Setari Cookie-uri

femeia varsator

Se vede din nou ce fel de om esti! Nici nu m-am uitat la pozele tale, nu ma interesezi din acest punct de vedere si nici din altele. Oameni marunti si plini de sine sunt pe toate drumurile.
Mereu scrii" noi "vrem cutare sau cutare lucru, dar uiti ca de fapt esti singur pe aici!
Nu ma afecteaza nimic din ce scrii, pentru ca nu ma cunosti deloc si de aceea nu comentez ce ai scris. Nu ma mai pot cobori la nivelul tau! Iti doresc succes si nu iti port pica, pur si simplu mi-e mila de tine!
Sa stii ca mai am pe cineva obsedat de zodiac si tot singur e. Si-a cautat perechea bazandu-se pe zodiace si a nimerit-o chiar f prost, pentru ca fiecare om e altfel. Zodiacul e ceva orientativ, nu hotarator! Fiecare om se formeaza in functie de mediul in care traieste, de prietenii pe care ii are, de vointa, de suferintele prin care a trecut, de autoeducatie, de standardul pe care si-l propune, de scolile pe care le face, de locul unde lucreaza si cate altele.
Si ca incheiere, niciun varsator NU E LIMITAT!
floare_de_crin
Postat pe 18 Decembrie 2008 21:00
lynx
Postat pe 19 Decembrie 2008 00:25
"hai sa te vedem si noi cum esti" eu tot citesc si rad!fetelor,nu v-ati prins ca omul e in cautare de " muiere" (ca doar asta isi doreste si i se potriveste lui) - ca de altfel,pentru el e relevant cum arati, o poza ceva ....mai spera si el de la voi :P
lief
Postat pe 19 Decembrie 2008 21:55
lief! Stii care e problema? Nu isi da seama ca tot impartind jigniri, critici sau cum vrea el sa le spuna, a cam pierdut teren, nu cred ca cineva isi va pune mintea cu el...
Si cati sunt asa! Isi gasesc una frumusica, fara minte, fara caracter, i se inchina, isi calca orgoliul si demnitatea in picioare, aia se satura la un moment dat de asemenea maimutareli, pleaca, el se trezeste singur si apoi calca pe toate femeile in picioare, cica se razbuna! Dar de fapt isi face singur rau! JALNIC!
Unii nu se desteapta niciodata! Asta e trist!
Dar sa uitam si sa iertam!
Va doresc sarbatori fericite si toata iubirea din lume!
floare_de_crin
Postat pe 20 Decembrie 2008 09:49
Lief si Chrystall

Pai sa stiti ca in cautare de muiere sunt!Si chiar voi sunteti cele care ma ajutati...Ce frumos o dati in barci...caci voi nu o recunoasteti niciodata decat ce va convine....insa multe ID uri mai am in lista dupa ce multe femei mi-au "citit personalitatea" si modul de gandire...care,nu-i asa?e specific zodiacului...doar Gemenii nu stau rau la capitolul comunicare....Eh,ce sa-i faci,asa sunt astia cu "constiinta",mai greu de inchis la conversatie...:))
Intotdeauna celor "fara reguli" o sa le fie frica de cei "cu reguli",nu insa si invers...
Cei "fara reguli" nu actioneaza in mod constient,ci instinctiv,sub actiunea egoismului lor bolnav,iar cei "cu reguli" actioneaza in mod constient caci,in naivitatea ce i-a caracterizat candva,
fata de cei "fara reguli",le-au invatat mijloacele de manipulare si mitocaniile...Ii Iubesc pe nesimtiti,de la ei am invatat multe...
lynx
Postat pe 21 Decembrie 2008 18:06
Lynx filozoful! Ma faci sa rad! Degeaba ai multe Id-uri, daca tot singur esti! Mie imi place calitatea, nu cantitatea! Tu stii ce vrei de fapt! Iti doresc succes!
Iti doresc sarbatori fericite!
floare_de_crin
Postat pe 22 Decembrie 2008 16:52
Doamne Lynx suntem in apropiere de sfintele sarbatori ar trebui sa fii si tu mai bun si mai intelegator. Inteleg ca nu ai la suflet varsatorii, mai degraba varsatoarele dar sa stii ca nu toata lumea e la fel. Orice padure are uscaturi, asa cum probabil ai si tu partile tale urate, desi nu vrei sa le arati.Da suntem capricioase, incapatanate, rele dar lasa-ne asa cum suntem. Daca noi nu vrem sa ne schimbam de ce vrei sa ne schimbi tu. Si crede-ma ca daca o tii asa chiar nu o sa stea nimeni cu tine.
Mie imi place cum sunt si nu vreau sa fiu altfel pentru ca mi-as pierde farmecul si nici nu incerc sa schimb pe nimeni pentru ca nu ar mai fi el. Trebuie sa inveti sa accepti lumea asa cum e ea.
Iti doresc succes si sarbatori fericite si sa iti lumineze mintea Dumnezeu si mai lasi in pace femeile varsator cu nebunia lor cu tot.
Manuta
Postat pe 22 Decembrie 2008 18:39
CRACIUN FERICIT TUTUROR!
lasati-va inimile invadate de spiritul acestor sarbatori!
kisss
axyalexya
Postat pe 25 Decembrie 2008 13:26
un inger mic din cer coboara se roaga'n taina,apoi zboara....un zambet larg el iti trimite, o raza calda si 3 cuvinte : UN CRACIUN FERICIT!!!
AURELIA_NICOLETA
Postat pe 25 Decembrie 2008 13:28
Replicile lui Lynx mi-au lasat un gust amar..atata vrajmasie intr-o singura persoana..
Intr-adevar, poate ne place intr-atat de mult sa ne imbatam cu descrierile minunate despre varsatori incat uitam ,pe moment ,unele defecte marcante pe care le avem.
Dar , Lynx , atata ura???
llauraro2004
Postat pe 27 Decembrie 2008 00:03
llauraro2004

Daca ura este cea care se vede din partea aceea despre varsatori,atunci inseamna ca ori eu chiar ii urasc pe varsatori,si chiar nu mai realizez acest lucru.
Ceea ce este insa sigur este ca varsatorii sunt in opozitie cu multe semne din zodiac,si nu doar cu Gemeni din care fac si eu parte...
Eu sunt tipul romantic,sensibil,cald,deschis,etc...Ceea ce am afisat eu aici nu este rautate asa cum pare a fi ci,am cautat sa aduc argumente cat se poate de reale despre cum sunt ei intr-adevar si cum se cred ca sunt acestia!
O sa va spun o opinie personala care tot din practica vine:
Voi varsatorii nu puteti trai in armonie nici cu oamenii buni dar nici cu cei rai,tocmai aici este paradoxul.Pot comenta pagini intregi despre cum sunt varsatorii...E-adevarat ca multe zodii sunt cu defecte si calitati...insa,ceea ce este drept si moral este ca oamenii buni si zodiile "bune" nu fac rau altora pe nedrept.Aici este nedreptatea celor care sufera....Eu despre aceasta nedreptate vorbesc aici...si poate sunt atat de revoltat...
lynx
Postat pe 28 Decembrie 2008 02:58
Nu exista zodii rele si bune. Ar fi prea usor: ne-am uita la zodie si am sti exact, daca omul trebuie dus direct la inchisoare sau ii mai acordam cativa ani de libertate. :)

In alta ordine de idei, ma mira persoanele care se considera experti in toate domeniile si vorbesc ca si cum ar fi trait secole, si nu ani. Zodiacul e o chestie buna, pe mine ma pasioneaza, exact asa cum te pasioneaza un joc in care trebuie sa cauti sens si logica, desi acestea sunt foooaarte bine ascunse. :)

De cand eram mica si faceam tot felul de anlaize din astea, comparand semnele zodiacale, ma miram (si se mirau si altii) ca nu "seaman" cu zodia mea: berbec. Asta pana s-a gasit cineva sa-mi explice ca am ascendentul in varsator, fapt ce expilica de ce sunt un berbec... "atipic". Altfel, semnul ascendental este chiar mai important decat semnul natal, el influentand, zice-se, si aspectul fizic, si profilul psihologic (iar profilul psihologic fiind grila peste care se suprapune edicatia si tot ce structureaza, cu timpul, personalitatea omului - deci, nu cred ca e corect sa se confunde lucrurile: nu poti judeca despre o zodie, cunoscand vreo doua persoane din zodia respectiva, ar fi o extrapolare care nu se justifica).

Probabil asta face ca sa ma regasesc in multe dintre descrierile varsatorilor (si in cele rele, si in cele bune), spre deosebure de zodia "mea", in care aproape ca nu ma regasesc.

P.S. Multi ani! tuturor (dar, bineinteles, si varsatorilor)! :)
aciri
Postat pe 28 Decembrie 2008 11:59
M-am amuzat copios,exact asa sunt si eu!
monic700
Postat pe 28 Decembrie 2008 12:10
De la: monic700, la data 2008-12-28 12:10:32M-am amuzat copios,exact asa sunt si eu!


Adica, Monica, esti berbecuta, cu ascendentul in varsator sau alta zodie..? :)
aciri
Postat pe 28 Decembrie 2008 12:42
Sau esti si tu certata cu toti varsatorii din Univers?
aciri
Postat pe 28 Decembrie 2008 13:51
ptr lynx sunt varsator iar cei mai buni prieteni ai mei sunt gemeni.sunt casatorita de 16 ani dar il iubesc la fel ca in prima zi.cand nu este langa mine simt ca ma doare sufletul si nu sunt eu.sunt orgolioasa incapatanata,greu de suportat uneori,dar nu cu el.deci totusi eu cred ca nu zodia ne face sa fim ceea ce suntem,sotul meu este taur,nu ne potrivim cf horoscopului,dar totusi ne iubim,si ne-am casatorit la o saptamana dupa ce ne-am cunoscut.
bddm
Postat pe 29 Decembrie 2008 21:18
Fetelor, dar chiar nu trebuie sa va justificati in fatza lui Lynx! Lasati-l pe el in pace cu frustrarile lui, cu ideea ca el detine cheile adevarului despre varsatori si alte prostii! Mi-e lehamite de oamenii care cred ca stiu totul si de fapt nu stiu nimic! Oameni care trec prin viata degeaba...Cica e cald, romantic, sensibil, etc. nu prea se vede asta din rautatile pe care le-a aruncat aici impotriva varsatorilor , doar pentru ca a avut 2 persoane fara caracter in viata lui! El, "atoatestiutorul" care daca iti vede poza iti spune cum esti!!!! nu a reusit sa vada cu ce fufa s-a insurat si nici nu a avut curajul s-o lase naibii la timp,decat dupa ce a facut un copil si acum copilul sufera ca nu are parintii langa el, ba se mai si cearta!
Dar el e desteptul lumii si vine sa ne tina noua predici!
Da, am cunoscut si eu unul din gemeni si era impotent, dar vezi, nu generalizez si nu spun ca poate ai si tu probleme de astea, doar pentru ca ala avea! Maturizeaza-te, poate mai poti sa gasesti pe cineva care sa aprecieze calitatile tale, pe care aici nu le-am vazut deloc! Ti-ai afisat tot ce ai mai urat in tine si asta spune multe despre tine! Ai nevoie de ajutor de specialitate si o spun f serios! Aveti grija de voi! Ii salut pe toti varsatorii cu caracter si stiu ca sunt multi!...Si restul zodiilor, sa nu credeti ca va ignor! Daca nu puteti face bine, mai bine nu faceti nimic!
floare_de_crin
Postat pe 29 Decembrie 2008 22:50
Varsatoare,in totalitate si-mi place asa cum sunt.Tu ce zodie esti? LA MULTI ANI,UN AN NOU FERICIT!!!!!
monic700
Postat pe 31 Decembrie 2008 10:45
Va urez si eu un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 31 Decembrie 2008 16:17
Pentru toate varsatoarele:


LA MUTI ANI! sa traim si sa fim fericite indiferent ce se spune despre noi.
just28
Postat pe 31 Decembrie 2008 23:32
De la: halm, la data 2008-12-31 23:32:25Pentru toate varsatoarele:


LA MUTI ANI! sa traim si sa fim fericite indiferent ce se spune despre noi.
doar pentru varsatoare?

Postat pe 31 Decembrie 2008 23:40
O varsatoare va doreste un an nou plin de fericire si impliniri...La multi ani!
Crazy_angel
Postat pe 1 Ianuarie 2009 01:41
TU ESTI GEMENI! EU VARSATOR! IN ZODIAC CICA SE INTELEG! EU PUR SI SIMPLU II DISPRETUIESC PE GEMENI, SUNT MINCINOSI, LENESI, FARA RUSINE SI ATIT DE SUPERFICIALI SI "GLUMETI" CA MAI BINE SA N-AI DE-A FACE CU EI. SI CU FEMEILE. SUNT FALSE CA SI VOI, BARBATII, AU INTELIGENTA SPECULATIVA, CEEA CE S-AR TRADUCE: STIU SI EI DIN AUZITE CITE CEVA. IN FAPT, APROAPE TOTI GEMENII SUNT SEMIDOCTI. INTELIGENTI, DAR MEDIOCRII!!!

Postat pe 1 Ianuarie 2009 06:09
salutare !
si eu sunt varsatoare, si da, ma incadrez perfect zodiei!
La multi ani tuturor Varsatoarelor
dya73
Postat pe 1 Ianuarie 2009 12:07
A, si apropos...in 2009 suntem favoritii astrelor!
deci...voi ceilalti..stati aproape
dya73
Postat pe 1 Ianuarie 2009 12:17
De la: halm, la data 2008-12-31 23:32:25Pentru toate varsatoarele:


LA MUTI ANI! sa traim si sa fim fericite indiferent ce se spune despre noi.





bine zis!

Postat pe 1 Ianuarie 2009 17:18
LA MULTI ANI PENTRU CEA ,CEA MAI TARE ZODIE ,ANUL 2009 ESTE ZODIA NOASTRA ,STATI PE LANGA NOI
marypaiu
Postat pe 1 Ianuarie 2009 19:42
salutare varsatori de pe kudika!!!!!!!! nu pot decat sa ma inscriu ''in the club'' si sa va urez un maaaaaaaaareeeeeeeeee''LA MULTI ANI''!!!
se apropie zodia noastra,inca suntem in zodia capricornului....offf

Postat pe 2 Ianuarie 2009 01:42
adevarate vorbe
nico_pitik2005
Postat pe 2 Ianuarie 2009 21:19
De la: a_ale, la data 2008-12-31 23:40:59
De la: halm, la data 2008-12-31 23:32:25Pentru toate varsatoarele:


LA MUTI ANI! sa traim si sa fim fericite indiferent ce se spune despre noi.
doar pentru varsatoare?



Pentru ele ca eram pe topicul lor dar cu tot dragul si pentru altii sau altele.
just28
Postat pe 2 Ianuarie 2009 21:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu Capricorn, el Berbec. Ce parere aveti? 3 De la: cristinika29 2 Iunie 2009 18:17
DOI CAPRICORNI! 4 De la: yumalai 14 Iunie 2009 07:22
nou 14 De la: kudika033243 13 Iulie 2009 09:54
Parfumuri pentru zodii! 2 De la: reality65 22 Ianuarie 2011 12:30
sal 3 De la: liliana2005 13 Februarie 2009 14:47