Setari Cookie-uri

BINE DE STIUT PTR VOI BARBATII...

din tot ce vad eu aici fetelor ,aveti mai multa experienta la femei decit la barbati....

Postat pe 20 Mai 2008 19:23
da, normal, din simplul motiv ca ne cunoastem pe noi insene destul de bine.
amme22
Postat pe 20 Mai 2008 19:51
peperos la ce te asteptai? Ai vrut cumva sa vezi un forum intreg de femei dezlantuit asupra ta? Esti masochist sau ce? Ne pare rau "stapane" ca te-am dezamagit! Iertare, prea-nefericitule! Iertare mult prea-limitatule! Iertare, nestiutorule de viata!
amme22
Postat pe 20 Mai 2008 19:55
peperos prietene,sint de acord cu tine si ai perfecta dreptate.barbatul e capul!dar femeia e gitul prietene si cum ar cadea maretul cap fara maria sa gitul????????

Postat pe 20 Mai 2008 21:19
albinutelor de ce intepati,voi nu stiti ce se intimpla?,adica lui i se umfla,ii trece iar voi va pierdeti acul si pieriti,asta e nu am inventat eu natura,dar asa patesc albinele care inteapa

Postat pe 20 Mai 2008 23:17
pai peperos la ce te astepti??? "feministele" (desi marea majoritate numai asta nu sunt ) nu se converseaza cu misoginii....adica ii lasa in plata Domnului cu ideile lor crete cu tot...

interes...esti tot vreun "pui " de peperos care are impresia ca detine adevaruri universal valabile???? raspunde la topic si nimeni nu cred ca te va "intepa" ia-te de fete si ....vezi tu cuib de "viespi" nu de albine ca alea inteapa si revin in forta....nu mor ca bietele albine...deci ai grija ce fel de "cuib" zgandaresti ca pana la urma ti se umfla si tie....
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Mai 2008 00:12
se spune,si este foarte adevarat ca atunci cind albinutele roiesc,vor sa-si schimbe stupul ,moment in care vine seful de stupina ,le intinde o rama si le introduce intr-un stup nou;asta e, nu inventez eu roata

Postat pe 21 Mai 2008 12:27
albinutule stai linistit!nu-ti mai face probleme pt. 'roiul' nostru!:))

Postat pe 21 Mai 2008 14:31
inca nu s-a prins ca albinutele astea se pot transforma in viespi cat ai zice "peste"...el insista
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 00:47
cred ca s-au speriat! le e fi frica de ace?? :)))

Postat pe 22 Mai 2008 11:01
nu trebuie sa va transformati in viespi ,pentru ca deja sinteti ,ca dovada ,albina inteapa si dispare...,viespea inteapa ,se intoarce ,iar inteapa,si tot asa ,deci..,ce sinteti voi?

Postat pe 22 Mai 2008 16:06
ooo domnul interes! multumim pt. intepatura, dar nu era cazul dragule. :))))

Postat pe 22 Mai 2008 16:58
viespi suntem, draga VIESPI!! nu vezi ca te-nteparam pana ti se umfla si tie????nu iti spusai mai sus ca sa ai grija cu fetele ca s-ar putea sa zgandaresti vreun cuib de viespi nu de albine????'ete acu ai dovada....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 21:25
atunci vom incerca sa schimbam tema discutiei!Sa spunem:Ce vor cu adevarat viespele?,ce ziceti ?ok?

Postat pe 23 Mai 2008 10:25
Interes...37 de ani?? EHehe ai ceva experienta vad cu alinele astea...probabil ai dat mereu de vreuna care a polenizat la mai multe flori ( ca eu te vad ca o floare pe tine). :))) Dar cred ca ti-au cazut petalele sau vreo frunza...ca nu vreau sa cred ca ti-ai taiat tulpina..Si cum bine stii ..ca intr-un stup ..albinele fetele sunt sefele..albinele baieteii sunt trantorii ..ei dar hai ca nu-ti tine lectii de apicultura acum ..Bazzz bazz bazzzz...
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 10:59
bazz bazzz??? :)))))
ce amuzant e baiatul ista! pai ce ai vrea tu dragule sa vorbesti cu niste viespiute??

Postat pe 23 Mai 2008 11:09
v-ati incurcat rau de tot !sinteti albinute sau viespiute?,ca sa stiu ce antidot iau de la intepaturile voastre,si mai mult de atit nu stiu sa va dau un raspuns la: Ce vreau cu adevarat.......(alegeti voi)

Postat pe 23 Mai 2008 14:52
Hai interes...sa vedem cat interes iti este alocat...treci pe la matrimoniale 2.. si lasa-ne pe noi "albinutele" si "viespile" sa ne batem capu ...daca tu nu stii ce vrei ...Te descalcim noi la matrimoniale ...poate iti gasim si-o albinuta numa pentru tine :)))
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 15:19
in primul rand vreau sa va salut si sa va spun ca intr-o oarecare masura imi place aici ... in fine .. sa lasam dulcegariile ... despre mica istorisire cu regele si sacrificul pe care il face prietenul lui pentru ca regele sa afle misterul femeii pot sa zic ca e o chestie super dragutza si interesanta ... dar sa fiu sincer eu nu o gasesc 99% valabila ... din propria experienta ( chiar daca abia implinesc 21 de ani ) am facut prostia ( de mai multe ori chiar ) sa-i ofer prietenei mele libertate ... sa iasa cu fetele , sa fiu cu ea cand vrea ea, sa nu o controlez si sa-i impun lucruri ... si rasplata ... nu a fost ca cea a vrajitoarei ... a inceput prin a fi luat peste picior, pus in fata faptului implinit si pana la urma ... evident si fara nici o discutie la despartire pt ca ea in loc sa umble cu fetele de care imi spunea ... l-a cunoscut pe altul ... deci ... eu nu prea pot sa mai accept aceasta povestioara in totalitate ... e cam cu 2 taisuri
alecsutzu_sve
Postat pe 23 Mai 2008 19:01
topicul e fain,vrei actiune interes ...treci la matrimoniale 2 cum zice onnyta,alecsutzu...hai si tu mami pe acolo poate iti alina vreo cadana din haremul lui stef inimioara franta.nu te preocupa prea tare....realitatea e dura dar la naiba e asa frumos sa traiesti....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Mai 2008 21:13
ok,se pare ca va maninca .....undeva,ca pe viespe

Postat pe 23 Mai 2008 21:52
interes,ai grija,una din viespile astea te va intepa
sonia111222
Postat pe 23 Mai 2008 21:58
Interesu poarta fesu la noi viespile...voi se pare ca nu gasiti "reteta fericirii".... :)))
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 22:25
de ce intepati mai ales,toate pe interes?,pentru ca interes prezinta doar regina muma dintr-un roi!,acum hai roiti albinutelor sau..mai rau viesputelor!!!

Postat pe 24 Mai 2008 08:47
Ei draga interes...noi mai toate suntem "regine" de stup aici ..da stii cum e ...ficare cu interesu ei ...si roim roim ...si ne mai si transformam in viespi ..daca prindem vreun trantor la inaintare:))) offf as mai bazzzzaiii un pic ..dar m-a luat o raceala ...ma duc sa iau un "medicament"....:)))
mia_mia
Postat pe 24 Mai 2008 09:01
mia draga medicamente?? pot sa te ajut cu un ceai?? :))

Postat pe 24 Mai 2008 09:57
interes .... ce anume te intereseaza de fapt si de drept???ai primit 2 invitatii pe care nu le-ai onorat de nici un fel nu te mai plange atata....capul sus(sti tu care) ca si maine e o zi!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Mai 2008 13:26
Eu cred ca n-are nici un interes :))....ca de avea...era interesant..si sa nu uit ...bazzzz ca bun ii ceaiu tau onnyta..:)))
mia_mia
Postat pe 24 Mai 2008 16:34
iti dau din "imina" o aspirina si de la mine(nu a saracului ca pe hitman nu il impart cu tine :-P ) dar ...sa nu zici mersi ca sa iti fie de leac.
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Mai 2008 17:31
aci erati????,,, si eu va caut de zor........cu cine va bizaiti aci????????unde fusesi nasa fara sa dai raportul?ce mama naibii pierzi papuceii.!!!!!

Postat pe 24 Mai 2008 20:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti ...se va inbunatati viata,, 17 De la: kudika076978_iasomie 10 Iunie 2012 20:31
petrecere reusita intre prieteni 5 De la: Cassey 30 Decembrie 2008 15:26
ce atitudine aveti vizavi de cele postate pe net despre 2012? 53 De la: geo_reincarcat_iara 20 Iulie 2010 23:15
pentru iubitorii de animale 35 De la: cristinxxx 16 Aprilie 2011 16:42
PENTRU DOAMNA PROFESOARA 41 De la: Kathara 20 Iulie 2009 20:16