Setari Cookie-uri

Barbatul capricorn

Acu serios ..nu stiu ce sa cred.
Da-mi voie sa intreb daca tu chiar ai crezut serios ca te amenint? Eu credeam ca faci bascalie cu mine si ti-am raspuns la fel.
Este vina mea. Am sa fiu mai atent cu cine fac glume, ca cine stie peste ce nebuni dau...
O seara placuta:)
Iradiatu_
Postat pe 4 Februarie 2009 21:11
nu stiu ce ganduri ai avut dar oricum ceea ce ai postat suna a amenintare pentru ce nici eu nu stiu pentru ca nu la dumneata m-am referit cand am scris despre barbatul capricorn pe care eu l-am cunoscut asa ca nu stiu ce rost aveau amenintarile
ilyescorina
Postat pe 4 Februarie 2009 21:22
eu am fost foarte dezamagita de barbatul capricorn este un pervers si afemeiat inrait nu se simte bine daca nu insala si nu is ibate joc de o femeie nu este capabil sa iubesca cu adevarat pe nimeni dragostea lui se masoara numai in bani il intereseaza cum sa jecmaneasca si sa prosteasca o femeie pe care o vede mai proasta ca pe el asa ca cine are de a face cu barbati caopricorni e bine sa le dea cat mai repede papucii pana nu o sa fie dezamagite de acest barbat foarte infidel neserios si materialist
ilyescorina
Postat pe 5 Februarie 2009 17:52
De la: ilyescorina, la data 2009-02-05 17:52:50eu am fost foarte dezamagita de barbatul capricorn este un pervers si afemeiat inrait nu se simte bine daca nu insala si nu is ibate joc de o femeie nu este capabil sa iubesca cu adevarat pe nimeni dragostea lui se masoara numai in bani il intereseaza cum sa jecmaneasca si sa prosteasca o femeie pe care o vede mai proasta ca pe el asa ca cine are de a face cu barbati caopricorni e bine sa le dea cat mai repede papucii pana nu o sa fie dezamagite de acest barbat foarte infidel neserios si materialist


Presimt ca iarasi o sa ma consider vizat..ma duc sa ma intalnesc cu fata si dupa aia ma leg de tine.
Iradiatu_
Postat pe 5 Februarie 2009 19:01
De la: ilyescorina, la data 2009-02-05 17:52:50eu am fost foarte dezamagita de barbatul capricorn este un pervers si afemeiat inrait nu se simte bine daca nu insala si nu is ibate joc de o femeie nu este capabil sa iubesca cu adevarat pe nimeni dragostea lui se masoara numai in bani il intereseaza cum sa jecmaneasca si sa prosteasca o femeie pe care o vede mai proasta ca pe el asa ca cine are de a face cu barbati caopricorni e bine sa le dea cat mai repede papucii pana nu o sa fie dezamagite de acest barbat foarte infidel neserios si materialist
Hai mai fetelor chia asa de rai sintem barbatii capricorn? Ma face-ti sa-mi schimb zodia
puiu66
Postat pe 5 Februarie 2009 21:09
nu am zis ca toti barbatii capricorni sunt rai eu m-am referit la capricornul meu care a fost exact asa cum l-am descris dar mai sti poate exista si exceptii de la regula
ilyescorina
Postat pe 6 Februarie 2009 15:26
De la: ilyescorina, la data 2009-02-06 15:26:35nu am zis ca toti barbatii capricorni sunt rai eu m-am referit la capricornul meu care a fost exact asa cum l-am descris dar mai sti poate exista si exceptii de la regula
Ei..parca m-am mai linistit putin dar te-ai gindit ca exceptia ar putea fi chiar capricornul tau? Oricum,am citit niste lucruri incredibile despre anumiti barbati
puiu66
Postat pe 6 Februarie 2009 20:52
probabil ca ai dreptate daca tu zici asa poate fi si capricornul meu o exceptie daca ai citit niste lucruri incredibile despre anumiti barbati esti amabil sa mi le spui si mie important e ca te-ai mai liniistit cat de cat
ilyescorina
Postat pe 6 Februarie 2009 21:05
De la: ilyescorina, la data 2009-02-06 21:05:20probabil ca ai dreptate daca tu zici asa poate fi si capricornul meu o exceptie daca ai citit niste lucruri incredibile despre anumiti barbati esti amabil sa mi le spui si mie important e ca te-ai mai liniistit cat de cat


Imi pare rau sa iti pun in vedere faptul ca daca ti le spune el nu te alegi cu nimic. Mai bine le descoperi singura.:)
Iradiatu_
Postat pe 7 Februarie 2009 08:40
de ce crezi ca nu ma aleg cu nimic daca imi spune el niste lucruri incredibile sa le descpoar eu singura e mai geru
ilyescorina
Postat pe 7 Februarie 2009 11:19
nu cred ca nu ma aleg chiar cu nimic dar sa descopar singura un barbat capricorn este foarte greu
ilyescorina
Postat pe 7 Februarie 2009 13:12
Cind am spus de lucruri incredibile despre anumiti barbati m-am referit la lucrurile citite pe Kudica despre cit rau pot face unii barbati.Sincer cred ca sint doar exceptii si tu ai avut ghinionul sa ai o relatie cu un astfel de om.
puiu66
Postat pe 7 Februarie 2009 16:41
da intradevar exista barbati care pot face mult rau dar mai sunt si unii carora le pare rau de ce au facut si pe urma insista la impacare am si eu un astfel de capricorn care vad ca ma regreta mult ca m-a pierdut poate acum i-a venit mintea la cap intr-o seara mi-a dat 11 telefoane dar eu nu i-am raspuns dar poate ca trebuia sa ii raspund daca tot a insistat atata cred ca vrea sa ma lamaureasca sa ma intorc inapoi l nu stiu ce sa mai cred poate imi dati voi un sfat e bine sa ma intorc la el sau nu
ilyescorina
Postat pe 7 Februarie 2009 18:46
Vad ca incet incet ti-ai indulcit tonul.Daca pina acum sfatuiai femeile sa scape de ticalosii de capricorni acum te gindesti sa te impaci cu capricornul tau Nu mai inteleg nimic
puiu66
Postat pe 7 Februarie 2009 19:21
Parca te stiu de undeva...

Postat pe 7 Februarie 2009 19:38
De la: InnerSilence, la data 2009-02-07 19:38:43 Parca te stiu de undeva...
Pe mine?
puiu66
Postat pe 7 Februarie 2009 19:46
sincer va spun ca nici eu nu mai stiu ce sa cred despre capricornul meu dar imi dau seama ca totusi ii pare rau pentru ca m-a suparat si ma cauta de mama focului iar eu nu mai stiu ce sa fac sa il iert sau sa nu il iert dar cred ca orice om are dreptul la a doua sansa asa ca ii mai dau o sansa de indreptare capricornului meu ca sa nu imi reproseze ca am fost asa de rea cu el voi ce ziceti merita o a doua sansa
ilyescorina
Postat pe 7 Februarie 2009 21:07
Se pare ca totusi il mai iubesti iar daca il mai iubesti cred ca mai merita o sansa Cine stie....poate chiar regreta cu adevarat Sau poate ai exagerat tu din gelozie?
puiu66
Postat pe 7 Februarie 2009 21:32
nu este usor nici pentru mine sa il uit asa de usor dupa o relatie de doi ani s-ar putea sa ai dreptate si sa il mai iubesc si sa ii mai dau o sansa cred ca regreta cu adevart altfel nu m-ar fi cautat asa de inssistent dar recunosc ca si eu sunt o fire geloasa probabil tocmai pentru ca am ajuns sa tin foarte mult la el si el nu suporta gelozia mea poate cam exagerata
ilyescorina
Postat pe 7 Februarie 2009 21:52
Atunci cind iubesti gelozia e ceva normal,problema e sa sti so ti in friu sa nu exagerezi
puiu66
Postat pe 7 Februarie 2009 22:04
nu stiu poate am exgerat si eu intr-un fel cu gelozia mea si de aceea am ajuns la despartire el mereu vorbea la tel.in fata mea cu fostele lui si intr-un fel imi dadea si mie ocazia sa fiu geloasa si mereu ma compara cu fosta lui nevasta el fiind divortat era si prieten cu fosta lui nevasta chiar si dupa divort iar eu nu suportam aceasta prietenie cu fosta lui nevasta si odata am izbucnit si i-am spus in fata ca eu nu il suport sa umble cu mai multe femei si mai bine fiecare sa isi vada de viata lui dar cu toate astea el nu ma lasa sa fug de el nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai cred despre capricornul meu poate imi dati voi un sfat
ilyescorina
Postat pe 8 Februarie 2009 10:05
Nici mie nu mi se pare normal sa te compare cu fosta sotie,sa tie legatura cu fostele,dar aceste lucruri trebuie sa le clarificati amindoi in cazul in care vreisa te impaci cu el
puiu66
Postat pe 8 Februarie 2009 11:22
chiar voi discuta cu el atunci cand ma va cauta despre ce legaturi mai are cu fosta sotie si de ce primeste mereu telefoane de la fostele si am de gand sa ii spun ca ma deranjeaza aceste lucruri si trebuie odata sa hotarasca cu cine vrea sa ramana cu mine sau cu fosta lui nevasta care ii poarta numele chiar si dupa divort a stat impreuna cu ea si duoa ce a divortat si chiar dupa ce s-a mutat de la ea am vazut-o de mai multe ori pe fosta lui nevasta ca il vizita frecvent asa ca sunt intr-o situatie destul de dificila si nu prea am curajul sa ii spun daca vrea sa ramana cu mine sau vrea sa se impace cu fosta nevasta de care mi-a spus ca a divortat numai de forma
ilyescorina
Postat pe 8 Februarie 2009 12:08
Pai daca ti-a spus ca a divortat numai de forma pentru ce te mai incurca si pe tine? Trebuie sa-ti iei inima in dinti si sa il intrebi ce are de gind altfel i-ti faci rau singura
puiu66
Postat pe 8 Februarie 2009 13:33
el nu a spus ca a divortat de forma dar asta e parerea mea pentru ca mereu vorbeste de fosta lui nevasta si l-am vazut de multe ori cu ea iar daca il intreb ce are de gand cu ea nu vrea sa imi spuna si imi zice ca mai are si altele pe langa ea deci e un fustangiu inrait mereu ii place sa aiba mai multe femei nu suporta sa aiba doar o prietena si asta ma deranjeaza iar cand i-am zis mi-a spus ca lui ii place sa aiba mai multe femei iar daca eu sunt geloasa sa imi caut altul
ilyescorina
Postat pe 8 Februarie 2009 14:40
Poate e mai bine sa-i asculti indemnul si sa-ti cauti si tu pe altcineva
puiu66
Postat pe 8 Februarie 2009 20:08
din pacate nu am reusit sa imi gaesc pe altcineva
ilyescorina
Postat pe 8 Februarie 2009 22:17
Super, iradiat-ule!

Postat pe 8 Februarie 2009 23:27
Nu, nu pe tine...ceea ce a spus iradiatul...seamana perfect cu cineva cunoscut f bine de mine

Postat pe 8 Februarie 2009 23:28
off...nu la tine ma refeream puiu66!

Postat pe 8 Februarie 2009 23:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti de anticonceptionalele Karissa?? 200 De la: Sabynutza 8 Octombrie 2015 23:14
compatibilitate 8 De la: PANFLUTE 16 Octombrie 2009 11:45
buna 1 De la: kudika318878 2 Septembrie 2010 10:44
compatibilitatea intre parteneri in cuplu de varsatori 10 De la: kudika084168 16 Noiembrie 2009 17:29
sagetator ( ea )& fecioara ( el ) 6 De la: Ele_ely 23 Octombrie 2009 13:33