Setari Cookie-uri

Concursul "LUA-MI-AI PAPUCII"

e greu sa fi bun. ce nu inteleg eu e cum poti sa te iei de o persoana cu care nu ai schimbat 2 cuvinte??

Postat pe 22 Mai 2008 18:28
poate din invidie sau din rautate,cine stie?am intalnit o pers.care nu avea prieteni si nu suporta sa vada alti prieteni impreuna,facea tot posibilul sa-i desparta,ce urat!!!!!!!!!!!
sonia111222
Postat pe 22 Mai 2008 18:35
ariell,stii ce te rog..nu te mai pune tu in locul lui france....nu stiu frate dar pana acu nu au fost probleme...fata asta nu a zis nici da-te mai incolo nimanui...si vreau sa te intreb ceva...daca pe tine te-ar fi facut unu albie de porci si ti-ar fi scris o gramada de porcarii pe privat...ai fi tacut?eu una nu as fi tacut...asa cum nici ea nu a tacut ..nu avea de ce sa taca ..sa inghita nesimtirea?,,,,scuza-ma dar asa ceva nu se poate....si poate i se rupe de cine nu are loc de ea...
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 18:42
parea mea este ca astia cativa care s-au luat de france...se cunosc..unul dintre ei si se stie el cine este...povestea aseara pe alt site..ce bine sa distreaza el pe kudika si ce misto face de fetele de aici...cu aceasta ocazie vreau sa-i spun sa-i fie rusine...si mai face pe lupul moralist...mi-e greata....
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 18:46
ginetta,te sustin!!in tot ce zici...,felicitari!!!

Postat pe 22 Mai 2008 18:54
stef-ule,mi se pare mie,sau trebuie sa pregatesc carambul??....ca stim noi pentru ce,nu???...

Postat pe 22 Mai 2008 18:59
Doamna Gineta, mie nu imi permite timpul sa stau atat pe net, deci nu pot citi tot ce apare pe forum. Intrebati ce aveti de intrebat privat, pe mine nu ma deranjeaza. Asta ca sa clarific eventuale non-raspunsuri. Insist, nu cred ca jignit-o nimeni pe France, unde e DOVADA?? Imi cer iertare, dar eu nu pot accepta ca un om care lucreaza cu oamenii, psiholog, sofrolog sau cum se numeste, sa ii numeasca HANDICAPATI, DEZAXATI, NEBUNI. Nu ma incomodeaza prezenta nimanui, dar vreau sa se comporte ca o DOAMNA! Alte intrebari astept (desi sper sa nu mai fie cazul) pe privat, chiar NU pot citi tot aici. Nu vreau sa se interpreteze dupa ca va ignor sau alte minunatii.

Postat pe 22 Mai 2008 19:03
nici eu nu pot sa citesc tot,timpul, bata-l vina!!ariell nu crezi ca ar trebui sa iti revizuiesti opiniile fata de FRANCE!!STAI CU UN OM O VIATA SI NU-L CUNOSTI,tu sincer,ai discutatat cu doamna vreodata,pe privat???sau la telefon,sau in alt mod decat aici??eu ,o cunosc mai bine,poate, ca multi de aici si-mi impune respect ,pt ca e desteapta,a reusit in viata si stie sa-si castige prietenii!!acum am vb cu ea pe tel aproape doua ore,si nu ne cunoastem in realitate,pe banii ei desigur si alta data tot asa...,ce interese crezi ca ar avea femeia asta ,la mine???,la familia mea???decat omenia..,ea lupta acolo, sa-l ajute pe Cosmin cu banii necesari de operatie,caci alfel va muri..tu poti sa faci un gest minor, aici pt el??e vb de bani..,oricat de mic!!de replici si critici,suntem capabili toti!!da,poate a gresit..,dar priveste omul in totalitate,nu numai partile lui rele.si tu si eu le avem...

Postat pe 22 Mai 2008 19:21
stef....iti multumesc pt ca mi-ai reamintit ca habar nu amcum sa dau de france,te rog din suflet sa imi trimiti si mie un contact al ei nu de alta dar chiar mi-ar pare rau sa nu mai tin legatura cu ea.revenind totusi la topic....variatii pe aceeasi tema??? revenim totusi la papucei dragutei cu fundite si codite sau ne ciondanim pana maine ...iar....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 19:58
linistea diaintea furtunii????:)))sper sa nu..

Postat pe 22 Mai 2008 20:08
aaaa nu absolut deloc doar ca vin de la dentist si ma mananca limba.si tu sti prea bine ca vorbesc urat numai cand ma enervez cu adevarat pe cate ceva.imi cer scuze pt invectivele de mai sus celor care ma cunosc si au citit posturile mele stiu ca se intampla destul de rar sa folosesc astfel de cuvinte dar e inadmisibil sa continuam pe toate topicurile despre acelasi subiect.exista topic special deschis pt asta ...buuuuun acu sa revenim la ACEST topic.unde esti etta mami sa ma blagoscovesti cu vreo admonestare in versuri vesele si pline de substrat????
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 20:51
uite,acilea sunt...acu' intrai...da'cam greu...crezui ca ma "taiara"astia si pe mine....da' nu prea aveau motiv....si cum crezi tu ca te-as putea eu admonesta,cand si eu imi pregatisem carambul sa-i trag una in dos aluia care vorbea in afara topicului??....stii,eu am dat un sfat lu' unu' Maciuca,ma rog,eu ii ziceam Domu' Dildo,ce sa faca sa aibe gura ocupata si sa nu mai abereze...sau sa nu mai comenteze atata,degeaba....si uite ca-l dau si-aci: fratilor,care nu aveti ce face cu gura ,decat sa dati din ea non-stop ,spunand acelasi lucru,mai bine mergati si faceti un sex oral,scurt sau lung,cum doriti mariile voastre!!!...ca s-a saturat lumea de voi...chiar nu stiti ca vorba lunga-i saracia omului???....

Postat pe 22 Mai 2008 21:06
uite,acilea sunt...acu' intrai...da'cam greu...crezui ca ma "taiara"astia si pe mine....da' nu prea aveau motiv....si cum crezi tu ca te-as putea eu admonesta,cand si eu imi pregatisem carambul sa-i trag una in dos aluia care vorbea in afara topicului??....stii,eu am dat un sfat lu' unu' Maciuca,ma rog,eu ii ziceam Domu' Dildo,ce sa faca sa aibe gura ocupata si sa nu mai abereze...sau sa nu mai comenteze atata,degeaba....si uite ca-l dau si-aci: fratilor,care nu aveti ce face cu gura ,decat sa dati din ea non-stop ,spunand acelasi lucru,mai bine mergati si faceti un sex oral,scurt sau lung,cum doriti mariile voastre!!!...ca s-a saturat lumea de voi...chiar nu stiti ca vorba lunga-i saracia omului???....

Postat pe 22 Mai 2008 21:06
uite,acilea sunt...acu' intrai...da'cam greu...crezui ca ma "taiara"astia si pe mine....da' nu prea aveau motiv....si cum crezi tu ca te-as putea eu admonesta,cand si eu imi pregatisem carambul sa-i trag una in dos aluia care vorbea in afara topicului??....stii,eu am dat un sfat lu' unu' Maciuca,ma rog,eu ii ziceam Domu' Dildo,ce sa faca sa aibe gura ocupata si sa nu mai abereze...sau sa nu mai comenteze atata,degeaba....si uite ca-l dau si-aci: fratilor,care nu aveti ce face cu gura ,decat sa dati din ea non-stop ,spunand acelasi lucru,mai bine mergati si faceti un sex oral,scurt sau lung,cum doriti mariile voastre!!!...ca s-a saturat lumea de voi...chiar nu stiti ca vorba lunga-i saracia omului???....

Postat pe 22 Mai 2008 21:06
mama,de cate ori ma bagara astia!!!.....merge greu kudika asta...

Postat pe 22 Mai 2008 21:10
mulumesc france pt salut.. sper ca nu te-ai suparat prea tare pe mine.. dar asa sunt eu.. spun ce gandesc.. chiar daca uneori poate ar trebui sa ma abtin. Pupici
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 21:30
dar.. nimeni nu iti poate sterge contul pe kudika..decat utilizatorul sau kudika in sine.. alt utilizator nu poate face asta..
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 21:32
buna seara,la toata lumea!!!:))

Postat pe 22 Mai 2008 22:07
iubita,tu esti?am o vorba pt tine,e vorba mea;pe prieteni ii iubesc,de dusmani eu ma feresc.nu -ti pedepsi prietenii.te rog sa imi raspunzi.pup dulce!
mari58
Postat pe 22 Mai 2008 22:20
Si eu va poop dulce,din motive mai mult decat serioase ,acum trebuie sa ies,DAR VOI REVENI REPEDE SI CU PLACERE MARE!!

Postat pe 22 Mai 2008 22:25
hai odata .....ca abia astept.
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 22:30
vai ,FRANCE,CE MA BUCUR DE TINE!!!TE ROG SA MA SUNI ACUM URGENT,DACA MAI TII LA MINE!!POOP!!SUNA-MA UN MINUT TE ROG ..

Postat pe 22 Mai 2008 22:44
...........................
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 22:54
oana SPUNE-I BUN VENIT!!EA, NE-A SALUTAT PE TOTI..

Postat pe 22 Mai 2008 23:01
a fost plecata vreun minut..? :))))) bine ai revenit france.. speram sa nu te superi din nou si sa dai bir cu fugitii prea repede
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 23:03
stati fratilor si nu va bucurati prea mult...mai nesimtitule, care esti mai de te folosesti de nickname-ul lui france????X(X(....tie ti s-a urat cu bineleX(....am vb cu france ...si sa stiti ca nu e ea/:)...exista un nesimtit/a care isi bate joc de noi toti:|..france dak ai fi u...de ce nu ai poza la avatar..si cum de ai 27 de ani??/:)...may tampitule nu stii caty ani are france??si d unde e...??X(X(X(X
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 23:05
cred ca-i unul,, mare nesimsit.ginetta,vreau sa vb cu tine dar nu mi-ai dat ok..,mi-l dai si mie???????

Postat pe 22 Mai 2008 23:10
sa o fi ea si inca nu are timp???,sau are ceva probleme cu instalarea..,sa mai avem putina rabdare..

Postat pe 22 Mai 2008 23:17
doamne dar cata tura-vura...tsi degeaba..toare chiar e atat de important??? de ce dramatizati atat? Chiar credeti ca, cuiva ii pasa atat de mult de biata france incat sa isi faca cont in numele ei..tbla bla bla.. offfff.. sunt atat de multe subiecte frumoase pe acest forum.. nu v-am vazut mesajele la nici unul, numai la vorbaria asat fara rost. Scuze daca am deranjat cu mesajul meu.. dar mi se pare ca exagerati deja. Si mi se pare ca france joaca un fel de joc murdar.. in fine.. mai bine ma abtin de la mai multe, ca oricum credeti ce vreti voi.
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 23:20
oana,credeam ca poti fi si altfel,France nu e biata,iar frumosul il vede fiecare in felul lui..,hai sa nu vb de rau in lipsa ei...

Postat pe 22 Mai 2008 23:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NEVOILE UMANE...sau despre relatiile interumane 54 De la: kudika_pudika 28 Septembrie 2011 13:12
Relatii 4 De la: myRakoL 15 Octombrie 2014 10:30
declaratie de dragoste 33 De la: Diavolyta_ 12 Mai 2009 14:57
Credeti ca persoana care initiaza despartirea e cea care nu mai iubeste? 45 De la: katy6853_yahoo_com 20 Mai 2009 10:02
doua femei...o amintire 14 De la: Celia_29 13 Aprilie 2010 14:09