Setari Cookie-uri

Trista

De la: motanel21, la data 2008-11-11 16:18:33BAAAAAAAA DA PROASTES FETELE ASTEA CARE STAU SA EA BATAE DE LA BARBET.FEMEIA TREBUIE IUBITA RESPECTATA ,NU BATUTA

Ai doua bile negre de la mine motanel; prima e pentru ca ai folosit numai majuscule, a doua e ca ai facut-o proasta

Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:00
CRISTA GALLI-NU AM FACUTO PROASTA ,NU STII SA CITESTI[[[AM ZIS CE PROASTES FETELE ASTEA CARE STAU SA LE BATA BARBATII]]]

Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:03
De la: motanel21, la data 2008-11-11 17:03:54CRISTA GALLI-NU AM FACUTO PROASTA ,NU STII SA CITESTI[[[AM ZIS CE PROASTES FETELE ASTEA CARE STAU SA LE BATA BARBATII]]]







ce tare !!!! adica nu ai facut-o doar pe ea proasta ! le-ai facut pe mai multe :))))))

Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:05
tare simpatic ai fost :))

Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:05
Bine, dar te rog nu mai tipa ca ma dor urechile!!!!

Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:05
fetelor va rog din suflet vreau sfaturi care sa dea rezultate va implor ca o sa inebunesc.ajutati-ma sa pun capat la aceasta iubire si la aceasta obsesie care o simt pt acest baiat ca isi bate joc de mn din ce in ce mai mult.stau zile intregi in casa si plang ca o nebuna ca vreau sa fiu si eu iubita si sa am pe cineva alaturi acum cand imi e asa de greu.mam saturat sa plang intruna.mereu am incercat sa termin relatia cu el dar nu am putut.au trecut 10 luni in care eu am fost decat folosita oricat ar spune el ca tine la mn,ca nu ii e usor sa stea fara mn.mam trezit la realitate si am vazut ca tot ce spune sunt doar minciuni si nu il intereseaza nmk din ce mi-se intampla.vreau sfaturi si vreau sa mi-se dea curaj sa fac asta si sa trec cat de cat usor peste ce se intampla.ajutati-ma va rog k prieteni nu mai am, nu mai mai am pe nimeni sa imi dea un sfat bun si sa fie langa mn cand am mare nevoie.poate ca ma crede-ti nebuna.proasta dar nici eu nu stiu ce e cu mn tocmai deea am nevoie de ajutoru vostru.va rog
Raluk90
Postat pe 16 Noiembrie 2008 21:26
lucca_ra@yahoo.com. daca vrei, putem iesi la un suculet
lorelay_me
Postat pe 16 Noiembrie 2008 22:00
dar sunt atatia baieti de treaba.
san
Postat pe 25 Noiembrie 2008 20:50
De la: san, la data 2008-11-25 20:50:06dar sunt atatia baieti de treaba.
....eu acum aflu asta!

PS pt kudika....repara-l domle pe ala care e uimit!....emoticonul sau cum se zice...La naiba!

Postat pe 26 Noiembrie 2008 21:00
raluka,un barbat care te iubeste vrea sa te vada in fiecare zi,te suna sa te intrebe daca ai mancat azi,si-ti trimite sms de noapte buna,daca nu iti spune personal.PUNE PUNCT
rusu_irina
Postat pe 26 Noiembrie 2008 23:01
raluka,un barbat care te iubeste vrea sa te vada in fiecare zi,te suna sa te intrebe daca ai mancat azi,si-ti trimite sms de noapte buna,daca nu iti spune personal.PUNE PUNCT


Sincer eu in relatia asta nu am avut parte de asa ceva.ce ma bucur ca mi-am facut o prietena care ma ajuta sa deschid ochii si sa imi traiesc viata;)va mult si voua.
Raluk90
Postat pe 27 Noiembrie 2008 19:25
Nu este o regula, fiecare barbat iubeste in felul sau. De exemplu eu detest vorbitul la telefon si mesajele, asta nu inseamna ca nu o iubesc.
san
Postat pe 28 Noiembrie 2008 12:53
De la: san, la data 2008-11-28 12:53:25Nu este o regula, fiecare barbat iubeste in felul sau. De exemplu eu detest vorbitul la telefon si mesajele, asta nu inseamna ca nu o iubesc.


Ai dreptate ca nu este o regula. Si e absurd sa cauti reguli generale care se potrivesc pentru fiecare persoana in parte.

Dar aici era vorba ca a batut-o si mai are tupeu sa doreasca sex in trei
Tu o bati pe prietena ta?

Nici mie nu imi place sa-mi trimita toata ziua mesaje sau sa ma sune...
Nici eu nu o fac...

@raluca
ma bucur ca ai gasit pe cineva care sa te sprijine, si îti umpli timpul liber, si ca incerci sa te desparti, si ca iti refaci viata.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Noiembrie 2008 15:34
Desigur, devierile de comportament nu-si au locul; pai eu sa fiu fata, e de ajuns sa ma injure odata ca il si parasesc. Fiecare cu standardele lui de viata intr-o relatie, intai de toate trebuie sa privim bine in noi, daca a fi agresiv, instabil psihic, vulgar, egocentrist, inflexibil face parte din propria personalitate nu putem cere mai mult de la persoana aleasa.
san
Postat pe 28 Noiembrie 2008 17:29
fetelor vreau sa va spun ca pe zi ec trece incep sa pun capat acestei relatii care imi aduce numai nefericire.De ceva timp sunt indiferenta cu el,ii spun tot ce nu imi convine si nu prea mai vb cu el.il las sa ma sune sa trimita msg nu ii rasp si deabia acum vede si el cum e.Normal k atunci cand nu ii rasp imi spune ca sunt cu altcineva si k mi-am facut alta relatie si alte chesti.Iam spus sa ma lase cu varjeli din astea.Din pacate mi-am dat seama cam tarziu dar e bn si acum.Datorita prietenei mele am invtat sa fiu tare sa nu ma mai las umilita sau jignita de el si sa nu mai stau numai in casa pentru unu care nu merita nimik.Sa fiu sincera cu voi am inceput sa ies cu cineva dar caruia iam explicat situatia si iam zis ca momentan sa iesim ca priteni si vedem ce va fi pe viitor.Dar vreaus a va spun ca am vazut si eu cum e sa fi scoasa si plimbata pe unde vrea inima ta.am mers impreuna la cumparaturi am vb de toate,ma asculta imi da sfaturi.Credeti-ma k prima oara cand am iesit cu acest baiat am plans cand am ajuns acasa ca am vazut diferenta,am vazut ce inseamna ca cineva sa fie langa tn,sa iti ofere o vb buna,sa te scoata sa vezi si alta lume.Dar acum vreau sa ii spun tot ce am inghitit timp[ de 11 luni lu asta care am stat sa vada si el cum e.Va mult voua,prietenei mele si lui D-zeu ca mi-ati dat putere sa fiu tare si sa nu accept ce vroia el.Asta mai imi lipsea.va pup
Raluk90
Postat pe 3 Decembrie 2008 12:17
Invata mai intai sa scrii si pe urma trimite lamentari in eter....Esti penibila. Scuze
Simonahu
Postat pe 3 Decembrie 2008 14:09
mai,dar sunatul si sms-urile sunt mai mult la sens figurat.iubirea,respectul,tandretea,toate se vad cand iubitul are grija de sufletul tau.
rusu_irina
Postat pe 4 Decembrie 2008 20:23
Raluka, nu ai decat 18 ani....
Nu oferi porcilor margaritare!!!
Mu stiu ce sa faca cu ele...

Postat pe 6 Decembrie 2008 11:10
daca M e langa N , a iesit Mu

Postat pe 6 Decembrie 2008 11:17
De la: motanel21, la data 2008-11-11 17:03:54CRISTA GALLI-NU AM FACUTO PROASTA ,NU STII SA CITESTI[[[AM ZIS CE PROASTES FETELE ASTEA CARE STAU SA LE BATA BARBATII]]]
pei nu ai zis direct ca e proasta,ai batut un apropo,e acelasi drac :P..si da,te rugam nu mai scrie cu majuscule ca mai e putin si ne scoti ochii cu ele.
ideea e urmatoarea..daca stai cu un barbat care te bate,inseamna ca nu te deranjeaza lucrul asta deci nu ai prea mult respect pentru tine insati.orice femeie care accepta abuzuri de orice gen din partea unui barbat nu se respecta pe ea.in loc sa pierzi vremea pe net plangandu-te de situatia in care te-ai complacut pana akum,mai bine ia o decizie care sa schimbe ceva in viata ta.mult noroc
razz
Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:36
Rupeeeee !! Oricat de greu ti-ar fi. Faptul ca te-a batut e inadmisibil ! Poate ca e bolnav de gelozie si asta nu se vindeca . Propune-ti sa te detasezi putin kte putin de el.. de la Tine trebuie sa vina ambitia.Daca vrei, incetul cu incetul, vei reusi. Cunoaste pe altii si nu te grabi sa te imlplici mult. Bafta
Sweetie88
Postat pe 24 Ianuarie 2009 16:48
cu siguranta are el mai multe dar daca tea batut anseamna cai pasa cu cine umbli si nu vrea sa te piardamotivul nul stiu dar anseamna cai pasa totusi de tineaici tu hotarasti dar tre sa te obisnuiesti cu ideia ca mai are si pe altele asa din cand an cand

Postat pe 2 Februarie 2009 12:26
te-a batut si tu il iubesti mult???? spune-mi ca glumesti,te rog!in momentul in care a dat in tine gata cu iubirea.DEFINITIV.nu poti iubi asa specimen.
dana_mv
Postat pe 2 Februarie 2009 12:55
nu-s de acord deloc cu asta ca inseamna ca te iubeste daca te-a batut ca a vazut ca esti cu altcineva asta nu e o dovada de iubire...eu sa fiu in locul tau as fi renuntat demult la el cu ochii inchisi nu as fi asteptat sa se ajunga pana aici....nu e normal asa ceva esti foarte tanara ai viata inainte nu permite ca aceasta iubire sa iti distruga viata

Postat pe 4 Februarie 2009 23:24

draga mea raluca,

am stat si am citit ceea ce ai scris. m-am gandit de 2 ori inainte sa scriu. ai 18 ani. viata e asa de scurta si are atatea lucruri frumoase de oferit. eu am o varsta apropiata de a ta. sufar si eu, dar niciodata nu as fi acceptat de la un barbat sa ma bata. unde e stropul de demnitate care ar trebui sa-l avem noi femeile. eu inteleg ca-l iubesti si nu poti renunta. chiar te inteleg pt ca si eu trec prin ceva similar doar ca pe mine nu m-a batut. atat doar ca nu m-a iubit cum as fi vrut eu. nu merita sa iti bati capul. treci peste. e greu la inceput dar cu timpul o sa fie bine. nu accepta asa ceva de la un barbat. bataia nu e o dovada de iubire. a postat aici cineva ca o femeie trebuie iubita si respectata. el cum te respecta? lovindu-te?

draga mea crede-ma ca atatea mai ai de trait pe lumea asta. nu e el singurul barbat, ci din contra e plina lumea. sincer eu stiu ca e greu la inceput, dar cu timpul o sa treaca.

bafta

lucky_me
Postat pe 6 Februarie 2009 02:21
draga tiza...(si pe mine ma cheama ralook;))..daca ai curaj si ambitite sa il uiti...nush poate te ajuta putin blogul meu...inca nu cred ca am postat cv ma specific pt tema ta..dar o sa o fac cat de curand...pana at..pt intrebari nelamuriri si sfaturi...always there for u,Raluca...http://gaikokuhibi.blogspot.com/


haruka_obake
Postat pe 6 Februarie 2009 02:38
lasa-lllllllll degeaba iubesti pe cineva dak sentimentul nu e reciproc!!! si degeaba iubesti dak nu esti fericita...la 18 ani trebuie sa te distrezi nu sa stai in casa sa plangi!!!! fati prieteni si o noua relatie de preferabil acum cu un tip apropiat varstei tale, invata sa zambesti si fericirea vine de la sine...bafta....
bruneagra25
Postat pe 6 Februarie 2009 14:11
De la: Simonahu, la data 2008-12-03 14:09:29Invata mai intai sa scrii si pe urma trimite lamentari in eter....Esti penibila. Scuze


pai dupa ce ai facut-o troaca de porci la ce iti mai ceri scuze....
tot o apa si-un pamant...
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Februarie 2009 14:29
De la: Raluk90, la data 2008-11-11 13:10:34fetelor va inteleg perfect si stiu ca nu se merita sa stai langa un barbat acre nu e langa tine atunci cand ai nevoie,peste te mai si bate desi sa intamplat o singura data,poate ma si inseala,asta nu am vazut cu ochii mei dar banuiesc dar nu ma simt in stare sa pun capat acestei relatii.eu pt el simt iubire sincera si k sa fiu sincera e prima data cand iubesc cu adevarat si imi e foarte greu.sunt constienta de tot ceea ce se intampla si ca nu e bine dar e greu cand iubesti atat de mult sa pui capat la o relatie chiar dak merge foarte prost.poate ca aveti dreptate k pt el nu prea insemn nimik dar sincer nu stiu ce sa fac si in ce parte sa o iau.sincer sunt constienta ca relatia asta se poate termina oricand.sper si ma rog sa trec cu bine peste examene si reusesc sa intru la servici si dak reusesc o sa fiu trimisa undeva departe de bucuresti timp de 3 luni pt cursuri de formare si sunt sigura ca intrand intr-un alt mediu,avand o ocupatie,cunoscand alti oameni o sa am puterea sa pun capat acestei relatii si sa fac ceva sa fiu intradevar fericita dar pana atunci dak eu stau numai in casa mam indeprtat de toti si ma gandesc numai la el sunt sigura ca nu am sa pot face vre-un pas.poate dak nu as fi atat de singura poate as avea putere sa renunt la ce imi face mai mult rau decat bine.dar va spun sincer ca imi e tare frica de singuratate si el asa cum e ma mai scoate din aceasta stare.stiu ca poate gandesc gresit dar momentan nu am puterea de a face ceva.imi puteti spune orice,oricat ar fi de dur ca nu am sa ma supar,numai asa ma mai trezesc si eu la realitate.va multumesc mult pt tot:*

Raluk ai reusit sa te indepartezi de acest specimen pana la urma?
Ai reusit sa-ti faci prietene cu care sa iesi din casa, sa te distrezi si sa te bucuri de viata?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Februarie 2009 15:12
cel mai bine ... ca sa iti ocupi timpul ... fa-ti un cont pe un site de ex: netlog.com este super asa poti cunoaste oameni noi si cine stie poate asa o sa il uiti... multa bafta si sa ne mai spui ce s.a intamplat.... aaa apropo... decat sa stai langa un barbat kre te bate si te si inseala..... pffff .... lasa-l te rog eu frumos macar pentru demnitatea ta
juwairiyah
Postat pe 10 Februarie 2009 03:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Actualul ...sau Fostul? OF! 117 De la: Miss_Stardust 22 Februarie 2010 16:17
prinsa intre doi barbati.. decizie imposibila 54 De la: Barbie30 9 Iulie 2010 22:26
O eleva ii face avansuri iubitului meu 9 De la: kudika_15060 28 August 2012 19:19
Buna tuturor! 14 De la: miss_darine 1 Iulie 2010 21:07
inima sau mintea? 16 De la: oana84onutza 30 Noiembrie 2009 17:39