Setari Cookie-uri

Concursul "LUA-MI-AI PAPUCII"

Sub egida concursului "Lua-mi-ai papucii",va invit la discutii libere pe ce teme vreti voi,doar,doar,veti ajunge in fruntea topului!!....succes....si fara cearta.....si nu va bagati in fata,ca e pentru toti!!

Postat pe 22 Mai 2008 00:19
hai ai etta.... io nu vreau sa imi ia cineva papucii nu de alta dar am un nr atat de dificil ca mi-ar parea rau de toto dupa papucii mei... apropo ma lamureste va rog din suflet care e faza cu concursul ca io inca spre rusinea mea nu m-am prins.
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 00:27
acum.. sunteti absurde daca incepeti sa spuneti ca cele care si pana acum am fost active pe forum, de fapt o facem pt o pereche de papuci. Spune asta celor care si-au deschis un cont dupa 5 mai si care au deja profilul plin de poze, videoclipuri si postari fara noima pe forum. Dar nu insinua ca, daca suntem in top, o facem pt papucii aia. Am aflat abia azi de concursul asta.. si deja eram pe locul 2 :)) ironia sortii. Si sa nu credeti ca am sa incetez sa discut aici numai pt a nu lasa impresia ca o fac pt premiu. Chiar nu ma intereseaza.. Mesajul asta nu se refera neaparat la mine.. ci la multe alte utilizatoare care ne ,, regasim,, pe acest forum.
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 00:30
mai draga,dar chiar iti bati joc de noi????sa-ti fie rusine,chiar deranjezi rau !!vai ,ce topic ...,,cum adica ne si impui sa nu ne certam???poi ce crezi fata,ca faci regulile tu ??ti-ai cumparat site...EII.,UITE ..,EU CHIAR MA CERT PE BUNE SI DACA NU RASPUNZI ,,MA CERT SI SINGUR.POTI SA NE SCUTESTI...????

Postat pe 22 Mai 2008 00:30
ce concurs dom`le???

Postat pe 22 Mai 2008 00:35
mama,deja e coada!!!....

Postat pe 22 Mai 2008 00:37
SERIOS,nici eu nu am citit titlul topicului,dar mi-a placut paruiala femeilor:)))))

Postat pe 22 Mai 2008 00:37
heii,patrona de topic,nu vezi mai sus,iti astept replica...sau iti este frica?????,nu ai invatat bine sa scrii..???si vii aici sa impui reguli???????

Postat pe 22 Mai 2008 00:42
habar nu am s' moara veta ca nu stiu despre ce naiba se vorbeste io am cont pe kudika de o gramada de timp(2006 pe la sfarsitul anului) dar pe forum am intrat doar de prin martie.mai acu postam ceva pe topicele mele favorite ala cu valul si ala cu profetul lui peste si ma trezesc ca etta deschide "subect" si mai si cu papuci no ...cum asta nu tine de gramatica....si nu am somn ii raspund dregutei ca macar cand le scoate le spune cu naduf...ma trezesc apostrofata pt ca habar nu am despre ce naiba de concurs se vorbeste.aaa apropo meeeei stef draga nuintrai muica pe matrimoniale inca....si daca vrei sa imi iei papuci sa sti ca port 34...."la laba" a nu se lua adliteram...ci ca exact ceea ce este ironie gluma pierderea vremii in mod placut ...stef hai sa ne paruim
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 00:43
auzi expresie,lua-mi-ai papucii...

Postat pe 22 Mai 2008 00:44
da' ce ti se pare ca ar suna mai bine: "da-ti-as papucii"??:P
Josie
Postat pe 22 Mai 2008 00:45
ema,ai pus punctul pe J...asta si vreau...sa se piuarda timpul in mod mai placut,in spirit de gluma....si mai si castigi....PAPUCEI CU CIUCUREI DE 5 MILIONEI

Postat pe 22 Mai 2008 00:46
mai ema,,:))asta-i problema:))cat porti???te iau cu tot cu papucei draga,crezi ca ma mai uit la numar!:)))

Postat pe 22 Mai 2008 00:48
ia-ma pe mine prima....eu ti-am zis prima "lua-mi-ai papucii"....

Postat pe 22 Mai 2008 00:54
somn usor sa aveti.. eu plec la somnic
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 00:55
sa inteleg ca-i multi prieteni si vor sari pe mine-n haita?????ei uite fata,ca nu-mi e teama...si vei ramane fara ei.

Postat pe 22 Mai 2008 00:57
somnic pufos oana ...
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 00:57
pufos?????frumoasa vorba..ema:)),sa va fie la toate ..,naravaselor:)))

Postat pe 22 Mai 2008 01:02
pai stef draga vrei mireasa desculta???? nu ca mie nu mi-ar place sa umblu desculta...dar asa de chestie ia sa vezi si tu cum e sa umbli dupa pantofi cu toc marime imposibila....34
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 01:03
si eu va pupic/si merg la somnic/.....si puteti discuta zi de vara/pana-n seara si fara mine...nu tot timpul,c-o sa mai apar din cand in cand......eu doar am aruncat marul....si v-am oferit spatiul si timpul....apropos,stiti bancul cu timpul???...vi-l spun miine ,da??....s-aveti ce studia in noaptea asta...

Postat pe 22 Mai 2008 01:05
hehe..eu m-am lamurit..ema, sus, in bara, dupa ''confesiuni'' apare ''concurs'' si ''puncte''...ma rog, ce sa zic..bafta :))
Oana, noapte buna...Etta, mie mi se pare ca topicurile fara vreun.. subiect anume au mare , mare succes...trebuia sa pui un "!" doar...:-p

Postat pe 22 Mai 2008 01:05
somn usor,vise placute/sti voi cin' sa va sarute....buna dis-de-morning,ca deja e dimineata!!!!...

Postat pe 22 Mai 2008 01:07
aaaaa la naiba iar nu am vazut emisiunea lui mircea badea...maine dimineata in rluare intre dus si imbracat.....vise placute fetele
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 01:14
apropo muslim acu am vazut si io ,daca-i pe asa o sa o cam las balta cu postatul ca ma lasa rece...mai acu vreo 2 zile iar am facut curat in lista de prieteni deci ma exclud automat din concurs aaaa si apoi la naiba facusem niste poze superbe si vroiam sa le incarc pe profil; no sa fiu a naibii daca nu le incarc numai dupa concursul asta de..in sfarsit . deci fetele o sa va delectati cu pozne cu tot felul de forme de nori"de la munte" dupa ce se termina concursul.
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 01:18
hai mai ema, eu cred ca ar trebui sa te comporti normal. Si eu am avut reactia asta -e un fel de..''sa nu zica lumea ca vreau papuci'' dar poate ca o sa se intample cam asa: cele care sunt entuziaste la idee o sa sufoce forumul, iar cele care vor sa demonstreze ca ele nu au nevoie de incaltamintea alora, o sa se retraga. E culmea mai:( Iar concursul o sa dureze ceva-multisor, banuiesc..asa ca hai pune pozele alea, sa le vad si eu :D

Postat pe 22 Mai 2008 01:38
mai eta bun titlu! :)))
asa sa scrie in voie cei care au aparut pe aci dor de dragul concursului ala de doi lei!
ca prea au luat-o razna lucrurile pe forumul asta!
destepti astia de la kudika! mai maresc si ei traficul pe site!

Postat pe 22 Mai 2008 09:50
ce concurs.... am vazut de ieri ca se vorbea de un concurs, ca s-au inscris multi acum pt concurs, dar am crezut ca era vorba de ala cu silicoane!!!! eu nu am rabdare sa citesc regulamentele asa ca eram convinsa ca e vorba despre ala cu silicoane! eu tocmai mi-am scos vreo 20 de poze de pe kudika, mi se pareau prea multe si o sa mai scot din ele... ce rost are sa ma agit pt papuci... :)))) la mine la munte e frig, abia daca pot purta papuci vara :))) asa ca bafta tuturor!!!
rrammy81
Postat pe 22 Mai 2008 10:03
Buna dimineata tuturor!E ora 10 si inca nu se cearta nimeni??Ce rusine..=)))

Postat pe 22 Mai 2008 10:09
incredibil... stiti ce am descoperit? ca din senin persoane care niciodata nu mi-au facut vreun comentariu la vreo poza, care niciodata nu au scris un mesaj pe privat, cu care efectiv nu am vorbit, s-au trezit sa faca comentarii la cate 10 poze pe zi!!!!! hahaha daca tot am descoperit misterul marelui concurs, acum exista si explicatie pt interesul subit al unora...
rrammy81
Postat pe 22 Mai 2008 10:22
dragii mei,eu chiar nu vreau sa va retrageti!!!....ca putem discuta pe orice tema...uite,chiar si despreeee.....papuci....si,hai sa va spuie baba o povestioara...si cum va povesteam...cica:Un PAPUC iubea o GHEATA/ Si voia s-o ia de soata/C-o iubea mai de demult/Dar acu-si-losese-avant....Ins-apare un intrus/Domnu'CIZMA se chema/Si spuse ce-avea de spus:/Ia mai da-te-n p...a mea(scuzati rima!!..ca e sugestiva!!)/Ca GHEATA va fi a mea!!....Cum sa fie a ta ,frate?/Nu ti-o dau!Si du-te-n pace!/Tu nu vezi ca ne iubim?/Ce oi vrea?Sa o-mpartim?....N-o-mpartim,o iau eu toata/Vrea,nu vrea,va fi-a-mea soata!/Ca de nu va vrea,surata/In carca o iau ,si gata!....Bai,CIZMA,vericule!/Cin-te crezi,nenicule?/Crezi ca-s marfa de transport/Sa ma duci din port in port?/Vezi ca ti-o si iei in bot!....Taci,fai GHEATA,ca ti-oi da/Multe...si averea mea!/Bani,masini,aur,margele/O sa te ingropi in ele....Du-te ,bai,la alta masa/Zise GHEATA cam nervoasa/PAPUCUL meu ma iubeste/Si-altceva nu ma priveste!....Eu nu dau iubirea mea/Pe nimica altceva!/Zica lumea ce o vrea.../Si proasta de m-o facea.....MORALA:Ca decat sa ai in casa/O CIZMA rea si jegoasa/Mai bine un PAPUCEL/Sa te poti baza pe el!/Ca degeab-ai gatu' lung(ca al cizmei!!)/Daca ai un cap natang!/Si degeaba esti bogat!.../SA FII OM E IMPORTANT!!......end of story.....va placu povestea mea??...si daca o sa observati,pesonajele sunt chiar reale:PAPUCUL este barbatul care iubeste,care are sentimente, si de multe ori,este categorisit ca "tinut sub papuc" de sotie, domnul CIZMA cred ca nu mai are nevoie de comentarii,iar domnisoara GHETUTA este femeia care inca mai crede in puterea dragostei!!....va pup..si va urez o zi buna si relaxata!!

Postat pe 22 Mai 2008 10:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce vrea de fapt??? 26 De la: kudika_977666 13 Decembrie 2014 20:44
cum credeti ca va decurge 16 De la: dulceana_babyblue 17 Mai 2010 22:25
credeti in mitul oglinzii sparte?7 ani de ghinion? 27 De la: redline 16 August 2009 14:47
Nu ma inteleg 6 De la: ella_tody 19 Septembrie 2009 08:29
ARIADNA 153 De la: 3 Iunie 2012 11:06