Setari Cookie-uri

La ce varsta v'ati pierdut virginitatea?

Ce pot sa va spun...poate altii o sa ma critice,nu stiu...eu am acum 17 ani iar la varsta de 16 ma cucerit sa spun asa un baiat foarte "cool" cu masina si toate cele,da,imi placea foarte mult de el dar nu am vrut sa.i cad in plasa mai ales ca are si iubita(care nu prea se intelege dar e cu ea pt ca ii convine sa stie ca are pe cineva care il asteapa orice ar face si ii accepta orice).Pana la urma am acceptat sa ma vad cu el( pe el nu il interesa daca il vad altii,mie imi pasa sa nu ma critice lumea):))M.am tot intalnit cu el dar fara sa.mi ceara ceva mai mult,doar saruturi si atingeri mai pasionale.Si acum dupa un an de zice tot ma mai cauta si imi spune sa ne intalnim(nu s.a despartit de iubita) dar nu mai accept chiar daca inima imi spune altceva...chiar daca am stiut de la inceput ce ma asteapta si ca nu o sa fim impreuna am simtit pt baiatul asta ce nu am simtit pt nimeni si erau multe momente care voiam sa o fac cu el,stie fiarte bine sa se comporte cu o fata,stie cum sa vorbeasca,imi place gandirea lui,e rafinat si educat singurul defect este ca are prietena.Si cred ca si el limtea ceva pentru mine ca au fost foarte multe momente magice si fara sa facem sex...singurul cu care mi.as pierde virginitatea ar fi el dar mi se rupe inima cand trebuie sa il refuz sa ne mai intalnim:((
kudika_993567
Postat pe 11 Septembrie 2015 23:24


http://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/18890.html

2014-05-04 16:28:23
Fiecare își începe viața sexualã când vrea.Nu mai tot comentați? Care este problema vaostrã dacã o fatã de 12 ani se excitã și simte nevoia de intimitate masculinã? Atâta timp cât nu te spargi cu tot satul,nu faci plozi aiuria și nu faci avort care e problema?
NEGRUTTTT
Avatarul lui NEGRUTTTT
2014-04-23 17:26:59



De la: MidnightFist, la data 2008-07-12 03:24:55
Poate ca e un subiect mai delict, cel putin pentru mine este pentru ca sunt adolescenta si ... cu toate ca am mai avut discutii de genu am o nedumerire. Care ar fi varsta medie la care nimeni nu m'ar judeca daca mi'as pierde virginitatea?
la 90
kudika_944189
Avatarul lui kudika_944189
2014-03-31 12:18:53
De la: , la data 2008-07-13 16:18:54
Fa-o cand te simti pregatita....... sfatul meu e sa mai astepti si sa nu te grabesti pt.ca eu am inceput devreme si chiar nu am nici o amintire buna legata de prima data,cand a fost.Asa ca......nu te grabi,poop.

Cool ! silverstar.ro

kudika_959140
Avatarul lui kudika_959140
2014-03-27 22:52:52
eu miam perdut virginitatea la 14 ani cu un baeat care il iubeam foarte muult dupa citeva zile ma parasit si acum imi pare fff rau..vo rog fetelor inainte de a face acest pas ginditiva bine ca sati perzi virginitatea e ceva foarte scump..
kudika382235
Avatarul lui kudika382235
2012-08-16 04:42:17
Prima mea experienta a fost la 16 ani,cu un tip cu 10 ani mai mare...totul sa intimplat la 2 saptamini dupa ce am inceput o relatie,m-am grabit,stiu,cele 2 saptamini pina la prima noapte s-a comportat atit de frumos si atent,incit pot sa spun ca prima data am facut-o 50% din dragoste si 50% din teama de nu a-l pierde,vroiam sa-i ofer eu tot pentru a nu cauta la alta ceea ce eu nu i-as fi oferit...Am riscat foarte mult,mi-am pus in joc viitorul meu,insa ii multumesc lui Dumnezeu,ca dupa 2 ani petrecuti impreuna suntem trup si suflet unul pentru celalalt,ca in orice cuplu au mai existat citeva divergente,cel mult am fost certati 2 zile,dar ma bucura faptul ca in relatia noastra niciodata nu s-a atins subiectul de tradare,suntem loiali unul celuilalt si avem aceleasi sentimente reciproce♥
Fosta membra Kudika.ro
Avatarul lui Fosta membra Kudika.ro
2012-03-09 12:04:53
De la: kudika082825, la data 2012-03-07 22:44:00
De la: aprov, la data 2008-07-13 10:29:41
Varsta la care se pierde virginitatea a scazut din pacate vertiginos in ultimele decenii.Cred ca s-a ajuns ca virginitatea sa fie o povara pentru fete de peste 15 ani.Nu mai esti la moda , nu esti dorita de nimeni, nici un baiat n-a atentat la integritatea himenului tau.De aici incepe dorinta ca virginitatea sa se piarda cu cine pica la indemana, intr-o seara in care chiar in lipsa petalelor de trandafiri presarate pe lenjerie, chiar in lipsa lenjeriei de pe pat sau chiar in lipsa patului, deflorarea sa se produca.Dupa care fata se simte in randul fetelor de varsta ei, a vrut-o si pe ea cineva, fie macar odata.Ce conteaza ca el avea o alta prietena, sau ce conteaza ca era insurat.In ziua aceea, in baia de la liceu,sau in spatele cladirii unde se tine dicoteca, un EL a vrut-o si a avut-o.
Cum isi va aminti EA de ziua aceea? Cred ca marea majoritate a fetelor care renunta in felul si la varsta asta la virginitate, isi vor aminti doar de durerea pricinuita de actul in sine, de gustul amar de dupa, de teama ca a ramas insarcinata, si de mirarea ca altora acest lucru chiar le place.
Sunt bineinteles si exceptii.Dar cate?
E adevarat ca virginitatea trebuie pierduta atunci cand esti pregatita pt asta.Dar cel mai important lucru este sa o daruiesti unei persoane care merita, chiar daca nu veti ramane inpreuna pana la urma.Si mai conteaza foarte mult si ,,decorul".Camera ta atunci cand parintii sunt in concediu te face sa te simti oricum mai bine decat banceta din spate a masinii lui, sau un perete rece al cabinei de lift.




mi-a placut mult ce ati zis..si mai ales partea cu : chiar daca nu ramaneti impreuna dupa.chiar asa e?nu stiu ce sa fac,eu il iubesc enorm de vreo 3 ani..si a zis ca daca facem sex o sa fim impreuna.chiar cred ca e persoana potrivita dar nu stiu daca sa cred partea urmatoare..am 15 ani :) ce spuneti?


O persoana care iti promite marea cu sarea cu conditia sa te culci cu el, te vrea doar pentru sex, clar. Si parerea mea este ca inca esti prea mica ca sa-ti incepi viata sexuala. Nu-ti incepe viata sexuala, decat cu o persoana care te iubeste neconditionat. Cine iti pune conditii de genul "te culci cu mine, voi fi cu tine", nu te iubeste, nu te respecta, vrea doar sa se foloseasca de tine.

Nu mai crede toate balivernele pe care ti le spun toti nesimtitii care vor sa profite de o fata foarte tanara.

Ai mai multa grija de tine!
kudika082825
Avatarul lui kudika082825
2012-03-07 22:44:00
De la: aprov, la data 2008-07-13 10:29:41
Varsta la care se pierde virginitatea a scazut din pacate vertiginos in ultimele decenii.Cred ca s-a ajuns ca virginitatea sa fie o povara pentru fete de peste 15 ani.Nu mai esti la moda , nu esti dorita de nimeni, nici un baiat n-a atentat la integritatea himenului tau.De aici incepe dorinta ca virginitatea sa se piarda cu cine pica la indemana, intr-o seara in care chiar in lipsa petalelor de trandafiri presarate pe lenjerie, chiar in lipsa lenjeriei de pe pat sau chiar in lipsa patului, deflorarea sa se produca.Dupa care fata se simte in randul fetelor de varsta ei, a vrut-o si pe ea cineva, fie macar odata.Ce conteaza ca el avea o alta prietena, sau ce conteaza ca era insurat.In ziua aceea, in baia de la liceu,sau in spatele cladirii unde se tine dicoteca, un EL a vrut-o si a avut-o.
Cum isi va aminti EA de ziua aceea? Cred ca marea majoritate a fetelor care renunta in felul si la varsta asta la virginitate, isi vor aminti doar de durerea pricinuita de actul in sine, de gustul amar de dupa, de teama ca a ramas insarcinata, si de mirarea ca altora acest lucru chiar le place.
Sunt bineinteles si exceptii.Dar cate?
E adevarat ca virginitatea trebuie pierduta atunci cand esti pregatita pt asta.Dar cel mai important lucru este sa o daruiesti unei persoane care merita, chiar daca nu veti ramane inpreuna pana la urma.Si mai conteaza foarte mult si ,,decorul".Camera ta atunci cand parintii sunt in concediu te face sa te simti oricum mai bine decat banceta din spate a masinii lui, sau un perete rece al cabinei de lift.




mi-a placut mult ce ati zis..si mai ales partea cu : chiar daca nu ramaneti impreuna dupa.chiar asa e?nu stiu ce sa fac,eu il iubesc enorm de vreo 3 ani..si a zis ca daca facem sex o sa fim impreuna.chiar cred ca e persoana potrivita dar nu stiu daca sa cred partea urmatoare..am 15 ani :) ce spuneti?
Eva32
Avatarul lui Eva32
2011-09-03 02:15:08
Nu spun, e secret.


kudika_988778
Postat pe 12 Septembrie 2015 13:20
Interesant kudika , e un topic vechi :)
kudika_988778
Postat pe 12 Septembrie 2015 13:24
Te cred dar eu tot nu inteleg dc ai facuto cu el?Daca tot nu te simteai pregatita,nu l-ai iubit...Spui ca ai mai stat si un an impreuna cu el...Dc??
GoldAngel
Postat pe 20 Februarie 2016 14:26
La 19
GoldAngel
Postat pe 20 Februarie 2016 14:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
10 motive sa fi femeie,10 motive sa fi barbat 15 De la: izza7373 23 Ianuarie 2009 15:32
De ce a fost sters subiectul "ma ud foarte tare?" 8 De la: copacelul 2 Mai 2009 22:27
Nimic de pierdut.. 5 De la: chic_sindy 27 Iulie 2010 12:23
Iubitului meu ii e rusine in pat 131 De la: lexxya88 18 Mai 2013 09:46
fazan rapid 85 De la: salu2010 21 Iunie 2010 18:14