Setari Cookie-uri

barbatii sunt porci

toti barbatii care au intrat in viata mea m-au dezamagit .m-am implicat foarte mult in toate relatiile si la urma m-am dezumflat total.inca mai astept pe cineva care sa fie sensibil, atent, grijuliu, tandru, sincer si cel mai important, sa ma iubeasca ptr ceea ce sunt .nu cred ca sunt porci.....
andreea_tigancusa11
Postat pe 11 August 2008 18:30
De la: andreea_tigancusa11, la data 2008-08-11 18:30:59toti barbatii care au intrat in viata mea m-au dezamagit .m-am implicat foarte mult in toate relatiile si la urma m-am dezumflat total.inca mai astept pe cineva care sa fie sensibil, atent, grijuliu, tandru, sincer si cel mai important, sa ma iubeasca ptr ceea ce sunt .nu cred ca sunt porci.....


stii....la varsta ta , nu stiu cati barbati ai cunoscut, dar cum ai zis toti, inseamna ca sunt mai multi de 1

lasand asta la o parte, nu vreau sa insinuez nimic, dar conteaza foarte mult mediul in care traiesti; daca vrei sa gasesti un barbat asa cum l-ai descris, mai ai de cautat, de crescut si de studiat.

parerea mea
_fantoma_
Postat pe 11 August 2008 20:00
Intr-o seara, saptamana trecuta, eu si sotia mea eram in pat.
Dupa ceva timp eu am inceput sa devin infocat …. cand ea a zis:
- Nu pot acuma, nu sunt dispusa … As fi vrut numai sa ma tii in brate.
Am intrebat:
- CUM ?!?! Ce ai acuma?
Iar ea a zis cuvinte de care fiecarui barbat de pe planeta ii este teama sa le auda:
- Tu, pur si simplu nu intelegi nevoile mele emotionale pe care le am eu ca femeie, ca sa pot sa-ti indeplinesc nevoile tale fizice ca barbat.
La privirea mea nelamurita, ea a raspuns:
- Chiar nu poti sa ma iubesti asa cum sunt, ci nu numai din cauza celor ce fac cu tine in pat ?
Intelegand ca in seara acea nu va fi nimic, m-am intors si am
adormit.
In ziua urmatoare l-am sunat pe seful meu si mi-am luat o zi libera, ca sa petrec timpul cu ea.
Am luat masa afara, iar apoi am dus-o intr-un centru comercial mare la sectiune cu haine de dama. Am insotit-o pana ce ea a probat cateva costume scumpe.
Nu a putut sa se hotareasca ce sa aleaga, astfel ca am zis sa le luam pe toate.
A vrut si pantofi, care sa se asorteaza cu costumele, astfel ca i-am zis sa aleaga cate o pereche pentru fiecare costum.
Am ajuns si la sectiune cu bijuterii, unde i-am luat cercei cu briliante.
Ce sa va zic … era tare entuziazmata. Precis s-a gandit ca sunt la un pas faliment.
Am crezut ca ma pune la proba cand a cerut sa-i iau si o fustita de tenis desi nu a jucat tenis niciodata.
- Da, sigur, iubito !
Aproape ca era in extaz. Zambindu-mi, in sfarsit a zis:
- Cred ca asta ar fi totul. Putem merge sa platim la casa.
Eu, abia m-am abtinut cand i-am zis:
- Nu pot acuma, nu sunt dispus.
Fata i-a devenit palida, falca i-a “cazut” si a zis:
- Cum ?!?!
- Am vrut numai sa tii aceste lucrurile in brate ceva timp … Tu pur si simplu nu intelegi problemele mele financiare pe care le am ca barbat, ca sa fiu in stare sa indeplinesc nevoile tale pe care le ai ca femeie sa faci cumparaturi.
Si tocmai atunci cand a avut privirea ca si cum ar fi vrut sa ma omoare, am adaugat:
- Chiar nu poti sa ma iubesti asa cum sunt, ci numai din cauza lucrurilor pe care ti le cumpar?

Trageti concluziile ...
supermiki
Postat pe 12 August 2008 11:03
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 11:08
doamna , io va rog frumos, aici se vorbeste despre barbati porci si insensibilitatile lor , nu de femeile materialiste!!
iote domne!!

Postat pe 12 August 2008 11:16
- probabil la iris_4_ever i-a placut un alt mod de a fi porc ... unul din care se pot trage si invataminte si se pot regla niste relatii ... putem s-o postam si la femei marerialiste daca iti face placere geo32 ... poate mai da de gandit ... si la barbati si la femei ... nu-i asa? ... ce zici? ...
supermiki
Postat pe 12 August 2008 11:33
exista un topic de genul asta!!!?
daca da, merita sa le scoatem ochii

Postat pe 12 August 2008 11:36
- putem noi sa-l creem ... dar ce ar fi sa le transformam? ... pe acelea care exista ... cred ca ar fi mult mai folositor ...Nu-i asa? ..
supermiki
Postat pe 12 August 2008 12:05
De la: geo32, la data 2008-08-12 11:16:25doamna , io va rog frumos, aici se vorbeste despre barbati porci si insensibilitatile lor , nu de femeile materialiste!!
iote domne!!


Domnule , te rog frumos eu deja mi-am spus parerea legata de acest subiect

Toata stima pentru tipul care a stiut sa-i demonstreze domnitei materialiste ce probleme financiare are el

Nu miki , parerea mea este ca tipul nu a fost porc deloc , este un banc care s-ar incadra foarte bine la topicul deschis de tine cu istorioare cu talc
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 12:16
Cred ca exista un topic de genul asta .....dar sunt sigura ca daca ati deschide voi altul nu s-ar supara nimeni
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 12:18
De la: geo32, la data 2008-08-12 11:16:25doamna , io va rog frumos, aici se vorbeste despre barbati porci si insensibilitatile lor , nu de femeile materialiste!!
iote domne!!

corect nu inteleg de ce simtiti nevoia sa le tarati pe saracele materialiste prin cocina de porci..
eeee putin respect...
groh-groh
beem
Postat pe 12 August 2008 12:22
no apai mai gheo.... barbatii e la fel de porci pe cat ie femeile de scroafe!!!...dar revenind acum la subiectul de mai sus... am vazut eu ca o proportie ingrijorator de mare iau apararea barbatilor,adica ...mai si recunosc....unele dintre noi ,ca nu chiar toti sunt porci,exista si specimene de genul asta dar mai rar.
cat despre povestioara lui miki......(geo miki e un domn adica nu muiere) este superba.
asa acu revenind la subiect, parerea mea personala ca barbatii sunt porci numai cu cine le permite sa fie asa sau cu cine le accepta comportamentul asta.
dandanaua_reloaded
Postat pe 12 August 2008 12:25
Tu si cu tine parerea ta personala este parerea tuturor femeilor normale care nu au nevoie de o scuza ca asta pentru ca inteleg de ce sunt folosite/parasite de barbati

Este mai simplu sa dai vina pe saracu' barbat decat sa te intrebi de ce se comporta aiurea cu tine si cine ii permite asta

iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 12:36
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-12 12:25:12no apai mai gheo.... barbatii e la fel de porci pe cat ie femeile de scroafe!!!...dar revenind acum la subiectul de mai sus... am vazut eu ca o proportie ingrijorator de mare iau apararea barbatilor,adica ...mai si recunosc....unele dintre noi ,ca nu chiar toti sunt porci,exista si specimene de genul asta dar mai rar.
cat despre povestioara lui miki......(geo miki e un domn adica nu muiere) este superba.
asa acu revenind la subiect, parerea mea personala ca barbatii sunt porci numai cu cine le permite sa fie asa sau cu cine le accepta comportamentul asta.


e supermiki si e superbarbat!
stiam draga mea ema, ca-i barbat , da' nu fac discriminari :P

Postat pe 12 August 2008 12:53
De la: supermiki, la data 2008-08-12 11:03:58Intr-o seara, saptamana trecuta, eu si sotia mea eram in pat.
Dupa ceva timp eu am inceput sa devin infocat …. cand ea a zis:
- Nu pot acuma, nu sunt dispusa … As fi vrut numai sa ma tii in brate.
Am intrebat:
- CUM ?!?! Ce ai acuma?
Iar ea a zis cuvinte de care fiecarui barbat de pe planeta ii este teama sa le auda:
- Tu, pur si simplu nu intelegi nevoile mele emotionale pe care le am eu ca femeie, ca sa pot sa-ti indeplinesc nevoile tale fizice ca barbat.
La privirea mea nelamurita, ea a raspuns:
- Chiar nu poti sa ma iubesti asa cum sunt, ci nu numai din cauza celor ce fac cu tine in pat ?
Intelegand ca in seara acea nu va fi nimic, m-am intors si am
adormit.
In ziua urmatoare l-am sunat pe seful meu si mi-am luat o zi libera, ca sa petrec timpul cu ea.
Am luat masa afara, iar apoi am dus-o intr-un centru comercial mare la sectiune cu haine de dama. Am insotit-o pana ce ea a probat cateva costume scumpe.
Nu a putut sa se hotareasca ce sa aleaga, astfel ca am zis sa le luam pe toate.
A vrut si pantofi, care sa se asorteaza cu costumele, astfel ca i-am zis sa aleaga cate o pereche pentru fiecare costum.
Am ajuns si la sectiune cu bijuterii, unde i-am luat cercei cu briliante.
Ce sa va zic … era tare entuziazmata. Precis s-a gandit ca sunt la un pas faliment.
Am crezut ca ma pune la proba cand a cerut sa-i iau si o fustita de tenis desi nu a jucat tenis niciodata.
- Da, sigur, iubito !
Aproape ca era in extaz. Zambindu-mi, in sfarsit a zis:
- Cred ca asta ar fi totul. Putem merge sa platim la casa.
Eu, abia m-am abtinut cand i-am zis:
- Nu pot acuma, nu sunt dispus.
Fata i-a devenit palida, falca i-a “cazut” si a zis:
- Cum ?!?!
- Am vrut numai sa tii aceste lucrurile in brate ceva timp … Tu pur si simplu nu intelegi problemele mele financiare pe care le am ca barbat, ca sa fiu in stare sa indeplinesc nevoile tale pe care le ai ca femeie sa faci cumparaturi.
Si tocmai atunci cand a avut privirea ca si cum ar fi vrut sa ma omoare, am adaugat:
- Chiar nu poti sa ma iubesti asa cum sunt, ci numai din cauza lucrurilor pe care ti le cumpar?

Trageti concluziile ...
nu o cunosc pe doamna dar cred ca mai bine o luai in brate in loc sa te intorci cu curu sa dormi.ar fi insemnat in acel moment mai mult decat cerceii si cotroacele de la magazin

Postat pe 12 August 2008 18:11


nucred caai inteles prostanel

super supermiki

baga
_fantoma_
Postat pe 12 August 2008 20:14
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-07 04:08:47SUNT UN PORC!!!!UN PORC LA CARE MULTE FEMEI SE GANDESC MEREU CU ACEA UMBRA DE ZAMBET IN COLTUL GURII,UN ZAMBET RETINUT. SUNT UN PORC CE IUBESTE FEMEILE SI TOT CEA CE ELE REPREZINTA PE LUMEA ASTA.DACA NU IUBESC PE NIMENI TRAIESC DIN AVENTURI DE O NOAPTE SAU CATEVA NOPTI FARA A PROMITE IN SCHIMB NIMC.NU MINT,RESPECT,SI TIN IN BRATE DUPA SEX.TOATE ASTEA MA FAC SA FIU UN PORC DAR SUNT CATEVA ZOOFILE PE LUME CE POT CONFIRMA FAPTUL CA SUNT UNUL CU BUN SIMT SI MULT RESPECT PENTRU CINE IMPARTE CELE MAI FRUMOASE PLACERI DIN VIATA CU MINE.SUNT UN PORC CE SE BUCURA DE ZOOFILE SI NU MA VAIT,ELE NU SE VAITA,SI NU CRED CA SUNTEM SINGURII.CE SENS ARE ACEST TOPIC?ARE VREUN SENS???????????????SUTEM OAMENI INTRE OAMENI,PORCI INTRE PORCI,VACI INTRE VACI SI ZOOFILE INTRE ZOOFILE.FIECARE ESTE LIBER SA ALEAGA CE VREA.FIECARE ARE UN CREIER SI CAPACITATEA DE A FACE DIFERENTA INTRE BINE SI RAU.INAFARA DE VIOLURI SUNT SIGUR CA ORICE FEMEIE A SPUS DA UNUI PORC IN VIATA.DE CE SE GENERALIZEAZA????????????? CE SENS ARE ACEST TOPIC???????????????????????????????DE LA UN MARE PORC .PENTRU TOATE DOAMNELE DE PE ACEST TOPIC...


Sunt impresionata!Mare adevar grait-ai!
sweetpink
Postat pe 12 August 2008 20:38
vas25, e adevarat ce-mi spui...nu am cunoscut decat 3barbati(baieti mai bn sp).......cu fiecare mi-am dorit o relatie serioasa si am pus foarte mult suflet... mi-am dat seama ca sunt multi factori care conteaza intr-o relatie, inclusiv educatia, mediul...insa imi varsam si eu oful...
andreea_tigancusa11
Postat pe 12 August 2008 21:21
De la: sweetpink, la data 2008-08-12 20:38:03
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-07 04:08:47SUNT UN PORC!!!!UN PORC LA CARE MULTE FEMEI SE GANDESC MEREU CU ACEA UMBRA DE ZAMBET IN COLTUL GURII,UN ZAMBET RETINUT. SUNT UN PORC CE IUBESTE FEMEILE SI TOT CEA CE ELE REPREZINTA PE LUMEA ASTA.DACA NU IUBESC PE NIMENI TRAIESC DIN AVENTURI DE O NOAPTE SAU CATEVA NOPTI FARA A PROMITE IN SCHIMB NIMC.NU MINT,RESPECT,SI TIN IN BRATE DUPA SEX.TOATE ASTEA MA FAC SA FIU UN PORC DAR SUNT CATEVA ZOOFILE PE LUME CE POT CONFIRMA FAPTUL CA SUNT UNUL CU BUN SIMT SI MULT RESPECT PENTRU CINE IMPARTE CELE MAI FRUMOASE PLACERI DIN VIATA CU MINE.SUNT UN PORC CE SE BUCURA DE ZOOFILE SI NU MA VAIT,ELE NU SE VAITA,SI NU CRED CA SUNTEM SINGURII.CE SENS ARE ACEST TOPIC?ARE VREUN SENS???????????????SUTEM OAMENI INTRE OAMENI,PORCI INTRE PORCI,VACI INTRE VACI SI ZOOFILE INTRE ZOOFILE.FIECARE ESTE LIBER SA ALEAGA CE VREA.FIECARE ARE UN CREIER SI CAPACITATEA DE A FACE DIFERENTA INTRE BINE SI RAU.INAFARA DE VIOLURI SUNT SIGUR CA ORICE FEMEIE A SPUS DA UNUI PORC IN VIATA.DE CE SE GENERALIZEAZA????????????? CE SENS ARE ACEST TOPIC???????????????????????????????DE LA UN MARE PORC .PENTRU TOATE DOAMNELE DE PE ACEST TOPIC...


Sunt impresionata!Mare adevar grait-ai!
TARE AS FI CURIOS SA STIU DACA AI INTELES CEVA LA ANISORII TAI

Postat pe 13 August 2008 20:05
TRAIASCA FINUUUUU!!!!!.......si nasaaaa luuuiii !!!!.....ca zoofila ta as vrea io ,dar nu preteaza......

Postat pe 13 August 2008 20:14
naa... ca am uitat!!! cum i spune la ,,partenera porcului''?......

Postat pe 14 August 2008 07:41
stefane,stefane..,te lasa memoria...

scroafa...

barbatii sunt porci...????

Postat pe 14 August 2008 09:02
De la: dana_79, la data 2008-08-12 12:22:24
De la: geo32, la data 2008-08-12 11:16:25doamna , io va rog frumos, aici se vorbeste despre barbati porci si insensibilitatile lor , nu de femeile materialiste!!
iote domne!!

corect nu inteleg de ce simtiti nevoia sa le tarati pe saracele materialiste prin cocina de porci..
eeee putin respect...
groh-groh



am o rugaminte...,

nu mai GROHAI atat..,groh-groh

Postat pe 14 August 2008 09:07
emaaaaa,nu am permis,dar a avut putere si sa folosit de ea,stii ca nu pot lupta cu un barbat,sunt mica,slaba,dar am fc tot ce mia stat in putinta,iar fuga e sanatoasa si porcu a ramas sa cugete la faptele sale bine ca imi merge mintea si,sunt iute de picior
mari58
Postat pe 14 August 2008 13:34
supermiki,vz,eu merg sing la cumparaturi mie nu imi cumpara nimeni nimic,daca imi cumpar am,daca nu,nu
mari58
Postat pe 14 August 2008 13:37
mari eu inteleg ceea ce spui,si stiu ca sunt unii barbati pe care daca i-am asemana cu porcul nu am face decat sa jignim bietul animal.
ma refer in general la femeile care ,dupa o relatie nereusita..o relatie in care "au avut de suferit" nu au curajul sa recunoasca adevarul ...ca vina apartien amandoura in egala masura....
nu poti da vina doar pe unul dintre parteneri.
in cazul despre care vorbesti tu....imi amintesc de copilarie ..cand i-am tras cu prastia in cap unui barbat care zgaltia o femeie pe strada....si nimeni nu avea curaj sa se bage si ea saraca tipa ca din gura de sarpe.asa ca....i-am tras una de nu s-a vazut,adica....s-o vazut cu sange pe moaca si o luat-o la fuga...
cred ca topicul se refera la cei care raman cu un gust amar in gura dupa o relatie sau maibine spus o "non relatie" in care unul dintre parteneri isi vede un interes ...celalalt ,alt interes si atunci cand se sparge buba ..se fac troaca de porc ...pe la prieteni.
e normal ca uneori sa gasim vina "celuilalt" dar dupa perioada de frustrare si de furie...e bine sa vedem si adevarul si greselile noastre..chiar si naivitatea si increderea oarba sunt uneori "greseli" care costa
deh numa' asa te inveti minte...gresind o data...si inca o data si ...inca o data....
in concluzie si contuzie.....marea majoritate a barbatilor sunt la fel de porci pe cat putem noi ca femei sa fim de scroafe...
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 August 2008 16:00
De la: etta70, la data 2008-08-13 20:14:54 TRAIASCA FINUUUUU!!!!!.......si nasaaaa luuuiii !!!!.....ca zoofila ta as vrea io ,dar nu preteaza......
lasa nasa ca nu te cred cand zici ca pleaca nasu ?nimic peste hotare ?cu serviciu?o chestie ceva?

Postat pe 14 August 2008 17:33
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-14 17:33:38
De la: etta70, la data 2008-08-13 20:14:54 TRAIASCA FINUUUUU!!!!!.......si nasaaaa luuuiii !!!!.....ca zoofila ta as vrea io ,dar nu preteaza......
lasa nasa ca nu te cred cand zici ca pleaca nasu ?nimic peste hotare ?cu serviciu?o chestie ceva?


Iti dau un pont martea si joia ramane nasa singura in targoviste pentru ca nasul isi face de cap prin bucuresti ....
iris_4_ever
Postat pe 14 August 2008 17:56

numa' sa-ncercati..., ca ati pus-o toti trei cu mine..

Postat pe 14 August 2008 22:47
pentru toate doamnele si domnisoarele cu numele de MARIA.., cat si pentru "porcii" care se numesc MARIAN..


LA MULTI ANI..!!!!


SI PENTRU CELE CE GENERALIZEAZA


de la unul dintre porci..

Postat pe 15 August 2008 02:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste sau obisnuinta? 7 De la: kudika053777 21 Iulie 2009 16:15
te place sau doar se joaca? 9 De la: pink_lipi 27 Iulie 2009 23:24
ce parere aveti despre tatuaje? 61 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:54
Ce ma sfatuiti ? Cum sa ii zic ca sunt maritata fara sa il pierd ? 79 De la: perce_neige 22 Iulie 2010 13:57
oare gresesc?! 19 De la: rodica1902 9 Noiembrie 2010 15:29