Setari Cookie-uri

Concursul "LUA-MI-AI PAPUCII"

france,de ce nu ma suni?????esti suparata pe mine?????

Postat pe 22 Mai 2008 23:28
daca esti suparata pe stefu...da un buzz=)):))...sau mai bine ...suna-ma pe mine:*:*
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 23:30
stef.. nu am spus, biata,, in sensul negativ al cuvantului.. din pacate voi aici luati totul negativ.. tot ce vine de la alte persoane care spun altceva decat voi.. e negativ.. daca tie ti se pare ca am vb de rau.. imi cer scuze.. dar e parerea mea.. si asa cum si ea si-a spus parerea la randul ei, o pot face si eu. Si.. cum ,,altfel,, ai crezut ca pot fi? Trebuie neaparat sa fiu de acord cu voi in privinta lui france pt a fi ,,altfel,, ? Te inseli, dar.. in fine..
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 23:35
Nu oana, dar crede-ma,nu-i frumos sa vb de ea ,in lipsa ei ,decat de bine!!sper sa intelegi asta.nu ,nu trebuie sa fii de acord cu noi,dar poti fi mai"altfel",si stii bine ce vreau sa spun.Te apreciez enorm ,pt interventia ta in cazul iussy,ai demonstrat ca ai suflet si nu vreau sa intru in polemica cu tine,crede-ma ca nu ti-o spun cu rautate.

Postat pe 22 Mai 2008 23:42
ginetta,france nu a fost si nu va fi niciodata suparata pe mine:))intelegi,azi m-a sunat si am vb aproape doua ore,sigur maine va apare pe forum.probabil sunt ceva probleme, sau o fi plecata pe undeva..

Postat pe 22 Mai 2008 23:45
te cred stef.. si inteleg ce vrei sa spui.. mai ,,altfel,, pot fi, stiu la ce te referi.. si eu imi doresc asta de multe ori, numai ca e tare greu.. insa am sa fac tot posibilul. Promit.
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 23:46
uite oana ,,ieri v-am certat pe amandoua pe forum.azi am certat-o pe ea,pe tel.:))de ce a trebuit sa va dea exemplu, rebela la 20 de ani?????ai vazut ne-am certat mai rau ca voi,dar amandoi ne-am cerut scz in fata tuturor!!dupa atatea jigniri reciproce..Ne-am impacat si acum sumtem prieteni..Cred ca voi ar fi trebuit sa fi fost un exemplu ,pt mine si rebeca.ce spui am dreptate?????te poopik si fii asa buna cum te-am cunoscut..nb!!si fara critici acide si ironii..

Postat pe 22 Mai 2008 23:57
eu nu m-am certat cu france, deloc .. doar ne-am contrazis pe unele teme.. si la altele am fost de acord amandoua.. cat despre rebela.. :)) hai sa incheiem subiectul ok? critici acide chiar nu am facut.. ironii poate, de fapt sigur.. dar de la astea nu ma pot abtine :)))
oana81
Postat pe 23 Mai 2008 00:08
BINE!!!NOAPTE BUNA,TUTUROR!!

Postat pe 23 Mai 2008 00:15
somn usor la toata lumea
oana81
Postat pe 23 Mai 2008 00:18
Ei Oana cum era cu ironiile??:))) Hai ca-mi esti chiar draga acum ..Tine-o tot asha..
Stef..apreciez interesul tau neinteresat pentru Iussy ..si cred ca fiecare dintre noi ..va contribui ..mai devreme sau mai putin ...:)) Multumirile sunt insa de prisos ..Sa de-a domnu sa se faca omu bine ..si sa fie sanatos si frumos ..ca multi de pe aci ...Si omu nu e mai altfel ..daca da sau nu banii...poate a fost cineva pe drum spre banca si a pierdut banii ..si nu i-a pretuit asha mult ...dar e si maine o zi ...speranta moare ultima...Eu stiu ca Iussy o sa aiba ocazia sa aprecieze gestul multora.. anonimi si mai putin anonimi ..Sa-i dea Doamne doamne sanatate si zile multe si fericite (ani ..zeci de ani ) ...
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 08:09
in sfirsit dragilor......;;incep prin a va saluta in prima faza si sint socata cind vad cu ce ne confruntam.in primul rind nu stiu cum am fost exterminata si a trebuit sa fac alta adresa de mail ca sa pot deschide alt cont.in alta ordine de idei cineva sa dat drept mine facind un cont asemanator ca al meu.de ce????????va las pe voi sa intelegeti unele minti bolnave si bag seama ca exista o persoana care are mai multe conturi incercind sa para altceva.sint sigura ca e una si aceeasi persoana care pe alte situri se lauda cum i-si bate joc de noi pe kudica.mai baiatule (s-au poate esti femeie)tu ai nevoie de psihiatru urgent ca boala ta nu se mai trateaza dar poate fi tinuta sub control.stef ca sa vezi ca eu sint acum ieri am vorbit despre cladirea de la romanica,despre cosmin,despre casa din franta etc.ginetta pe tine te-am sunat aseara si ti-am spus ca cineva face misto de noi aparut sub denmirea france_france.ne confruntam cu ceva si grav mai mult decit credeti si fetele ce au poze le sfatuiesc sa renunte la ele si sa ramana in anonimat chiar daca pina sa realizez ce se intimpla nu eram de acord cu asta.am crezut ca e bine sa discutam fata in fata sa ne vedem ,ca doar nu aveam nimic de ascuns in schimb recunosc ca m-am inselat in privinta asta.o sa vorbesc cu prietenii mei la telefon si pe privat sa le explic ce se intimpla cu adevarat.oricum singurul avantaj pe situl asta a fost acela ca mi-am facut prieteni minunati si va multumesc ca mi-ati dat dovada de prietenie adevarata.alta chestie :voi nu ati vazut ca fantoma mea scria prea corect gramatical ca sa pot fi eu?????????va pupic si am un gust amar pentru tot rahatul asta.

Postat pe 23 Mai 2008 09:13
buna francia,ma bucur ca ai revenit:)eu mi am sters pozele,dar sunt curioasa ce putea sa faca cu ele?te am pupat

Postat pe 23 Mai 2008 09:24
Eu sunt un copil incocent nu vedeti din poze??? :))))
Si France ...Francia ...cum sa -ti zicem de acum inainte?? :)) Intram de acum cu nume de cod...Eu sunt MIA 007 pentru fantome..:)))
Si France ... bine ai revenit ...
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 09:31
Eu sunt un copil incocent nu vedeti din poze??? :))))
Si France ...Francia ...cum sa -ti zicem de acum inainte?? :)) Intram de acum cu nume de cod...Eu sunt MIA 007 pentru fantome..:)))
Si France ... bine ai revenit ...
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 09:35
merci mia de primire doar ca eu o sa vorbesc cu fetele sa cautam o alta solutie pina se linistesc apele pe aici.te pupic si bravo tie ca ai ramas inocenta nu ca mine care mi-am expus viata aici.acum inteleg de ce o pesoana mi-a zis ca m-am expus cam mult.........dubioasa treaba.te pupic!

Postat pe 23 Mai 2008 09:47
ba ,este France:)))))))))AM VB ACUM LA TEL":)))ACUM!!!te poopik si BUN VENIT,FATA!!!:)))

Postat pe 23 Mai 2008 10:02
buna dimineata,dragii mei...si bine ai revenit FRANCIA2008....mi-e greu sa-ti spun asa..dar o sa ne obisnuim,important este ca ai reusit....
ginetta
Postat pe 23 Mai 2008 10:27
:))))))))))))))) franceeeeeeeeeeee!!!!!!!
te puuuuuuuuuuppp!!!! bine ai revenit!!

Postat pe 23 Mai 2008 10:30
e plecata in oras,pitesteanca noastra...=))))sarut mainile nasa!!!!ai vazut??,s-a intors!!!!

Postat pe 23 Mai 2008 10:36
si eu va pup pe toti prietenii mei si grea e viata fara voi..........si fara cafelute.......doamne sper sa nu ma extermine iar.

Postat pe 23 Mai 2008 10:40
zi mai francia tu ce papucei iti doresti ca baiatul stef vrea sa ne faca cadou papucei cu ciucurei!! :))))

Postat pe 23 Mai 2008 11:06
Bine ai revenit! Sa nu te extermine iar..wow..tendinta de victimare...dar poate ti-ai inscenat singurica falsul cont cum ai facut mesajele de la ...copil. Pana la urma CINE LE-A SCRIS? Vrem sa stim. Cum de ne faci cinste iar daca 'TI SE RUPEA'-'frumos' vocabular, nu am ce zice-de noi? Pe mine nu ma deranjezi chiar ma amuza imaturitatea si felul cum te 'dai in spectacol'. Noroc ca eu nu sunt ranchiunos si nu-ti port pica. Te asigur de respectul meu viitor daca il vei merita. Cat despre clan, cred ca iar 'dai cu nuca in perete', ce e asa anormal sa fim mai multi cu aceleasi idei? Cine se aseamana se aduna..Apropo, ce iti mai fac nebunii, dezaxatii, handicapatii, aia de urma carora traiesti? Din nou, bine ai revenit, speram la ceva mai bun calitativ de data asta. Nu ne dezamagi.

Postat pe 23 Mai 2008 11:23
lua-mi-ai papucii=))))))parca ,,asa-i titulatura topicului???etta=)))de CARAMB ,nu s-a auzit inca???=)))cred ,ca ti-ai gasit CIZMA ,draga etta=)))))

Postat pe 23 Mai 2008 11:35
stai linistit stef, ca avem papuceii cu varf ascutit si cu puf(puful este pentru gadilat)! :)))))
SUT SI GOOOOOLLL!!!!

Postat pe 23 Mai 2008 11:44
=))))),nebuna nasa mi-am gasit FRATILOR=))))Si cand ma gandesc ca nu am cautat-o mult=)))))

Postat pe 23 Mai 2008 11:51
france eeee....bine ai revenit,iti trimit un msg pe privat deci te rog mult de tot sa imi dai accept in lista ta de prieteni.pooop
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Mai 2008 12:08
Cate vorbe mari: "cu ce ne confruntam", "sa cautam o alta solutie pina se linistesc apele pe aici.", "am fost exterminata" si, ce mi-a placut cel mai mult: "grea e viata fara voi" (a lipsit o zi).Cu riscul de a va supara pe toti, nu pot sa nu observ ce usor de manipulat sunteti. E suficient ca cineva sa va spuna ca s-a mutat definitiv in alta tara, unde o duce bine si este psiholog (e alt termen dar nu l-am retinut) si voi toti cadeti in freza. Ii iertati toate greselile gramaticale si, din spirit de echipa, incepeti sa scrieti agramat, o considerati cea mai tare desi i-am citit comentariile de aici si aiurea si nu mi s-a parut chiar atat de "profunda", sariti la gatul oricui nu este de acord cu ea. La intrebarea voastra: "cine mai e si asta?" va anunt ca nu am aparut dupa faza cu concursul si nu v-am prea vazut la discutiile legate de articolele prezentate de Kudika.Si, daca e sa-l citez pe Eminescu: "E usor a spune versuri,/ Cand nimica n-ai a spune". Cu stima, C.
crmn
Postat pe 23 Mai 2008 12:09
"cum venira se facura toti o apa si-un pamant"......si ma repet a nu stiu cata oara....PAPUCII MASII DE VIATA!!!! exista topic deschis special pt subiectul france!!!!lasati-mi aberatiunea in pace ca iar incep sa vorbesc urat.
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Mai 2008 12:15
crmn.. ai dreptate..
oana81
Postat pe 23 Mai 2008 12:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa ascult sufletul ... sau nu 13 De la: Frankie_Zuzu 19 Septembrie 2009 01:02
Atunci cand te simti singur/a.... 12 De la: kudika_6067 27 Aprilie 2012 07:03
nu pot lua o decizie... 106 De la: alexxx12000 11 Martie 2009 19:05
Un sfat, va rog! 40 De la: Gabriela_Maria25 11 Martie 2011 10:04
compatibilitate 8 De la: lolitalola 17 Iulie 2009 15:20