Setari Cookie-uri

Ati risca sa va despartiti de persoana pe care o iubiti ptr, ca nu mai exista intelegere intre voi?

De la: iris_4_ever, la data 2008-08-28 15:25:09
De la: onuta81, la data 2008-08-28 15:01:04Iris nu mi se intampla neaparat lucrul asta ...eu ma gandeam daca ar putea cineva sa se desparta in mod strategic...un fel de despartire strategica...sa riste sa se desparta de jumatatea lui,lasand impresia unei despartiri definitive...si sperand ca aceasta separare va face ca lucrurile sa se vindece in timp...(sa spunem ca toate discutiile si incercarile de a clarifica situatia cuplului nu au avut nici un efect)...nu stiu daca m-am facut inteleasa,in fine ma gandeam daca se poate asa ceva...sa mergi la risc,cu toate ca iubesti aceea persoana...iar dupa ceva timp(un an...) sa vrei sa reiei relatia dar incepand cu nivelul prieteniei...ar fi posibil asa ceva?


Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ultima mea despartire strategica mi-a adus dupa o saptamana de zile un covoras cu tuberoze la usa ....scuzele lui si realizarea faptului ca greseste ...




Printr-o despartire asemanatoare trec si eu, dar la mine totul este confuz ptr ca nu stiu daca este definitiva sau daca intr-adevarat dupa un timp mai vreau sa ma intorc la vechea relatie, desi il iubesc enorm!
Yanka
Postat pe 12 August 2009 15:15
Sincer...depinde de cat de sifonata as iesi din relatia asta...
Parerea mea este ca acolo unde nu mai este intelegere nu
mai are rost sa se lungeasca relatia,putini sunt ei care
promit ca se schimba si intredevar o fac
Andre_Ioana
Postat pe 13 August 2009 15:38
De la: Yanka, la data 2009-08-12 15:15:10
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-28 15:25:09
De la: onuta81, la data 2008-08-28 15:01:04Iris nu mi se intampla neaparat lucrul asta ...eu ma gandeam daca ar putea cineva sa se desparta in mod strategic...un fel de despartire strategica...sa riste sa se desparta de jumatatea lui,lasand impresia unei despartiri definitive...si sperand ca aceasta separare va face ca lucrurile sa se vindece in timp...(sa spunem ca toate discutiile si incercarile de a clarifica situatia cuplului nu au avut nici un efect)...nu stiu daca m-am facut inteleasa,in fine ma gandeam daca se poate asa ceva...sa mergi la risc,cu toate ca iubesti aceea persoana...iar dupa ceva timp(un an...) sa vrei sa reiei relatia dar incepand cu nivelul prieteniei...ar fi posibil asa ceva?


Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ultima mea despartire strategica mi-a adus dupa o saptamana de zile un covoras cu tuberoze la usa ....scuzele lui si realizarea faptului ca greseste ...




Printr-o despartire asemanatoare trec si eu, dar la mine totul este confuz ptr ca nu stiu daca este definitiva sau daca intr-adevarat dupa un timp mai vreau sa ma intorc la vechea relatie, desi il iubesc enorm!


angelo_micnegrusiurat
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:06
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-07 12:06:29
De la: Yanka, la data 2009-08-12 15:15:10
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-28 15:25:09
De la: onuta81, la data 2008-08-28 15:01:04Iris nu mi se intampla neaparat lucrul asta ...eu ma gandeam daca ar putea cineva sa se desparta in mod strategic...un fel de despartire strategica...sa riste sa se desparta de jumatatea lui,lasand impresia unei despartiri definitive...si sperand ca aceasta separare va face ca lucrurile sa se vindece in timp...(sa spunem ca toate discutiile si incercarile de a clarifica situatia cuplului nu au avut nici un efect)...nu stiu daca m-am facut inteleasa,in fine ma gandeam daca se poate asa ceva...sa mergi la risc,cu toate ca iubesti aceea persoana...iar dupa ceva timp(un an...) sa vrei sa reiei relatia dar incepand cu nivelul prieteniei...ar fi posibil asa ceva?


Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ultima mea despartire strategica mi-a adus dupa o saptamana de zile un covoras cu tuberoze la usa ....scuzele lui si realizarea faptului ca greseste ...




Printr-o despartire asemanatoare trec si eu, dar la mine totul este confuz ptr ca nu stiu daca este definitiva sau daca intr-adevarat dupa un timp mai vreau sa ma intorc la vechea relatie, desi il iubesc enorm!




etta
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:15
De la: etta, la data 2009-11-07 12:15:27
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-07 12:06:29
De la: Yanka, la data 2009-08-12 15:15:10
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-28 15:25:09
De la: onuta81, la data 2008-08-28 15:01:04Iris nu mi se intampla neaparat lucrul asta ...eu ma gandeam daca ar putea cineva sa se desparta in mod strategic...un fel de despartire strategica...sa riste sa se desparta de jumatatea lui,lasand impresia unei despartiri definitive...si sperand ca aceasta separare va face ca lucrurile sa se vindece in timp...(sa spunem ca toate discutiile si incercarile de a clarifica situatia cuplului nu au avut nici un efect)...nu stiu daca m-am facut inteleasa,in fine ma gandeam daca se poate asa ceva...sa mergi la risc,cu toate ca iubesti aceea persoana...iar dupa ceva timp(un an...) sa vrei sa reiei relatia dar incepand cu nivelul prieteniei...ar fi posibil asa ceva?


Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ultima mea despartire strategica mi-a adus dupa o saptamana de zile un covoras cu tuberoze la usa ....scuzele lui si realizarea faptului ca greseste ...




Printr-o despartire asemanatoare trec si eu, dar la mine totul este confuz ptr ca nu stiu daca este definitiva sau daca intr-adevarat dupa un timp mai vreau sa ma intorc la vechea relatie, desi il iubesc enorm!






sunt topit nasa ,sunt in cap,nu mai pot , nasaaaaaa simt ca mor!!!! am nejte fluturasi in burta cat avioanele !!! oare asa e cand iubesti?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 7 Noiembrie 2009 12:20
Fineeeeeeeeeeeeeeeeeeee....cre' ca ....da !!!......si daca fluturasii mai urca si mai sus oleaca.....la aia care bateeeeeeeeeeee....atunci...sigur ...DA !!!...........
etta
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:28
De la: etta, la data 2009-11-07 13:28:03 Fineeeeeeeeeeeeeeeeeeee....cre' ca ....da !!!......si daca fluturasii mai urca si mai sus oleaca.....la aia care bateeeeeeeeeeee....atunci...sigur ...DA !!!...........



haoleooouuuu mancata'ssssss

si cu ce se vindeca nasa????
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 7 Noiembrie 2009 17:08
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-07 17:08:49
De la: etta, la data 2009-11-07 13:28:03 Fineeeeeeeeeeeeeeeeeeee....cre' ca ....da !!!......si daca fluturasii mai urca si mai sus oleaca.....la aia care bateeeeeeeeeeee....atunci...sigur ...DA !!!...........



haoleooouuuu mancata'ssssss

si cu ce se vindeca nasa????


tot cu ....iubire ...fine....ca e asa frumos....sa iubesti......si sa fii iubit....mai ales !!!.....
etta
Postat pe 7 Noiembrie 2009 17:12
De la: etta, la data 2009-11-07 17:12:47
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-07 17:08:49
De la: etta, la data 2009-11-07 13:28:03 Fineeeeeeeeeeeeeeeeeeee....cre' ca ....da !!!......si daca fluturasii mai urca si mai sus oleaca.....la aia care bateeeeeeeeeeee....atunci...sigur ...DA !!!...........



haoleooouuuu mancata'ssssss

si cu ce se vindeca nasa????


tot cu ....iubire ...fine....ca e asa frumos....sa iubesti......si sa fii iubit....mai ales !!!.....



haoleouuu Yankooo hai repede sa ne iubim in draci!!!

uita linistita de martalog si hai sa ne iuabarim ca porumbeii si ca iepurasii sa infloreasca dragostea din tei

nasaaa sarumana de invataturi ne imprumuti si noua lenjeria rosie? ca sa ne iubim mai cu spor
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 7 Noiembrie 2009 17:27
Fineeeeeeeeeeee......pe aia o pastrez sa ti-o dau cadou de nunta......dupa ce il incerc io pe finu ' !!!..........
etta
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:10
De la: onuta81, la data 2008-08-28 10:58:11Salut,as vrea sa stiu si eu parerile voastre in legatura cu acest lucru,referindu-ma mai exact la faptul daca v-ati desparti(fie temporar-sa zicem un an-sau definitiv)dupa care sa vreti sa reluati relatia?(crezand desigur ca lucrurile se vor schimba in bine).Ati trecut prin asa ceva?
trec si eu prin asta akum .as vrea sa ma despart de pr meu pt k numai ne intelgem e gelos ..cate odata vb urat la nervi dp ai pare rau chestii dastea .i-am dat multe sanse sa se schimbe a incerkat dar nu a reusit.si ma gadesk dk sa continuam dk nu ne mai intelgem si nu respectam indeajuns?asa si in cazut tau
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 8 Noiembrie 2009 15:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu pot sa renunt la el. ce pot sa fac? 26 De la: kudika037917 10 Iulie 2009 03:48
Cum imi pot recuceri ex-ul? 140 De la: C_Florentina 22 Mai 2013 14:01
Imi e greu cu el dar mai greu imi e fara el 21 De la: cryspys 13 Ianuarie 2014 19:30
Va rog mult,mult de tot, ajutati-ma.....nu stiu cum sa trec peste asta :| 23 De la: himerra 16 Februarie 2010 22:30
se va schimba vreodata ??? 42 De la: ankuu 27 Noiembrie 2009 21:56