Setari Cookie-uri

Deci cum sa va zic ...

De la: anaise, la data 2008-12-13 01:40:32Kathara, ai facut pana la urma dragoste/sex? Eu am am facut-o la 24 de ani (acum am 25) cu persoana pe care o iubesc, nu regret ca am asteptat pana acum, am facut-o exact cu cine mi-am dorit si cu cel pe care l-am asteptat atatia ani. Nu mi-au crescut nici coarne, nici par pe spate(daca am facut dragoste asa tarziu), organismul meu e la fel ca pana acum (imi lipseste doar himenul:D). Asteapta cat trebuie, te vei simti mult mai bine, mai ales ca ai stat atat fara. Multa bafta in gasirea persoanei potrivite!
la virsta ta???????????braoooo ma bucur ca mai sut si femeiiiiiiiiiii de astea
sarutama
Postat pe 13 Decembrie 2008 01:53
Buna seara gagici :):P ce vorbiti voi aici?
ela_ionela
Postat pe 13 Decembrie 2008 01:57
De la: ela_ionela, la data 2008-12-13 01:57:12Buna seara gagici :):P ce vorbiti voi aici?
citesteeeeeeeeeeeeee
sarutama
Postat pe 13 Decembrie 2008 01:59
buna...sunt pt prima data aici :)
alexandra_pop
Postat pe 13 Decembrie 2008 02:00
VALEU CUM SA NU FACI SEX DOAMNE NU AM MAI AUZIT ASA CEVA !!!!!!!!!!!!!!
ela_ionela
Postat pe 13 Decembrie 2008 02:02
sarutama tu dai copy paste sau nu inteleg ... sau mai apare odata mesajul meu ...nu inteleg
ela_ionela
Postat pe 13 Decembrie 2008 02:04
De la: alexandra_pop, la data 2008-12-13 02:00:40buna...sunt pt prima data aici :)
alexandra_pop
Postat pe 13 Decembrie 2008 02:06
De la: ela_ionela, la data 2008-12-13 02:04:44sarutama tu dai copy paste sau nu inteleg ... sau mai apare odata mesajul meu ...nu inteleg
ha ha ha hai sa radem ce drac nu intelegi ????????????te fac eu sa intelegi intram pe privat si mai vedem noi
sarutama
Postat pe 13 Decembrie 2008 02:09
De la: ela_ionela, la data 2008-12-13 02:04:44sarutama tu dai copy paste sau nu inteleg ... sau mai apare odata mesajul meu ...nu inteleg
copiiiii imi plac dar pastele nuuuuuu ca au multa faina ce drace aia am auzit si eu ,,copy paste ,,,ce e aia draga nu fac eu de astea
sarutama
Postat pe 13 Decembrie 2008 02:11
eu nu inteleg nimic...:|
alexandra_pop
Postat pe 13 Decembrie 2008 02:11
De la: alexandra_pop, la data 2008-12-13 02:11:13eu nu inteleg nimic...:|
nici eu dar mai bine ne intelegem acasa nuuuuuuuuuuuuuu?????????????
sarutama
Postat pe 13 Decembrie 2008 02:12
acasa?
alexandra_pop
Postat pe 13 Decembrie 2008 02:14
:))
anaise
Postat pe 13 Decembrie 2008 13:32
De la: anaise, la data 2008-12-13 01:40:32Kathara, ai facut pana la urma dragoste/sex? Eu am am facut-o la 24 de ani (acum am 25) cu persoana pe care o iubesc, nu regret ca am asteptat pana acum, am facut-o exact cu cine mi-am dorit si cu cel pe care l-am asteptat atatia ani. Nu mi-au crescut nici coarne, nici par pe spate(daca am facut dragoste asa tarziu), organismul meu e la fel ca pana acum (imi lipseste doar himenul:D). Asteapta cat trebuie, te vei simti mult mai bine, mai ales ca ai stat atat fara. Multa bafta in gasirea persoanei potrivite!


Nu stiu ce sa zic - am prieten si probabil ca o sa fac sex cu el cand se muta Iin Bucuresti (adica la anul). Nu am un sentiment prea bun in legatura cu asta, simt oarecum ca o fac din obligatie, de fapt ca intraga relatie e din obligatie ma mult decat pasiune.
Kathara
Postat pe 17 Decembrie 2008 10:05
Ma gandesc ca la varsta ta (ai tot 25 de ani, nu?) te-ai plictisit sa tot astepti pe Mr One si te gandesti ca totusi e momentul sa-ti incepi viata sexuala. Eu zic sa faci cum simti (desi se pare ca nu prea ai tragere de inima sa o faci cu cel cu care esti acum). Odata si odata trebuie sa se intample evenimentul, nu? Vezi tu ce se mai intampla pana se muta el in Bucuresti, ever say never. Oricum, din partea mea
anaise
Postat pe 17 Decembrie 2008 20:40
Nevere say never am vrut sa zic
anaise
Postat pe 17 Decembrie 2008 20:41
De la: anaise, la data 2008-12-17 20:40:19Ma gandesc ca la varsta ta (ai tot 25 de ani, nu?) te-ai plictisit sa tot astepti pe Mr One si te gandesti ca totusi e momentul sa-ti incepi viata sexuala. Eu zic sa faci cum simti (desi se pare ca nu prea ai tragere de inima sa o faci cu cel cu care esti acum). Odata si odata trebuie sa se intample evenimentul, nu? Vezi tu ce se mai intampla pana se muta el in Bucuresti, ever say never. Oricum, din partea mea


26 - si multumesc frumos. Culmea e ca gasisem pe "the one" dar s-a dovedit a nu fi el pe termen lung.
Kathara
Postat pe 17 Decembrie 2008 20:45
Deep_bite, eu am un singur sfat: tine secret pana in ultimul moment faptul ca esti virgina cand vei avea o noua relatie.... pozeaza cat de mult poti in tipa experimentata (nu e asa greu, multe virgine reusesc) si nu-i zice decat in ultima clipa, respectiv cu cateva secunde inainte de a putea constata singur.....nici nu stii ce dulce si firesc vor decurge lucrurile daca procedezi asa si cata importanta are ca el sa nu stie inainte nimic....se va purta mult mai firesc inainte de moment (nestiind) iar faptul de a afla atunci cand te are in brate, cand deja s-au inatmplat niste emotii intre voi va indulci pana la stadiul de fapt firesc toata chestiunea

orkid
Postat pe 24 Decembrie 2008 08:07
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-04 09:50:34
De la: Dor_a, la data 2008-11-28 09:27:56Parerea mea, Kathara, e ca nu e neaparat sa fii indragostita fleashca de primul. Ar fi frumos, dar nu indispensabil.
Dar! trebuie sa te atraga. Trebuie sa iti imaginezi mainile lui pe pielea ta si asta sa te infioare. Daca nu, mai asteapta. Stii ce se zice? Ca cel mai erogen organ e creierul? Pai asa e!
Cat despre arabi (o spun ca informatie) o au ca toti ceilalti. Si mai mare si mai mica. Cu siguranta nimic iesit din comun. Nu stiu de unde a iesit mitul asta


O, nu, se pare ca am un succes nebun la astia mai sudici (de ce nu suedezi? de ce nu englezi?) deci nu ii caut eu (mai ales ca multi arabi sunt ca vai de mama lor).

Exact, dar stii cat de greu e sa ma atraga cineva? Mental in primul rand? Sa fie destul de inteligent cat sa ma puna pe jar si sa-mi faca fata? Asta caut, nu iubire.

Am prieten acum, el e indragostit de mine, dar eu nu de el. cred ca oarecum mi-e frica sa nu ma culc cu el din obligatie, avand in vedere situatia: respectiv i-am spus ca nu mai vreau o relatie la distanta si el s-a executat si se muta in Romania. Uff,


Kathara, si daca sunt englezi, ce? Crezi ca ei nu au tampitii lor? Eu ti-am mai zis candva: sa nu crezi ca exista un loc pe lumea asta mare in care duc lipsa tampeniei... E, slava Domnului, peste tot, sa ajunga si sa prisoseasca.

Hai sa iti dau un exemplu: ui' ce mi-a scris candva un britanic get beget, care are si un post destul de bun; deci nu un redneck, daca intelegi ce vreau sa spun... Desi avea mutra unuia...
Ma rog, revin. Uite ce imi scrie el - IN LIMBA LUI MATERNA, retine!! - "I won't loose my breath" (voia sa spuna ca n-o sa-si PIARDA rasuflarea... doar ca a scris ca n-o s-o SLABEASCA ) E? Ce zici? Stai linistita, nu ai pierdut cine stie ce... Plus, ca majoritatea sunt spelbi si hazi Iar sudicii or avea si ei uscaturile lor, dar au si elita. Pana la urma, tu trebuie sa te referi la un anumit cerc, nu la o rasa. Rasa e subsidiara.
Dor_a
Postat pe 24 Decembrie 2008 08:37
hmm...doar de putina vreme am facut si eu sex pt prima data, si am 22 de ani..recunosc k la moment dat eram stresata de ideea asta (k aveam o oarecare varsta si nu imi incepusem viata sexuala, desi el imi facea mie oral si tot ce vroiam), dar nu imi pare rau k am asteptat, e important sa fie persoana potrivita. si dak tot ai asteptat atata eu zic k mai poti astepta putin, pana vei gasi pe cineva pt care sa ai si niste sentimente.
sweety13
Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:15
Problema rezolvata.
Kathara
Postat pe 25 Ianuarie 2009 16:27
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-25 16:27:36 Problema rezolvata.



Na ,ca nu stiu ce se spune in cazurile de genul asta

iris_4_ever
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:00
Mersi frumos.
Kathara
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:01
Cam tarziu , dar asta e , am citit intr-un ziar ca o britanica batrana i sa luat un interviu iar ea a zis ca nu regreta ca nu a facut nimic pana la varsta aia . A fost fericita cu viata pe care a avut-o . Acum fiecare cu viziunea lui .

A naibi cu obligatia asta :) Daca venea unu din china te sacrificai pe un altar pt. vre-un ritual de-al lui din obligatie ?

un1_simplu_baiat
Postat pe 14 Februarie 2009 04:50
De la: Kathara, la data 2008-08-14 19:42:51
De la: ionica_andreea, la data 2008-08-13 09:51:24poate e copilaresc ce o sa zic dar...ar fi mai bine sa astepti sa simti si tu niste fluturasi ceva prin stomacel pentru ca prima data sa fie altfel, sa iti aduci aminte cu placere de ea...nu ca ai facut asta doar ca sa scapi de o povara.de ce consideram noi oare asta o povara? barbatii adevarati apreciaza asta. iar cand o sa te indragostesti cu adevarat o sa iti doresti sa fi fost el primul...eu nu am facut asa din pacate. nu regret dar...as fi putut sa astept pana acum...cand am intalnit un barbat extraordinar si pe care nu il merit la cate fite ii fac...e doar alegerea ta normal....si poate ca am prejudecati dar...arab..daca nu mai scapi de el pe urma? hm...greu...ne tii la curent cu ce ai facut,da? eu sunt mai curioasa din fire


Nu cred ca barbatii adevarati apreciaza asta - daca mi-ar spune vreun tip ca ma apreciaza ca sunt virgina as lua-o la sanatoasa rapid.

In fine, ma mai gandesc eu - nucre ca nu mai scap de el pe urma, dimpotriva ma astept sa-mi dea papucii pronto.

Si cand il vad pe frate-su am fluturasi vai de sufletul meu.



pai cel mai sigur .... l.ai lasa.... pt k:
1. dak atunci knd il vezi p frati`su ai fluturasi in stomac e de rau
2. dak el e arab si stie k u esti virgina.. crede-ma k pt ei asta e ceva sfan .. si dak ne.ai spune si din ce parte e .. asa ne.am dat seama dak e bun sau rau
3. dak sta in bucuresti e de bine... pt k arabii d aici au o alta mentalitate decat cei din tarile straine ..
4. fluturasi trec repede... mai bn o iubire in timp decat ceva trecator
juwairiyah
Postat pe 15 Februarie 2009 02:10
De la: Kathara, la data 2009-01-25 16:27:36 Problema rezolvata.

Nea-nea-nea-nea-nea! Bravo!
Amanunte, amanunte amanunte!
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 08:11
De la: wolfy, la data 2008-10-05 13:40:39Am evitat sa raspund la intrebarea katharei desi stiam de multa vreme de existenta topicului. De ce? M-au enervat raspunsurile domnisoarelor care se tot intreaba cum se poate ca o femeie sa faca sex fara sa iubeasca. Ei, uite asa! Nu ati auzit de hormoni, de nevoia sexuala care le preseaza pe tinerele femei, nevoie care nu are legatura cu dragostea? Desigur, este foarte frumos ca cele doua( iubirea si sexul) sa fie unite, dar de cele mai multe ori nu se intampla asa, si asta nu inseamna ca o femeie e mai putin femeie sau ca e de o moralitatea indoielnica fiindca se poate gandi la ceva atat de rusinos precum sexul in sine, cu sau fara zborul fluturasilor in stomac. Cat despre prima data, cred ca pentru putine persoane(fete sau baieti) este o experienta fericita. E o incercare peste care trebuie sa trecem toti. In niciun caz nu trebuie ca o femeie sa astepte sa fie indragostita pentru a-si pierde virginitatea. Si daca se indragosteste la 40 de ani? Sau daca nu se indragosteste niciodata?
Oricum, pentru voi cele care v-ati pierdut virginitatea mai devreme de 25 de ani(sub scutul dragostei evident)este foarte usor sa spuneti alteia sa astepte iubirea. Ma intreb ce ati fi facut voi daca ea nu venea.

Postat pe 15 Februarie 2009 09:54
De la: Dor_a, la data 2009-02-15 08:11:53
De la: Kathara, la data 2009-01-25 16:27:36 Problema rezolvata.

Nea-nea-nea-nea-nea! Bravo!
Amanunte, amanunte amanunte!


Nu stiu exact ce amanunte pot da. A fost totul very fine, pays off sa faci amor cu cineva care te iubeste. Acum daca l-as fi iubit si eu ar fi fost probabil si mai fain, dar nu regret nimic.
Kathara
Postat pe 15 Februarie 2009 18:28
Nu merita decat atunci cand esti sigura ca vrei sa fii aproape de cineva: - ca-ti place, ca e simpatic sau ca-l respecti, admiri, etc dar nu pentru ca te bate la cap. Ar fi bine sa te retragi usor si respectabil, fara amintiri. Poate sa te bata la cap de plictiseala, ca sa piarda timpul, etc. E bine sa stai in medii in care sa te simti bine.
ema_rice
Postat pe 18 Februarie 2009 21:42

Mai, Kathara, tu esti fata inteligenta, dar uneori, trebuie sa faci, nu sa gandesti Pai, sexul e si o nevoie biologica, stai si iti faci procese de constiintza in legatura cu o friptura pe care vrei sa o mananci cand ti-e foame? Chiar daca e zi de post, o mananci! Daca tu simti nevoia, da-i corpului ce itzi cere....ca mai e si vorba aia "minte sanatoasa in corp sanatos". Normal ca trebuie sa fii precauta cat de cat, ma refer aici la metode de protectie contraceptiva, dar si la sentimentre, adica vrei sa ramai cu o amintire frumoasa. Perechea, cel care sa te dea pe spate cu inteligentza sa, cu simpla sa prezentza, poate nu va apare prea curand...dar si procesul asta de cautare poate fi placut
Aladiah
Postat pe 18 Februarie 2009 22:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Probleme cu acneea ??? 3 De la: kudika_9924 29 Iulie 2012 13:07
loialitate 18 De la: anaraoul 16 Noiembrie 2009 10:20
Nehotarata. Help! 16 De la: Madalina-G 21 Ianuarie 2014 19:57
comportament diferentiat 31 De la: dianushka86 22 Octombrie 2009 12:32
Nu am nici un prieten 43 De la: rockk 7 Noiembrie 2010 10:13