Setari Cookie-uri

valul islamic moda sau traditie??????

De la: myeyes, la data 2010-01-10 19:26:22
De la: dindirel, la data 2010-01-10 18:39:28 Din pacate multe crestine sunt prostite , ademenite si cad in plasa musulmanilor, ajung sclavele si piese de harem pentru musulmani !Atentie crestine , nu va lasati ademenite cu promisiuni mincinoase,sa nu cadeti in plasa musulmana,ca musulmana femeia traieste ca in Ghetou, ca in lagar, ajunge un robot fara gandire, ajunge la indobitocire ! !!!!!


Si ce vrei tataie sa stau cu unul care ma pune sa imi platesc apa la prima intalnire ??
Ai vazut dumneata ca femeia musulmana traieste in Ghetou??
Ti-a fugit nevasta cu un arab ca nu prea te inteleg???A avut loc rapirea din Serai??
Datorita unor oameni cu asemenea gandire a ajuns Romania in halul asta.....din ciclul ''sa ii prostim pe prosti''







... myeyes ... cam general omul dar ... are dreptate ... daca vrei sa iti fie bine nu confunda lucrurile ... e bine sa iti aduci aminte ca ... TU NU ESTI O MUSULMANA ... chiar daca te-ai convertiti sau nu, nu vei fi niciodata o musulmana ... indiferent cit te-ai stradui (sa nu te stradui prea mult sa dai in spalare de creier) pentru musulmani vei fi o pacatoasa convertita ... crede-ma ca stiu ce spun ...
... cit timp esti in romania, tu si el, poti sa gindesti oricit de frumos ... sa idealizati ... odata ce ai plecat toate se vor schimba ... nimeni (rude, prieteni, cunostinte) de acolo nu uita ce ai fost ... te ''vad'' asa cum ai fost inainte si iti vor cere sa faci lucruri mult mai dure decit crezi tu ca poti suporta ... chiar daca suna putin aiurea, daca nu reusesti sa il romanizezi o sa ai probleme ...
marco918
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:49
De la: wolfy, la data 2010-01-15 13:34:52
De la: myeyes, la data 2010-01-10 19:18:01
De la: Kathara, la data 2010-01-10 16:21:49
De la: myeyes, la data 2009-02-22 23:02:42
De la: Kathara, la data 2009-02-22 22:35:10Tututut, tu vorbesti? Vezi ca sotiorul iar si-o pune cu alta, dupa cum ai declarat plina de mandrie! Cat de proasta poti sa fii!


iar o dai in Sf
am zis k pt sex oral se duce la d'astea ca voi cu gura mare


Uite si dovada!


Adica se duce la tine si cu siguranta mai era si o alta cu gura mare care s-a simtit nebagata in seama!


Deci am avut dreptate. Ai zis exact ce am spus eu ca ai zis. Faza amuzanta e ca tu nici macat nu-ti dai seama de ce esti luata peste picior.





... ... si cum si de cine, ma rog, e luata peste picior ? ... ... de oraliste ? ... ... daca nu face sex oral e ''amuzanta'' ? ... ... aloooo, treziti-va ... puteti face si schimbatorului de la masina un oral, e treaba voastra, dar nu va consinderati normale pentru asta ...
marco918
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:54
Ma plictisesti teribil cu desteptaciunea ta si oricum ce fac eu e cu mult deasupra la ce faci tu indiferent ca folosesti diateza pasiva, reflexiva si ce mai vrei tu cand postezi!
Nu prea ai valoare daca sari atat in sus sa aperi o persoana care a avut un comportament josnic fata de tine si cand a avut ocazia te-a intepat.Pacat ca unde ai scuipat o data acuma lingi
myeyes
Postat pe 15 Ianuarie 2010 17:44
De la: myeyes, la data 2010-01-15 17:44:05
Nu prea ai valoare daca sari atat in sus sa aperi o persoana care a avut un comportament josnic fata de tine si cand a avut ocazia te-a intepat.Pacat ca unde ai scuipat o data acuma lingi


Fii linistita, nu-mi ia nimeni apararea, ti se explica doar babeste cat de proasta esti. Dar nu suficient de babeste, se vede treaba. Divide et impera este un joc mult prea greu pentru tine, madame!
Kathara
Postat pe 15 Ianuarie 2010 19:58
De la: Kathara, la data 2010-01-15 19:58:34
De la: myeyes, la data 2010-01-15 17:44:05
Nu prea ai valoare daca sari atat in sus sa aperi o persoana care a avut un comportament josnic fata de tine si cand a avut ocazia te-a intepat.Pacat ca unde ai scuipat o data acuma lingi


Fii linistita, nu-mi ia nimeni apararea, ti se explica doar babeste cat de proasta esti. Dar nu suficient de babeste, se vede treaba. Divide et impera este un joc mult prea greu pentru tine, madame!


zise ea ,muma padurii, o vb de duh
myeyes
Postat pe 15 Ianuarie 2010 23:01
De la: myeyes, la data 2010-01-10 19:26:22
De la: dindirel, la data 2010-01-10 18:39:28 Din pacate multe crestine sunt prostite , ademenite si cad in plasa musulmanilor, ajung sclavele si piese de harem pentru musulmani !Atentie crestine , nu va lasati ademenite cu promisiuni mincinoase,sa nu cadeti in plasa musulmana,ca musulmana femeia traieste ca in Ghetou, ca in lagar, ajunge un robot fara gandire, ajunge la indobitocire ! !!!!!


Si ce vrei tataie sa stau cu unul care ma pune sa imi platesc apa la prima intalnire ??
Ai vazut dumneata ca femeia musulmana traieste in Ghetou??
Ti-a fugit nevasta cu un arab ca nu prea te inteleg???A avut loc rapirea din Serai??
Datorita unor oameni cu asemenea gandire a ajuns Romania in halul asta.....din ciclul ''sa ii prostim pe prosti''

















Da , asa e fetele musulmane traiesc mai rau ca in ghetou,sub niste legi stricte stilul sclav stapan de sclav !mai bine cu unul care te pune sa-ti platesti apa decat sclava la musulman !Musulmanii aduc femeia la stadiul de indobitocire , de robotism, piesa de harem, Romania a ajuns din cauza acestor fesuri care ne-au invadat tara de nu mai avem loc de ei !!
Dindirel
Postat pe 19 Ianuarie 2010 09:44
Esti prea radical, mai sunt si oameni printre ei.
myeyes
Postat pe 19 Ianuarie 2010 10:24
Da' de ce oraliste draga? De ce adica sa te opresti aici? Fa-ne direct prostituate. Sincer, ma mir ca te-ai limitat la atat!
beyonce_indragostita
Postat pe 19 Ianuarie 2010 13:04
De la: myeyes, la data 2010-01-15 17:44:05Ma plictisesti teribil cu desteptaciunea ta si oricum ce fac eu e cu mult deasupra la ce faci tu indiferent ca folosesti diateza pasiva, reflexiva si ce mai vrei tu cand postezi!


Ce faci tu e egal cu zero. Si oricum nu ma intereseaza ce fac si ce gandesc analfabetii. Numai sa nu devina agresivi, fiindca atunci le arat si eu cat de prosti sunt!

De la: myeyes, la data 2010-01-15 17:44:05Nu prea ai valoare daca sari atat in sus sa aperi o persoana care a avut un comportament josnic fata de tine si cand a avut ocazia te-a intepat.Pacat ca unde ai scuipat o data acuma lingi


Nu apar pe nimeni, iti aratam numai ca te-ai pus singura intr-o situatie penibila:incercai sa ma iei peste picior in legatura cu faptul ca pe mine nu m-ar deranja sa fiu inselata, in conditiile in care tu te-ai laudat pe forum cu barbatelu' tau care poate sa le trateze pe multe de aici cu un oral. Adica nu te deranjeaza ca te insala(fiindca sexul oral e tot sex, deci tot inselat se numeste). Asa ca trage concluzia, daca poti...
beyonce_indragostita
Postat pe 19 Ianuarie 2010 13:10
De la: wolfy, la data 2010-01-19 13:04:24Da' de ce oraliste draga? De ce adica sa te opresti aici? Fa-ne direct prostituate. Sincer, ma mir ca te-ai oprit aici!





... daca insisti te fac cum vrei tu !!! ... ... doar sa imi spui ... pina acum am vazut doar o balacareala de prost gust ale unora ca tine ... ...

... va place oralul ... practicati-l fara ciriiti pina ramineti fara dinti in gura ... dar nu ii invinovatiti pe altii ca nu fac la fel ...

marco918
Postat pe 19 Ianuarie 2010 13:12
De la: marco918, la data 2010-01-19 13:12:26
De la: wolfy, la data 2010-01-19 13:04:24Da' de ce oraliste draga? De ce adica sa te opresti aici? Fa-ne direct prostituate. Sincer, ma mir ca te-ai oprit aici!





... daca insisti te fac cum vrei tu !!! ... ... doar sa imi spui ... pina acum am vazut doar o balacareala de prost gust ale unora ca tine ... ...

... va place oralul ... practicati-l fara ciriiti pina ramineti fara dinti in gura ... dar nu ii invinovatiti pe altii ca nu fac la fel ...



Ciudat, mie mi se pare ca prostul gust se afla de partea cealalta. Si e amestecat cu sheer stupidity, as usual. Te incadrezi cu succes in ambele categorii.
beyonce_indragostita
Postat pe 19 Ianuarie 2010 13:14
De la: wolfy, la data 2010-01-19 13:14:06
De la: marco918, la data 2010-01-19 13:12:26
De la: wolfy, la data 2010-01-19 13:04:24Da' de ce oraliste draga? De ce adica sa te opresti aici? Fa-ne direct prostituate. Sincer, ma mir ca te-ai oprit aici!





... daca insisti te fac cum vrei tu !!! ... ... doar sa imi spui ... pina acum am vazut doar o balacareala de prost gust ale unora ca tine ... ...

... va place oralul ... practicati-l fara ciriiti pina ramineti fara dinti in gura ... dar nu ii invinovatiti pe altii ca nu fac la fel ...



Ciudat, mie mi se pare ca prostul gust se afla de partea cealalta. Si e amestecat cu sheer stupidity, as usual. Te incadrezi cu succes in ambele categorii.





... uite ce e papushica ... cind un neica nimeni incearca sa convinga pe cineva sa practice ceea ce NUII PLACE sau nu considera normal ma deranjeaza ... am sesizat modul in care ati degenerat apoi ... vrei sa faci oral, anal, cu magar sau cu cai ... dute invirtindu-te dar nu insista ca cineva pierde extraordinar daca nu urmeaza ''idealurile'' voastre ... ca si categorie intri la - mahalagioaice ... as usual ...
marco918
Postat pe 19 Ianuarie 2010 13:19
De la: dindirel, la data 2010-01-19 09:44:07
De la: myeyes, la data 2010-01-10 19:26:22
De la: dindirel, la data 2010-01-10 18:39:28 Din pacate multe crestine sunt prostite , ademenite si cad in plasa musulmanilor, ajung sclavele si piese de harem pentru musulmani !Atentie crestine , nu va lasati ademenite cu promisiuni mincinoase,sa nu cadeti in plasa musulmana,ca musulmana femeia traieste ca in Ghetou, ca in lagar, ajunge un robot fara gandire, ajunge la indobitocire ! !!!!!


Si ce vrei tataie sa stau cu unul care ma pune sa imi platesc apa la prima intalnire ??
Ai vazut dumneata ca femeia musulmana traieste in Ghetou??
Ti-a fugit nevasta cu un arab ca nu prea te inteleg???A avut loc rapirea din Serai??
Datorita unor oameni cu asemenea gandire a ajuns Romania in halul asta.....din ciclul ''sa ii prostim pe prosti''


....................cred ca e alegerea fiecaruia sa traiasca dupa propriile principii , dupa alegerea lui, cui ai pasa daca o femeie vre sa-i slujeasca sotului [ iubitului] in coate si genunchi si asta e un mod de a iubi.........














Da , asa e fetele musulmane traiesc mai rau ca in ghetou,sub niste legi stricte stilul sclav stapan de sclav !mai bine cu unul care te pune sa-ti platesti apa decat sclava la musulman !Musulmanii aduc femeia la stadiul de indobitocire , de robotism, piesa de harem, Romania a ajuns din cauza acestor fesuri care ne-au invadat tara de nu mai avem loc de ei !!
erikahd2008
Postat pe 19 Ianuarie 2010 13:21
De la: marco918, la data 2010-01-19 13:19:23 uite ce e papushica ...


Ce exprimare de trotuar! Pot trage multe concluzii valabile de aici, printre care una legata de insignifianta ta in lumea in care traim. Ca sa ma exprim pe intelesul tau: esti un neica nimeni!

De la: marco918, la data 2010-01-19 13:19:23cind un neica nimeni incearca sa convinga pe cineva sa practice ceea ce NUII PLACE sau nu considera normal ma deranjeaza ...


Esti de-a dreptul lipsita de orice fel de inteligenta daca din schimbul meu de replici cu semianalfabeta(analfabeta imi place mie sa-i spun) myeyes tu ai inteles ca eu vreau sa conving pe cineva sa faca sex oral. Tocmai asta e treaba, oamenii deschisi la minte inteleg ca exista mai multe moduri de gandirea in lumea complexa in care traim, si in consecinta mai multe moduri de comportament. De asemenea, oamenii deschisi la minte nu-i condamna pe cei care gandesc altfel decat ei in conditiile in care nu sunt atacati de respectivii. Si acum hai sa-ti explic cum stau lucrurile in legatura cu ideea de avea o relatie pentru o mare parte a celor 6 miliarde de oameni care populeaza planeta Pamant. O relatie este vazuta ca o uniune totala atat sufleteste cat si trupeste, in ultima parte incadrandu-se practicarea sexului total cu partenerul(adica normal, oral, anal). Desigur ca asta nu e o chestie obligatorie. Unii nu suporta treaba asta, insa nu au niciun drept sa-i condamne pe cei care au astfel de practici. Si nici cei care practica sexul oral n-au dreptul sa-i condamne pe cei care nu-l practica. Ma refer aici la a condamna din punct de vedere moral si respectiv social, fiindca altminteri oricine poate avea o parere(negativa) fata de ideile celuilalt. Cand insa se gaseste o persoana cu coeficientul de inteligenta mai mic de 90 care se lauda ca iubitul ei face sex oral cu altele si ca pe ea nu o deranjeaza chestia asta, nu se poate sa nu ripostezi. Ceea ce nu intelege ea este ca sexul oral e reciproc, adica si el o satisface pe ea, nu vorbim de tratarea femeii drept prostituata. Facand acelasi lucru ca si ea, el nu isi permite sa o condamne, pentru ca s-ar condamna pe el. Tot ea se pare ca nu intelege ca sexul oral e... sex, deci a-l practica cu altcineva inseamna a insela. Si tot ea rade de persoane pe care nu le-ar deranja sa fie inselate! Ma rog, daca oi fi inteles si tu ceva de-aici!

In concluzie, eu vad sexul oral intr-o relatie in felul urmator: ori il practica amandoi si atunci sunt egali, ori nu-l practica niciunul, nici impreuna, nici separat. A spune ca ea nu trebuie sa aiba asemenea practici pentru ca ,nu-i asa, asta ar face-o "panarama",dar ca el se poate duce la altele pentru a fi satisfacut mi se pare prostie curata. Ma intreb ce parere ar avea el daca si ea s-ar duce la altii sa fie satisfacuta oral. Dar bineinteles ca fetele cuminti(si proaste, ca sa nu spun deci proaste) nu-si pun asemenea probleme. Ele se incadreaza perfect in misoginismul lumii in care traiesc. Din el face parte si a le condamna pe cele care nu sunt ca ele, adica "cuminti".

In fine, ceea ce mi se pare mie amuzant e ca la musulmani sexul oral e foarte practicat, si dupa casatorie, si mai ales inainte de ea. O alta chestie pe care o stiu din surse sigure e ca pentru un musulman o practicanta a sexului oral nu e vazuta ca o prostituata, din simplul motiv ca tipul asta de sex e acceptat si de religie.Si bineinteles ca si ei ofera acelasi lucru.

De la: marco918, la data 2010-01-19 13:19:23am sesizat modul in care ati degenerat apoi ... vrei sa faci oral, anal, cu magar sau cu cai ... dute invirtindu-te dar nu insista ca cineva pierde extraordinar daca nu urmeaza ''idealurile'' voastre ... ca si categorie intri la - mahalagioaice ... as usual ...


* Du-te! O GOD! Alta semianalfabeta! Nu pot sa spun ca ma uimeste. Persoanele cu o gandire retrogada au in general un nivel de cultura extrem de redus.

Ce vreau eu sa fac nu te priveste pe tine. Daca nu intelegi discutia e bine sa nu te amesteci.Nu a incercat nimeni sa te convinga de nimic, insa e firesc sa reactionezi asa. Persoanele limitate au impresia ca exista un singur mod de a gandi si ca oricine le contrazice le impune un alt mod de gandire. Si inca ceva: semianalfabetii,limitatii, cei lipsiti de o minima cultura a dialogului, cei care folosesc exprimari de genul"papushica", "poti sa o faci cu un magar"( a propos, buna ilustrare a degenerarii discutiei) se incadreaza la mahala. Ceilalti nu.

beyonce_indragostita
Postat pe 19 Ianuarie 2010 13:57
De la: wolfy, la data 2010-01-19 13:57:24
De la: marco918, la data 2010-01-19 13:19:23 uite ce e papushica ...


Ce exprimare de trotuar! Pot trage multe concluzii valabile de aici, printre care una legata de insignifianta ta in lumea in care traim. Ca sa ma exprim pe intelesul tau: esti un neica nimeni!

De la: marco918, la data 2010-01-19 13:19:23cind un neica nimeni incearca sa convinga pe cineva sa practice ceea ce NUII PLACE sau nu considera normal ma deranjeaza ...


Esti de-a dreptul lipsita de orice fel de inteligenta daca din schimbul meu de replici cu semianalfabeta(analfabeta imi place mie sa-i spun) myeyes tu ai inteles ca eu vreau sa conving pe cineva sa faca sex oral. Tocmai asta e treaba, oamenii deschisi la minte inteleg ca exista mai multe moduri de gandirea in lumea complexa in care traim, si in consecinta mai multe moduri de comportament. De asemenea, oamenii deschisi la minte nu-i condamna pe cei care gandesc altfel decat ei in conditiile in care nu sunt atacati de respectivii. Si acum hai sa-ti explic cum stau lucrurile in legatura cu ideea de avea o relatie pentru o mare parte a celor 6 miliarde de oameni care populeaza planeta Pamant. O relatie este vazuta ca o uniune totala atat sufleteste cat si trupeste, in ultima parte incadrandu-se practicarea sexului total cu partenerul(adica normal, oral, anal). Desigur ca asta nu e o chestie obligatorie. Unii nu suporta treaba asta, insa nu au niciun drept sa-i condamne pe cei care au astfel de practici. Si nici cei care practica sexul oral n-au dreptul sa-i condamne pe cei care nu-l practica. Ma refer aici la a condamna din punct de vedere moral si respectiv social, fiindca altminteri oricine poate avea o parere(negativa) fata de ideile celuilalt. Cand insa se gaseste o persoana cu coeficientul de inteligenta mai mic de 90 care se lauda ca iubitul ei face sex oral cu altele si ca pe ea nu o deranjeaza chestia asta, nu se poate sa nu ripostezi. Ceea ce nu intelege ea este ca sexul oral e reciproc, adica si el o satisface pe ea, nu vorbim de tratarea femeii drept prostituata. Facand acelasi lucru ca si ea, el nu isi permite sa o condamne, pentru ca s-ar condamna pe el. Tot ea se pare ca nu intelege ca sexul oral e... sex, deci a-l practica cu altcineva inseamna a insela. Si tot ea rade de persoane pe care nu le-ar deranja sa fie inselate! Ma rog, daca oi fi inteles si tu ceva de-aici!

In concluzie, eu vad sexul oral intr-o relatie in felul urmator: ori il practica amandoi si atunci sunt egali, ori nu-l practica niciunul, nici impreuna, nici separat. A spune ca ea nu trebuie sa aiba asemenea practici pentru ca ,nu-i asa, asta ar face-o "panarama",dar ca el se poate duce la altele pentru a fi satisfacut mi se pare prostie curata. Ma intreb ce parere ar avea el daca si ea s-ar duce la altii sa fie satisfacuta oral. Dar bineinteles ca fetele cuminti(si proaste, ca sa nu spun deci proaste) nu-si pun asemenea probleme. Ele se incadreaza perfect in misoginismul lumii in care traiesc. Din el face parte si a le condamna pe cele care nu sunt ca ele, adica "cuminti".

In fine, ceea ce mi se pare mie amuzant e ca la musulmani sexul oral e foarte practicat, si dupa casatorie, si mai ales inainte de ea. O alta chestie pe care o stiu din surse sigure e ca pentru un musulman o practicanta a sexului oral nu e vazuta ca o prostituata, din simplul motiv ca tipul asta de sex e acceptat si de religie.Si bineinteles ca si ei ofera acelasi lucru.

De la: marco918, la data 2010-01-19 13:19:23am sesizat modul in care ati degenerat apoi ... vrei sa faci oral, anal, cu magar sau cu cai ... dute invirtindu-te dar nu insista ca cineva pierde extraordinar daca nu urmeaza ''idealurile'' voastre ... ca si categorie intri la - mahalagioaice ... as usual ...


* Du-te! O GOD! Alta semianalfabeta! Nu pot sa spun ca ma uimeste. Persoanele cu o gandire retrogada au in general un nivel de cultura extrem de redus.

Ce vreau eu sa fac nu te priveste pe tine. Daca nu intelegi discutia e bine sa nu te amesteci.Nu a incercat nimeni sa te convinga de nimic, insa e firesc sa reactionezi asa. Persoanele limitate au impresia ca exista un singur mod de a gandi si ca oricine le contrazice le impune un alt mod de gandire. Si inca ceva: semianalfabetii,limitatii, cei lipsiti de o minima cultura a dialogului, cei care folosesc exprimari de genul"papushica", "poti sa o faci cu un magar"( a propos, buna ilustrare a degenerarii discutiei) se incadreaza la mahala. Ceilalti nu.






... ... papushica, nu incerci sa convingi pe nimeni dar ai pagini intregi in care te complaci in mahalagisme de cartier ?! ... o god ... ...
... iti mai aduci aminte cum a evoluat ''discutia'' voastra ? ... si la ce s-a ajuns ? ... vrei sa iti spui parerea si sa nu fii comentata ? ... foloseste mesajele private sau messengerul ... asta e un forum PUBLIC ... oooooffff god ... greu la deal cu boii mici ...
... nu neg ca myeyes a exagerat sugerind ca barbati-su ar trebui sa se mearga la cele ca voi dar voi ati provocat-o ...
marco918
Postat pe 19 Ianuarie 2010 14:04
De la: marco918, la data 2010-01-19 14:04:58... ... papushica, nu incerci sa convingi pe nimeni dar ai pagini intregi in care te complaci in mahalagisme de cartier ?! ... o god ... ...


Nu, nu incerc sa conving pe nimeni, si nici nu vad in ce mahalagisme m-am complacut. Poate mi le arati tu. A propos, mahalagismele sunt de mahala, nu de cartier, dar in fine... Si repet, papushika este un mahalagism, si vad ca tu realmente te complaci in el.

De la: marco918, la data 2010-01-19 14:04:58... ... iti mai aduci aminte cum a evoluat ''discutia'' voastra ? ...


Da, imi aduc aminte perfect. Natura m-a inzestrat cu o memorie excelenta.Am spus ca mi-e mila de cele care nu fac sex oral fiindca asta le-ar face "panarame" insa accepta ca partenerul lor sa-l practice cu altele, fara insa ca ele sa caute alti barbati care sa le satisfaca oral.

De la: marco918, la data 2010-01-19 14:04:58... vrei sa iti spui parerea si sa nu fii comentata ? ... foloseste mesajele private sau messengerul ... asta e un forum PUBLIC ... oooooffff god ... greu la deal cu boii mici ...


Vreau sa fiu comentata, nu insa inainte de afi inteleasa. Normal ca e un forum ...public, toate forumurile sunt publice:Adunare, întrunire (de mare amploare și importanțã). – Din lat., fr. forum;adunare, colocviu, simpozion; for1 (3). (< lat., fr. forum)
http://dexonline.ro/search.php?cuv=forum

Forul interior e altceva, daca la asta te-ai gandit, insa tare mi-e ca te supraapreciez.

De la: marco918, la data 2010-01-19 14:04:58... nu neg ca myeyes a exagerat sugerind ca barbati-su ar trebui sa se mearga la cele ca voi dar voi ati provocat-o ...


D-ra semianalfabeta s-a jignit singura. In rest, am inteles ca nu ai inteles nimic, insa repet, o asemenea parere venind din partea unei agramate nu ma deranjeaza:
beyonce_indragostita
Postat pe 19 Ianuarie 2010 14:20
De la: marco918, la data 2010-01-19 13:00:53
De la: yumalai, la data 2010-01-19 12:54:41nu e periculos si nici mortal, insa poate avea in timp efecte adverse, acum fiecare e liber sa aleaga daca vrea sa sufere acum sau mai tz





... ... te-ai prostit de tot !!! ... acum s-au mai tirziu !!! ... sigur ? ...


http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/31039/vaccin-pentru-gripa-porcina.html

Tu mai intai invata sa scrii corect si dupa poti sa tii si lectii de morala.
beyonce_indragostita
Postat pe 19 Ianuarie 2010 14:22
Bine draga ca scrii tu si pt noi perfect dpdv gramatical, noroc cu tine.Serios nush ce ne faceam.
Asta e singurul lucru pe care stii sa il faci.........a ba nu mai este unul:SA FIIIIIIIIIII MAHALAGIOAICAAAAAAAAA FORUMULUI
myeyes
Postat pe 19 Ianuarie 2010 15:54
Si inca ceva degeaba scrii tu perfect si mori de foame, vai de capul tau de dezmembrata
myeyes
Postat pe 19 Ianuarie 2010 15:58
De la: myeyes, la data 2010-01-19 10:24:00Esti prea radical, mai sunt si oameni printre ei.


Asa cum sunt - slava Domnului! - si crestini care nu iti ceri sa-ti platesti apa la prima intalnire. Ba mai mult, sunt niste perfecti gentlemani.

Aia cu platitul e proasta crestere. Proasta crestere nu e nici religie nici natiune, e o stare de fapt. Iar tu stii asta foarte bine.
Ma gandesc ca pana la cel de acum ai mai iesit si cu alti barbati. Si la fel ma gandesc ca nu toti erau musulmani. Ti-au cerut toti crestinii sa-ti platesti apa in timp ce musulmanii, nu?
Dor_a
Postat pe 19 Ianuarie 2010 16:37
De la: myeyes, la data 2010-01-19 15:58:28Si inca ceva degeaba scrii tu perfect si mori de foame, vai de capul tau de dezmembrata


Educatia plateste, pana la urma. Intodeauna!
Poate ca acum nu au niste salarii de invidiat, dar vor avea.
Si n-or sa aiba nevoie sa le dea un barbat.

Sau cel putin n-o sa li se scurga ochii dupa un inelush (sau doua, sau noua) "finutz" si cu zirconiu sau o masa la un restaurant mai de Doamne-ajuta; pentru ca or sa fie perfect capabile sa isi plateasca singure mai mult decat atat.

Dor_a
Postat pe 19 Ianuarie 2010 16:43
De la: wolfy, la data 2010-01-19 14:22:42
De la: marco918, la data 2010-01-19 13:00:53
De la: yumalai, la data 2010-01-19 12:54:41nu e periculos si nici mortal, insa poate avea in timp efecte adverse, acum fiecare e liber sa aleaga daca vrea sa sufere acum sau mai tz





... ... te-ai prostit de tot !!! ... acum s-au mai tirziu !!! ... sigur ? ...


http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/31039/vaccin-pentru-gripa-porcina.html

Tu mai intai invata sa scrii corect si dupa poti sa tii si lectii de morala.




l... ... daca stiam ca nu voi gasi gaini oparite care sa puna semne de puctuatie si sa urle ca nu e scris corect, poate nu m-as fi grabit ... asculta duduie, in afara de gramatica mai stii ceva ... da cineva doi bani pe ceea ce faci, pe aberatiile tale corect scrise gramatical ? ... din pacate, papusha, faci parte dintr-o categorie care se sufoca singura ... tu invata sa scrii pina la 80 de ani si altii sa gindeasca ... daca vrei sa inveti pe cineva sa scrie, invata-l pe fii-tu ...
marco918
Postat pe 19 Ianuarie 2010 16:52
De la: Dor_a, la data 2010-01-19 16:43:31
De la: myeyes, la data 2010-01-19 15:58:28Si inca ceva degeaba scrii tu perfect si mori de foame, vai de capul tau de dezmembrata


Educatia plateste, pana la urma. Intodeauna!
Poate ca acum nu au niste salarii de invidiat, dar vor avea.
Si n-or sa aiba nevoie sa le dea un barbat.

Sau cel putin n-o sa li se scurga ochii dupa un inelush (sau doua, sau noua) "finutz" si cu zirconiu sau o masa la un restaurant mai de Doamne-ajuta; pentru ca or sa fie perfect capabile sa isi plateasca singure mai mult decat atat.



Sa stii ca nu stau in banii lui barbata miu,nu ma zbat degeaba ca o cretina sa termin atatia ani de facultate.Vreau sa am salariul meu , un job bun,tocmai de asta sa nu depind de el....
Daca stau cu un musulman nu inseamna ca sunt ultima proasta si nu am ce manca acasa sau stau pe strazi.Am stiut sa aleg unul cat mai aproape de standardele mele.....Nu zic ca sunt perfecti pt ca au si ei defectele lor dar numai cine a iubit un astfel de barbat stie despre ce vb..........pt o clipa traita la intensitate maxima merita cateva lacrimi!Prefer sa simt ca traiesc decat sa am o viata banala si plina de monotonie doar de gura lumii!
Lumea comenteaza indiferent ca e bine sau rau , e plina de rautate si invidie!Important este ca tu sa te simti fericita si implinita!
myeyes
Postat pe 19 Ianuarie 2010 17:07
buna seara tuturor
_dulcik_
Postat pe 19 Ianuarie 2010 17:25
De la: marco918, la data 2010-01-19 13:19:23 cind un neica nimeni incearca sa convinga pe cineva sa practice ceea ce NUII PLACE sau nu considera normal ma deranjeaza ... am sesizat modul in care ati degenerat apoi ... vrei sa faci oral, anal, cu magar sau cu cai ... dute invirtindu-te dar nu insista ca cineva pierde extraordinar daca nu urmeaza ''idealurile'' voastre ... ca si categorie intri la - mahalagioaice ... as usual ...


Asta ai inteles? Ca preocuparea intensa se refera la viata amoroasa a alinutei? Domane fereste si apara!

Iti zic cat e clar pot: Cand zici ca e ok ca sotul tau sa faca sex oral cu altele, este proasta de dai in gropi. Gata, ai priceput? Mai jos nu pot sa decad.

De la: myeyes, la data 2010-01-19 17:07:12
Sa stii ca nu stau in banii lui barbata miu,nu ma zbat degeaba ca o cretina sa termin atatia ani de facultate.


Aha, deci pana la urma e dovada de inteligenta sa te duci la scoala.
Kathara
Postat pe 19 Ianuarie 2010 18:49
* Cand zici ... esti proasta
Kathara
Postat pe 19 Ianuarie 2010 19:36
De la: Kathara, la data 2010-01-19 19:36:06* Cand zici ... esti proasta

Da chiar nu ma asteptam sa pricepi ceva si doar sa ma jignesti.
Tu atat ai inteles ca e dovada de inteligenta faptul ca ma duc la scoala.......eu ma refeream la cu totul altceva....
Esti complexata rau pe partea cu inteligentza........te ia lumea peste picior si te considera prosticica nu??
myeyes
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:18
De la: myeyes, la data 2010-01-19 21:18:22
De la: Kathara, la data 2010-01-19 19:36:06* Cand zici ... esti proasta

Da chiar nu ma asteptam sa pricepi ceva si doar sa ma jignesti.
Tu atat ai inteles ca e dovada de inteligenta faptul ca ma duc la scoala.......eu ma refeream la cu totul altceva....
Esti complexata rau pe partea cu inteligentza........te ia lumea peste picior si te considera prosticica nu??


O,da, Ahile avea calcaiul, eu am creierul.
Kathara
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:16
De la: Kathara, la data 2010-01-19 22:16:11
De la: myeyes, la data 2010-01-19 21:18:22
De la: Kathara, la data 2010-01-19 19:36:06* Cand zici ... esti proasta

Da chiar nu ma asteptam sa pricepi ceva si doar sa ma jignesti.
Tu atat ai inteles ca e dovada de inteligenta faptul ca ma duc la scoala.......eu ma refeream la cu totul altceva....
Esti complexata rau pe partea cu inteligentza........te ia lumea peste picior si te considera prosticica nu??


O,da, Ahile avea calcaiul, eu am creierul.


Numai miere zicand, gura nu se indulceste!
myeyes
Postat pe 20 Ianuarie 2010 10:25
Cel mai mediatizat caz intamplat in Moldova ; datorita "tratamentului " musulman care aduce femeia la stadiul de boala psihica ,o mama a fost adusa de aceasta religie la o depresie puternica , dand si in alcoolism si-a ucis fetitele , apoi s-a sinucis !Motivul a fost clar, decat o asa viata de sclavie mai bine moarte !Musulmancele sunt sclave ale sistemului mondial in secolul asta !!!
Dindirel
Postat pe 20 Ianuarie 2010 11:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum iti poti da seama? 12 De la: kudika344657 28 Decembrie 2010 08:21
ghicit in cafea 28 De la: XOXO_GG_ 30 Mai 2009 19:04
valul islamic moda sau traditie?????? 5642 De la: 22 Noiembrie 2018 18:30
un click va rog, nu costa 1 De la: carmenis23 14 Iunie 2010 00:37
Cateva idei pt organizarea unui bal al francofoniei 1 De la: mareaneagra 7 Aprilie 2010 12:16