Setari Cookie-uri

incidente cu perversi

Mai degraba as crede ca se exita daca zbieri si faaci circ. Cred ca sa ii ignori ar fi o pedeapsa mai buna pentru ei din moment ce cauta atentie.

Postat pe 13 August 2008 11:52
Oripilante povestioarele.... cu exceptia celei relatate de Paul,care mi-a starnit hazul doar pt ca era ingenios povestita,altfel....lucrurile acestea chiar mi se par dezgustatoare si demne de spital de boli mintale!!!!Pt ca astfel de manifestari nu pot avea loc decat pe fondul unor grave tulburari psihice Bineinteles ca si eu,ca si alte femei am trait cel putin o astfel de ,,experienta,, de neuitat.......si nu ma refer la faptul ca in mijloacele de transport,in aglomeratie,exista cate unul care se lipeste de tine... pt ca asta pare la ordinea zilei.....Ci ma refer la retardati,care te urmaresc ,te incoltesc intr-un loc izolat sau necirculat la momentul cu pricina iti arata ce au si te mai si invita sa...,,participi,, Personal,nici nu stiu cum am gasit puterea sa ies din situatia respectiva si sa-i strig nemernicului un ,,hai sictir,, Pare ireal,dar se intampla si ma gandesc cu groaza ca din astfel de situatii tu ca adult gasesti o scapare(desi uneori ramai consternat sau te blochezi datorita socului,nestiind cum sa mai reactionezi...)dar copiii???ei pot fi victime nevinovate,dar sigure...Trist
mell_30
Postat pe 23 August 2008 00:59
doamne, doamne, ala chiar ca era nebun...sa iti iei un shoker, incape in poseta, cu atatia dementi trebuie sa ai un mijloc de autoaparare...groaznic...
clbron
Postat pe 6 Octombrie 2008 02:09
Acu vreo 5 ani mergem cu troleul si era cam mare inghesuiala. La un moment dat vine unu si se pune in spatele meu ....m-am tras in stanga...iar se pune...m-am tras in dreapta iar se pune si nenorocitu draq incepe sa se miste ...in momentul ala m-am intors si i-am zis k dk nu coboara la prima ii rup maciuca.....urmarea...a coborat.
Tot asa mai demult vine troleul si dau sa ma urc in el...era iarasi full de mosi care stateau pe scara .....si stateam eu frumos pe prima treapta cand simt 2 maini pe kuru meu kare ma impingeau.....ma intorc si vaz o carcasa umblatoare de il cauta moartea pe akas k imi face ku ochiu .... urmarea....am inceput sa il injur k la usa cortului ....si o baba imi zice sa il las k e si el om batran....dar nici de a naibii nu l-am lasat sa se mai urce....m-am pus in usa....PE AICEA NU SE TRECE
axyalexya
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:24
Si eu am o gramada de povestioare de groaza pe care le-as putea relata aici, dar o sa v-o povestesc pe singura mai amuzanta. Eram eu cu o prietena in parc pe o banca (in Carol). Vis a vis de noi, doi pustani, cred ca in jut de 11-12 ani fiecare, chicotind de mama focului. La un momend dat, observ eu ca unul dintre copii isi bagase manuta in pantalon si se distra pe acolo de mama focului. Pe mine m-a bufnit rasul, prietena mea care nu observase se uita la mine fara sa priceapa o boaba. Si nu se termina aici pentru ca in minutul urmator trec pe langa noi lucratorii de la gunoi, printre care si o tiganca pe la 50 de ani, tipul clasic de mahalagioaica. Si-l vede ea pe tanarul incepator intr-alea amorului singular, si-ncepe sa-l afuriseasca si sa-l ameninte cu matura - toate punctate de cate un "aoleu, uita-te la el, spurca parcu'". Sa nu mai zis ca se si balansa in timp ce agita matura aia si-i ciondanea pe baieti. Urmarea - au luat-o mintenas la fuga, in timp ce eu radeam de nu mai puteam. Acum sper ca nu a ramas copilu' impotent pe faza asta.
Kathara
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:33
eu am vazut in plina zi 2 pustani tip si tipa care cred ca incercau sa faca un pic de sex.
am trecut pe la vreo 20 de m de ei pentru ca acolo trebuia s-o iau nu m-am uitat pt ca n-am vrut sa-i deranjez.
anderson
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:27
Eu sunt eleva la liceu si mai mereu cand ma duc inapoi acasa, trec baieti, sa le zic needucati, tigani si labagii (scuze pentru cuvant), care se iau de noi, se imping in noi ca sa poata pune mana pe sani, fund sau pe unde apuca. Nu se iau numai de mine si gasca mea de prietene, ci de absolut toate fetele care trec pe langa ei. Asteapta sa ii depasim sau ne asteapta ei pe noi. Nu le pasa ca suntt multeeee persoane in jur, care de altfel nu fac nimic. Intr-o zi as vrea sa-i prind cand sunt cu prietenul meu, eventual sa-l las in spate, ca sa aiba ei prilej sa se ia de mine si prietenul meu motiv sa ii bata.
Alta intamplare: in absolut fiecare dimineata din anul trecut trecea un mos pe strada catre scoala, si ne spunea "manca-v-as p...ele la toate 4" sau 3, 5, cate eram. Nu-l bagam in seama, dar nu era frumos ce facea.
alexandra_blonda
Postat pe 6 Octombrie 2008 15:32
De la: alexandra_blonda, la data 2008-10-06 15:32:41 Eu sunt eleva la liceu si mai mereu cand ma duc inapoi acasa, trec baieti, sa le zic needucati, tigani si labagii (scuze pentru cuvant), care se iau de noi, se imping in noi ca sa poata pune mana pe sani, fund sau pe unde apuca. Nu se iau numai de mine si gasca mea de prietene, ci de absolut toate fetele care trec pe langa ei. Asteapta sa ii depasim sau ne asteapta ei pe noi. Nu le pasa ca suntt multeeee persoane in jur, care de altfel nu fac nimic. Intr-o zi as vrea sa-i prind cand sunt cu prietenul meu, eventual sa-l las in spate, ca sa aiba ei prilej sa se ia de mine si prietenul meu motiv sa ii bata.
Alta intamplare: in absolut fiecare dimineata din anul trecut trecea un mos pe strada catre scoala, si ne spunea "manca-v-as p...ele la toate 4" sau 3, 5, cate eram. Nu-l bagam in seama, dar nu era frumos ce facea.

In cazul neispravitilor alora, eu as avea o solutie, dar sa nu uitam ca sunt aproape de 40 de ani, deci mai miserupista intr-un fel... Daca s-ar baga unul in mine, l-as prinde de outze si as strange pana si-ar cere iertare. Sau as strange scurt si tare... Baiul e ca la varsta mea degeaba mai vreau sa puna un pustan mana pe mine ca ala saracu fuge ca dracu' de tamaie cand vede o babeta...
Lucia1971
Postat pe 6 Octombrie 2008 15:38
urcam o data de la metrou pe scara rulanta si eram imbracata in fusta. nu era mai nimeni pe acolo decat un tip in spate. eu am urcat pana la jumatatea scarii ca sa nu stau aproape de el. la un moment dat am simtit ceva pe picior si m-am intors repede ca sa vad ca tipu era aproape lipit de mine si tinea un telefon in mana chiar lana picioarele mele si se uita curios la un perete. nemernicul imi facea poze sau film sub fusta m-am uitat urat la el si am fugit pana sus
Flooo
Postat pe 6 Octombrie 2008 19:07
sa fiti voi sanatosi cati dilii din astia sunt pe strada,faza este ca la inceput te sperii apoi te obisnuiesti si ii ignori, eu daca sunt plictisita ma fac ca nu ii vad iar daca am nervi le zic doua de te ocolesc nu iti mai stau in cale,daca ma apuc sa va povestesc faze din astea ne apuca maine.
frica mi-a fost acum vreo 10 ani lucram intr-un magazin,ajung dimineata la sapte deschid si intra un individ ce credeti ca vroia,a zis ca imi da nu mai stiu exact cati bani doar sa stau sa-mi dea 2 minute li....,ei atunci sa vedeti ce mi-au tremurat picioarele ca nu vroia sa iasa din magazin si ma implora sa-l las sa faca ce i se nazarise lui iar pe strada tipenie de om ,nimeni asta nu mai tacea zicea ca nu am nevoie de bani,ca dureaza doar doua minute si tampenii din astea restul erau pepsi,tresari putin ca te sperii apoi il spovedesti si pleaca,curaj fetelor ca lumea este plina de sonati.
adistefi1970
Postat pe 6 Octombrie 2008 22:36
De la: Lucia1971, la data 2008-10-06 15:38:51
De la: alexandra_blonda, la data 2008-10-06 15:32:41 Eu sunt eleva la liceu si mai mereu cand ma duc inapoi acasa, trec baieti, sa le zic needucati, tigani si labagii (scuze pentru cuvant), care se iau de noi, se imping in noi ca sa poata pune mana pe sani, fund sau pe unde apuca. Nu se iau numai de mine si gasca mea de prietene, ci de absolut toate fetele care trec pe langa ei. Asteapta sa ii depasim sau ne asteapta ei pe noi. Nu le pasa ca suntt multeeee persoane in jur, care de altfel nu fac nimic. Intr-o zi as vrea sa-i prind cand sunt cu prietenul meu, eventual sa-l las in spate, ca sa aiba ei prilej sa se ia de mine si prietenul meu motiv sa ii bata.
Alta intamplare: in absolut fiecare dimineata din anul trecut trecea un mos pe strada catre scoala, si ne spunea "manca-v-as p...ele la toate 4" sau 3, 5, cate eram. Nu-l bagam in seama, dar nu era frumos ce facea.

In cazul neispravitilor alora, eu as avea o solutie, dar sa nu uitam ca sunt aproape de 40 de ani, deci mai miserupista intr-un fel... Daca s-ar baga unul in mine, l-as prinde de outze si as strange pana si-ar cere iertare. Sau as strange scurt si tare... Baiul e ca la varsta mea degeaba mai vreau sa puna un pustan mana pe mine ca ala saracu fuge ca dracu' de tamaie cand vede o babeta...

nu te cunosc dar nu cred ca o femeie se poate considera babeta la aproape 40 de ani....daca ce-ai spus este adevarat...adica ce le-ai face javrelor de se preteaza la asa ceva....te invidiez....toata lumea care ma cunoaste spune ca sunt eu un pic sarita de pe fix...dar si eu am avut parte de niste intamplari de genul celor relatate mai sus si sincer nu prea am fost in stare de nimic altceva decat sa fug.....vorba lui iris.....de ce nu m-a dat si pe mine mami la karate...asa i-as bate pe toti libidinosii care se iau de femei pe strada.
black_kitty
Postat pe 15 Octombrie 2008 18:07
Mai acuma ca sa fiu sincera, nu am facut nici eu asta. Dar sunt patita... Locuiam intr-un bloc de garsoniere si intr-o seara, intru in lift sa ajung la et, 4 unde locuiam. Dupa mine intra un individ curatzel de altfel. Pe atunci aveam 26 de ani... Tipul, tembel de felul lui, nu blocheaza liftul, dar sare pe mine. Ce sa-l prind de outze... n-am putut. Da' i-am tras una cu genunchiul ca a dat sa se chirceasca de durere. N-a putut pentru ca tocmai imi bagasem degetele in beregata lui... Dar toate astea le-am facut din disperarea pe care ti-o da frica. Ce sa mai zic ca nici nu stiu sa tip... Nici acum nu stiu cum am reusit sa ies din lift sau cum a reusit el sa fuga pe scari. Cert e ca am intrat in casa si am avut nevoie de ore bune si un pachet intreg de tigari ca sa-mi revin... Eh... O tempora, o mores! Acu... nici aia insurati nu se mai uita dupa mine, daramite feciorashii...
Lucia1971
Postat pe 15 Octombrie 2008 18:15
De la: Lucia1971, la data 2008-10-15 18:15:04Mai acuma ca sa fiu sincera, nu am facut nici eu asta. Dar sunt patita... Locuiam intr-un bloc de garsoniere si intr-o seara, intru in lift sa ajung la et, 4 unde locuiam. Dupa mine intra un individ curatzel de altfel. Pe atunci aveam 26 de ani... Tipul, tembel de felul lui, nu blocheaza liftul, dar sare pe mine. Ce sa-l prind de outze... n-am putut. Da' i-am tras una cu genunchiul ca a dat sa se chirceasca de durere. N-a putut pentru ca tocmai imi bagasem degetele in beregata lui... Dar toate astea le-am facut din disperarea pe care ti-o da frica. Ce sa mai zic ca nici nu stiu sa tip... Nici acum nu stiu cum am reusit sa ies din lift sau cum a reusit el sa fuga pe scari. Cert e ca am intrat in casa si am avut nevoie de ore bune si un pachet intreg de tigari ca sa-mi revin... Eh... O tempora, o mores! Acu... nici aia insurati nu se mai uita dupa mine, daramite feciorashii...


asa crezi tu lucia dar fi putin mai atenta si o sa te surprinda ce o sa vezi.
si eu mai am putin pana la40,lucrez intr-un loc unde intra f multa lume
si am pretendenti destui bineinteles fac pe prostul ca sa nu lungesc mai mult discutia.
adistefi1970
Postat pe 18 Octombrie 2008 20:06
s-a urcat unu langa mine in tramvai si o avea foarte sculata...si se vedea ffff bine, mi-a venit sa

Postat pe 18 Octombrie 2008 20:08
De la: Georgia99, la data 2008-10-18 20:08:56s-a urcat unu langa mine in tramvai si o avea foarte sculata...si se vedea ffff bine, mi-a venit sa



nasol,nu i-ai tras una?
adistefi1970
Postat pe 18 Octombrie 2008 20:16
sincer, am fost foarte panicata, nici nu stiam ce sa fac. Eu stateam pe scaunul dinspre geam si el s-a asezat asa langa mine...noroc ca a coborat cu o statie inainte sa cobor eu, ca nu stiu cum puteam sa il abordez sa ii zic sa m alase sa cobor

si evident, nimeni nu s-a luat de el, il vedeau si taceau...

Postat pe 18 Octombrie 2008 20:21
Georgia99, sa stii ca asta e ceva normal. Asa mi-a zis prietenul meu. Lor li se scoala fara sa faca ceva anume. Se trezesc cu ea sculata si nu au ce face. Poate doar sa puna bluza peste ea, s-o acopere cumva.
alexandra_blonda
Postat pe 19 Octombrie 2008 16:47
ASTA E DEDICATIE, CRED CA AI NEVOIE DE UN PSIHOLOG
costelino1967
Postat pe 19 Octombrie 2008 19:35
De la: geo32, la data 2008-08-10 21:07:24megeam o data spre munca. agale si cu gandurile spre ce urma sa fac.
dintro data ma apuca, incep sa tremur, ma sclifocesc, ma strang si incep sa maresc pasu' in cautarea unui boschete mai retras.
dupa un bloc , gasesc locu' ideal , imi scot ciucurelu si il las sa-si verse amaru'.
cum stateam asa, surazand din plin, o larghete de zambet rasarea si crestea pe fatza mea cu fiecare secunda care trecea, aaaaaaaaaah, o doamna se nimereste sa iasa din scara de bloc vecina locului unde ma pisam. cum drumu' iei era pe traiectoria mea, incercam sa-mi ascund ciucurelu', da' pe motiv de neterminare mai mult il expuneam privitii doamnei.
veeeeei! a fost de-ajuns o singura uitatura din partea babaciunii si fatza i-a explodat.
-valeuuu, ce exemplar frumooooos!!!
nu stiam cum sa grabesc procesul de eliminare si sa-l ascund, incercam sa dau din fund si sa elimin lichidu' , da' se pare ca babei , aceasta miscare i-a provocat o uluiala, ca s-a repezit la mine cu ochii iesiti din orbita si mainile intinse.
a exclamat cu o voce gatuita de emotie
-poooot sa-l atiiiing!!?
a fost ultimul lucru pe care l-am auzit, pentru ca am tulito prin boscheti cu ciucurelu' balanganindu-se si urma de lichid in spate!!
parca eram o stropitoare mobila!!


Super tare povestea asta; super tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, imi vine sa cad de pe scaun de ras,............................ Beton.....

Postat pe 17 Noiembrie 2008 15:40
cel mai tare ar fi ... sa mearga un baiat pe strada si sa fie tras in tufisuri de o obeza blonda...

Postat pe 17 Noiembrie 2008 15:45
De la: cnmoha86, la data 2008-08-09 01:39:15Adevarul e ca sunt naspa. Mi s-a intamplat mai demult cand eram la cosmetica: salonul era la parter si era vara. Geamul era deschis, chiar ma gandeam...oare vede toata lumea care trece pe acolo? Si cand ma uit la geam...gici ce?...o figura de barbat...era unu care se uita la noi. I-am spus cosmeticienei, care era o femeie aproape de varsta a 2-a si i-a zis ceva de dulce de a plecat instantaneu si nu a mai aparut. Tin sa mentionez ca eu cand merg la cosmetica prefer sa stau fara lenjerie, nu de alta dar mi s-a intamplat de multe ori sa ma trezesc cu ceara pe ea, asa ca stau fara sa fiu eu mai sigura. Alte situatii de genul acesta se mai intamplau prin liceu, nu doar mie, erau create de baietii mult prea curiosi si lipsiti de bun simt. Dar ele au fost rapid rezolvate pt. ca au fost aduse la cunostinta dirigintei. Poate ca si in cazul in care vedem un pervers pe strada ar trebui sa sesizam un politist comunitar (daca e prin zona).


Draga e problema ta daca tu preferi sa existe posibilitatea sa te vada vreun idiot pe geam...sincer adik daca vezi ca nu is jaluzele etc..si mai e si la parter....de ce te-ai mai plimba in pasarica goala pe acolo..sincer as prefera o pereche de chiloti stricata decat asta da voua...astea de genu asta cred ca va si plac situatiile astea...asa ca nu te mai plange ca nu ai de ce...daca la intamplarea asta te-ai astepta sa ...nu se uite nimeni p geeam...pai atunci ar trebui si pe strada sa umbli in pielea goala si sa te astepti sa nu se ia nimeni de tine...
BERBEACA
Postat pe 5 Februarie 2009 08:16
De la: alexandra_blonda, la data 2008-10-06 15:32:41 Eu sunt eleva la liceu si mai mereu cand ma duc inapoi acasa, trec baieti, sa le zic needucati, tigani si labagii (scuze pentru cuvant), care se iau de noi, se imping in noi ca sa poata pune mana pe sani, fund sau pe unde apuca. Nu se iau numai de mine si gasca mea de prietene, ci de absolut toate fetele care trec pe langa ei. Asteapta sa ii depasim sau ne asteapta ei pe noi. Nu le pasa ca suntt multeeee persoane in jur, care de altfel nu fac nimic. Intr-o zi as vrea sa-i prind cand sunt cu prietenul meu, eventual sa-l las in spate, ca sa aiba ei prilej sa se ia de mine si prietenul meu motiv sa ii bata.
Alta intamplare: in absolut fiecare dimineata din anul trecut trecea un mos pe strada catre scoala, si ne spunea "manca-v-as p...ele la toate 4" sau 3, 5, cate eram. Nu-l bagam in seama, dar nu era frumos ce facea.



Haai lasa-ma si cu voi astea de liceu ca sincer/....cand trec pe la fostu meu liceu...si n-a trecut mult de and l-am terminat ma sperii de ce aratari vad pe acolo...vara cel putin zici ca e discoteca...nu mai e nici o diferenta intre vestimentatiile de scoala si alea de distractie...acu nu zic ca na poate tu te=oi imbraca normal dar....nu imi poti zice ca majoritatea din liceu sunt "cuminti" cand vine vb de haine....
BERBEACA
Postat pe 5 Februarie 2009 08:19
De la: Flooo, la data 2008-10-06 19:07:19urcam o data de la metrou pe scara rulanta si eram imbracata in fusta. nu era mai nimeni pe acolo decat un tip in spate. eu am urcat pana la jumatatea scarii ca sa nu stau aproape de el. la un moment dat am simtit ceva pe picior si m-am intors repede ca sa vad ca tipu era aproape lipit de mine si tinea un telefon in mana chiar lana picioarele mele si se uita curios la un perete. nemernicul imi facea poze sau film sub fusta m-am uitat urat la el si am fugit pana sus


Si sigur fusta era una foaaarte decenta...hai frateee sunteti penale astea de pe topicu asta voi pana acu nu ati vazut intre ce obsedati si tampiti traiti?????Desi e stupid ce zic daca nu vrei faze de genu nu te mai imbraci intr-un fel anume////pentru ca da e o tampenie sa nu te poti imbraca cum vrei dar....asa O SA TREBUIASCA sa ii suporti pe toti...eu sincer asta am adoptat si atunci cand ma imbrac numai putin mai ...nesport:))ca sa zic asa...stau cu frica ca iar o sa aud comentarii ....si mi-e sila sincer....
BERBEACA
Postat pe 5 Februarie 2009 08:22
perversi sunt si pe acest forum...da la perversiuni sa o vezi pe teo...asa ca....nu vom scapa de ei niciodata
mikela_my
Postat pe 5 Februarie 2009 16:07
De la: cnmoha86, la data 2008-08-09 01:39:15Adevarul e ca sunt naspa. Mi s-a intamplat mai demult cand eram la cosmetica: salonul era la parter si era vara. Geamul era deschis, chiar ma gandeam...oare vede toata lumea care trece pe acolo? Si cand ma uit la geam...gici ce?...o figura de barbat...era unu care se uita la noi. I-am spus cosmeticienei, care era o femeie aproape de varsta a 2-a si i-a zis ceva de dulce de a plecat instantaneu si nu a mai aparut. Tin sa mentionez ca eu cand merg la cosmetica prefer sa stau fara lenjerie, nu de alta dar mi s-a intamplat de multe ori sa ma trezesc cu ceara pe ea, asa ca stau fara sa fiu eu mai sigura. Alte situatii de genul acesta se mai intamplau prin liceu, nu doar mie, erau create de baietii mult prea curiosi si lipsiti de bun simt. Dar ele au fost rapid rezolvate pt. ca au fost aduse la cunostinta dirigintei. Poate ca si in cazul in care vedem un pervers pe strada ar trebui sa sesizam un politist comunitar (daca e prin zona).


get real! acum iti dai seama ca tipul era "client" fidel acolo..ca doar nu s-a oprit un tip serios sa se uite pe geam gandindu-se "ia sa vad eu cum isi fac astea pedichiura."probabil ca si tine, sunt destule care se "despuie" la cosmetica(eu stiu o tipa care se dezbraca complet chiar daca se epileaza pe picioare ) asa ca ce vrei?sa se duca sa se uite omul la cartoon network acasa cand poate sa va vada pe voi in curul gol pe acolo? really...comm'on unele vi le si "cautati"..si eu merg la cosmetica, dar inainte sa ma dezbrac ma asigur ca in afara de tanti cosmeticiana nu mai participa nimeni la "show". si acum, hai sa fim serioase, presupun ca nu-ti pui lenjeria "victoria secret" cand te duci la cosmetica, ca sa te plangi ca a picat ceara pe ea si ti s-au stricat chilotii.daca iti "permiti" sa te duci la cosmetica presupun ca-ti permiti sa dai 10 lei si pe o pereche de chiloti(in cazul in care din greseala pica ceara pe ai)...si btw...ceara de pe haine iese cu hartie si cu fierul incins :D deci solutii exista, asa ca....
MissMe2
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:52
De la: MissMe2, la data 2009-04-10 16:52:24
De la: cnmoha86, la data 2008-08-09 01:39:15Adevarul e ca sunt naspa. Mi s-a intamplat mai demult cand eram la cosmetica: salonul era la parter si era vara. Geamul era deschis, chiar ma gandeam...oare vede toata lumea care trece pe acolo? Si cand ma uit la geam...gici ce?...o figura de barbat...era unu care se uita la noi. I-am spus cosmeticienei, care era o femeie aproape de varsta a 2-a si i-a zis ceva de dulce de a plecat instantaneu si nu a mai aparut. Tin sa mentionez ca eu cand merg la cosmetica prefer sa stau fara lenjerie, nu de alta dar mi s-a intamplat de multe ori sa ma trezesc cu ceara pe ea, asa ca stau fara sa fiu eu mai sigura. Alte situatii de genul acesta se mai intamplau prin liceu, nu doar mie, erau create de baietii mult prea curiosi si lipsiti de bun simt. Dar ele au fost rapid rezolvate pt. ca au fost aduse la cunostinta dirigintei. Poate ca si in cazul in care vedem un pervers pe strada ar trebui sa sesizam un politist comunitar (daca e prin zona).


get real! acum iti dai seama ca tipul era "client" fidel acolo..ca doar nu s-a oprit un tip serios sa se uite pe geam gandindu-se "ia sa vad eu cum isi fac astea pedichiura."probabil ca si tine, sunt destule care se "despuie" la cosmetica(eu stiu o tipa care se dezbraca complet chiar daca se epileaza pe picioare ) asa ca ce vrei?sa se duca sa se uite omul la cartoon network acasa cand poate sa va vada pe voi in curul gol pe acolo? really...comm'on unele vi le si "cautati"..si eu merg la cosmetica, dar inainte sa ma dezbrac ma asigur ca in afara de tanti cosmeticiana nu mai participa nimeni la "show". si acum, hai sa fim serioase, presupun ca nu-ti pui lenjeria "victoria secret" cand te duci la cosmetica, ca sa te plangi ca a picat ceara pe ea si ti s-au stricat chilotii.daca iti "permiti" sa te duci la cosmetica presupun ca-ti permiti sa dai 10 lei si pe o pereche de chiloti(in cazul in care din greseala pica ceara pe ai)...si btw...ceara de pe haine iese cu hartie si cu fierul incins :D deci solutii exista, asa ca....


nu stiu de ce toata lumea zice ca prefera sa isi strice chilotii decat sa se dezbrace. la cosmetica unde ma duc eu fata de acolo mereu imi cere sa-i dau jos. si era o perioada in care nu ii dadeam si mi i-a umplut de ceara si mi s-au lipit pantalonii de ei. oricum te duci acolo si ti-i da intr-o parte pana se vede tot, asa ca nu te acopera cu nimic. la ginecolog cum stai, tot cu ei pe tine? sa nu cumva sa vada ce ii dai bani sa vada......
Flooo
Postat pe 11 Aprilie 2009 20:05
De la: BERBEACA, la data 2009-02-05 08:22:19
De la: Flooo, la data 2008-10-06 19:07:19urcam o data de la metrou pe scara rulanta si eram imbracata in fusta. nu era mai nimeni pe acolo decat un tip in spate. eu am urcat pana la jumatatea scarii ca sa nu stau aproape de el. la un moment dat am simtit ceva pe picior si m-am intors repede ca sa vad ca tipu era aproape lipit de mine si tinea un telefon in mana chiar lana picioarele mele si se uita curios la un perete. nemernicul imi facea poze sau film sub fusta m-am uitat urat la el si am fugit pana sus


Si sigur fusta era una foaaarte decenta...hai frateee sunteti penale astea de pe topicu asta voi pana acu nu ati vazut intre ce obsedati si tampiti traiti?????Desi e stupid ce zic daca nu vrei faze de genu nu te mai imbraci intr-un fel anume////pentru ca da e o tampenie sa nu te poti imbraca cum vrei dar....asa O SA TREBUIASCA sa ii suporti pe toti...eu sincer asta am adoptat si atunci cand ma imbrac numai putin mai ...nesport:))ca sa zic asa...stau cu frica ca iar o sa aud comentarii ....si mi-e sila sincer....


adica eu trebuie sa ma imbrac ca o calugarita ca sa nu tentez pe cineva sa se uite sub fusta mea? sau mai bine ne imbracam ca femeile arabe, ca de, la noi misuna numai animale pe strada si trebuie sa te feresti. chestia cu "daca va imbracati asa, le meritati" e cea mai mare prostie. mergeam pe strada in blugi si un tricou larg, total neatragatoare. trec doi baieti pe langa mine si unul se repede sa ma prinda dintre picioare. nu a reusit pentru ca mergeam repede si s-a lovit de geanta. asta tot eu am cautat-o cu lumanarea?
Flooo
Postat pe 11 Aprilie 2009 20:10
De la: Flooo, la data 2009-04-11 20:10:02
De la: BERBEACA, la data 2009-02-05 08:22:19
De la: Flooo, la data 2008-10-06 19:07:19urcam o data de la metrou pe scara rulanta si eram imbracata in fusta. nu era mai nimeni pe acolo decat un tip in spate. eu am urcat pana la jumatatea scarii ca sa nu stau aproape de el. la un moment dat am simtit ceva pe picior si m-am intors repede ca sa vad ca tipu era aproape lipit de mine si tinea un telefon in mana chiar lana picioarele mele si se uita curios la un perete. nemernicul imi facea poze sau film sub fusta m-am uitat urat la el si am fugit pana sus


Si sigur fusta era una foaaarte decenta...hai frateee sunteti penale astea de pe topicu asta voi pana acu nu ati vazut intre ce obsedati si tampiti traiti?????Desi e stupid ce zic daca nu vrei faze de genu nu te mai imbraci intr-un fel anume////pentru ca da e o tampenie sa nu te poti imbraca cum vrei dar....asa O SA TREBUIASCA sa ii suporti pe toti...eu sincer asta am adoptat si atunci cand ma imbrac numai putin mai ...nesport:))ca sa zic asa...stau cu frica ca iar o sa aud comentarii ....si mi-e sila sincer....


adica eu trebuie sa ma imbrac ca o calugarita ca sa nu tentez pe cineva sa se uite sub fusta mea? sau mai bine ne imbracam ca femeile arabe, ca de, la noi misuna numai animale pe strada si trebuie sa te feresti. chestia cu "daca va imbracati asa, le meritati" e cea mai mare prostie. mergeam pe strada in blugi si un tricou larg, total neatragatoare. trec doi baieti pe langa mine si unul se repede sa ma prinda dintre picioare. nu a reusit pentru ca mergeam repede si s-a lovit de geanta. asta tot eu am cautat-o cu lumanarea?


Asa cum spunea cineva mai sus, sunt 2 variante mai si late pentru mersul la cosmetica : ori ai neste chiloti mai vechi pe care ii folosesti doar pentru asta, (eu asa am) ori ramai in zburatoarea goala dar te asiguri ca in afara de tine si cosmeticiana nu vezi ochisor curios pe acolo. Sincera sa fiu eu intr-un cabinet situat la parterul vreunui bloc n-as avea curaj sa ma despoi.

Cu imbracatu' provocator e alta poveste. Tendinta ultimilor ani e sa fim cat mai golase posibil. Eu nu-s de acord. La fel, tinerele de prin licee nu mai au notiunea de tinuta de scoala si tinuta de club. Se imbraca identic si colo si colo...Nu zic, ca se intampla si celor mai imbracate, dar cele care sunt supuse magariilor cretinilor cel mai frecvent, sunt clar cele mai putin atente cu ceea ce pun pe ele, cat de scurta e fusta, cat de adanc e un decolteu...Un sfat pentru tinerele fete: BUCURATI-VA DE COPILARIE, ADOLESCENTA, VETI FII FEMEI O VIATA INTREAGA. O sa ajungeti la o varsta cand o sa va fie dor ca n-ati trecut etapele vietii pas cu pas, si ca v-ati grabit sa "deveniti" femei. Iar din pacate, cu vremurile acelea nu va veti mai intalni nicicand.
koph
Postat pe 12 Aprilie 2009 09:46
Si eu umblu vara in niste haine super scurte si decoltate si nu ma simt vinovata cu nimic de reactiile gunoaielor de care discutam aici. Si nu numai vara, port fuste scurte tot timpul anului. Corpul imi permite sa ma imbrac astfel, desi am depasit cu destul de mult varsta liceului. Culmea este ca in adolescenta nu ma imbracam asa, dar am recuperat dupa aceea. Eu obisnuiesc sa manifest o atitudine foarte dispretuitoare cand am parte de vreun incident, atitudine de genul "cei ca voi nu sunt buni nici sa ma sterg pe picioare, nici toti la un loc nu aveti ce-mi trebuie mie". Dar si eu sunt cam perversa: merg aparent singura, dar de fapt sunt insotita, numai ca fraierii nu stiu chestia asta si o musca. Si-au luat-o vreo cativa labagii in felul asta, cred ca s-au lecuit dupa. Ideea este ca nu trebuie sa fie multa lume in jur la asemenea distractii, nu de alta dar daca sunt martori poate deveni caz penal pt mine.
darksukkubus69
Postat pe 12 Aprilie 2009 13:59
De la: BERBEACA, la data 2009-02-05 08:22:19
De la: Flooo, la data 2008-10-06 19:07:19urcam o data de la metrou pe scara rulanta si eram imbracata in fusta. nu era mai nimeni pe acolo decat un tip in spate. eu am urcat pana la jumatatea scarii ca sa nu stau aproape de el. la un moment dat am simtit ceva pe picior si m-am intors repede ca sa vad ca tipu era aproape lipit de mine si tinea un telefon in mana chiar lana picioarele mele si se uita curios la un perete. nemernicul imi facea poze sau film sub fusta m-am uitat urat la el si am fugit pana sus


Si sigur fusta era una foaaarte decenta...hai frateee sunteti penale astea de pe topicu asta voi pana acu nu ati vazut intre ce obsedati si tampiti traiti?????Desi e stupid ce zic daca nu vrei faze de genu nu te mai imbraci intr-un fel anume////pentru ca da e o tampenie sa nu te poti imbraca cum vrei dar....asa O SA TREBUIASCA sa ii suporti pe toti...eu sincer asta am adoptat si atunci cand ma imbrac numai putin mai ...nesport:))ca sa zic asa...stau cu frica ca iar o sa aud comentarii ....si mi-e sila sincer....


bine'nteles k ai sa auzi comentarii pt k nu ai dreptate.
mi se pare normal sa nu "fierbi" o vara intreaga in pantaloni doar in incercarea de a vindeca bolile psihice ale obsedatilor. adik, ei fac ce fac si tot noi suntem alea vinovate k purtam fusta (indiferent daca e pana la genunchi sau cu doua palme mai sus, k oricum are acelasi efect).
pwey asa, io zic nici sa nu ne mai machiem, k poate li se scoala la nebuni knd aratam bn, nici tocuri sa nu purtam, sa mergem imbracati la plaja, fara parfum.......
nu e normal sa "trebuiasca" sa ne schimbam noi stilul de viata din cauza lor, ci ei trebuie sa-si revizuiasca comportamentul
P.S. totusi, nush kre gandire a fost mai "penala"
x_tina90
Postat pe 12 Aprilie 2009 14:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeile inteligente ajung mai usor la orgasm ;) 20 De la: kudika_975971 25 Noiembrie 2014 11:44
de cite ori rezista un barbat? 95 De la: AmUnGandCeNuECuminte 23 Mai 2010 01:01
disperare 36 De la: motzata 30 Ianuarie 2014 07:06
De ce atitea certuri? 39 De la: soraderazboi 2 August 2010 11:36
In timpul SEXULUI, de ce femeile gem mereu , iar barbatii aproape niciodata? :-? 150 De la: riimaruca 12 Decembrie 2012 21:19