PRO sau CONTRA legalizarii prostitutiei?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent PRO sau CONTRA legalizarii prostitutiei?: (4.4 din 9 voturi)

Pagini: << 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo_sh, la data 2009-02-12 08:24:57
De la: BERBEACA, la data 2009-02-12 07:53:42
De la: geo_sh, la data 2009-02-11 16:39:48domnisoara alexandra, ma gandeam sa ma inscriu intrun program social.
munca voluntara!

Bonuri ai primi??Da sincer oricum cred ca tu de fapt esti in criza mare de ....saracii cred ca a ramas doar prafu din ei...la varsta ta....si la cat stai pe aici...oricum s-ar fi sinucis ei..

pentru tine, o fac gratis!
pari un caz social greu!!

NU nu n-am nevoie ...si cred ca tu esti un caz social difici ...da in cazu in care tu te oferi sa rezolvi cazurile astea...ce o sa faci o sa te rezolvi singur??
Raporteaza abuz de limbaj
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

iooooiiii Dor_a.. .eram taaare ocupata...ma scuzi, il testam pe Geo...ntz...mai am unele lucruri sa-i explic...in practica...vad ca o ia razna si face mai nou de gratis...voi da faliment in felul asta...cred ca-i bag un preaviz
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

sunt un samaritean si ma gandesc la binele ei!
priveste-i postarile si vezi cata hormoneala s-a strans in ea......uite ia!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: _oktober_, la data 2009-02-12 08:43:43iooooiiii Dor_a.. .eram taaare ocupata...ma scuzi, il testam pe Geo...ntz...mai am unele lucruri sa-i explic...in practica...vad ca o ia razna si face mai nou de gratis...voi da faliment in felul asta...cred ca-i bag un preaviz

Okto, patroana fara inima!
Daca-i p'asa, macar ai grija sa fie elev silitor, sa merite banutzu' clientelor...
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

aha....si mie cine mi-o trage azi,ca ma doare fix undeva ca se legalizeaza au ba prostitutziia????

Okto,ai gigolo pe acilea ori ma duc dincolo la anal??????????
Fosta membra Kudika.ro
PRO!
in tara orbilor CHIORUL este imparat !
luceafaru_iubirii Avatarul lui luceafaru_iubirii

434 mesaje
Oras: baia mare

okto ma iei si pe mine???cu mine nu o sa dai faliment garantat 100%
nickoll4y Avatarul lui nickoll4y

14 mesaje
Oras: cluj

De la: _oktober_, la data 2009-02-11 12:54:23kacskaringos hetszentsegit...va mai bateti mult? e PRO mai, PRO ! barbatii au voie? ca eu vreau sa-l platesc pt performante...si vreau bordel de barbati...in ARAD !!!! cu abonament pe viata!

din cate am inteles voi aveti deja 2 ,doar ca nu este legal.unele dintre persoanele publice si juridice sus puse frecventeaza una din locatii..daca una ar avea cea mai mica prb se rezolva fara sa se stie din ce parte vine ajutorul.asa sunt si cei din parlamentul ro etc.si se stie ca in bucuresti si timisoara sunt cele mai multe bordele nelegale.
sun_shine Avatarul lui sun_shine

2409 mesaje

Hai neatza gasca...................

Pai Laura ubita....................... voluntar se oferi Geo...................... apoi mai este o oferta , dar de asta sa o intrebi pe Dora...........

Ea stie mai bine.........................

Cica estem in proiect un bordel de ciucurei................................
Fosta membra Kudika.ro
De la: laurathegirl, la data 2009-02-12 09:54:00aha....si mie cine mi-o trage azi,ca ma doare fix undeva ca se legalizeaza au ba prostitutziia????

Laura, Luceaafaru' iubirii se ofera voluntar, tu economiseste banutii pentru vremuri mai grele ...

Lauraa... il imparti?

434 mesaje

hello lume,nu vrei okto sa imi raspunzi????

434 mesaje

eu ma ofer,dar nu imi raspunde nimeni???
Fosta membra Kudika.ro
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-02-12 10:08:23hello lume,nu vrei okto sa imi raspunzi????

Ia asculta domnule!
Definitia gigolo: fara preferinte! Laura te vrea, Laura e!
Ia uite la el!
Iradiatu_ Avatarul lui Iradiatu_

473 mesaje
Oras: botosani

De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-02-12 10:10:53eu ma ofer,dar nu imi raspunde nimeni???

Bre, e cam dimineata, poate nu s-au trezit bine fetele..rabdare si tutun.
Join the dark side and win a cookie

434 mesaje

daca ma iei OKTo ma las de meseria de maseur,si vin la tine

7892 mesaje

De la: Dor_a, la data 2009-02-12 10:08:15
De la: laurathegirl, la data 2009-02-12 09:54:00aha....si mie cine mi-o trage azi,ca ma doare fix undeva ca se legalizeaza au ba prostitutziia????

Laura, Luceaafaru' iubirii se ofera voluntar, tu economiseste banutii pentru vremuri mai grele ...
Lauraa... il imparti?

da dora,azi ma simt excelent,asa ca daaaa,il voi impartzi cu tine....dar nu vreau sa il impart,vreau sa il folosesc ...la maxim.......hai si tu

434 mesaje

poi, eu acuma dimi am venit de la o noapte lunga de masaje si distractii,si inca am energie pt un an intreg
Fosta membra Kudika.ro
De la: laurathegirl, la data 2009-02-12 10:12:43
De la: Dor_a, la data 2009-02-12 10:08:15

Lauraa... il imparti?

da dora,azi ma simt excelent,asa ca daaaa,il voi impartzi cu tine....dar nu vreau sa il impart,vreau sa il folosesc ...la maxim.......hai si tu

Ooky, Laura, da' vad ca e un pic nazuros... Tu incuie usa, eu ii pun piedica si dupa, il uzam
Fosta membra Kudika.ro
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-02-12 10:14:06poi, eu acuma dimi am venit de la o noapte lunga de masaje si distractii,si inca am energie pt un an intreg

Moaaa! si MASEOR! Ne-a pus Cel de Sus mana-n cap, Laura mama!

434 mesaje

laura,cine stii poate doresti sa vin sa iti fac un masaj dulce de tot.............dar nu tre sa ma imparti cu nimeni atunci

7892 mesaje

LA ATAAAAAC ,doraaaaaa,acopera-i gura cu ceva,ca simt io ca vrea sa racneasca....

7892 mesaje

De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-02-12 10:16:26laura,cine stii poate doresti sa vin sa iti fac un masaj dulce de tot.............dar nu tre sa ma imparti cu nimeni atunci

iubitu' is to late,deja am vb cu dora si nu pot sa ma sucesc,dar lasa ca o sa iti placa.......

ups,nebunaticule,ia manutza de acolo....
Fosta membra Kudika.ro
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-02-12 10:16:26laura,cine stii poate doresti sa vin sa iti fac un masaj dulce de tot.............dar nu tre sa ma imparti cu nimeni atunci

Na! Uite ca raman pe dinafara...
Laura puiule, vezi sa nu-l uzezi de tot... sa-l mai lasi sufland, ca poate mai scot ceva din el dupe....
missalexandra Avatarul lui missalexandra

2043 mesaje
Oras: braila

De la: Dor_a, la data 2009-02-12 10:16:21
De la: luceafaru_iubirii, la data 2009-02-12 10:14:06poi, eu acuma dimi am venit de la o noapte lunga de masaje si distractii,si inca am energie pt un an intreg

neata fetelor! hei! si dl geo cum ramane?! nu-l mai vrea nimeni? eu raman la bunul samaritean!
I waiting for you!

7892 mesaje

De la: Dor_a, la data 2009-02-12 10:18:15

Laura puiule, vezi sa nu-l uzezi de tot... sa-l mai lasi sufland, ca poate mai scot ceva din el dupe....

nu dora,nu se faca sa stai doar sa privesti,treci acilea
dupe mai vedem noi cine......

7892 mesaje

De la: missalexandra, la data 2009-02-12 10:19:23
De la: Dor_a, la data 2009-02-12 10:16:21

neata fetelor! hei! si dl geo cum ramane?! nu-l mai vrea nimeni? eu raman la bunul samaritean!

geo e deserul....sa ramanem cu gust placut...

434 mesaje

nu te teme ca nu ma uzez asa repede,pt ca vreau sa va fac sa va simtiti bine,pe amandoua dar ssssssssss,sa nu mai ziceti la nimeni ce va fac eu voua ca nu vreau sa ma fure de la voi doua nimeni
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

ador barbatii disperati!!! ia zi draga, ce oferi? vrei si tu un post luceafar draga? tocmai s-a eliberat un loc...in statut scrie clar: nu suntem casa de binefacere !!! cine are buze, sa auda!
Fosta membra Kudika.ro
Saru' mana, Laura! Bine a zis cine a zis: Mare boier, mare caracter! (ma rog, boieroaica )
Alexa, adu-l si pe Geo... o punem de o orgie?
Fosta membra Kudika.ro
De la: Dor_a, la data 2009-02-12 10:18:15

cu sigurantza o sa mai ramana dora..........................sapca
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Pagini: << 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >> Sari la pagina: