Setari Cookie-uri

Deci cum sa va zic ...

S-a rezolvat lecabel. Mersi de sfaturi, though!
Kathara
Postat pe 18 Februarie 2009 22:39
De la: Kathara, la data 2009-02-18 22:39:52S-a rezolvat lecabel. Mersi de sfaturi, though!


Aladiah
Postat pe 18 Februarie 2009 22:41
De la: Kathara, la data 2009-02-18 22:39:52S-a rezolvat lecabel. Mersi de sfaturi, though!




ooo da

Postat pe 18 Februarie 2009 23:33
Dau de baut .. virtual ca ninge afara cumplit!
Kathara
Postat pe 19 Februarie 2009 09:32
De la: Dor_a, la data 2008-12-24 08:37:29
Kathara, si daca sunt englezi, ce? Crezi ca ei nu au tampitii lor? Eu ti-am mai zis candva: sa nu crezi ca exista un loc pe lumea asta mare in care duc lipsa tampeniei... E, slava Domnului, peste tot, sa ajunga si sa prisoseasca.

Hai sa iti dau un exemplu: ui' ce mi-a scris candva un britanic get beget, care are si un post destul de bun; deci nu un redneck, daca intelegi ce vreau sa spun... Desi avea mutra unuia...
Ma rog, revin. Uite ce imi scrie el - IN LIMBA LUI MATERNA, retine!! - "I won't loose my breath" (voia sa spuna ca n-o sa-si PIARDA rasuflarea... doar ca a scris ca n-o s-o SLABEASCA ) E? Ce zici? Stai linistita, nu ai pierdut cine stie ce... Plus, ca majoritatea sunt spelbi si hazi Iar sudicii or avea si ei uscaturile lor, dar au si elita. Pana la urma, tu trebuie sa te referi la un anumit cerc, nu la o rasa. Rasa e subsidiara.


A propos de mini discutia asta, actualul e jumate german si un sfert suedez. Pana la urma mi s-a indeplinit vrerea,
Kathara
Postat pe 5 Martie 2009 13:24
A placea poate sa insemne orice : - a descoperi cu cine sa pierzi timpul. E BINE CA IN VIATA PARTICULARA - IN GENERAL - PRIETENIE, DISTRACTIE...etc, SA FII LEGAT DE OAMENI PE CARE SA-TI PARA BINE INTOTDEAUNA CA IA-I INTALNIT. Exiata si persoane care au ca hobby principal sexul (desi asta e o problema mai caracteristica alora din vest; romanii stiu sa se distreze mai bine ca altii si ar fi bine sa-i invatam noi pe ei), ca atare persoanele care in timpul liber practica in primul rand sexul au experiente interesante din orice nimic. Trebuie sa te cunosti pe tine. Daca n-ai nici o legatura cu persoana resp. n-are sens. O sa-ti dai seama mai tarziu dar ar fi mai bine sa fii reala cat mai repede.
ema_rice
Postat pe 5 Martie 2009 16:49
Si te-a dezvirginat arabu'?
myeyes
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:38
De la: Kathara, la data 2009-03-05 13:24:47
De la: Dor_a, la data 2008-12-24 08:37:29
Kathara, si daca sunt englezi, ce? Crezi ca ei nu au tampitii lor? Eu ti-am mai zis candva: sa nu crezi ca exista un loc pe lumea asta mare in care duc lipsa tampeniei... E, slava Domnului, peste tot, sa ajunga si sa prisoseasca.

Hai sa iti dau un exemplu: ui' ce mi-a scris candva un britanic get beget, care are si un post destul de bun; deci nu un redneck, daca intelegi ce vreau sa spun... Desi avea mutra unuia...
Ma rog, revin. Uite ce imi scrie el - IN LIMBA LUI MATERNA, retine!! - "I won't loose my breath" (voia sa spuna ca n-o sa-si PIARDA rasuflarea... doar ca a scris ca n-o s-o SLABEASCA ) E? Ce zici? Stai linistita, nu ai pierdut cine stie ce... Plus, ca majoritatea sunt spelbi si hazi Iar sudicii or avea si ei uscaturile lor, dar au si elita. Pana la urma, tu trebuie sa te referi la un anumit cerc, nu la o rasa. Rasa e subsidiara.


A propos de mini discutia asta, actualul e jumate german si un sfert suedez. Pana la urma mi s-a indeplinit vrerea,



tu cu barbatzii tai
za besi is za best
_curly
Postat pe 14 Ianuarie 2010 14:44
De la: Kathara, la data 2008-08-12 22:38:56 Hehe, scuze de introducere, captatio benevolentiae.

Pe scurt, am 25 de ani si n-am facut niciodata sex. N-o fi bai, dar ... e un tip care se tot tine dupa mine. Imi imi place de el asa si asa, nu ma topesc atunci cand il vad dar nici nu-mi displace.

Problema e urmatoarea - nu imi dau seama daca ii place de mine cu adevarat sau asa se comporta el de obicei.

Nu sunt amorezata sau whatever, dar nu stiu daca sa debutez cu el sau nu.

Precizari suplimentare: e arab (nu ca ar conta prea mult ca nu ma marit cu el si urasc musulmanii - hehe, el e budist, imagine that!) si am vorbit pe mes cateva luni bune inainte sa se mute in Bucuresti.

Uff, sunt confuza!


tu chiar ai vorbit serios in mesajul asta??? si raspunsurile la topicul asta?
greierash_is_back
Postat pe 14 Ianuarie 2010 23:56
Da, vorbeam serios.
Kathara
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
site super tare 2 De la: iacinta 11 Ianuarie 2010 11:23
Cum ii spui "te iubesc" fara cuvinte? 61 De la: contesina 2 Mai 2011 08:58
am 12 De la: kudika_nikole 9 Ianuarie 2012 15:22
aici posteaza si barbatii mesaje???? 64 De la: shery 26 Mai 2014 09:00
SUNT CU UN BAIAT E 11 LUNI SI DECAND SUNTEM IMPREUNA NU MI-A CERUT NICIODATA SA FACEM DRAGOSTE MA INTREB E OARE NORMAL AVEM 24 DE ANI AMANDOI ????? HELP :) 16 De la: EKaterina 3 Martie 2010 14:53