Setari Cookie-uri

Barbatul capricorn

Iti doresc tot binele din lume,ai grija ce decizii iei...sa fi iubita si fericita!!!
magda_65
Postat pe 13 Februarie 2009 19:08
De la: sirenasyr, la data 2009-02-12 17:55:16 Imi place ce ai scris Magda65 despre barbatul capricorn si e f. adevarat.

Sunt baieti buni...merita sa le acorzi macar o sansa!!!
magda_65
Postat pe 13 Februarie 2009 19:11
te cred ca exista si baieti buni chiar si capricornul meu pot sa spun ca fost de multe ori si baiat bun dar mai are si el momentele lui de libertate asa ca o sa ii mai acord o sansa chiar merita sa mai incerc odata cu el
ilyescorina
Postat pe 13 Februarie 2009 19:44
De la: babytza20, la data 2009-02-12 23:34:18este oare` barbatul capricorn un pervers?)
sau ii place perversitatea...
capricornilor ce ziceti?
Capricornii perversi?
puiu66
Postat pe 13 Februarie 2009 20:34
nu pot sa generalizez dar si capricornul meu avea tendinte mai perverse dar a renuntat vazand ca mie nu imi plac perversitatile
ilyescorina
Postat pe 13 Februarie 2009 20:50
De la: ilyescorina, la data 2009-02-13 20:50:32nu pot sa generalizez dar si capricornul meu avea tendinte mai perverse dar a renuntat vazand ca mie nu imi plac perversitatile


fa-ma sa inteleg: era pervers pt ca vroia sa-i faci sex oral? De aici rezulta ca nici el nu-ti facea tie? Imi imaginez cum aratau partidele voastre de amor, pupat (aoleu, nu cu limba, e scarboooooos!), pompat; iar pupat si iar pompat

Vezi.. d-aia se duc barbatii la altele ...
karos
Postat pe 16 Februarie 2009 09:36
Karos, ai uitat ceva... Ii punea mana pe sani...
Lucia1971
Postat pe 16 Februarie 2009 09:39
De la: Lucia1971, la data 2009-02-16 09:39:08Karos, ai uitat ceva... Ii punea mana pe sani...


asta daca se dezbraca in timpul partidei - si oare nu e si asta perversiune? Daca ne gandim ca bunicile noastre o faceau imbracate, ca altfel 'era rusine' ...
karos
Postat pe 16 Februarie 2009 09:44
da' poate avea el manusi...
Lucia1971
Postat pe 16 Februarie 2009 09:47
adica sa umble cu manusi...? I-o fi fost scarba
karos
Postat pe 16 Februarie 2009 09:58
Ba! Sa va povestesc io o faza de am citit-o in Inez del Alma Mia... Cica tipele prin secolu' cin'shpe (si saishpe si sapt'shpe)) aveau un camesoi de la gat pana'n pamant si cu o gaura in forma de cruce (!! ) in dreptu'... ma rog stiti voi... P'acolo si-o vara domnul
Dor_a
Postat pe 16 Februarie 2009 11:27
partidele noaste de amor erau cat se poate de normale fara sex oral si anal deciin limita decentei
ilyescorina
Postat pe 16 Februarie 2009 18:28
Hai mai,ce aveti cu fata de a-ti luato asa tare
puiu66
Postat pe 16 Februarie 2009 21:58
de ce credeti ca am fost luata tare chiar va bateti joc ca si dezbracatul a devenit o perversiune de unde ati mai scos-o si pe asta ca bunicile faceau sex imbracate caaltfel le era rusine
ilyescorina
Postat pe 16 Februarie 2009 22:14
De la: ilyescorina, la data 2009-02-16 22:14:24de ce credeti ca am fost luata tare chiar va bateti joc ca si dezbracatul a devenit o perversiune de unde ati mai scos-o si pe asta ca bunicile faceau sex imbracate caaltfel le era rusine


pai .. ne gandeam ca o mamaie-doua tre' sa fi avut si tu (pe la tara, evident) . Nu e folclor, oamenii chiar faceau asta .. acum nu foarte multi ani. Si stii f bine ca (nu fac eu pe desteapta, asta au zis-o multi altii, mai in masura) ce era acum 20 de ani considerat perversiune (vezi sexul oral) azi e considerat absolut normal
karos
Postat pe 17 Februarie 2009 09:39
De la: ilyescorina, la data 2009-02-16 22:14:24de ce credeti ca am fost luata tare chiar va bateti joc ca si dezbracatul a devenit o perversiune de unde ati mai scos-o si pe asta ca bunicile faceau sex imbracate caaltfel le era rusine

Pe cuvantul tau ca tu nu ai citit nici macar o carte in care sa se pomeneasca asta
De fapt, intrebarea ar fi... Ai citit ceva care sa nu fie ziarul, de-a lungul vietii tale?
Dor_a
Postat pe 17 Februarie 2009 09:45
De la: Dor_a, la data 2009-02-17 09:45:07
De la: ilyescorina, la data 2009-02-16 22:14:24de ce credeti ca am fost luata tare chiar va bateti joc ca si dezbracatul a devenit o perversiune de unde ati mai scos-o si pe asta ca bunicile faceau sex imbracate caaltfel le era rusine

Pe cuvantul tau ca tu nu ai citit nici macar o carte in care sa se pomeneasca asta
De fapt, intrebarea ar fi... Ai citit ceva care sa nu fie ziarul, de-a lungul vietii tale?


Dora mama, nu toata lumea citeste Libertatea ... vrei sa-si strice ochii si inocenta cu 'fata de la pagina 5' ?
karos
Postat pe 17 Februarie 2009 09:46
hello...am si eu o poveste cu un capricorn, in urma lecturarii careia, daca nu va plictiseste prea tare, as vrea niste pareri..multumesc anticipat..asadar..
acum 2 luni si un pic, ma intorceam acasa din vacanta si in aeroport am cunoscut pe cineva..am inceput pur si simplu sa vb..a durat vreo 2 ore "intalnirea"..am facut schimb de telefoane si urma sa tinem legatura.nu a fost vb de o relatie..pur si simplu am discutat de tot felul de lucruri, am ras foarte mult, aveam aceleasi pareri..si se simtea o atractie..mAAAre..am ajuns acasa..m-a sunat imediat si de-atunci, vb zilnic cate o ora-doua.ma intreaba tot ce se poate despre mine, daca vreau familie, copii..ne intelegem foarte bine..nici daca ar fi fost programat, nu aveam o asemenea relatie.ma tot invita la el,insa eu as vrea sa vina el intai, aici dar momentan nu se poate pt ca tatal lui(singura ruda care i-a ramas), a avut un accident si e prin spitale..are 75ani-nu, nu e o scuza ca sa nu vina..am nr lui de-acasa, mi-a zis sa-l sun oricand, vb si noaptea fara sa stabilim in prealabil, mereu mi-a raspuns din prima..in fine..alte detalii relevante..el are 39, eu fac 23 curand.pare o persoana foarte buna, de incredere, cu personalitate, f respectuoasa..insa nu mi-a zis nimic concret, respectiv daca ma place, daca ar vrea sa fim impreuna..a mai batut niste apropouri dar ff delicate.nu stiu ce sa cred.daca ma suna cate 2 ore pe zi..nu inseamna ca doar ii face placere sa vb cu mine ca si amica, nu?si mereu ma intreaba daca imi doresc familie etc..asadar, prima intrebare..credeti ca are de gand ceva cu tenta amoroasa cu mine sau doar n-are cu cine vb? si a doua intrebare, in caz ca ne vom intalni curand si se va ajunge si la partea intima..capricornii sunt timizi in pat?am vazut tot felul de comentarii si am in vedere si modul capricornului meu de a ma aborda..plus ca atunci cand am fost fata in fata, cand mi-a dat pix si hartie sa scriu nr de tel..cu fooarte mare grija s-a indreptat catre mine, abia daca m-a atins..in fine..chestia e ca eu sunt deschisa in pat insa vreau ca el sa faca primul pas si mi-e sa nu astept degeaba...iar al treilea lucru, are cineva sfaturi de cum as putea sa-l trag de limba in privinta gandurilor sale cu mine?
multumesc pt atentie. :D

Postat pe 17 Februarie 2009 09:48
De la: karos, la data 2009-02-17 09:46:22
De la: Dor_a, la data 2009-02-17 09:45:07
De la: ilyescorina, la data 2009-02-16 22:14:24de ce credeti ca am fost luata tare chiar va bateti joc ca si dezbracatul a devenit o perversiune de unde ati mai scos-o si pe asta ca bunicile faceau sex imbracate caaltfel le era rusine

Pe cuvantul tau ca tu nu ai citit nici macar o carte in care sa se pomeneasca asta
De fapt, intrebarea ar fi... Ai citit ceva care sa nu fie ziarul, de-a lungul vietii tale?


Dora mama, nu toata lumea citeste Libertatea ... vrei sa-si strice ochii si inocenta cu 'fata de la pagina 5' ?

Au!
Deci nici macar ziarul... Lasa, ce nevoie are? Ca prea multa carte le da idei femeilor... Dupa aia, au pretentia sa fie alintate cu limba in certe parti... Vor petale de trandafiri, chestii complicate... Asa, sunt fete simple... Te sui pe ele, te misti, te dai jos... Sanatate, si -vorba minerilor - "noroc bun"
Dor_a
Postat pe 17 Februarie 2009 09:49
De la: ilyescorina, la data 2009-02-16 22:14:24de ce credeti ca am fost luata tare chiar va bateti joc ca si dezbracatul a devenit o perversiune de unde ati mai scos-o si pe asta ca bunicile faceau sex imbracate caaltfel le era rusine


stii, dupa 90 au circulat doua expresii celebre: 'ce ai facut in ultimii 5 ani?' si 'Vrancea e o zona erogena sau nu?'

pot sa te intreb .. posezi o asemenea zona, in conditiile date? Ai remarcat vreodata ca simti ceva, undeva? Ca de orgasm mi-e si rusine .. pe de-o parte ca o sa zici ca fac pe desteapta ca folosesc cuvinte noi, iar pe de alta ...cum sa te intreb eu lucruri asa intime?
karos
Postat pe 17 Februarie 2009 10:00
auzi madame aici nu ese vorbeste despre orgasme si de lucruri intime ci se vorbeste despre cum seduci si atragi barbatul capricorn de ce schimbati subiectul
ilyescorina
Postat pe 17 Februarie 2009 16:32
De la: ilyescorina, la data 2009-02-17 16:32:55auzi madame aici nu ese vorbeste despre orgasme si de lucruri intime ci se vorbeste despre cum seduci si atragi barbatul capricorn de ce schimbati subiectul


Madame, (mmm, ce bine suna) iti apartine?
"eu nu cred ca exista femei care sa vrea sa ii ofere fara sa i se ceara sa faca sex oral mai ales ca femeilor nu le face placere sa faca sex oral barbatilor poate numai celor perverse le place sa faca sex oral "
Daca nu ma insel, erai off-topic demult ... Sau poate ca sexul oral nu e lucru intim? Doar cel normal e?
karos
Postat pe 18 Februarie 2009 20:41
Eu is asa de curios in legatura cu ylescorina ca mai mai ..m-as intalni cu ea (sunt convins ca in adancul ei ma place neconditionat, cu tot cu sex oral)
Iradiatu_
Postat pe 19 Februarie 2009 11:29
Da, da...Iti tin pumnii iradiatule! Intalneste-te cu corina asta si arata-i tu ce vrea si poate un capricorn veritabil...Scoate-i ifosele din cap...Ce dracu, ea nu stie ca in noi toti zace perversitatea???

Postat pe 19 Februarie 2009 11:56
Am uitat...

Postat pe 19 Februarie 2009 11:58
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-19 11:29:17Eu is asa de curios in legatura cu ylescorina ca mai mai ..m-as intalni cu ea (sunt convins ca in adancul ei ma place neconditionat, cu tot cu sex oral)


SIncer, indoi-m-as ... daca ce scoate pe gurita (pardon, din tastatura) e in tandem cu looku', pun ramasag ca iti trece instant

si am io asa un maaare feeling ...
karos
Postat pe 19 Februarie 2009 13:31
interesant subiec aveti p-aici..si eu sunt cu un baiat de 8 luni amandoi suntem in zodia capricorn si pot sa zic, k ne intelegem f bine.. ne certam rar din postii dar ne certam destul de rau cad se intampla..dar asa e amandoi amitiosi, orgoliosi.. ne luam in coarne pana cedam amandoi la u moment dat..e adevarat vor sa fie rasfatati iubiti alintati sa li se faca toate mofturile si toate poftele sa ii astept acasa cu curatenie si mancare calda..sa ii intelegi tot timpul sa nu le ceri prea multe explicatii sunt iubitori e adevarat dak leai castigat increderea sunt cei mai buni...stiu si ei sa alite sa te faca sa visezi sa plangi pt ei si de fericire si de durere.. stie sa te enerveze dar sa si impace dak gresesc si ii certi se fac mici si nu comenteaza nimik.. nu le plac scenele in public sau reprosurile de fata cu prietenii si ar fi f multe de spus si tot ce a zis o traiesc pe propria-mi piele.. dar sunt fericita pt k stiu k m aiubeste si il iubesc f mult si nu as renunta la el pt nik in lume si stiu k nu ma va parasi pt k alta ca mie nu mai gaseste (asta e vb lui k la mine a gasit tot ce nu iau dat altele pana acum si k nu se astepta sa ii fac chiar toate poftele si mofturile) la anul vrem sa ne casatorim el se gandeste deja la un bebe.. pot sa zic, k nu mai vreau nimik de la viata langa el am tot ce imi doresc
gabitza_cta
Postat pe 19 Februarie 2009 13:47
scuze k mananc litere.. am uitat sa spun k le plac surprizele la ebunie sa faca dar sa si primeasca iar ceea ce le place in a face surprize e reactia persoanei careia i-o face..
gabitza_cta
Postat pe 19 Februarie 2009 13:53
si eu sunt tare fericita langa capricornul meu stiu ca ma iubeste si ma simt foarte bine cu el si nu as renunta la el pentru nici un alt barbat stiu ca nu ma va parasi ca alta ca mine nu mai gaseste suntem al treilea an impreuna si am trecut toate conflictele si tot iimpreuna am ramas exista ceva care ne tine impreuna o atractie irezistibila pe care o simtim amandoi in egala masura
ilyescorina
Postat pe 19 Februarie 2009 16:50
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-02 21:16:10Eu nu stiu ce ar face el, dar iti spun ce asi face eu.
Daca sentimentele mele fata de tine ar fi destul de puternice, intr-adevar ca asi cauta compania ta si sa mentin legatura cu tine cat mai mult (daca aceste sentimente nu exista, ma distantez imediat). Probabil o vreme nu asi face nimic, sperand ca o minune ar face ca problema legata de distanta dintre noi sa dispara, ceea ce m-ar face sa par nehotarat. La un momet dat, insa, am sa ma trezesc intr-o dimineata si hotarat sa pun capat situatiei, imi fac un calcul pragmatic in legatura cu ceea ce reprezinti tu pentru mine si ori ma mut langa tine, ori imi vad de drumul meu.


ce situatie cunoscuta....am intilnit un astfel de capricorn...

.....as numi'o o relatie la distanta...totu' era ok...si intr'o buna zi...a renuntat...sincer nu am inteles dc...mia vb urat...a inceput o discutia fara inteles...deci cred ca i s'a intimplat si lui sa se trezeasca de dimi...si sa puna capat situatiei.. ...a facut calculele si si'a cautat de drumul sau...ignorind tot...as spune pacat....pt ca e un capricorn cu ambitii...si sia dorit multe(o sa incerc sa cred in asta)...si mai incerc sa zic...ca FRICA DISTANTEI a fost mare...CURAJUL LE CAM LIPSESTE CAPRICORNILOR ...OFFFFFFFFFFF
yummy_lerka
Postat pe 19 Februarie 2009 17:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
varsatoare caut sagetator 12 De la: AnaRose 28 Februarie 2012 10:34
Eu Berbec El Capricorn? 22 De la: kudika029282 22 Iunie 2009 16:27
feng-shui... 7 De la: kudik-elea 16 Iulie 2014 18:50
buna 6 De la: Sabrina_Nede 3 Decembrie 2009 11:23
ce faci atunci cand traesti cu un barbat de 5 ani ai si un copil si nul mai iubesti 42 De la: uatikeij 4 Noiembrie 2011 12:43