Setari Cookie-uri

CUM SLABESC?

De la: RaducuTheBear, la data 2009-04-16 02:21:54Fetito eu tiam spus sa nu te mai obosesti sa bati din gura aiurea, CEA CE SPUI TU NU ESTE EGAL CU 0, PENTRU MINE NU REPREZINTI NIMIC DECAT UN.......mai bine nu mai zic ce. Si nu te mai comporta ca si cum ai sit ceva, ca nu sti nimic! asta e valabil pentru totata lumea, nu va pot lasa sa cititi cartea si sa spuneti: Stiu. Daca nu aveti incredere in mesajul mesangerului= 0! , asa ca tu LL sa nu mai spui ca sti, pentru ca nu sti nimic pana cand nu treci prin asta! poate ca ai auzit despre, poate ai citit despre, dar degeaba daca nu ati trecut prin asta deci mesajul pe care vreau sa vi-l trimit acum este ca: Luati sfaturi de la cineva care a fost exact ca voi, am trecut prin asta stiu cum e si vreau sa va ajut sa urmati si voi aceias pasi pe care i-am urmat si eu asa ca, NU CONFUNDATI STIUTUL CU FACUTUL!


Raducule, puiul mamii si-al Ioanii, cum iti permiti sa ma jignesti tu pe mine , am mancat din aceiasi farfurie si nu stiu eu ?Mai intai de toate ai nevoie de educatie, un om fara caracter nu poate fi de incredere NICIODATA, nu ai cei 7 anishori de acasa puiule, in primul rand ca sunt femeie si chiar daca e un forum, un spatiu virtual, o comunitate online, trebuie sa vorbesti frumos, nu sa ma jignesti sa-mi zici ca sunt''puncte puncte '', ca sunt increzuta si ca vorbesti tu zeul razboiului cu admin-ul sa ma dea pe mine afara de pe forum si in al doilea rand nu ai nici un drept sa-mi interzici mie sa postez ce vreau si unde vreau, atotputernicule !...de unde stii tu ca eu nu am trecut prin asta ?Esti cumva medium ???Ei afla ca eu chiar am trecut prin asta, am si dovezi de care vrei tu ...inclusiv televizate ...
Ai doar 15 ani, ar trebui sa ti mai revizuiesti atitudinea, daca asa faci si in viatza reala, e pacat de toate lucrurile pe care le-ai invatat, eu chiar am vrut sa te ajut ..nu stiu cine a mai avut rabdare sa stea sa ti asculte inregistrarile...
Pe buna dreptate e zicala cu ''nici o fapta buna nu ramane nepedepsita''...o critica buna este constructiva ...ti-am mai spus ...o sa-mi dai dreptate la un moment dat
__LL__
Postat pe 16 Aprilie 2009 23:54
De la: RaducuTheBear, la data 2009-04-16 02:35:35Scuze Anda, sper ca ai prins baza, am sa vorbesc cu un moderator sa o dea afara pe increzuta asta 2lei
sucess cu slabitul, daca ai intrebari sau nelamuriri da-mi un mesal privat :)


uite vezi ?
Va sa zica ...ce-tzi spuneam ...increzuta de 2 bani ? Ptiu, sa nu te deochi ! Scuipa-ti in san !!!
__LL__
Postat pe 16 Aprilie 2009 23:56
Trebuie sa recunosti ca asta esti femeie, se vede dupa cum vorbesti ca esti o increzuta de 2 lei, lasama sa iti spun ca nici macar nu mam obosit sa iti citesc mesajele prea multa pierdere de oxigen!
TheEminescian
Postat pe 17 Aprilie 2009 21:00
buna...iti pot spune eu despre capsula de slabit...este SUPER...am incercat tot felul de cure de slabit:de la disociere ...am ajuns sa ma infometez...si nici un rezultat...2 max 3 kg care le puneam cu mare usurinta inapoi,am aflat si eu d aceste capsule de slabit d la prietena mamei mele..si am zis sa incerc,desi ,recunosc imi era frik d efectul yoyo.Am incercat CAPSULELE acum aprox 6 luni si de la 75 de kg am ajuns la 62 ..bine cu intreruperi.(am slabit in 2 luni vreo 12kg) ,mentionez ca eu am un metabolism mai lent...cei care scriu ca pastila de slabit nu este buna si ca iti provoaca tot felul de chesti pot spune ca ei isi provoaca singuri acele ameteli...etc, deoarece nu respecat indicatile, aceasta capsula este doar un supliment alimentar...trebuie sati faci un regim alimenatar sarac in calori sa beai multa(apa2l/zi)si o sa fie tpotul bine..respecata ora la care vei lua pastila in fiecare zi si imd dupa aceea mananca cv,chiar daca nu iti este foame,asta nu inseamana ca nu trebuie sa te alimentezi.Ii recomand cu mare drag capsula dar alimenteaza corespunzator bea apa si totul va fi bine,SUCCES LA SLABIT
:
kudika065512
Postat pe 2 Septembrie 2009 22:03
slabiti folosind DESERT PLANT
numai bun de a slabi fara sa te ingrasi..yo-yo diete regimuri sali povesti..
va dau un pont in vara pretul lor era 200lei insa in perioada 1-10-2009 si 15-11-2009 pretul DESERT PLANT este de numai 100lei.Este o informatie care trebuie data mai departe pentru ca merita..cine cunoaste,stie!!!
FILISOARA
Postat pe 12 Octombrie 2009 11:03
Buna fetelor, eu nu sunt adepta pastilelor, a prafurilor sau a alor produse pline de chimicale, pentru a slabi. Eu iau capsule cu extract de plante de o luna si deja am slabit 3 kilograme. Este vorba despre capsulele de Ceai Verde, capsulele de Ananas si cele de Ortosifon, produse de Arkopharma. Acestea m-au ajutat sa elimin lichidele in plus din corp si sa scap de senzatia constanta de foame. Mult succes, va tin la curent cum evolueaza cura mea naturista de slabire
kudika112180
Postat pe 9 Aprilie 2010 13:56
Buna ziua! Fiica mea a urmat un program firness complet care il faceam acasa si o dieta ft bine gandita din cartea " Slabeste Garantat prin Fitness Superslim" , si a slabit de la 65 de kg la 56 intr-o luna, si programul fitness a ajutat-o sa isi modeleze corpul de-a dreptul superb, nici la sala nu ajungea sa arate cum arata acum. I se lasase ft mult pielea de la atata regimuri si programul fitness a fost binevenit. Cartea Slabeste Garantat prin fitness superslim o gasiti pe banderas.ro. Este cel mai bine gandit program dupa mine sincer deoarece autorul este si medic si ne-a fost de mare ajutor. E nevoie si de miscare si fitness pentru a avea un corp de invidiat. Succes!
Adrianaraileanu
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:38
.
kudika029259
Postat pe 16 Aprilie 2010 23:00
Nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc). pentru mai multe informatii folositi id: desert.plant
desert_plant
Postat pe 30 Iulie 2010 12:24
Doamneeee, cata reclama la niste tampenii
kudika226898
Postat pe 30 Iulie 2010 20:36
http://slabeste-natural-sanatos.blogspot.com/
kudika_7092
Postat pe 10 Mai 2012 20:27
De la: kudika_7092, la data 2012-05-10 20:27:43http://slabeste-natural-sanatos.blogspot.com/



Lasa prostiile...
kudika226898
Postat pe 11 Mai 2012 17:07
Infometarea... nici un gr de paine...si 2 L de lichide /zi! Functioneaza de fiecare data !
rondina
Postat pe 11 Mai 2012 20:02
Fetelor cea mai buna forma de slabie este cel putin 30 min de sport , care ajuta enorm, sau dans p cei carora sportul nu le place. Capsulele, pastilele si toate chestiile astea au efect in timp asupra corpului, acum nu -l veti simti si logic ca nu prea va ganditi la consecinte insa tenul in special, pielea va avea de suferit, textura pielii, dureri de cap , greturi , oboseala, nu veti mai fi rezistenti la stres si etc , restul el stiti. Toate medicamentele oricat de buna reclama li s-ar face nu sunt bune pt corp si psihic. Faceti putina miscare , e sanatoasa si ajuta enorm, renuntati la sucuri sau reduceti din numar, la dulciuri carnea rosie, unturi, maioneze . Nu zice nimeni sa fiti vegetariani sa mancati doar verdeturi insa nu exagerati cu pastilele.
kudika_7163
Postat pe 11 Mai 2012 22:11
Slabesti doar cu MULTA,DAR CU MULTA VOINTA,SPORT,FARA PAINE SI CARNE SI NU VEI REGRETA.Succes.
criszoe
Postat pe 11 Mai 2012 22:21
Recomand POWER PLATE si dieta raw vegana...o perioada, atentie, o perioada , a nu ajungi ca nefericitatii aia de la Auswitz
kudika_7170
Postat pe 11 Mai 2012 23:50
Recomand POWER PLATE si dieta raw vegana...o perioada, atentie, o perioada , sa nu ajungi ca nefericitii aia de la Auswitz
kudika_7170
Postat pe 11 Mai 2012 23:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cura de slabire cu pui 179 De la: kudika_972249 23 Octombrie 2014 15:45
Dieta 4 De la: kudika_1012859 30 Iunie 2016 09:20
ajutatima sa slabesc 46 De la: yssalia 15 Septembrie 2013 18:09
mai tine cineva dieta disociata? 16 De la: kudika002001 15 Iulie 2009 19:23
despre oameni... 42 De la: Aladiah 9 Iunie 2009 19:04