Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

si acum.....muzica maestre! tana-na-na na-na-na-na ta-na-na...you can leave your head on....

Postat pe 12 Iunie 2008 09:56
doamnelor si domnisoarelor....peste foarte putin timp va voi invita peprofilul meu ca sa savuratzi din plin dansul meu in realitate....putintica rabdare va rog!nu veti regreta asta va promit!

Postat pe 12 Iunie 2008 09:59
asa ca grase batrane urate plictisite muncitoare sefe patroane angajate oricum ati fi va invit sa va clatiti ochii si .....buzunarele!!!credeati ca e moka?pai nu, doamnelor!!!!scoateti banu la baiatu daca vreti sa va "descing" dupa ce o sa va incing rau de tot la dans!!!!

Postat pe 12 Iunie 2008 10:02
am plecat, doamnelor si domnisoarelor ca vad ca inca nu vati strans la club merg sa ma pregatesc rashcetez tot ce e inutil pe corp ca sa fie clientele incantate de corpul meu si ma parfumez ma gelez si intro doara revin sa va satisfac cele mai nebunesti si animalice pofte ce le poftiti!!!!!!!!!!

Postat pe 12 Iunie 2008 10:05
asa Chippy iubire,da tot ce ai!!!.....sa facem profit,iubire mica si dulce!!!....apoi iti da patroana si supliment!!!......mmmmrrrrrr......uuaauuu....

Postat pe 12 Iunie 2008 10:13
:))) da bine mai baiatule tu crezi ca noi sintem niste uratanii, grase, babe.....???
te inseli amarnic, baiatule! sintem niste zane! asa ca, nu stiu care ramane cu gura cascata! tu sau noi! hmmmmmm.....

Postat pe 12 Iunie 2008 10:16
mama doamne...,mai am putin si-l pipai si eu...!!!TRUFANDA ce est !!!,cu ochi frumosi si suflet mare..Te-as poopaci tot timpul..Vii tu in cortul meu..!!:))sa vezi ce-ti fac nebunule...,gropitze in obraji si-n fese daca vrei...:))

Postat pe 12 Iunie 2008 10:53
raducule ce mai tura vura nu-ti mai risipi efortul sa postezi filmulete cu tine in " exercitiul functiunii" ca pudibonzii de pe forum ti-au raportat albumul foto ca avand " continut nepotrivit".si i-ti sterge contul si ne lasi cu promisiunile neonorate, adicatelea cu ochii in soare( noroc ca avem ochelari cu prtotectie uv 400:)).pasol de presteaza acrobatiile cu care ne tot ameninti ca se pare ca in viitorul apropiat devii doar o amintire...efemera... ca bibeloul de poertelan cu existenta efemera...si te-ai dus dulce minune... si-a murit iubirea noastra...catelus cu paru cret... si ochi albastri...

Postat pe 12 Iunie 2008 12:38
:)) aioleu! dar ce au draga cu albumul baiatului?? radu mamii incepi sa faci valva pe aici! ai grija, muschiuletz ca lumea e plina de invidiosi! :)))

Postat pe 12 Iunie 2008 12:59
raduuuuuuuuu,ai probleme cu trezitul?aici e Mari ,si te ajuta,ca dor eu sunt cucuveaua chatului,dai nr de tel,spui ora la care vr sa te trezesti,si nici o grija,problema e rezolvata!
mari58
Postat pe 12 Iunie 2008 15:14
ce mama naibii au mai avut si cu baiatul asta?poze cu continut nepermis? pai cand unele isi posteaza pozele care mai de care mai provocatoare si "sexy" atunci nu le raporteaza nimeni si akuma....daca e barbat nu are dreptul sa fie "sexy" ???? pai de ce ma frate, ma?ce isi arata omul? pectoralii? o fi fost vreun ciudos si frustrat!!!pai ai si d ce sa fii ciudos, frate!k baietu'are ce arata!!! hai, raducu, hai, baiatu' baga dansu' "sa moara dushmaniiii meiiiii"!!!!!

Postat pe 12 Iunie 2008 15:19
=))))))))))))))))))))))))))))))))

Postat pe 12 Iunie 2008 15:26
e prea sexi raducu! de aia nu-l msuporta astia care vor sa faca cariera de fotomodele!

Postat pe 12 Iunie 2008 15:44
Prin paduuuurea braduluiiii,trece mama raaaaadului maiii =)))........Din ochi negri laaaacrimand si de radu INTREBAND...mai, mai....=)))tradatoarelor...,va trec pe caiet ,in lista neagra...,cu lion ati facut-o ,acum o faceti cu raducu baiat sexos ,mai aveti sa faceti si cu Adran si ma sinucid ..=))))

Postat pe 12 Iunie 2008 17:14
:))) lasa-l mai stef pe raducu, ca e baiat de salon!
sa-i dam cezarului ce e al cezarului! iar invidiosii sa stea umflati in fundulete pana le explodeaza! :))))))))

Postat pe 12 Iunie 2008 17:27
Sexos pe draq...:))poi sa va arat eu muschiuletii mei, s-atunci sa va vad !!:))si..,am si cap..,dar nu am papillon...:)))ce-i drept..

Postat pe 12 Iunie 2008 17:45
radule esti delicios ca un baton de ciocolata mmmmmm... bun. Mai vreau. Cand dai rochita jos?
amme22
Postat pe 12 Iunie 2008 20:09
Hai mai fetelor ca speriati baiatu ..si ioc dans din ..papion ..:)) Stef..nu fi gelos ..ca tot pe tine te iubim ..pe Raducu...il folosim doar..:))
Etta..unde esti patroano?!?!? Ti-a fugit angajatu??? Bag de seama ca l-ai pus la testari serioase..de s-a "rusinat" ..si nu ne incanta deloc..:)) Hmmm.... da nu vine raducu ..ma duc sa iau o aspirina..sa-mi treaca..ardoarea:))))
mia_mia
Postat pe 12 Iunie 2008 23:10
eu ...,va avertizai ca luati teapa..!!ca si cu lion =)))de data asta v-o trase deiutza =))si inca cum ...=))va prindeti greu :))cadanelor..,iar "ceilalti" nu mai zic..=))raduculleeeeeeeee,dansatoruleeeeeeeeeeee...,daca tu nu te mai intorci..,eu voi disparea de aici .RAZA MEA DE SOARE,CALDA SI SINCERA...!!INGERUL MEU FRUMOS ..!!!!PROMIT CA IES SI EU..!!desi nu vreau..,sa parasesc aceasta CONSTELATIE....!!!!!eu inca, te astept..

Postat pe 13 Iunie 2008 18:08
Noi de-aicea nu pleecaaammmm / Nu plecam acaaaasaaa /Pana nu ne-om imbataaaa / Si-om cadea sub masaaaaa!!!!!.....eu nu plec nici moarta....nu vreau sa dau satisfactie dusmanului...raman pe reduta sa apaaaar....CLUBUL......azi ,bautura e GRATIIIISSS!!!!....

Postat pe 14 Iunie 2008 13:34
si eu la fel..!!! MAMA SI CAT AM SA BEAAAU...!!!!ca-i gratis doar...:))

Postat pe 14 Iunie 2008 15:23
pot sa intru si eu pe aici..cu voi;;)??..sunt mai mica asa..:D
criss_a
Postat pe 16 Iunie 2008 15:57
hai draga ca e gratis! :)))
unde e radu mamii?? hmmmm

Postat pe 16 Iunie 2008 16:10
TOATA LUMEA ARE ACCES LA ACEST CLUB!!!.....lasa,mai nasa,ca pleca raducu,da' poate trece p'aci ala micu',negru' si uratu'....."colegul" nostru cel mai nou.....studiaza problema si vezi daca corespunde pentru dansator,cat sunt eu plecata!!...sa va distrati bineeee!!!.....ciaoooo!!!....

Postat pe 16 Iunie 2008 18:16
eta sa te distrezi si pt noi :)
amme22
Postat pe 16 Iunie 2008 21:02
Ma primiti si pe mine in club.Am luat vacanta si ma simt singura.Abia astept sa-mi gasesc de lucru.
Dupa experienta de anul trecut in invatamant nu ma mai intorc.
Cum mai merge cu haremul stef, mai sunt locuri, sau au ramas doar cele cu taxa.
Care sunt criteriile de selectie?
Blonda sau bruneta?
vera11
Postat pe 16 Iunie 2008 21:04
ce pica vera draga,ca deocamdata nu a dormit pe perna Sultanului,decat PERVERSA asta de etta70...:))

Postat pe 16 Iunie 2008 21:25
Cum adica ce pica?
Etta are privilegii?
vera11
Postat pe 16 Iunie 2008 22:07
EA A BATUT DRUMUL DIN TARGOVISTE ,PAN'LA SNAGOV,SI EFORTUL EI A FOST RASPLATIT CU MORCOVELUL SI PERNA SULTANULUI..!!fara nici o gluma...

Postat pe 16 Iunie 2008 22:40
barfiti,barfiti,credeati ca am plecat???....ti-am zis morcovelule ca-ti mai dau un pupic in noaptea asta,pana sa plec!!!....pppuuu....pppuuu....pentru toata lumea!!!...sa-mi tina o saptamana!!!.....byyyyee....si aveti grija de club,cat lipsesc....si fara betii si perversitati!!!...sa nu-l gasesc inchis de politie!!!...ha ha ha...

Postat pe 16 Iunie 2008 23:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA" 699 De la: BlueeyesEtta 22 Mai 2010 11:30
DISCO CLUB SHOW GIRLS DIN ITALIA 3 De la: michellaqnice 10 Iunie 2010 19:17
different times 13 De la: kudika142106 16 Martie 2010 03:31
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 3 De la: TangoFeliz 7 Aprilie 2010 08:59
care doreste sa lucreza in night club 1 De la: amelishor 22 Octombrie 2009 17:54