Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

eee dragilor perversi o sa fie un pic cam trist acum ca a plecat sefa la destrabal dar o scoatem noi la cap cumva. eee acum etta e la mare.... la soare....
haideti la un coktail asa de dimineata ca sa ne bine dispunem. ia sa vedem noi ... negrutuleeee, ce experienta ai maica?? ca aici sint multe gagici de bine dispus.
:)))

Postat pe 17 Iunie 2008 09:55
pleca sefaaaaaaa!!!!!!!partyyyyy!!!!!si pleka si asta "miku" si "negru" de respira greu si imi raporta pozele mele cele sexoase!!!invidia asta!!!!acum k suntem singurei, ce ziceti d un dezmatz?:DDD onnyta, draga mea, ce zici?acceptzi?

Postat pe 17 Iunie 2008 14:27
cum patroana nu este...va rog pe voi sa ma primiti si pe mine pe-aci pe la voi...sunt gabry...nu stiu daca va mai amintiti de mine...am lipsit ceva timp dar stiu cam tot ce s-a discutat pe'aici...asa ca pot face fata discutiilor:)si promit ca o sa fiu mai putin rautacioasa decat prima data;)
gabytza21
Postat pe 17 Iunie 2008 15:51
iuhuuuuu!! raducule de cand te astept! :)))
hai, baga un dans ca nu se mai poate!

Postat pe 17 Iunie 2008 15:51
bine ai revenit( inviat) gabita:)) ti-ai sters tu contul sau a facut-o vrajitoarea cea rea???????oricum bine ai revenit!!!!

Postat pe 17 Iunie 2008 16:14
nu ma mai puteam loga, iar alt cont nu-mi puteam face pentru ca adresa de mail era deja inregistrata si asa m-am dezabonat de pe mail(de pe stirile pe care le primesti de la kudika).asa adresa de mail a fost stearsa din baza de date si mi-am putut face alt cont.dar nu prea mai aveam acces la net ca m-au mutat in alt birou si am preferat sa mai urmaresc din cand in cand ce se discuta ca atunci cand voi avea acces la internet sa imi pot face alt cont.si uite asa acum am din nou cont si pot vb cu voi...:)))))
gabytza21
Postat pe 17 Iunie 2008 16:38
hmmm..cam pustiu clubu..la ora asta..toata lumea face nani..sau sunteti la meci?!:D
criss_a
Postat pe 17 Iunie 2008 23:10
ce de cotoharle noi pe aici...!!!auzira-ti ca pleca patroana la mare si-i totul gratis ?? :))si cum adica pustiu ???poi ..,eu sunt nimeni??,eu morcovelul patroanei si Sultanul tuturor cadanelor de aici???va invit la bar fetelor,serviti ce doriti.Sa cante muzica !!!iar voi veti dansa din buric...

Postat pe 18 Iunie 2008 00:15
ati profitat ca sunt noua in club si mi-ati dat sa beau cam mult...de-aia sunt asa ametita...sau de la dans?:)))
gabytza21
Postat pe 18 Iunie 2008 09:48
mai gabita, eu cred ca te emotiona dansul lui raducu! :)))

Postat pe 18 Iunie 2008 09:58
inseamna ca am fost asa beata incat nici nu-mi amintesc...de el...nu, nu sigur nu-l cunosc...dar daca vine si zice ca asa e...atunci chiar ca am baut mult la voi aici...
gabytza21
Postat pe 18 Iunie 2008 10:11
eheeee...diseara vreo chermeza ceva?hai ca si aseara am fost singurica, numai vreau si in seara asta:((((
gabytza21
Postat pe 19 Iunie 2008 18:21
o facem amandoi draguta..:)),atata timp cat gainusa e plecata, eu sunt patronul clubului..:))sa vezi ce seara minunata...!!!

Postat pe 19 Iunie 2008 18:39
sa bem pt asta!!! desi nu stiu pt ce dar......sa beeeem ca asta seara am pofta!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 Iunie 2008 20:19
emaaaaaa!! am eu o bunatate de vinut de la oltenia!
pardonel, este strict pentru doamne si domnisoare doritoare de senzatii tari! :)) stef, tie iti dau din ala mai negru ca e bun pt. potentiometru!
asa ca, sa nu o mai lungim mult! haideti la una mica!!!!!
:)))

Postat pe 19 Iunie 2008 20:42
buna seara la toata lumea...nu stiu daca am si eu loc in clubul vostru,dar incercarea moarte n-are.oricum eu va salut pe toate si pe toti si sper sa nu va deranjeze prea tare interventia mea,dar as vrea sa ne cunoastem mai bine.deci,e loc si pentru mine?sau sunt ocupate toate mesele?

Postat pe 19 Iunie 2008 22:14
TRECI LA MASA PATRONULUI,PROSPATURA MICA..!!:))fa-te comoda cat de mult..,serveste ceva pileala,prezinta-ti buricul si treci la dans TRUFANDA ce esti..:))

Postat pe 19 Iunie 2008 22:26
onnyta cand esti pus pe fapte mari nu-i nimic mai bun ca un zaibar duuulce care te duce....de nas.buna cristinuta hai la masa mea ca mai e loc ....sultane un dans din buric ceva????
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 Iunie 2008 23:16
aioleu fratilor, da va inbatarati rau aseara! ce faceti mai puturosilor? lasarati clubul de izbeliste??
:)))))

Postat pe 20 Iunie 2008 09:59
am o febra de la zbenguiala de aseara...la mana dreapta...de la pahar...daca vine acum patroana si vede ce debandada a fost in club...jar mancam:)))
gabytza21
Postat pe 20 Iunie 2008 11:44
STIMATE DOMN RADU NU TE CUNOSC SI NU RAPORTEZ IO POZE.ORICUM O ZI BUNA IN CONTINUARE.NICI NU STIU CUM SE FACE ....

Postat pe 20 Iunie 2008 15:11
NICI SA NU-NDRAZNESTI SA TE IEI DE RADUCU....,CA AI PUS-O CU SULTANU....!!!SERIOS VB...IAR AICI E LOC DE ZBENGUIALA,NEBUNULEEEE...,NU DE EXPLICATII...:))

Postat pe 20 Iunie 2008 18:06
ia sa mai bantui un pic si pe aici ca mi se facu dor de eta. Ce mai aveti de baut? Mmmmm.. nimic? Ati terminat tot? Cine se ocupa cu aprovizonarea? Nu-i nimic, iau o pauza, poate se indura cineva sa umple barul
amme22
Postat pe 20 Iunie 2008 21:23
inca ma doare capatana de la bauta de aseara......etta mami pe unde umbli de lasai clubul de izbeliste????
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Iunie 2008 11:03
prospatura mica,spui...oricum va multumesc pentru primirea calda...am trecut pe la masa patronului(mai bine-zis patroanei),dar nu am gasit pe nimeni.asta e...un sfarsit de saptamana placuta pentru toata lumea!

Postat pe 21 Iunie 2008 14:36
vaaaiii!!!...ce destrabaaaalll!!!!....va lasai un pic singurei si imi intorserati clubul cu susu- jos!!!....ceee,credeati ca nu va vad????....am zece ochi,nu unul!!!....si ma descurc in orice situatie.....eee...oricum ,va doresc petreceri frumoase in continuare,pana revin eu ...in forta....ca-s relaxata acum.....negrutuleeee,baga bre un dans si acia,ca nu-i bai.....pup pe toti!!!!....

Postat pe 22 Iunie 2008 15:44
DRAGA ETA PANA LA URMA POATE FUG LA COSTINESTI SA FAC O TURA.MA FACI DE SAR IN SUPA CU CAPU INAINTE:):):):):)

Postat pe 22 Iunie 2008 23:00
DRAGA ETA PANA LA URMA POATE FUG LA COSTINESTI SA FAC O TURA.MA FACI DE SAR IN SUPA CU CAPU INAINTE:):):):):)

Postat pe 22 Iunie 2008 23:00
mamaaaaa ......!!!:)) si sa vezi spectacol..,cand te-o musca lion de ceafa......:)),micutzule,asculta sfatul meu,mai bine pleci cu pluta, pe ocean...:))

Postat pe 22 Iunie 2008 23:24
etta!!!!!!!!!!!!!!!!vino cu aprovizionarea ca au baut tot!mai gasesti niste ramasite de suc dar nu beau ca ruginesc!

Postat pe 23 Iunie 2008 10:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA" 699 De la: BlueeyesEtta 22 Mai 2010 11:30
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 3 De la: TangoFeliz 7 Aprilie 2010 08:59
Cluburi de fitze din tara 9 De la: arthur 20 Noiembrie 2009 16:43
different times 13 De la: kudika142106 16 Martie 2010 03:31
Ibiza Opening Party!! 1 De la: rotbog 10 Iunie 2010 21:22