Setari Cookie-uri

Sexul pana la casatorie..

De la: ComanDss, la data 2008-09-13 12:20:09
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-13 11:11:51
De la: ComanDss, la data 2008-09-13 01:41:49
sa prinzi tu in pat un pui divin dintr-asta ca mine, ca apoi nu i-ai mai zice pui :))
.


Eu ma intreb pe ce anume te bazezi tu atat de mult ca ai fi bun la pat ? daca crezi ca suficient sa ai o scula sanatoasa te inseli amarnic dragule


am zis eu ca e suficient ?


La cat de convins esti ....si avand in vedere lipsa practicii ....asta se intelege din mesajele tale .....
Deja destule femei ti=au spus parerea lor ,majoritatea au spus ca nu conteaza virginitatea asta pe care tu o ridici in slavi dar continui sa iti sustii punctul de vedere.

E ok asta dar .....ar trebui sa tii cont si de experientele noastre.
iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 12:23
De la: damadefrunza, la data 2008-09-13 11:15:18Trebuie sa se "arda" intii ca sa vada cum e,noi de-abia asteptam sa ne spuna cum i s-a parut in practica



n-o sa fie cazul sa ma 'ard'.. tocmai de aia, sunt pregatit si, foarte flexibil

sunt constient ca -mai ales in acest domeniu- teoria si practica sunt destul de radicale in diferente, insa am sa reusesc, pt ca stiu cum. Adevarat ca teoria fara practica este, se spune, =0=. dar, stiti cum se numeste practica fara teorie ? (cred ca am mai precizat)

pana atunci, stimati colegi de forum, sa ciocnim un pahar de bere: si, sa vedem o fata/femeie curajoasa, care are curajul sa imi zica si mie (k, na, voi aveti experienta) cum decurg lucrurile prima data, practic si propriu-zis. ma refer la cele care au avut de-a face cu baieti virgini! exceptand cele care s-au pronuntat deja..






Postat pe 13 Septembrie 2008 12:34

.[/quote]
E ok asta dar .....ar trebui sa tii cont si de experientele noastre.
[/quote]


Bineinteles ca tin cont de experientele voastre. tocmai de aceea v-am si cerut opinia, numai ca unele sunt putin rautacioase si eticheteaza nefondat.
Un alt principiu al meu: Nu generaliza intotdeauna, pt ca mai mult ca sigur ca te inseli!

cand spun un lucru, mi-l argumentez. incercati sa faceti la fel.

discutiile sa fie decente si fara atacuri la persoana.

Vorba aia, daca criticati, faceti-o in privinta operei, nu a autorului!


Postat pe 13 Septembrie 2008 12:46
Prima data .....cu x virgin !

X ...el 18 ani, eu 20 , el virgin , eu nu , pentru mine era al doilea partener .

Cu primul partener desi am avut o relatie de 3 ani de zile ,orgamul meu lipsea cu desavarsire , nu ne-am despartit din cauza aceasta evident,dar in cei 3 ani de zile ma intrebam de ce oare sexul este atat de ridicat in slavi de altii cand mie nu mi se pare cine stie ce ..

Revenim la X ...foarte bine dotat din punct de vedere fizic deja incepusem sa-mi fac oarece sperante cand l-am vazut dezbracat si cu chef de joaca .
Dupa cateva incercari nereusite de a descoperi locul minune in care trebuia sa-si introduca jucaria a reusit in final ....fiecare ne miscam cum ne taia capul,eu o stanga , el in dreapta ....asta pana cand am realizat amandoi ca s-a umplut patul de sange .

Scoate jucaria de la locul ei si descoperim ca sangele era de la el , i se rupsese ata si durea ingrozitor
De abia dupa 2 zile a avut curajul sa o luam de la capat ....incepusem sa ne obisnuim impreuna , era binisor dar orgasmul meu tot nu venea desi am ajuns sa ne sincronizam cu miscarile de dute vino .

El era satisfacut , eu nu .
ne-am despartit dupa 2 ani de zile , nu din cauza sexului !
iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 12:51

Dupa despartirea de X l-am cunoscut pe Y ....un tip care era obisnuit sa treaca in carnetelul sau toate fetele cu care se culcase , avea baiatul asta experienta sexuala mai multa decat un cartier de baieti la un loc , un tip frumos in draci care pe mine m-a placut doar pentru faptul ca nu am fost interesata de el .

A fost suficient sa ma uit la el si sa-mi dau seama ca baiatul e un jucator si cum eu eram mica si prostuta deja ma vedeam indragostita de el si parasita evident.
Asa ca am preferat sa stau in banca mea ....pana cand nu am mai rezistat ochilor lui verzi si am zis fie ce o fi ...poate totusi descopar chestii noi alaturi de el.
Intradevar ,am descoperit alaturi de el orgasmul ,nu facea nimic nou fata de ce faceau ceilalti doi parteneri dar cu el a fost altfel.

Desi pe ceilalti ii iubeam si logic ar fi fost sa fiu satisfacuta de ei ....nu s-a intamplat asta.

De aceea am si spus ca uneori partenerii nu sunt compatibili si basta, nu ai ce face oricat de mult ai incerca.

iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:01


Iris4ever..

wau..
dar, m-am gandit si eu la astfel de ipoteze.

ce sa zic ?! momentan ma abtin!

Postat pe 13 Septembrie 2008 13:20
Al doilea virgin .....sa-i zicem Z

Z ...26 de ani , premiantul clasei,frumusel dar foarte timid ,toata lumea e proasta iar el este singurul destept in viata!

Eram singura,urma sa plec in sua sa ma casatoresc....prima data cand l-am cunoscut la cat de mult vorbea si modul in care se comporta fata de femei mi-a dat senzatia ca ar fi un tip obsinuit deja cu fetele.

Intr-o seara il iau acasa cu promisiunea ca ne vom uita la desene animate ceea ce am si facut dealtfel.
Eram in pat amandoi , ne uitam la desene si el nimic ....trei nopti la rand am vazut la filme de mi-au iesit pe nas

A patra seara vine la mine si il iau direct : vrei nu vrei , ne-o tragem.
S-a uitat ciudat la mine , a incercat sa o dea cotita....pana la urma nu a mai avut ce face si de,a trecut baiatu la actiune.
Nu mi-a spus ca virgin .....asa ca am avut surpriza ca dupa 5 minute sa termine si sa spuna ceva ce m-a lasat fara replica pe moment : ,,asta-i tot ? asta-i sexul '' ?

L-am inteles , se pare ca baiatul isi facuse o alta parere despre sex,....primele 3 zile a fost jalnic , incepusem sa ma intreb cum sa-i dau papucii finutz incat sa nu-si dea seama ca o fac pentru ca nu e bun la pat ......chiar nu vroiam sa ramana baiatu cu sechele din cauza asta constienta fiind de faptul ca este important sa-i dai incredere in sine unui virgin .

Prietenele mele si ele au fost de acord cu mine ....cum ca tre sa-i mai las ceva timp pana se obisnuieste.
I-am lasat ....vreo 3 ani asa .....acum am ajuns in stadiul in care avem amandoi orgasm in acelasi timp indiferent ca dureaza actul 2 minute sau o ora .....

Exista o problema insa : noi doi ne intelegem perfect la pat,eu pot spune ca este unul dintre cei mai buni parteneri sexuali ai mei dar el nu poate spune acest lucru pentru ca nu are termen de comparatie!

Intotdeauna va exista curiozitatea de a afla cum este cu alta femeie si chiar eu am fost cea care l-a trimis sa experimenteze.

Nu vrea sa se duca la alta din cauza timiditatii de care inca da dovada fata de alte femei , dar cine stie , poate va veni vremea cand o va face si atunci isi va da seama de diferenta.

Atunci cand ai ceva experienta la activ ai posibilitatea sa iti alegi partenerul fara sa existe dubii ca poate cu altul este mai bine .....nu mai vrei sa experimentezi pentru ca ai ales deja ce e mai bun pentru tine .

iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:24
HMMM ma bag si eu in acest subiect, Coman, eu zic ca nu e un lucru asa de rau sa fi primul din viata unei femei si ultimul iar ea prima din viata ta si ultima, eu sunt foarte de acord, sunt cu iubitul meu de peste 2 ani, si sa zic k de 1 an jum ne-am inceput viata sexuala ,a fost prima data ptr amandoi!!M-am bucurat enorm k era prima oara si la el,,inainte mintindu-ma k a mai fost cu fete,apoi doar cu o fata..in timpul ala eu nu vroiam sa ma culc cu el...stiind de altele...nu-mi doream..apoi am vazut k nimic nu se leaga si k minte si l-am intrebat..."auzi u ai facut-o vreodata?" si a lasat capul in jos si-a zis....NU..k ai era rusine sa recunoasca..ee mare bucurie ptr mine, atunci incepusem intradevar sa-l doresc , aveam aproape 21 d ani si cautam un baiat egal cu mine caruia sa ma daruiesc, nu unul cu experienta!Ne dorim sa fim toata viata impreuna, sa ne casatorim..si ma bucur k el e primul si eu sunt prima!Da Coman eu sunt o fata mai d moda veche din punctul d vedere al altora, dar fericita de asta!O singura problema cred ca ai...faza cu casatoria inainte...e greu!Gaseste o fata pe care sa o iubesti si sa te iubeasca sa fie prima si u primul...dar poate va ve-ti casatorii in timp...!!!
iubi7a_lui
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:24
io tare as vrea sa aflu' daca comanas s-a masturbat vreodata!!!

Postat pe 13 Septembrie 2008 13:30
Apropo ..Geo...el spune ca nu s-a masturbat, deci...da eu sunt de acord ca barbatul sa fie virgin,,apreciez..dar nici macar sa te masturbezi...asta nu este ok!!!Masturbarea nu e o greseala, iubita ta nu-ti va scoate ochii k te-ai masturbat...e ceva normal
iubi7a_lui
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:32
De la: iubi7a_lui, la data 2008-09-13 13:24:41HMMM ma bag si eu in acest subiect, Coman, eu zic ca nu e un lucru asa de rau sa fi primul din viata unei femei si ultimul iar ea prima din viata ta si ultima, eu sunt foarte de acord, sunt cu iubitul meu de peste 2 ani, si sa zic k de 1 an jum ne-am inceput viata sexuala ,a fost prima data ptr amandoi!!M-am bucurat enorm k era prima oara si la el,,inainte mintindu-ma k a mai fost cu fete,apoi doar cu o fata..in timpul ala eu nu vroiam sa ma culc cu el...stiind de altele...nu-mi doream..apoi am vazut k nimic nu se leaga si k minte si l-am intrebat..."auzi u ai facut-o vreodata?" si a lasat capul in jos si-a zis....NU..k ai era rusine sa recunoasca..ee mare bucurie ptr mine, atunci incepusem intradevar sa-l doresc , aveam aproape 21 d ani si cautam un baiat egal cu mine caruia sa ma daruiesc, nu unul cu experienta!Ne dorim sa fim toata viata impreuna, sa ne casatorim..si ma bucur k el e primul si eu sunt prima!Da Coman eu sunt o fata mai d moda veche din punctul d vedere al altora, dar fericita de asta!O singura problema cred ca ai...faza cu casatoria inainte...e greu!Gaseste o fata pe care sa o iubesti si sa te iubeasca sa fie prima si u primul...dar poate va ve-ti casatorii in timp...!!!



Iubita ,tu intr-un alt topic ai spus ca nu te satisface iubitul ....si ca nu te deranjeaza acest lucru , crezi ca vei suporta ideea asta pana la adanci batraneti ?
Sexul este important intr-o relatie indiferent de cat mult respect ar exista intre voi ..
iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:33
Da nu ma satisface prin contact, dar asta nu inseamna k nu ma simt bine :)...
iubi7a_lui
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:34
De la: iubi7a_lui, la data 2008-09-13 13:32:47Apropo ..Geo...el spune ca nu s-a masturbat, deci...da eu sunt de acord ca barbatul sa fie virgin,,apreciez..dar nici macar sa te masturbezi...asta nu este ok!!!Masturbarea nu e o greseala, iubita ta nu-ti va scoate ochii k te-ai masturbat...e ceva normal



oau!! mamaaaaa, cate samanta s-a adunat in el!! e ca un vucan in pragul exploziei!!

Postat pe 13 Septembrie 2008 13:35
coman draga , nu stiu ce ai inteles tu din mesajele mele asa ca trebuie sa precizez ceva :
Niciodata nu am avut probleme de cuplu din cauza fostilor mei parteneri sau a fostelor partenere .

Un cuplu normal ar realiza faptul ca nu conteaza ca e virgin/a sau experimentat/a atata timp cat ei nu se gandesc la asta , nu are nici un rost sa te iei de trecutul sexual al partenerului,conteaza prezentul intr-o relatie nu trecutul.

iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:41
De la: iubi7a_lui, la data 2008-09-13 13:34:18Da nu ma satisface prin contact, dar asta nu inseamna k nu ma simt bine :)...



Si cam de unde stii tu ca te simti bine de vreme ce nu ai termen de comparatie ?
La fel credeam si eu ca ma simt bine si ca in asta consta defapt sexul ....am precizat deja ca de primii doi parteneri nu m-am despartit din cauza sexului ci din alte motive .

Nu te satisface prin contact dar te simti bine ...ca te tine in brate sau cum ? poti dezvolta subiectul ?
iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:43
Iris, asa ziceam si eu...dar uite ca te mai lovesti si de trecut, al meu a avut o singura prietena inaintea mea..care nici macar nu s-au prea sarutat, eu am avut multi prieteni, relatii de jum de an...nu m-am culcat cu niciunul dar na unele chestii au fost, si mi-a reprosat de atatea ori, in schimb eu...c sa-i zic, deci el e personajul pozitiv mereu.Nu cred ca barbatii nu reproseaza..trecutul...
iubi7a_lui
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:46
Iris ..da ma simt bine si cand ma tine in brate, recunosc dar nu la asta m-am referit...cred ca iti dai seama prea bine...
iubi7a_lui
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:48
De la: iubi7a_lui, la data 2008-09-13 13:46:23Iris, asa ziceam si eu...dar uite ca te mai lovesti si de trecut, al meu a avut o singura prietena inaintea mea..care nici macar nu s-au prea sarutat, eu am avut multi prieteni, relatii de jum de an...nu m-am culcat cu niciunul dar na unele chestii au fost, si mi-a reprosat de atatea ori, in schimb eu...c sa-i zic, deci el e personajul pozitiv mereu.Nu cred ca barbatii nu reproseaza..trecutul...


Iubita , nu stiu cati ani tu ca nu m-am uitat la profilul tau dar eu am 30 de ani iar parteneri am avut suficient de multi incat sa stiu sigur ca mie nu mi s-a reprosat niciodata nimic legat de trecut.

Cei care se leaga de trecut au o problema care se numeste gelozie in general iar in particular eu o numesc egoism .

iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:50
Am 22 de ani si Nu trebuie sa am 30 de ani ca sa stiu ce si cum e o relatie, sau sa schimb partenerii ..si asa sa aflu, ba chiar nu suport ideea unora, care ai schimba doar ca s-au plictisit, k nu le satisface, dar ce ...cumva femeile au deveniti mici barbati..care vor doar sex....si dak ala nu e bun...altul...si tot asa ,mai stie vre-o femeie ce e dragostea, ce inseamna un camin..???ce inseamna respectul...lumea a luat o intorsatura chiar aiurea..
iubi7a_lui
Postat pe 13 Septembrie 2008 14:08
noroc cu tine iris ca i-ai descris niste experiente sexuale de ale tale cu niste virgini,asa poate si el sa isi faca o idee,desi vad ca nu vrea sa accepte nici un sfat
baiatule draga,daca tu zici ca nici nu te-ai masturbat pana acum inseamna ca din cauza asta te-ai dereglat putin cu capul si nu poti accepta ca nu ai dreptate

Postat pe 13 Septembrie 2008 15:27
De la: iubi7a_lui, la data 2008-09-13 14:08:27Am 22 de ani si Nu trebuie sa am 30 de ani ca sa stiu ce si cum e o relatie, sau sa schimb partenerii ..si asa sa aflu, ba chiar nu suport ideea unora, care ai schimba doar ca s-au plictisit, k nu le satisface, dar ce ...cumva femeile au deveniti mici barbati..care vor doar sex....si dak ala nu e bun...altul...si tot asa ,mai stie vre-o femeie ce e dragostea, ce inseamna un camin..???ce inseamna respectul...lumea a luat o intorsatura chiar aiurea..


Multi inainte ,daca tu crezi ca eu mi-am schimbat partenerii din plictiseala sau nesatisfactie sexuala inseamna ca ai citit degeaba ce am scris pana acum .

De ce crezi ca doar ,,micii barbati'' au dreptul la a-si alege partenerele iar noi femeile nu ?

Dragoste ,camin , respect ....deja schimbi tema subiectului ,daca vrei iti vorbesc zile intregi despre dragoste d-ra dar aici e vorba despre cu totul altceva.
iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 15:46
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-13 15:46:27
De la: iubi7a_lui, la data 2008-09-13 14:08:27Am 22 de ani si Nu trebuie sa am 30 de ani ca sa stiu ce si cum e o relatie, sau sa schimb partenerii ..si asa sa aflu, ba chiar nu suport ideea unora, care ai schimba doar ca s-au plictisit, k nu le satisface, dar ce ...cumva femeile au deveniti mici barbati..care vor doar sex....si dak ala nu e bun...altul...si tot asa ,mai stie vre-o femeie ce e dragostea, ce inseamna un camin..???ce inseamna respectul...lumea a luat o intorsatura chiar aiurea..


Multi inainte ,daca tu crezi ca eu mi-am schimbat partenerii din plictiseala sau nesatisfactie sexuala inseamna ca ai citit degeaba ce am scris pana acum .

De ce crezi ca doar ,,micii barbati'' au dreptul la a-si alege partenerele iar noi femeile nu ?

Dragoste ,camin , respect ....deja schimbi tema subiectului ,daca vrei iti vorbesc zile intregi despre dragoste d-ra dar aici e vorba despre cu totul altceva.


iti dau dreptate iar dupa cate ai scris chiar cred ca ai experienta si poti sa dai niste sfaturi bune

Postat pe 13 Septembrie 2008 15:48
Ms georgia, in general cand intru intr-o discutie de genul asta nu o fac de florile marului doar ca sa imi creasca numarul de la mesaje , o fac pentru ca stiu despre ce vorbesc , pentru ca am cunoscut alte persoane care desi se iubeau au ajuns sa se desparta din cu totul alte motive decat fostii parteneri , ca am prietene care au probleme din cauza lipsei de experienta .......cine vrea sa intelega ceva bine , cine nu treaba lor.
iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 16:09
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-13 12:51:49Prima data .....cu x virgin !

X ...el 18 ani, eu 20 , el virgin , eu nu , pentru mine era al doilea partener .

Cu primul partener desi am avut o relatie de 3 ani de zile ,orgamul meu lipsea cu desavarsire , nu ne-am despartit din cauza aceasta evident,dar in cei 3 ani de zile ma intrebam de ce oare sexul este atat de ridicat in slavi de altii cand mie nu mi se pare cine stie ce ..

Revenim la X ...foarte bine dotat din punct de vedere fizic deja incepusem sa-mi fac oarece sperante cand l-am vazut dezbracat si cu chef de joaca .
Dupa cateva incercari nereusite de a descoperi locul minune in care trebuia sa-si introduca jucaria a reusit in final ....fiecare ne miscam cum ne taia capul,eu o stanga , el in dreapta ....asta pana cand am realizat amandoi ca s-a umplut patul de sange .

Scoate jucaria de la locul ei si descoperim ca sangele era de la el , i se rupsese ata si durea ingrozitor
De abia dupa 2 zile a avut curajul sa o luam de la capat ....incepusem sa ne obisnuim impreuna , era binisor dar orgasmul meu tot nu venea desi am ajuns sa ne sincronizam cu miscarile de dute vino .

El era satisfacut , eu nu .
ne-am despartit dupa 2 ani de zile , nu din cauza sexului !




Povestea ta e identica cu a mea...mai putin cu prima relatie. a mea a fost 6 luni, iar cu x dupa 3 ani, tu dupa doi...dar la felll

Postat pe 13 Septembrie 2008 16:35
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-13 13:01:18
Dupa despartirea de X l-am cunoscut pe Y ....un tip care era obisnuit sa treaca in carnetelul sau toate fetele cu care se culcase , avea baiatul asta experienta sexuala mai multa decat un cartier de baieti la un loc , un tip frumos in draci care pe mine m-a placut doar pentru faptul ca nu am fost interesata de el .

A fost suficient sa ma uit la el si sa-mi dau seama ca baiatul e un jucator si cum eu eram mica si prostuta deja ma vedeam indragostita de el si parasita evident.
Asa ca am preferat sa stau in banca mea ....pana cand nu am mai rezistat ochilor lui verzi si am zis fie ce o fi ...poate totusi descopar chestii noi alaturi de el.
Intradevar ,am descoperit alaturi de el orgasmul ,nu facea nimic nou fata de ce faceau ceilalti doi parteneri dar cu el a fost altfel.

Desi pe ceilalti ii iubeam si logic ar fi fost sa fiu satisfacuta de ei ....nu s-a intamplat asta.

De aceea am si spus ca uneori partenerii nu sunt compatibili si basta, nu ai ce face oricat de mult ai incerca.




Si eu am cunoscut un Y exact la fel...WOW si am fost f apr de orgasm... si o sa ajung la orgasm cu el ...nu prea am avut noi timp...dak ma intelegi... ce seamana povestea ta cu a mea...sunt fff surprinsa...

Postat pe 13 Septembrie 2008 16:38
Eu nu sunt surprinsa deloc pentru ca aceleasi povesti le-am mai auzit si de la prietenele mele cu care am discutat pe tema asta.

Sunt foarte putine cazuri cand femeia are orgasm cu primul partener si cu toate astea niciodata nu am auzit ca cineva sa se desparta pe motive de nepotrivire sexuala .....
iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 17:25
eu am auzit, doi prieteni de-ai mei s-au despartit amiabil dupa 1 an in care au incercat zadarnic sa gaseasca solutia la problema cu pricina.
googoodoll
Postat pe 13 Septembrie 2008 17:32
Prietene,am pus cuvintul "arda" intre ghilimele,mai are un sens dar de vreme ce te-ai grabit cu explicatiile pentru celalalt,eu pot sa trag o concluzie,dar nu asta-i problema:te-ai gindit vreodata cum e sa "arzi" de pasiune(implicit sa te "arzi"=sa faci dragoste sau sex,cum vrei sa-i spui?)
A,si inca ceva,ai zis ca nici nu te-ai masturbat vreodata,dar spune-mi te rog,vise de noapte cu specific,polutii? ,ei acum spune,cum a fost?
damadefrunza
Postat pe 13 Septembrie 2008 18:20
De la: ComanDss, la data 2008-09-12 21:13:33
De la: inocica, la data 2008-09-12 17:09:48comane draga se pare ca totusi ti-a venit mintea la locul ei...nu-i asa ca e frumos sa faci dragoste?


probabil ca e frumos.. asa cred! dar inca nu am facut asa ceva..
deci inca nu mi-a venit mintea la cap :D

te oferi sa ma initiezi ? :))

nu pot dragule ca tu esti om cu principii si eu le respect...

Postat pe 13 Septembrie 2008 22:06
Eu poate k dak nu ma culcam cu altul sa vad k sunt f aproape de ceea ce nu aveam...nu realizam cat de fada e viata mea sexuala...mai degraba asta m-a motivat sa ii pun punct. Eu sunt surprinsa poate si pt k oamenii live nu-si povestesc experientele si la tine am recunoscut niste povesti.... si m-am bucurat k nu sunt singura ;))

Postat pe 13 Septembrie 2008 23:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum omori idila sotului 19 De la: balanta65 9 Iulie 2010 19:28
barbatii sunt porci 512 De la: nikky21 15 Septembrie 2009 17:38
De ce sunt barbatii atat de reci uneori ?! 54 De la: franziska_eu 2 Ianuarie 2012 10:58
fericirea barbatilor- de cine depinde?! 79 De la: TEODORRD 10 Aprilie 2009 16:32
Se mai gandeste oare la fosta? 18 De la: roxyrory 14 Septembrie 2009 14:03