Setari Cookie-uri

Cat tine o iubire la distanta?

e foarte greu sa mentii o relatie la distanta ..intrevin inspiterle si micile gelozi
roz5blue6lila7
Postat pe 9 Iunie 2009 11:32

....in schimb ....ma mut la el in oras,dar nu cu el :))) .....pentru ca a facut niste chestii mai putin placute si nu prea mai am ochi sa-l vad....


ce fel e viata asta .....
wild_angel
Postat pe 16 Iunie 2009 00:06
Ochii care nu se vad...ce te faci cu nevoile pe care le au domnii si pe care atunci cand cauta sa si le rezolve nu mai sunt foarte rationali sa se gandeasca la cine ofteaza pentru ei de la distanta...Si ce te faci chiar tu,dak intr-un moment cand esti mai vulnerabila apare un barbat care iti ,,ia ochii" si ti se pare mai potrivit pt tine si iti petreci mai mult timp cu el,il vezi mai des decat pe celalalt,ti se pare ca e mai compatibil cu tine,esti sigura ca nu-l uiti pe prietenul de la distanta?
lumimari
Postat pe 23 Iunie 2009 08:05
De la: lumimari, la data 2009-06-23 08:05:33Ochii care nu se vad...ce te faci cu nevoile pe care le au domnii si pe care atunci cand cauta sa si le rezolve nu mai sunt foarte rationali sa se gandeasca la cine ofteaza pentru ei de la distanta...Si ce te faci chiar tu,dak intr-un moment cand esti mai vulnerabila apare un barbat care iti ,,ia ochii" si ti se pare mai potrivit pt tine si iti petreci mai mult timp cu el,il vezi mai des decat pe celalalt,ti se pare ca e mai compatibil cu tine,esti sigura ca nu-l uiti pe prietenul de la distanta?



nop....daca chiar iubesti, si nu e doar o iluzie, nu vezi pe nime mai potrivit decat cel pe care-l iubesti, pt k dragostea e oarba. Ce-i drept, rareori se intampla, sa iubesti cu adevarat, sa ai incredere oarba in cineva, sa fie 100% sinceritate, dar se poate fiecare cu felul lui de a fi, pentru ca atunci cand vrei ceva, poti face ( reusi sa ai acel ceva)
antipatica
Postat pe 23 Iunie 2009 16:35
daca este iubire cu adevarat va rezista sigur nu va intervenii monotonia intre voi
monikxxl
Postat pe 23 Iunie 2009 21:07
sunt deacord cu ANAMANIAare dreptate ,si eu am trecut printr-o experienta asemanatoare ,relatie la distanta ...... cand vb la telefon totu era ok parea in regula ca dupa 4 luni sa aflu de la fratele lui ca are prietena si doarme la eaa in fiecare noapte nu la-m crezut crezand ca glumeste fratele lui fiind o fire mai vesela mai glumeata si ca sa ma convinga mi-a trimis pe messenger poze cu prietenu meu si cu noua lui prietena , cand pe el cand la-m intrebat mi-a zis ca nu e decat o aventura , iam zis sa ramana cu aventura ia-m pus hainele ce le avea la ine intr-un sac si le-am arunct mi-am schimbat nr de telefon si nu am mai vrut sa aud de el deatunci RELATIE LA DISTANTA ......
monik_mail2006
Postat pe 25 Iunie 2009 00:58
De la: wild_angel, la data 2009-06-16 00:06:53
....in schimb ....ma mut la el in oras,dar nu cu el :))) .....pentru ca a facut niste chestii mai putin placute si nu prea mai am ochi sa-l vad....


ce fel e viata asta .....


hmmm,ce- a facut ma rog?
un inceput are si n sfarsit
d_a
Postat pe 25 Iunie 2009 13:09
a vorbit urat la adresa mea....si ma saturasem sa fiu mereu la dispozitia lui,se intorcea la mine doar cand avea el chef .... apoi pauza o luna,doua.... si na,mi-am luat inima in dinti si am spus STOP!!!!!


iar apoi ....in timpul in care fostul se ,,plimba",a aparut altcineva....... tot din Bucuresti!!!
wild_angel
Postat pe 25 Iunie 2009 18:46
e încã patriarhat...fie el ºi neconsimþit...de cãtre nimeni...ai uitat ?..just...think about...
justhinkabout
Postat pe 25 Iunie 2009 18:55
Raspunsul va veni cu timpul. De ce? Pt ca iubirea adevarata are rabdare, are rabdare cata vrei... Acum esti sigura pe sentimentele tale, deci du-ti viata mai departe asa cum e, dar nu-ti complica existenta peste puterile tale... Asta este sfatul meu.

Postat pe 25 Iunie 2009 22:31
De la: justhinkabout, la data 2009-06-25 18:55:50e încã patriarhat...fie el ºi neconsimþit...de cãtre nimeni...ai uitat ?..just...think about...

Mda...Astept matriarhatul.
lonely_soul
Postat pe 25 Iunie 2009 22:37


cum va mai merg relatiile la distanta?
wild_angel
Postat pe 23 Iulie 2009 04:34
la mine merge faaaaaaaaaaaaaain :D din noiembrie o sa ne vedem macar...saptamanal :)) dau in cluj la master:D deci numa bine..tie ??
antipatica
Postat pe 23 Iulie 2009 22:01
mult succes cu relatiile la distanta...
_dulcik_
Postat pe 24 Iulie 2009 10:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubesc 2 barbati.e posibil?????? 17 De la: adrianablondy 19 Septembrie 2009 17:33
Nu reusesc sa l inteleg 13 De la: printesaaaa_x 18 Ianuarie 2011 20:27
dragoste fara speranta 54 De la: Cristinakitty 20 Ianuarie 2010 14:30
de la dragoste la ura 9 De la: kudika083965fericita 15 Aprilie 2012 13:08
voi ce-ati face? 11 De la: Cristina___ 16 August 2009 17:07