Setari Cookie-uri

Concursul "LUA-MI-AI PAPUCII"

stai listita ramy, ca si mie mi se intampla aceeasi chestie. cred ca unii si-au facut cont pe aci numai pt. papuci.

Postat pe 22 Mai 2008 10:50
Ce nebunie cu acest concurs.In cele din urma iese in evidenta rautatea oamenilor cand e vorba sa aiba ceva de castigat.
In general e vorba ca fiecare sa aiba o parere despre anumite lucruri, sa iti faci prieteni si sa mai inveti si lucruri bune de la ceilalti de pe forum.
Asta e parerea mea.
klausy
Postat pe 22 Mai 2008 10:52
Pt o pereche de papuci jumatate din forumiste se cearta aiurea.Pe bune fetelor puteti sa vi cumparati si nu e nevoie de atitudinea asta de certarete.
klausy
Postat pe 22 Mai 2008 10:58
Macar aici sa nu va mai certati.etta70,posturile mele,de la inceput,nu sau vrut sa fie decat o ironie la certurile acestor fete foarte inteligente,dar in acelas timp si foarte certarete.Crede cineva ca asa e normal sa fie???atunci sa continue..Eu unul,MI-AM LUAT PAPCII,SI VA DORESC-MULTA LINISTE- discutii linistite si placute!!Din tot acest scandal,eu,am castigat..,,un bun prieten etta70!!dar am piedut altul si regret, France.

Postat pe 22 Mai 2008 11:34
buna fetelor...uite ca este bun si un astfel de concurs...fetele,dragutele..isi dau arama pe fata...cata rautate poate sa zaca in unii....rautate si lipsa de bun simt...Klausy,eu mi-am facut prietene pe acest forum si te rog sa ma crezi ca asteptam cu nerabdare sa bem "cafeluta"impreuna...dar..au aparut unii care,efectiv nu stiu ce vor...dau vina pe france...fata asta a fost si inainte si nu s-a atacat nimeni...nu s-a plans nimeni ca ar fi jignit-o france....alta-i buba...
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 11:35
da mai stef si eu sint una dintre certarete!sa-ti spun de ce? pentru ca nu mi s-a parut corect ca cei care au aparut zilele astea pe aci sa vorbeasca asa la adresa prietenei france! majoritatea nu au purtat nici macar o conversatie cu ea sa vada ce fel de om e si s-au grabit repede cu jignirile. sa-mi bag picioarele in el de concurs ca ma enervat la culme. doamneee de cate sint in stare unii pt. niste rahati de bani!
scuzati limbajul dar ....

Postat pe 22 Mai 2008 11:39
INTERESANTA POVESTE,ETA si foarte inspirat titlul,
wdy
Postat pe 22 Mai 2008 11:48
hai mai stef,nu ma lasa balta!!....ca-ti dau cei mai frumosi papuci...pe-aia cusuti cu aur....si tie onyta,iti dau de-aia cu puf si pene,ca de tine imi place,ca esti o "certareata" simpatica si cu stil....si daca mai apare vreo CIZMA pe aici,ii tragem un caramb in fund si o mutam la alt subiect....c-o sa mai pun unul ,mai de actualitate...dar mai tarziu,ca amu' tre'sa plec la jemnastica....ca pana acu' lucrai la aparatul cu numele "fier de calcat"...va pup...

Postat pe 22 Mai 2008 12:10
klausy...eu una nu vreau nici papuci,nici pantofi..nici tate,nici bani...vreau linistea si armonia dinainte...si cred ca majoritatea fetelor sunt de acord cu mine...dar sa fie totul bine..uite cum facem...punem mana de la mana,facem o "colecta"de papuci si pantofi..fiecare ce are...si le dam fetelor astea nesatule , poate or sa se potoleasca...satura-le doamne....
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 12:15
spusei eu ,ca am luat papucii!!:))va certarati de pomana..:)))si ce papuci!!!cusuti cu fir de aur!!!!!!!nu ca "altele",cu puf=)))si pene=))),dar,,decat deloc..,mere ma onnyta!!Hai CIZMA,nu apari?????ti-e teama de CARAMB?????:))

Postat pe 22 Mai 2008 12:20
a disparut in ceata stefule...a venit,si-a bagat codita....a starnit furtuna...si dus a fost...fie la el acolo...
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 12:24
fine nu te lua de papucii mei draga! cu pene, fara pene... :)))
vorba lu ginetta duca-se astia cu papuci cu tot..
:))

Postat pe 22 Mai 2008 12:45
onnyta...de ce scriu astia pe privat?...frate,daca am ceva de spus..spun dracu pe forum,ca nu am ce sa ascund....
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 12:52
sii:))nu prea ma simt bine:)))vreau si sanii:))sa incerc,poateee ,poate!!stef80=))))))

Postat pe 22 Mai 2008 12:56
incearca stefule...ca nu se stie norocul omlui...
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 13:07
nu stiu draga mea. ca de ieri tot primesc mesaje de la unii care nu-mi sint prieteni si nici nu-i vreau ca prieteni. ciudat pt. ca am ales sa primesc mesaje doar de la prieteni.oameni fara caracter care nu sint in stare sa spuna ce au de spus pe forum, ca de, vad toti...

Postat pe 22 Mai 2008 13:26
astazi au inceput si la mine..dar nu ma intereseaza nici ei ca persoane,nici opiniile lor!!!!!!!!!
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 13:32
eu una alesai sa ii ignor si gata!!
he he he stefule, baiatule, acum vazui ca vrei sani! :))))) ceti veni baiatule??

Postat pe 22 Mai 2008 13:35
vai draga! iar gresii.. :)))

Postat pe 22 Mai 2008 13:35
ce prost stati la capitolul gramatica=))))))credeam ca numai eu am facut materia asta, cu femeia de servici..:))apropos, cum se scrie servici sau serviciu,eii ..,eu las asa,cu toate ca nu-i asa:)))poate se gaseste vreunul sa-ncerce CARAMBUL=))))vreo CIZMA,vb ettei=)))))

Postat pe 22 Mai 2008 14:08
steeeeef sunt numarul meeeeu papucii????hai mai onnyta nu te supara prea tare ca asa sunt astia modestii si fara prea mult timp,acu isi luara concediu sa scrie pe forum si ne-au umplut de intelepciune si cuvinte de bun gust si de fraze cu substanta...etc mai bine hai sa vb de ce papucei se poarta vara asta ca ieri fusai la shoping si imi cumparai neste chestii dragutele tareeee.deci nu am nevoie de papucii astora
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 14:13
vai draga stef! :)) mai, daca stau bine sa ma gandesc nu mia placut niciodata gramatica. :)
mama ei de gramatica! iar gresii :))))

Postat pe 22 Mai 2008 14:15
nu cunosc numarul tau,:))dar sigur au spitul ascutit,asa ca ai grija ,cum,te porti:))ca sa- ti vezi visul cu ochii..:))retine!!, cusuti cu fir de aur,cred ca.., altele si-au bagat deja unghia undeva..:))

Postat pe 22 Mai 2008 14:22
pai iti spusai mai devreme ca e un numar imposibil..... adica papuci nr 34......
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 14:42
eeee, da! cu fir de aur si sa nu uitam de ciucurasi...
bravo ema! iti facusi de cap? :))

Postat pe 22 Mai 2008 14:43
unde dai si unde-i crapa capul onnytei=))))),ca sa vezi ema draga..

Postat pe 22 Mai 2008 14:47
fine capul lu onnyta crapa la muuuuulteeeee!
:))))))

Postat pe 22 Mai 2008 14:51
aaaaaooooleu si rau de tot dar...sincera sa fiu tare bine mi-a mai prins,nu credeam ca a face cumparaturi pt mine dar mai presus de toate pt altii poate fii asa de amuzant,nu am simtit durerea de piciore decat aseara cand am ajuns acasa.singura achizitie pt mine sunt o pereche de chestii cu buline albe pe fond negru si o cordeluta pt par in acelasi ton.imi mai fac si 2 codite si imi pun o fustita si o camasuta si....parca am 15 ani nu...mai multi ....oricum ideea era ca facui achizitii pt "famelie" ca vine ziua de nastere a 2 din ei ....si trebe ca-i musai....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Mai 2008 15:06
salut...:D

Postat pe 22 Mai 2008 15:08
citisi,,draga kitty,vazusi papucii?????:))))unde sunt?????

Postat pe 22 Mai 2008 15:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de sfaturi 5 De la: kudika_24263 28 Decembrie 2012 10:23
Am nevoie de o secretara!!! 23 De la: coffeeta 2 Martie 2009 09:17
nasi! AJUTOR! 12 De la: francia2008 23 Mai 2008 23:46
Farmece si vraji 100 De la: motzata 16 Noiembrie 2015 22:50
S.O.S. 11 De la: Lightly 18 Iunie 2009 16:13