Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

ma bag si io ....ca dor nu strica sa imi clatesc oachele da etta sa fie unu buuuun maica sa place si la io
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iunie 2008 22:20
da eu am voie?
mari58
Postat pe 10 Iunie 2008 22:33
i-ote si pasarea de noapte ..mari....eeee nu-i asa ca suna bine propunerea???? etta draga daca nu vrea omu' sa "joace din buric" sa sti ca ma sui pe masa si joc io,ma lasi????
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iunie 2008 22:53
abia astept ..!!!sa -ti vad buricul,cadana mica..:))noapte buna!!!!curaj sa ai...:))

Postat pe 10 Iunie 2008 23:04
ha !!! ma tine sultane ma tine .....cu proxima ocazie....dansez eu pt tine...sa te paruiasca putin cadana sefa ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iunie 2008 23:10
si io si io,am voie?
mari58
Postat pe 11 Iunie 2008 00:38
Ema draga,be my guest!!!.....ar fi ceva sa te vad unduind din mijlocel!!!.....vraja,nu alta!!!....si tu,Mary,poti sa faci duet cu Ema,ca nu-i suparare!!!.....ce s-ar mai bucura sultanelu'!!!.....sultanele draga,da'io pot sa-ti dansez asa mirific??....

Postat pe 11 Iunie 2008 10:06
mama...,cum ar fi sa va vad pe toate dansand din buric..!!=))ace, brice si burice.=)))

Postat pe 11 Iunie 2008 10:13
buna ziua. in legatura cu anuntul dvs. pentru jobb-ul de dansator...mai este valabil, doamna etta?astept raspunsul dvs. va multumesc

Postat pe 11 Iunie 2008 10:43
feteloooor!!!....am pus-oooooo!!!...ia uitati mamica ce ne dete D-ZEU!!!....cum sa nu ,iubire,e valabil postu'!!...da-ntai dansezi pentru patroana...in particuler....te bagi???.....mama,manca-l mama,cu totul,cu totul.....uauau....

Postat pe 11 Iunie 2008 10:58
mooooooooaaaaaaaaaaaaaaa!! hai mai etta angajeaza baiatul!! :))))

Postat pe 11 Iunie 2008 11:23
etta testeaza-l in particular si dc corespunde standardelor... agajeaza baiatul!=))

Postat pe 11 Iunie 2008 12:07
meiii etta ,ti-am spus sa nu-mi pui poza asta..:((,vroiam doar sa mai lucrez putin la pectorali,si faceam alta ,cum ti-am promis..,sa stii ca ma supy si n-o sa te mai iubesc..:((,iar de testat..tu vrei mereu ?????mai am si alte obligatii..

Postat pe 11 Iunie 2008 12:18
cum draq sa nu-l angajez,suratelor???....pai ce-am inebunit sa scap asa "exemplar"???.....ca nici nu trebui sa contribuie ,si-a trecut proba de initiere!!!!....ca numa' ce-l vazui ,se facu punctu'lu' G cat casa si muntele lu'Venus cat Everestu'!!!....mama, si cand se intrepatrunsera amandoua,ma orgasmo-omogenizai instant....2 in 1 ,si cu spuma!!!.....asa ca,Chippy iubitule,esti angajat!!.....aaaa....dar fii atent oleaca:trebuie sa fii disponibil pentru program fuul-time si sa stii ca aici se merge cu "actiunea" pana la sfarsitul sfarsitului!!!....ai inteles aluzia,nuuu??.....si patroana trebuie sa aibe si bonusuri ,uneori.....sultanele mama,daca mai ai alte obligatii,atunci lasa-ma si la alt"cocosel"....ca ,de,daca-s asa de focoasaaaaa.....ce sa fac???......

Postat pe 11 Iunie 2008 12:36
:)))) hai mai etta!! ce naiba? asa de una singura... pe muntele venus?? pai ce masa face baiatul asta nou???
baieteeee!! tu nu vezi ca sefa are nevoie de ajutor?? :))) treci la treaba!

Postat pe 11 Iunie 2008 12:53
pai daca baiatu'asta e pe post de efect placebo,ce draq sa fac.....ca fu fara voia mea!!!....

Postat pe 11 Iunie 2008 12:56
:))) te pomenesti ca vrea si salariu mare! hmmmmm..
pai pana nu demonstreaza ca poate sa nu-i dai nimc sefa! :))))

Postat pe 11 Iunie 2008 13:30
ii da o " arvuna" si plata integrala la sfarsitul prestatiei. "peschesul" nu intra in clauza contractuala.facem cheta si achitam dc e cazul si e lumea multumita de spectacol=)). am sa va povestesc o intamplare legata de un 1 martie petrecut in club rosa( etta trebuie sa stie despre ce vb ca e din targoviste).eram un grup de fete( normal) si era seara de dezmat=)). ionicioiu( patronul) ne-a adus un grup de " baieti" sa ne veseleasca. bineinteles ca eram dupa ceva pileala( ca era ziua noastra:))si cand au aparut baietii sa te tii chiote si urlete pe muieri( ca se dantuia pe mese, pe boxe nu mai vb). si un nefericit din grup:)) n-a avut ce face decat sa vina la noi la masa si sa se franguie din toate articulatiile simuland tot felul de " indecente"=)). noi l-am privit, ne-am veselit,ne-am bucurat de spectacol, da baiatul o calarea pe cea mai buna prietena a mea( corina) si zor nevoie sa o sarute pe buze. cora ( un pic, da doar un pic trotilata:))i-a intors capul si i-a spus: putulica, ti-am bagat bani la loloti sa te misti natural, nu sa ne pupam pe buze, ca nu ma pup cu toate cocotele masculine care habar nu am pe unde au bagat botu'.saracu baiat a ramas cam interzis!( fara laura andresan)si a plecat sa " cante" la alta masa.

Postat pe 11 Iunie 2008 14:11
:)))) ha ha ha!!! a fost tare gagica!!! si pe buna dreptate!

Postat pe 11 Iunie 2008 14:23
vad ca fetele ma asteapta si atnci, am hotarat sa nu ma mai las asteptat ca stiu ca nu e frumos sa lasi o doamna sa te astepte, dar mai o multime de doamne!!!! adunarea, doamnelor si domnisoarelor:SHOWUL INCEPE!!!!!!Sefa, negociem noi salarul, nicio problema!sunt sigur ca vom ajunge la o intelegere dc ma intelegi ce vreau sa zic!!!!

Postat pe 11 Iunie 2008 15:54
sunteti pregatite?

Postat pe 11 Iunie 2008 15:55
radu mamii radule...!! dai tu de dracu cand or veni cadanele!! sa vedem atunci, pe unde mai scoti... jobenul.. :)))

Postat pe 11 Iunie 2008 16:00
draga Chippy,cu mine nu se negociaza, SE FACE CUM ZIC IO!!!!....inteles-ai mataluta???....daca te bagi ,ai grija ca sunt precum uraganul!!!...ala de gradul 5!!!.....si zisesi ca incepe show-ul.....astept....

Postat pe 11 Iunie 2008 20:38
ce mascul,oauuuuuuu,fetelor io o urita,nu ma bag peste voi,cind va plicti de el,mil dati mie!
mari58
Postat pe 12 Iunie 2008 00:31
maaaaamaaaaaaaaa!!!!!!! scoatetzi-ma din priza k o luai razna si eu si calculatorul!!!se incinse monitorul, dar si ... "motorul" :P no, hai, tu, frumosu' lu' mama!baga mare!ce ashteptzi?mama, mama, ce bunaciune!de unde aparu bucata asta?mari, stai linishtita k eu sunt cu tine, deci impartzim fratzeshte kand imi vine randul, bine???

Postat pe 12 Iunie 2008 09:17
Raducule..suntem multe..si nasatule..cu medicamente toata ziua si toata noaptea..:)) Fetelor..sultanu ramane sultan ..ii dansam noi din buric..acu sa ne "incante" si raducu ..cu un dans din .:)) vai ce era sa zic...!!! din papion ..:)) Etta..pune-l la treaba...:))
mia_mia
Postat pe 12 Iunie 2008 09:27
:))) uite ce fete! mancavar nasa pe voi de fromoase! asa, asa impartiti-l! :))))))))

Postat pe 12 Iunie 2008 09:28
hmmmmm! vad ca numai lauda e de baiatul cu joben!! mai radulica, ce facusi? te ratacisi cu joben cu tot pe calea undelor?? :)))

Postat pe 12 Iunie 2008 09:35
CHIPPYYYYYYYY!!!.....baiatule,daca imi mai tii pe jar fetele si nu apari,te concediez!!!!!...asa ca fa bine si distreaza-le mai repejor!!!....ca de nu,iti sare papionul ,cand "ti-oi musca una"!!!!.....pa abdomenul ala deeeee......uaauuuu.....

Postat pe 12 Iunie 2008 09:45
pai exista o explicatiune pentru toate!aseara am fost de am incins niste domnite si acuma mai greu cu trezitul de dimineata dar nici o problema acuma trec la treaba, sefa!

Postat pe 12 Iunie 2008 09:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unde sa imi fac ziua??? 12 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:43
Cluburi de fitze din tara 9 De la: arthur 20 Noiembrie 2009 16:43
clubbing...let's party!!! 13 De la: getfit_miki 1 Decembrie 2009 12:33
ce va atrage cel ma imult la un club... 8 De la: sweetadryana 3 Septembrie 2014 18:30
DISCO CLUB SHOW GIRLS DIN ITALIA 3 De la: michellaqnice 10 Iunie 2010 19:17