Setari Cookie-uri

barbatii sagetatori

Eu sunt scorpioanca si el sagatator! Sunt de acord ca sagatatorii sunt niste persoane dificile cu care trebuie sa te porti cu manusi, dar hai sa nu-i blamam atat, ca si noi avem vina noastra. Pe barbatul sagetator depinde in ce etapa a vietii lui l-ati intalnit, poate fi un cosmar uneori, dar viata fara el nu mai are sens...Si eu am avut mari probleme in relatie din cauza orgoliilor si daca e sa vorbim despre capitolul INFIDELITATE as putea spune ca eu sunt mai predispusa decat el...si de fiecare data cand am incercat sa cunosc un alt barbat, mi-am dat seama de ce am acasa si am inceput sa-l iubesc si sa-l pretuiesc infinit mai mult. Eu una voi face oricate compromisuri va fi nevoie pentru ca relatia asta sa mearga si nu ma intereseaza nici daca suntem compatibili sau nu, nici daca o lume intreaga e impotriva relatiei noastre din cauza diferentei de varsta (Approx 16 ani), pentru ca viata mea fara el ar fi fff searbada. Plus ca sagetatorii sunt de obicei la extreme, ori alb ori negru, ceea ce e valabil si pt scorpionii, intotdeauna iti va spune adevarul si nu se va ascunde dupa deget.Daca ati prins un sagatator nu-l lasati sa scape ca dintre toate zodiile ei sunt super si la pat si ca prieteni si ca oameni...trebuie doar sa vreti sa mearga!Si de alte zodii veti fi tradate si parasite, pe mine balanta m-a inselat, barbatul fecioara a fs un ipocrit, langa capricorn m-am plictisit de moarte, taurul e horror, fara pic de finete si m-am oprit la sagatator, bine ca celelalte relatii nu au durat mai mult de 1 luna.Poate mi-ar fi placut sa intalnesc un scorpion sau un rac, dar deh...nu a fost sa fie!
allexxe
Postat pe 27 August 2008 11:49
De la: princessandreea, la data 2008-07-15 08:47:48 Eu sunt sagetator, el e sagetator...ne-am nascut la diferenta de 8 zile si vreo doi ani....si suntem impreuna de aprox 3 luni :). Inainte am fost cu un peste :D, care parea perfect pt mine doar ca sagetatorul meu are cam aceleasi defecte ca si mine si asta ma face sa zambesc continuu. In pat e mai mult decat grozav, de schimbat.....s-a schimbat enorm, de la burlacul razvratit la un copil indragostit ce vede prin ochii mei,dar ma inspaimanta ideea ca nu e serios, ca pleaca, ca nu se maturizeaza suficient. Sper sa nu se intample asta pt ca deja ne iubim si ne gandim sa ne petrecem viata exact ca si in aceste 3 luni care au trecut....
nicole16092002
Postat pe 28 August 2008 11:41
De la: vio_foxy, la data 2008-07-17 17:25:27aaaaaaaa la pat era un egoist ...niciodata nu m-am simtit bine cu el ..dupa imi intorcea spatele si adormea ..actualul meu iubit e mai mic ca mine si credeti-ma ca e fantastic in pat ( e un capricorn)...

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!Ai mare dreptate!eu mi-a sagetator(femeie) dar sincera sa fiu barbatii sagetator difera muuult de femeile sagetator......un barbat sagetator de cele mai multe ori te ignora in momentele in care ai cea mai mare nevoie de prietenul din el.....mai ales daca sunt prinsi in alte activitati(orice ii priveste pe ei *un meci sau mai stiu eu ce flacuri* este mult mai important decat TU, IUBITA LUI. la pat......intr-adevar sunt dezamagita......din nou egoismul lor isi spune cuvantul......barbatii sagetatori sunt FRUMUSETI RECI.....iar cand spun RECI pai chiar is de gheatza......daca nu te ignora atunci te critica sau te ia la misto facand glume de prost gust......daca ai facut o gresala in viatza ta apoi du-te si cauta un straini sa ii ceri sfatul decat sa cauti intelegere si dragoste de la un sagetator barbat........am fost cu un sagetator dar nu a durat mai mult de o luna.......din ''intamplare'' chiar si tata este un sagetator,,,,,apoi sa nu mai zic de amici (care is barbati in sagetator).......nush de ce aceasta mare diferenta pt ca femeile sagetator sunt atat de deschise si le place sa ajute si sa asculte pe cei din jur......noah.....ideea este ca am avut ocazia sa ''dau cu nasul'' peste o multime de masculi in sagetator......aiureaaaaaaa.......ca si parteneri de munca is perfecti....sau prieteni de distractii.....dar cam atat!
LuckyMe
Postat pe 28 August 2008 18:05

ia mai reflecteaza...ce insiri tu aici sunt de fapt defecte ale BARBATILOR,nu ale SAGETATORILOR...
a,si lasa pe altii sa te aprecieze,inainte de a afirma ca la zodia sagetator,femeile sunt pline de calitati si barbatii numai defecte...
Crede-ma,,in realitate ai si tu cam aceleasi defecte,dar nu vrei sa le accepti,ti le-ai vazut doar in oglinda in partener...
De asemenea,e un lucru clar ca zodia sagetator are probleme in relatii,atat femeile,cat si barbatii...cunosc cateva femei nemaritate de 50-60 ani,si culmea,cele mai multe sunt sagetatoare...
Oricum,defectele pe care le amintesti tu(glume proaste,interes doar ptr activitatile lor) nu au nici o legatura cu zodia...se pot intalni la orice persoana din orice zodie!Si inseamna mai degraba faptul ca persoana respectiva nu simte mai nimic pentru tine...
In rest,interesanta perespectiva,ai fost cu un sagetator,nu a durat mai mult de o luna,asta bineinteles din cauza lui 100%,deoarece tu esti perfecta...ASta mi se pare o dovada de egoism...vad ca ai fi vrut multe de la el...nu te-ai intreabat insa daca tu i-ai oferit lui ceva??
Dovada clara de egoism!!
Si din cate vad,nu esti prima sagetatoare care procedeaza la fel:imparte zodia sagetator in doua,calitatile le atribuie femeilor,iar defectele barbatilor...intersanta perspectiva...dand mereu vina pe altii si neincercand sa ne analizam pe noi insine nu ajungem nicaieri...

Postat pe 28 August 2008 23:41
in primul rand eu am vrut sa scot in evidenta egoismul sentimental si raceala caracteristica barbatilor sagetatori.....au un caracter rece....si nu ma insel.....in al doilea rand nu am spus ca is perfecta si nici nu mi-am facut reclama......am si eu defectele mele.....iar in ceea ce priveste relatia care nu a durat mai mult de o luna....dragule nu ai nici cel mai mic habar despre detalii si cam cum au stat lucrurile la momentul acela......deci nu te mai grabi cu a trage concluziile......bye....si nu am impartit zodia sagetator :barbati vs femei.....este doar o oarecare comparatie dintr-un oarecare unghi.....so....next time!
LuckyMe
Postat pe 29 August 2008 16:54
Dar nu generaliza, eu am un barbat sagetator langa mine si e cel mai sensibil si cel mai saritor om din cati cunosc, mi-a fost mereu alaturi si la bine si la rau! Daca un om omoara nu poti sa- condamni pe toti tot asa cum daca un barbat dintr-o anumita zodie te dezamageste nu-i pori judeca pe toti la fel...e o mare greseala...nu toti sunt la fel, sunt oameni si oameni!
allexxe
Postat pe 30 August 2008 08:01
posibil draga mea sa fi generalizat...imi cer scuze daca m-a cam prins ''flama''......dar eu cunosc destul de multi sagetatori si am diverse legaturi cu ei( adica nu neaparat relatie de cuplu).....sau poate ca eu pur si simplu ma ciocnesc prea prea mult cu barbatii acestei zodii:).....nu am spus si repet ca is pliiiiiiinnnniiii de DEFECTE......numai ca nu le-am insirat si calitatile.....asta ii tot.....poate ar fi trebuit sa fac o balanta daca tot am inceput sa descriu......nah....multa bafta la toata lumea si nu cred ca mai are rost sa ne tot contrazicem.....si ai dreptate mare in faptul ca TOTI SUNTEM OAMENI.....zodiile nu sunt chiiiaaaarrr atat de importante.....cel putin eu nu am ales amicii si iubitii in functie de zodie.....ar fi trebuit ca aceasta tema sa fie una distractiva dar se pare ca am declansat o nebunie negativa......nu vreau asta.....va salut si sper sa ne intalnim si pe alte genuri de teme din acest forum....
LuckyMe
Postat pe 30 August 2008 13:41
Mereu cand deschid mess-ul dau sa vad ce pareri au mai scris oamenii astia...si ma uimiti.Tot mai scrieti de sagetatori?O sa se simta astia prea bine, cand ii laudati cand ii criticati, bineinteles ca acum depinde ce ati trait cu ei, dar dc se termina sunt rai, dc inca mai sunteti cu ei sunt buni dar nu prea.Ma fetelor, sagetatorii = barbati.Vreti detalii? va legati de zodie poate ii intelegeti mai bine? Degeaba ! Poti sa stai langa un om 30 de ani si tot sa nu stii mai nimic de el.Vorbiti de zodii si faceti atatea legaturi si gasiti atatea asemanari si coincidente, dar de ce sa nu ne legam si de ghicit? Ca tot aia e!Mi-a ghicit mie o tiganca ca ma iubeste brunetul, ma insala blondul, ma marit cu roscatul si fac copii cu pistruiatul.Acelasi lucru si cu zodiile.Azi spune in horoscop ca iau bani.Si nu iau.Ce fac acum? Dau in judecata pe cineva? Nu!Ne place sa fim mintiti si acceptam ca trecem mai usor...dar lasati-ma cu sagetatorii ca fac ochii ca la broaste cand vad ce scrieti. Cel mai mult am vazut ca a stat o tipa cu el , vreo 10 ani (ma refer la un sagetator, fi-r-ar mama lui ) si femeie spune clar ca depinde si de femeie!Stiu ca degeaba am scris asta ca voi tot ce stiti faceti, ca sa numai zic ca vad ca d-l bcg tot se chinuie sa va faca sa intelegi...dar am ajuns la o concluzie ...femeia e capoasa..si cica razbunatoare si uite asa se razbuna ea:).Am si o intrebare : SA-MI SPUNETI SI MIE CE ZODIE E BUNA LA BARBATI CA SA STIU SI EU CU CINE SA MA CUPLEZ...SA-L LAS PE SAGETATORUL MEU, CA AM INTELES NU FAC CASA CU EL:))! Multumesc anticipat. Chiar astept raspuns sa vad dc reusiti sa ma uimiti.Mai ales fetele astea care spun ca au dat-o in bara cu sagetatorii, cu cine le este lor acum bine?? Sa ma dau si eu :)
ramona_elisa
Postat pe 30 August 2008 17:32
Cu sagetattorii iti este bine daca esti dispusa sa le oferi libertate si incredere. Au tendinta sa mai scape din rutina, isi traiesc viata. Eu sunt sagetattoare si sunt cu un leu ; el m-ar controla mereu, sa vada ce fac, unde sunt, eu nu suport asta si ne-am certat de nenumarate ori pe aceasta tema , i-am repetat k vreau libertate si atat dar nu intelege. am fost si cu un sagetator si ne-am intekles fff bine...nu mi-a convenit totusi k el eramult mai libertin decat mine :)))))))

Postat pe 2 Septembrie 2008 16:52
ooooooo sunt sagetatorii sunt persoane minunate prin simplul fapt ca sunt spontani , veseli, plini de viata si din acest punct de vedere sunt si putin instabili.... cauta mereu noi provocari dar totusi iubeste si se va intoarce doar la o singura persoana iubita respectand-o foarte mult.... social sunt socialbili si le place sa fie pe primul loc sunt plini de entuziatm si asta conteaza foarte mult, profesional sunt ambitiosi si competenti (daca isi doresc afirmare), dar pentru o relatie stabila cu un sagetator exista foarte multe sanse .. cu o singura conditie: sa intelegi ca pt ei a insela inseamna iesirea din monotonie nu neaparat o dovada de ura sau indiferenta fata de persoana iubita...
sunt sagetator si asa sunt eu.. cateodata imi e greu sa ma inteleg dar stiu ca eu cu mine nu ma pot plictisi niciodata.
clumy
Postat pe 2 Septembrie 2008 17:53
bine ai zis clumy si eu la fel, tot sagetator

Postat pe 2 Septembrie 2008 20:33
Ai dreptate Iulia. Si eu sunt rac si sunt cu un sagetator de 8 ani imediat si este exact cum il descrii si tu, cand se indragosteste se schimba radical pentru persoana de langa el. Pot spune ca este foarte fidel. Intradevar nu prea are multa logica in multe lucruri care le spune si se contrazice la fiecare 3 minute dar am invatat sa il iau asa cum e el desi mi-e foarte greu eu fiind o fire care analizez totul prin prisma logicii. Cu bancile suntem pe acelasi calapod ( sper ca nu vorbim de acelasi prieten...joke :)) )Sunt intradevar niste suflete foarte bune dar cum spui si tu prefera de multe ori sa isi arate fata aceea rea care de multe ori te sperie si pe cea buna care noi,persoana de langa, o cunoastem sa si-o ascunda, presupun ca le este frica sa nu devina cumva vulnerabili. Trebuie sa stii sa faci compromisuri ca sa poti rezista langa ei desi eu 7 ani de zile nu am facut acest lucru, acum in cel de-al 8-lea an cand probabil nici iubirea nu mai e asa vie ca la inceput simt ca trebuie sa le fac pentru ca altfel ne.-am certa la infinit din toate nimicurile.Singura problema ce o vad acum este frica ce o are fata de casatorie si deja incep sa imi fac griji dar asta presupun ca e tot o teama de a lui care nu cred ca mi-o va spune vreodata. Sper totusi sa treaca peste ea. O zi frumoasa!
Skellutza
Postat pe 5 Septembrie 2008 09:23
ok....am scris aqm vreo luna despre barbatul din sagetator p kre lam qnosqt.....si aqm am fost "nevoita"sai stau p kp 2 saptamani...in cluj!probleme de servicii sa zic asa...deshi aveam unde sa stau si cunosteam cva lume p acolo....ma"cazat"l el din proprie initziativa....chiar q mici promisiuni de distractie p cinste!!si asa a si fost...2 saptamani de zile totul a fost prea frumos,distractiv,..si am ajuns sal cunosc destul de bine inkt chiar el mia zis k am ajuns sal shtiu mai mult k prietenii lui...deshii eu is o mik pushtoaik de 20 de ani...si el de 30:D!prima mea impresie a fost k vrea sa se joace q mine,sa se distreze q o pitzipoank de faqltate...dar nu shtia q c sa ales p kp:)):))...sa zicem k iam demonstrat k o fata de 20 de ani se poate maturiza muuuult mai repede dak viatza nu a fost asa roz q ea...chiar deloc....deshi is tot tmp optimista si energik!!!aqm....dupa 2 sapt de stat q el zi si noapte....am revenit aks l tm...sapt viitoare vrea deja sa vina intrun mic concediu de 3-4 zile prin banat....k iam pove eu k e fain p aici:))!deshi are 30 de ani nu a fo ksatorit niciodata...dar a avut doar relatzii de lunga durata....dar km zbuciumate,pt k mia zis k ishi inshela prietenele fast...si nu reqnoshtea niciodata!...mare ia fos surprinderea knd aflat k si eu is l fel ..pt ei libertatea e iubirea lor...si pt mine l fel...deci dak e sal iubesc vreodata sper sa fiu libera!!k el o sa fie din partea mea....dar knd gresheshte nul iert... !!!
twins_21
Postat pe 5 Septembrie 2008 22:56
De la: twins_21, la data 2008-09-05 22:56:42ok....am scris aqm vreo luna despre barbatul din sagetator p kre lam qnosqt.....si aqm am fost "nevoita"sai stau p kp 2 saptamani...in cluj!probleme de servicii sa zic asa...deshi aveam unde sa stau si cunosteam cva lume p acolo....ma"cazat"l el din proprie initziativa....chiar q mici promisiuni de distractie p cinste!!si asa a si fost...2 saptamani de zile totul a fost prea frumos,distractiv,..si am ajuns sal cunosc destul de bine inkt chiar el mia zis k am ajuns sal shtiu mai mult k prietenii lui...deshii eu is o mik pushtoaik de 20 de ani...si el de 30:D!prima mea impresie a fost k vrea sa se joace q mine,sa se distreze q o pitzipoank de faqltate...dar nu shtia q c sa ales p kp:)):))...sa zicem k iam demonstrat k o fata de 20 de ani se poate maturiza muuuult mai repede dak viatza nu a fost asa roz q ea...chiar deloc....deshi is tot tmp optimista si energik!!!aqm....dupa 2 sapt de stat q el zi si noapte....am revenit aks l tm...sapt viitoare vrea deja sa vina intrun mic concediu de 3-4 zile prin banat....k iam pove eu k e fain p aici:))!deshi are 30 de ani nu a fo ksatorit niciodata...dar a avut doar relatzii de lunga durata....dar km zbuciumate,pt k mia zis k ishi inshela prietenele fast...si nu reqnoshtea niciodata!...mare ia fos surprinderea knd aflat k si eu is l fel ..pt ei libertatea e iubirea lor...si pt mine l fel...deci dak e sal iubesc vreodata sper sa fiu libera!!k el o sa fie din partea mea....dar knd gresheshte nul iert... !!!


pai asta e problema...nu se poate chiar asa intr-o relatie sa va inselati, nu e ok. Am fost si sunt intr-o situatie similara si consider k ori invatam sa ne iubim doar intre noi, ori o lasam balta...eu sunt dispusa sa fac acest lucru, tot sagetatoare fiind, dar el inca nu stiu ce parere are.

Postat pe 6 Septembrie 2008 00:25
Imi este greu sa scriu... Eu sunt rac si inca iubesc un sagetator,desi nu mai suntem impreuna de ceva timp.
Am avut o relatie foarte lunga, cam noua ani,care s-a terminat brusc.
Parerea mea despre barbatul sagetator.... offf
- un foarte bun amant,vesel,ambitios,spontan,norocos,etc.
Insa, desi are o gramada de calitati, te lasa cand nici prin cap nu-ti trece.
MAXYY
Postat pe 17 Septembrie 2008 13:39
peterina
Postat pe 18 Septembrie 2008 11:52
eu berbec el sagetator santem casatoriti de 12 ani + 3 ani prietenie si totul este ok.am avut mari probleme de sanatate am ramas si fara un san iar el a fost si este alaturi de mine si fara dragostea lui nu rezistam sexul mereu de nota 10 un pic gelos si zgarcit.
roxafoxa
Postat pe 2 Octombrie 2008 11:20
De la: ramona_elisa, la data 2008-08-11 16:39:11Cris J ...vorbesti din propia experienta, sau ne arati ca ai invatat sa dai capy , paste???

.............................................................
ce frustrata esti...!?!?! ai sarit ca arsa... pt???? eu chiar am citit de la cap la coada... si m-am regasit in multe... si toti reusesc sa spuna cate ceva, real, despre sagetatori...
un sagetator... claudiu
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 2 Octombrie 2008 22:30
barbatul sagetator: calitati: prietenosi, fideli (cazul meu), aspect fizic placut,stabili in sentimente, generosi,
defecte: egoisti in pat, orgoliosi, reci, inchisi in privinta sentimentelor, aroganti, comozi, delasatori

Postat pe 9 Octombrie 2008 15:37
stai linistita si nu te lua dupa ce spun altii.eu am aproape 8 ani de cand sunt cu un sagetator, sunt tot fecioara si nu ne-am inteles deloc in primii ani dar am rezistat impreuna iar acum ne iubim mai mult k oricand si in curand ne vom csatori asa ca...fii tu, nu te lua dupa ce spun altii.succes.bye
mihaelachichirita
Postat pe 10 Octombrie 2008 16:19
Mynamedana, daca as putea vota raspunsul tau pe o scara de la 1 la 10 ai primi 10! :))
Skellutza
Postat pe 10 Octombrie 2008 16:24
eu sunt gemeni si el sagetator....hmmm.....ce sa spun...nu pot zice k sunt pe deplin nemultumita de el...dar intradevar de multe ori se concetreaza prea mult asupra unor lucruri de nimic meciuri,masina...nimicuri si mie nu prea imi da atentie.....dar nu a fost mereu asa si akm sincer lucreaza f mult si ma gandesc..poate e stresul d vina si poate are nevoie de un timp numai ptr el...eu as putea sa i ofer timpul asta ptr el...dar cum???? avand in vedere k pe 31 avem nunta....si incep eu akm sa ma agit si chiar ma gandesc si incerc cum ar arata viitorul cu el...si nu prea imi mai surade...ar fi un tata perfect,un sotz bun care nu m ar jigni niciodata dar...oare iubirea aia ce o fi cu ea...
si stiti unde e pb...la mine ptr k eu nu pot sa spun lucrurilor pe nume si sa dicut deschis cu el ,sa i spun ce ma doare
dar in rest totul e perfect adik...ne distram impreuna la greu cum s spune...radem non stop unu d altul si radem si impreuna nu suntem suparaciosi si ne permitem sa facem glume pe seama celuilalt nu ne certam niciodata(impreuna)ma cert doar eu cu el si el
mda...ce parere aveti...v am dat lectura
anna_wilmet
Postat pe 10 Octombrie 2008 17:34
eu sunt sagetator... si pot s-o jur cu mana pe cord!!! iar entuziasmul de moment imi permite sa o spun in gura mare: SUNT SAGETATOR! SI-S CEL MAI TARE!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 11 Octombrie 2008 19:54
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-11 19:54:27eu sunt sagetator... si pot s-o jur cu mana pe cord!!! iar entuziasmul de moment imi permite sa o spun in gura mare: SUNT SAGETATOR! SI-S CEL MAI TARE!!!



bravo ! si eu la fel :P deci nu stiu care e mai tare dintre noi

Postat pe 11 Octombrie 2008 19:57
De la: Georgia99, la data 2008-10-11 19:57:46
De la: StrangerInAStrangeLand, la data 2008-10-11 19:54:27eu sunt sagetator... si pot s-o jur cu mana pe cord!!! iar entuziasmul de moment imi permite sa o spun in gura mare: SUNT SAGETATOR! SI-S CEL MAI TARE!!!



bravo ! si eu la fel :P deci nu stiu care e mai tare dintre noi

..................................................
AI PRIORITATE, SCUMPETE!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 11 Octombrie 2008 20:10
De la: roxafoxa, la data 2008-10-02 11:20:48eu berbec el sagetator santem casatoriti de 12 ani + 3 ani prietenie si totul este ok.am avut mari probleme de sanatate am ramas si fara un san iar el a fost si este alaturi de mine si fara dragostea lui nu rezistam sexul mereu de nota 10 un pic gelos si zgarcit.

....................................................
ma bucur pentru tine, ca ai gasit un barbat adevarat cum este SAGETATORul tau!!! si pot sa confirm: cand iubeste, sagetatorul nu mai tine cont de nimic... nu mai vede nici un defect, nu mai exista probleme pentru el... cu un mic efort... l-ai face si sa-si dea viata pentru idealul sau...
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 11 Octombrie 2008 20:14
In ziua de azi suntem superinfluentati de media-extern-storyes.. Haideti, nu puteti sa mai credeti in chestiile astea sagetator, taur, berbec etc..Haideti sa adunam 100 de sagetatori la un loc si veti vedea k toti sunt diferiti..fieceare influentat de mediul de viata pe care-l are sau avut..
Sagetator sau nu, trebuie sa va iubiti, asta e cel mai important!
Have fun!
andreea_luiza
Postat pe 26 Octombrie 2008 11:00
De la: Anrei, la data 2008-07-27 01:44:51eu sint berbec si sint casatorita cu un sagetator de 17 ani din ceea ce priveste sex aveti dreptate e nemai pomenit in bed e foarte risipitor la bani , ii place lucrurile de calitate , e intradevar foarte capos, nu ma inselat nici o data avem 2 copii impreuna imi face toate placerile mie si la copii e un sot si tata nemaipomenit avem certuri cam in fiecare saptamina ne amenintam unu pe altu ca divortam dar inca nu sa intimplat nimic pina acum sa speram ca nu o sa o facem nici in continuare succes la toate femeile si fetele care au de gind sa se casatoreasca cu un sagetator
eu sunt sagetatoare si iubitul meu e berbec!ne certam si ne amenintam non stop!dar in final ne dam seama ca nu putem trai unul fara altul!mi se pare cea mai tare combinatie sagetator cu berbec!Am citit undeva ca fac casa buna!
playboy
Postat pe 6 Noiembrie 2008 21:04
De la: aisuca, la data 2008-07-14 17:11:14hahaha....sagetatorii!!!....daca se casatoresc devreme si nu si au trait viata te lasa cand ti e lumea ai draga(eventual cu 2 copii) si se duc sa si o traiasca.
Sunt buni in pat....dar crede ti ma, ca dupa o anumita varsta poti sa fi in zodia "elefantului"...ca ...se buluceste la intrare.....


No vezi... de asta ma tem si eu...
lonely_soul
Postat pe 6 Noiembrie 2008 21:16
De la: twins_21, la data 2008-09-05 22:56:42ok....am scris aqm vreo luna despre barbatul din sagetator p kre lam qnosqt.....si aqm am fost "nevoita"sai stau p kp 2 saptamani...in cluj!probleme de servicii sa zic asa...deshi aveam unde sa stau si cunosteam cva lume p acolo....ma"cazat"l el din proprie initziativa....chiar q mici promisiuni de distractie p cinste!!si asa a si fost...2 saptamani de zile totul a fost prea frumos,distractiv,..si am ajuns sal cunosc destul de bine inkt chiar el mia zis k am ajuns sal shtiu mai mult k prietenii lui...deshii eu is o mik pushtoaik de 20 de ani...si el de 30:D!prima mea impresie a fost k vrea sa se joace q mine,sa se distreze q o pitzipoank de faqltate...dar nu shtia q c sa ales p kp:)):))...sa zicem k iam demonstrat k o fata de 20 de ani se poate maturiza muuuult mai repede dak viatza nu a fost asa roz q ea...chiar deloc....deshi is tot tmp optimista si energik!!!aqm....dupa 2 sapt de stat q el zi si noapte....am revenit aks l tm...sapt viitoare vrea deja sa vina intrun mic concediu de 3-4 zile prin banat....k iam pove eu k e fain p aici:))!deshi are 30 de ani nu a fo ksatorit niciodata...dar a avut doar relatzii de lunga durata....dar km zbuciumate,pt k mia zis k ishi inshela prietenele fast...si nu reqnoshtea niciodata!...mare ia fos surprinderea knd aflat k si eu is l fel ..pt ei libertatea e iubirea lor...si pt mine l fel...deci dak e sal iubesc vreodata sper sa fiu libera!!k el o sa fie din partea mea....dar knd gresheshte nul iert... !!!
baaaaaaaaaaaaiiiiiiiii m-ai disperat cu scrisul asta al tau ”trendi”!!god...
playboy
Postat pe 6 Noiembrie 2008 21:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
El Varsator - Eu leu 29 De la: zinaceabunasinebuna 8 Februarie 2012 13:02
Eu taur el balanta 36 De la: cristi1 27 August 2015 20:42
albirea pielii 5 De la: gyongyi_ele 22 Mai 2011 00:15
eu rac...el tot rac....ce ziceti...iese ceva? 6 De la: phoenix 7 Septembrie 2009 09:26
eu gemeni el balanta 6 De la: piper 12 Octombrie 2009 19:02