se scuze barbaria lingvistica) din unele puncte de vedere incat nici nu ma obosesc sa-ti raspund.
beyonce_indragostita
Postat pe 9 Ianuarie 2010 17:57
De la: wolfy, la data 2010-01-09 17:57:58
De la: myeyes, la data 2010-01-08 21:52:22
De la: wolfy, la data 2010-01-08 09:11:55
De la: myeyes, la data 2010-01-07 23:59:21Ea face parte din alea care nu le deranjeaza


Asa este, esti desteapta.Sa nu mai vorbim de faptul ca ai uitat un "pe" pe drum. Asta iti confirma inteligenta.


Te-am atins si nu ai argumente!Te legi de nimicuri ....nu uita ,nu sunt o eleva de a ta din fericire!


De la: myeyes, la data 2010-01-08 21:52:22
De la: wolfy, la data 2010-01-08 09:11:55
De la: myeyes, la data 2010-01-07 23:59:21Ea face parte din alea care nu le deranjeaza


Asa este, esti desteapta.Sa nu mai vorbim de faptul ca ai uitat un "pe" pe drum. Asta iti confirma inteligenta.


Te-am atins si nu ai argumente!Te legi de nimicuri ....nu uita ,nu sunt o eleva de a ta din fericire!


Asa este, sa vorbesti corect in limba ta materna este un nimic.Si da, ai dreptate, din fericire pentru tine (si din nefericire pentru societatea romana) nu esti eleva mea fiindca altfel nici bac-ul nu l-ai fi trecut( sau nu l-ai trece, in cazul in care nu ai terminat liceul). Ai fi ajuns(sau ai ajunge) sa faci ceea ce merita orice om care iese din scoala fara sa vorbeasca si sa scrie corect romaneste, respectiv sa curete toaletele prin casele altora. Cat despre restul comentariului tau, cum sa-ti spun... esti asa de provocata(sa mi se scuze barbaria lingvistica) din unele puncte de vedere incat nici nu ma obosesc sa-ti raspund.


Scopul acestui forum nu este acela de a scrie cat mai corect din punct de vedere gramatical.Se posteaza in graba, poate sa intervina si oboseala!Reactionezi ca o persoana complexata si rata din punct de vedere profesional.Atata poti , atata duci!
myeyes
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:03
*RATATA
myeyes
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:04
De la: myeyes, la data 2010-01-09 21:04:09*RATATA


Nu mai ratata ca tine care declari cu inocenta pe forum ca prietenul tau se duce sa faca sex oral cu altele fiindca pe tine te respecta. Parerea mea!
beyonce_indragostita
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:52
De la: myeyes, la data 2010-01-09 21:04:09*RATATA


Nu mai ratata ca tine care declari cu inocenta pe forum ca prietenul tau se duce sa faca sex oral cu altele fiindca pe tine te respecta. Parerea mea!
beyonce_indragostita
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:52
De la: myeyes, la data 2010-01-09 21:03:23Scopul acestui forum nu este acela de a scrie cat mai corect din punct de vedere gramatical.Se posteaza in graba, poate sa intervina si oboseala!Reactionezi ca o persoana complexata si rata din punct de vedere profesional.Atata poti , atata duci!


Sigur, toti agramatii gasesc scuze. Si Vanghelie spunea ca i s-a uscat cerul gurii cand a spus almanahe, si din cauza asta nu a putut sa pronunte pluralul corect. Si clar, cei care i-au atras atentia ca a gresit erau tot niste ratati din punct de vedere profesional. Una pe ste alta, tu gresesti tot timpul, ceea ce arata ca e vorba de nestiinta, nu de graba. Iar daca iti imaginezi ca un profesor de romana e frustrat profesional cand ii arata cuiva ca vorbeste/scrie gresit, atunci ai o problema. Si stii de ce? Fiindca excat asta trebuie el sa faca!
beyonce_indragostita
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:55
De la: wolfy, la data 2010-01-10 12:55:53
De la: myeyes, la data 2010-01-09 21:03:23Scopul acestui forum nu este acela de a scrie cat mai corect din punct de vedere gramatical.Se posteaza in graba, poate sa intervina si oboseala!Reactionezi ca o persoana complexata si rata din punct de vedere profesional.Atata poti , atata duci!


Sigur, toti agramatii gasesc scuze. Si Vanghelie spunea ca i s-a uscat cerul gurii cand a spus almanahe, si din cauza asta nu a putut sa pronunte pluralul corect. Si clar, cei care i-au atras atentia ca a gresit erau tot niste ratati din punct de vedere profesional. Una pe ste alta, tu gresesti tot timpul, ceea ce arata ca e vorba de nestiinta, nu de graba. Iar daca iti imaginezi ca un profesor de romana e frustrat profesional cand ii arata cuiva ca vorbeste/scrie gresit, atunci ai o problema. Si stii de ce? Fiindca excat asta trebuie el sa faca!


Fa-o la tine la scoala unde esti platita si nu aici pe forum pt ca nu ti-o cere nimeni draguta!!
Ma faci sa rad tu nici nu te poti compara cu ''ratatii aia'' care l-au corectat pe Vanghelie!
Orice ai zice tot o complexata ramai.....si faptul ca am scris ''care'' in loc de ''pe care'' nu este o greseala grava.......e doar un post nu o lucrare de diploma sa fie scrisa perfect din punct de vedere gramatical!Important e ca m-am facut inteleasa.
myeyes
Postat pe 10 Ianuarie 2010 15:23
De la: wolfy, la data 2010-01-10 12:52:20
De la: myeyes, la data 2010-01-09 21:04:09*RATATA


Nu mai ratata ca tine care declari cu inocenta pe forum ca prietenul tau se duce sa faca sex oral cu altele fiindca pe tine te respecta. Parerea mea!






... asta da fraza ... ... respectul ca respectul dar de BTS a auzit cineva ? ...
marco918
Postat pe 10 Ianuarie 2010 15:29
De la: marco918, la data 2010-01-10 15:29:45
De la: wolfy, la data 2010-01-10 12:52:20
De la: myeyes, la data 2010-01-09 21:04:09*RATATA


Nu mai ratata ca tine care declari cu inocenta pe forum ca prietenul tau se duce sa faca sex oral cu altele fiindca pe tine te respecta. Parerea mea!






... asta da fraza ... ... respectul ca respectul dar de BTS a auzit cineva ? ...


Iar nu stii ce replica sa imi dai si te apuci sa inventezi!O singura data am zis despre chestia asta si a fost in felul urmator: aceasta afirmatie a fost adresata direct Katharei.........i-am zis ca il trimit pe sotul meu la ea sa ii faca sex oral ca tot are gura mare si este experta in aceasta ''taina'' asa cum se lauda!
Am folosit expresia ''bot de m** '' , bot ce l-ati putut admira in toata splendoarea intr-o poza de a ei pusa la avatar.
Niciodata nu am zis ca el se duce sa faca sex oral cu altele.........ci doar sa se duca la Kathara,care se pricepe.......iar domnisoara s-a aratat incantata!!
Ce draga Kathara e ''altele''?? Este o experta!
Imi dau seama ce logica are capusorul tau de ai ajuns la asa concluzie!
Hai ca deja ti-am acordat prea mult timp si nu meriti!
Te sun eu!

myeyes
Postat pe 10 Ianuarie 2010 15:58



... scuze myeyes ... uitasem ca sint multe pitzipoance pe aici ... dar ma lamuresc incet care sint ele ...


marco918
Postat pe 10 Ianuarie 2010 16:12
De la: myeyes, la data 2010-01-10 15:58:00
De la: marco918, la data 2010-01-10 15:29:45
De la: wolfy, la data 2010-01-10 12:52:20
De la: myeyes, la data 2010-01-09 21:04:09*RATATA


Nu mai ratata ca tine care declari cu inocenta pe forum ca prietenul tau se duce sa faca sex oral cu altele fiindca pe tine te respecta. Parerea mea!






... asta da fraza ... ... respectul ca respectul dar de BTS a auzit cineva ? ...


Iar nu stii ce replica sa imi dai si te apuci sa inventezi!O singura data am zis despre chestia asta si a fost in felul urmator: aceasta afirmatie a fost adresata direct Katharei.........i-am zis ca il trimit pe sotul meu la ea sa ii faca sex oral ca tot are gura mare si este experta in aceasta ''taina'' asa cum se lauda!
Am folosit expresia ''bot de m** '' , bot ce l-ati putut admira in toata splendoarea intr-o poza de a ei pusa la avatar.
Niciodata nu am zis ca el se duce sa faca sex oral cu altele.........ci doar sa se duca la Kathara,care se pricepe.......iar domnisoara s-a aratat incantata!!
Ce draga Kathara e ''altele''?? Este o experta!
Imi dau seama ce logica are capusorul tau de ai ajuns la asa concluzie!
Hai ca deja ti-am acordat prea mult timp si nu meriti!
Te sun eu!



Hai, hai, nu minciuni, spune totul .. Deci, dupa ce ai zis ca e ok ca sotiorul sa faca sex oral cu mine, ce-ai mai scris dumneata, eh? De parca asta nu ar fi fost de ajuns!
Kathara
Postat pe 10 Ianuarie 2010 16:17
De la: myeyes, la data 2009-02-22 23:02:42
De la: Kathara, la data 2009-02-22 22:35:10Tututut, tu vorbesti? Vezi ca sotiorul iar si-o pune cu alta, dupa cum ai declarat plina de mandrie! Cat de proasta poti sa fii!


iar o dai in Sf
am zis k pt sex oral se duce la d'astea ca voi cu gura mare


Uite si dovada!
Kathara
Postat pe 10 Ianuarie 2010 16:21
Din pacate multe crestine sunt prostite , ademenite si cad in plasa musulmanilor, ajung sclavele si piese de harem pentru musulmani !Atentie crestine , nu va lasati ademenite cu promisiuni mincinoase,sa nu cadeti in plasa musulmana,ca musulmana femeia traieste ca in Ghetou, ca in lagar, ajunge un robot fara gandire, ajunge la indobitocire ! !!!!!
Dindirel
Postat pe 10 Ianuarie 2010 18:39
De la: Kathara, la data 2010-01-10 16:21:49
De la: myeyes, la data 2009-02-22 23:02:42
De la: Kathara, la data 2009-02-22 22:35:10Tututut, tu vorbesti? Vezi ca sotiorul iar si-o pune cu alta, dupa cum ai declarat plina de mandrie! Cat de proasta poti sa fii!


iar o dai in Sf
am zis k pt sex oral se duce la d'astea ca voi cu gura mare


Uite si dovada!


Adica se duce la tine si cu siguranta mai era si o alta cu gura mare care s-a simtit nebagata in seama!
myeyes
Postat pe 10 Ianuarie 2010 19:18
De la: dindirel, la data 2010-01-10 18:39:28 Din pacate multe crestine sunt prostite , ademenite si cad in plasa musulmanilor, ajung sclavele si piese de harem pentru musulmani !Atentie crestine , nu va lasati ademenite cu promisiuni mincinoase,sa nu cadeti in plasa musulmana,ca musulmana femeia traieste ca in Ghetou, ca in lagar, ajunge un robot fara gandire, ajunge la indobitocire ! !!!!!


Si ce vrei tataie sa stau cu unul care ma pune sa imi platesc apa la prima intalnire ??
Ai vazut dumneata ca femeia musulmana traieste in Ghetou??
Ti-a fugit nevasta cu un arab ca nu prea te inteleg???A avut loc rapirea din Serai??
Datorita unor oameni cu asemenea gandire a ajuns Romania in halul asta.....din ciclul ''sa ii prostim pe prosti''
myeyes
Postat pe 10 Ianuarie 2010 19:26
on topic: eu una nu as purta val, fiindca nu imi sta bine si imi tine prea cald. unde stau eu sunt multe musulmane, care poarta valul tras pana pe frunte si legat strans pe cap. dupa parerea mea la majoritatea le sta rau, le ascunde parul si de asta le masculinizeaza. tocmai de asta cred ca nu moda e motivul pentru care il poarta, ci religia.

off topic: e adevarat ca femeile musulmane nu au voie sa vorbeasca sau sa iese la o cafea singure cu un barbat care nu e din familia lor (insa barbatii musulmani au dreptul sa iese cu oricine vor)? daca da, care e motivul? nu sunt considerate demne de incredere? nu acuz, doar intreb.
DayC
Postat pe 10 Ianuarie 2010 22:50
De la: myeyes, la data 2010-01-10 15:23:05Fa-o la tine la scoala unde esti platita si nu aici pe forum pt ca nu ti-o cere nimeni draguta!!.


O fac unde vreau eu, nu cred ca esti tu in masura sa-mi spui mie ce sa fac si ce sa nu fac. Asta e, cand ai vulnerabilitati lingvisttice intotdeauna se vor gasi persoane care sa te puna la punct, fie in viata reala, fie pe un forum.

De la: myeyes, la data 2010-01-10 15:23:05Ma faci sa rad tu nici nu te poti compara cu ''ratatii aia'' care l-au corectat pe Vanghelie!.


Unul dintre ratatii aia e Adi URsu care intamplator a facut aceeasi facultate ca si mine. El l-a corectat pe V. in virtutea faptului ca are formatie de filolog, asta fiind exact motivul pentru care eu ii corectez pe altii. Daca nu esti capabila sa intelegi asta, nu noi avem de pierdut, vorba lui Maiorescu.

De la: myeyes, la data 2010-01-10 15:23:05Orice ai zice tot o complexata ramai.....si faptul ca am scris ''care'' in loc de ''pe care'' nu este o greseala grava........


Se vede treaba ca nu sunt asa complexata ca tine. Ba da, e o greseala grava fiindca orice om care a dat admiterea la liceu /capacitatea ar trebui sa stie treaba asta. Nu vorbim de subtilitati aici, nu vorbim despre profesorii care nu sunt de acord cu folosirea lui i din a pentru mijlocul cuvintelor, cu forma sunt,cu definitia diatezei data de gramatica academiei, cu existenta/non-existenta diatezei reflexive etc, ci de ceva banal pe care orice vorbitor mediu al limbii romane ar trebui sa-l cunoasca. Faptul ca incerci sa te scuzi arata cat esti de complexata, iar faptul ca esti nevoita sa faci asta foarte des(greselile curg cu nemiluita), arata ca esti o ratata.


De la: myeyes, la data 2010-01-10 15:23:05e doar un post nu o lucrare de diploma sa fie scrisa perfect din punct de vedere gramatical!Important e ca m-am facut inteleasa.


Repet, frecventa greselilor arata ca habar nu ai despre ce e vorba. Si sunt convinsa ca exact asa ai scrie si intr-o lucrare de diploma. Norocul tau daca ti-ar corecta-o cineva inainte. Si a propos draga(nu ma corecta, ador grafia asta), excat asa ar zice si Vanghelie: nu trebuie sa vorbesc perfect gramatcical. Ma fac inteles? Atunci ce mai vreti? Imi pare rau pentru voi agramatii, dar trebuie sa intelegeti ca in orice situatie trebuie vorbit corect.
beyonce_indragostita
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:18
De la: myeyes, la data 2010-01-10 15:58:00[Iar nu stii ce replica sa imi dai si te apuci sa inventezi!O singura data am zis despre chestia asta si a fost in felul urmator: aceasta afirmatie a fost adresata direct Katharei.........i-am zis ca il trimit pe sotul meu la ea sa ii faca sex oral ca tot are gura mare si este experta in aceasta ''taina'' asa cum se lauda!
Am folosit expresia ''bot de m** '' , bot ce l-ati putut admira in toata splendoarea intr-o poza de a ei pusa la avatar.
Niciodata nu am zis ca el se duce sa faca sex oral cu altele.........ci doar sa se duca la Kathara,care se pricepe.......iar domnisoara s-a aratat incantata!!
Ce draga Kathara e ''altele''?? Este o experta!
Imi dau seama ce logica are capusorul tau de ai ajuns la asa concluzie!
Hai ca deja ti-am acordat prea mult timp si nu meriti!
Te sun eu!



Doamne, ce inseamna sa nu te duca mintea nici macar cat o duce pe o pisica! Ce spui tu aici e suficient pentru a-mi sustine spusele draguta. Sa presupunem ca nu ai spus ca se duce la altele, dar recunosti ca l-ai trimite la Kathara. Deci l-ai trimite la cineva, nu te-ar deranja chestia asta. Apoi, din expresii precum "gura mare" si din altele chestii pe care nu mai stau acum sa ti le explic, se vede ca pentru tine sexul oral e pentru "panarame"(folosesc cuvantul asta de mahala fiindca stiu ca o sa-ti sara in ochi). Asadar si prin urmare, nu te deranjeaza daca iubi al tau se duce la alta pentru sex oral, fiindca treaba asta nu e treaba de muieri serioase ca tine si fiindca pentru el prestatoare e o prostituata.

De la: myeyes, la data 2010-01-10 15:58:00[Ce draga Kathara e ''altele''?? Este o experta!


Deci tu nu esti experta in sex oral! Imi pare rau pentru tine, sincer iti spun. Normal ca barbati-tu(din nou, folosesc forma asta mahalageasca intentionat)a devenit haimana!
beyonce_indragostita
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:28
De la: marco918, la data 2010-01-10 15:29:45respectul ca respectul dar de BTS a auzit cineva ? ...


In afara de tine, nimeni!
beyonce_indragostita
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:31
De la: myeyes, la data 2010-01-10 19:18:01
De la: Kathara, la data 2010-01-10 16:21:49
De la: myeyes, la data 2009-02-22 23:02:42
De la: Kathara, la data 2009-02-22 22:35:10Tututut, tu vorbesti? Vezi ca sotiorul iar si-o pune cu alta, dupa cum ai declarat plina de mandrie! Cat de proasta poti sa fii!


iar o dai in Sf
am zis k pt sex oral se duce la d'astea ca voi cu gura mare


Uite si dovada!


Adica se duce la tine si cu siguranta mai era si o alta cu gura mare care s-a simtit nebagata in seama!


Deci am avut dreptate. Ai zis exact ce am spus eu ca ai zis. Faza amuzanta e ca tu nici macat nu-ti dai seama de ce esti luata peste picior.
beyonce_indragostita
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:34
De la: myeyes, la data 2010-01-10 19:26:22Datorita unor oameni cu asemenea gandire a ajuns Romania in halul asta.....din ciclul ''sa ii prostim pe prosti''


Cred ca ai vrut sa spui din cauza, nu datorita. Ma rog, cred ca devin prea subtila pentru tine!
beyonce_indragostita
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ghicit in cafea 28 De la: XOXO_GG_ 30 Mai 2009 19:04
ma ajuta cineva??? 6 De la: kudika069289 17 Septembrie 2009 19:51
si pasaportul 5 De la: dakar_dakina 29 Mai 2009 16:58
clik! 4 De la: bobo_ro_bosss 21 Iulie 2009 10:58
AJUTOR, ca mor! 34 De la: iLlUsIoN_cOaL 31 Octombrie 2009 16:12